Új privát üzeneted érkezett!

Monic
Tegnap este 10 körül mondtam apának hogy nagyon kívánok egy kis fagyit. Mondta hogy hát akkor egyek. De elég nehéz lett volna mert egy szem nem volt itthon. :shock:
Azért igazán küldhettél volna fénypostán! :wink:
Mondjuk én szigorúbb diet-re kéne hogy fogjam magam, vagy megint egy hónap update 1-re, mert pl. csüt. alig ettem valamit, mivel a dokit vártam, pénteken se vittem túlzásba, ma pedig két tányér levest ettem meg három palacsintát. Mégis megint egy kilóval több vagyok! :shock:

Kezdem utálni magam, hogy lassan hízom vissza amit kinkeservesen leadtam... :oops:

Jóéjt!

Baromi álmos vagyok de csak most végeztem a vacsi maradvány eltakarításával, meg a fürdőszoba vízmentesítésével. Ez a két hapek úgy fürdik hogy utánuk olyan a fürdőszoba, mintha a Duna kiáradt volna. :twisted:

dita75
 
 


Holnap estig már nem leszek netközelben, elmegyünk anyuhoz, max. mobilról tudok olvasni.
Gondoljatok rám, hogy ne fájjon nagyon a hsg, én meg szorítok mindenkinek, amihez csak kell!!!

Dita,
nekem most jól elmagyarázták, hogy ha rendszertelenül eszik az ember, akkor a szervezet rááll a tartalékolásra, és lelassul az anyagcsere, szépen hízunk. Amióta én napi ötször eszek, jó nem mind az ötször hatfogásost, azóta fogytam a 15 kilót.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Linácska,
ne félj, nem fog fájni. Nekem is volt már olyan, és nem volt gázegyáltalán.

Monic,
na???? Beszéltetek a Kaálival? Szépen osztódnak az ikreitek? :wink:

i.kata
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!

Beszéltem a biológussal, és az ikrek nagyon jól vannak, és a biológus szavaival élve GYÖNYÖRŰEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az egyik 6 sejtes, a másik 8 sejtes, és holnap 11 óra 45-kor kapom vissza öket!
Annyira izgulok, már éjszaka is alig tudtam aludni, mert féltem, hogy nem fejlődnek kellőképpen.

Linácska,

jó hétvégézést a szülőknél, és a hsg-től tényleg nem kell félni!
Holnap nagoyn gondolok majd rád!

Kata,

Akartam írni sms-t, de a férjem lánya játszik a telefonomon...
bokád meggyógyult már? És a kis lelked? Mostmár az új ciklus új remények van nálatok.
Sikerülni fog, annyit kell tennetek, hogy betartjátok a 3-5 napos szextilalmat (ha leesik a hó ha nem) és minden rendben lesz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

ma reggel teszteltem egy jó nagy negát! :( Úgyhogy a holnapi vérvételen már nagy esélyekkel nem indulok.

Persze azért ki kell várni az 1 km-es sort, a vérvételt , meg az "eredményhirdetést" és az egész napom elmegy rá, hogy megtudjam, amit már úgyis tudok. Na meg a reggel oda-vissza dugó. :cry:

Szerintetek szóljak a dokinak, hogy csináljunk valami plusz vizsgálatokat? Mert szerintem annak csak van valami oka, hogy 2 beültiből és összesen 5 jó minőségűnek mondott, szépen osztódó embrióból egy se tapadt meg, pedig én aztán mindent megtettem érte. Vagy úgyis mondani fogja.

Úgy látszik marad a nyaralás, a strandolás, bár én jobban örültem volna egy kis émelygésnek, hányásnak, szenvedésnek stb. (és nem a szalmonellára gondolok)

Jó vasárnapot mindenkinek!

nellike
 
 


Nellike,

ne add még fel, mert Kjaja-nak is negatív volt a tesztje és a vérvétel meg hcg- t mutatott.
Ha meg tényleg nega a vv is,akkor érdemes további vizsgálatokat végezni szerintem.
De kérlek addig se add fel!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nellike,
akkor már tuti nem mutathat holnap semmit a vv? Annyira sajnálom! :cry: De azért reménykedem,hátha csak később sikerült beágyazódniuk.
Amúgy nálatok van valami ismert oka a meddőségnek?

Monic,
na, szuper, hogy ilyen szépen osztódnak. Annyira izgulok értetek! És persze mindenkiért! Aztán most éjjel tessék aludni, hogy a picik egy kipihent és nyugodt mami pocakot kapjanak holnaptól 8 és fél hónapra. :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Nellike: ugyanaz a véleményem, mint Monicnak! A vérvétel a tuti!!!

(Vizsgálatok: volt laparod ill. méhtükrözésed?)

Monic: hú, nagyon szép eredményeket produkáltak a babócák! :-D hajrá holnapra!!!

Linácska: meglátod, milyen jó lesz túllenni a HSG-n, és tényleg ne félj! :-D

Vikinek: kitartás!!

Többieknek puszi!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Viki,

Pihenj sokat, és vigyázz magatokra nagyon! Kitartás már csak pár hét van hátra, az egyik barátnőmnek a 2. babájával hónapokig kellett feküdni ugyanezért.

Nellike,

Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: Kérdezz rá szerintem a dokinál a további vizsgálatokra!

Monic,

Örülök, hogy a Te ikreid is ilyen kis ügyesek! :wink: Amúgy amióta visszakaptam őket én sem tudok jól aludni, minden nap álmodok valamit a kórházzal kapcsolatban, vagy a dokimmal. :? Teljesen bedilizek péntekig...

Linácska,

Drukk a holnapi hsg-hez! Kellemetlen, de azért túl lehet élni, hamar elfelejted majd!

Dita,

És mit csinálsz, ha a mostani tüszőidből több is megtermékenyül? Nem küldheted vissza, hogy csak egyre van szükséged! :wink: Amúgy a más gyerekével szerintem türelmetlenebb az ember, a sajátjaiddal másképp lesz!

Kata,

Akkor pihizz ma is egy nagyot, megvár az a takarítás!
Majd a táblázatban javítsd ki a koromat, sajna öregedtem 1 évet...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nellike

Kép

már megint a negázás! Irgum-burgum!

Linácska
No para

Monic
Ez szenzációs! Nagyon szorítok, hogy szépen tapadjanak holnaptól.

Én sík ideg vagyok ......... a gyerek bizonyítványa egy szégyen! Tele van kettessel, ezt magyaráztam egész évben, és erre az anyja még tetézi, hogy ne szídjuk le a gyereket miatta :shock: :twisted:

miért talán dícséretet érdemel érte???????????????????? :twisted:

A másik meg hogy még csak most kezdődött el a szünet már lepasszolja pedig ő csak 2-ig dolgozik én 4-ig! Az apja csak aludni jár haza, tehát megint egész nyárra megkaptam magamnak a koloncot, húzhatom-vonhatom magam után mindenhová. :twisted:

Tök jól időzítenek mindig. Asszem most sem nagyon kell számítanom spontán babára mert olyan gyomorgörcsöm van ettől az egésztől.
Persze engem az égatta világon senki nem kérdezett meg, hgoy vállalom-e a gyereket. :twisted:

dita75
 
 


Dita,

Ha ennyi időt tölt nálatok az a gyerek, akkor miért nem költözik végleg oda (bocsi :oops: ), de akkor talán jobban lehetne nevelni, mert nem két helyről kapná az okosságokat, hanem ti beállítanátok egy házirendet és az kellene betartania.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Asszem akkor elköltöznék a saját házamból.....
Volt már olyan hogy annyira nem kívánta testem-lelkem a gyerek jelenlétét, mivel teljesen magam alatt voltam, hogy fogtam magam és itthagytam őket egész hétvégére. Linacska ezt most ne olvasd. Ez a laparom után történt, alig bírtam menni és fájt a pocim. Begörnyedve mentem ki a wc-re is. Lelkileg pedig annyira összetörtnek éreztem magam....minden második percben elbőgtem magam... kértem a párom, hogy beszélje meg a gyerek anyjával, hogy most kivételesen maradjon otthon.... de nem! Felhívott az anyja pénteken, hogy ki tudok-e menni a gyerekért a buszhoz, mert most teszi fel.... mondtam hogy nem mert még a wc-re is alig tudok kimenni,..... nem is tudta hogy műtöttek, de ennek ellenére feltette a buszra és annyit mondott hogy "jajj te szegény akkor pihenj"
ja hát a gyerek mellett aztán rengeteget lehet, mivel mikor megjön már rögtön éhes, és utána meg vmit bömböltet, vagy a magnót vagy a számítógépet.
Felhívtam a mamáékat elpanaszkdtam nekik, hogy mi történt, gondoltam legalább egy napra átvállalják, de nekik sem jutott eszükbe.
Szóval ugyanúgy főzhettem, moshattam, csinálhattam begörnyedve a házimunkát, mintha teljesen egészséges lettem volna, és ezt nem először játszotta el mert volt hogy begipszelték a karom és akkor is fél kézzel láthattam el mindent. :roll: Ő meg otthon egy idegen gyereket istápol az új férje lányát, és mivel a két gyerek nem jön ki egymással ....... hát ez van! :shock:

dita75
 
 


Némóka,
most néztem iwiw-en,hogy ma van a szülinapod.
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ÉS 1-2 SZÉPSÉGES BABÁT A POCAKODBA!
Kép

i.kata
 
 


DIta,

nagyon durva ami történik veled! Legalább meg kellene téged kérdezni erről! Végül is a te házad!
És mi az, hogy ne szidd le a rossz jegyekért? Én inkfartust kapnék, ha a férjem lányának kettese lenne... Mi bizony le szoktuk szidni ha rossz jegyet hoz, máshogy nem lehet vele érzékeltetni, hogy nem jó amit csinál.
Szerintem minden nap fogd be tanulni, ami persze nem fog neki tetszeni, de muszáj, ha ilyen rossz jegyeket hoz haza. És meglátod, hogy nem is olyan sokára már anyukájához fog menni...

Nemone,

bennem még nincsenek is babák, de már most úgy érzem, hogy bedilizek :wink:

Szezso,

neked mondtak olyat, hogy az endo meddőséget okoz? Én nem értem, hogy okoz meddőséget az a pici valami a petefészkemben...
Ha hallottál erről valamit leírnád nekem?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

Sajnálom, ez csak egy ötlet volt... :oops: :?

Kata,

Köszönöm szépen! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Utána olyan állapotba kerültem, hogy a másik hétvégét már anyuéknál töltöttem, mert haragudtam mindenkire, úgy éreztem magam, mint egy cseléd, egy senki aki még beteg sem lehet, és akinek szava sincs.
Most is vigyorogva beszélnek telefonon, hogy a gyereknek milyen csodás lett a bizije, és amikor az apja mondja neki, hogy mindjárt seggberúgja megszólal, hogy jajj ne bántsd szegényt, ne szídd le emiatt! Azt hittem felrobbanok!

Arról nem beszélve, hogy rossz társaságba keveredett, isznak és cigiznek azok a gyerekek akikkel barátkozik.

Nagy bajok lesznek még itt, én előre mondtam, hogy nem nevelik következetesen és a legjobb családban is vannak gondok, de mivel itt káosz van nevelés terén úgy el lesz még jobban kanászodva a gyerek.... és nem hiszi el a párom, pedig eddig is minden úgy történt ahogy azt én előre megjósoltam!

dita75
 
 


Dita,

nálunk szerencsére sikerült megbeszélni, hogy 2 hétig otthon marad az édesanyjánál. Nálunk szerencsére nincs olyan fond, hogy idegesítene, inkább csak az, hogy a gyereknek minden nap főzni kell, foglalkozni vele, ide vinni oda vinni, és én ezt így fekve nem tudom megtenni, az édesapja meg a munkája miatt nem ér rá ilyenekre. Úgyhogy megmondtam nekik, hogyha szeretnék, hogy terhes legyek akkor ennyit tegyenek meg nekem.


Nemone,

nagyon-nagoyn sok boldog születésnapot kívánok neked!
Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


DIta,

nagyon nagy baj, hogy a párod nem hisz neked. Nálunk 2 éve volt olyan gond, hogy a lánya rossz társaságba keveredett és az anyjától rendszeresen megszökött. Na akkor nagyon komolyan el lett vele beszélgetve, volt sírás, de legalább elértük a célukat és nem tesz azóta ilyen butaságokat.
Mi lenne, ha megbeszélnétek az anyjával, hogy 1 hetet nálatok lehet 1-et meg otthon? Nálunk nyáron ez szokott lenni és nagyon beválik, így minenki elégedett, és a gyereknek is rendszer van az életében.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


bocsi hogy kicsit sok voltam megint ebben a témában, köszi, hogy meghallgattatok és a tanácsokat............ de én annyira félek, hogy ez a dolog tönkreteszi a kapcsolatunkat, mivel a nővéremék is a te gyereked én gyerekem macska-egér játékban mentek szét, és anyu is nagyon megszenvedett az új férje két lányával.
Van előttem rossz példa bőven, és már néha bánom, hogy anno nem hallgattam anyura, hogy meg fogom én ezt még szenvedni.

Némóka!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!
De jó!!!!!!!! pont a szülinapod környékén leszel babás! :wink:

Monic
ne dilizz be lécci elég egy dilis is a topicban szerény személyem képében!

dita75
 
 


Dita,

az én anyukám is mindig azt mondta nekem, hogy ne vállaljam be ezt a kapcsolatot, mert a gyerek miatt nagyon sok gond lehet közöttünk.És binyony amikor ki vagyok bukva valami miatt akkor jön az ugye én megmondtam szöveg...
Az tény, hogy mindenki megszenvedi az ilyen szituációt, az első 4 év nálunk maga volt a pokol és most a 7. évben érzem azt, hogy mostmár jól viselem a dolgot. Végre beállt egy rendszer, megismertük és szeretjük egymást végre mint egy igazi család. Ma is az ebéd spagetti és szecsuáni csirke lesz mert az a két kedvence a lnynak és én szeretném neki így megköszönni, hogy 2 hétig nem jön, hogy a kedvenceit készítem. Nálunk kezd bejönni, hogy ha szeretet adsz akkor azt kapsz vissza.
De hát ha egyszer szeretem, sőt imádom az apját. A szívnek meg nem lehet azt mondani, hgy már pedig ebbe nem szerethetsz bele mert van már egy gyereke...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Sajnos mivel még nincs kész a ház, hajtani kell magát apának, mind itthon mind a munkahelyen. Ha meglesz a baba akkor fog váltani csak, vagy korábban hazajönni mint most szokott, mivel megmondtam neki, hogy az én gyerekemnek apa is kell, és ezt ő is belátta.
Namármost állandóan dolgozik, és a gyerek majdnem mindig velem van, persze előfordul, hogy pihen az apja és akkor elmennek mondjuk pecázni.
De ha itthon maradnak akkor meg egész napokat is végig tud aludni.
Én pedig csinálnám a házimunkát, talulni szeretnék, vagy kikapcsolódni kicsit, de nem tudom, mert a gyerek elúnja magát egy idő után a számítógépen és akkor csinálja a hülyeségeit. a múltkor szétszedte a vadiúj drágapénzen vett biciklijét.
Tudom, hogy a saját gyerekem is fog hülyeségeket csinálni, de ő legalább nem szarik majd bele amit mondok neki, mert én úgy nevelem majd mint engem anya, hogy tiszteljem a szüleimet. Én nem féltem tőlük, soha nem is kaptam verést, mégis mindig tiszteltem őket, és amit mondtak az számomra szent volt.

dita75
 
 


Nemone! Boldog születésnapot! :-D

Monic: petefészekben lévő - kicsi - endo max. a petesejtek minőségét ronthatja. Szóval ha valakinek mindkét petefészkét érinti, akkor ezáltal okozhat meddőséget. Ha nagyobb, akkor szerintem műtik.
Másrészt lehet endo a hasüregben is, beleken, méhszalagokon, petevezetőkön, méhfalban stb. Így okozhat összenövéseket, akadályozhatja a megtapadást.
Az sem mindegy, milyen fokú az endo. Enyhe mellett akár spontán is teherbe lehet esni.
A lényeg, hogy csak laparral lehet egyértelműen diagnosztizálni, illetve orvosolni - ennek során leégetik az endos csomókat, és utána szövettannal is igazolják. Ezután általában - a súlyosságtól függően - 3-6 hónapos hormoninjekció kúra következik, aminek során leállítják a ciklust. A kúra után pedig minél hamarabb teherbe kell esni, nehogy kiújuljon.
Szóval Neked sem tuti, hogy endod van, ugyanúgy lehet az egy betokosodott tüszőmaradvány is, ezt UH-val nem tudják megállapítani.

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Monic
Igazad van teljes mértékben, én is mondtam anyunak, hogy jajj ne már hisz ő persze, hogy szenvedett a két lánnyal, mivel azok már felnőttek voltak 16-19 éves nagylányok, a párom gyereke meg csak 9. Emléxem milyen kis pici zoknija volt. Az első időszakban nagyon sokat volt velem, mert pont akkor kezdődött a nyári szünet, és itt volt egész nyáron. Mindenben szót fogadott, segített nekem, hogy előbb végezzek a házimunkával, és utána tudtunk kártyázni meg társasozni. Amikor már látta, hogy kenyérre kent, na akkor szabadult el a pokol nálunk.
Annyi tanácsot kaptam már mindent ki is próbáltam sorra, de semmi nem jött be nála. Egyedül ezzel a nettel tudom most szó szerint zsarolni, hogy csak akkor játszhat rajta, hogy ha megteszi ezt vagy azt. De az is előfordul mostanában, hgoy inkább lemond róla, csakhogy ne kelljen mondjuk összepakolnia a szobájában.
Itt a legnagyobb baj a szülőkkel van, és mindenki olyan okos szokott lenni az egész családjában, de tenni érte nem tesz senki semmit.

dita75
 
 


Szezso!
Asszem ünnepélyesen át kéne adnunk számodra az orvosi diplomát!
Te is mindenre tudod a választ.
Megnéztem az iwiw-n az ismerőseimet, és kiszúrtam hogy van új képed fent, nagyon tetszik ahogy mosolyogsz.
Nem látszik az arcodon, hogy mennyi csalódáson mentél mostanában keresztül. Őszintén remélem, hogy októberben sikerülni fog, de még jobb lenne ha előtte valami csoda folytán spontán "becsúszna" a szerelmetek gyümölcse! :wink:

dita75
 
 


Na megyek, mert neki kell állni főzni.

Amúgy én már kigondoltam, hogy nekem hogy lenne jó, és ha ez valakinek nem tetszik akkor oldják meg nélkülem a gyerekfelügyeletet!

dita75
 
 


Dita: jajj, de aranyos vagy :oops: sajnos, van pár endo-s/ex-endo-s ismerősöm is...
A lényeg, hogy nem szabad magunk alá zuhanni, mert mire megérkezik a bébi, egy idegbeteg, depressziós anyukát fog ittalálni :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nemoe: Boldog szülinapot.

Monic: Ha szeretnéd elküldöm neked a cikkgyűjteményt... :) Nem csak a súlyos endos tünetekről írnak benne, de jótanácsok is vannak szép számmal...
Pl.:Azok, akiknél már volt kimutatott endometriózis vagy felvetődik annak gyanúja,
• Ne használjanak tampont, hogy a vér mindig teljesen szabadon ürülhessen ki a menses során.
• Rendezzék testsúlyukat: gyakran már a súlyfeleslegtől való megszabadulás, a kiegyensúlyozott, egészséges életmód is segít a hormonstátuszt rendezni.
• Rendszeresen relaxáljanak, mert a stressz felboríthatja a hormonális egyensúlyt, blokkolja az immunrendszert.
• Végezzenek rendszeresen méregtelenítő kúrát, léböjtnapot, gyümölcskúrát.
• Tornázzanak heti 2-3 szor, mert ez segít a hormonháztartás és az immunrendszer karbantartásában.
• Mindenféle hormontartalmú szert (szteroidok (fájdalomcsillapítókban is van), fogamzásgátlók)csak szigorú orvosi kontroll mellett és utasításra használjanak.

hofeherke
 
 


Szezsoka,

nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást, remélem, hogy nem akkora nálam a baj...
Tényleg nagyon jó az új képed az iwiwen, én már múltkor is láttam, nagyon csini vagy :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja egyébként: Sziasztok!

Épp csak beugrottam. Megyünk Anyukámékhoz ebédre...

Ja és végül úgy döntöttünk maradunk, és váltunk állást, lakhelyet... Gyüjtünk egy kis anyagi tartalékot, ami most nem nagyon van, és 2 év mulva újra próbálkozunk, de akkor már egyszerre mind a ketten.

Most rohanok.

Ha este elfelejteném, szóljatok rám, hogy irjak a gombásodásról. Olvastam pár dolgot, ami hasznos lehet mindenkinek... Valaki írta is, hogy napi harcot folytat vele, csak már nem emlékszem ki volt....

:oops:

Pá!

hofeherke
 
 


Bocsi: de a rohanásban a nem kimaradt a harmadik mondatomból... :)

hofeherke
 
 


Mara,

köszi szépen, rám ebből a stressz és a mozgáshiány igaz. A dokim azt mondta,hogy a sok Clostilbegít okozhatta nála, úgyhogy az utolsó pont is igaz rám.
Viszont tampont még életemben nem használtam, úgyhogy ez nálam tuti az okozója. :roll:
Priviben megírom az e-mail címemet, és várom a cikkeket. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata! Az ok az összezáródott petevezetők voltak, meg kicsit magasabb prolaktin szint, amire kaptam gyógyszert. Mivel a lombikkal kizártuk a petevezetők szerepét, ezért nem értem a sikertelenség okát.

Szezsó! Laparom csak a méhen kívüli miatt volt, de akkor csak észrevették volna, ha endóm van, nem? Méhtükrözésem még nem volt. :?

Ditácska! Azért vagyok nega, mert ha lenne odabent valaki, a tesztnek már ma ki kéne mutatnia. (14 nap eltelt az ovuláció óta és 12 a beülti óta) Nem hinném, hogy holnapra mást mutatna a vérvétel. :(

nellike
 
 



Nellike,

az endot Szezso nekem írta,mivel a punkciónál endot találtak a petefészkemben.
Én sem értem, hogy miért nem sikerül neked a lombik, amikor az egyetlen okot a rossz petevezetőt kiküszöbölték...
Különben a kudarctól én is nagoyn tartok, de próbálok nagyon erős és pozitív lenni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nellike,
köszi a felvilágosítást. Akkor nektek inszem sem volt a petrevezetők miatt, igaz? Jót fog tenni nektek is egy kis kikapcs a nyaralás alatt, tuti nagyon jó lesz Máltán.
Mi annak idején egy szép új szállodában voltunk és azt állítólag azóta lebontották, mert életveszélyes volt :roll:

i.kata
 
 


Mara!
Nálunk volt vissza-visszatérő gomba, de most talán a Gynavac ezen is segít, ma kapjuk az uccsót!

Nellike!
azért még bízzál a vv-be, lécci-lécci a kedvemért!
ha viszont ott sem kapsz jó hírt akkor nagyon szomorú leszek veled együtt, nem értem a sikertelenség okát, és bosszant is, hogy meg sem tudják magyarázni a miérteket. De egyelőre még ne itassuk az egereket, oksa!
Prolactinra Bromot kaptál? Levitte?

Én simán lehetnék endós ennyi stressz után.......... :roll:
További bűneim: mozháshiány, tamponhasználat ( igaz néhány hónapja már leszoktam róla) túlsúly! Majdnem minden amit Mara felsorolt. :roll: :oops:

Monic
Eddig jól csináltad. érezni lehetett az irásodban hogy + vagy és bizakodó! csak így tovább, ne inogj meg.

Nekem most kjaja a példaképem, én is követni szeretném a példáját egy hónap múlva. :wink:

dita75
 
 


Nellike: nem tudom, mennyire néztek szét a hasüregben, mikor a lapar volt. A hiszterot (méhtükrözést) / lapart 2-3 sikertelen lombik után javasolni szokták. Mondjuk érdemes egy füst alatt bevállalni a kettőt. Egy csomó lehetséges fizikai akadályt ki lehet velük zárni illetve orvosolni, ha találnak valamit.

Az nlc-n van egy meddőségi szakértő, sok érdekes dolgot szokott írni...Többek közt azt is, hogy nemzetközi ajánlások szerint a lombik programban résztvevőknél hiszteroszkópia elvégzése évente ajánlott :shock:

Mara: tök jó, amiket írtál, én is úgy hallottam, hogy egy jó kis immunerősítéssel rá lehet segíteni a gyógyulásra, ha valakinek endo-ja van...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Lányok!

Köszönöm szépen a jókívánságokat! :D

Dita,

Követni is fogod Kjaja példáját, csak maradj ennyire pozitív! :wink: :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Mi szépeket kaptál szülinapodra?

dita75
 
 


Dita,

te tényleg igazi boszi vagy, mert észrevetted, hogy most kezdtem meginogni...
De jó, hogy rám szóltál, így megpróbálok visszaváltani pozitívba! :wink:
Amúgy szerencsére pozitívság még mindig több van bennem mint kétség.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Hát akkor tessék mégegyszer elolvasni a tízparancsolatot! :wink:
Aztán áramoljon benned a + csíííííííííííííííí!
Nehogy nekem elrontsál mindent, és szégyenbe maradjak miattad!
Tessék szépen megterhesedni, mert különben hitelemet vesztem!

Most már kezdem gyanítani, hogy velem van a baj, mert még a papáék sem voltak annyira kiakadva a rossz bizonyítványra. Nem tudom csak a mi családunkba volt szégyen négyesnél rosszabb jegyet hozni??????????

Negyedik osztályba nekem hármasom sem volt, nemhogy kettesek!
A szüleim nem voltak nagyon szigorúak, de ezt biztos nem hagyták volna, hogy kettes évvégi bizonyítványokkal állítsunk haza! Tudom, hogy ezen már változtatni nem lehet, de viszont szó nélkül sem lehet hagyni. és utána ugyanúgy egész nap hagyni a gyereket számítógépezni este 10-ig mintha misem történt volna.
MEg kell nevelnem apácskát is, mert nem szeretném ha a közös gyerekünket is ilyen "rendszerben" nevelné.

Visszatérve a topicos dolgokra!
Már régóta motoszkál a fejemben, hogy mi lehet Denikával?
Nagyon régen nem írt már nekünk! :shock:

dita75
 
 


Dita,

nálunk is szégyen négyesnél rosszabb jegyet hozni, úgyhogy nem vagy egyedül a gondolataiddal.
Újra elolvasom a 10 parancsolatot ígérem, még még közvetlen indulás előtt is ezt fogom tenni. :wink:
Tényleg, mi lehet Denikával?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Most hogy megláttalak, eszembe jutott az IIIIIIIIIIIIIVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!
Már órák óta nem is ittam! Mondjuk ennek ellenére egyfolytába pisilni járok! :shock:

Deni már írtó régen nem jelentkezett! :roll:
Ráadásul ő az egyetlen aki még az iwiw-n sincs fent, így ott sem tudunk beérdeklődni mint pl. Gioiánál. :shock:

Izgulsz már rendesen a holnapi nap miatt?

Én most a délután a prolactinról olvastam el néhány oldalt.
A végére nagyon elálmosodtam. De nem tudok zajban elaludni,bezzeg apa a tv mellett alszik a nappaliban mióta hazajöttünk, pedig reggel is fél 9 volt mikor felkelt :shock: sosem aludt még eddig max. ha hajnalba jött haza! :roll:

Este hazavisszük a gyereket kocsival és eligazítom a kedves anyukát!

Amúgy azt gondoltam ki, és a mamával már meg is beszéltem, hogy júliusban nálunk lesz a gyerek úgy hogy most fordított rendszerben. Tehát hétköznap itt, hétvégén otthon. Amig dolgozom a mama felügyel rá. Augusztusban meg úgyis két hétig szabin lesz és utána már lassan úgyis kezdődik a suli.
Ha nem tetszik neki akkor sajnálom, akkor viszont oldja meg nélkülem. Ennél jobbat nem tudok kitalálni. Sztem igy igazságos. Ők vízpart mellett laknak így legalább hétvégén nem itt kell a gyereknek punnyadnia a lakásba velünk, hanem akkor lemehetnek a strandra. Tavaly mi vittük végig strandra meg tengerparti nyaralásra. Idén egy hetet tervezek szabit, de úgy hogy kettesben megyünk el 4-5 napra belföldre valahova.

Összepakolom a romokat, hogy mire hazaérünk már csak fürdeni kelljen! :wink:
Igaz a hőm még nem ment fel, de a petefészkeim feszítenek, és néha szúrkál is! megpróbáljuk összekalapálni most és akkor nem kell magam szúrkodni a merionallal. elég volt ez a gynevac hetente.
:roll:

dita75
 
 


Sziasztok!


Csak gyors bekukk.Majd holnap jövök.

Nega lett a tesztem. :( :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

nagyon sajnálom :cry:

Dita,

jól kitaláltad, remélem sikerül megvalósítani. A lényeg, hogy bárhogy könyörögnek, hogy másképp legyen ne hagyd magad. Az áldott jó szívedet meg most küld el nyaralni :wink: Neked most a te saját érdekeidet kell védened!

Nagyon izfulok, pedig igyekszem nyugodt maradni, nehogy a stresszhomon felmenjen bennem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok! Visszatértem...

Bumi: Mit is mondjak! Majd a következő!!!

Monic: Küldtem mailt... :)

Dita: Kívánom, hogy sikerüljön betartani amit kiterveltél!

Szóval: Én ma teszteltem egy kétcsíkosat, de sajna nem terhességi teszten, hanem candida gyorsteszten. Az urolsó antibiotikum kúrám óta, ami kb 2 hónapja volt, már másodszor jön vissza a gomba, így most nekiálltam keresgélni róla, és felfegyvereztem magam. Vettem canasten tablettát, és gapefruitmag-cseppet, meg a gyógyszertárben ígértek egy kiegészítő vitamin készítményt, ami a bélflórák helyretételében segít, de mielőtt megvenném megptóbálom beszerezni ezek közül valamelyiket : http://www.alternativgyogyszer.hu/item2.html hátha megtalálom valamelyik bioboltban. És ha nem is tartom be pontról pontra a diétát, amit ajánlanak rá, de száműzök az étrendünkből néhány dolgot... És beszereztem a "vitaminokat+ is, hogy felkészüljünk a köv inszemre rendesen...
Én szedem az elevitet + e-vitamint + ezt a candidás készítményt amit belinkeltem ha kapok, ha nem akkor grapefruitmag csepp és amit a gyógyszertárban ajánlottak + Hormeel S cseppek
A párom adagja. Egyik nap multivitamin, másik nap maca; ginzeng; és e-vitamin + minden nap grapefruitmag-csepp

Ja és most, hogy már tudjuk idén nem költözünk. elkezdtük tervezni a nyarat. Meg kell terveznem egy polcrendszert, egy konyhaszekrényt, egy könyvesszekrényt, hogy a nyáron meg tudja csinálni a férjem. Júni elején, még inszem előtt túrázni megyünk egy hétre, amire egész jól fel kell készülni: Bükk-Mátra kéktúra, így holnap már el is kezdek futni, hogy bírjam majd az iramot... Augusztusban, meg ha belefér az időnkbe elnyaraljuk au üdülési csekkjeinket valahol a Balatonfelvidéken... Szóval megterveztem a nyári figyelemelterelő hadműveletet is.

Már alig várom a holnapot, hogy végre elkezdődjenek a dolgok... :)
És persze, hogy szoríthassak nektek!!!!!!

hofeherke
 
 


Bumi,
sajnálom, hogy az a dög teszt nega lett :cry:

Monic,
ne izgulj, minden rendben lesz holnap! :wink: Holnap vizsga közben nagyon fogok szorítani! :lol:
Még tegnap vagy reggel kérdezted a bokámat: hát még mindig be van kicsit dagadva, meg elég érzékeny is. Csütörtökön tök jó volt, mert mondtam a böködős dokinak, hogy elestem és még mindig fáj, megszúrt a bokám miatt is, és 2 napig semmi baja nem volt.

Tegnap este olvastam egy régi topicot, Lombik-akupunktúra (azt hiszem ez a neve) és akik írtak, majdnem mind babásak lettek néhány kezelés után.

i.kata
 
 


Ja, és akinek esetleg szüksége van rá (bár inkább ne legyen) candidadiéták linkjei:
http://www.vital.hu/themes/health/candidadieta.htm
http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=12318
http://www.dietak.hu/content/view/19/88888929/
És egy összefoglaló a betegség elleni hatásos küzdelemről:
http://www.vitalland.hu/candida

hofeherke
 
 


Kata: akkor most rajtad van a világ szeme! Néhány kezelésen már te is túlvagy :)

hofeherke
 
 


Kata,

miből vizsgázol holnap? És hánytól pontosan? Mert én is szeretnék rád gondolni, és már most az egész világ kakiját küldöm neked :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: