Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,nagyon sokat írtatok ám!
Nekem menzim még mindíg sehol pedig holnap telik le a missed.ab után a 6 hét.
krémes fehér folyásom van már töb mint egy hete! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el végleg, csak alig jutottam géphez, és akkor is ezer mást kellett csinálnom, de nem fárasztalak titeket ezzel.
Ráadásul oldalváltás van, így nem is tudok folyamatosan visszaolvasni, szóval amit sikerült megjegyeznem arra regálok:

Üdv az újaknak (na nem mintha én olyan "régi" lennék :lol: )!
Szöszke gratula a vizsgákhoz na és a kólamentes időszakhoz. Én is szenvedek ám, mert én a kávéról mondtam le a napokban. Szörnyű!!! Mondjuk ilyen 3in1-t iszok, de abból is a legalacsonyabb koffeintartalmút, szóval az már inkább kakaó :roll:

Én csináltam LH tesztet, de a dokimhoz is elmentem tegnap, és minden jel arra utal, hogy most van itt az ideje. Szóval fárasztjuk egymást a párommal a napokban, hátha... Persze én azért is megyek, mert fiút szeretnénk ismét (remélem ezért nem ítél el senki, mert tudom sokan már annak is nagyon örülnének, ha teherbe esnének), de azért mi úgy alakítjuk, hogy hátha összejön ismét egy kis pöcsös. Mert Marcit is befolyásoltuk így egy kicsit, és sikerült...
Nevek közül nálunk is a Hanna a lánybefutó, és a Zalán és Márk a fiú.

Nálunk Marci még csak most kezd beszélni, de egész nap be nem áll a szája, persze nem értem mit mond, ez néha láthatóan idegesíti, mert többször is "elmondja", de majd ha már értem is... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Nikole! Én a kávéról sajnos még nem tudok lemondani .. :roll: :roll: vmi kell, h felébredjek. Persze most, h itt a nyár, lehet, h hanyagolom. Én napi kettőt iszom általában, ezt mondjuk megpróbálom egyre csökkenteni. De ha megint elkezdődik a suli és a sok rohanás, akkor nem tudom, hogy fogok felébredni enélkül :roll: Pláne, h addigra remélem már tényleg pocakos leszek ..
Márknak hívják a páromat :D

Képzeljétek, én meg két napja olyan változást tapasztalok magamon, aminek már kezdek jelentősséget tulajdonítani .. a párom olyan dezodort használ, aminek eddig imádtam az illatát, tegnap és ma reggel viszont kifejezetten hányingerem lett tőle. Tegnap még elsiklottam felette, mert alapból hányingerrel ébredtem (azóta már ezen is nagyon sokat filóztam ..), ma viszont jól vtam reggel, de a deo mégis irritált. Szerintetek jelenthet vmit? Egy hét múlva tesztelek ..

Kép
szöszke.
 
 

 
 

Szöszke: nekem a Márk a befutó, mindig is az volt, de végül párom Marcell-ja győzött először, most még nem tudjuk, de a Zalán most is előbb van. Mondjuk nekünk két babócának indult, mivel 1 pete volt, így valószínű két fiúcska lett volna, és akkor tuti Márk és Marci lenne. De mielőtt nagyon összeszorulna a szívetek, még szívhangja sem volt a másik babának, és csak 26 hetesen a 4D-n derült ki, hogy valószínű ketten indultak. Szóval nem is tudtunk róla, csak akkor sikerült megválaszolni azt a sok-sok kérdést, ami a terhességem elején felmerült. Persze most már nagyon nem szeretnék ikreket. Mert előszörre szerettünk volna. El sem tudnám képzelni, ha Marci mellé még két gyerkőc érkezne :shock:

Terhesen megengedett a napi 1-2 gyenge kávé, csak engem ez a "teherbeesés esélye csökken 50%-al" egy kicsit megrémített. És Marci is akkor sikerült, mikor leálltam vele teljesen. Lehet csak babona, de inkább most is leállok...

És azt mondják, hogy a nő megérzi ha terhes, szóval a jelek akár valósak is lehetnek. Bár múlt hónapban néha én is produkáltam tüneteket, és semmi :roll: Szóval csak óvatosan, ne éld bele magad nagyon, de a gondolattal nyugodtan játszadozz, hátha :D :D :D

Kép
Kép
nikole
 
 


És Nitácska sajna nem tudom mit jelenthet ez nálad, de remélem minden rendben lesz.

Kép
Kép
nikole
 
 


nikole énis remélem hogy minden rendben van!
szöszke halkan reménykedhetsz de tényleg ne éld bele magad még :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma megjött. :( Ennyit erről a hónapról. Most egy kicsit kiborultam. Már ezer éve nem bőgtem a mensi miatt, de ma kitört belőlem. :( Ez van. Most elég gáz vagyok lelkileg, de majd átlendülök rajta.

Nita: drukk, hogy megjöjjön neked és eltudjátok kezdeni a projektet. Ugye most nem kell várnotok?

Nikol: akkor hajrá nektek! Neked Marci hamar összejött? Fú olyan édesek mikor beszélni kezdenek. Mondják a magukét és néznek a nagy szemeikkel hogy mi van anya nem érted? :lol: Nekem már folyamatosan kis mondatokba beszél már Kende, de van amit szépen átkeresztel. Pl. a májkrém – nápi lett. És mikor először mondta fogalmam se volt mit kér. Ott állt a hűtő előtt és hajtogatta, hogy nápi. :) Másnap jöttünk rá, mikor kentem a májkrémes kenyeret és mondta hogy nápi :)

Szöszke: akár ez jel is lehet :) Bár nekem mensi előtt is szokott hányingerem lenni. Úgyhogy annyira ne éld még bele magad ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jajjj Viri, annyira sajnálom. Úgy bíztam benne, hogy most sikerül nektek. Főleg, hogy cicifeszülés sem volt. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Megdöbbenve láttam a görbéd. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Kisvirág: sajnálom, hogy megjött, de ne borulj ki, annál rosszabb. Mondom én, aki elég rosszul viselte, mikor múlt hónapban megjött :cry:

Marci ötödjére jött össze, de akkor nézte először a doki a peteérésemet és mondta ki, hogy akkor ma meg holnap. És összejött. Most is ez volt, úgyhogy hátha... A többi 4 alkalommal volt amit lekéstünk, mert mértem a hőm, de nemegyszer elindult felfelé, mire eszméltem... Nem egyszerű ez a görba dolog szerintem, én a dokimban bízom és ezt ő is tudja, és tök édi, hogy megnézett már 2. hónapja :lol:

Marcinak is vannak már saját szavai. pl. opo = repülő. Eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy nem az apát mondja valamiért rosszul, mikor eddig szépen mondta, hanem a repülőt :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


kisvirág tényleg jóvolna ha történne már valami,vagy jöjön meg vagy baba legyen! :lol:

Orvoshoz most fogok menni és ő megmondja hogy kell e várni vay nem ha igen mennyit! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnalom a pirit Viri!

Mi babát látogattunk tegnap, 2 napos.

Kép
encike 2
 
 


nagyon cuki babó!
gratula hozzá!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, szép estét!

Először is köszi mindenkinek a reagálásokat a tegnapi hozzászólásomra .. :) Aranyosak vagytok! Igyekszem nem beleélni magam, ez az előző próbálkozásnál már megtörtént és nagyon nagyot csalódtam - ezt megpróbálom elkerülni. De a deoval kapcs. ma is ugyanaz volt a tapasztalatom, és semmilyen kaját nem kívántam .. bár ez meg lehet a nagy meleg ..

Kisvirág! Rohadt piri, nagyon sajnálom, h megjött :( :(

Nikole! Akkor azt hiszem, én is felhagyok a kávéval .. az adagcsökkentés szerencsére már ma összejött - csak egyet ittam reggel, és nem is volt szükség többre.

Encike! Nagyon ari a baba :)

Kép
szöszke.
 
 


szöszke az jó ha tudtad csökkenteni a kávé adagodat! :lol:
nekem piri még mindíg sehol pedig ma telt le a 6 hét a missed.abom után! :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szorítok Szöszke!Én ugyan nem tudom mik az előjelek.
kutyafüle
 
 


kutyafüle nemsoká te is megfogod tudni mik a jelek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi a vigasztaló szavakat aranyosak vagytok! Most úgy érzem nagyon besokalltam. Ráadásul a férjemmel is mosolyszünet van. Ez még dobott egyet a lelkemnek. Úgyhogy most egyenlőre nem is tudom hogy tegyem helyre a fejembe a dolgokat. Nehéz ügy, de valahogy megoldjuk.

Nikol: hú akkor elég hamar összejött nektek. Engem is már ezerszer megnézett a doki középidőbe és mondta, hogy na most tuti jó minden és mégse lett babó. Nem tudom mi van nálunk. :(

Nita: drukk, hogy azt mondja nektek a doki, hogy mehet a projekt. ;)

Szöszke: mennek a drukkok neked, hogy tényleg ezek jelek legyenek ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Mindenkinek szép napot ebbe a hőségbe!!!
encike 2
 
 


virág ugye már kibékültetek a pároddal? :lol:
énis remélem,ogy jót fog mondani a doki,rámfér már,hogy ne csak a rossz történjen velem.Mert ugye ez az év eleje nem jól kezdődöt! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hu, tényleg nagyon meleg van! :oops: :oops: :oops:

Szöszke, még egyszer köszi a vonalzót, remélem most már sikerül feltennem. Amúgy nagyon drukkolok, hogy a jelek arra utaljanak, amire vágysz! :)

Kisvirág, ne légy szomorú, a rossz után mindig jó következik, és remélem nemsokára Rád mosolyog a boldogság!
Amúgy a férjemmel mi is moslyszünetben vagyunk ma, lehet, hogy a nagy hőség teszi, ilyenkor felforr a fejekben a víz :x

Nitacska, remélem hamar rendbe jön a ciklusod, biztos nem könnyű a szervezetednek ismét beállni a régi "kerékvágásba", de sikerülni fog.

Nikole, Nektek hajrá! Jó volna befolyásolni a leendő babák nemét, mi elsőre kislányt szeretnénk. Persze lényegében mindegy, fő, hogy egészséges, erős bébi legyen, és én is kibírjam a nehézségeket.

Még mindig nem tudom a múltkori vizsgálatom eredményét, remélem P2-es lett...

Amúgy 2 napja szedem a halolaj és fokhagyma kapszulát is a koleszterin csökkentésére. Gondoltam kipróbálom.

Szép napot!, üdv: J

Kép
judi79
 
 


köszi judi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judi!
Nagyon jo a kolira amiket szedsz. Én is a halolajat szedem és teljeen rendbe jöttem. Még azért szednem kell azt mondta a dokim.

Ma itt voltak tesomék, jot szorakoztunk.

Anyu azt álmodta, hogy ismét lányom született. De jo lenne ha igaz lenne.
encike 2
 
 


encike általába beválnak az álmok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!

Olyan meleg van, h komolyan semmihez nincs kedvem :? Tegnap este fürdés közben éreztem egy kis cickófeszülést .. :roll: De ezt már lehet, h csak bemagyarázom magamnak :? Hát majd hamarosan meglátjuk. Minden esetre köszi a drukkokat, nagyon édesek vagytok :)

Virág! Jobban vagy már? Pároddal sikerült végetvetni a mosolyszünetnek? Amúgy meg gyere sokat és írd ki magadból, úgy hátha jobb lesz :)

Judi! Szívesen :) Látom sikerült, örülök ;)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Hát igazán nagy vitánk nem volt apával, csak olyan kisebb szócsata. Lehet én is érzékenyebb vagyok, de szerintem már ő is el van szomorodva, hogy még nem jött össze a baba. Egyébként tegnap már normálisan beszéltünk egymással. Úgyhogy remélem ennyi volt a mosolyszünet. Bár nálunk ez nem szokott nagyon sokáig tartani.

Judi: ugye ti is kibékültetek már?

Enci: de jó lenne, ha anyud álma valóra válna. De nemsoká ;)

Szöszke: mikor kéne neked nem megjönni? Mikorra tervezel tesztelni? Nagyon izgi! Drukk neked, hogy legalább neked összejöjjön. ;)

Most csak ennyi. Irtó meleg van és még standra se tudunk menni a hülye mensi miatt :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

A "2009-re babát tervezünk"-be írtam már néhányszor, de látom, h szimultán zajlanak az események!
Itt nagyobb az élet, szóval, ha megengeditek néha jövök!

Nekünk amúgy, mindegy, h milyen hónap, csak szeretnénk kistesót a csajszink mellé! :D

Most szenvedek a melegtől!

Üdv,

Zsu

Zsu
svs
 
 


Virág! Nagyon örülök, h rendben vagytok :)
A múlt hónapban 30-án jött meg, és a ciklusaim 28 naposak, tehát ebben a hónapban 27-én kéne nem megjönnie ;) Szerdán vagy csütörtökön tesztelek, majd meglátjuk .. :) Kicsit félek, ezért lehet h elhúzom és csak csütörtök-péntek lesz :roll:

Zsu! Üdv itt :) Gyors babásodást ;) Én is szenvedek ..

Kép
szöszke.
 
 


Zsu: üdv itt. :) Mihamarabbi babásodást neked! Ja és én is szenvedek :) Ti mióta próbálkoztok, vagy csak most kezditek a projektet?
Emma hogy bírja a meleget?

Szöszke: szerintem várd meg a pénteket. Akkor már tuti látható lesz a 2. csík. Tök szupi lenne. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szöszke! Nagyon várjuk a pénteket, hogy valami jó hírrel örvendeztesd meg lánycsapatunkat Te elsőként. Ezer drukk!!

Kisvirág, örülök, hogy kibékültetetek, mi is jóban vagyunk már a Párocskámmal. Mi most éppen felújítunk és ettől mindenki "ideggyörcs"... :x

Zsu, üdvözlet közöttünk, várjuk hozzászólásaidat.

Ez a hőség tényleg bomlasztó, csak hideg limonádéval és időnkénti légkondival lehet kibírni, vagy ...irigylem a strandolókat... :?

Nekünk még egy jó hónap a babaprojekt kezdete, és akkor már én is a "tesztelősök" közé fogok tartozni... :roll: hú de várom...

Legyetek jók!

Kép
judi79
 
 


"Ideggörcs"öt akartam írni... :P tényleg meleg van :oops: :oops:

Kép
judi79
 
 


sziasztok!mindenkinek megy a drukk!
pénteken végre eljutok az orvosig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Két estémbe került,de végig olvastalak benneteket és látom,hogy egy nagyon jó kis csapat jött össze.Ha szabad még,én is csatlakoznék hozzátok.Én 25 éves vagyok,óvónőként dolgozom és az első babát tervezzük a férjemmel.Holnaptól kezdem el szedni az elevitet(nekem ezt ajánlotta a dokim),megvárjuk még a következő menzit és utánna megy élesben.Így ha elsőre összejön,amit nagyon-nagyon szeretnénk kb.májusban fog megszületni a picur.Ennyit röviden rólam,remélem még nem késtem le a csapatról...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike
Üdv. Miért ne csatlakozhatnál. Örülünk neked.
Drukk, hogy hamar sikerüljön a baba.

Nita
Tényleg jó lenne, ha már megvizsgálna orvos. Lehet, hogy tényleg baba van a dologban.

Szöszke
Drukk péntekre a + teszthez.

Hát, tényleg iszonyú meleg van. De nyár van, ilyenkor legyen is jó idő.

Kép
p__lilla
 
 


Jó (jobb) reggelt!

Elrobogott itt mellettünk vmi orbitálisan nagy autó, és az egész család feléredt :evil: Antiszoc emberek. Köszi mindenkinek a tippeket, tanácsokat a teszttel kapcsolatban, valszeg péntek lesz :) És nagyon köszönöm a drukkokat is!

Judi! Húúú, a jéghideg limonádé ötlete eddig vmi okból kifolyólag fel sem merült bennem, de most mindjárt lerobogok és csinálok is :D Nagyon megkívántam.

Vernike! Üdv itt, persze h csatlakozhatsz! Hűű, elolvastál mindent? Azannya ;)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!
Amilyen meleg volt tegnap, most olyan hüvös van!

Vernike!
Üdv! Mielőbbi babásodást!

Nekem most van pé ugyhogy ki is használjuk.
encike 2
 
 


Köszi a kedves fogadtatást!

Encike, nálatok hűvös van, de jó nektek! Itt, Zuglóban pont olyan gatyarohasztó meleg van, mint tegnap! A kocsi hőmérője 38 fokot mutatott tegnap! :shock:
Főznöm kéne, de nem vagyok hajlandó ilyen melegben! :oops:

Szössz: mindig tesztelsz már akkor, amikor meg kéne jönnie? Nem vársz néhány napot? Mondjuk megértem, én nagyon türelmetlen tudok lenni!

Kisvirág: nekem még csak most jött meg szülés óta. Eddig sem tettünk ellene semmit, de talán mostantól nagyobb esély van babóra!
Emma jól bírja szerensére, de állítólag a gyerekeket kevésbé zavarja a meleg. Monjuk egy vizes pelussal játszunk kukucskálósat, meg pancsol is délutánonként a kisasszony! Csak enni nem nagyon akar! Kende eszik rendesen?

Vernike, szia! Én is nagy öreg vagyok ám itt! :wink:

Zsu
svs
 
 


Encike! Hűvös van? :shock:

Zsu! Először is tetszik ez a Szössz :D Amúgy nem szoktam várni, nem is nagyon tudok .. meg aztán mindig megjön. A múlt hónapban volt úgy, h teszteltem, nega lett, és utána is semmi .. akkor úgy vtam vele, h majd vmelyik nap még egy teszt, de akkor is megjött. Most félek leginkább az eredménytől, mert most ezek miatt a "jelek" miatt nagyon bizakodom.
Itt is meleg van, mondjuk annyira nem, mint tegnap .. de tegnap délelőtt is 26 fok volt (most is annyit mér a hőmérő), délutánra meg lett 35.

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok,nagyon köszönöm ezt az aranyos fogadtatást mindenkinek,sajnos nem mindenhol van ez így...
próbálok lassan majd én is személyre szólóbb lenni,egy kicsit még ismerkedem veletek.
Szöszke érted nagyon izgulok és drukkolok a pénteki teszt miatt (nekünk akkor döntenek elvileg a hitelünkről)és természetesen a többieknek is,és nagyon fogok rátok irigykedni ha összejön.De már csak egy hónap és mi is próbálkozhatunk,addigra elvileg tető alatt lesz a házunk is és kevesebb lesz a stressz.....
húúú lányok a kólát én is nagyon imádom,de mire végigolvastam a sok káros oldalát,félretettem még azt a fél poharat is ami a kezembe volt...
Egyébként egy kicsit kilógok ám én a csapatból sajna,mert rajtam van pár felesleges kiló.egy 5-öt minimum le kellene adnom,de diéta nehéz dolog nálam mert epeköveim vannak és hamar bemondják az unalmast ilyen "más" ételekre.Ha van valakinek valami jó ötlete ezzel kapcsolatban,illetve tud valamit az epekő-terhesség mellékhatásairól megköszönném a segítségét.
Na befejezem mert sok lesz belőlem...
Svs-te is most csatlakoztál nemrég ugye?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike! Nyugodtan írj, ha csak úgy dől belőled akkor is, minél több, annál jobb :D Én imádom olvasni a hozzászólásokat, és sztem a csajok is, elvégre is ezért vagyunk itt ;) Akkor én pedig a hitelcucchoz drukkolok nektek pénteken nagyon!!!

Perpill úgy próbálom elviselni a meleget, h megmostam a hajamat a héten már másodszorra 8) tökjó, csak mindjárt meg is szárad. A hőmérő skálája azóta felkúszott 28-ra ..

Kép
szöszke.
 
 


Vernike!
Azért, mert esetleg + kilo van rajtad nem logsz ki közölünk!!!
Itt a helyed, irtad, hogy máshol nem igy fogadtak, esetleg elárulod, hogy hol, mert nekem is volt ilyen tapasztalatom.
encike 2
 
 


encike 2 írta:Vernike!
Azért, mert esetleg + kilo van rajtad nem logsz ki közölünk!!!
Itt a helyed, irtad, hogy máshol nem igy fogadtak, esetleg elárulod, hogy hol, mert nekem is volt ilyen tapasztalatom.

Amúgy, ha szabad, akkor erre én is kíváncsi lennék, h hol fogadtak "nemjól" .. :roll: akár priviben is jöhet, ha nem szeretnéd ide kiírni. Ha meg sehová sem szeretnéd, azt is megértem:)

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke!Köszönöm,írni bírok mindíg....a hitelhez meg már reményem sincs....ki vagyok tőle...de ez nem ide való...
Encike2!Köszönöm,aranyos vagy...csak itt mindenki karcsú mint a nádszál....
Hát próbáltam környékbeli kismamáknál is érdeklődni leginkább a dokim felől,tehát ez egy helyileg maghatározott csoport volt,régi törzstagokkal és nem igen vették szívesen,hogy új voltam köztük,pláne gyerek nélkül!!De most nagyon örülök,hogy rátok találtam,mert így teljesen egy pontól indulunk,mindenki most tervez első vagy második babát és ez olyan stabil pontnak tűnik!
Hajrá lányok!!
Nálunk van vagy 38 fok,az előbb jöttem be a fűnyírásból most irány a medence!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Egy kis segítséget kérnék:Hogy tudok fényképet feltenni magamról,?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


jaj, bocs, ha le "Szössz"-öztelek, észre sem vettem! :oops: :wink: De örülök, ha tetszik! Remélem beigazolódik a "gyanú" és elkedezded a sort!

Nyugodtan hívjatok svs helyett Zsunak!

Vernike: hol építkeztek? Drukkolok én is a hitelhez! Tuti megkapjátok! Mit nem adnék a plusz 5 kilódért, én pont ennyivel vagyok kevesebb a versenysúlyomhoz képest!
Miért nem fogadtak máshol szívesen? :shock: Pont nem erről szól az az egész net! :roll:

Zsu
svs
 
 


Nekem megint szarakodik a babanet, de szeretem ilyenkor :twisted:

Verni! Sosem értettem az ilyen embereket .. pedig biztos szívesen vetted volna, ha a tapasztaltabb emberek tudnak segíteni. Én azt is szeretem, ha itt vkinek első baba lesz, mert akkor nem csak nekem adódhatnak kérdéseim, és azt is szeretem, ha vkinek nem első baba, mert ő pedig mindig tud segíteni, meg aztán nála is felmerülhetnek még ismeretlen dolgok .. :) Pont ezért szupi ez a fórum! Én egyébként azt hittem, h vmi másik ilyesmi oldalon nem fogadtak be .. mert olyat már én is hallottam.
És amúgy jól mondta Encike, tényleg nem lógsz ki :)

Kép
szöszke.
 
 


Vernike: vagy a hsz-nél melléklet csatolásaként, vagy a profil/avatar (alul) résznél (akkor kicsike lesz bal oldalt állandóan, ahogy nekem Emma)

Zsu
svs
 
 


Zsu! Engem egyáltalán nem zavar, sőt, ahogy írtam is, tetszik :D

Vernike! Ott van ez alatt a "dobozka" alatt, amibe írsz, h Melléklet feltöltése, arra kell kattinta, tallózod a képet, amit fel akarsz tenni és rányomsz arra h Feltöltés. Aztán elküldöd a hozzászólást és itt lesz a kép ;)

Kép
szöszke.
 
 


Most látom, h közben írtad is, h hol voltak ilyen "kedvesek"! Hát, ha ilyenek, akkor biztos nem érdemelték ki a társaságodat!!! 8) :wink:

Zsu
svs
 
 


Na, hát úgy érzem nem vagyok a fogalmazás csúcsán, azért remélem lehet érteni, h nagyjából miket akarok mondani .. :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Húúú de gyorsak vagytok,úgy látszik sokan pihizünk a gép előtt....
Na de bénaságom töretlen,nem találom a profil-t sem....segítsééég!!
Ilyen oldalt lévő kis képet szeretnék...

Vernike

Kép
vernike25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: