Új privát üzeneted érkezett!

valami nem jó
csicsiy
 
 


Szép jó reggelt csajok!!!

Köszönöm szépen, hogy hiányoltatok és gondoltatok rám :).
Majdnem elkéstünk a polgáriról, mert nem jó irányba mentünk :) de végül oda értünk, jó volt, 15 perc se volt az egész...Persze én sírtam végig, senki más...Kimentünk az épület elé, ahol eldobta az uncsi tesóm a csokrot...Ki kapta el???ÉN!!!!!!!!!!!!!Nagy volt az öröm, egyből keresték a páromat :) :) :)Utána egyből átmenünk a vacsi helyszínére...welcom drink pezsi volt...egyből le is húztam párom meg őszi lét ivott, mert, hogy vezet, na mondom akkor én iszom :)... fél3 tól fél6-ig csak ittam és beszélgettünk...aztán vacsi volt..nagyon izetlen volt a menü...nem nagyon ettünk...inkább ittam :P aztán kitalálta a párom, hogy ő is iszik majd az anyját megkéri, hogy jöjjenek értünk...szóval mind2 ittunk :)...én baileys ittam pezsit aztán áttértem a vörös boros colára...nem is tom mennyit ittam abból...a párom wisky colázot, rendessen...akkor már jól voltam, elkeztünk táncolni...nagy nehezen a párom is jött..nagy szám ez nála...rendessen meg is tapsolták őt!!!Este hív anyja 10kor, hogy akkor jöjjenek-e erre a párom nem majd haza megyünk...Még iszunk :) Alig akart elindulni, végül hajnali fél1 kor már elindultunk,mert akkora már lelaposodot a hangulat!!
De a párom nagyon jól érezte magát!!!Sokszor mondta is, hogy rosszabbra számítot... Szóval ennyi...Jó volt, jól érezztük magunkat!
csip-csip18
 
 


Andi: 15-e az vasárnap, nagyon kiváncsi vagyyok, hogy mi lesz!!!!!!!!DRUKKKKKKKKKKK

Durcipók: 16-a az hétfő, már csak 1 hét...pikk-pakk eltelik az 1 hét szerintem...DRUKKKKKKKKKKKKKK NEKED IS!!!

Csilla: Mit csináltatok a hétvégén???Nem jó helyre másolod be a linket!!!

Tyuntyi: Nem semmi ez a internet mikre képes...Mikre talál rá az ember....

Kriszti: Sebaj, már új hét láttod???Pillantok alatt eltelik az idő, nem sokára itt van a p.é.!!!

Szép napot mindenkinek, aztán tessék jönni :)
csip-csip18
 
 

 
 

Nem tudom, az aláíráshoz másoltam be
csicsiy
 
 


na mindegy

Kép
csicsiy
 
 


Csip-csip: nem tudom miért nem jelenik meg a vonalzó, pedig itt van, hogy aláírás hozzáadása és be is van másolva a link az aláíráshoz!
Szombaton dolgoztam, vasárnap meg pihentünk, meg estefelé sétáltunk egy kicsit!! Ennyi volt! Nemsokára megyek a boltba, főzök az uramnak, szerintem brassóit csinálok, de a levest még nem tudom!

majd még jövök

Kép
csicsiy
 
 


Csics, sejtem mi lehet a hiba a vonalzót illetöen. gondolom azt szeretnél bemásolni ide. Próbáld meg a másik kódot, mert kettö szokott leni, próbáld amsíkat, hátha azzla sikerül :wink:

csip-csip nagyon jól sikerült akkor a hétvégi buli! Látod a párod is oldódott, vagy a whiskey-kóla oldotta? :lol: A párom is whiskey-kólás, meg bacardi-kóla, már ha buli van. èn száraz vörösboros vagyok, viszont ha buli van, akkor jäger vagy csak bacardi-kóla!

Ami a rendszertelenséget illeti nálam, hát már 1 éve nem szedem a ygógyszert, és ez a barnázásos dolog két hónapja van csak, amióta élesben csináljuk, ezért isfura,mert elötte 10 hónapig nem volt ilyen,megjött rendesen,ahogy kell, kicsi barna, aztán rá pár órára a piros 8) Most viszont.... :?
Na majd meglátjuk, csak elönyöm lehet abból, hogy lát a dokim,nem?
Elkezdtem viszont tegnap óta hömérözni :wink:
Vendég
 


Kriszti: Hát igen...Nem értem, mért csak most 2 hónapja van ez így veled?!?!?! Én is elmennék a helyedben orvoshoz, hátha mondd valamit, kivizsgál. Még is tudd valami okosabbat mondani, minthogy mi itt találgassunk...
Remélem nekem nem lesz...Én nekem ez az első gyógyszer mentes hónapom...
Ráadásul tegnap mikor haza mentünk, akkor apa viccből azt mondta, hogy na be kell menni a tescoba gumit venni... :shock: :shock: :shock: :? :? :?
Hát a víz is levert....és belém ültette a bogarat, hogy ő nem szeretne beteg gyereket...mert mondtam neki, hogy a nőgyógyászom azt mondta 3 hónapot lehetne szünetelteni...de ha beesik a baba akkor sincs semmi baj...szóval magyarul a nőgyógyász az olyan volt amikor mondta, hogy hát vagy lesz vagy nem...Értitek nem???
De most egy kicsit parázzom...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Durci
nem semmi meló lehetett a házzal - sajnos ezeknél az a baj, hogy az építőcég nem várja meg, hogy rendesen kiszáradjon a ház, hanem rögtön adja el.
Mi tavaly csináltuk a házunkat (ez régi vályog, még párom mamájáé volt), és szerencsére semmi baj nincs vele!
Én még sose éreztem, hogy mikor fog megjönnie, nem szoktak tüneteim lenni. Mondjuk mensikor sincs se görcs, semmi.
Boldog évfordulót! Mi tavasszal leszünk 7 évesek!

Chrissy
köszi a drukkot! Azért tényleg nem árt alaposan kivizsgáltatnod magad, de nem lesz semmi gond!

Csicsiy
barátnőmnek is az volt az első terhességi tünete, hogy nőttek a mellei :lol: Én nem is bánnám, elég kicsik :oops:

Csip-csip
örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Nem kevés piát ittatok :lol: Akkor esküvő is lesz? :wink:
Köszi a drukkot, én is kíváncsi vagyok!
Vendég
 


Csip-csip: szerintem csak poénból mondta a párod, nem hiszem h meggondolta volna magát!

Kriszi: azt hittem, hogy neked már régóta így van, de ha csak most 2 hónapja, akkor nézesd meg, de úgy gondolom, hogy a gyógyszer abbahagyása miatti hormonzavar okozza

mindenkinek szép estét!
Cs.

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Nem győzlek benneteket olvasni!

Csip-csip:

Ha jó olvastam,akkor jó volt a buli szombaton. A menya csokor elkapás hidd el bejön, én a sógornőmét kaptam el tavaly, idén férjhez is mentem! Pedig hol volt még akkor a férjem!!! Nem is ismertem! :D

Kriszti:

A doki jó ötlet, ártani nem árt. Majd kiváncsi leszek, hogy mit mond.

Én teljesen elkeseredtem. Csinálom ezt az ovutesztes vacakot, s ma teljesen letaglózott. Tegnap már szép erős vonal volt látható, ma meg szinte alig vmi. Én ezt nem értem. Akkor most volt peteérésem vagy sem? Kicsit korai lenne még a ciklusom szerint.Egyébként nem való ez nekem, a hőmérőzést is azért hagytam abba, mert csak felidegesítettem magam vele. A férjem is mindig mondja,hogy hagyjam már ezeket a hülyeségeket, úgyis jön a babó,ha akar. Könnyű ezt mondani!!!Utálom minden hónapban átélni a csalódást. Úgy szeretnék már terhes lenni!!!!! :wink:
Na,kipanaszkodtam magam.

Durcipók:
Nem semmi ez a lakás mizéria. Mi pont most kezdtünk gondolkodni új építésű lakásban, de ez azért egy kicsit meghökkentett,amit írtál.
tyuntyi
 
 


A vonalzót minden egyes alkalommal be kell szúrni? én nem mentettem el az eredetit.
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: Be kell másolni a vonalzót az a profilnál..és akkor mindig ott lesz :)
Megkérdezhetném, hány fő volt nálatok az esküvőn???Hol volt???Meg esetleg egy árat, ha nem vagyok bunkó...
:oops:

Köszi :)
csip-csip18
 
 


Kriszti a másik linkkel sikerült a vonalzó! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Csip-csip:
Nem találom, hogy a profil hol van,ahová a vonalzót bemásolhatom. Segíts, mert totál béna vagyok.
Egyébként az esküvőnk a 22. kerben volt,a lagzi pedig Érden. 82-en voltunk, ha jól emlékszem és kurva sokba került. Végül nem számoltuk össze, mert csak a hajunk égnek állt volna, de kb. másfél milla. Őrült összeg! A páromnak nagy a családja,így kénytelenek voltunk ekkora lakodalmat csinálni. Én simán kiegyeztem volna egy négy fős esküvővel is. Na de mindegy, már túl vagyunk rajta, szép volt,jó volt, vége van! :P

Kép
tyuntyi
 
 


Sziasztok :)

Örülök Csicsy, hogy sikerült a vonalzó, nekem is pont így volt az elején, aztán a lányok segítettek, hogyan is kell :wink:
Megint jó sokat írtatok tegnap óta... :shock:

Tyuntyi az ovu teszttel ne legyél elkeseredve, amit meg a párod mond az totál normális (tapasztalatbaól mondom :wink: ), de ez nem csak a baba miatt jó, persze föleg amiatt, de inkább olyan önvizsgálatszerü. èn példaául ettöl a ciklustól hömérözök is, a párom nem szól semmit, látja hogy csinálom a ciklus.hu-n a görbémet stb.
Ha tegnap elött szép erös volanl volt a tesztcsíkod, akkor tegnap ehettett a peteérésed. Az is lehet többször van neked egy hónapban, már olvastam ilyet is. Ha van még teszted, akkor szerintem a tényleges ovulációt környékén tesztelj megint, de ha úgy gondolod stresszes neked, szerintem nem csináld :wink:
Deha bármi kérdés van, szólj :D Nekem ma jön a tesztcsomag, tegnap kaptam róla emailt már!
Amit el akartam mesélni, hogy tegnap délután óta megint semmi vérzés, semmi barnázás????Ki érti ezt, elvileg tegnap volt a 2. nap,ma reggel sincs semmi :oops:
Viszont ami érdekes a melleim még mindig fájnak, megvtegnap mikor anyukámmal beszéltem , akkor éreztem azt a mindjárt megjön érzést. Mondtam is ancinak, ö meg mondta, hogy jó lenne, ha vennék egy tesztet azért,mert önála például volt vérzés az elsö 3 hónapban is. Mondtamjól van, ezen nemmúlik, de ugyis negatív lesz.. :cry:
Ugyhogy ma elugrom venni egyet, hogy holnap reggel megcsináljam. De a legnyugodtabb akkor leszek, ha látott a nödokim.
Bocsi lányok, nem panaszkodni akartam, nem is vagyok beteg, meg nem is élem itt bele magam, de az útóbbi két hónapban, de leginkábbb most furán jön meg. A gyógyszer már a múlt, érzem, hogy valami nincs rendben, nem olyan mint mondjuk nyáron akár augusztusban mikor megjött :cry:

Csip-csip az esküvöi összegröl én annyit tudok mondani,mert nálunk úgy volt az eredeti felállás, hogy Szegeden lett volna egy kb 30fös lagzim, vacsorával, meg lett volna egy srác aki a zenét csinálja. Na szóval a kiválsztott ruhám (ami olyan középkategóriás volt),meg minden egyébb, nálunk csak a templomi lett volna otthon, de az sem ingyen van ugye+virágok, csokr olyan 400ezer forint körül lett volna. Mert nálunk minden megvolt már, aztán egy kis családi balhé, és végül úgy döntöttünk a párunkkal,hogy ez a mi esküvönk szóval ittkint Németországban esküdtünk össze csak az ö családja, keresztszüleim és anyu jelenlétében.A ruhát meg kölcsönkaptam az egyik német barátnötöl. 8)
Ti mikorra tervezitek az esküvöt? ìgy hogy a csokorelkapás is megvolt? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tyuntyi
én pont ezért nem csinálom! Felesleges idegeskedés. :wink:

Csicsiy
jó a vonalzód!

Én ma anyunál voltam, ablakot pucoltam két házban is, jó kis pihenés :)
Anyu meg sütött palacsintát :P
Vendég
 


Hkitty:

Igazad van, nekem ez az első és utolsó hónapom is egyben,hogy ilyen tesztet csináltam. Csak ideges leszek tőle! :twisted:
tyuntyi
 
 


Rájöttem a vonalzóra!!! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Ismét jó sokat írtatok, csak győzöm olvasni :)

Csip-Csip
Örülök, hogy az esküvőn jól éreztétek magatokat, és nem semmi, hogy Te kaptad el a csokrot. :wink: Akkkor lehet, hogy a közeljövőben esküvő is lesz nálatok?

Kriszti
Hát érdekesen működik a szervezeted. Anno én is szedtem fogi gátlót, de abbahagyása után rendben meg is jött, nálam ilyen nem volt. Nem lehetséges, hogy baba van a dologban? :wink: Én a helyedben vennék tesztet, és minél hamarabb elmennék dokihoz is.

Andi
Köszönöm a gratulációt!
A palacsinta jól hangzik, gondolom Anyukádnak cserébe jól jött a segítség. :)
Jó neked, hogy mensi alatt nem görcsölsz. Nem is tudtam, hogy ilyen is van. Én pláne az első nap majd meghalok, annyira fáj. Szerencsés vagy.

Tyuntyi
Ne vegye el a kedved új építésű lakás vásárlásától a mi esetünk lakás-penészedés terén. Mondjuk őszintén szólva az elején nem új építésűben gondolkodtunk, de szocpolt pl csak újra adtak 100%-ban, volt némi önerőnk is, és az akkori hitelletőségeket körbejárva, 100-szor átrágva ez tűnt a legjobb megoldásnak. Viszont az tény és való, hogy nem sok építtető van, aki garanciát vállal a munkájára, de ez nem törvényszerű. Utána kell érdeklődni az építtetőknek, hátha így kivédhetőbb. Megnézni korábbi munkáikat, kikérni az ott lakók véleményét. Sajna muszáj, mert lépten-nyomon becsapják az embert.
A mi problémánk is megoldódni látszik, meg egyébként is fehérre festett falakkal adták át a lakást, így előbb-utóbb ki kellett volna festenünk.
De nagyon szeretjük, semmi más probléma nincs(gyors lekopogom).

Visszaevezve a babás témára, a hónap második felében én is abbahagytam a hőmérőzést. Az elején egységes volt a hőm minden reggel, peteérésem után össze-vissza ingadozott, úgy hogy már kiigazodni sem tudok rajta.
De jó lenne, ha 16.-a után már nem kellene ilyenekkel foglalkoznom.

De előttem még Andi a soros. Úgyhogy nagyon szorítok Neked!! :wink:

Na, szép estét mindenkinek, sziasztok!



durcipok
 
 


Kriszti: szerintem is tesztelj egyet, dokihoz pedig úgyis el akarsz menni!

Andi: köszi, a Te vonalzód is ari!

Amúgy nekem ugye okt. 28-án volt meg, de ma a 2. napja h fáj, szurkál a hasam, petefészkemnél is meg egy kicsit a mellem! Lehet h valamikor most lesz pé-m?? Nemtom!

Cs.

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok Lányok!

Szed vmelyikőtök terhes vitamint? Én a Gravidát szedem több,mint 2 hete. a reggeli kávéval szoktam bevenni, de olyan hányingerem lesz utána,hogy ma reggel is azt hittem,hogy tényleg visszajön a kávé. Lehet ez ettől a vitamintól? Mert én kételkedem azért benne, mert csak vitamin ez és nem gyógyszer! :( Tapasztalatok?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi
helyes! Ne is idegesítsd magad, az árthat a fogantatásnak is :wink:
Jó a vonalzód!
Én nem szedek vitamint, csak odafigyelek a táplálkozásra (én ebben hiszek, mint mindenféle bogyóban).
Ismerőseim is ezt mondták, mint te, hogy meg kell szokni, mert először rosszul voltak ők is, de aztán már nem.

Durcipók
köszi, én is nagyon szurkolok neked!
Nekem soha életemben nem volt semmi gondom mensi alatt (csak sose jött meg rendesen), így én azt nem tudom elképzelni, hogy fájhat annyira néhány nőnek - de nem is akarom megtudni :oops:
Vendég
 


Hkitty:

Az utolsó ovu tesztet megcsináltam ma, már csak ez maradt, mondom, ha egyszer megvettem, akkor el is használom. És mit látok rajta? Az erős második vonalat!!!!! Úgy örültem ennek, mivel legalább tudom, hogy a sok gyógyszer,amit szedek használ is. Fel is hívtam a férjem, hogy ma este és holnap akció!!! Készüljön lelkiekben is!:oops: Nem menekül! :lol:

Csicsiy:

Nekem okt.27-én volt meg, s ugyanezeket a tüneteket produkálom mint te, ma kiváltképpen fáj a jobb petefészkem. Az ovu teszt is igazolt, így szerintem nálad is most lesz pé! Hajrá! :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok, eléggé szar a kedvem meg szar is az idő :oops: :cry:

Ráadásul fel is idegesítet egy vendég és össze is vesztünk, rendessen kiabáltunk...Tuti kapok majd a fönöktől :roll: :oops:

Valahogy a mai napom ilyen... pillanatok alatt ideges leszek...

Megyek is, mert akkarom máskedvét elrontani :wink:

Kriszti: Nem teszteltél végül ma????


Szép napot, össze szedem magam aztánmeg probálok vissza jönni és a többiekez is írni!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Tyuntyi: ez nagyon érdekes tényleg, nekem a bal fáj ma jobban, néha úgy belenyillal hogy csak na! Nálad is van cickófeszülés is?
Akkor neked is Hajrá!!!!!
Persze a többieknek is!
Én végülis folsavat + multivitamint pezsgőtab. szedek!!
Többen azt mondják h ez elég!

Csip-csip: ne idegeskedj, a feszültség nem tesz jót, bár tudom h néha olyan emberekkel lehet találkozni h könnyen kihozzák az embert a sodrából!

Még jövök

Kép
csicsiy
 
 


Csicsiy:
Nálam mellfeszülés nincs, de a mellbimbóm érzékeny nagyon. Még mindig fájdogál a jobb petefészkem, nem tudom, hogy meddig tart ez még. Azt sem tudom, hogy ez csak peteérésig fáj vagy még utána is?

Kriszti:

Az ovu teszt pozitivitása után 1-2 napon belül van ovuláció ugye? Jól emlékszem? Mert kidobtam a tájékoztatót.
Voltál végül dokinál?

Durcipók:

Lassan 16-a van, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz!Megy a drukk!!! :D

Hkitty:

Te most hol tartassz a ciklusoddal?

Hol vagytok lányok egyébként?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok :wink:

Tegnap reggel teszteltem egy szép negatívat, de tudtam elöre, de anyukám megnyugtatása végett :lol: Szóval nem elég a negatív teszt, egy rövidre ismét "meg is jött", ami tartott tegnap estig. A nödokim, meg kiderült a héten szabin van, de mivel ez a menstruáció elég érdekes, így a jövö hét lesz a legjobb elmenni hozzá.
Tegnap eölezdödött a tanfolyamom, ahol segitenek motivációs levelet,meg jó önéletrajzot írni. Jövö héten 2 nap lesznek "elöadások".Hát majd látjuk :wink:

Jól emlékszem, hogy most Andinak nem kéne megjönnie??? :lol:
Tyuntyi nálad szerintem tuti p.é van. Azt hiszem, hogy amikor pozitívat mutat van 24-36 óra a p.éig, persze vannak olyan tesztek, ahol 3 napot is írnak, de ez az általános. Megkérdezhetem milyen ovu teszt volt?
Csicsy akkor neked is mostanában lenne p.é?

Hkitty22 nagyon jó neked tényleg, hogy nincsen semmi problémát, tüneted menstruáció környékén 8) Szerencsés vagy! Nálam fejfájás, elsö nap görcs, de gyógyszerrel túlélhetö :lol:

Csip-csip ne légy ideges, persze az embernek vannak jó és rossz napjai is, ez nálam is így van. Amúgy hol tartasz a ciklusodban?
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Tyuntyi
Köszi a drukkot, egyébként Hkittynek 15.-én kellene nem megjönnie, így ő egy nappal előttem van. :) Szorítunk nagyon!!
Akkor pároddal hajrá, reméljük sikerülni fog.

Kriszti
Hát elég érdekesen alakulnak Nálad a dolgok, akkor valószínűbb, hogy a gyógyszer kavar be.
Bár anyukámnak is megvolt 2 hónapig a mensije (csak nem olyan intezitással), miután megtudta, hogy terhes velem. :)

Csip-Csip
Remélem ma már nem vagy feszült, hisz az tényleg nem tesz jót. Nekem a sok idegeskedéstől borult föl az elmúlt 3 hónapban a ciklusom. Úgyhogy csak nyugi!


Csicsy
Te hogy állsz a ciklusoddal? Bocsi, biztos írtad már, csak nem akartam végig olvasni mindent. Mikor kellene megjönnie?

Nálam most kicsit érdekesen alakulnak a dolgok. Mensi előtt egy héttel, másféllel mindig van mellfeszülésem, és onnantól kezdve fájdogál a hasam. Mindez mensi előtt 1 nappal megszűnik, és köv. nap meg is jön mindig.
Most nincs mellfeszülésem, csak a hasam fájdogál picit, de nem nagyon. Elméletileg jó időpontokban voltunk együtt egyébként is, így nagyon reménykedem, hogy nem jön meg.

Most mennem kell, de még benézek!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi
akkor mindent bele! Úgy megijedt szegény teszt, hogy rögtön pozi lett :lol:
Nekem elvileg vasárnap kéne nem megjönnie, de mivel sose volt rendszeres, így nem tom.

Csip-csip
fő a nyugalom :wink:

Chrissy
barátnőm is csak úgy élte túl mindig, hogy baromi erős fájd. csillapítókat szedett mensikor. Szerencsém van ezzel, de inkább ez, mint hogy ilyen ritkán jöjjön meg...
Most már tényleg jó lesz elmenned a dokihoz, elég érdekes ez a mensi :shock:

Durci
hasfájás lehet a beágyazódás jele is :wink:

Nekem is fáj ma reggel óta a hasam, de nekem ugye mensi miatt nem szokott. Viszont múltkor páromnak is fájt egy hétig, most múlt el, neki meg tuti nem a beágyazódás miatt fájt :lol: Bár mondtam már neki, hogy felőlem ő is lehet terhes :lol:
Vendég
 


Hkitty:

Mi is mókáztunk már a párommal arról,hogy jó volna,ha ő szülne! :lol: Szívesen átengedném neki ezt a részt a gyerekvállalásból! Ő mégis csak férfi, jobban bírja a fájdalmat,velem ellentétben! Nem is tudom,hogy mi lesz velem majd a szülésnél! :cry: Bárcsak ott tartanánk már!
Egyébként megy a drukk a hétvégére ezerrel! :D

Durcipók:

Ez tényleg lehet beágyazódás! :wink: Sógornőmnek az első hetekben eléggé fájt a méhe! Ettől függetlenül most november végén érkezik az első unokahúgom, Nóri! :P :P :P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Én úgy állok, hogy pár napja van ugye ez a hasfájás, szurkálás, mellfeszülés és még mindig tart, főleg a mellfeszülés!
Annyi van még, hogy kb 3 napja minden hajnalban 2 és fél 3 körül felébredek és pisilni kell, pedig sosem jártam éjjel wc-re! De lehet h felfáztam! Nemtom! Amúgy nov. 28-a körül kell megjönnie!

Hát ugye Tyuntyi írta h lehet nekem is pé-m van, mert majdnem egyszerre volt meg nekünk, gondoltam elkapom apát, dehát 2 napos munkájuk volt, ma este van csak itthon, hát mindegy mostmár!

A húgom volt nőgyogyónál, látták petezsákot, jó helyen van, most 6 hetes!! Cickófeszülése így visszagondolva azt mondja h már szinte az elejétől volt!

Andi és Durcipok drukk h ne jöjjön meg!!! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti kár h negatív lett, menj el a dokihoz! Örülök a tanfolyamnak!

Csip-csip hogy vagy? remélem már nyugodtabban! :D

Szép estét, és szép éjszakát mindenkinek!!! :wink:

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt!

Történnek már itt szépena dolgok veletek!
Akkor hajrázunk hétvégén ezerrel! Mindenkinek akinek mostanában nem kéne megjönnie :lol:
Kép
Magamon elöször kb a p.é környékén már fájt a hasam, illetve a bal oldali petefészkem és ezzel együtt a melleim is. Ez kb október 25-etöl volt, egészen addig még nem jött meg ugymond nov. 8-án hajnalban, de a mellfeszülés még akkor is tovább tartott. ùgy 2 napja nem fáj már semmi... :oops: Na hál istennek! Tegnap délutántól szintén nincs már semmi. Ugyhogy erre a hónapra egy kb 3 napos menstruációt jegyeztem fel magamnak a 6 napos helyett :D

Ez olyan izgalmas idöszak, örülök, hogy így "összetalálkoztunk" itt, akik hasonló cipöben járunk! :lol:
Ti is szoktatok olyat érzni, hogy annyira jó lenne már anyának lenni? Föleg amikor a tv-ben meg az utcán, vagy üzletben lát az ember kisbabát? èn nagyon :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!!
Köszönöm már teljessen jól vagyok :)
Csak most épp egy cipő után hajkurászom :)
Sosem voltam így megörülve egy cipőért, mert nagyon nehezzen választok veszek magamnak cipőt, a munkám miatt...Nem jó a magas sarkú...csak a lapos sport cipő...De most szerettem volna egy csizmát, de kicsit magas sarkút és elegánsat és egyben sportos is legyen, mert inkább sportossan öltözzöm :) na és találtam is csak sehol nincs a méretemben...tegnap bejártam pesten az összes deichmannt du 2 kor...volt is 4 helyen de addigra elvitték :( Na és most épp telefonálni akarok,mert Vecsésen lehet van, és oda még elmennék, de ha nem lesz ott semm akkor, 2 hét múlva hozznak egyet!!!!De jó lenne azért most :)
Na ennyike...

Akkor szóval...

Csicsy és Tyuntyi: Mi nekünk akkor most együtt kellene nem megjönnie?!?!?!
Azt tom, hogy Csicsy nem várja nov 28-ra...Van még szurkálásod???tart még a pete érés???Érzzel valamit???Én is tegnap keztem el szurkálodni, meg ma egy kicsit a jobb oldal...
Akkor mi most tartunk a peterésnél!!!!
Elkaptátok apát???Én sajna nem tudom, nincs itthon :( Pécsen van és csak hétfő hajnalban érkezzik :cry: :cry: :cry:

Tyuntyi: Te mikorra nem várod????Hol tartasz???Szurkálás van???

Kriszti: Akkor jó lenne ha már vége lenne...és tudnátok megint előröl elkezdeni...Drukkolok, hogy végre befejeződjön pirianyó...

HKitty: Vasárnap???Jujj nagyon izgulok....Mindenképp írjál vasárnap!!!!!!!!Valami tünet???

Durcipók: Aztán te jössz :) Hétfő a Te napod!!!!
Érzzel már valamit???Van valami tünet???

Szép napot!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát sajna Én sem tudtam elkapni apát ebben a pár napban, nem volt itthon Ő sem, csak tegnap este, de szegényke belezuhant az ágyba és ennyi! Megértem, dehát ezt a peteérést kihagytuk!! Bár attól még a hónapban bármikor összejöhet elméletileg, úgyhogy Csip-csip azért reménykedjünk!

Nekem már nincs szurkálásom, csak egy kis cickófeszülés!
Ja-ja, akkor hárman kb. egy időpontra várjuk!
De mi még odébb vagyunk, az is hamar eljön, de most Andi és Durcipok van soron! Írjatok csajok mindenféleképpen!!!!!!!!!!!
Ha lehet azt, hogy nem jött meg!!!!!!!!!!!! :P

Én is minden kisbabát megnézek, főleg a nagyon piciket!!! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Csilla: Akkor nem vagy egyedül :)

Igen persze attól még lehetcsoda kitudja... Reménykeddjünk...
Ki tudja ki nyeri ezt a hónapot :)

Szóval hajrá, Hkitty és durcipók!!!!!!!!!!!!!!!
Tessék hozzni a zebrás tesztet :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok!

Kriszti:

Elfelejtettem megírni, hogy az ovutesztet a DM-ben vettem. A nevét nem tudom, kidobtam a dobozát. Szép nagy, rózsaszín, kocka alakú dobozban volt 5 db teszt, amire cseppenteni kellett a vizeletet.
Egyébként én is örülök, hogy itt tudunk beszélgetni, már csak azért is, mert a férjem már hülyét kap tőlem a gyerektéma miatt. Itt legalább hasonszőrű csajokkal tudok csevegni. VELETEK!!!!!
Az anyasággal kapcsolatban annyit mondanék, mármint ami engem illet, hogy nagyon szeretnék már az lenni! Ráadásul a munkahelyemen is gyerekekkel foglalkozom,( bár 0-18 éves korig), s mikor igazán kicsikkel találkozom, a szívem szorul össze. Legszívesebb hazavinném őket.

Csip-csip:

Nekem elméletileg nov. 25-26-a környékén lenne a nem várt. A jobb oldali petefészek szurkálásom tegnap abbamaradt, de a mellbimbóim leszakadnak! Le kellett vetnem a melltartómat is, annyira fájnak. Most itt ülök egy szál felsőben a munkahelyemen, igaz nem áldott meg a természet nagy cicikkel, de nekem ez akkor is kellemetlen. A méhemet pedig érzem rendesen. Nem fáj, de olyan érzésem van néha, mintha meg lenne dagadva. Ez lehet a gyógyszertől is, amit szedek.

Én szerencsésebb helyzetben vagyok akkor nálatok, mert én a férjemet ágynak döntöttem! :oops: Méghozzá két nap egymás után! Nincs menekvés!!!! Aztán majd meglátjuk. (A vak is ezt mondta. ) :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Na csajok nekem teljessen szurkál a bal petefészkem...És megnézztem ma vagyok a 14 napomon.
Pont a közepe...na nem beszélve arról, hogy olyan folyásom van, hogy csak na...Tojásfehéres...Most már biztos, hogy ez lenne a megfelelő nap...De nem buslakodom, mert örülök ennek :)
Ezek szerint jól viseli a szervezetem az első gyógyszer mentes hónapot?!?!?!Hogy ha minden maradt a régibben...Mert múlt hónap óta figyeltem meg, de akkor még szedtem a bogyót...De most is meg októberben is a 14 napomon volt csurkálásom és folyásom, de akkor nem tom mikor volt tojásfehéres, de most nem alap szinten 10 szer is megvizsgáltam és az :lol: :lol: :lol:
Apja nincs itthon :( !!!!!!!
Se baj nem adunk fel semmit....

Csak lesz majd mindenkinek zebrás tetszje igaz csajok???? :lol:

Na akkor vasárnap jövök, mert Hkitty kiváncsi vagyok, hogy mi lesz veled!!!!
Aztán Hétfő Durcipók!!!!

NEKTEK KÖTELEZŐ JÖNNI JELENTÉST ADNI :lol:
Többiek jól írom??? Ti is gyertek :)

Szép, kellemes hétvégét kívánok nektek!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi
az én párom nem bírja se a fájdalmat, se a vér látványát :oops: Véradáson is teljesen elfehéredett... Én már annak is örülök majd, ha rá bírom venni az apás szülésre :roll:

Csicsiy
köszi, én is drukkolok, hogy neked se jöjjön meg!
Nem biztos, hogy most volt pé-d, szóval még bármi lehet! Meg apa katonái elélnek akár 2 napig is, szóval bármikor összejöhetett a baba!

Chrissy
nekem ez változó, már mint hogy anya akarok lenni. Persze szeretnék nagyon, de beleélni meg nem akarom magam, mert annál nagyobbat csalódok. :roll:

Csip-csip
én nem érzek semmi tünetet :roll: Mondjuk én mensikor se, lehet, ha terhes lennék, akkor se...
Ma feltétlen el kell kapnod apát! Nincs menekvése!
Holnap ígérem, írok!

Mi tegnap véradó vacsorán voltunk, ma meg a barátainkhoz megyünk halászlét enni! Hát igen, élni tudni kell
:lol:
Az én párom meg ma dolgozik, így én meg mostam, főztem, takarítottam :?

Szép hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Ahhoz képest, hogy hétvége, sehol senki. Igaz én is dolgozom ma. Velem semmi újság, cickó még fájdogál, de már nem olyan mértékben, mint tegnap. Estére már egész eldurvult a dolog. A férjem magához szorított és szinte felsikoltottam, úgy fájt a mellbimbóm.

Hkitty:

Holnap kiváncsi leszek, hogy mi lesz veled. Ha jól olvasom, akkor egyenlőre semmi előjel se a mensire, se a babásodásra. Azért ha tudsz vmit, akkor jelentkezz. Ha nem jön meg, akkor meddig fogsz várni a teszttel?

Durcipók:

Veled meg a tünetekkel mi a helyzet? Megy a drukk neked is.

Azt hiszem, hogy mindenki megérdemli, hogy még idén babás legyen! Van még másfél hónapunk, húzzunk bele csajok!!!!!
Egyébként már annyiszor kérdezni akartam, hogy ti hova jártok orvoshoz? Van már elképzelésetek, hogy hol szeretnétek világra hozni a babyteket? :P :wink:
Én a Jánosba járok dokihoz, mármint ott is dolgozik, s van magánrendelője is. Attól függ, hogy milyen vizsgálatról van szó, oda megyek hozzá. Baromi rendes, nagyon szeretem!Mármint, mint orvost. :lol:

Míg nem jöttök, addig kellemes hétvégét nektek! 8)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Andi: hogy van Anyukád?

Csip-csip: hogy van Anyósod?

Andi és Durcipok: írjatok h megjön-e??? Várjuk nagyon!!!! :P

Tyuntyi: nekem múlt hónapban voltak ilyen nagyon érzékenyek a mellbimbóim mint neked most, kb. 1 hétig tartott!

Kriszti: remélem december elején már nem jön meg neked! :D

Kellemes estét mindenkinek!! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Jelentem, még sehol semmi, se mensi, se tünet.

Tyuntyi
egy hetet biztos várok, mivel nekem változó hosszúságúak a ciklusaim, aztán meg meglátjuk, meddig bírom ki :oops:
Az egyik ismim, mikor babás lett (de még nem tudta), akkor neki is volt ilyen iszonyatos cicifájása.

Csicsiy
köszi, anyu jól van, csak a sérve ne lenne. Egyébként másra nem panaszkodik.

Kellemes vasárnapot mindenkinek!

Durci, szurkolok ám nagyon!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Na hát teljessen izgultam, hogy majd mi vár rám itt...aztán láttom senki sehol :S

Nagyon várom a fjleményeket, hogy mi lesz!!!
Gyertek hamar!!!!!!!!!!
Szép Napot!!!!!!
csip-csip18
 
 


Szép reggelt!

Köszönöm a szurkolást mindenkinek, aranyosak vagytok! :D
Tényleg jó, hogy összejöttünk itt, és van kivel megbeszélni, megosztani a fogamzással kapcsolatos dolgokat, aztán majd a babavárással kapcsolatosokat is remélem. :)

Nálam még semmi, most már van mellfeszülésem, fáj a hasam, de reménykedem, hogy nem jön meg.

Hkitty
Te hogy állsz? Nálad van már valami?

Most mennem kell dolgozni, majd még benézek, remélem jó hírekkel.

Szép napot Nektek!



durcipok
 
 


Sziasztok lányok!

Elmaradt ez a hétvégén, ami az írást illeti,mert úgy néz ki, kijött rajtam a nátha, de nem az influenza. Csupán taknyam, nyálam egyben van...ùgy nem szeretem az öszt emiatt :x Amúgy egész évben nem vagyok beteg csak ilyenkor :evil:

Durcipók, Hkitty szurkolunk nektek!!!!!! Írjatok bármi fejlemény van!
Azután ki lesz a következö? Aztz tudom, hogy én kullogok a sor végén :lol: De ha mindenki bebabázik még ebben az évben, remélem nem jelentkeztek ki erröl a fórumról, mert olyan jó lenne jó sokáig együtt maradni és megosztani minden tapasztalatot egymással! :D

Képzeljétek lehet lesz egy kis melóm, alkalmi így karácsony környékén, de az is valami! Még nem kiabálom el,m eg páromnak úgy néz ki állandó részmunkaidös melója lesz, de az is szerdén derül ki :wink:
A dokimat délután tudom felhívni idöpont végett, de már nagyon várom, hogy mehessek!

Puszi mindenkinek!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Durci
nálam sincs semmi, még annyi se, mint nálad. Abszolút semmi tünet, semmi ami máshogy lenne, mint eddig.

Chrissy
ha egy időben leszünk babásak (max pár hét különbséggel), akkor úgyis minden babás dolog is egy időben fog érinteni minket :wink:
Kivi vagyok, mit mond majd a doki!

Nálam se mensi, se tünet, se semmi....
Vendég
 


Na hát csajok...Azt hittem már történik ma valami..
Teljessen kiugrok a bőrömből már... :lol:
Nagyon izgatot vagyok, mi lesz veletek!!!!

Tessék azért sürün jeletkezzni, ha az időtök engedi :)
csip-csip18
 
 


Akkor ismét én jelentkezek, a helyzet változatlan :lol:

Durci????
Vendég
 


Sziasztok!


Itt vagyok! Nálam sincs semmi, csak a hasam fájdogál. Nekem tényleg olyan érzésem van, hogy meg fog jönni. Bár a kolléganőm mesélte, hogy mindkét lánya mikor terhes volt, és várták, hogy megjöjjön nem jött meg, de végig olyan érzésük volt, hogy mindjárt megjön.
Szóval értitek? :D Bocsi a megfogalmazásért, fáradt vagyok.

Hkitty
Örülök, hogy Neked sem jött még meg. Szorítok, hogy baba legyen a dologban.

Kriszti örülök, hogy munkahely terén alakulnak a dolgok. Szorítok, hogy mindkettőtöknek összejöjjön.

Csip-csip, Csicsy Ti hogy vagytok?

Szép estét mindenkinek, holnap reggel jövök



durcipok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: