Új privát üzeneted érkezett!

Niki szegénykém, jobbulást neked is!

Kinga, nektek is uezt!

Klassz ez a szenyó vírus :evil:

Pasik meg olyanok, mint a gyerekek. Brutális, hogy 3 pasit "nevelhetek" :twisted: :lol:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!


cSAjok: mindenki beteg??? istenem , nagyon vigyázzatok magatokra!!!! Kismamák és leendő kismamák is!!!

Leti: október 11-től kezdődnek ismét a klinikán a programok, ugyanaz megy le mindig -> Szülők családdá válása vagy valammi hasonló, október 11én lesz szülőszoba látogatás is, minden előadás hétfőn 5kor van a könyvtárban a klinikán, ha egyre-egyre nem mész nem baj, én is csak uccsó kettőn voltam. Az egész programot megtalálod az UH-nál a váróban kiakasztva, vagy ha ott tovább mész az ambulanciánál!

Pasik: hát van ilyen meg olyan, lusta meg veszekedős, barátozós... egy biztos: TÖKÉLETES AZÉRT NINCS :) szoktuk csajokkal mondani hogy 10-ből egy egész elfogadhatót össze lehet gyúrni :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Niki! Megtévedtem augmentin duot szedek! Most már lejjebb ment a hörgőimre! Dalmának is fájt a feje este, reggelre meg már a torka is.Szóltam a védőnőnek, mert ma védőoltást kapott volna. Így most megússzta! :o :o
kalcium sandoz+1000 mg C vitamint iszok, ACC-t. REmélem ettől hamar kikupálódok.

Csillag! Nyugi, már többször beigazolódott hogy supi férjed van. Lehet hogy néha mi vagyunk türelmetlenek!Nem?


Kinga! Vigyázz a beteg kislánnyal! Most neked nem jól jön a vírus!!


Puszi és vigyázzatok magatokra
anabana
 
 

 
 

Lányok gyogyuljatok meg,hát mindenki beteg..jobbulást és legközelebb huzzatok zoknit az ágy lábára :wink: :D

Mares

el vagyok képedve,te is már 36 hetes vagy,hipp hopp eltellik ez a pár hét és már babázhatsz is,nem semmi :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti! MARESZ csak 32.

Maresz! Vagy rosszul tudom?
anabana
 
 


én 36 hét 4 naposnak látom :shock: rosz volna a vonalzó?

ja nem is irtam hogy a tegnapi uhn 24+0...,728grammos volt a kis kukisom,mert a második uh is megerősitette hogy fiúnk lesz :)

KépKép
bettike83
 
 


[quote="kfmares"] írta:kfmaressok is meg kevés is ez a 25 nap :)


Ana, Bettinek igaza van! Maresnek bizony nem sok van már hátra!Irigy! :lol: :lol: :lol:

Voltál vérvételen?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


úgy néztem február .-án már kb 5 hetes volt mares,igy gondolom oktober lesz az ő honapja :) de majd hátha jön ő és elmondja hanyadikára van kiirva. :)

KépKép
bettike83
 
 


kinyomoztam,oktober 15 a nagy dátum :)

KépKép
bettike83
 
 


Bocsi Bettike! MEGKÖVETLEK!!!!! évesnek olvastam!
Azt hittem 36 évest írtál! Bocsi

Olvastam a blogod! Annyira tetszik!Bár már írtam máskor is! Szinte már mindent megvettél! Olyan édik a cuccok!Édi a vonalzód, de azért a cumi rózsaszín. Hozod a formád! :o :o :o
anabana
 
 


Még valami! Én is szeretnék ilyen házasságkötéses vonalzót! Te hol csináltad? Segíts!


Maresz! Chris! Pocifotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.09.21 15:32-kor.
anabana
 
 


ana

semmi baj :wink:

itt:

http://daisypath.com/

KépKép
bettike83
 
 


Köszike!
Csináltam de nem rakja be! A html ki van kapcsolva, de hiába kapcsolom be nem engedi

Kép

Kép
anabana
 
 


hurrá

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Ana, milyen új színben látod a világot! Szépek a vonalzók, szép színesek!

Most csak beugrottam, mert éppen a kedvenc kolléganőm ki akar csinálni a főnököm előtt és ezen pörgök egész nap, nincs is kedvem semmihez. Ha a főnököm hagyja és nem b...a ki, akkor holnaptól táppénzre megyek.
ha viszont táppénzre megyek, nagyon padlón leszek - anyagilag is és lelkileg is. Már most megrogytam...
Vendég
 


ana

szépek lettek :)

letti

mi baja van neki?miért akar kicsinálni?

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, azért, mert sík hülye és neki kéne helyettesíteni engem amikor nem vagyok / leszek... Most írt egy hivatalos levelet nekem (a főnöke vagyok17 év tapasztalattal, míg az övé 1 év sincs...), hogy tisztázzam a feladatkörét és a felelősségéát mert mivel 2 hónap múlva nem leszek, ő maximálisan jól akarja vinni a szállodát.
Csakhogy teljesen alkalmatlan erre, amit a tulajdonos (az én főnököm) most látott csak be, pedig én már júniusban is kivertem ez miatt a balhét. Most keveri a szart amiért én egy az egyben kirúgnám, de mivel engem helyettesítene, a főnököm dönt abban, hogy vele akar-e dolgozni, vagy keressünk-e mást.

Namármost, ha vele akar dolgozni, akkor én megyek táppénzre, mert nem vagyok hajlandó egy ilyen felfuvalkodott sznob pics..val dolgozni, aki 12 évvel fiatalabb nálam és engem akar megfirkálni, amikor azt se tudja, mi az a sertéstarja...

Ha viszont elmegyek táppénzre, 80 ezer havi pénz esik ki és még a prémiumomtól is elköszönhetek (1 milla felett lenne, most kapnám meg először a szálloda nyitása óta, mert idén nagyon jól beindult, most jól működik már. De hát ebben benne van 3,5 év munkám.

Ennyi a bajom, de holnap kiderül, hányadán állok a tulajjal, mert itt most az számít. Úgyhogy lesz egy jó kis éjszakám...

Mares köszi az infot, októberben már elmegyek, az tuti, mert jó kis témák, olvastam én is, csak nem raktam el ilyen szórólapot, ezért nem tudom.

Kinga, Csillag, Niki, Ana, kúráljátok magatokat, keményen! Nekem már vége hál' Istennek! MOst mondták a tv-ben, hogy nincs influenza jávány!!!
Vendég
 


Letti

Nyugi! Próbálj meg nem idegeskedni!
Én csak taknyos vagyok egyelőre!

Na,megvolt a nagybevásárlás! 145 ezret hagytunk ott. Van bojler,wc,mosdókagyló,lámpák,csatlakozók,tükrös szekrény! Úgy elfáradtam a kajtatásban,mint a csuda!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Bettike, dönöjű ez a új vonalzód, és a kisbabád is nagyon cuki lehetett az UH-on! Ezek szerint szépen mutatta a kis lába közét, és újra gratu, hogy tutira kukis :wink: Ja, és hatalmas méretekkel rendelkezik (és itt nem a fütyijére célzok :lol: )!

Ana, tényleg szépek és színesek a vonalzóid, és nagyon örülök, hogy tettél is fel, mert olyan "üres voltál nélkülük", ha érted mire célzok. :P Viszont te gaz nőszemély, lenyúltad az ötletemet, mert én is pont akkor csináltam egy karácsonyos vonalzit ott, de mire feltettem volna, neked már itt virított, így inkább előtte a tököset tettem fel, majd később... :D

Lettikém, elmegyek én szívesen szállodát vezetni hozzátok, amíg te babázol :wink: , persze csak akkor, ha a gyermekeimet is vihetem :) Igaz, még sosem csináltam ilyet, de a sok idióta emberkét ismerem (hasonló munkakör végett az újságnál), szóval velük nem lenne gond, de hogy mi az a sertéstarja??? :shock: :lol: :lol: Azt én sem tudom :o Na jó, persze tudom :lol:

Kinguci, szerintem akkor nem is vásároltatok drágán, hidd el, ügyik vagytok! Remélem, kipihizted magadat tegnap óta! :wink:

Tegnap mi Endimmel megint sétálva mentünk a suliba Szilikéért, bár ő inkább gurult a bringáján :D . Imádom, hogy ilyen gyönyörű az idő napközben, süt a nap ezerrel, így a kedvem is pompás általában, és ha sétálhatok, meg is nyugszom valahogy.


Na puszi csajszik, csodás napot!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!!


Ana: te is jól tudtad, 32 vagyok :) bár tegnap uramat megkérdeztem hogy mennyi is leszek nyáron 32 vagy 33, de sajnálatomra azt mondta hogy 33 :( :lol: És a vonalzók naon cééépek

Betty: te aztán nyomozol, igen, október 15re vagyok kiírva, de hogy ez mit jelent néha nem is tudom :) Babód nagyon ügyeske, kis kuki-mutogató :) és igen, szép babócka!!!! ( meg a vonalzó is valami csuda!)

Leti: ez bitang kemény, de azért az sem lehet, hogy téged kicsinál, van úgymond elég "bajod", nyugodtnak kéne lenned, helyette meg még ezen is agyalhatsz..... Semmi köztes út vagy megoldás???

Kinga: hát igen, ezek nem olcsó dolgok... sajna, azért ne fáradj ki nagyon ! :) majd a babóca idekint lefáraszt :)

Niki: kezelés mikor mehet legközelebb nálad???

CSillag: látom jobb a kedved, és lehet Ana is mond valamit, amikor azt említi, hogy a kis butaságok mellett urad egy "arany-ember" :)

Nálunk helyzet: dokibá szerint megint kicsit nyiladoztunk, most C2-őt mondott, kis felpuhulás... talán ezt éreztem múlt héten mikor megint fájt a szeméremcsontom, gondolom bébike ékelődik én meg tolódok szét, szombaton meg ugye az a kis valami... doki kérdezte hogy nyákdugó, én meg mondta hogy ha tudnám mi az lehet okosabb lennék... meghallgatta a szívhangot is ilyen régi tölcsérféle izével.. muris volt, aztán ajánlott dokikat arra az időre amikro nem lesz, mert 15re vagyok kiírva, ő meg nem lesz 7-15ig, 16án lesz először... de én más dokit nem akarok!!!! Ajánlotta a sex-et apival... de arra sincs garancia ugye... erőltetni nem szeretném, beszélgetek sokat Gergővel, hogy jöhet, várjuk, !!! Holnap vérvétel meg NST leoltás meg megvolt tegnap.

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Helló lánykák!

Nagyon tetszenek az új vonalzók! Feldobják a hangulatot,bár most az idő is nagyszerű!
Mares

Akkor már izgulsz,hogy mi lesz?

Banyek,azt álmodtam,hogy megindult a szülés november 11-én,én meg azon aggodtam,hogy nem baj ez? Mert én csak dec 9-re vagyok kiírva és 8 hónapra nem túl szerencsés szülni,annál jobb a 7 hónap. Apa indult dolgozni,így egyedül voltam. Mindenki kérdezgetett,csomóan voltak,egy nagy káosz volt az egész. de csak a beöntésig jutottam,aztán felébredtem. Még a szülésznőmet se láttam.
Azért ez az életben nem így működik,meg tök lepra volt a szülészet is,itt meg azért az szépen néz ki.
De nem vágyom ilyen örömökre,ráér a kisfiam november végén megérkezni! A Life Network oldalán is van egy szüléskalkulátor és aszerint Bence november 21-re várható! :shock:
Ezt nem tudom mi alapján számolták ki,mert mindenhol dec. 9!

Letti

Írj,hogy mire jutottatok!

Ana

Hányadikas a lányod? 7?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Igen 7! És ő is Decemberi mint a ti Kis Bencéd lesz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Maresz! A nyákdugóban úgy ahogy Csillag írta, van egy kis vér is. De ne gondolj erős valamire. Olyan nyálkás és van nyomokban benne vér. Remélem segítettem! Bár nekem amikor volt ilyen, akkor már fájások is voltak, a magzatvíz, meg akkor kezdett el szivárogni, amikor beértünk, és caflattam a lépcsőn. :cry: :cry: :cry: Nem volt kellemes, mint aki bepisilt, pedig csak szivárgott, mert hátsó tarkófekvésű volt., így beékelődött a buksi és nem tudott az egész egyszerre kijönni , szerencsére!!!! :cry: :cry: :cry: Nagyon a finisben vagy!!! Millio szorítás neked! Hamarosan Gergő baba arca mosolyog rád!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Letti! Ne hagyd magad! karakán csaj vagy! Ne hozz rám szégyent Jányom!

Akinek nem írtam annak sok sok sok bacimentes puszi!! Niki neked is!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


mares

muszáj volt kinyomozni :wink: na meg szoktam az oktoberieket olvasni,,meg perze kiváncsi voltam mikorra vagy kiirva mert valahogy ez elmaradt eddig és nem tudtam :)
babaszoba hogy áll?képek nem lesznek?babacuccokrol,bármi?

csillag

köszi

:)

Nagyon dagadt lenne a babám? :shock: :D meg ijedtem,nem akarok 4 kilós gyerköcöt :)

KépKép
bettike83
 
 


Hali!

Mares! A szexizést érdemes kipróbálni, ha most akarjátok, hogy szülessen Geribébi, nálunk bevált, igaz, a 40. héten. De ha már nyíladozol meg minden, simán jó praktikának tűnik :wink: Hajrááá
Én tutira akkor szülnék, amikor a dokim épp szabin lenne, én már csak ilyen "mákos" vagyok :twisted:
Szóval uram egy aranyember? Akkor jobb, ha most elkezdem olvasztani :lol: Jó-jó, tudom, csak a képletesen írtad. :)

Szóval nyomozónak csaptál fel? :D Nos, azt, hogy nagy méretekkel rendelkezik, csupán viccbű ítam :lol:

Na pá

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


.OOO
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.12.15 08:55-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Helló mindenkinek!

Hát ez a nap nekem egy katasztrófa! :evil: :evil:
Reggel úgy kezdtem, hogy a páromra felébredtem reggel 4-kor, hogy keljen már végre fel, mert elkésik!
Erre fel én aludtam el, de úgy, hogy akkor ébredtem fel mikor elment a buszom! Gyorsan összekaptam magam és izibe tekerés a kövi buszra, de az meg az orrom előtt ment el. Na de szerencsém, hogy még volt rá 10percre is egy így bent megvártak még a kollégák és beértünk némi késéssel.

Itt a melóhelyen meg tiszta fejetlenség van. Alig látok ki a munkából, mert holnap és hétfőn nem jövök dolgozni. Gondolják mindent megcsináltatnak velem! :? :?

Fú és most jut eszembe még mindig van és fél óra múlva indulunk!
Basszus, pedig még írni akartam nektek!

Na majd otthonról folytatom!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


ana

aranyos babuci :)

csillag

okés,értettem :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Kinga: A Life Network kalkulátorral én is számoltam.Ott okt.16-án szülök,és a méretei alapján is.Viszont az összes többi kalkulátor nov.1-et ír. :shock: :shock: Hááát,ezt én sem értem.
Ma este megyünk talizni a szülésznővel,és megnézni a szülőszobát.Nagyon izgi.Ma voltam az utolsó labor vizsgálaton,remélem minden rendben lesz.

Minden kis betegnek JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


SCAjok: én is megnéztem a kalkulátort, szeptember 29re írja :)

Chirs: neked meg 40 napod van !!!! wááááááááááá :)

Niki: szegényem...... buszok miatt

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Hellóka újból!

Most már csak csak tudok válaszolgatni is!

Ana, örülök, hogy újból aktívkodsz! Szupik lettek a vonalzóid!
Csudaszép Alízka és micsoda haja van! Nálatok a családba mindenki ekkora hajjal születik? :D :D
Neked hat már az Augmentin?

Letti, hát én sem hagynám a prémiumot az tuti! Remélem minden jól alakul majd és a főnököd is észbe kap!Amúgy ma mi volt?

Kinga, soknak tűnik a pénz, de ha azt nézzük sok mindent sikerült belőle vennetek!És tartós cikket! Minél jobban gömbölyödik a pocó annál jobban fáradsz is!

Csillag én is szeretem ezt az időt, maradhatna a délutáni ilyen.Reggel 6-kor viszont brrrrr hideg van!Lefagy a kezem a bicón! Ma is 5fokot mutatott a hőmérő!

Mares, hű egyre jobban közeledsz,főleg az alapján ami írsz!

Bettike, jó az a cumi a vonalzódon! :lol: Szerintem nem lesz olyan nagy bébikéd! Lehet írtad már, de nevetek van?

Chris, gyere aztán mesélj ám, hogy mi volt?

Ami engem illet nem vagyok jobban! A nátha már csak csak elmúlik, de ma nagyon kapar a torkom és hangom sem volt reggel.
Lehet jobban jártam volna ha itthon kifekszem.
De holnap Sümegre megyek néhány munkatárssal pszichiátriai konferenciára.
Szombaton meg nagynénémékhez Pestre na és onnan
(a legrosszabb) anyósékhoz hétfőig!
Úgyhogy jó lenne végre kikupálódni már csak a kezelés miatt is, mert addig nem mehetek amíg nem vagyok gyógyult teljesen!

Na de nem nyavalygóm itt tovább!
Legyen mindenkinek szép estéje!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Ma csináltam egy LH tesztet, és először csak a kontroll csík jelent meg, ezért nem is foglalkoztam vele, majd 1 óra múlva megnéztem, és elég erős volt a tesztcsík is, de így száradás után nem tünt teljesen egyformának. Szerintetek ez pozitív, vagy majd csak holnap lesz az? Kérdésem az lenne, hogy ha mi kislányt szeretnénk (2 fiú után), akkor a mai akció még belefér (savas öblítéssel) vagy bármit is csinálok, mindenképp a fiúk érnének célba? Tudja valaki, hogy a pozitív teszt után átlagosan hány órával szokott lenni a peteérés? Azt tudom, hogy 24-36 órán belül, de ez elég tág, főleg az én esetemben, ahol pont az a lényeg, hogy több, mint 48 óra teljen el az akció és a peteérés között. Köszi, ha valaki válaszol.
petronella78
 
 


Szia mindenki!

Niki

Akkor szívás volt a reggel! :D
De az anyós!!! Te sem kedveled?

Mares

Lehet igaza lesz a kalkulátornak??? Jó lenne,mi??? :D

Chris

Nekem tetszett a szülőszoba,meg a szülésznő is,de apa köszöni,nem szeretne vele idejekorán megismerkedni. Sőt,amilyen a mi formánk,akkor is dolgozik,ha élesben láthatná!

Betti

Tényleg,dobhatnál képeket!

Csillag

Jó embert nevelni lehet csak! Amit anyósod elrontott,most neked kell behozni! :)

Petronella

Én sajnos kuka vagyok ehhez! Annak isörülök,hogy ezt a kis kukist összehoztuk! Na de vannak is spílerek!!!! :D :D :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok LÁnyok!

A tegnapi napom merő egy káosz volt, néha olvasgattalak titeket, ilyen szófoszlányokat, de nem sok sikerrel...
A libával még nem beszéltünk, csak a főnökömmel kettesben, kiáll mellettem, kirúgjuk a csajt...épp ideje volt, ezt pofázom már június óta, hogy alkalmatlan és szarkeverő. Meghallgattunk 2 új csajt, az első nagyon nagyon meg fog felelni (én őt már júniusban is felhívtam). Nagyon kedves, nagyon képben van és korrektnek is tűnik, ő nem fog hátba támadni.
Mindezek tudatában mente vissza a szállodába és a kis drága kolléganőm tiszta ideg volt már. Mondta nekem is és a főnökömnek is, hogy pénteken szeretne velünk beszélni. Hát abban nem lesz sok köszönete, már alig várom. Tegnap megint kiderült valami, amiről nem tudtam, elszállt úőgy az agyam, hogy iszonyatosan leüvöltöttem. De nagyon összevesztünk, ő meg nem hagyja magát, folyamatosan magyaráz. Én voltam a hülye, mert belementem egy felesleges vitába, de legalább jólesett. Az a gáz, hogy ilyenkor repkednek a bazmegek (nem veszem észre). Szegény Zsófi annyira rugdosott utána, győztem simikézni, meg bocsánatot is kértem.
Kinga, neked nem rúgdosott Bence, amikor veszekedtél APukával?

Na, a lényeg, hogy Ana, nem hoztam rád szégyent, sikerült véghez vinni a küldetést. Iszonyat, hogy milyen emberek vannak. Közgazdász (én sajnálom, de nem bírom őket, mert a tudásuk túl elméleti és el vannak szállva - nyilván tisztelet a kivételnek), nem tud semmit és akkora önbizalma van, hogy ha kiteszem a lábam, a tudtom nélkül intézkedik és ellenem fordítja az egész személyzetet.
Na, ennyit róla, ma aludtam egy jót és már minden rendben.
Ma megyek a háziorvoshoz belgyógy. vizsgálatra. Talán tud majd választ adni, hogy miért zsibbad folyamatosan mindkét kezemen ugyanaz a 3 ujjam...

Csillag: én az idióta emberekre csak annyit szoktam mondani, hogy nagy az isten állatkertje és kicsi a kerítés...csak néha kimegy a biztosíték...Találkoztam már néhány hülye állat vendéggel és kollégával is, de általában tudják, hol a helyük. Na ez a kiscsaj nem tudta eddig, talán majd ez után. Aki ajánlotta, nagyon ég a feje, mert jóban vagyunk és nem akart velem kiszúrni, de tőle is megkapja.
Hm, nekem nincs Anyósom, de megkapom máshonnan.
A szép idő engem is feltölt, a héten már 2x sétáltam is!

Te Mares, lehet, hogy hamarosan Gergőzöl? Huhúúúúúúúú de jó is lesz neked! Te választottál szülésznőt? Nekem azut mondták, inkább mostanában azt éri meg, mert a dokik egyre leszarósabbak, a szülésznők meg tényleg alaposak...de hát én is ragaszkodni fogok a dokimhoz, mégiscsak nem egy mai csirke vagyok, bármi lehet...meg aztán az a bunkó Molnár doktor még csak véletlenül se találjon meg!

Kinga, ilyen rémálmaim nekem is vannak...már kétszer álmodtam, hogy megvan a baba és elfelejtem etetni és tisztába tenni, na akkor kész vagyok, mire felébredek...

Ana, meggyógyultál már? Vagy legalább jó úton haladsz? Ilyenkor elkapja a család is, mi? Nagyon szép a kis rokonlány!Hajas baba - téányleg, akit múltkor mutattál, ő is ilyan hajaska volt... Én is nagyon örülök, hogy visszajöttél! Mikor raksz fel sütiképeket? Tőled is akarok kicsit tanulni :oops: :oops: . Most ráállok a sütésre. eddig a Nagymami minden vasárnap sütött, most se ő, se Anyukám nincs olyan állapotban ezért magamra vállalom. Csak kell egy kis rutin, mint ahogy a kuglófból is láttuk...:)
Meg le kéne róla szoknom, hogy nassolom a tésztát... :oops: oops:

Niki, te nem vagy semmi! Betege 5 fokban biciklizel, gondolom, nem lassan. Ez nagyon jót tesz a toroknak! CSoda, hogy nincs hangod????? Vigyázz nekem magadra! Hétvégén PÉ? Foglalkozzatok ám ezzel a témával is, hisz szeptember van!

Chris, te is rendesen a finish-ben vagy! Majd írj a szülőszobáról meg a laborról!

Betti,
nincs kép a babáról? Vagy neked is ilyen 3 perces vizsgálat volt?

Na, ma már lesz időm jönni többet, most pihizek még egy kicsit.
Vendég
 


Sziasztok!

CSak gyorsan most...

szarul vagoyk, derekam leszakad, szívem kalimpál, gyerek mozog mint a fene, hányinger meg van mint mindig reggeli után... de a derekam nagyon rossz.... tegnap óta van....

ma vérvétel +Nst utána jelentkezek...

addig is mindenkinek pussszika

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


BaBa! Láttam az iwiwen a képeket! Nagyon nagyon édi a kis csaj! Jajjjjjjj de elfogadnám!

Maresz! vigyázz magadra!

Még mindig nem gyógyultam meg! Náthás vagyok és köhögök mint a fene! De azért élek! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Labor az jövő héten lesz meg.
A szülőszoba nagyon szép volt.Mint egy panzióban.A szülésznő is nagyon aranyos,szimpi.Már várom a szülést!:-)
2 hét múlva én is kezdem a CTG-t minden héten.....Hát,már minden hétre jut valami.Így gyorsabban megy az idő:-)
Vendég
 


Hali!

Mares, gyanús, amiket írsz :roll: , lehet, hogy te már csak újszülött hírekkel fogsz jelentkezni?! 8) Jó lenne, ha minél hamarabb látna doki!

Chris, bizony, innentől már sok-sok elfoglaltság a terhesség :P

Ana, jobbulást továbbra is! Még én sem vagyok tutira jól :roll: Alíz baba cuki kis hajasbébi, gratula hozzá a rokonyoknak! :)

Letti, halleluja, akkor úgy néz ki, megoldódik a mhelyi válság nálatok! Bár gyanús nekem, hogy a csaj miről akar beszélni veletek :| Mindenesetre próbálj megnyugodni, nem tesz jót a kis Zsófinak, ha te idegeskedsz!

Niki, néked is jobbulást, és kellemes "kirándulásokat"! :wink:


Mindenkit vírusmentesen tsókolok :twisted:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Hallihóóóó!!

Letti!

A Jóistenke megéltessen még nagyon sokáig és a természeted el ne hagyjon,meg a humorod!!!!! Akkor nagy baj nem lehet!

Bence is dolgozott,mikor üvöltöttem! :D

Mares

Te nem húzod sokáig szerintem! :D
De jó neked!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hello Kinga!

Köszi szépen, aranyos vagy! :wink:
Ja én ma is fogok üvölteni! Ma a konyhán. de majd próbálom halkabbra fogni. Ez a babuska minket nagyon jó dolgokra nevel!

Mares,

drukkolunk Gergőnek! de izgi!

Baba, gyere elő!
Vendég
 


Letti!

:oops: :oops: :oops: :oops: Irtóra elfelejtettem, pedig tegnap még észben volt!


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! AZ ISTENKE ÉLTESSEN MÉG NAGYON SOKÁIG, EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN, SZERETETBEN!


PUSZI: ÉS EZ CSAK A TIÉD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.09.23 11:25-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Maresz! Mi újság, gyorsan írj!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

jöttem egy kis szakvéleményért! :-)
hoztam nektek mutatni vmit. csuda érdekes dolog megismerni a testemet. :-))) a mai még nincs itt. mert este 17:15-kor tesztelek mindig. a mai tuti sokkal erősebb lesz. a hasam állapotából itélve. de én azért a csúcsot holnapra tenném.:-) aztán majd kiderül.


Vélemények? köszönöm ha megnézitek.

Kép

Kép
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Csillag, Ana, Niki, Betti, Leti, Kinga:

doki kedden látott, akkor azt mondta kissé jobban ki vagyok nyílva, de ugye ez nem sok... tegnap délután óta meg igencsak sajog a derekem, vagy csipőm, sugárzik ki, lábamat nehéz emelni, még vezetés közben is mikor a fék, gáz van... egész nap van ez... nem ma, hanem holnap lesz az NST hát remélem lesz valami... Gergő változatlanul mozog!

Leti: nekem nincs szülésznőm, és lehet dokim se lesz ha akkor jön Gergő... ezért beszélgetek vele hogy előbb jöjjön :)

Csipcsab: bár fénylik a monitor a nap miatt, de elég jók ezek az lh-k, bár még a teszt csík nem olyan erős teljesen mint a kontroll.... de egyre erősödik, és ahogy írod lehet ez meg erősebb is

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


nézzétek csak! :-))))

Kép

akkor apára fel igaz?? :lol:
csipcsab
 
 


mares

azért már nálad is kezd izgissé válni a helyzet :) a fájdalmakat sajnálom,már nem sok idő van hátra.

sztks uhn voltam,ott nincs kép.

KépKép
bettike83
 
 


Betti: bakker, nincs kép :( hát igen... az sztk ilyen...

CSipcsab: ajaj, ez ám az lh!!! fel fel fel, apira fel fel fel

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket! Kivénhedt csataló vagyok! De a legjobb, hogy NEM ÉRZEM MAGAM ANNAK!

Betti, de mész 4D-re?

Csipcsab, hajrá, esti programok! Nincs tv-nézés!
Vendég
 


Helló lánykák!

Megjöttem! :lol: :lol:

Petronella, sajna én nem értek a fiú lány témához!

Kinga, igen jól látod én sem vagyok annyira oda érte!De hál istennek azért nálunk annyira nem durva a helyzet! Végül is én köszönhetek neki most sok mindent,mert ők segítettek kihúzni a sza... minket a munkanélküliség idején.
Én inkább a stílusát nem kedvelem,hamar kiakaszt!

Letti, NAGYON SOK BOLDOG SZÜLCSINAPOT!
hajrá az igazadért,örülök,hogy rád hallgat a főnök!
Hát én ált. addig bicózom míg bírom.Ja és még közbe telcsiztem is!
Lehet ez volt a baj! :lol: :lol: :lol: :lol:
Már túl vagyok pé-n, tutira, de nem tudom mikor volt!
De már nem is érdekel,nem izgatom magam annyira, bár azért reménykedem a hónapomban! :D
Ja és ettől függetlenül nagyon várom a hétvégi sex-et,mert pároméknál otthon mindig kellemes emlékek jutnak róla eszembe!

Chris, szuper, hogy így tetszettek a dolgok!

Mares, ha szülsz nálad megírja nekünk férjecskéd vagy meg kell várnunk míg jössz? Aztán most már tessék írni minden nap,hogy tudjuk vagy-e még!

Csipcsab, apira fel az elkövetkező napokban is! :wink:

Többieknek pedig pusza!

Nekem nagyon jó volt a kirándulás! Főleg Dr. Zacher Gábor (toxikológus) előadása volt érdekes! Elmentünk megnézni a várat is, de nem tudtunk felmenni a tündibündi magas sarkú cipőmbe,pláne egy óra alatt!Nem a várnézésre készültem! :oops:
Az egyik férfi kollégám meg együtt van a barátnőmmel és meghívott minket egy ebédre így leléptünk az előadás másik feléről.Tökre rendi volt!
Amúgy már jobban vagyok és most tökre happy minden!

Na jónak lenni és kezeket a takaró fölé! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Reménykedtem a tetűbe,de nem akarja adni! :( :( :lol: :lol:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hello Niki, akkor írj még!

Holnap melózol? Meggyógyultál? Mész kezelésre? Vagy csak a jóvő héten?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?