Új privát üzeneted érkezett!

eli mi azert fogunk vedekezni fogyis idoszakban,hogy nehogy akkor jojjon ossze a baba.Egyebkent a baratnom sogornojenek azt mondta a dokija hogy le kell fogynia mert igy nem eshet teherbe.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka,
megpróbálkozunk minél jobban betartani a Norbi-féle "diétát" (a férjemnek is van mit leadnia Kép), és még régen, amikor szintén volt egy lefogyási próbálkozásom, nekem nagyon bejött a Callanetics torna. Ma megkeresem végre a kazettát, és holnaptól minden reggel tornázok Kép

én kajával nem tudok fogyókurázni, mert amint elhatározom, hogy most nem eszem, vagy csak gyümölcsöt, stb, pszichésen olyan hányingerem lesz pillanatokon belül, hogy feladom Kép

A callaneticset pedig azért szeretem, mert nincs tőle izomlázam
szamy
 
 


Monyo, hány kg a barátnőd?
szamy
 
 

 
 

Ja értem Szemy, hát én sem szeretnék nyáron terhes lenni, jobb lett volna úgy szülni, hogy májusban, de emiatt nem akarok megint várni x hónapot. Amúgy mesélek nektek valami nagyon érdekeset. Van két barátnőm az egyik, 178 cm magas, és 75 kg volt, mikor elkezdte a terhességet, 20 kg-t hízott, tehát 95 lett, aztán a szülés után lement róla 9 kg, így 86 lett. Aztán ennyivel is esett teherbe a második babával és most csak
7 kg hízott. A másik barátnőm 76 kg val esett teherbe és 168 cm magas, tehát olyan alkat, mint én, ő csak 10 kg hízott,és terhesség után le is ment róla kapásból 7 kg. Most már kb. csak 2 kg felesleg van rajta.

Monyo, hát igen, neked ha nem rendszeres a mensid, annak mindenképpen utána kell járni!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo, miért ő hány kg és milyen magas? (hogy nem eshet teherbe)

Szemy, melyik terhestornát csinálta?

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy én is mondtam a páromnak, hogy én megveszem a Rubint Réka terhes kazit és fogom csinálni végig, és sokat fogok terhesség alatt mozogni, séta, kirándulás, meg van otthon futógép, azon gyaloglás, meg stepp gépem is van. Szóval elvagyok látva. :-)
Amúgy én tuti, hogy császáros leszek, csak azon izgulok, hogy a pocakomon ne maradjon sok felesleg utána!

Kép
elizabeth25
 
 


szami a baratnom sogornoje.Hat nem tudom eleg nagydarab.
En a 90 napos dietat fogom csinalni.egyszer mar sikerult vele leadnom 10/12 kgot 3 honap altt.Az eskuvonk elott pedig 6 kgot 1.5 honap alatt.nekem nagyon bevallik.A sogornom meg 15 kg/tol szabadult meg.csak az a gaz hogy neki visszajott,nekem sokjaig nem de aztan jott a csoki meg csipsz ejszakai nasi es ramrakodott.

Kép
monyoka
 
 


Képzeljétek most beszéltem a párommal telcsin!

Kép
elizabeth25
 
 


Potter,
OK, megbízatás átvéve! Kép
hát igen, az általam kezdeményezett alkalmak is kb így működnek Kép, sztem páromnak le sem esik, hogy ezt tul.képpen én kezdtem! Kép Kép

Szamy Kép
remélem jól fog működni a családtervezés! Kép
2004 aug-szept-től terveztük eredetileg mi, csak sajnos az élet közbeszólt... én ökör, úgy gondoltam persze, hogy majd azonnal sikerül, és lesz egy májusi baba...
most március óta gyűrjük a témát, és én már kiegyeznék azzal is, ha seggig érő hóba születik az a gyerek vagy ha banánérlelő melegbe...Kép

angel37
 
 


Monyo, milyen az a 90 napos diéta?

Kép
elizabeth25
 
 


eli mert tuti a csaszar?

Kép
monyoka
 
 


Angel én is úgy vagyok, mint te! Mintha totál az én szavaimat foglaltad volna mondtadokba!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
mi történt? Kép mármint mit beszéltetek? vmi jó hír?

angel37
 
 


Monyo, mert -8as a szemem.(de valahol nem is bánom, csak azt, hogy a párom nem lehet majd ott mellettem)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
a családtervezésre érted? Kép

és még a császárom is tuti! Kép

angel37
 
 


Fogalmam sincs a hugom melyik tornat csinalta Kép

Angel, igen tudom, hogy nem mindig ugy van, ahogy szeretnenk, de elsore megprobaljuk igy, hatha osszejon. Ha csak kesobb, az sem baj, lenyeg, hogy legyen baba Kép

En is nagy esellyel palyazom a csaszarra, mert a csaladomban mindenki csaszarral szult.
szamy
 
 


eli a www.mindmegette.hu oldalon reszletesen le van irva.A lenyege hogy minden nap megvan hogy milyen tipusu etelt ehetsz.Hus,zoldseg.teszta,gyumolcs.Es azokon a napokon csak azt ehetsz.
nekem a ferjem bizti nem lesz bent szulesnel,mert nalunk ez meg nem divat.Nem is akarnam.

en nagyon szeretnek aprilis majusi babat.

Kép
monyoka
 
 


Angel, neked is tuti a császárod? Miért?

Igen, jót beszéltünk. Mondtam neki, hogy sajnálom a tegnapi estét, volt egy kis gáz.Szóval jó, hogy ezt megbeszéltük, az a lényeg!

Kép
elizabeth25
 
 


Szamy és te bánnád, ha császár lenne?

Monyo, én is azt szerettem volna, de most már mindegy, csak jöjjön! :-) Igen, amúgy ezt a diétát már olvastam, nem tudtam, hogy ez az!

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, lehet, hogy hülyeség, de neveken már gondolkodtatok? Nekünk már megvan! :-) Csak a baba hiányzik hozzá!

Kép
elizabeth25
 
 


Bennem az munkált anno a tervezésnél, hogy télen nehezebb nagy hassal öltözni, és a májusi babával a nagy meleget is megússza az ember
(Az önző kismama c. fejezet)

Szamy,
kívánom, hogy sikerüljön elsőre Kép

angel37
 
 


Eliza Kép
Hát igen, a kommunikáció sok mindent megold, csak a pasikkal néha nehéz megértetni, hogy a beszélgetés nem csak arra való, hogy hűtsük a gyomrunkat, hanem esetleg más pozitiv mellékhatásai is lehetnek KépKépKépKép
szamy
 
 


Amúgy a Jézuskától egy pozitív tesztet kértem, de nem hiszem, hogy kapnék, mivel a jó időszakban (6 nap alatt), csak kétszer voltunk együtt, és ahogy a mostani kilátásaim vannak, ebben a hónapban még csak 4x voltunk együtt (még kimondani is szörnyű kevés, nekem), és talán még a héten lesz valami, meg egy jövő héten és kész. Tehát 6 alkalom. Hát ha ebből sikerült volna az maga a csoda lenne.

Kép
elizabeth25
 
 


Szamy, ez jó :-), teljesen igy van! Ti gyakran vagytok amúgy együtt a pároddal?

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, lehet, hogy hülyeség, de neveken már gondolkodtatok? Nekünk már megvan! :-) Csak a baba hiányzik hozzá!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, nem bánnám. Én rettenetesen félek a szüléstől.

Persze, hogy megvannak a nevek KépKépKépKépKép
szamy
 
 


Igaza van Monyónak, az is hátráltathatja a teherbeesést, ha ducik vagytok. És növeli a terhesség során bekövetkező komplikációkat. A tested is kevésbé fittebb. Ha eddig nem mozogtatok, akkor szerintem az nem árt, és nem kell eszeveszetten diétázni, sokszor az is elég, ha a napi sport mellett nem eszel sok vacsit. Én ha rendesen mozgok, nem is kívánom a sok vacsit. Ha átgondoljátok, hogyan lehetne kissé átalakítani a étkezéseteket, hogy ne egyetek nagyon sok egészségtelen kalóriát, az is nagyon sokat számít. Semmi drasztikusságra nem gondolok itt, ami lepukkasztja a szervezeteteket, éppen ellenkezőleg.
Na, most nem kezdem el sorolni, miket okoz a jelentős túlsúly, de ez is olyasvalami, amit sokszor csak 20-30 évvel később bánunk meg.
Egyébként a Czeizelék foglalkoznak egy éven belűl is veletek, biztos sok jó tanáccsal tudnak szolgálni. Én biztos elmentem volna, ha még időben értesülök, hogy léteznek.

http://csaladtervezes.uw.hu/index.html

Nézzétek meg ezt az oldalt.
potter_76
 
 


Eliza,
tavalyi hasi műtét miatt, de nem bánom, hogy császár lesz...

Akkor most jobb a kedved egy kicsit igaz (a telefonra célzok)? Kép

Nevek vannak! Ismeretségünk 3. hónapjában már megvoltak! Kép Bár én most orvul változtást tervezek a lánynéven...Kép

angel37
 
 


Eliza, nem mi egészen ritkán Kép Borzasztoan lusták vagyunk mind a ketten Kép Nekem a puszi, a simogatás, az összebújás sokkal többet jelent, mint a szex.

Úgyhogy nem tudom, hogy lesz, ha majd tényleg beidul a "babaprojekt" Kép
szamy
 
 


Eli!
Köszönöm a dícséretet. Van még otthon kép, majd teszek fel másikat is. Te is küldhetnél nekem, az e-mail címem: bischofa@freemail.hu
Ht mi nagyon változó, hogy hányszor vagyunk együtt egy héten. Általában úgy 1-2. Régebben több volt, most már valahogy nem igyekszünk annyira. Meg az is baj, hogy sokat dolgozunk mindketten, keveset vagyunk otthon, és mindig fáradtak vagyunk. Ez tök szar dolog, néha tényleg csak úgy esünk be az ágyba. Kép
Egyébként február óta próbálkozunk a babával, eddig kevés sikerrel. Talán majd most. Azt hiszem ebben a hónapban végre volt peteérésem. Meglátjuk mi sül ki belőle... Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Igen, azt mondják nem jó se túl soványnak, se ducinak lenni a teherbeeséshez...
bár ellenpéla, mint a tenger...Kép Kép

mondjuk én normál súlyúnak tartom magam Kép

angel37
 
 


Potter gondolom, hogy mennyibe kerülhet egy vizsgálat, mondjuk egy genetikai. :-(

Angel, igen jobb a kedvem. :-) Én sem bánom a császárt!És elárulod a neveket?
SZEMY te is! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


eli nekunk mar akkor megvoltak a nevein amikor meg nem is lattuk egymast,milyen romantikus ha erre gondolok mindig elerzekenyulok hogy mar akkor errol smseztunk.a mi szerelmunk c6.szerelem.
Ha fiu MARK ha lany akkor NOEMI.
en tuti nem fogok se Norbizni se Rekazni.egyszeruen nem tudom oket elviselni.

Kép
monyoka
 
 


Potter, igen, én is ilyesmire gondoltam. Ezért tetszik a Norbi dolog.
Csak az a szörnyű, hogy a legkönnyebben elkészithető kajákban van a legtöbb kalória KépKépKép
(na meg persze a legfinomabbakbanKép)

1-2 hete azon gondolkodtam, hogy kellene fogadni bejárónőt, de most elhatároztam, hogy jó háziasszony leszek, és nekiálltam főzni KépKépKép
szamy
 
 


Szamy,
tök igazad van, nekem néha annyira elég "csak úgy" összebújni...
bár az tény, hogy ez a gyermekáldáshoz kevés! Kép

angel37
 
 


Monyo, őket én sem, de a Norbi diéta úgy tűnik, működik. A kollégáim látványosan fogytak tőle.

Nekem a kedvenc neveim most:
lány: Eszter, Elizabet, Rebeka
fiú: Szabolcs, Erik, Miklós

Készültem KépKép (három gyereket szeretnék)
szamy
 
 


Banya, szívesen.Ok, majd tegyél még fel! Mi is heti 1-2 vagyunk együtt. AZ egyik híres orvos azt mondta, hogy két egészésges embernél elég az ha 3-4 naponta együtt vannak, tehát elvileg az nem kevés. A másik orvos meg azt mondta, hogy az adott időszakban (4-5-6 nap alatt) kétnaponta. DE pl. az én párom aki nek elég heti 1-2, vegyem rá heti 4-5re? Aranyos volt, mert előző hónapban megpróbált a kedvemre tenni, de most megmondta, hogy neki ez nem megy, sajnálja.

Kép
elizabeth25
 
 


Hát lányok nekünk, ha lány lesz Bódi Kira Anna lesz, ha fiú akkor Bódi Dominik Tamás. Egyenlőre, de a páromnak még tetszik a Bernadett, a Viktória is.

Kép
elizabeth25
 
 


Fiúnévben egyetértek Monyóval! Kép
Lánynév: Nóra Lili
(ami meg mostanában furkál: Zorka Kép)

angel37
 
 


Angel, Zorka a volt osztálytársnőm kislánya is. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Az én lányom Kamilla lesz, a fiam pedig Dávid. Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Angyal,
jó lenne már egy seggig érő hó. Kép És mondjuk nem azért, mer annyira lóg a seggem. Kép
De egy babaseggnyi biztos lesz. Kép

Nálunk még nincsenek nevek.

Szamy,
szerintem nem jársz jobban a császárral. Egyébként a vajúdás fájdalmait jól lehet csillapítani, és a babára is jó hatással van egy kis gyűrődés. Kép És a tájékozottság is egész jó fájdalomcsillapító. Persze ha indokolt a császár, akkor nincs vita.
potter_76
 
 


angel nalunk a zorka egy mutragyagyar neve.Képigy nekem viccesnek tunik de amugy ha nem ez jutna eszembe rola akkor okesKép

nekem nagyon sok nev teccik meg de a parom hajthatatlan.

rubint rekarol meg igazan megvan a velemenyem.na meg a Norbirol is.

Kép
monyoka
 
 


potter en a termeszetes szules hive vagyok,semmi fajdalomcsillapitas.valahol azt olvastam hogy a babanak az a legjobb mert igy egy folyamat megy vegbe amugy csaszarral meg ugymond kiszakaitjak ebbol a folyamatbol.
persze az normalis hogyha valami oka van a csaszarnak azt nem ellenzem,csak azokat nem szeretem akik kenyelmi okokbol valasztjak a csaszart.

Kép
monyoka
 
 


Monyóka,
no ez elgondolkodtató! Kép Kép

Eliza,
tényleg? azt hittem, csak nekem jutott eszembe Kép Kép

angel37
 
 


Potter, hát nem tudom. Én inkább úgy vagyok vele (bár választási lehetőségem nincs a szemem miatt), hogy nekem ott alul ne vagdossák össze a testrészemet, sokaknak megváltozott a sex, és nem mindenkinek jó írányba, az ismeretségi körömben. :-(

Angel mármint Zorka név? Hát nem csak neked! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
ez egy államilag finanszírozott, ha jól tudom, teljesen ingyenes program, ahol eleve nem csinálnak kapcsiből drága vizsgálatokat, mint pl. genetika vérből. Mi a fenének, ha nem indokolt? Ha meg nagyon szeretnétek, valahol eccer majd úgyis kifizetitek az árát, nem?
De ez az oldal azoknak szól, akik még 1 éven belűl vannak. Olyankor minek genetika még? Sokat elárulnak a családban előforduló betegségek, amit egyszerű és költségkímélő kérdőívből is ki tudnak deríteni.

Szamy,
én olyan kalóriacsökkentő dolgokra gondoltam, hogy ha aznap volt pl pacal, akkor aznap nem eszel pl csokit. Vagy megpróbálsz odafigyelni az olaj minőségére. Vagy nem fehér kenyeret eszel, hanem pl barnát néha. Vagy ha édesre vágysz, akkor néha csoki helyett behúzol egy almát vagy nyers répát. Sokkal könnyebb ezt a hétköznapi életben betartani, mint egy 90 napos diétát szerintem. Bár persze az nemtom, mi.
Azt még Norbi és neje is sokszor elmondja, hogy a fittséged kb 70 %-át adja a kaja, amit megeszel, és 30%-át a mozgás mindössze.
potter_76
 
 


Monyó,
természetesen is lehet szülni EDA-val. Kép Az a babónak sem árt, mert rá ugyanúgy rácuppan a méhed minden fájásnál. Kép

Eli,
nekm inkább vagdossák a gátam, mint a méhem, mert ez egyiket meg tudom utólag plasztikáztatni csili-vilire, a másikat meg nem. Egyébként ha nincs gátmetszés, hanem a baba tágít mindent, akkor nagyobb a veszélye, hogy kitágulnak a cuccok.
potter_76
 
 


potter a 90 napos dieta szerintem nagyon jo,es nem is nehez kivitelezni.pl akiknek anyagi gondjaik vannak azok is siman megcsinaljak.

Reaval nekem csak az a bajom hogy egy musorban volt vele interju.Sokat beszelt az egeszseges taplalkozasrol es reklamozta a kismamatornajat,meg hogy a parja is milyen egeszseges.
Aztan mikor a musorvezeto megkerdezte hogy Lara mennyivel szuletet es hogy segitet e a torna a szulesnel,tehat konnyeb e volt ,ravagta hogy Lara kissulyal szuletet csaszarral.Na akkor azthittem leesek a szekrol.Egeszseges eletmod meg mindennapi torna es megis....na errol ennyit.

Kép
monyoka
 
 


Itt vagyok megint!Tele a ...... a szolgaltatoval!Mar egy hete szorakoznak,ki-be kapcsolgatjak!
Fogyokura:
Nekem a Norbi modszer jo volt amig tudtam csinalniKép!Le is ment egy honap alatt 5kg.Nem sok,de hosszu tavon jo lett volna!Azota visszajott mind az ot,de tegnap amikor megjott elhataroztam hogy megprobalom megint!
Nevek:
Nekunk Marci lanynak indult(33.hetig)es Szilvia lett volna!Remeljuk majd a masodik kislany lesz es akkor majd lesz egy Sziszkonk!Megegy fiu neven nem gondolkodtunk eddig!Majd ha itt lesz az ideje!
En is azt mondtam amikor terhes voltam hogy jobban szeretnek csaszarral szulni!Ugy is sikerult 8oranyi vajudas utan,mert sokminden okolta!Mar ott a vajudas alatt meggondoltam es siman szerettem volna,de Marci elete mulott rajta ugy hogy lemondtam rola!Majd legkozelebb remelem sikerulni fog siman!Bar lehet hogy a doki nem fogja engedni a sulyom miatt!Majd kiderul!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?