Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Itt Pécsett igazi tél van. Hóóóóóóóóóóó! KépHihetetlen, tegnap még napsütéses kiránduló idő volt.

Gratulálok Kerekpocak! KépKépKép
Mondtad már a párodnak? Mikor mész dokihoz?
adi77
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek. Óbudán még nincs tél, de Budaörsön, az ipari parkban ahol dolgozom, igazi tél van. :-)

HOgy vagytok ma reggel?

Gratula Kerekpocak! Ti medcig próbálkoztatok a babcival?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok.Jó reggelt!Éljen a zebra!
Kerekpocak!Gratula.
Pénteken vettem PG/53-at,de még ma vagyok a 9.napon.Nálunk nagyon hideg van de még hó nincs.
Remélem Kerekpocak beindítja a zebra áradatot.

Kép
breni
 
 

 
 

Eliza, szombattól máig 36,7-ről 36,4-ig esett a höm. de gondolom nem igazán jelent semmit, hisz még csak most vagyok a 10. cn-on. Kép Sajna más infom nincs, hacsak az nem, hogy végig akcióztuk a hétvégét a párommal KépKépKép, na nem a höm. miatt Kép. Veled mi újság?
adi77
 
 


Adi77, köszi én jól vagyok. Ma megyek egy helyre állásinterjúra, nagyon drukkoljál :-), remélem sikerül. :-)
Amúgy semmi izgi, mi csak a 7.napon (hétfő), meg pénteken (11.napon) akcióztuk, de ez a hét amikor jól belekell húznunk. Remélem, azért háromszor együtt tudunk lenni a héten :-), ma a 14.napon vagyok, a doki a ciklushosszam miatt a 15-22 napig mondta, a másik dokinő 14-18ig, úgyhogy igazodjon az ember ki rajtuk.

Kép
elizabeth25
 
 


Adi, amúgy lehet előbb a peteérésed, mint a középidőszak! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok kaptam tök jó két munkalehetőséget, az egyikre ma megyek a másikra holnap du-tán. Szerintetek merjek váltani? A baba miatt eddig nem mertem, de hát nem jött, úgyhogy most gondolkozóban vagyok.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
Szorítok, hogy jól sikerüljön a meghallgatás! Hány órakor mész?
Breni, majd számolj be a PG-s vizsgálatról!
adi77
 
 


Eliza!
Majd meglátod,hogy melyik lesz jobb,majd akkor gondolkozz el rajta,hogy megéri e váltani.
Adi!
Oké.Minden nap kipróbáltam,kiváncsiságból.Szerintem hétvégén vagy jövőhéten lesz páfrányos,de remélem akkor amikor a párom is itthon van.Vagy legalábbis előtte legyünk együtt,már az is jó.

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Lányok!

Gratulálok Kerekpocak!!! Kép

Velem semmi különös nem történt, csak a szokásos események vannak minden reggel. Kép Most már szívesen átadnám másnak a rókákat! Kép Angel! Küldök még egy csomagot. Kép

Betti
10+3 (11+4)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok.
Velem sincs semmi.
Betti! Már bocsi a kérdésért, de ez úgy történik nálad reggelente, hogy készülődsz a munkába és akkor a reggei teendők közé be van kalkulálva egy kis reggeli hányás is? Utána már nem érzed rosszul magad?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hát majd meglátom, de sokkal jobban a feltételek. Fél órára van BKV-vel a lakhelyemtől, a munkaidő 9-4ig van, ugyanannyi a fizum, mint itt, bejelentett állás, és csak hárman lennénk, a főnök, egy csaj meg én. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Üdv Mindenkinek!Kép

Betti, minden csomagot szívesen fogadok! Kép Remélem zebra is lesz hozzá, mert különben szarul jártam!Kép Kép

Eliza,
ügyes légy!
a dolgok szeretnek dupla vagy semmi alapon működni! Kép lesz állás is, és lesz baba is! Kép

angel37
 
 


Angel gondolom én is. :-) Ez igy szokott lenni, ha az ember állást vált, jön a baba is. Azt tudom, hogy oda ahová ma megyek, oda 8 embert hívtak be, én vagyok az utolsó. Ahová holnap megyek, oda kevésbbé szívesen mennék, oda gondolom többet.

Kép
elizabeth25
 
 


Akkor egy kalappal a maihoz, ha az jobban tetszene! Kép
Miért gondolod, hogy a kevésbé tetszőre több embert hívtak be?

angel37
 
 


Kamilla!

Az úgy néz ki, hogy 5:30-kor kelek, aztán csomagolok magunknak egy kis ennivalót, iszom egy pohár vizet, közben már hat a víz és akkor nagyjából még 6 előtt elintézem rókakomát (a fogmosás is beindítja, de az utóbbi napokban nem várta meg rókakoma a fogmosást Kép ). Utána sokkal jobb, mert így simán be tudok jönni dolgozni. Aztán napközben is rosszul vagyok, de nem hányósan.

Angel!

Csomagolok zebrát is! Kép

Betti
betti73
 
 


Betti,
bár rajtad múlna! Kép

angel37
 
 


Kerekpocak!

Nagya-nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép

Lánok, nekem szombaton megjött végre rendesen! De majd legközelebb!
Julcsi2
 


Angel, azon a helyen már voltam és fel is vettek két éve, csak nem mentem oda, de lehet, hogy jobb is. Ott elég "gyakran" hirdetik meg ezt a pozíciót, félévente biztos. Ezért kicsit furán állok ahhoz az álláshoz, de elmegyek megnézni azért.

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, nem baj, majd legközelebb. Nekem is megjött, tudod, ebben a hónapban. Majd lesz valahogy. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
sajnálom Kép

Eliza,
aha, hát, azok a helyek kicsit gyanúsak, ahol ilyen fluktuáció van...
egyszer én is elfogadtam egy ilyet, mert nem volt más, és belülről már láttam, hogy miért... bő egy hónapot bírtam én is...
drukkolok az első helyhez!Kép

angel37
 
 


Angel gondolod, hogy az jobb lenne? Hát nem tudom. Ott csak hárman kéne együtt dolgozni, a csaj tök jó fej volt, akivel beszéltem, de az nem jelent még semmit.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Felteszem a görbém,azt visszaolvassok,


Kép

16/30-36
Vendég
 


Én is gondolkozom a munkahelyváltoztatásban. Eddig úgy gondoltam, hogy nagy hülyeség lenne a baba projekt előtt. De már 9 hónapja várok. Ki tudja összejön e valaha. Nem élhetem úgy az életem, hogy mivan ha...
Julcsi2
 


Julcsi, te miért szeretnél mh-et váltani?
Én is úgy vagyok vele, hogy már 4 hónapja várok, aztán azért nem mentem el eddig máshová, de most már úgy vagyok vele, hogy ha eddig nem sikerült, ki tudja, lehet, hogy még 1 évet kell várni, vagy mit tudom én, úgyhogy erre nem alapozhatok. :-)
Te mióta vagy a cégnél ahol dolgozol?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Julcsi
SajnálomKépNagyon kiborultál?
Ezt küldöm neked:
Kép

Eliza
Sok szerencsét!!!!!!!!!Nagyon izgulsz már,gondolom!

Betti
Nem irigyellek a reggeli róka komáért!
Nálam a bromo csinál émelygést,leginkább este,úgyhogy együttérzésem teljes!!

Breni
Nekem mensi alatt volt páfrányos a PG,úgyhogy próbáld ki,háthaKép

Angyal
Pusszantás.Mi újság veled?

Editke
Nekem úgy tűnik a 11-12 napon lehetett pé-d
A fertility nem tudom miért nem így gondolja.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, hát egy kicsit izgulok, de úgy vagyok vele, hogy vagy sikerül vagy nem, végül is "mindegy". Majd meglátjuk.

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok egyébként tegnap anyu adott nekem egy cikket, amit elolvastam. Nagyon tanulságos volt. Arról szólt, hogy volt egy 33 éves nő, aki már 4 éve próbálkoztak , nem esett teherbe, minden kivizsgáláson keresztül mentek, minden negatív lett, aztán mégsem sikerült. Belekezdek a lombikba, egy csomó pénz ráment, nem sikerült, aztán már ott tartottak, hogy örökbefogadnak, már el is intézték a hivatalos papírokat, mire kiderült, hogy babcit vár a hölgy. Ebből az a tanúlság, azt írta, hogy a "meddőségének az oka" a görcsös akarás okozta. Nem szabad! Akkor fog jönni, mikor a legjobban nem számít az ember rá és nem foglalkozik vele! Ez nekem nagyon jó "tanulópénz" volt, mármint ez a cikk!

Kép
elizabeth25
 
 


Beuka,
de rég hallottam felőled! örülök, hogy jelentkeztél!!

Hajny!Kép


Kerekpocak!!
Pár nap és rendes 2 csik lesz!!Drukkolok!!Kép

Adi!Kép
Nálunk szerencsére még nincs hó,de idöjárás nagyon arrautal ,hogy leszKép!!

Eli!!
Mennek drukkjaim az állásinterjura!!Kép


Julcsi!
Kép sajnálom!!

Megint gyosran elment a hétvégéKép!!
Kezd fájdogálni a hasam,de a höm változatlan,nemsokárra itt a péKép!!"remélem"!!


Repül az idö,mindjárt itt a Karácsony!
Vendég
 


Eliza!

Vesztenivalód nincsen. Mint már említettem, nekem abban a hónapban lett babám, amikor egy új állás volt kinézőben a 3. kör előtt mondtam le, mert akkor derül ki, hogy babás vagyok. Kép

Betti
betti73
 
 


Okr!Péntek óta minden nap kipróbáltam,de nem volt páfrányos,remélem nem akar becsapni,bár úgyis akkor akciózunk amikor itthon van a párom,meg ha kedvünk van,de akkor biztos együtt lennénk,ha tudnánk.

Kép
breni
 
 


Keditke köszi a drukkokat!

Betti és ha esetleg a két állás közül valamelyik siekrül, merjek váltani?(ha csak nem babásodom be addig, de nem hiszem. :-() Vagy te mit tanácsolsz?
Azért félek a próbaidőtől is meg minden!

Kép
elizabeth25
 
 


Breni nekem a PG53-akkor is páfrányos lett, amikor nem is lehetett volna peteérésem, a nőgyógyom azt mondta, hogy nem annyira megbízhatóak ezek a dolgok!
Én elhatároztam, nem fogok hőmérőzni, meg semmi ilyesmit. Max. esetleg számolgatni fogok, de most már tudom, hogy a ciklus hossztól függően mikor lehet a peteérésem. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Kriszta Kép
várom a pé-t! Kép Kép

SZia Editke, Kép
talán azért nem teszi 11-12. napra a pé-t, mert a 13. nap után volt leesés...

angel37
 
 


Sziasztok!

Gyorsan olvastam, erre Proone még mindig egyben! Kép (eszembe is jutott a barátnőm, akinek szintén mondta a doki kb. 2 héttel a kiírt időpont előtt, h most már aztán bármikor indulhat kifelé a bébi, erre a kis drága mégiscsak megvárta a kiírás napját és aznap kukkantott ki az Anyukája pocakjából. Kép)

Kerekpocak,
Gratulálok! Kép

És a mai táblák:

Kép

Kép

Julcsi,
Nem tudtam, h javítsam-e a ciklusnapjaidat akkor a szombati kezdetre? (Húúúúú, ez elég értelmetlen mondat lett... Kép) Szóval ma 6., vagy 3. legyen?

Kata Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Kata, köszi a táblát, a többiek nevében is, és köszi, hogy a mai napomra átírtad a 14.ét. :-)
Hogy vagy egyébként? Minden rendben?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
több ilyen eset is van, biztos van benne vmi...Kép ezek a párok kudarcok sorozata után eljutnak oda, hogy már tényleg le van sz*rva, és akkor!!!
az a gond, hogy hiába mondja vki, hogy nem görcsölök rajta, miközben belül mégis...

angel37
 
 


Keditke!
Kerekpocak de már tuti hogy terhes.Azóta csinált másik tesztet.

Kép
breni
 
 


Hát most Keditke, Janna és rajtam a sor. Ahogy a tábla szerint nézem, mi vagyunk most a "babásodó" időszakban. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, ez igaz, de megkell próbálni mással foglalkozni. Én is most már mh-et keresgélek :-), tanulok, készülök a vizsgáimra, meg próbálom elterelni a gondoltaimat. Elvileg nekünk is azt mondta a doki, hogy elvileg ezen a héten kétnaponta kellene együtt lennünk, de szerintem nem lesz belőlle semmi. DE már rájöttem, hogy nem fogom a páromat kényszeríteni. Mi amúgy a 7.-11.napon voltunk idáig együtt, szerintem ma is lesz eksön , ma van a 14., aztán holnap nem, aztán a 16-17.en, hát majd eldől. DE már nem tervezek!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Kipróbálásra vettem,lehet nekem sem jön be.De hátha!Reménykedni lehet.

Kép
breni
 
 


Breni, persze, miért ne lehetne! :-) Én drukkolok!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
így igaz, meg kell próbálni! Kép a m.hely keresés máris egy jó alkalom! Kép
azzal csak egyetérteni tudok, hogy nincs kényszerszex! azt megfogadtam én is, hogy nem csinálok tenyészbikát a Drágámból...

angel37
 
 


Bocsi akor félreolvastam!
Kerekpocak :Nagy gratulaKép!!


Remélem kerekpocak meginditotta a zebraesötKép
Hajrá zebrák!!

Kép
Vendég
 


Eli!

Ha tetszik valamelyik, akkor ne habozz, vágj bele. Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Betti!Rossz helyre cimezted a rokacsaladotKép!Ez mar a 3.nap hogy szornyu h.ingerem van!Megint alig aludtam ejszakaKép!A hom az ossze-vissza ingadozik!Szombaton:36,vas:35.8,ma meg 36.5!Erti ezt valaki???
Nalunk most is szakad a hoKépKépKépKép!Ugy utalom!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel, gondolod, hogy belevágjak, ha felvesznek a másik helyre? :-) Csak félek, hogy mi van akkor, ha nem sikerül, aztán megint mehet a keresgélés, és akkor a babaprojectet is felkell, hogy adjam!

Keditke én is remélem, hogy zebraeső indul! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Kata, javíts 1 cn!Köszi

zsuzska80
Szombathely
 
 


Betti , gondolod? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Zsuzska!

Hogy vagy? Mizújság?

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?