Új privát üzeneted érkezett!

Hali

én a héten megkaptam az uccsó szurit, egyáltalán nem fájt! :wink: :lol:

Dita! Mega drukk :wink: :wink: +++++++++++++++++++++++
babácska08
 
 


Dita

látod, laptető, ez neked szól! :wink: Sikerülni fog :wink: :P :P :P
babácska08
 
 


Sziasztok!

Babácska!
Hogy vagy? Remélem gyógyulgatsz. :D
Szupi, hogy megkaptad az uccsó szurit.
Most már jöhet a baba! :D

Dita!
Holnapra keresztben kezem-lábam ! :D
Nyugi! És szugeráld magadba ahogyan találkoznak a fickók a petikéiddel! Sikerülni fog! :D

Mindenkinek megadrukk! Babásodjatok! :D
kolibri28
 
 

 
 

Kép

Köszi mindenkinek, nagyon édik vagytok! :)

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk a nyaralásból!

Este jövök majd, miután visszaolvastam! Addig is pusszancs:
Till

tillidian
 
 


Sziasztok!
Meginszeminálva jelentkezem!

Nagyon jók lettek az eredmények. Az uhu alapján a tüszők megrepedtek, legalábbis nem látott tüszőket, akkor csak megrepedtek nem?
A fiúkák megint 40 millióan versenyeznek odabent, és annyira fickósak voltak, nagyon megdicsérték őket és meg is néztem a mikroszkóp alatt, nagyon cukik voltak!

Most nem éreztem azt a puffadást, csak egy picit fáztam ezért volt bennem egy kis görcs.

Nem kaptam stimu receptet mint a múltkor, tehát most megterhesedem!!! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Örülök,hogy megvolt!Nagyon szorítottam!!!!!!Remélem sikeres!Ennek az inszemnek sikeresnek kell lennie!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Most a tesóméktól írok. Bedöglött az otthoni monitor. Lehet holnap kapunk kölcsön egyet. Holnap reggel tesztelek, mert piri még sehol.

Dita: örülök, hogy túl vagytok rajta! Drukkoltam ám nektek! És még mindig millió drukk.

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ditus,
nagyon-nagyon szorítok!!!!!++++++++++++++++++++++++


Kisvirág
megadrukk a holnapi teszthez!!! Reméljük :wink:

tillidian
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek! :D

KISVIRÁG
Ez izgi lesz, hogy bírtad eddig ki???
Korán jelentkezz, biztos + lesz! Szurokhegyek mennek!!! ++++++++++++++++++

TILL
Milyen volt a nyaralás?

RENA
Gondolom te is visszavágysz!
Amúgy nem találkozhattunk, mert idén nem mentem még a víz közelébe sem. Nagyon komolyan veszem a babapojektet, lehet, hogy már csak ezért sem sikerül, mert mostanában nem élvezem az életet, nem lehet pancsolni, mert visszakapom a bacikat, gombát, nem masszíroztathatok, mert esetleg ha már babás vagyok a magzat leválhat..... és még sorolhatnám, rengeteg lemondással jár ez a dolog.... és remélem nem fásulok nagyon bele, ezért most már épp itt az ideje, hogy legyen is miért (VAGY KIÉRT) lemondani a sok mindenről!!! :roll:

dita75
 
 


Dita!Szerintem sikerülni fog és akkor majd azt mondod,hogy igen megérte lemondani a pancsolásról meg a masszírozásról!Drukkolok! :wink:

Kép
rena85
 
 


RENA
Minden lemondás megéri ha sikerül, ez így van!
Az hogy viszonylag fiatalon saját erőmből saját lakásom volt az is egy csomó lemondással járt, mert pl. soha nem voltam nyaralni, csak gyerekkoromban a szüleimmel, tavaly láttam először tengert. De nem bántam meg, mert van egy csodás házam imádok benne élni. A nyaralás csak néhány napig tart, viszont az év többi részében szeretem magam biztonságban és szép környezetben tudni!
Erre mondják azt, hogy valamit valamiért! :wink: :D

Lesz még lehetőségem sokmindent bepótolni, de mindezt már majd közösen a párommal és a kisbabánkkal! :wink:

Ugye milyen hamar elszaladt a nyár, lassan itt a szeptember, neked is vége a szuriknak, és nagyon hamar kopogtatni fog hozzátok a kisbabó! :lol:

Mindjárt kezdődik a Nicsak ki beszél 3. része, most épp aktuális ilyeneket néznem! :) Pá, megyek is!
:D

dita75
 
 


Dita!igazad van valamit valamiért.És egy ilyen édes ajándékért mint a baba szerintem mindeggyikönk feláldozna nagyon sok mindent!
már nagyon várom a szeptembert,kiváncsi vagyok,hogy mit mond a dokim.Remélem okt. vagy nov.-ban teherbe is esek! :lol:

Kép
rena85
 
 


Lányok,
hajrá azzal a teherbe eséssel! :wink:


Ditus,
köszi, nagyon élveztük a nyaralást! :P Tudom, milyen ez: évekik lemondani a dolgokról! Kitartást Neked hozzá, és kívánom, hogy megtérüljön! :wink:

Puszi Mindenkinek,
aug 25-ig olvasó üzemmódban leszek, mert anyukámékhoz utazunk Manóval, shol van ugyan gép, de mivel ők semmit nem tudnak a baba-projektról, nem akarom, hogy kérdezgessék: kinek írkálok! Szóval: olvaslak Titeket, és majd jövök!
Csók: Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok visszaolvasni, mert amit kaptunk kölcsön monitort nagyon vibrál és kiesik a szemem tőle. De mivel megígértem jövök a hírrel:

Hát......... POZITÍV. :lol: A 3. szuri után. Úgylátszik nálunk működött a szuri. :lol: Ma azért még beadtjuk a 4.-et, aztán majd meglátjuk mi lesz a 5.-kel. Köszi a drukkokat!

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, tudtam én, hiszen már a 19. DPO-n vagy, mensi meg sehol.

Nagyon gratulálok! Kép Kép
athiz
 
 


Juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!


Annyira éreztem! HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vigyázz nagyon magatokra!
Mikor mész dokkerhez?

dita75
 
 


Kisvirág!

Hatalmas GRATULÁCIÓ! :D
:D Nagyon örülök! :D

Dita!

Két hét múlva a tiéd is ilyen lesz! :wink:
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Kisvirág!GRATULÁLOK!De jó neked!
Jól van ez a topic is kezd babásodni.Remélem hamarosan mindnyájunk kismama lesz és akkor ez a topic a gynevacos kismamik topicjává válik!

Dita!Te leszel a következő! :wink:

Tilli!Jó pihenést!

Kép
rena85
 
 


RENA
Nem előbb még Kolibri dob egy zebrásat! Mikor is? Holnap? :D
Utána jövök én! Beérem a harmadik helyezéssel is! :lol:

dita75
 
 


Igyekszem holnap + at produkálni. Bár lehet, hogy még korai lesz. Nyugodtan megelőzhettek. Nem sértődök meg. :D 8)
Nem érzek semmit egyébként. Csak egy kicsit duzzadtak a cicieim, de ez menszi elött is szokott lenni. :?
kolibri28
 
 


Akkor Kolibri te leszel a következő aztán Dita jön!

Kép
rena85
 
 


Kisvirág! Ez nem semmi gyorsaság! :D Ha mindenkinek így bejönne a szuri mekkora babaeső lenne. Gratulálok és vigyázz magatokra!

Dita! Szerintem is ez volt az uccsó inszem. :wink:

Kolibri szurok neked is.

Tilli! Remélem jót pihentél! Már nagyon izgulok, mi derül ki jövő héten, mehetünk-e együtt lombikra októberben vagy nem. Tegnap mmegbeszéltük párommal, mi van ha spermadonor lesz a vége és annyira jól fogadta. Nem is gondoltam. :oops: Eddig úgy éreztem ezt elutasítja, de úgy látszik, csak az örökbefogadástól idegenkedik.

Pusz mindenkinek és szép hetet!
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Fantasztikus a férjed, ezt sztem a pasik 99%-a nem fogadná el.
Az ilyen embert meg kell becsülni!

KOLIBRI
Hajrá, hajrá holnapi + teszt! Tessék minden tekintetben pozitívnak lenni! Hékás! :D Mi ez az elkenődött smily! :twisted: ( :lol: )

dita75
 
 


Sziasztok!

Kolibri!Teszteltél?

Kép
rena85
 
 


RENA
Remélem nem haragszik meg, hogy megírom, de egyelőre még nega a tesztje, de mivel később volt péje, sztem még bőven van remény! :wink: :D

HAJRA KOLIBRI!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++ :D

dita75
 
 


Remélem a következő teszt amit csinál pozitív lesz! :wink:

Kép
rena85
 
 


RENA
Biztosan!
Kisvirág elindította a lavinát! :wink: :D

dita75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratokat :) Nagyon aranyosak vagytok! Remélem tényleg elindítok itt egy zebraesőt ;) Már épp itt lenne az ideje, hogy nektek is összejöjjön a babó!

Ma du. voltunk a dokinál 4 mm a petezsák, és jó helyen van a baba. :) Jövőhéten megint megyek a dokihoz.

Dita: billió drukk, hogy 2 hét múlva legyen egy ilyen szép zebrás teszted!

Kolibri: ne keseredj el a nega teszt láttán, főleg, ha később volt a péd. Millió drukk, hogy a következő zebrás legyen!!! A duzzadt cici jó jel. Nekem is csak annyi volt a tünetem. ;)

Babácska: te hol állsz ciklusilag? Neked is mennek ám a drukkok!

Till: remélem jól kipihentétek magatokat! És babásan tértél haza ;) Jó pihit anyudéknál is.

Rena: jujj nektek is mindjárt vége a kezelésnek. De izgi.

Katerina: én úgy álltam a szurihoz, hogy a 3. után babás leszek. És tessék bejött :lol:
Nagyon jó fej a férjed. Az enyém nem biztos, hogy így állt volna a donor témához.

Csajok annyira drukkolok itt mindenkinek! Annyira megérdemelnétek már ti is a babócát. Remélem hozzátok is már beköszönt a gólya!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!Nagyon aranyos vagy!Kellemes pocakosodást kívánok!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
KISVIRÁG
A másik topicokban is babaeső van, már kicsit kezdem rosszulérezni magam, rajtam kívül már alig van "nem babás" lány! :roll:
Persze nagyon örülök a mások sikerének, sőt! De már annyira, de annyira szeretnék én is ilyesmiről beszámolni! :D
Na majd a hónap végén! 8)

dita75
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltüntem, de négy napja nagyon fáj a derekam. Ráadásul tegnap megjött piri. :( :cry:
Most egy kicsit szeretnék kikapcsolni. Jövö héten még mennénk Hajdúszoboszlóra, ha marad pénzünk. Majd a következő hónap lesz a miénk. Ez most Encié, Kisvirágé, és Ditáé! :D
Olvasok majd, és jövök 8 nap múlva.

Addig is drukkhegyek mindenkinek!
Dita

Puszi: kolibri
kolibri28
 
 


Bocsi. :oops:

Enci másik topikos. :oops: De gratula neki is. :oops:
kolibri28
 
 


KOLIBRI!
Kép

Pedig nem bántam volna ha beelőzöl! :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Kép

dita75
 
 


Kolibri: sajnálom, hogy nem jött be ez a hónap. Ti hányadik szurinál jártok?

Dita: jujj nagyon izgulok értetek. Egy hét és tesztelsz nekünk egy + at :) Nagyon szorítok, hogy sikerüljön!!!!

Rena: már csak 13 nap van hátra. Mindjárt startoltok. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág

Most már változtasd meg a neved KisMAMI-ra! :lol: :lol: :lol:
Hogy érzed magad? Rókakoma, cicifeszülés, szagok???

dita75
 
 


Sziasztok!

Kisvirág!Hogy vagytok?
Igen már csak 12 nap van hátra,már egyre izgatottabb vagyok, már nem úgy :oops: ,(csak vicceltem)hanem amiatt,hogy mit mond a doki.

Dita!Neked már csak 7 nap és kiderül minden.Nagyon szorítok!

Kép
rena85
 
 


Köszi csajok egész jól vagyok.
Néha rám tör a mindjárt elalszom érzés, meg az adjatok rögtön kaját érzés. Meg sokat pisilek, a cicijeim olyanok, mint a dinnyék és fájnak nagyon, :) Más egyenlőre nincs. Bár kicsit ingerültebb vagyok, de remélem ez hamar elmúlik, mert a férjem és a fiam kiutál itthonról.
Szerencsére a szagokra nem vagyok még érzékeny és a hányinger is elkerült még. A fiammal olyan 7. hét körül jelentkeztek ezek. Úgyhogy még nem örülök, hogy megúsztam. :roll:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág

Gratulálok a kistesóhoz! :wink: :D
Én 30cn.en vagyok, most kéne megjönnie valamikor, csütörtökön hagytam abba azt a gyógyszert, amitől meg kéne jönnie nagyon, de még csak pecsételés van megint :evil: ami ma jelentkezett, remélem holnap megjön :D és akkor hajrá szeptember :lol:

Dita

kezem lábam csuriban érted! :wink: :wink: :wink: :wink: Sőt a hajam is! :lol: :lol: :lol:

Kolibri

sajnálom pirit. :( Hajrá szeptember! :wink:
babácska08
 
 


Sziasztok!

Holnap de. megyünk Hajdúszoboszlóra 4 napra. Kis pihenés még a suli elött.
Most legalább beűlhetek a legmelegebb gyógyvízbe, és áztathatom a habtestemet. 8)

Köszönöm a bíztatást lányok. :D
Mindenkinek szorítok!

Dita!
Te pozítív teszttel fogsz várni, mire jövök újra! :D

Rena szorítok a dokihoz! :D

Kisvirágmami!
A negyedik szurit kéne kapjam a héten, de még nem tudom hogyan oldom meg H.szoboszlón. :shock:
Vigyázz magatokra!

Babácska!
Hajrá nektek is! Itt az ősz, babaesőt szeretnék! :D :D :D

Puszi mindenkinek!
Babásodjatok! :D
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Kolibri!Jó pihenést!Érezzétek jól magatokat!

Kép
rena85
 
 


KOBIBRI

Kellemes pihit nektek! Köszi a bíztatást, remélem, hogy nem kell ismét csalódnom!
Várunk vissza!

RENA

Melyik dokihoz mész 12 nap múlva?

KIS(MAMI)VIRÁG
A kicsi fiú mellé gondolom egy kislánynak örülnétek!
Családnak már bejelentettétek, hogy útban van a kistesó, vagy vártok még a szívhangig? Mikor mész uhu-ra?

BABÁCSKA
Hajrá szeptember! Lefotóznád hogyan van a hajad csuriban? Erre fenemód kivi lennék! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha nem bírom tovább már szerdán, vagy csütörtökön tesztelek egyet! :oops: :roll:

Na szevasztok lánykák, megy már a pasim a tévében:
Kép

dita75
 
 


Dita! Dupla dupla csuri



Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma megjött végre :wink:
babácska08
 
 


BABÁCSKA
Te nem vagy ám semmi!!! :lol: :lol: :lol:

Tecc az optimista vonalzód! Ismerek olyan akinek ez bejött! :wink: :D

dita75
 
 


Dita

ilyen csuri után most már muszáj sőt kötelező pozitívat tesztelned! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ugye milyen jók? 9 hónapig ezeket fogom használni most :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Sziasztok!

Babácska: tényleg irtó jó a vonalzód. Kívánom, hogy beváljon. ;)

Kolibri: jó pihit Szoboszlón. Nem adatod be indulás előtt??? Pár nap ide-oda szerintem nem számít.

Dita: érdekes, mert én most is fiúra vágyok, apa meg lányra. Na de ha lány lesz azért nem fogok sírni :) Max vásárolunk pár csajos cuccot :)
A családból csak anyu tudja. Neki mindenképp el akartam mondani, mert Kendével 6 hetesen kórházba kerültem vérzés miatt, és onnan hívtam fel anyut, hogy nyugi minden oké, csak babár várok. Na ezt semmiképp nem akartam, és így inkább neki elmondtuk. A többi családtagnak szerintem a 7végén elmondjuk.

Holnap megyek dokihoz uh-ra. Kíváncsi leszek mit fog mondani. De tuti jókat!

Lehet mire hazajövök Dita feltesz nekünk egy + tesztes képet ;)
Egyébként tünetek jelentkeznek már????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Dita!A Pesti dokihoz megyek mert ő kezeli az endóm.Tessék minnél hamarabb pozítívat tesztelni!

Kisvirág!Biztosan jókat mond!Majd írd meg milyen jó híreket mondott!

Kép
rena85
 
 


KISVIRÁG
Ma egész nap tompán fájt a hasam, és lett rajta egy hatalmas piros pattanás ami nagyon fáj! Volt egy kicsi hányingerem, és azon az oldalon ahol a tüszők voltak belenyillalt egyet. Az inszem óta bárhol be tudnék aludni, de ez az utrogestannak köszönhető meg az allergiagyogyimnak! :roll:
Drukk az uhura, de biztosan minden rendben lesz!

BABÁCSKA
Igyekszem! Neked most mi lesz szeptemberben?
Nagyjából olvastalak a megint megjöttben, de most leginkább szegény Zsuval volt elfoglalva a társaság! :cry: (annyira borzasztó! :cry: )

dita75
 
 


Meggyüttem! :D

Kisvirág,
szívből gratula!!!!! :P :P :P

Ditus,
annyira nagyon szorítunk Neked!!!++++++++++++++++++++
(Mit szedsz allergiára? Én xysalt, épp ezért szurkoltam, kogy ne most jöjjön a babó, mert magzatra toxikus...Meg is jött Piri-nénye mára... :oops: )

Nálam annyi, hogy az inzulin rezisztancia és a pjzs-alulműki miatt tolódik a lommik januárra...De nem bánom! Addig összeszedem magam! :D

Rena
mi lesz 12 nap múlva? Lemaradtam... :oops:

tillidian
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: