Új privát üzeneted érkezett!

Lassan itt az október! sehol egy kétcsíkos teszt!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :evil: :?:

Gabuska
hogy vagytok? fotó a lányokról? Lívia elkezdte már az ovit? Noémi lassan kapja a 3 hós oltást, igaz?

Többiek?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Laptetőőőőőőőőőőő :shock: :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Képzeld megláttam , hoyg írtál ide és azt hittem tettél fel zebrás tesztet. Na de ami késik nem múllik. Pedig már kezdtem örülni.
Na majd nemsokára igaz???

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu
ari vagy. :lol: hamarosan együtt teszünk fel! :wink: :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


szia syrynx már azt hittem pozi lett a teszted...sokáig nem írt most senki... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Nah ez a ma esti termés :) Apuka csinálta nagy remegő kézzel, így már kicsit halványult is mire a kép meggyártódott :) Én meg persze disznó módon hisztiztem fölötte, hogy na mi lesz már. :oops: Terhes vonalzót majd a doki látogatás után. :D Babona
Vendég
 


anuk ez nagyon szép erős pozitív teszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulalok Anuk!!! :lol: Es milyen eros!!!
Vendég
 


Anuk: Jajj de jó, hogy hoztad a tesztet. Már hiányoltuk is, hoyg senki nem hoz . De itt van. Jó nézni nagyon:)
Gratula. És doki után gyorsan feltenni a vonalzót , hogy lássuk hol tartasz majd:)

Kép
csucsu05
 
 


Anuk!

Itt is nagy-nagy gratula!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Anuk!
Ez gyönyörü!!!!!
encike 2
 
 


Anuk
ez egy csodaszép erős teszt. gratulálok!!!!!! jól látom, hogy az első hónapban sikerült is! de jó nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D (kicsit irigyellek ám. :oops: :oops: )
dokihoz mikor mész!
probléma mentes hónapokat kívánok!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köszönöm mindenkinek, és nektek is mielőbbi csodás csíkokat kívánok! Encikének pedig nyugodt hónapokat.

Dokival ma beszéltem, emlékezett rám hogy ja a leendő problémás kismama. :D De nem érdekel egyenlőre. 13-án hétfőn kell menni. Alig bírom ki, hogy utána hétvégén hazautazom, és megmondhatom végre a szüleimnek. Szegények már biztos szerettek volna unokát, már mindketten öregek, és apukám mindig szerette a gyerekeket (nem rosszra gondolni, de karbantartó volt az óvodában, és a kis maszatok mindig mentek kérdezősködni)

syrynx Igen, jól látod, valóban sikerült az első éles hónapban, azuram sem számított rá. :) Mondjuk előtte igen megszenvedős, és kétségbeesős 6 hónap telt el, aminek azt hittem sosem lesz már vége.
Vendég
 


Anuk, gratulálok! Szép babavárást! :D

Syrynx,
köszi, jól vagyunk. Livi imád oviba járni, ő a csoport Hofi Gézája az óvónéni szerint :oops: :lol: , állandóan bohóckodik.
Tesóval szuperül megvannak, a kicsi nagyon szereti, csak mi bírunk vele nehezen, nagyon dacos. :?
Nóri meg szépen növöget, gőgicsél, gyakorolja a fogást, sokat vigyorog (főleg Livire) :) .

Nagyon várom ám a poz. teszteket, tőled is, meg Csucsutól, Mmzsótól, Nitától, meg mindenkitől! +++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska gyönyörűek alányaid.....az én pozi tesztemre nem mostanába kerűl sor..tegnap voltam dokinál hogy van e pé-m.nos..sajnos nagyon kicsik a peték nem fognak megérni..tehát nincs pé-m..holnap megyek a gyógyszerkért..kapok clostit meg asszem utrogestant is.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska: Szuperek a képek és szépek a gyerekek:)
Az én pozítív tesztemre is várni kell kicsit.
Én ma voltam vérvételen meg uh-n. Nekem az uh okés ott minden rendben találtak. A véreredmény hétfőn lesz meg de már most sejti a doki, hoyg a prolaktinommal van gáz. Arra adnak gyóygszert és utána lehet probálkozni. Hát meglátjuk. Én megelégednék ha még idén meglenne az a fránya zebrás tesztem.

Kép
csucsu05
 
 


Gabuska,
aranyos vagy,hogy emlegetsz! :wink:
Nálunk tegnap derült ki,hogy sikerült a férjem műtétje,lett elég kiskatona,tehát igazából most állunk rajthoz.Remélem 1 éven belül meglesz a zebra. :wink:

Szoktalak néha nézegetni titeket,nagyon szépek-aranyosak a lánykák!
Pusz!
Vendég
 


mmzso gratula a kiskatonákhoz..sok sikert a pocaklakohoz!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu,
nekem is a prolaktinnal volt baj. A többtízszerese volt a megengedettnek. De a gyógyszer szépen levitte. Bár így is 9 és 12 hónap volt, mire összejöttek a lányok...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska de az a lényeg hogy összejöttek!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska. Az jó, hogy neked is gyógyszerrel rendbe tették a prolaktint. De a rossz, hogy már eleget vártam nem akarok 9-12hónapot várni a kistesóra. Már 14hónapja várjuk. Erre még egy év túl sok.
Én csak reménykedni tudok már, hogy sikerül.

Kép
csucsu05
 
 


http://3dpregnancy.parentsconnect.com/calendar/4-weeks-pregnant.html

Remélem jól raktam be. :D Eszméletlen jópofa, a középen lévő naptárszerűségen lehet váltani a heteket, és van 3D meg forgó kép is. :D

Én a 4. végén és az 5. elején vagyok sacc, majd a doki megmondja. Rod szerint a 4. héten lóhere vagy kutyasüti, az 5. héten meg már kisdinó a mi drága Pocok babánk :D Mondtam neki nem baj, mire dokihoz megyek már mini alien lesz, mert kinő a farka is :D

http://babystrology.com/baby-tools/baby-tickers/

Itt meg létre lehet hozni virtuális babakinézet születési képet, kicsit más mint a vonalzó, de nekem ez is tetszik :D [/url]
Vendég
 


anuk már nagyon várjuk hogy menyj dokihoz és hozz uh képet... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu,
a nagylányra mi is több évet vártunk, mert először gyanútlanul próbálkoztunk 2 évig, aztán jöttek a kivizsgálások mindkettőnknél, majd mire kiderült mi a baj, elkezdtem a gyógyszereket, és ezután volt még a 12 hónap. Másodjára már megúsztuk "csak" 9-cel, vizsgálatok nélkül.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: A fő, hoyg megvannak a gyerekek már:)
Akartok harmadikat is?

Kép
csucsu05
 
 


Nem, de a második előtt is sokáig úgy volt, hogy Livi egyke lesz, aztán tessék... :lol:

Feltűnt a konyhából a benti hangzavar:
http://www.send2u.hu/get/?f=lGB8SgieYkojDp9MvmIy
:lol:

("Tetszik, ahogy beszélget. Jaj, hogy gagyarászik! Ugye, hogy gagyarászik?")

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska zabálnivalóak ahogy beszélgettek egymással......... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska: Sosem lehet tudni lehet, hogy lesz harmadik baba is:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát, kicsi az esély rá, de "soha ne mondd, hogy soha". :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ez igaz lányok..soha nem szabad azt mondani hogy soha........ :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska: ma is meghallgattam a kicsiket ahogy beszélgettek egymással. hát tündériek az biztos:)

Kép
csucsu05
 
 


Várj, van olyanom is, ahol egyszerre sírnak. Az is mókás. :lol:
Megkeresem. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: na kiváncsi vagyok arra is.

Kép
csucsu05
 
 


Ez végülis 2 videó, a második lesz az. Az elsőn meg szeretgetés van. :)
http://www.send2u.hu/get/?f=WjHg2GHbVQNxCYrYqD8B

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: nekem az első lett a sirós az is aranyos csak sajnáltam a babucit.
De a második a szeretgetős még könnyeket is csalt a szemembe. nagyon édesen szeretgette a hugikát. Mit mond neki? Szia Mókus baba??
Annyira óvatosan simogatja Livi a kistesót, hoyg csak na.
Nagyon édesek együtt:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
Nóresz csak 1 percet sírt :wink:, Livit meg eleve nem kell sajnálni, mert csúúúúúnya dolgot csinált... :lol:

Szerencsére nagyon jó tesók. Livi imádja a kicsit, a kicsi meg isteníti őt. Látni kéne hogy néz rá. Sztem nem is anya vagy apa lesz az első szava, hanem Livi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: iylenkro a nagyobb tesók egykicsit lemennek a kicsi szintjére. Szóval ha sir a kistesó ő is sir.
DE nincs ezzel baj mert aranyos és látszik, hogy nem irigy a tesójára.

Kép
csucsu05
 
 


gabuska nagyon édesek a videókon.....már én is szeretnék ilyet megörökíteni.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Már régóta olvasgatom a babanetet, de eddig még nem írtam. A magas prolaktin szinttel kapcsolatban küldeném ezt a cikket nektek:
A prolaktin (prolactin vagy PRL) egy olyan hormon, amelyet az agyalapi mirigy termel. Fő feladata az, hogy biztosítsa a megfelelő tejelválasztást a kismamának a szoptatás alatt. Egyéb működési folyamatokban is szerepet játszik, mint pl. az anyagcsere, a növekedés és a szaporodás, befolyásolja a nemi hormonok munkáját is. A terhesség alatt több más hormonnal együtt részt vesz az emlőmirigy kiépülésében, illetve a szoptatás során serkenti a tejelválasztást. Mivel este a prolaktin szint nagyobb, ezért tudnak a kismamák este jobban szoptatni, mint napközben. A prolaktinnak köszönhetjük azt is, hogy nem kezdünk el menstruálni azonnal a szülés után, ugyanis ez a hormon megakadályozza a tüszőérést, és gátolja a nemi ciklus beindításáért felelős hormonok munkáját.
Ha egy nőnek indokolatlanul (nem szoptat, nem terhes) megnő a prolaktin szintje, akkor rendszertelenné, fájdalmassá válik a menstruáció, vagy akár teljesen el is maradhat. Az indokolatlan mellduzzadás, vagy tejcsorgás is lehet a megnövekedett prolaktinszint jele. A prolaktin túltermelődés többek között a meddőség, a nemzőképtelenség és a szexuális és potenciazavarok okozója is lehet. Férfiak esetében is okozhat mellnagyobbodást és tejcsorgást (a transz-szexuális férfiak, akik nővé szeretnének válni, előszeretettel használják).

Mik a prolaktin túltermelődés jelei?

hízás
izzadás
hajhullás
kóros sápadtság, karikás szemekkel
alvászavarok
állandó fáradtság és gyengeség
indokolatlan idegesség és stressz
apró lilás foltok megjelenése a lábakon
nehezen, vagy soha be nem gyógyuló hegek a bőrön
férfiaknál merevedési problémák, potenciazavar, nemzésképtelenség
nőknél csökkent libidó, frigiditás, meddőség, fájdalommal járó aktus
ciklusproblémák, PMS
terhességen kívüli tejcsorgás
perifériás látás elveszítése vagy látásromlás egyformán mindkét szemre, fejfájás, erős migrén (főleg a prolaktinomára - a hipofizis daganatára jellemző)
Mi válthatja ki a prolaktin túltermelődést?

stresszes életmód
túl sok fizikai munka (lásd élsportoló nők! nem menstruálnak)
csökkent vércukorszint
túlzott zsírfogyasztás
túl sok állati fehérje fogyasztása
bizonyos gyógyszerek:
fenotiazinok (pszichiátriai betegségek)
magas vérnyomás elleni gyógyszerek
fogamzásgátló tabletták (!!!!!!!!)
egyes nyugtatók, fájdalomcsillapítók
savlekötők és gyomorbaj elleni gyógyszerek
morfium, kokain és a szintetikus kábítószerek (extasy, speed, stb.)
mellbimbóba helyezett piercing
A hormon túltermelődése felléphet még egyéb betegségek járulékos tüneteként is, úgy, hogy nem is sejthetjük, hogy valójában melyik szervünk beteg:

veseelégtelenség
májfunkciós zavarok
herpesz
csökkent pajzsmirigyműködés
egyes mellkasi sérülések
myelanoma multiplex (plazmasejtes daganatok)
bármilyen egyéb daganat vagy rák
pajzsmirigyelégtelenség
az agy csökkent dopaminszintézise (ez műtéti műhiba eredménye is lehet)
A magas prolaktinszint kezelése:

Az első és legfontosabb dolog, hogy helyreállítsuk a normális hormonegyensúlyt , és kerüljök az összes olyan gyógyszert és mineralokortikoidot, ami felborítja azt (fogamzásgátlók, szintetikus horminpótló készítmények)
Alaposan tisztítsuk ki a májat
majd csináljunk egy nagy méregtelenítést
stimuláljuk az endokrinrendszer működését


A cikket erről az oldalról másoltam: http://www.antalvali.hu/kurak/candida_k ... emak_ellen
Én már sok hasznosítható dolgot olvastam itt, amik segítettek kisebb-nagyobb egészségügyi problémákban.
Hátha nektek is....

További jó babavárást nektek!

Üdv: Ildi
Vendég
 


zemenildi köszönjük a cikkt...tényleg nagyon hasznos....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi: Köszi a cikket. :)

Kép
csucsu05
 
 


Szívesen!
Néhány hónapja téma közöttünk a párommal a gyermekválalás, ezért kezdtem el nézelődni a neten, hogy mit érdemes szedni/enni/venni/enni/inni....stb. és így találtam rá erre az oldalra. Azóta folyamatosan nyomon követem, hogy mi történik veletek, csak amíg nálunk nem megy élesben dolog, addig nem tudok mit hozzáfűzni érdemben. De a prolaktinos dolognál nem tudtam szónélkül hagyni, hogy csucsunak egy évet kelljen várnia miközben van egyszerűbb, természetesebb (és gyorsabban ható) megoldás is a problémád kezelésére. Mi a párommal igyekszünk minden mű (pl. gyógyszerek) kihagyni az életünkből és ebben az előzőekben belinkelt oldalon nagyon sok hasznos ötletet, segítséget kaptunk.
Ha bármiben tudok még segíteni, most már nem leszek rest és beküldöm nektek! :)
Vendég
 


ildi akkor a closti és utroról kereshetsz valmit milyen sikeei vannak..ha nemgond... :roll: 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi: aranyos vagy, hoyg gondoltál rám. Bár a vérvételem a prolaktint jónak találta. amúgy én is kutakodom mi a jó és mi nem. Már 1hónapja szedem az Aloe Vera termékeket. Azok nem gyógyszerek hanem gyógyhatású készitmények és terhes vitamint is olyat szedek.
Szóval szeretném én is elkerülni a konkrét gyógyszereket.

Amúgy ma megyek dokihoz pont a prolaktin eredményemet viszem neki . Kiváncsi vagyok mit mond rá.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu reméljük kiderűl mi a bibi... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Azt mondta a doki mindkát eredményem jó.. A prolaktinom tökéletes. A progeszteronom 6,1 lett. Ami mutattaja, hoyg van PÉ-m. De ő azt szereti ha 10--15 a progsezteron érték mert akkor sikeres a baba projekt. Azt mondta a petefészkemet kell kicsit felgyorsítani mert azt mutattja az értékem. SZóval most clostyt kaptam. Vasárnap fog megjönni és a 3napon már szednem kell. 3Havi adagot írt fel és közben majd megyek azUH -nőjáhez nyomokövetni. Ő azt mondta , hogy szeretne találkozni a 3hónaponbelül velem mint kismama. Ha netán nem jön össze akkor majd emelünk a gyógyszeren mert most csak 2X1/2 szemet ajánlott hisz a 6,1 es értéknél azért van rosszab is.
Szóval ez van.

Kép
csucsu05
 
 


hajrá neked is csucsu!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát ez szuper csucsu, csak így tovább!!!!!!! :D :D
Vendég
 


Ildi: Köszi:) Most azért parázok mert sok clostystól hallottam, hogy a 2X fél szem az nagyon kevés. Mindenki 1szemet szed. Most nem lesz akkor kevés a fél szem. Na ezen filózok. De csak tudja a doki miért irt fel 2X fél szemet.

Kép
csucsu05
 
 


Hát gyógyszer ügyben nem vagyok jártas. De ha úgy gondolod, hogy eddig jól kezelt a dokid akkor szerintem ezután sem kell aggódnod!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: