Új privát üzeneted érkezett!

CSillag: hát akkor még van időm... nálatok meg remélem jól sikerült a rágyúrás a kisasszonyra!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Helló lánykák!

Gyors írás még fönök kávézik! :lol:

Mares, tökre olyan a pocid mintha Gergő kidugta volna a lábát! :lol:
Az jó, ha szólsz valakinek, így legalább tudni fogjuk.
A fiúcska, pedig a párom báttyáé nem a miénk, sajnos! Nekünk még nincs! :lol:

Csillag, köszi, nekem is ez a bajom. hogy szeretek enni és nehéz lenne, hogy csak egyik nap ezt a másik nap meg azt.

Ana, vérkép????????????????

Na most húzok, majd jövök! :lol: :lol: :lol:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


nem koszos a nacim,csak befénylett a tükör

25+3 poci
Kép
szerzemények,kapott rucik:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép :D

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Hali!

Mares
Ilyen keményedés nekem is van,de csak akkor,ha Bence fordul. Majd kiszakad néha a hasam, Nekem általában bal oldalon nyomakodik. Tegnap meg hullámzott a hasam,apának nagyon tetszett!

Csillag
Mikor lenne esedékes a mensid?

Betti

Tök nagy hasad van! Az enyém is kb akkora!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Maresz! Azta ! Rajtad semmi háj nincs! REMÉLEM SZOPTATÁS ALATT HÍZOL! Nem gonoszságból mondom! K..... szerencsés alkat vagy! Akármit is gondolsz vagy mondasz, annak a fele sem igaz. Te még terhesen is igazán vékony és csini vagy!!!!!!!!!!!!!

Bettike! Mekkora pocid van! A szám tátva maradt! Mekkora fiad lesz? Nagyon édik a cuccosok!!!
Hogy álltok a festéssel? Azért néha pihizz! Rád is irigy vagyok, én is szeretnék ilyen nagy pocit!!!Hány cm magas vagy?


Maresz! igazán pasis a verdás függöny. Ugye az , jól láttam?!!!




Lelet nincs!!!! A tök öm kivan!!!! hívtam a dokit és nem volt nálam a taj szám. Kérte hogy küldjem el sms-ben. Ez volt 11.30-kor küldtem el és 12ig rendelt. Majd legközelebb jövő hét csüt-ön lesz. addig csak remélni tudom, hogy elküldte postán. Komolyan kibuktam, mert az első vérvétel még 2.-án volt, a második 20.-án, és még semmit nem tudok. Megígérte mikor a beutalót írta hogy postázza, azóta se semmi. Ha nem hívom akkor még ennyi sem lenne. A francba!!!!!!!!!!!!! irtó mérges vagyok és elkeseredett és tehetetlen. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.09.30 13:30-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Mares: Micsoda pocak :D

Betti:Tied is szépen növöget. :D

Csillag: Nekem is megírhatod a számodat,ha itt az idő,majd üzizzek.Ez jó ötlet :D

Ma voltam dokinál,minden tökéletes,méhszáj teljesen zárt.Vettek mintát.Remélem az rendben lesz.Én dokinőm nov.4-5-6 konferencián lesz.Mondtam neki,mi van,ha késik a baba,akkor mi lesz velem?És azt mondta nem izguljak,mert akkor visszautazik :D Ez tök jóóó!!Már nem is izgulok :D
Vendég
 


Kinga, úgy 7-8-ára nem várom a francos pirit, remélem, 9 hónapig nem lesz hozzá "szerencsém"! :)

Bettike, szép poci, és édi ruhácskák. Nekünk is ilyen macis fehér sityakunk volt (van, mert eltettem a kisruhákat :P ), és az a micimacis zokni is nagyon csini :D

Ana, remélem minél hamarabb megkapod azt a leletet, baromi idegesítő tud lenni ez a várakozás! :roll: Azt is remélem, hogy majd ez a ciklus szép és jó lesz, és hogy tesztek is a babácskáért! Drukk

Chris, nagyon rendi lehet a dokid, ha visszajön miattad, már ha bármi lenne. Örülök, hogy minden rendben van veletek, helyes, csak így tovább :wink: Mindjárt küldök telószámot priviben :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Ne is mondjátok,nem tudom mitől nő ennnyire :shock: különben az az érdekes h a képen mindig nagyobbnak tűnik a poci mint életben,ugyhogy picivel kisebb azért ettől.

majd jővő szerdán megmondom mekkora már :wink: 1 héttel ezelőtt volt 728gramm.

ana

festés,még várat magára,majd jővhéten talán.

KépKép
bettike83
 
 


Hahó!

Hoztam képeket!

Chris,Letti!
Tessék nektek is pocifotót rakni! Chris Te tettél már egyáltalán? Nem emlékszem!

Betti
Van már neve a tökösnek?
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga

Szép nagy poci,azért még van mit fejlődnöm hozzá,de majd behozom a lemaradást :wink: :)

a berendezés is szuper.

babaszoba mikor lesz kész teljesen?

asszem irtam már,az apja után Ferenc lesz az egyik neve az tuti,még gondolkodunk a másodikon,mi legyen,vagy egyáltalán legyen e.

nálatok mi lesz a neve?

KépKép
bettike83
 
 


Betti

Én nem emlékszem,hogy írtad!
Bence lesz nálunk! Nem lesz 2. neve,ez pont elég,nem is rövid,nem is hosszú!
És a kislány mi lett volna? Nálunk apa nagyon bettinát akart,én nem igazán! De ez a probléma megoldódik! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, te is milyen csini vagy csáje :) A lakásotok is igazán klassz, a konyhabútor meg szinte olyan, mint a miénk, ugyanezen bútorcsaládrészekből áll :D

Bettike, kis Ferenc? :)

Lányok, van 2 babakocsi, ami annyira tetszik, és nagyon olcsón (relatív persze) adják Vaterán és Teszin. Úúúúgy megvenném az egyiket. De minek???? Még baba sincs bele. Tök gyogyi vagyok, de úgy érzem, belehülyülök, hogy nem vehetem meg. :shock: :roll: :cry:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Csillag

Milyen kocsi? És hol van,oldalszám,ilyesmi! Megkukkantanám én is! Mondjuk én már vettem! És csak megsúgom,hogy januárban megvettem és csak márciusban lettem terhes! Egy cipő Csillag! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


:D

Egyik ez: http://www.vatera.hu/jack_pol_baba_kocsi_181648218.html

De mindjárt lejár az aukció. A másik egy mózeskosár, ami tolható vázon van, az is nagyon klassz járgány, most nem tudom a linkjét.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Szerintem szép a kocsi és jó is! Barátnőmnek is ilyen típus van! Még semmi gondja nem volt vele és lassan a 2. gyerek növi ki. Ennyiért meg nem drága,csak nincs minimálár. Egy próbát megérne szerintem. Ha meg később úgy gondolod,akkor eladod!
De persze nem okoskodni akarok,ez csak az én véleményem.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na megint egyedül! :( :(

Bettike, igen nagy már az a poci! Nálunk a Ferenc név már generációs!Még az ük nagyapámat is így hívták és most az öcsémet is.Kivi leszek, hogy az öcsém majd tovább viszi-e,bár az még jó sok év,mert még 8éves. :lol: :lol:
Mennyi sapi,de hát kell is, hisz téli baba lesz.

Kinga, na neked sem kicsi ám az a pocak! És jól berendeztétek a házikót is!Gratula hozzá.Igazi otthonos!
Tán nem vasaltál? :lol: :lol:

Ana, csak meg lesznek a leletek,bár ez a legrosszabb az tuti.Én óránként néztem a progi szintem mikor lesz-e már kész?

Csillag, nagyon jó ez a kocsi és ennyiért meg pláne!

Hát én néztem a vacsoracsatát és úgy megéheztem, hogy csak na!
Tegnap vettem magamnak ananász,most megpucoltam és ettem belőle egy karikát!Iszonyat savanyú volt, de jól esett! :D :D
Igaz tegnap írta Kinga, hogy nem jó este a gyümi, de hát mást meg nem tudtam enni! :oops: :oops:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

DEEEEE! Vasaltam! Elhoztam a kismama felsőimet és azokat vasaltam át,úgy akasztottam a helyére őket! Most még elfér a szekrényben,mert apuka kabátjai még nincsenek itt! :)
Az ananászt én is nagyon szerettem,aztán egyszer csak mint a mesében megkívántam megettem és mint a mesében: Hipp-hopp, jött VUK! Bence nem szereti! :?

Nem is mondtam,tegnap mire apa hazaért csináltam neki vacsit! pont befejeztem! Mivel még nincs itthon a tűzhely,csak holnap hozzuk el,így kénytelen vagyok olyan kaját csinálni,amit a Hot Pan-on is meg tudok valósítani.
Szóval sütöttem neki krumplit,répát meg hagymát megfűszerezve. Olajon és margarinon,meg hozzá debreceni kolbászt,mert azt nagyon szereti. Szerencsére ő ilyen kecske típus,ezt amúgy is szereti. Annyi lett,hogy ma még ebédre is maradt belőle.
Ja,meg égett egy gyertya az asztalon. Úgy örült neki,azt mondta olyan igazi otthon érzete van.(amit korábban nem nagyon tapasztalhatott!)
Anyukám meg borsófőzit csinált fasírttal. Pakolt egy éthordóba,azt meg elküldtem vele dolgozni. Raktam még neki szendvicset meg gyümölcsöt! Először csak lesett,aztán kibökte,hogy ő ehhez nincs hozzászokva,de nagyon jó,hogy nem kell kapkodnia,mert van aki megcsinálja helyette és törődik vele! :D
Ja,mert persze szerelt délelőtt,negyed 1-re ért haza,1-kor meg indult munkába. Még addig evett, zuhanyozott,meg hozott fát.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hát igen a gyerekek,megváltoztatják az anyuka ízlését!
No és azt kell enni amit megkíván a picur! :lol:

Most váltok csak majd igazán egy családdá,főleg ha Bence is megérkezik!
Teljesen külön mindenkitől,pláne anyóstól! Anyudékhoz közel vagy?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Pont félúton vagyunk a 2 között! Kertnek 2 perc alatt hazaérek, útnak 4! :D
El is kerüljük egymást néha! Én megyek útnak,apu szinte mindig kertnek! :)
Anyóst aztán nem érdekli semmi!

Kedden volt itt Ringató. Ez valami kismama foglalkozás,hogy hogyan énekeljünk és játszunk a gyerekkel. Anyós ismerőse tartotta,alapból innentől nem vonzott a dolog. Plusz,jobb az a gyereknek is,ha megkímélem a kornyikálásomtól! A játékot majd megoldom, ragadt rám elég sok minden az oviban!
Hétfőn mondta sógornőm,hogy ők jönnek,mert a csaj meghívta,meg anyós is! Na,innentől éltem a gyanúval,hogy nekem jobb,ha ezt kihagyom. Igazam is lett. A védőnő mondta,hogy anyós is megjelent és eljátszotta a fontos nagyit,meg szerepeltette magát! Jobb is,hogy nem mentem,csak felhúztam volna magam. Mostanában úgyis sokat szúr a hasam,szerintem az idő miatt. Nem kívánom azt a nyanyát látni! Fújjjj!
Eza 7. érzék szerintem!
Azért arra kíváncsi leszek tiszteletét teszi e nálunk egyszer! Bár nem hiányzik! Jobb lenne,ha nem is jönne! Büdös macskás banya! De a szó szoros értelmében!

Holnap lehet ráfagysz a bringára! Talajmenti fagyokat jósoltak!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na hát akkor nagyon messze vagy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De még is külön és gondolom ez is számít!

Nem is csodálom, hogy nem mentél el, én sem tettem volna!!
Ez annyira undorító, hogy mások előtt tetteti a jó nagyit!

Aztán meg vigyázz magadra!Pihenj sokat, ne terheld magad!

Hát én is hallottam, le is szedtem ma a maradék paprikát kint, ne vesszen kárba.
Már kikészítettem a vastagabbik kabátom,de most jut eszembe, hogy a bicóra kesztyű is kéne!

Na most megyek és alszom!

Jó éjt mindenkinek!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt Leánykák!

Nosza, megjöttem, bár ma is pörögni fogo: leltár, bér, KIRÚGÁS!!!!!!!!! Jupppiiiiiiiiiiiiii. A bunkó liba nem tudja, ma mennyire pofára esik. Óvatosnak kell vele lenni, mert az előző munkahelyéről is üzleti titkokat hozott el (címlisták, iratok, stb) és félünk, hogy tőlünk is lenyúl egy csomó infot, mert hozzáfért ezekhez. De 1 hónapos felmondási időt megkapja, csak nem kell ledolgoznia. Tegnap már majdnem megsajnáltam, de aztán rájöttem, hogy amikor ki akart csinálni, ő se sajnált.

Végigmutiztam Zsófika képeit, 4 egymástól független vélemény szerint tiszta apja. Én ezeket nem tudom soha megítélni...

Csillag, drukkolok a görbédnek.
babakocsi: jól néz ki, meg minden de lesz majd később is nagyon sok jó, jó áron is! AMikor az előző baba meghalt, én is bőgve járkáltam a Tescoban a babasorok között, minden alkalommal akartam valami jelképeset venni, de Apuci nem hagyta...és ez így volt jó. Ott csorgattam a nyálam minden héten könnyek között. Szerintem várj még vele...ne hari, ez csak az én véleményem. Még most is úgy vagyok vele, hogy megvan a pénz az ágyra, de húzom-halasztom, ráérünk még alapon...:)

Mares,
Gergő úgyis akkor jön, ha ő akar. Innentől kezdve elveszítjük a kontrollt az életünk felett :lol: :lol: :lol: :lol:
Tök jó, hogy először kapok infot!!!! Már várom!

Betti,
Ténylkeg jókora pocid van! MA talán én is csinálok egyet, de ha nem ma, akkor hétvégén. Úgyis előreláthatólag egyedül leszek már megint, Apuci a melóhelyén fog tobzódni.
Tényleg jó nagy a súlya (vagy az enyém kicsi9, Zsófika 25 hetesen 717g. Bár ugye az enyém lány, tied pasi...

Kinga,
olyan keményedés nekem is van. Reggel, amikor hanyatt fekszem. MInden reggel. Szerintem kidugja valamijét, mert egyszer csak elmászik, amikor simogatom. Szerintem is ez, ahogy mozognak! Vagy fordul...vagy kijön köszönni.... :lol:

Nagyon szép a lakásotok! Ügyesek vagytok! A vasalás az jóóóóóóóóó dolog!
Te Kinga, milyen az a macskás banya,?????? :lol: :lol: :lol: :lol: Ez tetszett!
Szenyót azt én is mindig csomagolok a páromnak, meg általában ebédet is, ha nem vagyok túl fáradt este a főzéshez... Értékelik ezt, nem? Ez is az otthonhoz tartozik.

Ana, ez a lelet ügy ez nagyon gáz. Ismerős ez az érzés, hiswzen én is az a "türelmes" fajta vagyok, mint te :?. Szerintem rendben lesz, csak szexeljetek ezerrel!

Chris,
Ez a dokinéni nagyon nagyon rendes! A mai világban? Tényleg nagyon megnyugtató! Milyen érzés a finish-ben?

Na Lányok, igyekszem jönni... aztán írjatok addig jó sokat! Nem ám péntek lévén mindenki eltűnik!

Millió puszika nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Csillag: Klassz a babakocsi.És jó olcsó.

Kinga: Szép nagy a pocid.Raktam én is már képeket :D kb.32 hetesen.Majd csinálok fotót,és akkor hozom.Nagyon szépen berendeztétek a házat.Most irigykedem.Csak édes kettesben vagytok.Mármint hármasban :D

Leti:Nagyon izgi már a vége.Várom nagyon,de persze félek is.A dokinőm naná,hogy jön,nem kevés pénzt kér a szülésért :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: elnézést a "fiacskád" maittt... :oops: különben az ananász nem arról híres hogy jól fogyaszt, én nagyon sokat ettem, főleg terhesség elején, vagy 3ával hoztuk, nekem bejött, és jó volt még hányingeresen is, tehát sztem csak jó hatása lehet :))))

Ana: bakker, buta doki, és akkor most mikor lesz???? De ne mérgelődj, csak apira fel és kész csak lesz valami :) és igen, Verdás a függöny :) anyós vette, pedig aggódtam, mert csak úgy venni egy függönyt, a mi laksáunkba, azt se tudja tetszik - e nekem vagy uramnak kicsit merész dolognak tartottam, de mázlija van mert szép! :D max mondjuk nem tettem volna fel csak ha jön :)

Kinga: cééép lakás és urad milyen édes :) és pocak nagyon aranyos!!

Betti: ne aggódj pocak miatt hogy nagy vagy kicsi, látod én minidg azt hallgatom hogy kicsi meg minden ,aztán nagy séta után azért van minden bajom tőle mert már nehéz :)

Leti: naná hogy üzenek neked, meg Csillagnak is, csak nem leszek addigra olyan szelektív mint ahogy néha mostanság, látszik, csak Gergőn jár az agyam :) Ez a csaj kemény, hogy ellop üzleti dolgokat, nagyon kemény!!!

Chris: de édes a dokinőd, látod, én csak imátkozhatok, hogy doki szabija előtt jöjjön Gergő :((( :evil:

TEgnap különben tökre beparáztam!

Elmentem védőnőhöz, megnézett mindent, pisi vérnyomás, aztán akartunk szívhangot hallgatni, megvolt, majd utána annyira nem találta, hogy vagy 15 percig kereste, tök süket volt minden.... aztán egyszer csak annyira furán éreztem magamat, kértem egy pohár vizet, addigra már rendesen csengett a fület meg zúgott minden, majdnem elájultam, levert a víz, megnézte a vérnyomimat, 117/78-ról lement 98/70-re víz után... pedig még én nyugtattam a kis védőnőmet a maga 23 évévvel hogy bizti nincs baj, de persze ő mondta hogy ha nincs magzat mozgás estig irány a kórház. Na ezzel a tegnapi napomat meg is alapozta!!!De volt, éjjjel alig aludtam, mert 2szer pisilni voltam , ittam akkor és utána annyira mozgott hogy csak na, majd 6kor már felkeltem reggelizni és most 8:20kor keltem, de mint aki este bulizott olyan vagyok, pedig nem most kéne mozognia hanem majd 10:30kor, az NST-n!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares, szerintem valami időváltozás van, mert Zsófika meg se áll reggel 4 óta...
Meg én se voltam túl jól a reggel folyamán...
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Letti, most egy kicsit érzékenyebb vagy, de akkor sem érdemli meg ez a hü... pics, hogy sajnálják! Saját magának csinálta.
Túl sokat nem várhatsz azzal a vásárlással! Azért nézelődtél már babakocsi, kiságy, ilyesmik terén?
Én nem tűnök ígéren! (topic függő vagyok) :mrgreen: :mrgreen:

Chris, ilyenkor még szép, ha bemegy, ha már egy vagyont fizet neki az ember. Bár ettől függetlenül vannak olyan dokik is akik szar... az egészre.

Mares, semmi gond! De ami késik nem múlik! :lol:
Hát nem csodálom, hogy tegnap beparáztál! Én sem tettem volna másképp! Még jó, hogy Gergő ilyen aktív volt az este folyamán.
Most vagy pont NST-n, aztán írj ám mi volt!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


egyébként ez a poci kérdés érdekes,mert ha fehérben vagyok akkor jóval nagyobbnak látszik,mint ahogy kingánál is látom,a barna felsőben meg kisebb.szoval van amelyik rucik felnagyitja az én meglátásom szerint.
kiváncsi vagyok mekkora lesz már a bébi szerdán a 4dn.nem akarok oriás gyereket,de végülis ő fiú,az apja is magas,bá vékony,ő is és én is 3,10el születtünk,csak én 51cmel,ő meg 55el,ugyhogy félek is h nem lesznek jók az 56os rucik,mert akkor bajban leszek.


26 hetes korra irják 32cmesnek és kb 900grammnak.

KépKép
bettike83
 
 


találtam egy jó oldalt,ahol leirják kb mekkorák a babák,az adott heteken:

24.hét 30cm,600gramm
25.hét 31cm 700-800gramm
26.hét 32cm 900gramm
27.hét 1kg
28.hét 1200gramm
29.hét 1300gramm
30.hét 38cm 1500gramm
31.hét 39cm 1600gramm
32.hét 40cm 1700-1800gramm
33.hét 41cm 2000gramm
34.hét 42cm 2200gramm
35.hét 43cm 2400gramm
36.hét 2600gramm
37.hét 46cm 3000gramm
38.hét 48cm 3100gramm
39.hét 49cm 3200gramm
40.hét kb 50cm és 3400gramm körül az átlag.

KépKép
bettike83
 
 


KINga ! Nagyon nagy már a te pocid is! Klassz lett a kérótok.




NIncs még semmi hírem a leletről! Remélem a posta hozza!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Nst megvolt, nőci mondta hogy nagyon lent van a szívhang talán azért nem találta a védőnő tegnap vagy elmászott a drága!!! Kicsit lusta volt az esti nagy buli után, de ittam jegeskávét, meg almát ... volt egy kis leesés, amikor 120-140ig tartó intervallum alá ment de nem mondták hogy rossz vagy esetleg valaki ezeket érti hogy mi mit jelent rajta??? A kiskönyvben AR vanírva, ami elvileg a jót jeleni ... remélem is :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Hi Csajok!

Apa most ment el! 1 órája értünk haza. Elhoztuk a mosógépet meg a tűzhelyet. Majd jön a sógi bekötni,de lehet csak holnap...
Pápára mentünk érte,elég gáz az út! Esküszöm fizikai fájdalmam volt a pisilhetnéktől,plusz kisfiam rendesen hólyagon rúgott hazafelé. Egész úton ficergett. Fordult,rúgott,volt minden. Tiszta fiú! Amint valami berreg már mozog is. A fúrógép az cefet. Tegnap tesóm fúrt a garázsban,pont akkor mentem,hát nem gyenge előadást rendezett a fiam! :D
Most persze nyugi van!
Reggel is arra keltem,hogy hólyagon trafált,aztán ment mint a sajtkukac. De legalább tudom,hogy jól van! :P

Letti

Bence épp ennyi volt a 28.héten,1203 gramm!
Jó ez a táblázat!

Mares

Banyek,nem kis ijedelem lehetett! Ez tök rossz, én újabban azt vettem észre,hogy a doki utáni 2-3 napban alig mozog,olyankor mindig megijedek én is,de aztán feleslegesen. SZERENCSÉRE!!!!

Ana

Csak hozza a posta!

Niki

Sajnos árak vannak,csak nem mindig van mögötte tartalom! De ezt neked nem kell bemutatni,EÜ-s vagy és mégis szarnak rád!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Mares

pici fiad akkor lusti volt,dehát nem is baj az mert az utolsó honpra már azt irják h a nap nagy részét végig alusszák.az a lényeg h minden oké.

kinga

igazi pasi akkor,az enyém még nem mutat akkora érdeklődést a gépk iránt,de majd lehet később. :D

KépKép
bettike83
 
 


BEtti: na azért ő cseles, akkor aluszik a drága amikor pont nem kéne :D ( védőnő meg uh meg doki meg 4D-nél), egyébként meg olyanokat mozog hogy a nővérem ALIEN-nek hívja :)

Kinga: hát igen, valahogy a fiúk bírják ezeket, mikor sütők, és megy a mixer akkor is van buli odabent :) Meg voltunk Zrínyi musical-el, ott is a hangos zene miatt egencsak dolgozott!! Hát többet ilyen riadalmat nem akarok, akkor inkább ahogy mondtad, rúgjon-csípjen-harapjon :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


mares

lehet bent pihizik aztán mikor kijön akkor meg nem alszik :) szoktak ilyeneket csinálni :D

KépKép
bettike83
 
 


Na megvolt a bevásárolás is! Legalább már tudok főzni,van miből! :D

Egész úton küzdött a drága! Ez esküszöm gázolajjal működik! :lol: Ahogy elindul a kocsi,mint a lipicai pörög-forog. Anyu szétröhögte az agyát Fehérvárig! Azt kérdezte tudok-e így normálisan vezetni! Aztán a Tescoban nyugi volt!
De én úgy elfáradtam,mint egy komoly fizikai munka után.

Na mi van Letti?
Mi volt a picsával?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Nem semmi mit művelnek ezek a kis fickók! :lol: :lol:

Kinga, hű te még ekkora pocóval vezetsz? És mi jót fogsz főzni?

Ki mit csinál a hétvégén?

Mi bornapokra akartunk menni Mórra, de nem jön össze, így maradunk itthon! :( :(

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt LÁnyok!

Tegnap jól eltűntem...nem semmi napom volt. Stressz hegyek. HAzudnék, ha azt mondanám, hogy nem viselt meg a sztori. Kirúgtuk, persze mindent rám kent, de nem érdekel. KApott egy kis időt, hogy leadja a cuccait (laptop, kulcsok, stb). Ez rendes felmondás, tehát mi küldtük el. Eza hülye főnököm utána nagyon megsajnálta (először láttam rajta ilyen érzelmeket a 4 év alatt), megbeszélte vele, hogy átírjuk közös megegyezésre a felmondást és - EZ NAGYON DURVA LESZ: ADUNK NEKI AJÁNLÓLEVELET!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mondom: micsodááááááááááááááááát????????? Hát szépen elmagyaráztam, hogy én miért nem fogok adni: ez egy veszélyes picsa, engem meg ismernek a szakmában, majdnem az összes szállodában és az éttermekben is PÉcsett. Úgyhogy közöltem, hogy azt már nem! AKkor majd ő ad neki, őt ebben a körben úgysem ismerik.
Na lényeg az, hogy elhúzott, aztán megnéztem a céges laptopot, amit használt: ÜRES VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIndent letörölt! Na, gondoltam, kiszúrok vele, kihívtam rendszergazdáékat, akik visszaállították az egészet 20 perc alatt...hehehe. És találtam rajta néhány kompromittáló doksit...ezt majd azért még közlöm vele, mert szerintem valamire készül, ugyanis meggondolta magát és nem kérte a közös megegyezést. Hát ez nem hiányzik épp most, de hosszú távon megéri.

Niki,
hmmmmmmm bornapok: fincsi Móri Ezerjó....jók ezek az ilyen boros rendezvények...
Igen, már kinéztem mindenfélét, amit akarok, tudom is, hogy miből milyet, csak várok a prémiumomra is. De szerintem az ágyat (ilyen ágyneműtartós kombit akarok) hamarosan megvesszük, mert a ruhákat valahová már el kellene pakolni.
Különben mi van a ciklusoddal?
Már nem vagytok olyan görcsösek Anával és ez tök jó!

Mares,
Zsófi is kalimpál az erős hangokra, meg amikor érzi, hogy ideges vagyok, akkor is.
Te nagyon durva volt az a védőnős sztori. Elhiszem, hogy hirtelen megszűnt a világ...OLyan volt, mint amikor én a genetikán azt hittem, magzatvíz folyik...értem, hogy mit éreztél. brrrrrrr

Kinga,
Te még tudsz vezetni? Mondjuk még én is, de ugye van köztünk egy kis idő...nagyon laza vagy te is. MAres is, mintha írta volna, hogy még most is vezet...

Durva: azt se tudom mi az az NST...de úgy érzem, pár hónap és megtudom... :roll:

Betti,
Köszi a táblázatot...végülis benne vagyunk Zsófival. Nekem reggel kisebb a pocim, ahogy eszem valamit, megnő, mert a gyomrom felfújódik.

NA, megyek lassan felkeltem Apukát, mert itt egyedül kukorékolok már 1 órája...
ZSibbad a kezem.

NA pusssz
Vendég
 


Sziasztok!

Leti:Te meddig fogsz dolgozni?Igen jól bírod!!!

Én alig aludtam éjszaka.Állandóan begörcsölt a vádlim,a hátam meg....mintha baltát vertek volna bele.Ez már egyre roszabb.
A hátfájást leszámítva teljesen jól vagyok.
Még nyomom a napi 40 perc bringát,persze vannak napok amik kimaradnak.
Eddig 9,5 kg-ot híztam,ami szuper!!!

Mi a véleményetek az elfordulásgátló párnáról?Vegyek,ne vegyek?
Kell,nem kell??Tanácstalan vagyok.
Vendég
 


Szia Chris,

Decemberben szeretném abbahagyni.

Én nem értek a párnához, ezt én is kérdezhetném...de hát régen is megvoltak nélküle...:)

Nekem a kezem zsibbad már vagy 1,5 hete... Most már nappal is. Rohadtul unom.

Chris, te nagyon fitti vagy! Én eddig híztam 9 kilót...be is szólt az UH-s doki. De most próbálom kezelni.
Vendég
 


Leti: Tudnék én enni egész nap,az utóbbi időben főleg az édességet kívánom,de az Inzulin Rezisztencia miatt nem lehet.Nem is bánom :D
Akkor ti nem vesztek biciklit?Én is 2 hónapja tekerek.Nyugodtan tekerhetsz light tempóban.
Vendég
 


Jó reggelt!

Vezetek-e? Még szép! Van övtrelőm,aztán hajrá! Az én pocakom nem olyan óriási,hogy ne férjek el tőle! :D

Letti

Én se adnék neki semmit! Húzza el a belét onnan minél hamarabb!


Ha úgy nézzük én 4 kg-ot híztam,de ha hozzáadjuk azt az 5-t,amit leadtam,majd visszaszedtem,akkor én is 9-nél járok! Nekem nem mondták,hogy gond lenne! A baba is jól van és eza lényeg!
Barátnőm jövő hónapra vár, 25 kg-t kapott össze. Elég vizes is,de azért durva!!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jóreggelt!


Hízás: van aki 25öt szed fel és azonnal lemegy neki, van aki meg 10 et és alig akar, változó ez...

Kinga: nekem is van terelőm, vagyis öv-stop, de uram nem akarja hogy már vezessek, nehogy rám jöjjön a görcs, de hát tegnap is simán mentem autóval NST-re :) utálom ha cipelnek, független önálló nő vagyok ! :)

Leti: vastag a nő arcán a bőr!! Még hogy ajánlás! bolond ez??? :shock:

Chris: hú, még tekersz, nem semmi :) de most porhányózok aztán én is tornázok, amit tudok, talán kicsalogatom Gergőt vele

Niki: bornapok, hmmm, imádom... csak most kihagyom még a mai Villányt is :(((( de májusban Palkonyán már ott leszek :))))

Betti: csak akkor van csendben Gergő amikor fontos lenne hogy teljesítsen :) dokinál :) különben meg se áll. most is egész este nyomta a műsort


most meg keményedik pocóm... összehúzódik, majd lassan kienged... de lent a görcsike minimális....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Helló mindenkinek!

Letti, nem semmi a pics. Még jó, hogy nem adtál neki ajánlólevelet!
Azért még gondolom így sem nyugszik az ember, hogy vajon mit akarhat csinálni,bár gondolom túl sok rosszat nem tehet, hiszen teljesen jogosan lett elküldve.
Amúgy az új mikor kezd?
És meddig kell még várnod a prémiumra, hogy végre vásárolhass?

Tiszta fordítottak vagyunk, te kelted és meg fektettem apcit.Most alszik míg kész nem lesz az ebéd!

Én úgy tudom, hogy az NST magzatmozgást figyeli. De ezt jobban tudják azok akik már szültek ill. az utolsó hetes kisamamáink!

Hát ami a ciklust illeti jelenleg a 33. napon vagyok és már pár napja nézem a hőmet. De ha nem bánjátok egyebet most nem osztok meg, mert mindig mindent elkiabálok, bele élem magam és aztán pofára esem! :oops: :oops:
De, ha lesz valami, akkor azt tutira elkiabálom! :lol: :lol:

Chris, ahogy azért olvasom némi édes szenvedéssel is jár a terhesség! Gondolom ilyenkor már az ember azt kívánja, bárcsak kint lenne már a csöppség!

Kinga, hát az a 25kg nem valami jó! Te is azért szépen tartod magad!
Sokan azt mondják, hogy most kettő helyett esznek, ami egy hülyeség. Mindenki annyit eszik amennyit kíván,de ezt biztosan lehet tolerálni.

Ha nekem egyszer összejön a bébike az tuti, hogy továbbra is megpróbálok egészségesen élni úgy ahogy mostanság.

Na most megyek teregetni! Aztán nem ám eltűnni!
:lol:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Mares, egyre jobban kéne aztán irány a szülőszoba! :D
Hát igen a bor most nem lenne jó,mert az alkohol görcsoldó hatású!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki: borocska majd Gergő után

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Niki

Mit főzöl?

Én berakom a mosást,aztán pizza lesz ma. Csak a gyagya agyammal anyuéknál hagytam a kelesztőtálamat, ballaghatok ki érte! Marha sok kedvem van! Van még székelykáposzta is,de én azt nem merek enni,mert utána 3 napig fáj a hasam. pedig nagyon szeretem!
Holnap meg Apa csülökpörit szeretne. Nokedlivel,pedig azt nagyon utálok csinálni! Otthon meg kakaspöri lesz,anyukám tuti noklit csinál majd,lehet rábeszélem,hogy csináljon nekem is! :P

Kép
Kép
k_inga
 
 


Én most csináltam káposztasalátát.
De ebédre gombapöri lesz nokedlival,mindjárt állok is neki.
Holnap meg pulykaszárnyból leves és töltött szűzpecsenye párocskámnak krumpli pürével nekem meg párolt karfiollal és gondoltam dobok mellé még ananászt is.

Még jó, hogy nem kell olyan messze menni azért a tálért! :lol: :lol:

Bár ebbe a ramaty időbe nekem sem sok kedvem volt kimenni a kertbe a répáért meg a káposztáért. :oops: :oops:

Ja a nokedli én nagyon utálom szaggatni, de hát a pörikhez azt szeretjük.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hello...

Chris, szerintem már nem veszünk bicajt. Úgysincs rá este 7-kor már energiám.

Az új csaj 18-án kezd, addig segítség nélkül leszek egy fellázított személyzettel, akik ki vannak akadva, amiért elküldtük a szónokukat... Rendet kell itt rakni, mielőtt elmegyek.

Niki, a prémcsit valamikor akkor kapom, amikor eléri a nyereség azt a limitet, amiért már kapok. Ez kb. november, ha minden a számításaim szerint történik.

Na, mindenki valamilyen pörit főz a hétvégén?

Kinga, mi is pizzát ettünk - rendeltem...tök jó akció van itt.

Kinga, a te 9 kilód más, mert én túlsúllyal indultam. Ezért már olyan, mintha 15-nél tartanék. És ez így tényleg durva...
Gurulok, gurulok...
Előbb jön a hasam aztán én. Egy jó 5 cm hájacska réteg van rajta. A Zsófika raktára, neki gyűjtöttem...aztán kiderült, hogy nem kell neki :?
Na jó, csak vicc.
Vendég
 


Letti, szerintem egy szót sem fognak szólni, nehogy ők is el legyenek küldve. De a hátad mögött tutira menni fog a susmus.
Pláne annál, akinek szúrja a szemét ez az egész.

Akkor már nem sokat kell várnod a költekezésre! Gondolom alig várod! :D

Mikor ilyet írsz, hogy mekkora kis hájacska van rajtad, rögtön elszörnyülködöm, ha összejön babó mi lesz velem.
Az én hatalmas jelenleg 135cm-es csípőmmel.Te jó ég még belegondolni is rossz! :oops: :( :( :( :(

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Na lányok!

Úgy felidegesített ez a rohadt k..va sütő,hogy idegemben bőgtem,mint a taknyos macska! 3 óra alatt nem volt képes megsütni a pizzát! 250 fokon úgy benyúltam,mint a szél,én,aki nagyon kényes vagyok! Egy nagy szar! Az alsó fűtőszál semmit nem csinál! Lehet nem jól van valami összekötve,vagy én nem tudom,de apukával szétszedetem,az fix!
Amúgy is szar napom van,mindenen bőgök. Olyan érzésem van,hogy mindenkinek feleljek meg,de hogy nekem mi a jó,azt leszarják! Persze megy a nagy szöveg,hogy a te érdeked így meg úgy,csak hiába mondom,hogy inkább hátrányom,kurvára senkit nem érdekel!
Ma még borul a bili,ez tuti!
Ezt a szart meg szétverem kalapáccsal,ha nem javul meg! Legalább lehiggadok! Vagy földhöz veek valamit,csak sajnálom a poharat meg a tányért! A kés már repült ma,meg a fatuskó is a szomszéd macskája után,mert megint ideszart a mi felünkre!

Na jól kipanaszoltam magam!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, az ahogy írtál is tűnik, hogy tiszta ideges vagy!
Nyugodj meg nem ér annyit, hogy ennyire ideges légy, de könnyű azt mondani tudom!
Lehet, hogy már írtad, de a sütőt azt most vettétek újonnan?

Mondjuk ilyenen, ha nagyon akarok valamit és nem sikerül, hát senki ne legyen a közelemben, mert tutira leordítom a haját!

Viszont ne haragudj, de ahogy elképzeltelek, hogy a macska után hajítod a fatuskót, hát jót nevettem! :lol:

Én meg már szét unom az agyam, egyszerűen nem tudok most délután mit kezdeni magammal, már mindent megcsináltam.
Már az internet sem jó, nem tudom mit nézzek még meg!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?