Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Vagyok én is, csak sokszor nincs lelkierőm írni...

Babszi! Annyira nagyon sajnálom, hogy ennyire szarul vagy. De próbálj meg egy kicsit kizökenni, mert ez nem jó. Tudom könnyű mondani, és hát én is vagyok sokszor hasonló állapotban, de megkell próbálni egy picit másra koncentrálni... Ezt most szar írni, mert madár mondja verébnek...

Angie! Ügyi vagy! Én is diétázom, de nagyon nehéz, főleg, mert a fiúk állandóan meghagynak minden kaját, amit én sajnálok kidobni. Olyan mérges vagyok rájuk. Van amikor elrakom a maradékukat, és később odaadom nekik. :lol:

A tejcsit sajnálom. Hogyan tud egyszercsak elapadni. Nagyon fáradt voltál?

Rani! Mostmár nagyon kell a topiknak 1 babás anyuci. Kell a remény!!!! Ugyhogy Hajrá!!!! :wink:

Boris! Ugye nem adjátok fel? Amint lehet újra próbálkozni folytassátok!!! Ennyire nem lehet igazságtalan az élet. Én azért hiszek benne, hogy amit nagyon akarunk az összejön!

Mia! Megértelek! De talán a Hsg után okosabb leszel, és hamarosan a babó is beköltözik!

Köszi a kérdéseket. Hunor meggyógyult. Most Bence taknyos, és köhög. De legalább itt van velem. Én ezzel gyógyítom magam amikor kicsit magam alatt vagyok.
Holnap megyek a munkaügyibe. Megpróbálok valami tanfolyamot kikunyízni. Közben persze a csanát, sem adjuk fel, de negyon lassan haladunk...

aviubi
 
 


Látom azért mindenki visszatért egy hsz erejéig....

sajnálom hogy ennyire rossz hangulatotok van,bárcsak tudnék segíteni!!!!! :( :( :( :( :(

sutimano76
 
 


 
 

Helló mindenki!
Én újra korán keltem, úgy néz ki Daninak jó ez a hajnal 4-kor eszünk, felkeltjük apát is, pedig aludhatna 5-ig rendszer!!!
Szegény.
Tegnap a vízi tornát kiváltottam úszással (mert elvileg a torna van felírva nekem), hááát.
Nagyon megerőltető volt.
Sosem sportoltam rendszeresen.
Olyan álmos lettem este 6 körül, hogy alig bírtam részt venni a fürdetésben. :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok! Ha valakit érdekel komolyabban, mi az az IR, amiről írtam, hogy nekem sajna van, az itt nagyon klasszul tájékozódhat!:

http://www.endostop.hu/index.php/altern ... ulin-dieta

Érdemes elolvasnia annak, aki babát szeretne, de valamiért nem sikerült teherbe esnie vagy a rosszabb, hogy elment... Nagyon szépen elmagyaráz a cikk mindent.
babszi
 
 


babszim, ez egy nagyon jó cikk!!! ajánlom mindenkinek :lol:

angie, hát!! le a kalappal, hogy így kitartasz, szerintem pár alkalom és már nem is fogsz így elfáradni :lol: szuper csaj vagy!

ubi:
Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, köszi szépen.
Viszont olyan izomlázam volt tegnap, hogy a gyógytornát kihagytam. :lol:
Tündér szép kislányod van!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avi, akkor most Bencének jobbulást! :wink:
Az a kaja meghagyás dolog marhára nálunk is úgy van.
De...., most már nem eszem meg! Majd apa! :wink:
Eddig sikerül tartani magam ahhoz, hogy 6 után nem eszem.
Már nem is nehéz. Igaz, még csak szombat óta. :wink:
Kezdek rákattanni a Norbi Update1-es kajákra.
tegnap a pékségből vacsiztam virslis rolót és pizza csigát. Nagyon finom, csak k.... drága. Először csak néztem, hogy ezzel a 2 kis apró valamivel én hogy lakok jól, de csodálkoztam,hogy elég volt.
Azelőtt este a pizzalapot próbáltam ki és én, mint pizza faló-imádó, azt mondom, ez is elfogadható ízű, pláne, hogy nem hízok tőle. Na, ettől még finomabb!!!

Sütike, puszi neked és gyönyörű lányodnak is! :wink:
Én is hoztam ám képeket:

Kép Danika 3 hónapos

Kép Bicajozás a házban

Kép A 2 kis pasim

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Annyira, de annyira gyönyörűek ezek a babók, el vagyok ragadtatva tőlük!!!
babszi
 
 


Boris, álomszép a kislányod!!!!!!!!

Angie,ezek a kispasik!!!! Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Boris! Gyönyörű szép Lujzi!!! :D Azt hiszem fognak rá bukni a pasik.. :lol:

Angie! A fiúk pedig jóképűek! Dani pedig hatalmas, és ez a nézés! Édesek!

Mi most indulunk a doki nénihez! Jó kis séta lesz, de már ránk fér, mert utálunk a lakásban ülni!

aviubi
 
 


Jééé, itt egy Lujza-baba :):) Nagyon aranyos!! Mééééég képet :)
No, és Bence-Dani párosra is vontakoznak a fentiek!
Berni kép???
És akkor elégedett leszek. :lol: :lol:
-m-i-a-
 
 


Lányok, gyönyörűbbnél gyönyörűbb gyerekek vannak itt :D :D :D .
Akkor az én nagylányom :D
Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani, igazi kislány a tiéd! Gyönyörű, meg vagyok elégedve az anyukákkal és apukákkal!
babszi
 
 


Köszönjük a dícséreteket! :lol:

Avi, a te fiaid hiányoznak nekem most! Iwiwen szoktam nézni őket, de most itt, erről az oldalról hiányoznak!
Próbáltad már a kicsinyítést a Paint-el?

Rani olyan szép kislány Hanna!
Látom már jelentkeznek a nőiesség jelei, festett köröm.
:lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Tőletek is megkérdezem, hátha tudtok segíteni:

Bence hála az égnek sokat iszik.
Ez jó, de este, ha már ágyban van, neki az szokás, hogy cumis üvegből teázik. Egy jó 1,5-2 dl-t. Sokáig már nem kelt fel éjszaka inni, leszokott róla, de egy ideje megint. Sír, bemegy valamelyikünk, és rögtön mondja, hogy kell neki inni.
Nektek is ennyit iszik a gyerkőc?
Le kellene szoktatni az éjjeli ivásról?
Hogy csináljam?
Nem az a baj ezzel, hogy iszik, vagy fel kell kelni hozzá, hanem, hogy a Liberó is alig bírja ki reggel 8-ig. Sokszor nyakig pisis, félek megfázik.
A másik, lövésem sincs, hogy lesz szobatiszta éjszaka, ha ennyit iszik?
Tudom, az éjszakai szobatisztaság később alakul ki, de később sem fog keveset inni. Éjjel fel fog kelni többször wc-re?
Hogy van ez?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Ranita! Nagyon szép nőcid van! Elképesztő milyen csajos. De szerencsére szép is hozzá! :wink:

Angie! Háát ez az éjszakai ivás téma nehéz lehet. Nekem is kikell este készítenem a fiúknak a vízet az ágy mellé, de ők nem isznak sokat, így szerencsére nincs nagyon pisis pelus.
Bencével az éjszakai pisilés sem szokott problémát okozni. Fő szabály, hogy este lefekvés elött kötelező pisilni, és így nem kell éjjel pisilnie. De ő nem iszik sokat éjjel.. Lehet, hogy egy kicsit kevesebbet kéne innia Beninek? Szép fokozatosan csökkenteni az adagot. Sajna nagyon nem tudok segíteni...

ÁÁÁ még nem próbáltam a kicsinyitést. De eskű megpróbálom mostmár. Amúgy van 1 programom, ami idáig müködött, de most valamiért nem.
De megpróbálom!

aviubi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket, szerintem is gyönyörű :D :D :D . Én meg elfogult vagyok :D .

Angie,
női vér csörgedezik az ereiben az biztos. Körömlakk, szemfesték, rúzsoz, az oviba csak szoknyát hajlandó felvenni...... :D . Tegnap is kifestette magát.... Hááát, ne tudjátok meg, apával majd megszakadtunk a röhögéstől :D .

Ivászat :arrow: Hanna is sokat iszik napközben, de este nem. Lefekvés előtt elmegy pisilni, utána szokott kérni inni, de nem iszik sokat, nem is hagyom neki. Van amikor csak 1-1 korty kell neki. Éjszaka szinte soha nem is ébred fel azért, hogy neki pisilnie kell.
Az éjszakai pelusról meg akkor szokott le, mint a nappaliról, nem volt semmi gond.

Talán próbáld meg a cumisüvegről leszoktatni és pohárból adjál neki inni. Aztán mindig kevesebbet.
Vagy pedig add neki a cumisüveget, de ne tegyél neki bele több innivalót, mint mondjuk fél deci. Mert a gyerekek-köztük az én lányom is- annyit isznak, amennyit eléjük teszel. Ha csak fél deci lesz abban az üvegben, akkor lehet megelégszik annyival is.
És még valami. Én nem adok/adnék lefekvés előtt teát, csak vizet, mert a teára csak szomjasabb lesz.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


bocsi Ranita, de követlek néha a lombikos topikon. Most akkor mi van? Megjött? Ne hari, de tényleg nagyon szorítok... :oops:

Angie! Igen ezt én is akartam írni, hogy valószínű nem ártana Benit leszoktatni az éjszakai teáról. Nálam a fiúk annyira megszokták, hogy esti fogmosás után csak vízet ihetnak, hogy ha nagy ritkán teát adok nekik pl. betegségnél akkor teljesen felvannak háborodva, hogy nekik víz kell este! Napközben nem isszák meg a vízet!
Bárcsak a fiaim annyit innának amennyit lerakok eléjük. Én majd meggebedek, hogy igyanak. :x

aviubi
 
 


Aviubi,
nem jött még meg, elvileg ma kellene :roll: . De picit barnázom, úgyhogy remélem lesz valami, nem lenne jó, ha most szúrna ki velem és késne. Aztán ha megjön akkor megyek a következő szurikért :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


csajok, nagyon köszönöm a Lujzi-dícséreteket, én is szerelmes vagyok a lányomba :lol:

babszim, édi vagy :lol: hogy van a pocid?

rani, huhh ez a jány már ennyire nőcis? döbbenet,nagyon szép és csípem a lakkos körmeit :lol: szurok, hogy ne késsen, drukkolok!!

angie, Lujzi este két cumi tejet iszik meg, reggelre ő is óriáspelussal kel..úgyhogy én sem tudom mit lehetne tenni és én is tartok a szobatisztasági-projekttől pedig tavasszal elkezdjük..
talán a kevesebb víz lehet, hogy jó megoldás..nemtom.. :roll:
de nagyon helyesek a skaccok, így együtt :lol:

ubi, ezt töltsd le:
http://jocset.com/letoltes/?id=16
ha feltetted, akkor az IMAGE/RASIZE menüben tudod kicsinyíteni a képet :lol:

mia, köszi!! hogy vagy?

sütike,kössssz, pusssz, és azért te sem kell, hogy elbújtasd előlünk Bernit!!! :P :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ,de átköltöztünka topikunkkal egy zártba és ott annyira pörögünk hogy alig tudok lépést tartani,és a babanetet hanyagolom....

Rani,neked is csudiszép kislányod van!!!!a szoknyás dolga nagyon tecc!!! :D

nem szeressük a cumit,de anya erőlteti mert ritkán kaksizok és a kamilla tea segítene......na jó megpróbálom,de akkor is fúújjjjjjjjj

Kép

barátnőzök!

Kép

pasizok

Kép

sutimano76
 
 


Süti, Bernikének üzenem, hogy ilyen szempillákkal lehet is pasizni :wink:
-m-i-a-
 
 


Bocsi az elmaradásért, de egész hétvégén pakoltunk apával, hulla vagyok.
Köszi a tippeket az ivással kapcsolatban.
Majd írok bővebben később.
A fogyó megy! Most vagyok a 10. napon és majdnem 2 kg-nál tartok.
Most töltöttem le Rubint Réka tornát a 2009-t.
Hááát, gyilkos egy nő, nem tom hogy fogom bírni, de nem adom fel!
jövök később, pá mindenkinek.
Tettem az iwiwre sok képet! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Alakulóban vagyok, talán a szervezetem megszokja a gyógyszert végre :) Voltam kint a friss levegőn - koriztam a család kicsi kincseivel; újra dolgozom, na meg túl vagyok a leendő elsős szülők előtt tartott bemutatón. A munkahelyen mennek a harcok - borzasztó, miért kell egymásban megforgatni a kést... :( Olyan lehangoló, hogy milyen gonosz emberek vannak. Tavasszal, amikor már kellemes az idő, igazán összejöhetnénk majd egy rövidke délutáni programra, akár egy olyan cukrászdában, ahol van diétás süti :) vagy viszek müzlit.

Ranita, hol tart a lombikod????
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi,
örülök, hogy jobb a kedved :D . Láttam az iwiwen a képeket :D .
Mikor mész majd ellenőrző vv-re?

Nekem múlt pénteken megjött piri, most megy a fél deca+150 gonal, aztán hétfőn UH:. Talán hétfőhöz egy hétre leszívás :roll: , remélem lesznek szép tüszők :roll: . Dehát miért ne lennének :D ????

Kép

Kép
ranita1979
 
 


babszim, de jó olvasni, hogy kisütött a nap :lol: :lol: :lol:
gonosz emberek vannak sajnos, én is sokszor szembesülök vele..és ez rossz érzés, de te ne is törődj senkivel, olyan jó hogy így erőre kaptál, pusssssz!!

rani, jujj de jó, hamarosan akkor minden jóra fordul :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


visszajárok ám drukkolni!!!!!

Tavasszal hozzánk is kijöhetnétek,hmmmm????????

sutimano76
 
 


én elvileg benne vagyok Süti! Remélem többiek is jelentkeznek majd! És Ubi, a te meghívásodnak is szeretnék majd eleget tenni :)

Tegnap, miután többször hangzott el a rádióból és a tvből, hogy senki ne menjen a dunántúlra, kocsiba ültünk, és elmentünk. Na nem szórakozásból, hanem sajnos temetésre. Utaztunk 450 km-t oda-vissza, ott voltunk kb. 1 órát. Az utak oly annyira járhatatlanok, hogy végig halálfélelmem volt. Soha többet nem megyek még temetésre sem, ha azt mondja a rádió. Kétszer majdnem ott is maradtunk az úton.

Sajnos korcsolyázni már nem lehet, olvad minden, de így meg közeleg a tavasz, ami kárpótol mindenért. A gyogyómat lassan megszokja a szervezetem, a lelkieket próbálom rendbe tenni én, szóval éljen a tavasz, jön az energia :)

Rani, nagyon drukkolok neked! Ellenőrző vv-re elmehetnék akár most is, mert a házi dokinéni adott beutalót, de érdemben 3 hónapos a határidő. Minimum 3 hónap kell ahhoz, hogy IR rendbe jöjjön, de lehet belőle sajnos fél év is. Gyogyt szedni kell még utána is sokáig.

Borcsa, mindig gondolok rád is!!!

Angi, hol vannak a korai bejelentkezések? Néztem az iwiwes képeket, olyan helyesek a babók, hogy csuda!
babszi
 
 


NA akkor tavasszal tali,lehetőleg nálunk,de ha van olyan hely ami könnyebben megközelíthető bárkinek akkor változhat a heylszín!!!!


ha mosolyt akarok fényképezni,akkor el kell kezdenem énekelni az icipicit,mert ha kamerát lát akkor csak néz bambán...
Kép

sutimano76
 
 


Süti,
hát ez a kislány valami zabálnivaló :D .

Babszi,
hát igen, erre felénk az utak borzasztóak. Még ma is az volt :evil: .
Én december elején kezdtem el a merckformint, remélem már valamit használt. Bár az én értékeim azért nem voltak olyan durvák. Meg lehet, hogy nekem a stimu is bezavart kicsit.

Ma voltam uhun. Jobb oldalon 10 db 15-ös, bal oldalon 2 db 14-es tüsző, mnyh 7.5 mm. Pénteken punkció :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Többiek :?: :?: :?: :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani! Milyen értékeid voltak?
babszi
 
 


Babszi,
cukrot nem tudom pontosan, mert azt nem mondta a doki, azt mondta arra, hogy teljesen jó.
Az 0 perces inzulin 4.1, a 120 perces pedig 45. De nekem előtte volt a lombik,a stimuláció, és azt mondta a doki, hogy az picit befolyásolhatja az eredményt :roll: . Azt mondta nem kell aggóddni. És nem is teszem, végülis 2* voltam terhes, spontán......
A tiédet kérdeztem, de nem mondtad, így rákerestem :oops:.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani, bocsi, ha nem mondtam!!! Dupla annyi, mint a tied, de én is kétszer voltam terhes már spontán... A doki viszont azt mondja, hogy ettől is "szörnyet halhat a baba az anyában" - így fogalmazott, biztos azért, hogy komolyan vegyem/vegyük

Szerintem a tied rendben is lesz - 25 alatt jó
babszi
 
 


Babszi,
igen, ez így van. Lehet tőle vetélés is, és a baba is meghalhat. De tudod, nekem ilyen nem volt szerencsére.
És akkor lehet, hogy már nálad is ez okozhatta a bajt :!: :?:
Olyan bosszantó ez, hogy olyanon múlik, ami az embernek eszébe sem jut, de még az orvosnak sem. Ha most kezdeném az egész babaprojektet, az lenne az első dolgom, hogy elmegyek egy ilyen vizsgálatra, mert ez egy nagyon alattomos betegség. És az ember próbálkozik évekig, nem tudja mi a bibi..... Ha szerencséje van az embernek, akkor egy nagyon hozzáértő dokihoz kerül, de ha nem, akkor az életben nem tudja meg, hogy vajon nekem miért nem sikerül még a lombik sem. Mert nagyon sok orvos nem hisz ebben, nem hiszi, hogy az inzulinnak köze lehet a teherbeeséshez. Köztük van az én dokim is Tapolcán, ki is fejtette a véleményét.... Ellenezni nem ellenzi a vizsgálatot meg a gyógyszer szedését, de azt mondta, higgyem el, nem ezen fog múlni..... És ő az ország egyik legjobb(ha nem a legjobb) meddőségi orvosa.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Fontos, Rani! Most akkor a te dokid a meckformin mellett vagy "ellen" van?
babszi
 
 


Babszi!

segíts kélek,te ugye magad csináltad a meghívót az esküvőre????ha igen hogysmint?????papír?betűket?köszi

sutimano76
 
 


Süti, igen, én csináltam. Én a betűket simán nyomtattam lézer nyomival, de nem volt aranyozás vagy ilyen. Pontosan mi érdekel? Segítek szívesen!
babszi
 
 


Babszi,
nincs ellene, de mellette sem. Nem mondja azt sem, hogy hülyeség, -nem szólt arra sem semmit, hogy én megcsináltattam a vizsgálatot,- de nem mondja azt sem, hogy na most aztán ez a gyógyszer hűűű, de jó. Csupán annyit mondott, hogy a magyarok jó pár évvel le vannak maradva ( Ő dolgozott évekig egy németországi meddőségi központban is) és a cég, amelyik gyártja ezt a gyógyszert sem ismeri el, hogy bármi köze lenne ennek a gyógyinak a teherbeeséshez :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok!

Most csak azért ugrottam be gyorsan, hogy gyönyörű Bernadett babának Nagyon Boldog Névnapot Kívánjak!

Hulla vagyok mostanában. Most Dani ébred fel éjjel 1-2 között. olyan mintha éhes lenne, teát iszik, villanyt sem kapcsolok, de utánna alig akar vissza aludni.
Nem akarom, hogy megszokja, hogy felébred. Gyönyörűen alszik 7 hetes korától egész éjszaka, most bizony rosszul esik kicsit ez a visszafejlődés.
Nem lehet, hogy már váltani kellene tápszert, mert még mindig azt eszi, amit újszülött kortól kapnak.
De most irattuk és nem mondta a doki.
Nem tudom, csak azt, hogy nagyon fáradt vagyok. Nappal meg Benivel alig bírom tartani a tempót!
Nem felejtettelek el benneteket, jövök, igyekszem!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


köszönöm szépen.....Berni

Kép

sutimano76
 
 


sziasztok, Bernikénknek csodás névnapot kívánok így utólag is!!!!!!!
majd jövök még..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Ranikém, hogyan áll az ügyed?? Mennyi babó van kilátásban, gyere mesélni!

Ubikám, most te tűntél el nagyon! Hogyan áll a magánnal a dolog? Engem nagyon érdekel!!!

Angi, hiányolom ÉN!!!! a reggeli bejelentkezéseket! (Mondom én, aki hetekre tűnik el, bocsi lányok!!!)

Sütke, mesélj Berniről mit szeret, mit nem díjjaz...

Többiek? Merre vagytok?? Katapetra???

Borcsikám, írtam levelet neked! Nagy ölelés!
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi,
hétfőn kaptam vissza 3 babót :D . Most egyenlőre fekszek, a doki 3 nap ágyat javasolt, most be is tartom :D . Március 5-én teszt :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani!

Gondoltam rád is, hogy lassan bizony kismamiként pihensz majd otthon!! Március 5 pedig igen hamar itt lesz! 3 nap pihi után azonban sétálj nagyokat! Ja, és kattanj le az internetről!!!! Puszillak!
babszi
 
 


Babszi,Berni....hááát sajnos a múltkor leesett az ágyról,buksin kicsi pukli,pedig csak pár percre nem figyeltem ,de ott ültem mellette,úgyhogy most lelkiismeret furdalás ezerrel,főleg hogy mikor meghallom hogy gyerek ide beesett meg oda beesett,meg ezt ivott meg azt ivott,és én fennhangon kérdezem hogy ilyenkor hol volt az anyja...hát tessék,megkaptam a választ,nem lehet minden pillanatba rajta a szemünk.már előre félek a bukdácsaitól!!!! :(

Rani,na akkor mennek a drukkok!!!!!!És tényleg hanyagolj minket egy ideig!!!!!simogasd sokat a pocit,és mond nekik hogy akár mindegyiket szívesen várod!!!Én legalábbis ezt csináltam mikor kiderült a hematóma és vérezgettem...kértem hogy harcoljon és maradjon velem!

sutimano76
 
 


Sziasztok, ti is hiányoztatok nekem. Rohanás az életünk mostanában, csak reggel gyorsan bekapcsolom a gépet, hírek, e-mail, estleg iwiw és megyünk.
Most Benivel elkezdtünk járni egy ilyen idézőjelben "óvodára felkészítő" foglalkozásra. Igazából az a lényeg benne, hogy ő kevés gyermek társaságban van és nem igazán szereti ha irányítják. Márpedig az óvodában irányított foglalkozások vannak. Ja és ő nagyon-nagyon félénk, szégyenlős eleinte mindenkivel. Később oldódik.
Az első alkalom úgy is sikerült, ahogy gondoltam.
Megszeppent, de ugyanakkor mindenre nemet mondott.
Na, nem baj, majd kialakul.

Ranita, nagyon-nagyon drukkolok és minden jót! Puszi

Süti, tudom mit érzel, nekünk is leesett egyszer 6 hónapos volt.
Őrület, hogy milyen gyorsak. Szerencsére nem lett komolyabb baj.
Hát, aztán meg a későbbi esések, botlások, beverem mindenem téma teljesen kikészített.

Nem tudjátok miért tünt el a nagyonbabás vonalzóm? Berakott valamit helyette, de miért?

Fogyó: Lassan letelik egy hónap és 3 kg ment le.
A mozgásra nem igazán bírom rávenni magam, csak minden pénteken úszni járunk apával. Ennyi.

Pussz mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,majd belejön az ovizásba ne aggódj!!!!!
úszni,de jó nektek!!!
leesés,igen sokan mondták hogy a 90%-nál ez előfordul!!!sajnos ez engem nem nyugtat meg,azóta is fél szemem rajta és mindenben először a rosszat keresem,ha nincs veszély mehet!!!lehet túlzásba viszem azóta,de inkább!!!
lassan akadály nélkül forgunk hasról hátra és vissza.....mi lesz itt a mászásnál!!!!azta mindennap felmosni!!!!!elérhető dolgokat elpakolni....de hova....na majd megoldjuk!!!

most mennem kell,mert nyügik vagyunk,sztem a fog miatt!!!

sutimano76
 
 


Boldog MÁRCIUSt, lányok!!!

Továbbá sok boldog névnapot BorcsaLujzinak!

Ranikám, már csak 1 nap, és kiderül minden! Szurkolok! Te mit gondolsz??

Többiek? Meséljetek már valamit!

Rólam nem lehet semmi újat mondani, mint munkahelyi stressz és harcok a kolléganővel (sajnos), várom a tavaszt, életem első mosógépe megvan (épp időben, mi?) és nagyon félek a márciustól, mert rengeteg munka szakad ránk a suliban. Apropó - Ubikám, mi van a tervekkel? Hogy álltok??? Gyere te is!!!!!!!
babszi
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok az eltünésért. De most egy kicsit mélyponton vagyok. Most nem a baba dolog, hanem minden más. Házasság, munka, pénz....
De azért már kezdek jobban lenni, de még kell egy kis idő.
Amúgy szervezzük a csanát. Most az igényfelmérésnél tartunk. A cél: a 14. kerület, és a 11.kerület. A 11. kerületben találtunk egy jó kis házat, de még szeretnénk körbe nézni, hogy hol érdemes megcsinálni.

Ezen kivül most nagyon-nagyon sok gyógyszert szedek, és a következő ciklusban megcsinálják az átjárhatóságit..
Na megyek, mert a fiúk ölik egymást!

puszi!

Ranita! Nagyon sajnálom..... :cry:

aviubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: