Új privát üzeneted érkezett!

Hahóóóó, hol van Mindenki?!?!??!

Mi újság a babaprojektesekkel? Ki mikorra nem várja?

Mi jól elvagyunk, NAGYON élvezem, hogy már akkora a Lányom, hogy ki lehet vele mozdulni, élvezi a kirándulásokat, nem sír.... Ma délután velencei tóhoz mentünk, egy órát a strandon hemperegtünk, majd séta, hekk evés (előtte próbáltam üveges kajával meguzsiztatni, nem kellett....bezzeg a hekk kovi ubival............. Az csúszott............ ). Aztán haza, útközben Baba és Mama szunyálnak, Apa vezet :) Szép nap volt :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Mi vagyunk, csak a jó időnek köszönhetően kihasználom a napsütést és átmentem mosó-masába... a kisruhákat leszámítva mindent kimostunk... a nagylány meg azóta a tiszta babakocsiban szobrozik :lol:

No meg csavargunk és bepótoljuk az elmaradt látogatásokat... itt a közelben.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, jól teszitek, mi is nagytakarítottunk, de nem annyira, mert képzeljétek , elkelt a lakásunk :) Pénteken!!!! :) És most van fél évünk, hogy kiköltözzünk, házat keressünk... Mert aztán jön a tesó!!! :) Nagyon örülök, 7 hónapig árultuk és a végén NAGYON jól jöttünk ki anyagilag!!!! A végén 3 vevő egymásra licitált, annyira akarták a lakást!!!! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

 
 

Nyuszika
Gratulálok a lakáseladáshoz!!!! Találni biztos könnyebb lesz, mint eladni, úgyhogy hajrá!!!!

Mi is megvagyunk, de jövünk-megyünk a szép időben. itt vannak a tesómék is a 2 gyerekkel, úgyhogy nagy a forgalom nálunk. Mi "babasarkoztunk" az utóbbi 3 napban, be lett pakolva minden, összeraktuk a kiságyat, babaruhák, ágyneműk stb. kimosva, vasalva a szekrényben. Mindez inkább a húgom műve :oops: , nekem nem szabad semmit sem csinálnom. De tényleg, sajna, nagyon vizesedek, kezeim-lábaim, mint egy elefántnak :roll: . emellett néha a vérnyomásom is felugrik, szóval mindenki félt ezerrel :lol: :lol: . Igyekszem felpolcolt lábbal lenni amennyit lehet, de persze nincs sok lehetőségem rá. Majd ha lemegy ez a nagy ramazuri, a gyerekek suliban lesznek, akkor jobban fog menni a pihenés is.

panda
Halásztelek
 
 


Nyuszika nagyon ügyik vagytok!!! Merre felé keresgéltek?

Panda, azért óvatosan, bár látom lassan betöltöd a 37. hetet.
Olyan fura, mikor Pankát vártam a végén már a második babáról álmodoztam, most meg megállítanám egy picit az időt. Pedig valamilyen szinten sokkal könnyebb helyzetben voltam akkor.
Nálam most viszont még nyoma sincsen a vizesedésnek, még ebben a melegben sincs, viszont a kezem úgy be tud görcsölni éjjel, hogy még fel is ébredek rá.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Húúúúú, Lányok, Ti már a végére koncentráltok, én meg a jövő heti dokikra.... Genetika.... Izgalmas lesz. A pocakom alakul, most pakoltam a ruhákat, lecseréltem eleve a téli kollekciót nyárira, de csak keveset tudtam, mivel sok szoknya már most is bénán áll. Szerintem a napokban megyek is majd kismama gatyót venni, rövidet, meg egy két szoknyát. Addig meg van farmerszoknya, az is remek :)

Házat a 11-16-17. kerületben keresünk, de már 41-et megnéztünk, így nem egyszerű.... Muszáj lesz, de érzem, hogy mostanság megtaláljuk :) Optimista vagyok :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, mondtam én, hogy el fog az menni. Tök jó, hogy még időben tudtok majd költözni. Nekünk eddig bejött a 17. ker:)

Jó volt ez pár nap együtt apával:)) Nekem ez a hónap is úszott, pedig most aztán tényleg nem lustálkodtunk, de aztán marha sokat késett, így rájöttem, hogy kár csak pé időszakra koncentrálni, ha tök más hosszúságúak a ciklusok, mert úgysem tudom mikor van. Ennyi. De optimista vagyok, mert végülis ez volt az első hónap, hogy tényleg tettünk is a dolog érdekében :oops:
20140503222551
 
 


Tinus, ugyanez volt velem is... A pontos ciklusnak pápát mondhattam, azt sem tudtam mikor van PÉ..... Ezért vettem LH teszteket. Más kérdés, hogy mire érdemben használtam volna, jött a kis csodamanónk. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Tinus ebbe azért most belejátszhatott a költözés is. Azért csak volt egy kis izgalom stb, hogy minden olyan legyen és kész legyen. De már tl vagytok rajta, hajrá kövi hónap :D

Nyuszika, szélső sorházzal tudok szolgálni a 17-ben (anyukámék árulják), illetve 2 lakás is eladó itt a mienkben is.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, aranyos vagy :) Mi most önálló családit keresünk :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, én pé mikroszkópot próbáltam, de nem jött be, össze vissza mutat mindent. Inkább lesz ahogy lesz.
Beu, tuti közrejátszott, mert azért voltak itt izgalmak az tény.

Akartam már kérdezni, pocakosodó anyukák. Hogyan oldjátok meg a gyerek emelgetést? Ezt sose tudtam elképzelni, hogy mi van, ha kicsi mellé jön egy pici.
20140503222551
 
 


Hát én pont ezért nem is szoktatttam hozzá a lányzót hogy emelgetem. Inkább vittem a babakocsit és ha kellett beleült, de nem sokat használtuk miután elkezdett járni, mert mindenhova egyedül akart menni.
Most néha ha begőzöl felkéredzkedik, de tudja, hogy nem bírom és akkor inkább apát keresi meg.

A mikroszkópon én sem tudtam elmenni :x

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nekem sem jött be a mikroszkóp, most is itt áll az éjjelimben...........

Cipekedés kapcsán én is aránylag ritkán cipelem, nem is nagyon szoktattam hozzá. Néhol próbálok utat spórolni, pl. pelusozásnál odahívom a pelenkázóhoz és nem odaviszem. Meg mi is nagy babakocsisok vagyunk, így inkább azt cipelem, de remélem már nem sokáig, szerintem lassan lassan elindul. Persze az sem azt jelenti, hogy nem kell kocsi, de más lesz. Meg lassabb :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok lányok!

Nyuszika olyan izgalmas a terhesség első hónapjai, nagyon szerettem amikor már kezdett látszani a pocakom és a vásárlásokat is imádtam, bababoltokban nézelődni a kis jövevénynek, ezek a pozitív oldalai a dolgoknak, de azért kaptam negatívat is rendesen. Fél évig aludni is alig bírtam a gyomorsavtól, a vége felé állandóan dagadt a lábam úgy mint most beunak, és a bőröm olyan száraz lett, hogy szinte elkezdett peregni a felső hámréteg. Az utolsó 2 hónapban alig bírtam menni olyan nyomás és feszítés volt a medence csontomban (hozzáteszem 6 hetes lesz manó és még mindig fájdogál a csont). Szóval eléggé megjártam a fiammal. Annó a lányommal semmi bajom nem volt, na most mindent bepótoltam.

Panda,beu ti pedig a vége felé jártok, nem sokára a kezetekben tarthatjátok a babátokat, olyan jó érzés volt a szülés után megfogni Mátét és eszembe jutott, hogy a terhességem alatt hányszor csuklott odabent és rugdosott amikor valami nem tetszett neki, ez egy csoda.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika, igen, ez a szeméremdombi csontfájdalom ismerős... Dórinál is így volt, mintha kést forgattak volna.... Egy esetben viszont örültem ennek a fájdalomnak: 36+1 naposan autóbalesetem volt, mentünk mentővel a Jánosba, és közben éreztem, hogy forgatja a kést... :) Akkor örültem, mert tudtam, él.... Aztán persze, hála Istennek, nem volt semmi baja, a szülés sem indult be, úgy kellett kirobbantani................ :lol:

Én is élvezem a pocaknövekedést, és most megpróbálom minden pillanatomat kiélvezni, lehet, ez az utolsó terhességem....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Amúgy hogy vagy???? Tejecske?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Hoppá, akkor lehet én rontottam el a lurkót, mert nálunk gyakran kéredzkedik ölbe...
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is,csak nem történik velem semmi új. :cry: Még két hét és kezdődik az új hónap,már azt várom nagyon! :D

Most nézegettem a vonalzóitokat,hú nemsokára babaeső!

Szép napot mindenkinek! 8)
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika, nekem a medence csontom az első vetélés után hetekig fájt, de olyan szinten, hogy már kértem rá valamilyen kenőcsöt, ami bevált, de azóta sem volt hasonló. Most viszont olyan szinten piszkálja a hólyagom, hogy néha azt hiszem a 220 húzott végig... :x

Panda hogy vagy ezzel a meleggel?, hát asszem megszültem már volna, ha mostanság lennék kiírva. Tegnap éjjel folyton arra ébredtem, hogy keményedig a pocak... s két napja teljesen be is van pörögve, ma már le kellett feküdnöm, hogy lenyugodjon, de amint felkeltem folytatta :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
Én jól vagyok, csak éppen a tünetek nem ezt mutatják :cry: . Iszonyúan vizesedem, tegnap voltam a dokinál, alig engedett haza, mert a vérnyomásom 160 körüli volt :roll: , de aztán szépen lement, és hazajöhettem. De most az van kiadva, hogy ha 2-3 alkalommal 150 fölött lesz, akkor irány a kórház :x . A férjem ráadásul Szombathelyen van, csak holnap éjfél körül ér haza...
Most indulok a védőnőhöz vizelet fehérje és vérnyomás ellenőrzésre, hát, nem tudom, mi lesz...

panda
Halásztelek
 
 


Panda, drukkolunk, de ami a szerencse, hogy Noémi és Ádám is már nagyok, így ha kell, be tudsz menni. Inkább feküdj bent 3 hetet, mintsem ártsatok Magatoknak! Vagy viszonyíts ahhoz, hogy van, aki 32 hetesen kényszerül kórházba, sokkal megterhelőbb, mert nem elég, hogy bent van, még a baba is éretlen a külvilágra... Nálatok meg már masszív a Hoppá :-) Baba :) Ne izgulj!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!!!

Merre jártok? Olyan nagy csend lett!
Jó tudom, a várakozós időszakban nem mindig van kedve az ember lányának társalogni.

Panda mizus veletek?
Erika hogy vagytok?

Szombaton régi ismerősökkel bográcsoztunk az idősebbek telkén és persze tele voltunk gyerekekkel, az elsőstől a 34 hetesig :lol:, s volt két pici 2 hetes, hát tünemények voltak. Panka teljesen odáig van már a babákért, remélem itthon is majd így fog rá vigyázni!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, minden oké, még mindig 2in1, semmi jele a szülésnek. Vérnyomásom jónak mondható, de a felső határon mozog. Gyógyszer még nem kell rá, hála Istennek.
Ma megyek súlybecslős UH-ra a Klinikára, a doki ragaszkodik hozzá, hogy neki merjünk-e menni a sima szülésnek. hétfőn voltam a sima SZTK-s UH-n, ott azt mondta az orvos, hogy ha kihúzom végig, akkor simán lesz akkora gyerek, mint Ádám volt (3850 g, 56 cm). Hááát....

Többiek??????

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Remélem mindenki jól van?:)
Panda már nem sok van hátra:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beu, nálam minden ok. Ma voltunk dokinál, tündéri a manó, nagyon aktív, mint a lányom, alig bírta lemérni.... :) Nyaki redő rendben, orrcsont van, és úgy szétdobta a lábait, hogy kukkancsot mondott. Mondta, hogy ilyenkor még nem szokás tippelgetni, de ez most annyira kikívánkozik belőle :) Mindegy, pár hét és biztosabbat tudunk, addig meg élvezzük a mindennapokat. Olyan édes volt, ahogy ugrált, láttam, mind a 10 kis ujját a kezén :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


sziasztok lányok

nyuszika:Mátét nekem is hamar megmondták, hogy fiú lesz és hát az is lett :lol: , állandóan lepisil pelenkázásnál ezt még mindig nem tudtam megszokni.
tej van kb 700-800 ml tejet iszik és 200-300 tápszert, ennél többet nem tudok már tenni az ügy érdekében vettem ezt a more milk kapszulát, de sokkal több nem lett attól sem.
Miért írtad, hogy nem lesz több terhességed? Már ha nem kellemetlen a kérdés.
Én nem akarok többet 30 éves vagyok most és hát lelkileg megviselt a szülés, a terhességem is eléggé problémás volt így én most azt mondom nem szeretnék.

De képzeljétek el voltunk május 1-én a Városligetben és egy cigányasszony azt mondta, hogy aranyoskám lesz még magának egy másik kisfia is, nem is kérdeztük csak elment mellettünk, hát egész nap rosszul voltam, mert nem akarok szülni. Eléggé nehéz volt Mátét megszülni és másnap nem bírtam ráállni a lábamra annyira fájtak a csontjaim, szóval még mindig nem vagyok 100%-os pedig már 7 hetes lesz a manó.

Jól vagyunk éjszaka már 5-6 órákat alszik egyszerre hála az égnek.

Panda engem ezzel fektettek be a kórházba bent voltam 4 hétig, hát nem volt könnyű, de ha baj van ott tudnak segíteni, a vége felé azért a vizesedés belefér, mondjuk nekem a vérnyomásom rendben volt. Szorítok neked, ha jól tudom a SOTE-n szülsz igaz?





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika, nagyon szép eredményt értél el tej ügyben! A legjobb, hogy kap tejet, az meg, hogy kell kis kiegészítés, na bumm! De az biztos, nagy étvágya van a manónak.... :)

Azért mondom, mert mi elvileg 3 gyerekben gondolkozunk, de most, hogy így gyorsan jönnek egymás után, egy darabig, biztos nem lesz tesó. És nem tudom, az is fontos, hogy tisztességben fel tudjuk nevelni a két gyereket. Ha lehet és megtehetjük, lesz 3. gyerek, ez nem a "kedvünkön" múlik. Viszont mi van, ha nem lesz már több babánk? Na, erre az esetre kell kiélveznem a mostani várandósságomat. Ha meg megadatik később, csak örülök :)

Amúgy nekünk egy inga azt mondta, egy lányunk és egy fiúnk lesz. Két gyereket jósolt. Eddig bejön :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Erika nagyon ügyik vagytok!!!!

Hát igen, ezért mondom én hogy lányom lesz, mert a fiút ma már biztosra meg tudják mondani még korán is, de ezt a kis szégyenlőset :D

Hát igen nem egy utolsó dolog tisztességesen felnevelni a gyerekeket a mai világban. Én éppen tegnap buktam ki, mikor a kártyám nem adott annyit amennyit akartam és még csak hó eleje van..... :shock: vége lehetne ennek a táppénzes időszaknak, mert így semmire sem megyek.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok, ma voltunk genetikán, minden ok, nagyon kicsi az esély beteg babára :) Repkedek és világgá kürtölöm :):):):)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika szuper hírek :D :D :D
Akkor mostantól teljes nyugalommal élvezd kia hátralévő időt!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nyuszika remek hírek!!!Nagyon örülök!

Nitácska,jó,hogy nem tűntél el!:)

Velem minden a régi,most volt szombaton a barátnőm esküvője.Nagyon szép volt ő is az esküvő is,minden nagyon jól sikerült.

Úgyhogy most már csak a babaprojektre kell koncentrálnom.

Bocs,hogy nem írtam,de egész héten szabin voltam,olyan jó volt otthon,alig kapcsoltam be a gépet!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Beu,hogy vagytok?Hogy bírod ezt az időjárás változást?
sipike83
Kalocsa
 
 


A meleggel annyira nincs gondom, viszont a hidegfrontot nem bírom... :roll: A szerencse hogy a fejem ugyan nem fáj, de kóválygok és semmihez nincs kedvem, no meg zsibbad az egész lábam. Tegnap is végig aludtam a fél napot, de ma már nem megy mert egyedül vagyunk és dokihoz is kell menni.
Amúgy minden tök jó, és tényleg nem tudom, hogy várom e a végét, mert annyira jól érzem magam a bőrömben :lol:

Jó lehetett az a lagzi!!!

Panda, nálatok mi újság?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!
Sikpike köszönöm:)
nyuszika örülök hogy minden rendben:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, én is vagyok, de semmi küliről nem tudok beszámolni.

Nyuszika, szuper hírek, na az egyik nehéz részen túl vagytok:)

Sipike, mi is lagziban voltunk. Olyan jó volt, rég mulattam ilyen jót.
20140503222551
 
 


Panda,mi újság???? :?: :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Panda hogy vagy?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát lányok azt hittem,hogy jó hírrel jöhetek,de egy hét késéssel megjött! :twisted:
Nem akartam,addig semmit írni,amíg nem biztos,de már mindegy! :cry:
Most picit szomorú vagyok,vagy ahogy az öcsém mondaná antiszociális!!! :wink:
De azért megmaradok!! :wink:

A mi kis Pandánk nagyon letűnt,tud róla valaki valamit?
sipike83
Kalocsa
 
 


nyuszika:gondolom most nagyon felszabadult vagy, nekem is jó volt hallani, hogy minden rendben van.

Egyébként jól vagyunk, szépen növögetünk.
21:00-22:00 órától alszik reggel 4-ig, végre kipihentebb vagyok.
Rakok majd fel képet.

Panda csak nem?????? Lehet már baba van? Ha jól tudom igen csak a vége felé jár már.





erika82
Erdőkertes
 
 


Úúúúú, Panda!!!!! De jó! Túlságosan elbújt, szerintem babababababa :)

Erika, ügyes a kisember, így lehet ám pihenni :) Csak tartsa is meg jó szokását!

Sipi, sajnálom, de amúgy szokott késni??? Csináltál tesztet ebben az egy hétben? Ha nem, akkor tisztelem az önuralmad, én már 1 nap késéssel teszteltem volna.... :oops: Csak azért is kérdezem, mert ha meg nem szokott késni, lehet, elindult valami, valaki, csak valamiért nem maradt Veletek. De ez már akár jó jel is lehet, hiszen akkor megy az a fogamzás :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Már olyan kiváncsi vagyok, mi lehet Pandával, lehet a front kihozta a kisembert :lol:

Nekem már kezd az agyamra menni, hogy mindenki rácsodálkozik hogy egyben vagyok még :x mit akarnak még 36 hetesen??!!
Doki megint nem látott semmit, pedig már befordult, de jót röhögtünk mert a keze a lába között volt. :D viszont végre láttuk a pofiját, olyan cuki... most mennek a fogadások, hogy mi lesz.
Teszek egy képet

Kép

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu,nagyon tetszik a kép,tüneményes a baba!:-)

Nyuszika,tesztet csináltam 2-szer is,egy hét különbséggel,de negatív volt.Szerintem csak a stressz miatt késett,vagy a hó eleji felfázás miatt.Végülis mindegy,el kell mennem orvoshoz,úgy a tuti!!

Mi egész hétvégén kint voltunk a szabadban,végre ismét itt a jó idő!:-)
sipike83
Kalocsa
 
 


beu:jaj nagyon aranyos a baba, nekem is van a 29. héten képem róla, hát elolvad az ember amikor ilyet lát.

Egyébként én most érzem át igazán, hogy újra anya vagyok. Persze a nagylányom is a gyerekem, de ő már nincs hozzám kötve. Eszik, öltözik, játszik magától. Csak közli éppen mit akar csinálni és teszi a dolgát (ha én nem akarom akkor maximum közbeszólok). Amióta Máté megszületett megváltoztak a dolgok. El is felejtettem a 10 év alatt milyen átölelni egy pici babát és milyen amikor rád mosolyog, hát lányok ez az élet értelme, imádom a kis tököst.

Hajaj panda lehet már túl vagy a szülésen is???





erika82
Erdőkertes
 
 


Hát nem hiába a nők élethivatása az anyaság...olyan jó érzés, bár az utóbbi hetekben olyan szőrnyű mondatokkal tudnak sokkolni, még az idősek is :shock: Legszívesebben ki sem tenném a lábam otthonról, csak élvezném az utolsó heteket... nem tudom miért de most sokkal jobb, lehet mert nem kell annyit öltözni mint Pankánál a télen.

Pankával a 18.heti uh-n volt ilyen képünk de ott még nagyon vékonyka volt, itt meg már olyan babás ez a gyerek :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!


"panda-bébi érkezett!!!!!!!!
13:21-kor,3060 grammal, 52 cm-rel jött a világra a " bocs" aki a szüleitől a Simon Barnabás :wink: nevet kapta.
Picurka de tökéletes :wink: :wink: !
jól vagyun
k!

itt is szívből gratulálok Panda!!!
sok tejcit és millió puszit!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jó!!!!!

Sok-sok puszi a babának és mamának!!!!Hatalmas gratula!!!!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


GRATULÁLUNK :) Szuper hír, pici pedig ide-oda, majd kint megnő :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Szívből Gratulálunk!!! :D
És várunk!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hatalmas gratula Pandáéknak. De jó, de jó, de jó. és milyen szép nevet választottak:)
20140503222551
 
 


bizony nekem is nagyon tetszik a pici neve:) :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,vajon miért tetszik neked ez a név??? :wink:

Szerintem is szép nevet választottak neki!!!!Már alig várom a beszámolót!
sipike83
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: