Új privát üzeneted érkezett!

Kinga! Szerintem az a legtökéletesebb vitamin! Én úgy gondolom nem lesz kicsi. Majd meglátod!

Kép

Kép
anabana
 
 


Kinga! Most néztem meg a Betti blogjában, mert nála megvan a súly! Mennyinek kell lennie 31. héten, 1600 gr ír. NÉzd meg!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Kinga, jó lesz az a súly, én érzem! Nem tudom, miből, de tuti. Innen nem egyenletesen, hanem exponenciálisan, vagy hogyan nő a babák súlya: tehát rohadt nagy ütemben!
Nyugi!

Ana, legalább kiderül minden szép lassan...szerintem se lenne okod meddőségibe menni. Van egy ismerősöm, aki ott biológus...gusztustalan, hogy ott is mi megy...pénz, pénz, pénz...

Csillag, csak a képen nem mosolygok, egyébként mindig.

Kinga, igen, most ez a saját hajam. Tavaly tavasszal visszanövesztettem, mert 93 óta festett szőke voltam, nem akartam, hogy ezen múljon a baba. Nekem is jobban tetszett a szőke...talán majd szoptatás után, de lehet hogy szülés után némi melírral megkínálom :)
Sőt, a rövidet jobban szerettem, de a párocskámnak így jobban tetszik...

Most jöttem a dokitól, MINDENT rendben talált: méhszáj zárt, nem szivárog semmi, folyás, vizelet negatív.

Szerintetek hogy tudjam meg, hogy mennyit kér a szülésért??????? Mennyi a tarifa???????????? Ti ezt hogy intézitek?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Én csak most értem haza. Ahhoz képest, hogy szabin voltam egész nap úgy elvoltam. Délelőtt takarítottam délután meg rohangáltam a városba erre-arra vásárolgattam a hugimmal.
Vettem ilyen mosódiót, valaki már használt ilyet? Én eddig jót hallottam csak róla, hát most kaptam a dm-be próbacsomagot.

Letti, nagyon csini kismami vagy és egyáltalán nem látszik az a háj-báj! Sokat nőtt a pocakod is. :D
Örülök, hogy rendben vagy!

Ana, jól mondja Kinga én is ezt szedem. Nem tudom a doki mondta-e, de fokozatosan kezd el szedni. Ne egyből a 750mg-ot. De most jut eszembe, nem 850-et kell szedned?Mert 750-es nincs.
Szóval azért kell fokozatosan szedni, mert olyan hasmenést okoz először, hogy csak na. Én 500mg-al kezdtem a szedését és egész éjjel a wc-n ültem tőle. Nekem még annyi a tapasztalatom, hogy a tejtermék meg ez a gyógyszi nem bírják egymást, szintén hasmenést okoz. Aztán nem mindig van így, de csak megosztom az én tapasztalatomat ezzel kapcsolatban.

Chris, te hogy vagy ezzel, mert az Adimet is metformin?

Kinga, azért a 3kg gyerkőc sem olyan kicsi. Amúgy is majd meg nő!
Azon meg ne aggódj, hogy korábban jön, nem kell ilyenre még gondolni sem. Jön amikor szeretne! :D Meg lett aztán a pendrive?

Csillag, ne légy negatív.Bár erről szerintem az idő is tehet. Tisztára be tudnék én is depizni. Ha most is halvány pozi volt, lesz, akkor van remény!Eddig is sikerült, ezután is sikerülni fog! Én szurkolok érted ezerrel!

Csajok, ez szörnyű ami Devecsernél történt a gátszakadásnál.
A múlt héten jártunk pont ott.Ráadásnak ez az anyag radioaktív anyagot is tartalmaz.
Annyira sajnálom ezeket az embereket.
:( :( :( :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Ez 750mg-os, itt van előttem. Ez tuti! Este fél szemet vettem be, bár a doki azt mondta 1/4 el kezdjem. Eddig még semmi bajom. :lol: Nagyon köszi az infót, azt nem mondta miért így kell kezdeni. Én meg már ma egészet akartam, hogy minél hamarabb hasson.
Igen egyébként tragédia ami ott történt! Mennyi mennyi veszélyeztetett ember! Még ez a minimum hogy a gyár fizet nekik! nevetséges hogy 100000 gyors segélyt kaptak, és ezt kimerik mondani, ráadásul büszkén! Szemetek! Fizessenek! Nagyon sok milliót, mert azok az emberek amúgy is veszélyeztetett környezetben élnek.

Egyébként attól lehet valaki terhes hogy IR-je van? Vagy le kell mennie?

Chris! úgy emlékszem, hogy te már írtad hogy vannak diétáid. Légyszi segítsetek és küldjetek nekem betartható diétát! Niki te is! Csajok, nehéz lesz megszokni? VAn egy röpicsapat, akik hívtak játszani, hát itt az ideje hogy menjek. Azért szar érzés hogy egész életemet így kell majd élni. Ti miket esztek? Most már akkor nincs süti?
Ti mennyit szedtek? nekem 1*1 van felírva!Azt mondta a doki, lehet hogy kevés, de a diétával és a sporttal lehet jó lesz. A körzeti orvos írhat beutalót terhelésre és írhat ilyen gyógyszert? Mennyi, mennyi kérdés! Bocs

Maresz! Mikor kapunk már bébifotót? hú de jó most neked :lol: :lol:

Letti! Látod! Én is ezt mondtam amit Kinga! sokkal jobb a szőke. A melír nem érintkezik a bőröddel és ha jó szellőző a helység semmi bajod nem lesz. Tessék melíroztatni, és széles mosoly! Egyébként is, amikor én terhes voltam havonta festettem és semmi baja a gyereknek! Amúgy édes kismami vagy! Hidd el!

Kinga! Láttad amit tegnap írtam! 1600 gr a normális 31. héten. Egyébként még tényleg most indul meg a hízás a bébinél. szerintem 3500 körül simán lesz. :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Halihó!

Meglett a pendrive,de nem valami jól látszik a baba, inkább csak a tappancsa,azt majd felrakom.
Nem aggódok a súlya miatt,mi is 3 kg-sak voltunk,elég az! Meg is kell szülni!

Mareséket ma már biztos hazaadják,nem szálloda ez,ahogy nekem mondani szokták!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na! most már utána olvastam egy nagyon jó helyen! Semmi nincs elveszve! peteérésem van, ez igazolt, ciklusaim jók, nincs nagy súlyfölöslegem. Ez tök jó!

BEtti! Ugye jól vagy? Hogy álltok? Tegnap sokat olvasgattam a blogodban, persze és pityeregtem, mert a twilight zenéje megpityeregtett, na meg az idő amit te is bébigyártással eltöltöttél először sikertelenül, majd sikerrel. Becsüllek érte!

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana

Akkor megnyugodtál? Szerintem most jött el az a pont,amikor a tudat alattid kikapcsol és jön a baba! Mert minden ok!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Ana, Akkor ez valami új kiszerelés lehet. Én amúgy 2*1000mg-ot szedek. És azért ennek is köszönhetem a fogyásomat. No meg sokat segít a hormon rendezésben is. Annó mikor elkezdtem szedni 1 éve már nem volt semmilyen mensim. És miután bevettem az első 500mg-ot másnap meghozta mensit. Én amúgy csodagyógyszernek hívom. :D :D
Úgy tudom, hogy összejöhet a baba így is, de nagyobb a vetélés kockázata és a terhes cukorbetegség veszély is.
Túl gyorsan nem fog hatni, azt mondják, hogy ennek idő kell min. fél év.
A lényeg ez mellett a mozgás (ami nekem nem nagyon megy
:oops: ) és a szénhidrátszegény diéta. De itt nem az van, hogy nem ehetsz sütit, csak oda kell figyelni. Próbálj meg olyanokat enni, mint pl. Rozs vagy barna kenyér, teljes kiörlésű dolgok, lassan felszívódó ételek, gyümölcs, zöldségek.
De lényegében neked nem fogyóznod kell csak odafigyelni a szénhidrátbevitelre. De nézz utána a glikémiás indexű ételeknek. Abban van a lényege ezeknek a dolgoknak.

Örülök, hogy így álsz hozzá! Nem is kell elkeseredni ez miatt.
Azért is kell odafigyelni, hogy ne legyen ebből cukorbetegség, mert az ugye mégicsak rosszabb. A babó pedig be fog költözködni a pocakba még így is! :D

Kinga, jó hogy megvan. A képet még, ha nem is látszik annyira várjuk!

Mares, remélem ő is hoz majd képet minnél hamarabb!

Csillag és Ana, már a 2. kismamink esik ki és hamarosan Chris is kiesik! Így kell az utánpótlás és pont 3-an vagyunk!
Kívánom, hogy karácsonyra már pocakosak legyetek no és én is!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Ana: Nekem a terhelés utáni inzulinom 131 volt....úgyhogy ne aggódj,fel a fejjel.Én akkor kezdtem szedni előszőr 2x1,majd 3x1 500mg-os adimetet,aminek a hatóanyaga metformin.
Akkor még nem mondta a doki,hogy diétázzak.Mikor terhes lettem,akkor mondta,hogy a 12.hétig szedjem,és diétázzak.Amúgy a diéta nagyon jó,én eleinte egyátalán nem voltam éhes,sőt,hamar leadtam 3 kilót is.Persze az utóbbi időben ennék egésznap,de ugye ez más állapot :D
Írd majd meg az email címedet,és akkor megkeresem az emaileket amit dietetikussal leveleztem,vannak mintaétrendek,ch táblázat.Szinte mindent ehetsz,csak számolgatni kell.Nem vészes.
Vendég
 


Köszi CSAJOK! ÉDIK VAGYTOK!

Chris! pü-ben küldöm!

Kép

Kép
anabana
 
 


Szokott közületek valaki káposztás pogácsát sütni? Nincs valami jó receptetek,ami nem kemény,mint a beton?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ejnye-bejnye!

Egyedül tartsam a frontot?
Na tessék igen nagyon gyorsan előkerülni!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, most már én is vagyok! De sajna nem tudok segíteni.Olyat még nem sütöttem viszont már ettem.Fini az tuti!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Megnéztelek az újságban! Olyan riadt arcot vágtál! Vagy még beteg voltál akkor?
Az a csaj,aki a nagy cikkben volt,az nem is duci! Miért az ilyenek jutottak be az ingyenesbe? mert talán nekik könnyebb lesz fogyni? Nem is volt 100 kg felett,nem? Ez tök szemétség szerintem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Nem szeretem,ha fotóznak!De a válogatáson készítették még!
Mondjuk mondták, hogy mosolyogjak,de nem bírtam! :oops: :oops:
Amúgy remélem lesz rólam jobb kép is!
Hát azt a csajt mindenki nézte mit keres,de mégis kiválasztották ingyenesnek!

Nagyon édes a talpacska,láttam iwiwen. :D
Sütőttél már, jó lett a sütő?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Egyfolytában sütök! :D

Próbaképpen meggyes piskóta volt tegnap,ma kakaós csiga,most meg épp sül a pogácsa,mert a drágám nem rajong az édesért,ezt meg imádja! kíváncsi leszek milyen lesz majd! Lehet dobálózunk vele! Nem baj,majd célbadobok a szomszéd macskuszokra!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hű, de megenném most őket, főleg a pogit! A sósért én is jobban oda vagyok!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Most épp a Discovery travelen nézem a Tortakirály műsort!
Annyira jó és szép tortákat csinálnak!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Én is van,hogy megnézem,de csorog a nyálam utána!

Holnap bemegyek az oviba,már nagyon hiányoznak! Kíváncsi vagyok a kiscsoportosokra is! elvégre az enyémek lennének!

Letti,Ana,Chris!
Hol bújkáltok?

Maccsról már nem is beszélve!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok... Megint ilyen nyálcsorgató beszélgetésre jövök vissza!!???? Bár az a káposztás pogi annyira nem izgat.. :shock:

Hol kell megnézni téged, Niki?

Ja én ma megint elúsztattam magam...a ribanc perre viszi az ügyet most össze kell szedni a gondolatokat...bizonyítani kell, hogy sík hülye. Ezen agyaltam egész nap.
Vendég
 


Kinga, biztos örülni fognak neked a gyerkőcök!

Letti, sajna csak a Fejér megyei Hírlapban volt pár sor rólam az arcommal. De a netre nem tették fel.

És mi a csaj alapja?Hogy jogtalanul küldtétek el?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, hogy találtad ki???????????? :lol: :lol: :lol:

A büdös kis ringyó...nem tud semmit, csak nagy a pofája.

Kár, pedig megnéztem volna..:(

Nagyon durva ez a lúgos-iszapos ügy. Kíváncsi leszek, ki áll ezek mellé a szegény emberek mellé (biztosító, állam, a cég)...

Niki, én nem fogok kiesni ám! Csak majd kicsit lecsökkenek!

Láttátok, BAba milyen k. jól néz ki szülés után 6 héttel???? Nagyon jó kis csaj, semmi nem látszik rajta! Hallod, Baba???????

Kinga, én is láttam a tappancsot! Aranyos! Nagy lábon él már most is! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát nem is tudom! :lol: :lol: :lol:

Én a kiesést úgy gondoltam, mint kismami! Az eszembe sem jutott, hogy nem jöttök!Hisz kell a biztatás!

Én már nem bírom nézni ezt az egészet! Ma már elbőgtem magam rajta,főleg mikor szegény gyerekekről beszéltek.
Teljesen igazuk van az embereknek, hogy nem akarnak ott maradni.

Maresék már otthon lehetnek? Tökre kivi vagyok Gergőre.

Bettike milyen volt a 4D?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Betti!
Híreket!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Betti, én is nagyon várom a képeket, és Mares kisfiáról is, meg a szülés story-t is!

Én is úgy gondolom, hogy szörnyű rémség lehet most azoknak az embereknek, akikkel ez a vörösátok-dolog történt, természetesen senki sem vállalja a felelősséget ezért, és naná, hogy a biztosítók nem akarnak fizetni. Szerencsétlen emberek! És akkor van képe ilyet állítani a tulajnak, hogy egészségre ártalmatlan az a lötty. Jól tette, aki tette, hogy beszólt, miszerint ha annyira ártalmatlan, akkor fürödjön meg benne! Na, azt én is megnézném! Szemétláda, nem? És nem csak nekik átok ez, hiszen mi is éppúgy kapni fogunk belőle, mert a talajba csak beszivárog, így a növényekbe is, amit ugye az állatok megesznek, mi pedig őket. A vízről már nem is beszélve, tehát nem csak esszük, isszuk is a levét.

Na és hogy én se maradjak alul: ugye a fogászaton több, mint 1 óra várakozás után bejutottam, közölte a doki, hogy biztosan szét van rohadva a fogam belül, így gyökérkezelni kell. Plusz elküldött egy panorámaröntgenre. Mondtam jó, még gondolkodom rajta.
Ma estére kaptam máshova időpontot, ott is megkérdezem, hogy ott mit látnak, mert ha lehet, az ózonfogászatot választom. Ha ott is úgy látják, menthetetlen így a fogam, akkor gyökérkezelés marad. De amit bele akarnak tenni valami betétet, az 50 ezerbe kerül, azt meg honnan szedjem? Ennyit nem tudok 1 db fogra kifizetni basszus.

És a legnagyobb szarság még, hogy tegnap este megjött. Szóval annyira elegem van, hogy el sem hiszitek.

Nagyon drukkolok továbbra is mindenkinek, szurokhegyek, de most olyan megkeseredett vagyok, bocsi érte! Szerintem majd megint 3 év múlva jön csak össze a baba, ha egyátalán összejön... mert lehet, hogy vissza kell mennem dolgozni, és akkor már nem fogok tudni eljönni újra, szóval ennyi...

u.i.: nem azért írtam le, hogy sajnáljatok, azt megteszem én, egyszerűen csak ki akartam írni magamból

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Halihó!

Csillag! Ne légy ennyire elkeseredett! Még van egy ciklus! Vagy ha nem jön össze, akkor sajna ezt írta neked a sors. Az is lehet hogy ennek így kell lennie, mert így jó! Nem mindig az a jó vagy helyes amit mi szeretnénk. Én hiszem hogy valaki vagy valami irányít és vigyáz!
Ja! és írd ki magadból, mert jobb lesz, én is ezt teszem mindig!!!!!!

Betti! Maresz! Képet!!!!

Chris! Én rájöttem arra, hogy nem is eszem annyi szénhidrátot amennyit lehetne. Tegnap még 150 gr sem volt. Én amúgy sem eszem fehér kenyeret, esteleg 1 szelet egy nap. A mait is lemértem még nincs benne a vacsi de 100 körül van uzsiig, még vacsi ötletem nincs. Szerintem rántott hal lesz pici krumplival. Nagyon köszi a tegnapi cuccokat. Nagy segítség, mert már eltudom kezdeni a diétát, a táblázatok alapján számolok!

Niki! Tegnap még 1/2 szemet vettem be, de ma már egész lesz. Hasmars nem volt. :lol: :lol:


Hétvége táján péntek szombat vasárnap PE! Szorítást kérek, de hallkan!

Kép

Kép
anabana
 
 


Helló lánykák!

Csillag, ne keseredj el csak összejön babó megint. Csak lehet kell még a szervezetednek egy kis idő! Tudom könnyen beszélek én, aki állandóan kesereg, mert még nem jött babó!
De megpróbálom úgy értelmezni, hogy még nem jött el az ideje és most úgy érzem én sem tettem még meg mindent érte.
Te jó ég egy fogért 50e kérnek. Annyiért már majdnem protkót lehet csináltatni. Nem csodálom, hogy máshol is megnézeted.
A fogorvostól amúgy én is be vagyok sza...... De hál istennek már vagy 10éve nem voltam.
Nem jött egy kicsit korábban piri? Lehet azért, hogy még nagyobb esélyed legyen ebbe a hónapban! :lol: :lol:

Ana, ez tök jó, hogy nem okozott gondot. Látod nem is eszel akkor szinte szénhidrátot, ami persze nem is baj, mert így nem lesz nehéz betartani a dolgokat. Hű már pé-nél jársz megint! Nekem még pirinek sincs vége! Akkor majd magamban szorítok neked hétvégén!
:D :D :D

Ezt ma kaptam e-mailen: http://www.babatakarok.hu/felkeszulo-program-noknek

Legyen szép napotok!

Bettike és Mares gyertek képekkel! Nagyon kivi vagyok már!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Ana

Én hangosan szorítok,mert messze lakom! Nemám nem ér oda! :wink:

Csillag

50000? Aranyfog lenne? Pirit sajnálom,de azt ne felejtsük el,hogy a szervezeted még nem áll készen! Tudom,hogy nehéz most,de hidd el,jobb így,mint egy estlegesen betegen született baba vagy egy újabb vetélés!
Szegénykém! Az Isten jól megállt nálatok pihenni!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Nanana!

Mi ez a távollét? Tessék már előkerülni!

Voltam az oviban! Olyan tündérek voltak! Akkorák a kicsik mint a kesztyű! Nagyon pici némelyik! De édespofák,fele pösze még! Hát megzabáltam őket!
A szomszéd ikrek rohantak hozzám! Csillogó szemmel mesélték az élményeket! Azért bevallom,hiányoznak nagyon! Néha visszamennék pár napra,csak nem bírnám a tempót!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!


Hoztam nektek Kovács Gergely első sztár képeit:

Szülőszobán:
Kép

Kaja után:
Kép

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Jajj! Maresz! Nagyon cuki!!!!!!!!!!!!!

Millió gratula!!!!! Nem is olyan picike!!!!!
Nagyon jó egészséget mindnyájatoknak!


Tényleg gyönyörű, tiszta pasis!!!

Nagyon örülök nektek, nem is tudom mit írjak!

Írj ha lesz időd milyen volt és hogy zajlott a szülés! Tejcsi? Szopizás?

És még képet!!!!!
Baba! te is!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Mares!!!!

Hát ma vagy 15-ször voltam fent,hátha bejelentkezel!
Micsoda kis tünemény ez a legény! Egyáltalán nem látszik rajta,hogy nincs 3 kg! És haja is van! Egy ilyennel én is kibékülnék! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Mares, annyira kis édes Gergő, hogy azt le sem lehet írni! :lol: :lol:
Ha majd tudsz, gyere és mesélj!
És addig is sok egészséget és tejcit kívánok! :D

Kinga, hamarosan te is meglátod!

Chris, te hol vagy?????

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hali!

Köszi csajszik, túlzottan nem vígasztaltatok meg :? :twisted:

Végülis tegnap nem ózonnal kezelték a fogamat ezen a helyen, hanem rendesen kifúrták és betömték. Remélem, nem fog fájni, és akkor nem kell gyökérkezelni. Volt panorámaröntgen is, így azért imádkoztam, hogy mára megjöjjön rendesen, ami sikeresnek bizonyult, elöntött rendesen, mint ürgét a víz :twisted:

Mares, csodaszépséges dönöjűűűű Gergőtök van! De meggyömöszölném a kis lurkót! :) Gratulálok neked kismami, ügyes voltál! Igyál sok Laktoherbet (bár nekem a Phytolacca nevű homeos bogyók váltak be), egyél rendesen, és akkor sok-sok tejecskéd lesz a manónak!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Mareeeeeeeeeeeeeees! Hát micsoda csudiszép kiscsákó!!!!! Egyem meg a kis pofiját! Nagyon aranyos! Kis csintalan lesz, látszik már most :lol: :lol: :lol: :lol: de pasiban az a jó!

Még még még képet, sztorit, mindent!

Baba! Igen, gyere már!

Most már minden hónapra jut majd 1-2 baba! Elleszünk!

Kinga, aranyosak lehettek a picikék!Elhiszem, hogy hiányzik, de nem egyszerű gyerekekre vigyázni. Nekem más a helyzet, 90%-ban ülőmunka. Bár ha rendezvény van, vissza kell magam fognom, mert megszokásból nyúlok dolgokért: sösör rekesz, tányérok, stb...:) Egyik nap kivittem a pincérlány után 2 l bort lihegtem utána... :?

Niki, Jó ez az oldal, böngésszed ezerrel!

Csillag, nyugi!
Csatlakozom Kingához: még nincs kész a szervezeted, addig meg nem érdemes kihívni a sorsot, mert rosszabb következménye is lehet - és csatlakozom Anához is: nem tudjuk, mi miért történik,. de az biztos, mindennek megvan az oka, ami később derül ki. Lehet, hogy neked így van megírva, hogy most dolgozz egy kicsit...

Hová tűnt el Betti????
Vendég
 


Sziasztok!

Mares: GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon édes a pici fiad.
Aztán majd gyere írj,mi volt.Én már halálra izgulom magamat.
Hogy érted el,hogy előbb kibújjon?

Vagyogatok lányok,csak állandó rohanásban vagyok.
Este fél nyolcra megyünk uh-ra,vagyis 4d babamoziba.Már nagyon várom :D :D :D
Vendég
 


Chris

De éedekes,4d most?Nekem azt mondták,hogy a 30.hét után zavaros a magzatvíz,úgyhogy a 28/29-en menjek!

Hozzál ám képet meg meséld el milyen volt!

Babaszoba készen áll?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga: Nekem a nő azt mondta,hogy nyugodtan mehetünk.Előző uh is a 31.héten volt.Na,majd meglátjuk.
Még nincsen kész,a pelenkázó még hiányzik,pedig már jó lenne bepakolni.Hétvégén összerakjuk a kádat,azt kifertőtlenítem,jövő héten már megágyazok neki,háááátha előbb kibújik :D
Te is mindjárt a finishben vagy!!!!
Vendég
 


Csillag! Tudom mit érzel! Én ugyanígy voltam, mire eljutottam oda hogy nincs mit tennem, ez a dolog számomra irányíthatatlan. Ha a fejem tetejére állok akkor sem lesz úgy ahogy én akarom, akartam. Azért szorítok neked, hogy kívánságod mielőbb teljesüljön.

Bettit én is hiányolom,egy kicsit aggódom mert más fórumra sem írt. Amióta elment 4d re , eltűnt.BETTI GYERE!

Letti! Lassan a munkával, már ott kuksol a Zsófika!

Chris! Mit gondolsz a gyógyszeradagomról? 1*750gr, nem lesz ez kevés? Bár olyan rossz a gyomrom, most szokja! Nekem 70es volt az inzulin neked 130, nekem majdnem a felét adták. Jó lesz ez? Egyébként már bejelentkezek az endokrinológushoz, mert ő még nem tudja. Szedhetem ugye tovább a pm gyógyszert, nem befolyásolják egymást? Nem tudom hogy fogom bírni a diétát, szerintem most többet eszem mint egyébként, mozogni keveset mozgok, néha egy kis ugrókötél. Még a végén hízni fogok! Hasmenésem sincs!
Szerintem a magzatvíz nem lehet zavaros, az csak akkor történik, ha a baba túlérettség miatt belecsinál. Én így tudom, de lehet hogy ez hülyeség. Várjuk a képeket! Poci, ágyikó, takaró, ruci, 4d. Már a te csöppségedet is várjuk. Hogy is fogják hívni? Bocsi, már elfelejtettem.

Mindenkinek sok csók!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk,éppen aluszik... kvételesen ágyikójában és nem rajtam :)

tejcsi: csak úgy folyik :) főleg ha szopizk akkor a másikból :)

aranyos csak csikar sokat a hasija... és szenved ne tud aludni... napközben... de talán jobb lesz ez nem?

este rajtam alszik, kint a nappaliban, szinte alva szopizik, akkor sosincs görcs - baj, evett fel2kor fell5kor, fel7kor, fel9kor... ma eddig


kepeket, meg mindent amiről lemardtam pótololm!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Maresz! Nem baj hogy ennyiszer eszik, még pici! Majd előbb utóbb 3 órára beáll. Nekem 6 óránként evett, el is ment a tejcsi. A sógoromék kisbabájának is görcsölt. Figyeld mit eszel, az is segít valamit. Azt mondják 3 hónapos korára elmúlik. Nálunk van egy gyógyszerész, aki kever rá cseppeket. Sokan szenvednek 3 hónapot, kiborító, de egyszer vége lesz.

Puszi nektek, adj egy puszit a kis Gergőnek a nevemben, úgy meg szeretgetném!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


ANa: igen, figyelek, van hogy 2 óra van két etetés eleje között van hogy 3... de hát most talán tegnaptól van rendes tejcsike...

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Micsoda vonalzó! Pasis!!!!! :lol:

Adjad a tejcsit, nem baj ha nem 3 óra. Majd lassan beáll a napirend, de még mind a ketten gyakoroltok. Ez így jó ahogy van!

Kép

Kép
anabana
 
 


Maresz! Azért majd mesélj hogy élted meg a szülést. Kivi vagyok!

A vonalzón Gergő nevében ? jel van. Tudod?

Kép

Kép
anabana
 
 


Mares!

Nagyon sok Boldogságot Kívánok Kisfiatokhoz! Sok tejcsikét, sok türelmet, némi alvást :)


Pussz

Kép

maccs01
 
 


Hello Mares, én is kivi vagyok a sztorira!

Meg Chris a te képeidre is!

Én is aggódom Bettiért, én is néztem a másik fórumban és nincs ott se...
Vendég
 


Sziasztok!

IR
Glucose terh. 0perc 5.46 mmol/l Glucose terh. 60perc 8.54 mmol/l Glucose terh. 120 perc 5.37 mmol/l Insulin terh. 0perc 15.02 mIU/l Insulin terh. 60perc 82,82 mIU/l Insulin terh. 120 perc 51,81 mIU/l

Nekem ezek voltak a laboreredményeim, amire kaptam napi 3x500mg meforalt. Azóta csak hormoncsekkoláson voltam, amit annó leírtam itt a fórumon. Jövőre lesz megint terhelés, hogy lássuk mennyit változott.

Pusszancs

Mindenkinek nagyon szép babavárást és mihamarabbi babásodást kívánok!

maccs01
 
 


Leti, megnéztem pocakfotód, szerintem nagyon jó, teljesen kismamás vagy, nehogy gyere itt a túlsúllyal :)

Elkezdtem visszaolvasni, és jövök még.

maccs01
 
 


Hello MAccs, akkor most már leszel, ugye????????????????!!!!!!!!!!!

Jó lenne, ha visszatérnél ám!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?