Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Még egy kép Annáról

Kép, Kép
nemen
 
 


Valaki????????? Hogy tudok képet felrakni???[/img]

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyablonka!
melléklet feltöltése az üzenő ablak altt van/tallózásban keresd meg a képet/feltöltés, 600*600-as mpixel lehet csak.
Remélem így sikerül.
pusz

Kép, Kép
nemen
 
 

 
 

Gyabi: Sajnos fogalmam nincs, örültem, hogy a vonalzót sikerült feltennem.

Heni: MÉg egy szösszenet: Some studies suggest that the test (HSG) may actually increase a woman's chance of becoming pregnant. The injection of the contrast material may remove mucous plugs, straightens the fallopian tubes and break through thin scar tissues. De az is írja, hogy ez egy "painless procedure"- ami az én esetemben fényéveknyire volt az igazságtól. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ja még elújságolom, hogy Anna tegnap mondta először azt, hogy Anya még nem tökéletes, mert Anda, de nagyon örülök, hogy már végre hív valahogy :D :D elvégre 16 hónapos elmult.
iwiw:Németh Enikő, Debrecen

Kép, Kép
nemen
 
 


Hol vagy, Pandácska??

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mercure, Gyabi, Heni!

Nagyon drukkolok Nektek a ++++++++++ teszthez!!!
Engem a wiw-en mail cím alapján megtaláltok. :lol:


jaimee!

Pandácska* csak ma este lesz, mert a nővérénél van :lol:


nemen!


A doki a "katonák" miatt mondta, hogy ne mindennap akciózzunk, hogy megfelelő mennyiségű, minőségű álljon rendelkezésre, amikor kell.. :lol:
Vendég
 


Jaaa, bocs, Pandácska, azt hittem, ma már leszel... :oops: :oops:

Nemen: Bettynek igaza van, nekem is azt mondta a doki, hogy másnaponta, illetve hetente kétszer, de akkor viszont esély van, hogy elkerüljük a legtermékenyebb napokat. Viszont ez spermafüggő is, ha apa tenyészbika, lehet, hogy a mindennapos akció az eredményes.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni, Memen, Betty!

Jelöltelek titeket az iwiwen. Aki szeretne jelölni megtalál email cím alapján.

Betty!
Egész jól haladok a szakdolgozattal. Már látom az alagút végét... :) Nem lesz sok táblázatom, csak néhány diagramom. De az sem vészes. Azt mondta a tanár, hogy ő nem szereti, ha sok van benne, csak azért, hogy meglegyen az a 30 oldal...
Az enyém biztos több lesz. Óriási témakört választottam. Ha mégegyszer kell írnom, már tudni fogom hogy kell... :)

Lányok van valakinek szakmai középfokú C típusú nyelvvizsgája?
Nehéz egy ilyenre szert tenni?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell: Mllyen szakmai? Nekem külkeres van. De van több fajta is. Nem nehéz, kell hozzá kb. fél középszinten tudni x nyelven és megtanulni egy könyvet, definiciók, szinonímák stb. Inkább az a gond vele, hogy a szaknyelvet marha drágán tanítják, akár 3000 Ft/óra. Ugyanakkor, ha jól tudsz az adott nyelven, önállóan is felkészülhetsz akár...Megjelöllek mindjárt. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Christell!

Nekem "csak" sima középfokú "C"-m van, így nem tudok segíteni..
Vendég
 


Jaimee! Nézd csak!

Kép

Ezt Manó születésére kaptam:

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jaimee!

Nekem közgáz kell. Szeretnék másoddiplomázni ugyanezen a fősulin, ahova járok. Akkor humánerőforrás szakközgazdász lennék. Csak 1 évet kellene ráhúznom. A suliban tanítanák a szakmai nyelvet, persze plussz pénzért. De én nagyon félek tőle. Németet tanultam 6 évet, de már 8 éve, hogy nem használom. Szerintem elég nehéz lenne ezekután egy nyelvvizsgát produkálni. Azt hiszem, várok még ezzel a másoddiplomával. Most építkezünk, gyereket szeretnénk. Emellett nem gondolom, hogy beleférne még egy év főiskola.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Krisztinka: Jó ééééég. Ez valami fantasztikusan szééép. Főleg az első...Látom, te is szereted a virágokat. :D De az a kis csomag a 2. képen a virág alatt még szebb. :D :D :D Én is, én is, én is nagyon szeretnék egy ilyeeeet.
Ha kell, lemondok az orchideáról is.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Christell!
Nekem is van szakmai középfokúm (gazdasági). BKÁE-n csináltam (angol, orosz). Szerintem érdemes elmenni felkészítő tanfolyamra oda, ahol vizsgázni fogsz, illetve olyan típusú nyelvtanfolyamra, ahol egy adott nyelvvizsgára készítenek fel. Nagyon hasznos, mert felhívják a figyelmet a buktatókra, meg megtanítják az egyes feladattípusok megoldási technikáját. Persze jó tanárt kell kifogni. :)
Vendég
 


Christell: Nekem is németből van!!! Egyről beszélhetünk. Háát, lehet, hogy a diploma, építkezés, baba mellett már sok lehet....Mindenesetre nekem még meg van minden anyagom, ha kell, fénymásolom, postázom. Legalább valaki hasznát veszi. Levelezésből a Perfektes (Szmodits Anikó féle) könyv volt a biblia, tudtuk oda-vissza. Ezt is ajánlom.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Christell: Igaza van Mano-nak, oda érdemes járni felkészítőre, ahol vizsgázni fogsz. Sokat jelent.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Christell!
Nem akarlak megijeszteni, de németből vizsgázni - volt évfolyamtársaim véleménye szerint - jóval nehezebb, mint pl. angolból. Nem akarsz inkább angolból? Vagy abból már van nyelvvizsgád, és kell egy második is?
Vendég
 


Köszi Lányok, aranyosak vagytok!

Jaimee!
Köszi a segítséget! Ha szükségem lesz az anyagokra, szólok. Köszönöm. Szerintem egyenlőre várok a másoddiplomával. Ha kész lesz a házunk, gyerkőcünk is elmúlik 1-2 éves, akkor lehet, hogy belevágok. Bár akkor meg szeretnénk neki egy kistesót. Na mindegy... Majd kiderül, mikor fér bele az életünkbe.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Mano: Ez attól is függ, hogy hol vizsgázik az ember.

Christell: Valahogy így tervezem én is a gyerkőcöket. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mano!
Angolt csak gimiben tanítottak, de én akkor sem igazán tanultam, mert elég pocsék volt a tanárnő, és túl sokan voltunk egy csoportban. De lehet, hogy könnyebben megtanulnám még így is, mint a németet. Az angol könnyebbnek tűnik. Nincs belőlük nyelvvizsgám. Csak lováriból. Ez volt a leggyorsabb, amire szert tudtam tenni a lakodalmunk szervezése mellett a nyáron. Minden időmet lekötötték az előkészületek. Nagyon sokan voltunk.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Nemen! De irigyellek az anyáért! Kíváncsi vagyok az én manóm mikor mondja mjad igazán. Bár szerintünk már mondja , vagy legalább is mi anyának értjük.
Vendég
 


Ja és nagyon szép Anna babád!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Újra itthon :D

Megjött tegnap holnap megyek a dokimhoz hogy felírja a hormon szurikat és holnap már szúrok is.

Kivel mi történt???
Vendég
 


Christell!
Az angol abból a szempontból is jobb, hogy manapság már mindenhol elvárás. Én is ezért választottam az angolt, pedig középsuliban németet tanultam (még a tanár is jó volt).
Noh, de ráérsz még ezt kitalálni. Előbb házépítés, 1-2-3 gyerkőc :wink: , aztán az is lehet, hogy annyira teljesnek fogod érezni az életed, hogy már nem is szeretnéd azt a másoddiplomát. :)
Vendég
 


Mano!

Teljesen igazad van.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Pandácska: Üdv!!!! Hát akkor csak előre, előre...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
Bizony előre azért hátha szerencsével járok ennél az inszemnél...
Vendég
 


Pandácska: Így van, kár lenne kihagyni egy esélyt. Azért az inszemnél mégiscsak tálcán kínálják fel a petécskédnek a kis harcosokat, csak nagyobb az esély. Már amennyit én tudok az inszemről.

Valami doki mondta, hogy az inszemnél az első 5 alkalommal ugyanannyi az esély. Szerinte nem csökken, ahogy halad előre az ember. Próbálkozni kell!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
Igen de ez inkább azoknál jó ahol nem jut a méhbe elég spermium... nálunk meg nem az a porbléma ezért is lesz csak 3 inszem. Azért ezt még megpróbáljuk...
Vendég
 


Pandácska: Igen, főleg ismeretlen eredetű meddőségre jó az inszem, illetve, ha a katonák nem elég fürgék, vagy a mama kinyírja a papa katonáit a hüvelyben...ilyesmi. De ha csak annyi a gond, hogy az egyik vezetőd nem átjárható, a hormonok most okék lesznek az inszem miatt, akkor sikerülhet, nem?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
Eddig is kaptam hormont most már sok sok hónapon keresztül és nem lett baba. Lehet nem csak ennyi a gond azt mondta a doki... Meg nálam az se mindegy hogy melyik oldalon érik a pete...
Vendég
 


De ha más gond is lehet, miért nem vizsgál ki a doki? Belevág úgy inszemekbe, hogy nincs pontos oka a baba késésének? Ez fura egy kicsit. Na mindegy, legyen csak ez a gond és hozzon megoldást az az inszem!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
Kivizsgáltak mindent amit lehetett hormon szint, cukorterhelés, hsg, páromnak spermakép stb De vannak olyan dolgok amik csak akkor derülnek ki ha megnézhetik a petesejteket közelebbről. Mert lehet vastag a burka, rossz minőségi stb. Plusz ugye a petevezető bármikor elzáródhat és nekem az az egy is csak a hsg hatására nyílt meg ahogy átment rajta a folyadék.
Vendég
 


Pandácska: Igaz.......Én úgy olvastam, hogy ha HSG után nincs terhesség 6 hónapig és nincs semmi oka a babacsúszásnak, akkor jön a lapar és a méhtükrözés....Mindig tudnak kitalálni válogatott kínzásokat...Na, ragozhatom, a legjobbakat neked!!!! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni:
Már megvan a ruhám, meg a páromé is.
De nem szokványos fehér ruhám van, hanem bordó! :D
De gyönyörű!!!


Hát kiélvezni egyenlőre még nem tudom, mert még egyenlőre folyton rosszúl vagyok...
De nemsokára elmúlik, és utána minden percét és örömét kihasználom.
:D
Vendég
 


Jaimee,
Hát nem tudom azért ez nem így megy hogy hsg után fél év múlva lapar meg méhtükrözés. Ha jó lett a hsg-d és nincs endora utaló jel akkor bizti nem vállalnám be a lapart pl.... Méhtükrözést meg inkább lombik elött szoktak csinálni.
Vendég
 


Mivel én kimaradtam a bemutatkozásból....Kép Párom és Én 2006. július 8-án.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Még mindig dolgozom.....
Már van net, de itt a főnök....... :evil: :evil: :evil:

Lassan hazamegyek és felteszem a képet a gyűrűről.

Egyébként szörnyű napom volt... rémálmok éjjel, sok meló, apával összevesztem..... :(

Na mindegy.
Puszka nektek! És szép estét!

babszika
 
 


Nekünk elvileg holnaptól nincs net a cégnél, úgyhogy csak itthonról fogok tudni jelentkezni esténként.



sz.niki: fogsz tudni képet felrakni a ruháról???

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Pandácska! Új erővel, hajrá előre!!! Majd a doki tudja "kinek" hova kell mennie!!! De azért én szomorkodom helyetted...

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok túl kommunikatív ma....

Képet egyenlőre nem sikerült lekicsinyítenem...

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska, sajnálom, hogy így alakult, de majd márciusban!

Christell! Minden elismerésem a tiéd! Építkezés, baba, szakdoga... Nem semmi! Én németet tanítok, úgyhogy nehéz pártatlannak maradnom.

Niki! Örülök, hogy sikerült leszervezni! Pedig már ajánlani akartam a Cecília szalont....

Nagyon szépek a virágok!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Lecsúsztam egy kicsit az orchideázásról, de most végigcsodáltam őket :D Az eljegyzéses csokrom alsó szintje: Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szia Omnia! Szerdára igértél tesztet!!!!

Gyabi! Nagyon csini!!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Alsó szintje? Hány emeletes?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Gyors megnézlek még benneteket iwiw-en :D

Sziasztok! Szép estét!!! Na és persze eredményeset!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Gyabi! Tényleg szépek vagytok! Egyszer majd a miénket is sikerül feltenni...

Hááát tesztet csak a vonalzó ígért...
Az előző hónapban is hétfő helyett csütörtökön jött. Hétfő reggelig mindenképp várnék. Addig még reménykedni is félek.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Jól van Omni! Akkor te ne reménykedj! Kényesztesd magad, csinálj jó dolgokat, érezd nagyon jól magad, én meg reménykedem! Szorítok nagyon! De te ne görcsölj semmiképp!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Na jó egy kicsit reménykedek. Én is ott vagyok az iwiwen: nefra@freemail.hu

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?