Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Niki,
Egyedül vagy? Hol van Apcikád?
Igen, jól látod, várom már a vásárlást! CSak mert magunknak is veszünk egy-s-mást! Kicsit felhozzuk a bútorzatunkat, mert csak olyan szedett-vedettek vannak, ki mit hozott otthonról, régi lepőukkant cuccok.
Azt gondolhatod, milyen susmus megy a hátam mögött...tökre lehet érezni. Még 1 ember van, aki lázító és akkor meg is vagyunk :).

Na, Kinga!
Add ki megint, nehogy benned maradjon! Csak a férjecskéd most erről nem tehet, ugye? Bár ha nem csinálja meg haladéktalanul, úgy látom, Armageddon lesz! :lol: :lol: :lol:
Hajrá Kinga! Én is lelki szemeim előtt látom a macska-sztorit!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Végre laptetűd van, Nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ezt már kiharcoltam és most jól jönne! :lol: :lol: :lol:

Nem vagyok egyedül, itthon van ő is! De mondhatni hasznavehetetlen éjszakázás után! :D :?

Reggel hazajött, ebédkor felébresztettem, aztán délután összebújtunk kicsit, azután aludt megint vacsiig! Most meg én a nappaliba nézem a tv-t ő meg a szobánkba.
Majd később együtt megnézünk valami filmet, ha én be nem alszom!
:mrgreen: :mrgreen:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 

 
 

Jó reggelt!

MI ez a lazaság megen?????????????????

Tessék megjelenni a színen!

Ki mit főz ma? Ja Kinga, te pörit, ugye?
Vendég
 


Szebb reggelt mindenkinek az enyémnél!

Reggelre piri beköszönt, hogy a franc enné meg!!
Egy kicsit lehangol meg nem is! Az azért jó, hogy folytathatom legalább a kezeléseimet.

Letti én már tegnap írtam a mai menüt. És te mit főzöl??

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Az a rohadék redvás piri! Húzzon már el a jófenébe! MIért zaklatja ezt a topikot? Szemétláda...
Igazad van, hogy nem rogysz meg...most gondolj a kezelésre.


Én nem tudom, mit főzzek. Majd körülnézek. Vettem tegnap brokkolit, majd valamit kezdek vele. Persze a húst nem hagyhatom ki, mert Apuka kiakad.
Vendég
 


Ja tényleg, a szüzet írtad, ugye?
Vendég
 


Hi!

Rohadt Piroska! Fúj!
De tényleg Niki,van abban valami,hogy most nincs itt az ideje,elvégre az is nagy szerencse,hogy bekerültél a csapatba. Előbb ezt kell végigcsinálnod,aztán jön a babó is,egy fitti mami babója! :D

Nem tudom,de megint napok óta hányingerem van. Ilyen hullámokban jön rám! Mint az elején!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szia Kinga,

ÉS miért lehet az? Neked az elején is volt, ugye?

Nekem is hányingerem volt reggel: ittam paradicsomlevet, utána rögtön tejeskávét...Lehet, hogy azért??? :wink:
Vendég
 


Letti

igen volt!
Most hullámokban van,szerintem ahogy dolgozik a gyerkőc,meg nő ugye,nyomja a gyomrom és azért van! Esténként ég a gyomrom is! Én arra fogom,mert nem fgg össze az evéssel!

Neked is van aztán egyfajta ízlésed!
Na mi lesz végül az ebéd?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Köszi lányok az együttérzést!

Letti, igen a szüzet!Már csak az van hátra, mert a többi már készül.
Én ráérek az ebéddel,mert fél10 kor reggeliztünk.
Írd ám meg, hogy aztán mit találtál ki!

Kinga, milyen igazad van, mert azért szeretnék egy kicsivel vékonyabb kismami lenni. Mármint, hogy azt lássák, hogy babás vagyok nem pedig azt, hogy nagy a hájam! :? :lol:

A vérnyomásod nem ingadozik, mert a hányinger attól is lehet.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, azt hiszem, cigánypecsenye sült hagymával...
Vendég
 


Niki

De igen,általában alacsony,de tegnap is felkaptam az ideget! Lehet aztán annak az utóhatása volt! Most is olyan vagyok mint a mosott fos! Már ittam egy kávét,hátha helyrerakna! El tudnék aludni álló helyzetben! Pedig aludtam eleget! Bence produkálja magát egész délelőtt! Ő nem álmos,mint az anyukája.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, akkor simán a vérnyomás az oka!
Akkor Bence pörög a kávétól és nem te! Bár az idő sem a pörgetős, az embernek még kedve sincs.

Letti, ez is jól hangzik.

Egész héten a mai ebédre készültem, hogy valami finit eszem.
De most meg nekem van hányingerem meg fejfájásom.
Semmit nem kívánok.
Hülye piri, legalább holnapig várhatott volna! :? :? :?

Tényleg, ti mentek szavazni? Nekem az utca végébe kellene csak mennem, de semmi kedvem és energiám hozzá!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hahaha, Apuka leszavazta a cigánypecsenyét és szilvás gombócot kért helyette (mirelit) így jól jártam:)

De holnapra csinálnom kell valamit így is, de nem baj. Nincs is itthon tarja, azt hittem, van.

Mi nem megyünk szavazni. Az egész brancsot utálom ott a "főtéren".
Szegény NIki, tényleg várhatott volna a rohadék...Mondjuk úgy 10 hónapot!
Vendég
 


Én megyek szavazni! Csak megszabadulunk ettől a polgitól és nem az idiótább nyer! Nem ártana enneka falunak az én jelöltem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok! Maresről hozok híreket!

Ma 12 óra 30 perckor, 49 centivel és 2840 grammal megszületett Gergő!!!
morcivaci
 
 


Hello Lányok.

Én is most értem haza, az előző hozzászólást akartam megelőzni, mert amikor jött az sms, nem voltam itthon.

A HÍRT ALÁTÁMASZTOM: MARES MEGSZÜLT!!! HURRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
Vendég
 


Mares, hurrráááá, gratulálok sok-sok szeretettel!!! :) Milyen kis csöpp baba
Kép

Bocsi többiek, majd írok, de most nincs energiám és sajna kedvem sem nagyon :oops: :P De ölelés mkinek!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Micsoda hírre jövök én vissza!
Én megmondtam tegnap Maresnek! :lol: :lol:
[quote="nanicke"]M írta:nanickeares, egyre jobban kéne aztán irány a szülőszoba! :D


Sok sok boldogságot,egészséget és tejcsit kívánok nekik!

Letti, hmmm szilvás gombóc nem rossz! Hű de megenném desszertnek! :D

Na a piri meghozta a hisztis rohamot is. Úgy kikeltem magamból egy apróságon, hogy csak na!De apci lenyugtatott! :)

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Maresz! Gratulálok! Sok boldogságot és egészséget nektek!

Elég pici fiú! Még maradhatott volna! A barinőm fia is ekkora volt 13 éve, de 2 hónap alatt lehagyta a tőle nagyobbakat is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Potyognak a bébijeink! Fórumos Bébik hajrá!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó híreket hallok!!!!!

MARES GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Csuda jó lehet most neked!!!!!Nem sokkal előbb jött.11 nappal :D :D Az teljesen jó.!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mares!

HIp-Hip Hurrá! Micsoda rendes gyerek! Csak kibújt előbb! De jó most nektek! Kicsi a bors,de erős! Jó egészséget,sok tejcit és ha lesz annyi energiád,akkor azért dobj róla nekünk képet! hadd irigykedjünk!

Én most estem haza.
Délelőtt anyunál voltam,kimostuk a kisruhákat,meg össszeraktam a babakocsit! Hát ha ebben képes fázni egy gyerek,akkor fagyjon meg,ez aztán igazán téliesíthető kocsi! Majd dobok róla képet,de még otthon parkol,itt alig van hely,ráérek még elhozni.

Kép
Kép
k_inga
 
 


CSajok! Elmodom hogy mi van!!


Ma kiderült hogy rossz számra küldtem el sms-ben a taj számot a dokinak, azért nem hívott a lelettel kapcsolatban. Elküldtem újból! Vissza is hívott, és azt mondta hogy beszélnünk kell. Holnap randi a rendelésen. Megkérdeztem hogy ugye nincs nagy baj? Azt modta hogy úgy gondolja IR!! A rendes cukrom tökéletes mindig, most is. Pontos számokat majd csak holnap tudok.

..................................................Gondoljatok a pontok helyére igen gyalázatos szavakat! Mérges vagyok! Ilyen is csak velem lehet!!!

Niki! ugye neked van ilyen? Írj róla minnél többet.

Kép

Kép
anabana
 
 


Világosítsatok fel,hogy mi az az IR!
Ehhez nagyon kuka vagyok!

Kép
Kép
k_inga
 
 


KInga! Eddig én is! Inzulinrezisztencia! Ha jól írom. Megemelkedik az inzulin szint. Basszus lehet hogy emiatt meg az alacsony pajzsmirigy működésem,..... sőt a kettő együtt és ezért híztam vagy 5 kilót. Mondjuk a BMI még 24! Annyira nagy gáz ugye nincs?


Niki! GYere! Te ehhez értesz!!!!!!!!!!!!!4

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de csak most értem haza.

Ana, túlzottan sokat én sem értek hozzá!Mármint tudom, hogy ez van nekem is és, ha jól emlékszem Chris is IR-es.

Ez egy anyagcsere betegség. Az inzulin ugye egy hormon,ami a vércukorszint csökkentésére szolgál. Na már most, ha a szervezet nehezen dolgozza fel a szénhidrátot a hasnyálmirigy annál több inzulint termel ez ellen. A túlzott inzulin pedig visszacsökkenti a vércukor szintet, ezért van az, ha pl. tiszta szénhidrátot eszel, akkor akár pár óra múlva iszonyat éhség tör rád és eszel. Ezért is okozhat hízást.
És sajnos az inzulin készleteink is véges, így ha nincs kezelve az IR, akkor később kialakul a cukorbetegség.
De persze ettől nem kell meg ijedni, mert ez az egész kezelhető!
Bizony minél kevesebb szénhidrátot kell enni és metformin tartalmú gyógyszert szedni.Legalábbis ajánlott olyan élelmiszert enni ami lassan szívódik fel szokták is mondani, hogy GI (glikémiás index) diéta. http://www.edenkert.hu/elet-mod/wellnes ... itka/1660/
De ahhoz, hogy ténylegesen IR-ed van-e azt egy terheléses IR vizsgálattal kell meghatározni. Ugyanúgy történik, mint a terheléses cukor vizsgálat.
Hű remélem érthető volt és jól értelmeztem én is.
De itt egy jó leírás is: http://pcos.blog.hu/2008/01/15/az_inzulin_rezisztencia

Kinga, a mai hírlapban benne voltam pár sorban! Láttad?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Nem,de holnap megnézem! Nem járatom ide az újságot,csak anyuékhoz! De megkukkantom!
Ma nem is néztem,mert ezer volt a dolog! :D

Ja,megjavították a sütőmet,remélem jó is lesz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki! Azóta olvastam róla! De milyen ez a vizsgálat? Nekem szőlőcukrot kellett innom 120 perc múlva újból levették a vért. De az éjgyomri az jó lett. Majd holnap tudom meg a pontos eredményt.
Írj erről a vizsgálatról!

Kép

Kép
anabana
 
 


Akkor holnap sütsz is valamit?

De tiszta olyan dolgot csináltál, amiben örömödet lelted! :D :D

Nekem annyira ég a képem, mert eddig mikor beszámoltak a fogyisokról mindenki írta, hogy5-6 kg-ot fogyott.
Én meg az 1kg-al úgy szégyenlem, bár arról senki nem beszél, hogy én már túl vagyok -20kg-on. De majd megkérem a szalonvezetőt, hogy jövő héten, ha cikkeznek, akkor szóljon már az érdekembe pár szót, mert így elég gáz. :( :(

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Most neked vércukrot vagy inzulint néztek?
Mert ugyan az a vizsgálat.
Néznek egy éhgyomrit inzulint aztán megiszod a cukros lötyit, majd 120 és 180 perc után vesznek vért megint.
És ugye, ha az inzulin jóval megemelkedetted akkor IR van.

Nekem viszont az éhgyomri cukrom 4,6volt a 180 percesem meg már 4,2 csak. Mondjuk nekem terheléses IR-t nem csináltak.
Abból állapították meg az IR-t, hogy a megengedett 42-es határhoz képest nekem 172-es inzulinszintem volt. És, hogy most milyen gőzöm sincsen. De ha végre eljutom a dokihoz, akkor tutira kiharcolok egy ilyen vizsgálatot is.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Maresz béjbi

GRATULÁLOK GERGŐHÖZ :) Korábban jött, de jóó neked, teljesen meghatódtam most :) Várom már, h mesélj :)
Chris lassan te jössz :)
Leti te meddig melozol még? Ideje lenne pihizned is :)
Kinga te meg ne idegeskedj, nyugalom...

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


Most olvastam kicsit vissza.. Leti messze van még december, lehet a karácsonyi hajszát kihagyhatnád, vagy erre nem gondoltál?
Maresz sztem nem is gondolta, h ebből szülés lesz, és mégis :)

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


Jaaaa képzeljétek nekem meg megjött :( Pedig szopiztatok még... hát van aki szerencsés, engem a rohadt piri már most zaklat...

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


Baba! DE jó hogy vagy? Nagyon édesek a gyerkőcök,láttam a képeket az iwiwen! Basszus hogy te milyen csini vagy a képen! Nem semmi! :)))) Hogy bírsz két gyermekkel? Élvezed a babázást? A párod úgy látom nagyon!

Niki! Nekem mind a kettőt nézték! Inzulint és cukrot is! Előtte és 120 perc múlva is! De mondom holnap okosabbak leszünk. Még egy csomó hormont is levettek!

Chris! Basszus, veled egyforma kínunk van!!!???? Pm + IR! Na írjál nekem te is okosakat! A pm ben is sokat segítettél!


Csillag! NE HUNCUTKODJ! RAKD CSAK VISSZA A GÖRBÉT! KERESTEM DE NEM LELTEM, PEDIG NAGYON KIVI VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, oké így már értem!Okos ez a doki, jó hogy mind 2-t. kérte!

Baba, pfúú együtt érzek veled!Ki nem állhatom pirit,pláne hogy tisztára kiüt.Most olyan vagyok, mint egy mosott sz....

Apcinak szerencséje, hogy délutános így legalább nem kell elviselnie!
:lol: :lol:

Letti merre bújkálsz?
És Csillag?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt csájok!

Itt vagyok, csak melóztam tegnap. Meg a bunkó picsa szórakozik velünk. A tulaj, az én főnököm nem kispályás, nem is értem, 25 évesen hogy mer vele packázni... De be lett fenyítve...hahaha. De szerintem megy a bíróságra, csak nem tudom, minek.

Te Úristen, Ana, miket olvasok itt! De szerintem ez nem annyira vészes (jó, biztos jobb lenne, ha nem lenne), ahogy Chris teherbe esett, neked is sikerül majd. CSak oda kell figyelni.

Ezek a szénhidrátok olyan szemetek! Minden rossz miattuk van, nem vettétek még észre? Minden fogyókúra a szénhidrát csökkentésről szól.
Nekem pl. nagyon nehezemre esik egy működő konyha mellett szénhidrátot csökkentenem. Tegnap svédasztalos rendezvény volt és az én kollégám nagyon njól bír főzni...Vargabéles volt a süti, direkt nem mentem le a konyhába sokszor, mert amikor arra járok, valamit meg kell kóstolnom :oops: . Erre felküldött a kolléganőmnek meg nekem egy-egy kocka vargabélest vanília sodóval...Na, ennyit a szénhidrát csökkentésről. Persze nem küldük vissza... :wink:

Niki, az 5-6 kg egy hónap alatt nem egészséges ám! Inkább a 2 - 2,5, azt mondják.Lehet, hogy neked később indul meg. Az is lehet, hogy kammerolnak a versenyzők...

Babuska!!!!! Hát szevasz!!! Tényleg még mindig nagyon szépek vagytok így négyesben! Ahogy látom rajtad, nem okoz gondot a nagyobb család! Piri meg ha megjött, jó, nem? Lehet gondolkoódni a harmadikban. Biztos azért jött meg, hogy jelezze, megérett a helyzet!
Már csak 2 hónapot kellene kibírnom, de novemberben lazábbra veszem azért. Az a helyzet, hogy ha itthon kéne kuksolnom, depis lennék. Annyi szar van körülöttem, hogy el kell terelnem a gondolataimat. Meg aztán most már egész nap zsibbad a kezem, nem is tudnék feküdni egész nap, ha arról lenne szó... El fogok menni a klinikára kismama tornára jövő héten, azt gyógytornász csinálja, ma kérek a dokimtól javaslatot.

Ma megyek dokihoz, szorítsatok!!! Remélem, minden OK, nagyon megnőtt a hasam, ez már nem játék!!!!!!!!!!!!Talán ma küldök pocifotót.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, olvasok, csak jelenleg nálam szar az élet című fejezet van, úgyhogy nincs sok kedvem írni. :(

Az egyik fogamból kiesett a tömés (valószínűleg), ma megyek fogorvoshoz, be vagyok fosva tőle. Mindig is rettegtem ettől az egésztől. Ráadásul egyedül mehetek, valszeg zuhogó esőben, mert szerintem férjem nem ér haza délután addigra, mire menni kellene. A hőm nem valami fényes, és volt már aránylag szép pozi tesztem, de most csak szórakozik velem megint ez a sok teszt, mert van rajta 2. csík, de annyira halovány, hogy inkább nega, mint pozi. Meg ha már volt erősebb a csík, akkor már a baba felszívódott gondolom. Szóval dühös vagyok, és csalódott, és azt sem tudom, mit mondjak a fogdokinak, akihez most megyek először, hogy lehet, hogy babát várok, adjon kíméletes érzéstelenítést? Vagy ne szóljak, szarjam le, de akkor kockáztatok?
A jobb szemem pedig be van gyulladva, fáj, és a szemkenőcsünk meg eltűnt, be sem tudom kenni. Szóval tökre elegem van. És akkor még ez az undorító időjárás is?! :roll:

Úgyhogy bocsi, de pöcs kivan... :twisted:

Leti, már miért ne lenne minden rendben? Pocifotót várom, és természetesen drukkhegység! :wink:

Baba, de jó, hogy jól vagytok! Pirit el is hiszem, hogy nem vártad, de igaza van Letinek, így tényleg ráállhattok a kövi babagyártásra, ha szeretnétek (bár van egy barinőm, akinek mindezt piri nélkül is sikerült végrehajtania) :)

Ana, bakker, de ha csak lehet, hogy IR, akkor még reménykedjünk, hogy nem is az!

Niki, ne parázz a fogyi miatt, szerintem ügyesen csinálod, még ha nem is fogysz rettenet sokat, de fogysz, és ez a lényeg!

Puszkány az orrotokra

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Szisztok!

Mégis előbb mehetek dokihoz,este 8 helyett 3-ra! Úgy volt,hogy a férjem nem tud jönni,mert jönnek a villanyórát babrikolni. Fel is hívtam este apuékat,hogy ha van kedvük,akkor jöhetnek unokát ézni! Jó,hogy jönnek!
Erre ma kelek fel,itt az E-on és megcsinálták azt,amit délutánra terveztek. Úgyhogy Apa megszívta! Már nem keverek be,mert nagyon beleélték magukat a nagyszülők! Nem akarom,hogy csalódjanak! Apa még jöhet máskor is! de nekik ez nagy élmény lesz,főleg Apukámnak!
Ha kapok képet,rakok fel.

Niki

Igen,kipróbálom a sütőt,de csak 1 meggyes piskótával,hátha az megsül szépen!

Csillag

A fogdokit én is útálom,félek tőle az injekcióig,és nekem is vissza kéne mennem,de nem nagyon van rá jelenleg keretem. Nemrég váltottam orvost,ez közelebb van és iszonyat jó dumája van,végigröhögtem múltkor a kezelést! És ő valahogy normálisan ad érzéstelenítőt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, hát vidd el apukát is, szerintem nem fogják kidobni :D

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Na, gyors csináltam egy viszonylag szalonképes pocifotót bálna testemről. :lol:

Íme: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most voltunk Ctg-n.Minden tökéletes :D

Ana: Nekem van IR-em.Nekem a terhelés utáni inzulinom nagyon magas,5x annyi,mint lehetne.Erre én kaptam 3x1 500mg-os Adimet tablettát,amit mikor terhes lettem,a 12.hétig kellett szednem.Azonkívül,most 180gr-os szénhidrátdiétát kell tartanom,persze most néha csalok :D Ez napi 5 étkzés.Reggeli:35gr CH, tízórai:25gr CH,Ebéd:55Gr,uzsonna:25gr,Vacsora 40gr.
Persze amíg nem vagy terhes,160 gr-osat is csinálhatsz,de a doki majd megmondja pontosan.
Mikor tudod meg mennyi az érték?
Vendég
 


Csillag! Tudtam hogy huncutkodsz! Láttam én már ilyen terhesgörbét!
Megy a szurok, hidd el !

Letti! Édes kismama vagy! Nem is vagy gáz! Múltkor a nődokinál várakozva azon tűnődtem egy nőn hogy kismama vagy terhes! Hát esküszöm azt hittem duci, de nem, kiderült terhes. Rajtad egyértelműen látni! Nincs gáz! Majd Zsófi születése után lemegy!

Chris! Ma délután 16-ig megtudom. 14-16-ig rendel.Még azt áruld el hogy neked ez befolyásolta a teherbeesést? Vagy semmi köze nem volt hozzá?
Tudom hogy neked volt átjárhatóságid és utána sikerült. Állítólag a megtapadást akadályozza! Azt olvastam hogy akiknek kiderült 2-3 hónap alatt terhesek lettek. Mondjuk én már nem bízom, mert ez volt a tsh-val is, most az rendben, erre van ez az IR. Még szerencse hogy már beletörődtem és nem betegszem bele. Bár a szívem mélyén szeretnék babát! De már nem remegek érte mint 11 hónappal ezelőtt.l

Kép

Kép
anabana
 
 


Letti

De kis gyagyás vagy! Szerintem simán kismami formád van!
Múltkor néztem az iwiw-es képeket! Tök más vagy barnán! Szerintema szőke jobban illett hozzád,mármint a stílusodhoz! Barna az alaphajszíned,ugye?
Mondjuk ezt lehet azért mondom,mert én is barna vagyok,de melíroztatom a hajam,megint ideje lenne,de lehet szülésig már nem fogom,mejd meglátom! Pedig nekem jobban tetszik,ha világos a hajam!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ana: Ez is okozhat vetélést. Igazából az IR-nél a férfihormonok vannak többségben. dokinőm magyarázta,meg az endokrinológus.
Hivatalosan nem tudom a férfi és a női horrmon nevét.Mindig keverem :oops:
Vendég
 


Ana, nem huncutkodok, hanem lapulok, mint sz@r a fűben. :? De nem azért, mert siker van, mint múltkor, hanem pont azért, mert nem sikerült. :cry: De ez van, én már csak ilyen szerencsétlen picsajulis vagyok. Hozzászokhattam volna, csak nehéz :evil:

Leti, szép kismami vagy, csak mosolyogj már, mert a múltkori képen is olyan voltál meg most is, mintha éppen ölni készülnél :P Szóval mosoly, oké? Ott a baba a pociban, minden okés, és tessék boldognak lenni! :wink:

Chris, örülök, hogy minden okés a babókával! Csak így tovább :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


na mi az? Bújócskázunk?

Én marha ott felejtettem a pendrivet a dokinál. Barátnőm megpróbálja elhozni,remélem odaér még!

Szóval, Bence jól van,mozgott szépen. 1600 g a becsült súlya,ami tartományban van,de nem egy nagy súly. Doki megnézte az eddige adatait meg a mostanit és azt mondta ha ebben az ütemben gyarapodik,akkor kb 3200 g lesz születéskor. Az nem rossz szerintem! Viszont a méhlepény öregebbnek látszik a terhesség koránál,konkrétan nem mondta ki,de valószínű előbb megszületik! Lehet olyan kis csöpp lesz mint Mares kisfia!
Ez általában azt szokta jelenteni nem? Mert azt mondta a magzatvíz átlagos és a lepény jól ellátja a funkcióját.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Nekem 32 hetesen 1950gr volt, és 3400gr-al született. Szedsz valami vitamint? Ha nem, akkor kezd el és nagyobb lesz. Bár szerintem egy 3000 gr-os bébi tök normális. Kint majd megnő úgyis.
Várom a képet!


Chris!Na megvan az eredmény! Minden hormonom tökéletes! FT4, FT3 is! TSH nincs! A terheléses glukóz 7,9 terhelés után, előtte 5,8. Az inzulin terhelés előtt 9,2, ami jó, de terhelés után 70,8. Francba! Kaptam MERCKFORMIN 750MG tablettát, napi 1 et kell szednem. Na persze diéta és mozgás!!!!! Azt mondta hogy 25 hetes terhességig is lehet szedni. Egyébként az életkorom miatt azt tanácsolta menjek el meddőségi központba, de elmagyaráztam hogy addig nem megyek el, ha sikerül sikerül, ha nem akkor nem.

Hát ennyi! Én egyébként úgy gondolom, mióta rendben a pajzsmirigyem, nincs akadály. Az az igazság hogy az utóbbi két ciklusban a pe-kor kihagytuk a szexet, nem direkt, csak így alakult. összeségében 3 hónapja jó a tsh értékem. Szerintem még nincs veszve!! :lol: :lol: :lol: :lol: Na de majd meglátjuk! A vak is ezt mondta!

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana

Niki is azta gyógyit szedi!
Szerintem is igazad van,nincs veszve,ha hormonális baj nincs meg ez is kezelhető,akkor sex és kész!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ja,és Hipp Natalt szedek,amit te is szedtél!,de a doki azt mondja nem is kéne,mert igazából nem attól hízik a gyerek! Az csak az én szervezetemnek jó. Nem is veszek mást,minek,végülis mindketten 3 kg-val születtünk,én egész pontosan 3005g voltam. Elég az,majd idekint megnő! Csak akkor viszont tényleg ne jöjjön hamarabb!

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?