Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Én már itt is vagyok!!
Beuka rokon lélek!!Én már hála Isten nem töltök ki EV-azt másra bizzuk, csak CMR+számla!Meg egyéb statisztika.De ez laza nap lesz én vagyok mindenki!Annyi telefon lesz..Kép
Beuka!TUTI ott a babó!!!!

Hajni!!
Nagyon sajnálom!!!Kép
Remélem azért annyira nem vagy elkeseredve, tudom ez hülyén hangzik, de tudod uj hónap új esélyek!!Mikor fogsz dokihoz menni??

Incike!

Veled mi van?? Mesi??Remélem még sehol!!
nicola79
 
 


Sziasztok!
Először is szeretnék bocsánatot kérni a tegnapér.
Nem tudom mi volt vele, nem szoktam ennyit hisztizni.

Nolina, köszi, majd ha kicsit enyhülnek a görcsök és nem veszek be gyógyszert kipróbálom. Bár lehet hogy jó lenne a kettő együtt, akkor biztos elmúlna KépKép Most egyenlőre Flector-on élek Kép.

Nicola, majd csak nyáron megyünk dokihoz, amíg itt lakunk nem akarunk. Nem annyira szeretném ha anyu tudná, hogy járunk, szerinte teljesen felesleges Kép.

Puszi
Hajni 2/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Aha, én sem akarok egyszerre dokihoz futni, még én legalább várok 2 hónapot aztán akkor!
Csak attól félek én hogy hogy nem fog megjönni, na nem azért mert terhes vagyok hanem azért mert rendszertelen nagyon!
Szóval nem tudom mi legyen.

A többiek még biztos alszanak...
nicola79
 
 

 
 

Engem kidobott az a szemtelen ágy reggel. Pedig úúúúgy aludnék még. És görcsöl a pici hasikám is, pedig vettem be gyógyszert Kép.
Remélem azért nem fog megjönni. Kíváncsi vagyok ám Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok

Nicola
Mensi sehol.Pedig este úgy fájt a hsam, hogy azt hittem reggelre megjön, dese mensi se fájdalom nincs most.
A párom meg azzzal keltett, hogy azt álmodta babánk lesz , ráadásúl lányt álmodott.Vajon az mit jelent, ha ő babát álmodott?

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!!

Ez tök izgi!!Mindjárt meg is nézem mit jelent!!!
Én is álmodtam már ilyet!!És én is lánnyal!!

Hajni!!
Most neked megjött vagy nem???Kép
nicola79
 
 


Jéééé, egy óra után elküldte az üzenetemet KépKép. De édes ez a gép Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Megjött, miért? Mit írtam már megint Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem tudom tegnapi üziidben hogy 1/28???Ez akkor most mit jelent??Kép

Incike most persze semmit nem találok...Kép
És Te??
nicola79
 
 


Nicol
Hajninak még nem jött meg. Olvasdd el mégyegyszer amit írt, ott van a végén a lényeg.
Köszi, hogy megnézed mit is jelent az álom.

Hajni
Nekem is csinál olyat a gép, hogy elküldöm az üzit és mikor visszaolvasom az oldalt akkor meg sehol sincs, aztán egszer csak megjelenik.
Ezt nem tudom mért csinálja.
Vegyél meleg fürdőt az segít a görcsöket elmulasztani.

Kép
Kép
incike
 
 


Köszi Incike!
Akkor biztos figyelmetlen voltamKép
Nézem ám, csak kicsit lassan megy szar most a net...Kép
nicola79
 
 


Jaaaaa, értem már mivel sikerült mindenkit összekutyulni Kép. Az utolsó sort Nicolának írtam, arra hogy nem fog megjönni neki, de nem a baba miatt Kép. Vagy nem ezzel?
Én már azt sem tudom lassan, hogy miről beszélek Kép.

Szóval ma vagyok a második napon tehát.....

Hajni /27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nicol
Megnéztem .Egyértelműen gyermekáldást jelent.
Hát most vagy bejön vagy sem. Remélem az első.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike, nálunk is álmodott a párom ilyet, fiúval. Nálunk sajna nem jött be Kép, ami nem azt jelenti hogy nálatok sem Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


ÉN IS TALÁLTAM ILYET.Azt irja:hogy ha lánnyal álmodsz fiu lez és fordítva, de semmi konkrétat nem mond!!
Én a multkor azt álmodtam hogy 5-ös ikreim születtek!!
Nekem sok álmom be szokott jönni!!Tegnapról mára 11 órát aludtam de most nem álmodtam semmit!!
Pedig mindig szoktam!!
nicola79
 
 


Na azért 5-ös ikrekre nem vágyom.Ikrekből elég lenne 1 pár, de ha ikrek akkor legyen 2-t petéjű, annak nagyon tudnék örülni.

Kép
Kép
incike
 
 


Nolina, bocsi, hogy tegnap úgy eltűntem. Beraktam ma a profilomba az album címét, ha van lehetőséged megnézni, ott már mindig megtalálod Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tényleg, Te Hajni dohányzol?? És a párod??
Incike??
nicola79
 
 


Már csak akkor ha megvan. A párom teljesen leszokott kb 1 éve.
Anyukám és az öcsikém eleget cigiznek itt mellettem Kép

Csak nem láttál rólam az albumban cigizős képet? Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


én soha nem cigiztem, a párom 15 évig, napi 1-1,5 dobozzal de ő is leszokott 1 éve, de néha rágyújt mikor buli van, mostanában szivarozni szokott.Kép
És ha terhes leszel akkor le tudsz mjd mondani róla?Kép
nicola79
 
 


de igen találtam és azért kérdeztem meg!!
Marha jó kéglitek lesz!!!Kép
nicola79
 
 


Nicola
Én dohányzom napi 1-2 szálat, de van amikor egyáltalán nem. A párom 16 éve dohányzik napi 1 dobozt. Azt hiszem az én mennyiségem nem sok.Ami annyit jelent, hogy kocabagós vagyok.Vagy valami ilyesmi.

Kép
Kép
incike
 
 


Már alig várom, hogy oda menjünk, ott aztán nem lesz cigi a lakásban Kép. Biztos le tudok mondani róla babásan, akkor nem lesz depi a megjövés miatt. Mindig ezzel magyarázom, de nem tudom igazából miért gyújtok rá ilyenkor Kép.
Incike, az tényleg nem olyan sok, én is napi 1 dobozzal szívtam majdnem 5 évig Kép.
Most jövök rá én milyen rossz kislány vagyok Kép. Iszom, dohányzom, hapsizok KépKép
A párod le fog tudni mondani róla a baba kedvéért?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, meg akartam kérdezni, az albumosba találtál vagy a vikosba?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Képzeljétek milyen csoda történik nálunk: ESIK A HÓÓÓÓÓÓ KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tényleg már megint esik??Itt süt a nap!!
Az albusomban találtam, de cégetek is jó!!
Incike! Tényleg a párod le tud róla mondani??
Az én párom hetente elsziv egy szivart (marha büdös) de ha már nagyon rajt leszünk az ügyön és baba is megfogant akkor azt sem fogom neki engedni!!Kép
nicola79
 
 


Nem szabad megtiltani, ki kell küldeni, főleg ilyen hidegben és akkor nem fogja elszívni KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Mi a horoszkopotok??
és hisztek benne??
nicola79
 
 


én megtiltom!!3.-on lakunk, mikor odaköltöztünk akkor még cigizett erősen, akkor a 3.-ról lejött, kb 2 hétig aztán csak a lépcsőházba ment ki, aztán később azt csinálta hogy az ablaokot kinyitotta, aztán ott!!A lakásban nem lehetett érezni de én majdnem megfagytam!!SZOVAL: NEEEEM!!
és punkt-tum!!!Kép
nicola79
 
 


Nekem vízöntő, és nem nagyon hiszek benne. Mindig elolvasom amit ír az ujság, sőt vettem már egy két éves könyvecskét is, de nekem soha nem jön be. Sőt nem is annyira jellemző rám az általános leírás.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hú, asszem, sikerült stikában végigolvasnom Benneteket, bár a főnököm miatt ez egy kicsit necces volt! Kép

Proone,
Én kérdeztem a kórházas dolgot, de én azt hittem, h csak azért akarsz abban a kórházban szülni, mert az van közel. Most már értem, h "körbeszaglásztad" és ezek után döntöttél mellette. Kép

Beuka,
Focizol?! Én IMÁDOOOOOM a focit! KépKépKép

Hajni,
Pedig este gondoltam Rád, h remélem, reggel jó hírek várnak majd, erre tessék.... KépKépKép Sajnálom! De mindjárt itt az újabb lehetőség! Kép HAJRÁ! Kép

Zafír,
Szorítok Nektek meg a tüsződnek! Kiskatonák előre!!! KépKépKép

Nata,
Kép Én is aszem egy kislánynak örülnék jobban (de lehet, h csak a keresztlányom miatt). Kép De ha a gyerekemre gondolok (vagy Vele álmodok), akkor mindig egy kisfiút látok. Kép Sőt! Tegnap mesélte a kolléganőm, h azt álmodta, h kisfiam született és már hozta ide be az irodába nekik megmutatni. És hogy egy nagy, dundi kiskrapek volt! Kép

Incike,
Én is megnéztem az álmoskönyvet. Ezek szerint a babával álmodás "önmagáért beszél", csak valóban fordítva a nemekkel. Kép

Most rövid voltam?!

Kata
6/31
kata1977
Hatvan
 
 


akkor most van a szülinapod???a párom is vízöntő én mérleg vagyok!!Elvileg ezek tök össze illünk!!Kép
nicola79
 
 


Nem sikerült rövidnek lenni... Kép Bocsi!
kata1977
Hatvan
 
 


Hajni
Én napi 1-2 szálat szívok, ha már nagyon gázos vagyok.A párom kénytelen lesz leszokni, mert ha nem, akkor mehet ki a hidegbe ő is.Egyébként Ő is le akar szokni a cigiről.
Én ellentétben veled nem iszom csak, ha olyan alkalom van.A férjem meg főleg nem iszik.Utálja a piát, de másokat azért nem vet meg(öcsike), ha isznak.

Nicola
A szivar nem összetévesztendő a cigarettával.
A szivart nem tüdőzik le és azt csak olyan élvezetként az íze miatt szívják.Mondjuk, ha annyira büdös akkor mért nem szív inkább gyümölcsaromásat(cherrys, vaniliás) azoknak nagyon jó illatuk van.

Kép
Kép
incike
 
 


Elsején lesz a szülinapom Kép. A párom bak, tehát mi egyátalán nem illünk össze elvileg Kép.

Kata, szerencsére ma már én is látom a lehetőséget, sőt annyira mindjárt, hogy a Jónás naptár szerint 29-e Kép, és akkor kislányunk fog foganni Kép. Remélem igaza van Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike igazad van, deő nem sziv illatosítottat mert attól felfordul a gyomra..Kép
De nagyon ritka hogy azt is szivja, de a gyerek lesz akkor nem...

Hajni!!
És elsején hány éves leszel??

Kata!!

Dolgozol?? nekem most neki kell állnom mert ha hétfőn megkérdik mit csináltam mit mondok??
azt hogy babaneteztem..KépKépKép
nicola79
 
 


Nicola
Vízöntő vagyok febr.15.-e na de ez vicces, mert az egyik bátyám febr.14.-ei.Megelőzött 1 nappal és 3 évvel.A férjwem nyilas. Szerintem összeillünk, nagyon is, mint zsák a folttal.Rám elég sok dolog igaz a horoszkópból, de azért én sem teszem érte tűzbe a kezem.

Hajni
A párom, ha akar akkor leszokik.Ő ilyen akarat ember.1 a probléma, hogy én is az vagyok. Néha van is belőlle csetepaté.

Kép
Kép
incike
 
 


A párom is febr.15-én lesz 30 éves!!!Kép
És Te hány éves leszel??
nicola79
 
 


22 leszek. Nálunk az öcsikémnél vagyok két évvel és két nappal idősebb. Nem tudom hogy sikerült ez ilyen jól anyuéknak Kép.
Máshogy nem is lehet leszokni. Én már megpróbáltam úgy, hogy nem akartam, csak rábeszéltek. Természetesen nem sikerült. Ha változtatni akar az ember valamin akkor azt neki kell akarni, főleg a ciginél.
Én is eléggé akaratos vagyok, addig szenvedek míg az nincs amit én akarok Kép. A párom szerencsére egy birka türelmű ember, úgyhogy nálunk csak nagyon ritkán van ebből gond Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nicola,
Igen, dolgozom... Kép Bár nincs igazán kedvem, és most erőm sem, mert elkapott valami takonykór... KépKépKép Csak hát itt van ugye a főnököm, aki annyi baromságot tud kérdezni!!! ... Kép

Elvileg mi sem illünk össze (halak, kos), de gyakorlatilag mindenki összeillőnek tart bennünket. KépKépKép És ez a fontos! Na meg az, h mi is így érezzük! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


szerintem is ez a legfontosabb hogy mindenki maga érezze!!Kép
Szerintem mindenhol van súrlódás, egy kis veszekedés de az nem is jó ha mindig béke van!!Kép
nicola79
 
 


Nicola
Ha megnézed a portfóliómat akkor egyből rájössz, hogy hány éves leszek, sőt még pár dolgot is megtudhatsz rólam.Kattints a nevemre és feltárul előtted a létem.
Az egyik barátunk is velem 1 évben és 1 napon született.Tök jót nevettünk rajta amikor kiderült.

Kép
Kép
incike
 
 


Nicola
Ha megnézed a portfóliómat akkor egyből rájössz, hogy hány éves leszek, sőt még pár dolgot is megtudhatsz rólam.Kattints a nevemre és feltárul előtted a létem.
Az egyik barátunk is velem 1 évben és 1 napon született.Tök jót nevettünk rajta amikor kiderült.

Kép
Kép
incike
 
 


Csak azért kérdeztem mert pl. Hajninál os 21 van és 22 lesz!!
Te akkor most leszel 24!!
Én is 24-nek mondom magam de okt. 25 leszek!!
nicola79
 
 


Incike!
Nincs még esküvői képed??Küldessz??
nicola79
 
 


Azért van nálam 21 mert 21 vagyok. Még keddig. Aztán ha nem felejtem el, átjavítom Kép.

Különben a veszekedésekkel én is úgy vagyok, hogy akik nem veszekednek azok nem is foglalkoznak egymással. Ha figyelsz a másikra, akkor mindig van valami ami nem tetszik, vagy idegesít, vagy máshogy gondolod, és szerintem nem indig lehet ezeket a dolgokat normálan elmondani. Legalábbis ha mi nem veszekszünk két-három hónapig akkor már hiányzik, és teljesen azt érzem, hogy nem is foglalkozik velem. Különben már nagyon hiányzik egy jó kis veszekedés, mert ugye itt anyuéknál eléggé visszafogottan lehet csak Kép. Otthon én mindig elüvöltöm magam, akkor megnyugszik a lelkem, levezetem a fölös energiát, és minden ok egy jó darabig Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


teljesen igazad van Hajni!!!
Mi is mikor otthon vagyunk szüleimnél nagyon visszafogottan lehet ezt tenni és havéletlenül ott balhézunk akkor egy hónapig azon csámcsognak a rosszindulatú rokonaim...

Kata!!

Ti terveztek esküvőt??
nicola79
 
 


Nálunk nem a csámcsogás a probléma, hanem hogy félek,ha hallják hogy veszekszünk, azt hiszik hogy a párom nem jó féjrem Kép. Pedig jobbat nem is találhattam volnaKép. Az nem érdekelt hogy a tömbben a szomszédok hallják, ahogy mi a bejárati ajtó előtt üvöltünk egymással. Kép Visszagondolva milyen jót nevettünk rajta. Másnap olyan furin néztek, mikor levittem a kutyust, de nem érdekelt. Higgyék azt hogy én egy nagyszájú feleség vagyok, és senki ne merjen rosszat szólni ránk Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nicola
Küldök csak add meg, hogy hova küldjem.

Kép
Kép
incike
 
 


nicola79@freemail.hu

köszike!

hajni!én is ezt gondolom, de mindig az van ha otthon veszekszünk hogy a párom mennyire rossz hozzám!!Képpedig én sem találhattam volna jobbat!Kép több házimunkát végez mint én!!de komoly!

Hajni!

A nagy korkülönbség nem zavart??Volt a párodnak előző felesége?? Bocs ha hülyéket kérdeztem!)
nicola79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?