Új privát üzeneted érkezett!

Leszek :) Köszi!
Lehet, hogy hétvégén nem nagyon, de hétköznap igen. Ma este biztos írok majd sokat.

Február-márciusban megyek vissza dógozóba, van is hozzá kedvem. Úszásból semmi sem lett, mert - szerintem - nagyon drága, és most nem vet fel a pénz építkezés miatt (1400,-Ft/3óra felnőtt jegy, szauna-használattal). Csóróság van itthon, de majdcsak lesz jobb. Úgyhogy a bringát nyomom, és gondolkodtam, hogy elmegyek futni, de nagyon félek, hogy ez még korai a térdemnek. Jövőhéten megröntgeneztetem.

Látható, velünk nem történik semmi. De majd visszaolvasok, hogy mi van veletek, nagyon kíváncsi vagyok ám :)

maccs01
 
 


Maccs: Jó,hogy újra itt vagy. Nem is olyan magas a 120p-es inzulinod,az enyémhez képest.Na,majd úgyis elmegyek egy másik dokihoz.Tekersz megint?

Ana: Nyugodtan szedheted együtt a kettőt,semmi köze egymáshoz.
Nem tudom elég e az adagod.Nekem semmi bajom nem volt a gyógyszertől.Azóta nem is néztek inzulint.Majd amikor lehet,akkor megnézetem.

Mares:Én is várom a sztorit!!! :D :D
Vendég
 


Chris, most már aztán ténylég te vagy a rangidős!
Milyen érzés? Én már úgy várom! Baby-boom léesz itten kéremszépen! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Hahó!

Maccs

De jó,hogy megérkeztél! Várjuk a mesélnivalódat! Gyerkőcök jól vannak?

Mares

De jó,hogy van tejci! Egyen csak a kislegény! Barátnőm nekem a Gripe Watert ajánlotta hasfájásra,ezt Babának is írtam!


Tök jól megalapoztam a kedvemet anyukám előbbi telefonja!
Tesóméknak menni kell Devecserbe! Szigorúan vegyvédelmi ruha,mert aza szar anyag rákkeltő,és mivel szárad ki,párolog a vízzel és beszipákolva impotenciát okozhat,az utódaiknál meg devianciát! na legyél nyugodt! Azt se tudják mikor indulnak és mennyi időre mennek!
Készenlét van! :( :( :( :( :(

Kép
Kép
k_inga
 
 


Csak gyors bekukk, hogy Gratuláljak gyönyörűséges Gergőhöz!!!!
Maresz mesélj milyen volt a szülés? :)

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


Jééézus, Kinga, az nagyon durva! Nem csoda, hogy aggódsz! A tesód tűzoltó, ugye? Basszus!
Vendég
 


Igen,tűzoltó és a legszarabb az egészben,hogy aki itthon marad,annak 24/24-ben kell melóznia,de semmi többet nem mondtak.Se,hogy hány fő kell,se,hogy mikor indulnak vagy meddig maradnak! Hogy kaját kanak-e vagy sem,meg innivalót! Minden főnök tiszta ideg,mert nem tudják kiadni itthon a kötelező pihenőt,ami egy ellenőrzés alkalmával súlyos pénzeket ró maga után! Undorító! És még van képük kijeleneteni,hogy az a szar nem mérgező,csak annyi baja van,hogy ragad és nehéz lemosni! Biztos mindenki hülye,aki szakamber létére kimondta,hogy igenis rákkeltő! Annak a sok köcsögnek ott lenne a helye és lapátolja a szennyet,meg mentse a menthetőt,ne az irodábana bőrfotelből ossza az észt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga: Reméljük nem lesz semmi baj.

Leti:Én már nagyon várom,hogy megszülessen.

Most voltunk uh-n.Sajna kép nincs most,mert dvd-t kaptunk,ugyanis semmi extra nem történt,végig aludt. :D
3182 gr,még mindig 2 héttel nagyobb a koránál.Igazi nagyfiú :D
De jól elvan bent,csak már helye nincsen. :D
Vendég
 


Chris, ezt nevezem, szép méretek! Most már bármikor jöhet a "nagy"fiú :) Izgalmas mi? :lol:

Terhesen nem is nézik az inzulint, mert teljesen bekavarnak a hormonok - úgy tudom.

Képlopó programmal simán le tudsz venni fotót dvd-ről. Én a szoftverbázisról bányásztam ilyet.

Ana, nekem súlycsökkenést nem hozott a gyógyszer, ráadásul mellékhatása is van a bőrömön. El akarok menni másikat felíratni - próba-szerencse -, de most nincs pénzünk rá. Tiszta szívás. A barátnőmnek viszont nagyon-nagyon bejött, hozta a tankönyvi formát. Súlyra már a tuti, inzulin meg majdnem a tuti, úgyhogy remélem ez nálad is így fog működni! Természetesen mindezt szigorú diétával és testmozgással érte el gyógyszer mellett, ahogy kell. Ő írt ide hozzátok távollétemben, mikor hiányoltatok.

Kinga, szegény tesód! Én is tiszta ideg lennék!
Aki szerint nem veszélyes, az nyugodtan ihat belőle egy pohárkával, avagy engedje tele a fürdőkádját vele és mártózzon! Nyilván nem azért haltak meg ennyien, mert nem tudtak úszni.
Szerintem nagyon veszélyes, de vegyvédelmi ruhában semmi baja nem lesz. Az a szar, hogy sokan ott még maszkot sem használnak, mert ugye nem érzik, mikor a szálló port belélegzik...

Nekem egy csomószor eszembe jut Csernobil az utóbbi napokban. Ha jól emlékszem, akkor egy héttel a katasztrófa után mondta be nálunk az egyik rádió a hírt, aki bemondta, azt rögtön kirúgták, ugyanis nem szabadott volna nyilvánosságra hozni. A takarításra ott és akkor embereket használtak, ugyanis a sugárzást a gépek nem bírták, egymás után mentek tönkre. Kemény?! Nyilván nálunk nincs ilyen radioaktív sugárzás, de nem hiszem el, hogy "semmi sem történt", "semmi nem veszélyes".
Lehet, hogy paranoid vagyok, de én azon a véleményen vagyok, hogy bármi is történjen, nem akarnak pánikot kelteni, és esetleg utólag megtudjuk az igazat... vagy nem. Szerintem nagyobb a baj, mint arról a nyilvánosságot tájékoztatják. Ha ennyire kiszámíthatatlan minden és elvileg agyonellenőrzés mellett ilyen megtörténhet, akkor nem vennék rá mérget, hogy Paks nem fog "sugározni" egyszercsak.

Na, ennyit a parámról.

Most rólunk, gyengébb gyomrúak ne olvassák!!!
Nem tudtam visszaolvasni, mert Enikő másfél órája felébredt és szanaszét hányta az ágyát, aztán még én is meghányattam, hogy kijöjjön minden, így most remekül alszik, és remélem, hogy így is marad. Ricskónak irtózat hasmenése volt oviban-itthon, úgyhogy összejött kicsit. Minden hányásban van répa?!

További SzépJóÉjszakát! Pussz

maccs01
 
 


Maccs

Cuki kis vírus!
Igen,azt mondják a répa elmaradhatatlan! Mert nehéz megemészteni! Tök érdekes,nekem is feltűnt! :lol:

Szegénykék! Gyógyulgassatok meg gyorsan! Jó,hogy te nem dobtad ki a rókát!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Kinga, szerintem is valami nem kóser most velük, de nem volt éjjel nagy gáz. Még jó, hogy a gyerekek aprózva kezdik, azaz először jön a bukás, lepisilés, aztán a keményebb dolgok, addig legalább megedződik az ember. Régen én is rosszul lettem, ha láttam hányni valakit.

A ma estén remélem, hogy szép és jó lesz, akkor újra nekifutok a topiknak. Mi háztakarítani megyünk délután, akkor nem leszek.

Kinga, izgulsz már? :) Mares már beért, Chris bármikor, Te meg egy hónapon múlva dettó nagyesélyes vagy :P

Tényleg, Betti valóban nincs. Remélem, hogy semmi baja!

maccs01
 
 


Sziasztok!

Maccs: Jobbulást a gyerkőcöknek!!!!
Vendég
 


Jó reggelt LÁnyok!

Maccs, ez durva: szinkronban hol az egyik, hol a másik bébi... Biztos van benne valami, hogy hozzá lehet szokni - nekem még hátra van ez.:)
Ja és szerintem is nagyobb a szar a katasztrófánál, mint mondják. Ilyenkor a felét se tudjuk.

Chris, tényleg jó nagy a bébikéd! NAgyon jó időszak következik! Potyognak a csemeték :) :)

Én ezt már nem bírom, már megint gusztustalan éjszakám volt. Egyszerűen a hátam fáj, a kezeim úgy zsibbadnak, hogy órákig csak sétáltam a lakásban. HA lefekszem, zsibbad, ha felkelek, nem annyira. HA leülök, akkor is... Gépelés közben is...
Na mindegy. Ma már harmadszor álmodtam, hogy elfelejtettem megetetni szegény Zsófit (már meg volt születve) és nem volt itthon semmi bébiétel. Nagyon szar egy álom...de annál jobb felébredni belőle.
Vendég
 


Ja és Ana, gyűrjétek a lepedőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Maccs

Egyre többet gondolok a szülésre és persze az azt követő időkre! Egyre furcsább dolgaim vannak odabant! Ami eddig soha nem volt,néha komolyan fáj,amikor kalapál meg nyomakodik! Tegnap úgy begörcsölt a derekam,hogy mejd besza...tam! A kandalló mellett ültem vagy negyed órát és próbáltam masszírozni! Aztán egyszer csak vége! Olyan volt,mint a vesegyulladáskori fájdalom! Remélem nem sikerült felfáznom!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Letti

te meg tudat alatt ettől félsz! Nem kéne komolyabban megfontolnod a táppénzt? Nem tetszik nekem ez a zsibbadás! Mondtad a dokinak?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Pihenés képen, míg leküldöm a máglyarakást, visszaolvastam.

Maccs! Üdv neked, már hiányoltunk. Ahogy néztem a te eredményeid jobbak azt hiszem. Én még nem akarom elhinni, hogy tényleg ez van. Egyébként az van a gyogyira írva, hogy 2 hét elteltével kell egy kontroll vérvétel. Én elmegyek az endokrinológushoz és kérek beutalót. Egyébként nekem semmi tünetem nincs, ami ilyenkor előszokott fordulni. A BMI is 25 alatt van, van peteérés, rendszeres a mensim. Ismerősök felvetették hogy nem e eredmény csere volt. Egyébként a kortizol érték is értékelhetetlen.

Letti! Tényleg, mondtad a dokinak a zsibbadást? Vigyázz magadra! Én meg gyűröm Apival a lepedőt. Amióta jó a TSH, igazából ez az első - második próbálkozásunk.

Kinga! Te is elég sokat ténykedsz. Pihenj és vigyázz magatokra! Az öcsédet nem irigylem.

Chris! Tényleg finisben vagy! Igazi pasi mérete van már most, ekkora súly a 38 hétre jellemző. A nevét még nem írtad le, az előzőekben kérdeztem, mert már kiment a buksimból. Képet kérek a pociról! LÉgyszike!

Csillag! Hát eltűntél kis csillag!

Niki! Téged is hiányollak!

BETTI! GYERE MÁR ELŐ, MINDENKI IZGUL ÉRTED!!!!!!!!HAHÓ!!!!!

Maresz! ha van időd a beszámolót ne feledd.

Baba! Nálatok mi zu?

PUSZI NEKTEK

Hehehe! szórakozik a net minden elszállt, de ezekből tanulva, ha sokat írok, akkor vágólapra teszem, és bemásolom újra! Még szerencse hogy most is így tettem!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Ana, mondtam a zsibbadást a dokinek, adott rá calciumot :roll: :roll: :roll: .

De a hátam miatt van, mert egy helyben alszom egész éjjel, amire soha életemben 37 évig nem voltam képes... Amikor Api megmasszírozta csütörtök este, pénteken nem is volt annyi bajom. Megkérdeztem egy város szerte elismert csontkovácsot, nem hajlandó kismamákhoz nyúlni. És azt mondta, ne is menjek, mert vannak olyanok, akik elvállalnának. Majd szülés után helyrerak, ezt mondta. Jövő héten megyek a klinikára kismama tornára, amit gyógytornász csinál, talán ő majd tud segíteni.

Tényleg, hol ez a Betti lány...Remélem, csak az a baj, hogy nincs internet. Se a másik topikba nem ír, se a blogjára, iwiw-en se volt...
Basszus.

Kinga, szerintem most már hetente új meglepetésekkel készülnek nekünk ezek a kismanók...
Vendég
 


Atyaég! Betti ennyire eltűnt? Ez nem jellemző rá. Próbálok nem rosszra gondolni.

Köszönjük a jobbuláskívánásokat, működni látszik!

Ana, én sem hittem el - talán még most sem hiszem, csak megpróbálom elfogadni, még mindig ebben a fázisban toporgok. Általában a PCOS-sal jár együtt az IR, de nekem is "csak" utóbbim van, azaz mesivel-peteéréssel semmi gond. Örülök, hogy TSH-d okés, most már nektek dolgozik az idő, azaz bármikor terhes lehetsz. ÁMEN!
(Én is másolok hozzászólás küldése előtt, mert engem is szivat a netem :))

Leti, ne masszíroztasd a derekad! Vérbőséget okozhat, ami vetéléshez, esetedben koraszüléshez vezethet. Remélem, hogy a kálcium segít és szerintem a magnézium sem árt továbbra is.

Kinga, ezek normális dolgok, azaz a görcsök, csak kapkodd be a magnéziumot, és pihenj sokat. Nekem az utolsó hetekben a hüvelyem görcsölt, majd összepisiltem magam! Mondjuk az utolsó két hónapban mini tena betétet pakoltam magam alá, hogy ne érjen meglepetés - az élet sava borsa :twisted:
Mostanában úgy látszik csak ilyen undorító dolgokat tudok kifejteni :):):)

maccs01
 
 


A Pici Baba hatalmas ajándék, és óriási meló, tényleg nem véletlen, hogy azt ajánlják, most pihenjétek ki magatokat, mert utána az esetek többségében kevés rá az esély az első hónapokban - kivéve, ha van segítségetek.

Továbbra is javaslom a hintáztatható pihenőszéket, nekünk nagyon bevált hasfájásra, meg úgy általában. Abban hurcoltam magammal a lakásban, mikor épp nem aludt a bébi.

Leti, Zsófi nem fogja hagyni, hogy elfelejtsd őt megetetni :lol:

maccs01
 
 


Helló Lánykák!

Ki mit főz ma? Nálunk tarja lesz rizzsel! Tegnap este bepácoltuk,most már beraktam sülni!
Apa elment szerelni,aztán kezd valamit a földjeivel,úgyhogy csak este ér haza!

Normális dolog,hogy a 7. hónapban már 2. este veszek észre szivárgást a mellemből? A pizsifelsőmön vettem észre tagnap előtt,de nem foglalkoztam vele,tegnap megint volt és ahogy letöröltem,olyan lett a kezem is. Ez ilyen előtej féle lehet? De nem korai még?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szia Kinga!

Normális, előfordul. A lényeg, hogy ne csinálj vele semmit, azaz ne nyomkodd meg ilyenek. Max. használj melltartóbetétet és ennyi!

maccs01
 
 


Kinga!Ez normális! Sőt azt mondják hogy azt jelenti sok tejed lesz. Nekem nem így volt, bár nekem is ilyen korán szivárgott! Igaza van Maccsnak már most hordhatod a melltartó betétet! ÉN utáltam!

Maccs! Örülök hogy neked is csak IR van. Az is elég bőven. Mennyire tudod a diétát tartani? Én a hétvégén csak figyelgettem, de nem igazán tartottam be, csak próbáltam. Te mennyi gyógyszert szedsz?

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Kinga, én még nem tudom mit főzök...most keltem ki az ágyból...volt egy kis unga-bunga... :oops: :oops: :oops:

De közben meg börze van és Apuci elaludt :twisted: :twisted: :twisted: de talán délben még odaesünk - lehet, még oplcsóbbak lesznek a cumók :)

Aztán visszük a Mamámat a temetőbe, úgyhogy lehet, hogy csak késői ebéd lesz.

Akarok venni plédet, törölközőt, meg amit találok a börzén.

Az előtej nem korai, én úgy olvastam, Kinga, de majd biztos válaszol egyik nálam gyakorlottabb topik-barátnénk. :lol:

MAccs,
A hátamat se masszírozzák? Francba.

Tegnap voltunk biliárdozni, nagyon jólesett - és még a hasam se akadályozott. Életemben először még vezettem is Api ellen...ez Zsófi plusz ereje volt, mondtam mis neki, hogy most ketten vagyunk ellene..hehehe

Nekem szimpi a pihenőszék megoldás, tuti veszek majd azt is. Azt lehet vízszintesre dönteni (hülye vagyok, biztos olyat kell venni...:?)

Na, megyek lassan felébresztem Apukát.
Vendég
 


Hello Ana!

Megy a gyűrögetés??? (MÁrmint lepedő-gyűrögetés). Nem sütsz ma valami jófajtát? HA jól vettem le, tegnap máglyarakás volt?
Vendég
 


Maccs

Az Isten szóljon belőled és sok tejem legyen! de szerintem sem függ össze sajnos a 2 dolog!

Letti

Én is mennék a börzére a helyedben! Rugdosd ki apukát az ágyból és irány! Tök sok jó dolog van ott,ami fele annyiba kerül,mint a boltban!

Én most kaptam egy pelenkatárolót,Angel Caret. Az ikreknél nagy hasznát vettük és úgy örültem,mikor a szomszédasszony megjelent vele,hogy a sógornőjének már nem kell,de nekem adná! Akartam is venni,de így nem kell! Már csak a kád hiányzik!

Ana

A máglyarakás sem rossz! Én tegnap almás pitét sütöttem, Tesóm imádja,és cseréltünk,mert ő meg vitt a szomszéd néninek bálákat,de nem engedte neki kifizetni,és a néni hálából rétest sütött érte! Mondjuk én megint rosszabbul jártam,mert 1 komplett tepsi pitét cseréltem be 7-8 rétesre,amit ráadásul nem is szeretek,de Apuka behabzsolta 2 perc alatt! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Megvan Betti!

Láttam az iwiw-re töltött képeket! Aranyos a kisfia :)

Írtam neki, de ahogy látom, no problem!!! Jól megijesztett minket!
Vendég
 


Megint sikerült vásárolnom!
Ruhákat, plédet, törölközőt, hálózsákot...hmmmmmmm olyan cukkerek!

Csillag, te is gyere már vissza! A teremburáját, össze-vissza tűnöget el itt mindenki!

Tessék most már mindenkinek előbújni. Azt a hét-meg-a-nyolcát!
Vendég
 


Letti

Dobhatsz ám képeket róluk! Nem sértődünk meg érte!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Letti! Köszi az infot Bettiről, megyek megnézem az iwiwen, mert szétizgultam magam. Dobj kÉpeket!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok lányok!szánom bánom hogy igy eltüntem,neharagudjatok.Itt voltak anyukámék és egyszerűen nem volt alkalmam feljönni,mire ide jutottam volna,nem volt erőm,bocsi.

voltam 4dn szerdán,egészséges,minden rendben van a pici fiúnkkal,irtó édes volt ,zabálnivaló kis drágaság :) 26+2 naposan volt 970gramm,4 nappal nagyobbnak mondta a sulya miatt.de szép hosszú lábai,kezei vannak.

ime ő:

Kép

KépKép
bettike83
 
 


Betti! NEM HARAGSZUNK, DE NAGYON IZGULTUNK HOGY NINCS -E BAJOD. Örülök hogy jól vagy, és nagyon édes a picifiúd. Annyira szép pofija van. Írtam az Iwiwen is! Puszi neked

Kép

Kép
anabana
 
 


még teszek képet:

Kép

kedvencem Kép :)


Jaj és el ne felejtsem,

Gratulálok Mares Gergő babához,SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Betti: Nagyon édes a pici fiú :D

Ana: Andrásnak fogják hívni :D

Leti:Hátfájás az nekem is van,méghozzá néha nagyon kegyetlen.Nekem a doki mondta,hogyha fáj,a párom nyugodtan masszírozza meg.Meg is szokta,és akkor egy ideig jó.
Nekem a kezem nem zsibbad,hanem szerintem az izületeim fájnak.Olyan,mintha a csuklómban,és az ujjaimban izomláz lenne.

Reggel 6-kor méhösszehúzódásra ébredtem.Legalábbis szerintem az volt.Nem volt túl kellemes,egy jó erős vesegörcsre hasonlított.Ha belegondolok,hogy ezt kell elviselnem majd órákon keresztül....háááát,nem semmi.Persze megéri-)

Hétvégén kaptam egy tűzhelyet,és végre elkészült a pelenkázó szekrény is.Nagyon szép lett.
Már bepakoltam mindent, a kádat is összeraktuk,mert ez emeletes kád:-)Mármint van rajta 2 polc,meg pelenkázó is.
Felkészültünk a fogadásra
:D
Vendég
 


Sziasztok!

Betti

Nagyon édes kis pofija van! Megmutattam a férjemnek is,azt mondta igazi kispasis arca van! :D

Chris!
Lahet lassan téged is meglátogat a kisfiad,mint Marest! Ő se hitte volna,hogy ilyen gyorsan megérkezik! :D
Ha kész van minden,várjuk a fotókat! Pocifotóval összekötve persze!

Niki

Elvesztél? Voltam Seregélyesen szombaton! Pontosabban áthajtottunk rajta,úgy volt,hogy beugrunk Apuka volt munkatársához,de aztán későn voltunk,így kihagytuk!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!
Régebben írtam ide, most már nincs időm, viszont gyakran olvasgatlak benneteket.
Én is PCOS-es vagyok, 120-as terhelt inzulinnal, úgy, hogy kezdetben nem volt peteérésem, csak mensim. Ma már minden rendben, most voltam Tüű doktornál, agyon dícsért, minden hormonom tökéletes. Fogyni én sem a gyógyszertől fogytam, hanem inkább a diétától, pedig nekem nem szabadott volna, mert amúgy is nagyon vékony vagyok. Ami gondot okoz, az a Maccs által is említett bőrprobléma.
Maccs!
Megírnád, hogy te mit tapasztalsz? Nekem száraz, ekcémás foltok jöttek ki először a cicim alatt, majd a hasamon, a nyakamon, arcomon, szóval sok helyen. Igaz, legalább 1,5 éve szedem a gyógyszert. Most éppen Mercformin xr-t, 1500 mg-ot. És egyértelműen a gyógyszer óta vannak a hámló foltok. Mikor azonban említettem az orvosomnak, csak nézett, hogy nem szokott ilyen lenni. Most leállított 3 hétre róla, azt mondta, ennyi idő alatt meglátjuk, mi lesz. Szerinte a gyógyszer 3 nap alatt kiürül. Én nem bírtam gyógyszer nélkül, csak 1,5 hétig. Lelkileg okozott gondot, hogy 1,5 éve próbálom magam rendbe tenni, féltem, hogy most megint elrontok mindent. De ha más is tapasztal ilyent, akkor lehet, mégiscsak a gyógyszer a ludas. Írd meg kérlek, te mit tapasztalsz.

Előre is köszi és sok sikert mindenkinek!

KépKépKép
bikfy
 
 


kinga

köszi,tényleg igazi kispasis,kis nyugis gyerek,olyan jól elvolt végig :)

chris

már te is itt tartasz,hipp hopp babázol te is.és igy egyre közelebb vagyok én is hozzá mert tellik az idő :) picit ijesztő is de nagyon várom már h láthassan a kisfiam.

ez a 4ds uh is akkora élmény volt,még mindig a hatása alatt vagyok,egy nap több soron végig nézem a képeket :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti

Nekem is nagy élmény volt! Bár az én fiam aludt! De akkor is más volt mint a sima 2D!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Chris! Tényleg bármikor jöhet. Kérünk képeket!!!!!

Betti! jó hogy megvagy! Nagyon jók a képek, annyira élethű!

Letti! Nem lehet hogy valami olyan ideget nyom a kicsi, hogy attól zsibbad? Képet a vásárlásról!

Kinga! Nem irigylem az öcsédet, nem semmi ilyen helyen lenni. Azt nem értem, hogy eddig hogyan tudtak ott élni az emberek, és miért csak most csináltak védelmi gátat. Felelőtlen marhák, persze ha egy fejes háza is állt volna ott, már biztos minden védelmi intézkedést megtettek volna.

Csillag! Niki! Hol vagytok?

Bikfy! Én most kezdet el szedni, de van ismerősöm aki szedte, de semmi ilyen panasza nem volt. Nem változtattál fürdőszert, testápolót, mosószert, stb, élelmiszerben valami új?
Mennyi ideje próbálkoztok? Szorítok neked! Milyen műtéted volt?

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana

Egyébként bátyám van,de mindenki az öcsémnek hiszi! HIHIHI!!!

Az az undorító,hogy hazudnak össze-vissza! nem reped a gát,ja de mégis,ja már mégsem! Mi a szarnak akkor az a sok segítő ember,ha úgyis elönt megint mindent és oda soha nem költözhetnek vissza? Én alapból nem engednék oda senkit! Meg ha nem veszélyes,akkor miért marja le a hústa csontról? Meg mossáka kamionokat,hogy ne vigyék ki az útra,merta szél elviszi máshová,akkor az a sok,ami a faluban van??? Azt 30 évig locsolják? Onnan is elviszia szél!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Ma a rádióba azt mondták hogy 15 km es körzetben kötelező a maszk és szemüveg, mert viszi a szél mindenfelé. Jó vicc!!!!
Egyébként nem tudom miért öcsédet írtam, mert semmit infóm nem volt róla. Így hirtelen az iwiw képre sem emlékszem, ez csak úgy jött hogy öccs.



CSILLAG! Hová tűntek a vonalzóid és a görbéd4 Huncutkodsz, de nem bánom, ha ez kell a babásodáshoz! szorítok nagyon nagyon nagyon

Kép

Kép
anabana
 
 


A héten csinálok fotókat! :D
Vendég
 


[quote="chris78"]Sziasztok!
Vendég
 


szórakozik a net :D
Vendég
 


Chris! Köszi! Még azt szeretném kérdezni, hogy te mennyi ideje szeded a Mercformint? Mennyi idővel kezdted el szedni a terhesség előtt? Meddig szedted a terhesség alatt?

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Ana!
2 éve próbálkozunk, de nálam az 1. pillanatban felfedezték a PCOS-t, annak ellenére, hogy mensim is volt és iszonyat vékony vagyok. Szinte 1000%, hogy a Mettől vagyok kiütéses, de mindent a babáért. 1,5 éve szedem, hormonjaimat tökéletesen rendbe tette. Mivel ez idegesített, hogy az endokrinológus mindig megdícsért és mégsem jött a baba, így elmentem egy átjárhatóságira. Ott is minden klappolt, de felfedezett a doki egy méhsövényt, ami olyan helyen volt, hogy nem tudott megtapadni a baba. Ezt kiműtötték, kb. 3 hónapja. Azóta rendben vagyok, és várjuk a csodát. Igaziból ez a bőrszárazság zavar, de a gyógyszert nem akarom abba hagyni, mert amúgy meg nagyon jó, minden leletem tökéletes lett. Pedig előtte nagyon vacak értékeim voltak. 10-es terhelt cukor, 120-as ter. inzu, milliom ciszta, nuku peteérés és szétcsúszott ciklusok. Az állam szőrösödött, a bőröm pattis volt, de mindennek vége. Most olyan szép vagyok, mint egy királylány. :lol: :lol: Na jó, viccet félre téve, tényleg segített. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Méhsövényt nekem is találtak,de mivel nagyon pici méhem volt,akkor vették észre,amikor a baba kb 9 hetes volt,de szerencsére nem tekeredett bele és idővel "elnőtte" így nem kellett vele semmit sem csinálni!

Ha most minden ok,akkor remélhetőleg hamarosan bekopogatat a gólya hozzátok is! Akárhogy is,megbolygatták odabent a dolgokat,az helyreáll és már be is költözik a lakó!

Niki
Kezdek aggódni! Rád nem jellemző,hogy eltűnsz!

Letti

Te meg megint balhézol tán? Gyere csak elő és fényképezd le a szerzeményeidet!

Csillag

te se sunyizz!

Ma csak hárman tartjuk a frontot!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Helló lánykák!

Kinga köszi, hogy aggódtál, de nincs baj , most már itt vagyok! :)

Kicsit tartalmas volt a hétvégém ezért nem jöttem. Itt voltak apukámék és a főzés mellett tettünk vettünk. Este 10 felé pedig már nem volt kedvem írni. Ma meg egész nap rengeteg meló volt és utána meg kezelésen voltam.
A mai újságot olvastad? Írtak rólam is a cikkben! :D

Ha a többiek is kíváncsiak, bár kép nincs (amit nem bánok): http://fmh.hu/eletmodi/20101011_moni_vidamsaga

Na most már elég ám rólam!!!

Bettike, örülök, hogy nincs gond! És nagyon édes kis pofija van kicsi fiadnak!

Kinga, most hallom, hogy mondják, hogy ártalmas ez a por, de a katasztrófavédelmi igazgató szerint meg nem. Na elmehet ám ez is oda ahova én gondolom. A mikrofon mögül a tv-ben Budapesten biztosan nem ártalmas! Hogy én hogy utálom az ilyen embereket,akik csak pofázni tudnak.
Tesód most lent is van, vagy volt?

Maccs, örülök, hogy előkerültél te is és volt egy kis időd.
Arra én is kíváncsi vagyok, hogy milyen bőrproblémát okozott a met? Gyerkőceid jól vannak már?

Letti, te meg csak pihizz sokat, most már ne terheld annyira le magadat. Csak óvatosan a munkával is. Raksz majd képeket mit vettél?

Ana, jól telt a hétvége? Apcit nem kímélted ugye?? :lol: :lol:
Gyógyszitől már nem fáj a pocakod? Én egy két hónap múlva már észre sem vettem, hogy szedem a gyógyszert. Egész megszoktam.

Bikfy, Én is pcos-es vagyok, de én az ellenkezője. Óriási súlytöbblettel,a miből már jócsán leadtam az idén. Örülök hogy azért neked így segített a met. Sajna nekem még van mit leadnom. De már így is jó irányba haladom.
Lehet akkor nekem is ezért szárazabb a bőröm.
Akkor, ha ilyen szépen helyrejöttél már bármikor beköszönhet babó! :?

Chris, most már te is kezdhetsz visszaszámolni! Ha meglesz picur értesít minket valaki? :D
Ha jó lesz a neted hozhatod a képeket te is!

Csillag, mi lett aztán megjött a 25. napon ahogy mondtad vagy beágyazódásod volt? Gyere és ne kenődj el!

Ha valakit esetleg kihagytam volna, ne haragudjon!
Puszka mindenkinek!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Bikfy! NAgyon drukkolok, hogy mihamarabb lakód legyen, annál is inkább mert még nincs gyermeked. Ha engem már nem ajándékoz meg a sors, az sem baj , mert már van egy nagy de mégis kis édi lányom. Hálát adok a sorsnak hogy Ő van.

Kép

Kép
anabana
 
 


NA sziasztok Lánykák!

Betti,
Na csak azért! Ne tessék eltűnni!

Ana, tuti, hogy valami ideg van a zsibbadás mögött, de szerintem én fekszem el abban az 1 pózban, ahogy aludni tudok.

Kinga, ez a vörösiszap-por nagyon gáz. Én nem hiszem, hogy ártalmatlan. A média segítségével csak hülyítik az embereket...Rohadék egy mocskos banda, világ...

Niki, pihenni se tudok, mert abban fáradok el csak igazán. 1 pózos alvás, zsibbadás. Akkor nem zsibbad, ha állok, vagy járkálok. Durva!
Na látod, szépet írtak rólad a cikkben! Nem kellett volna parázni!

CSillag, most meg ő tűnt el! Olyan rakoncátlanok vagytok!

Gyerekek,
Annyira szarul voltam egész nap, hogy nem tudtam semmit csinálni. Fájt a fejem, még most is tart, de most már azért jobb. semmit nem dolgoztam, nem ám hogy nem balhéztam, kb. 1 e-mailt sikerült megírnom 6 óra alatt. JA, meg 1 órát feküdtem a szobaasszonyi szobában.

Aztán meg eljöttem mert a klinikán mától van előadássorozat, ami tök érdekes. MA volt szülőszoba látogatás is, de nem mentem el, mert Aput nem akartam kihagyni. A kismama tornáról és a szülés dolgaIRÓL TARTOTTAK ELŐADÁST. eZ VALAMI OLYAN PROGRAM, AMIT ÍGY HÍVNAK: "csALÁD SZÜLETIK". nAGYON JÓ!
Most meg benyomtam a caps-lock-ot. MA annyira balf... vagyok, még a saját lábamat is odacsuktam a kocsiajtóhoz, egyszerűen ráhúztam.

A kezem zsibbad, gépelni se tudok. A hócipőm tele. Ja és a legjobb, hogy az eddigi bajaim közé még bejön, hogy páromék cége a héten nagy eséllyel bedől...tönkre megy, kész vége. Tartalékunk =0. Nem tudom, mi jön még ezután.

Bikfy,
Ennyi "melónak" meglesz hamar a gyümölcse!

NA, csináltam képeket is! Bár ha sz.r lesz a káéposztában elmaradnak majd az efféle vásárlások... kicsit padlón vagyok.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?