Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnek csatlakozni hozzatok. Mar egy ideje olvaslak benneteket, de most jonnek is.
Vasarnap lett pozitiv a tesztem. :D

Magunkrol egy par szot: nyar ota probalkozunk, 3. baba lesz.
Van egy 5 es fel eves lanyom es egy 4 eves kisfiam.
Az a fura, hogy nekem szinte sosem jott meg idore, volt, hogy honapok kimaradtak. Az elso babanal peteeres serkentot is kaptam. Aztan a kismamasag nagyjabol helyrehozott, bar mostanaban is voltak mensi kimaradasok. Most nyaron, juliusban jott meg utoljara. Azota PE-m sem volt, azt en mindig egyertelmuen erzem.
Most viszont szept7-en volt, es ra pont 2 hetre teszteltem. Aznap kivancsisagbol megmertem a reggeli homet, 37,4 volt.
Tehat ez a tortenet, most nagyon boldog vagyok.

Mindenkit udvozlok igy ismeretlenul, es Nikole-nak hatalmas gratula! (En is sokat abrandoztam ikrekrol.)
Es persze a tobbieknek is, akiknek mar sikerult.
A tobbieknek pedig sok drukk a kovetkezo honapra!

Lys
lys
 
 


Nikole! nagy-nagy gratula!! ez nagyon szupi! én is ikrekről álmodozom,de már az is nagy öröm lenne,hogy ha egy lenne... amúgy könnyek szöktek a szemembe,hogy olvastalak. :oops: :cry:
Lys! üdvüzöllek a csicsergő csapatban! :lol: Hát jobb hírrel nem is csatlakozhattál volna. nagy gratula neked is!!

Kép
kissedi
 
 


lys üdv köztünk és gratula az ujjabb babóhoz..tegyél vonalzot a gyerekekről hogy tudjuk hol tartanak korban... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap nagytakarítottam. A szobák kész vannak, a konyha meg a vizesblokk van még hátra. Ma meg Pesten voltunk a volt kollégáknál. Tök jó volt látni őket. :)

Nita: utólag boldog névnapot Máténak!

Mimi: juj de izgi ez az első ilyen együttlét. Olyan mint egy első randi :lol:

Nyanya: nekem is a gabriel teszt jött be. :)

Edi: a fránya pirijét. :( sajnálom….

Vernike: nekem bejött az a teszt. Drukk vasárnapra!

Luli: szerintem nem túl normális mensi előtti barnázás, bár én nem vagyok orvos.

Nikole: hurrááááááá király. Nagyon szuper, hogy ikrek!!!

Lys: üdv és grat a + teszthez. Mikorra vagy kiírva?

Teát úgy szokták inni, hogy a cickafarkot peteérésig, és ha már tuti megvolt a pé, akkor elkezdik a palástfüvet. Én csak a palástot ittam 2 hónapig, de olyan erős mensim lett, hogy abbahagytam.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nikol

Gratulálok.
Ez fantasztikus.
Nayon vigyázz magatokra!!
pingi
Veresegyház
 
 


pingi te hogy vagy?
csinálsz vonalzot? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nikole,lys nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ezek aztán a hírek.
Nikole,Zobokit hogy érem el hétfőn délután.Egyszerűen most sem rendelt.Beszélnem kéne végre vele.Vagy kérjek időpontot?Mit tanácsolsz? Mert most jól belebonyolódtam a Zoboki vs Georgievics táűémába. :shock:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok.Nikole hatalmas gratula,irigyellek nagyon,imádom az ikreket,annyira jóóóó...sajna nálunk nincs a családban iker,így nem sok esélye van,hogy nálunk lesz.Kitartást és nagyon jó egészséget kívánok hozzá...
Lys!Üdv a csapatban.Elsőre laptető hmmmm...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nikole, ez csodálatos, gratulálok. Egyszerre két kis pöttöm gyönyörű babóca! Hát lehet, hogy én is leblokkoltam volna tőle elsőre, de aztán biztos nagyon boldogok vagytok most a férjeddel. Szerintem a legnagyobb boldogság az életben a gyermek, és ha egyszerre kettő jön, nem is találok rá szavakat.
Lys neked is gratulálok, és üdv közöttünk, és persez gratulálok a már meglévő gyermekeidhez is.
Köszönöm a teákkal kapcsolatos felvilágosítást :lol: .
Remélem a hamarosan tesztelők is ilyen jó hírekkel fognak szolgálni :lol: :lol: :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


nikole amint tudsz hozz uh-s képet a picikről.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tudnátok segteni, hogy honnan tudnék letölteni az ébredési hő vezetéséhez táblázatost? (Esetleg magyart?)
Köszönöm

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Húú micsoda hírek!

Nita! Jaj de jó h megjött! Végre kezdődhet a progi! Máténak utólag boldog névnapot!!!

Nikole! Ez fantasztikus! Irigyellek érte!

Lys! Szia! Gratula a 2 csíkhoz!!!

Euonymus! Neked is szia! Mielőbbi zebrás tesztet kívánok neked is!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci..máté nevében is köszönöm... :lol:
te hogy vagy? :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Köszi a további üdvözléseket! :)

Nikole,
én új vagyok, de így ismeretlenül is gratulálok az ikrekhez! :D Biztos én is lehidaltam volna elsőre a hír hallatán, de még ha nehéz is lesz az elején, nagyon nagy öröm! :) Irigykedem! :) És tényleg hozzál uh képet, olyan jó ikreket látni! :D

Lys,
neked is gratula! Nem semmi, így kihasználni a ritkán érkező peteérést! :D

Luli,
akkor itt vannak az adatok: 2008. április óta próbálkozunk, ma vagyok a 4. napon, 28 naposak a ciklusaim, Pest megyében lakunk, 33 éves vagyok, 4. baba lesz. Köszi, hogy beteszel a táblába! :)

Nálunk betegség tombol, főleg a férjem beteg (a gyerekek is kicsit), de mondtam neki, hogy meg kell gyógyulni hamar, mert indul az ehavi projekt. :) És ez a mi hónapunk (is) lesz!

Most nézem, hogy mennyien fogtok közel egyszerre tesztelni, nagyon izgi! És milyen jó lenne, ha jó sok zebrás teszt lenne! Mindenkinek ilyen cukorfalatot kívánok:
Kép

E.
euonymus
 
 


Lys, üdv itt és gratulálok! Javítod az arányunkat! Remélem hamarosan több lesz köztünk a pocakos! :) Sőt mindenki az lesz.

Itt a mai tábla:

Kép
luli
 
 


Mimilee, Te vagy az első most akinek szorítanunk kell! :!: :!:
luli
 
 


Irdab,

ezt az oldalt nézd meg:

http://www.ciklus.hu

én most találtam rá. Szerintem nagyon jó. Regisztrálj, aztán bal oldalon add meg a belállításokat. Aztán naptár-normál nézet. itt az aktuális napra kattintva megtalálod a Nap részletei-t. Erre rákkattintasz és beírod az adott nap mért hőt, folyást, vérzést, nyákot, szexet,bármit.
És csinál Neked diagrammot is. Böngésztgesd, mert szerintem tuti jó. Én is fogom itt vezetni a ciklusomat, mert eddig legfeljebb az asztali naptáromba írtam be, hogy mikor jött meg. De néha ezt is elfelejtem.
luli
 
 


sziasztok..luli 1 nappal előréb vagyok a ciklusomba..5.nap :lol: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, sorry! :oops:
Úgy emlékeztem tegnap írtad, hogy rosszul írtam és így most kétszer javítottam... :oops: :oops:

Kép

Remélem most jó lesz.

Lányok, szednem kellene antibiotikumot. Ti mernétek?
luli
 
 


Sziasztok!!! Luli,de klassz a tábla!!Beleveszel engem is? Próbálkozás 2008.augusztus,ciklusnap 8+5, ciklushossz 34 nap, életkor 26 év,1.baba,következő vizsgálat:2008.10.03. UH, érkezése:2009.05.01.
Köszönöm.Ma voltam az első terhesgondozáson.2 órát tartott. De túl vagyok a regisztráción.Viszont kaptam a kutya és a súlyom miatt máris okítást.Hát egyik fülemen be,másikon ki.Jól megsimogattam itthon a kuttyot hazaéréskor és rendeltem egy pizzát.Sok ilyen jó páciens kell még! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


luli, nagyon köszönöm a bíztatást! de nálam még csak 10-12 nap múlva lesz esedékes a tesztelés, ha nem jönne meg addig.
bár - hát persze mikor máskor, mint a gyönyörű peteérésem közepén - szépen összevesztünk a férjemmel, úgyhogy ez azt jelenti, hogy ebben a hónapban csak egyszer szeretkeztünk, és talán az is egy picit korán volt. na, de majd meglátjuk....

nikole, lys - gratulálok, vigyázzatok magatokra.

kutyafüle: éljenek a kutyák!
mimilee
 
 


Bizony!!!Mi újság Mimi??? Te is kutyás vagy?Nekem Goldim van.Azt mondta majd ha meglesz a baba akkor a kutya féltékeny lesz,stb.De ismeri ő egyáltalán a kutyákat?A fajtákat?A miénket?Sebaj,végülis az aggódás a munkája.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nita! Köszönöm, megvagyok, Petra 24 órás figyelmet kíván. Azért dolgozunk az ügyön.:oops: :oops: :oops:

Kutyafüle! Pont egy Goldinál emleget ilyeneket, Még ha kuvasz lenne... Meg ha macskánál. A súlyoddal meg mi a baj???

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


hú, hát az én kutyásságom picit bonyolult. van egy labim, de ő elvált szülők gyermeke :) és a volt pasimnál van leginkább (aki egyben a legjobb barátom, mármint az ex-pasi, nem a kutya, bár végül is ezt nehéz eldönteni... :D
illetve az anyukámnak van egy foxija, amihez szintén elég szoros szálak fűznek, mivel én találtam.
és amúgyis egy régi foxis családba születtem bele, úgyhogy nekünk otthon mindig volt kutyánk.
jelenleg sajnos nincs, mert a férjem nem szeret lakásban állatot tartani, meg ahogy most élünk, úgy nem is nagyon férne bele sajnos.
de ha majd lesznek gyerekek, és kicsit nagyobbak lesznek (6-8 évesek mondjuk), akkor mindenképpen fontosnak tartanám, hogy legyen. annyi mindent meg lehet tanítani a gyerkőcöknek általa (felelősség, állatszeretet...stb), meg amúgyis, ahogy a mondás tartja: lehet kutya nélkül élni, de minek :)

amúgy a goldi kifejezetten családi kutty, úgyhogy persze, hogy hülyeség, amit mondanak.

hát most egy kicsit elkanyarodtunk az eredeti témától, bocs mindenkinek :)
mimilee
 
 


Sziasztok!

Irdab: ciklus.hu, vagy a http://www.fertilityfriend.com/ nekem a ferti jobban bejött.

Luli: engem meg cserélsz Pingivel a táblába? Azt hiszem én előbb szülök. Bár ha így marad se zavar. :)
Szedhetsz antibiot. Terhesség alatt is lehet, ha indokolt.

Kutyafüle: miért kaptál ki a súlyos miatt?

Hű én is imádom a kutyusokot. Sajna panelba vagyunk és a férjem kilakoltatna a kutyával együtt. Ide nem engedi. Azt mondta ha kertes házunk lesz. (sose lesz….)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Rólunk:
Ma voltunk doki néninél. Lemérték Kendét, és 12 kg és 90 cm. Nem csoda, hogy nem jó rá egy ruhája sem. :) Kapott szurit is. Először bátran mondta, hogy melyik lábába kéri, aztán volt nagy sírás, de szerencsére hamar megnyugodott. Utána meg kivittem játszóterezni, de ott már semmi baja nem volt. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hát a súlyom.Én sem értem. Én mielőtt terhes lettem 170cm-hez, 53,8 kg voltam,a BMI szerint alacsony értékkel. Most 8+5-tel ruhában!!! 56 kg voltam.Ez ugye alaphangon min.2kg hízás. Engem nem zavar,de a védőnő figyelmeztetett, hogy max.10kg-ot szedhetek fel.Nem akartam megkérdezni tőle, hogy mire gondol,az első trimeszterre: :lol: A lényeg az, hogy rögtön eltiltott a sós ételektől.Itt megint kikívánkozott volna, hogy a tegnapi és tegnap előtti abált szalonnát ugye nem tekintjük annak? :lol: Merthogy azt kifelyezetten kívánom.Gondolom nem véletlenül.Na és ha egészséges maradok, de 18 kg-t hízok,akkor mi van???? Na mindegy,ez a heppjük,én meg nem akartam leállni vitatkozni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kérek szépen segítséget és véleményt.És előrebocsájtva elnézést kérek a terjengősségért.
Lányok,van egy nagy dilemmám, kérlek segítsetek megoldani. Bocsánat, hogy hosszú leszek, de le szeretném írni a részleteket, mert tényleg a tanácsotokat szeretném kérni.
Szóval,mikor terhes lettem felkerestem egy mások által nagyon ajánlott dokit, aki nekem is borzasztóan szimpatikus volt. Igaz, az első vizsgálaton hamar voltam és még nem látott semmit. Ettől idegbeteg lettem.Aztán mivel egy izgulós kis hülye voltam,felkerestem anya dokiját, mintha nem lettem volna azelőtt még másnál. Utána vissza az enyémhez. Aztán mikor beteg lettem és más egyéb bajok is kiderültek kétszer is felhívtam az enyémet. Kdves volt és nagyon segítőkész. De mikor a hasi uh-n a belgyógyásznál kiderült,hogy nem igen látszik semmi a peezsákban,visszarohantam anya dokijához. Ő írta fel a hormont és ő vizsgált egy héttel később is. És jövő hétre vár vissza. Viszont az én dokim is vár mostmár,de ő még nem is tudja a történteket. Tudom, hogy mostmár választanom kell a két doki közt. De nehéz. Az egyik ugye állandóan rendelkezésre áll a kórházban, akármikor hívtam néhány óra múlva már bent is voltam.Idősebb,és nagyobb a tapasztalata. Ez anya dokija. Az enyém nagyon elfoglalt,ilyen sürgősen nem tudok berohanni hozzá, de nagyon segítőkész.Minden vizsgálat után szakít időt beszélgetésre, kérdezhetek,és rendkívül naprakész mindenben. Ő rögtön tudta pl.az én problémám kihatásait a babára, míg az anyáé,pl meg kellett, hogy kérdezze a kollégáit. Mit csináljak?Kit válasszak? Segítsetek kérlek!!!!Tényleg érdekelne a véleményetek. A szívem az enyém felé húz, de kétségtelen, hogy a bajt anya dokija(meg a bent lévő másik kettő) vette észre,ráadásul anya régi barátja is. Olyan hülye hisztis és ijedős vagyok.Most jól benne vagyok. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mimi, hogy hogy csak olyan sokára? Akkor mégsem 24 napos a ciklusod? :oops: :oops:

Kisvirág, holnap már úgy lesz :) Sőt, már úgy is mecsináltam, meg gyarapodtunk is, ígyhát felteszem:

Kép


Ja, és köszönöm a választ a gyógyszerre. Kutyákat én is imádom, de csak kertes házban. Most sajnos nem ott lakunk, de az ötéves tervünkbe benne van. No meg 2 gyerek, 1 kutyus, 1 kertes ház, stb..... :roll:

Kutyafüle, én a 164 cm-mel vagyok 53. És inkább vékonynak mondanak. Mondjuk én 50-51-nek jobban örülnék, de akkor egyből a cicim megy össze.
Szóval arra akartam kilyukadni, hogy szerintem 15 kiló ilyen súlynál simán belefér.
luli
 
 


Luli, most hirtelen magam is összezavarodtam, de nem hagyom magam :P
szóóóval az úgy van, hogy szept.12-én kezdődött a ciklusom és okt. 5. körül kéne megjönni, tehát olyan 10-12 nap múlva...

viszont akkor összeszedem minden bátorságomat, és megkérdezem: mi a fene a táblázatban a ciklusnap? hogy ki hol tart a saját ciklusában? vagy valami más? ha az előbbi, akkor én ma a 13. napon, nem a 20-on.
bocs, ha hülye vagyok... :oops:
mimilee
 
 


Pontosan azt jelenti, amit írsz. :) Tehát akkor a 13. napon vagy ma. :) Kicsit akkor lejebb kell pakoljalak. Pontosan Vernike alá.
luli
 
 


sziasztok...
luli köszi h kijavítotad..bocs ha sokat nyavajgok.. :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


áhá, akkor már értem.
először nem tudtam mire vélni, hogy miért írod, hogy most először nekem kell szorítani. aztán arra jutottam, hogy biztos azért, mert az első babát várók között én vagyok a legidősebb. de ezek szerint csak paranoid vagyok :wink:
a vicces az, hogy egész életemben azzal a problémával küzdöttem, hogy mindig olyan 5-15 évvel fiatalabbnak néznek. nemrég is elkérték tőlem a személyit, mikor cigit vettem. viszont itt a virtuális világban ez megváltozott.
mimilee
 
 


mimilee én is drukkolok neked... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nitacska :)

kutyafüle, ez tényleg nagyon nehéz... én azt hiszem mindent összevetve a te orvosodat választanám. aztán, ha valami iszonyú sürgős bármi lesz (de nem lesz), akkor még mindig fordulhatsz anyud orvosához. és utólag megmondtatod a tiédnek, hogy mivel őt nem érted el, ezért máshoz mentél. szerintem ezt ő is meg fogja érteni, pláne ha jó fej.
mimilee
 
 


Kutyafüle: szerintem egyáltalán nem vészes a súlyod! A doki ügyben nem tudok tanácsot adni. Bár én lehet azt választanám akire bármikor számíthatok. De ebben neked kell meghoznod a döntést.

Mimi: engem is mindig fiatalabbnak néznek a koromnál 10 évvel. :) A múltkor voltunk a férjem cégénél egy családi napon és egy óvónő elkezdte nekem magyarázni, hogy mostanában milyen fiatalon is vállalnak babát a nők. Szerintem rám gondolt. Nem gondolta, hogy 33 vagyok :lol:

Luli: a kismamiknál azt a ciklusnapot írod be amikor tesztelt? Mert akkor nekem írd át 29. napra :) Bár nálam ez már nem oszt nem szoroz :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nekem a kedvenc sztorim, hogy amikor árultuk a kocsinkat, és jött egy pasi megnézni, akkor a férjem - akivel addig telefonon egyeztetett - zuhanyozott, és én mentem megmutatni a kocsit (nyár volt, sortban, topban). és erre azt mondta, hogy "helló, akkor légyszi szólj az apukádnak" :P
mimilee
 
 


szerintem néha előnyös néha hátrányos ha az embert fiatalabbnak nézik..engem a mai napif jóval fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok..... :? :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Régen voltam, el vagyok havazva. Lányok, hihetetlen hogy mennyien vagyunk, már nagyon nehéz számon tartani, hogy kivel mi történik éppen, ezért nagyon jó ötlet a táblázat, bár szerintem még nincs rajta mindenki!

NIKOLE! Nagy meglepetéssel olvastam, hogy ikreid lesznek! Nagy-nagy gratuláció! Ne izgulj, biztos fantasztikus érzés lesz ikres szülőnek lenni! Biztos nagyobb felelősség és kétszer akkora odafigyelést kíván, de az öröm is duplázódik! Nagyon jó lesz Nektek! Mindig a Két Lotti huncutságai jutnak eszembe ikrek esetén... :)

LYS! Neked is nagy gratula a 3. bébihez! Üdv itt közöttünk!

EUONYMUS! Üdv a csapatban! Mielőbb zebrásodjál!

VERNIKE! Vasárnap tesztelsz? Nagyon szurkolok Neked! Előjelek, megérzések??

KUTYAFÜLE! Meghökkenten olvasom, hogy 170 cm-edhez 56 kg-val leszóltak??? ! Normálisak? Ez teljesen normális érték, sőt, túl jó is! Bár nekem is hasonló paramétereim lennének! :oops: utoljára 21 évesen voltam a legoptimálisabb súlyomnál: 163 cm-hez 54 kg. Sajnos most ez nem mondható el, sikerült 60 fölé tornásznom magam :( :( és nagyon nem akar onnan mozdulni lefelé... ezek alapján nem tudom mit mondana nekem a védőnőd...? :? Dokiválasztás: szerintem azt válaszd, akiben jobban bízol, akinek nagyobb a tapasztalata, aki alaposabb, aki hamarabb behív, ha gondod van.

Lányok, a Gabriel tesztet hol veszitek? Gyógyszertárban? Mert én csak a DM-be vagy a Rossmann-ba szoktam járni ilyen ügyben.

A kor megállapítása nálam is sokszor szokott humorosan történni. Volt, hogy többször keresték nálam a főnökömet, aki történetesen én lennék... aztán olyan is volt, hogy 30 helyett 18-nak néztek. Amúgy ez nagyon jó érzés, csak hát az ősz hajszálak mutatják az idő múlását.... :(

Lányok, volna még egy kérdésem, hátha tudtok segíteni..., kihez is fordulhatna az ember így elsőre... kicsit szégyenlősen tenném fel, próbálok burkoltan fogalmazni:... szóval szerintetek a fogigátló abbahagyása utáni hormonzavar, vagy esetleg valami betegség, vagy mi okozhatja a családalapításhoz szükséges női szerv szokásostól eltérő száradtságát - így ciklus közepén? Remélem nem voltam túl bonyolult... :oops: köszi, ha valakinek van valami ötlete, javaslata....

Kép
judi79
 
 


judi tényleg régen voltál..de a fő hogy ujra itt vagy köztünk...
sajna a gogigátlós dologhoz nem tudok hozzászolni..ill inkább nem akarok hülyeséget mondani... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kutyafüle! nekem is van kutyus. egy pumi, akit nagyon imádok. ő kinn van, de ha nagyon meleg volt, enni meg ha nagyon hideg van, néha beengedjük egy kicsit. tiszta mert fürdetem, és nagyon okos. :)
ha odakerül a sor hogy baby lesz, nem tudom még hogy lesz. bizti egy kicsit féltékeny lesz a kutyu, de megoldjuk.viszont a házba akkor már nem szeretném beengedni, mert hogy kinn is van behordja a trutyit. most még csak utánna pakolok, és mi nem mászunk a földön, stb, de ha gyerek lesz akkor nem jön majd be inkább. hát jó hosszú lettem. :oops:
a fiatalabbnak nézés nálam is általános. tőlem is kérdezték mikor 24 voltam, hogy 17?anyukámat, meg folyamatosan a nővéremnek hitték egy ideig. :lol:

Kép
kissedi
 
 


Luli, Kisvirág köszönöm a címeket. Mától elkezdtem mérni a hőmet.
Judi: én a Gabriel tesztet gyógyszertárban vettem, és még csak ott találkoztam vele.
Az apróbetűs problémádhoz hasonlóan, ez a probléma a múlthónapban engem is megtalált. Ma jelentkeztem be dokihoz jövő hét szerdára (már ma is fogadott volna csak ma még piri nállam van). Úgyhogy a sok kérdésem mellett ezt is megfogom kérdezni, és akkor elmondom mit mondott.
Nitacska már kezdtem örülni, hogy egy napon járunk, de sebaj egy időben fogunk majd tesztelni. Egy nap ide vagy oda nem számít. Érzem, hogy ez a mi hónapunk lesz.
Súly, hát én is már túl léptem a 60 kg is sajna :oops: , de nem most fogok fogyozni az biztos :shock:
Kutyafüle, én azt a dokit választanám, aki számodra megnyugtatóbb. Most mennem kell sajna :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Judi!Sajna én sem tudok okosat mondani.Sajnos nekem is nagyon meggyűlt a bajom a fogigátlóval,igaz én nagyon sokáig szedtem. Kérdezd meg a dokidat,ő biztos pontosan meg tudja mondani.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


irdab akkor ha ez a hónap nem is de köv honapba remélem már jön a tesó baba.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska remélem már nem kell sokáig várnunk a babóra. Nekünk első baba lenne!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab akkor neked mégnagyobb drukk...kívánom minél hamarabb éld át azt a csodát mikor megszületik a baba... :wink: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Jó sokat írtatok ma is....hétvégén tudlak benneteket napközbe is követni,de ilyenkor csak este..
Ma egész délután Győrt jártuk,cefetül elfáradtam,már jó lenne ha vége lenne...
Judi sajna én se tudok segíteni a gyógyszer dologban,én csak pár hónapig szedtem évekkel ezelőtt.
Köszönöm kérdésed,a fájdalmas pé után semmit nem érzek az ég világon,igaz most szerencsére nincs is annyi időm vele foglalkozni. :)
Most megyek,majd holnap jövök...
ja,a ti súlyotok mellett én bálna vagyok még mindíg.... :oops: :(

Vernike

Kép
vernike25
 
 


ha már a bálnaságról van szóakkor szerintem én tullövök mindenki sullyán.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ajajjjjj már csak 9 nap....félek.... :roll:
Laptetőt szeretnék...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nitácska,te fogyózol?Én sajna nem,túl gyenge vagyok hozzá :oops: :oops:
Meg az epeköveim mellett elég nehéz is... :( Ez van,de nem tudom mi lesz majd ha terhes leszek...

Vernike

Kép
vernike25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?