Új privát üzeneted érkezett!

Pumukli

4 évig jártam dokikhoz, hogy kiderüljön, miért görcsöl be iszonyúan a hasam. gyakran voltak rövid (15mp-2p) de annál erősebb görcseim. Voltam veseköves, vakbélgyanús, szóval jártam mindenféle dokinál. Feladtam, kb 2 évvel később mentem rutinvizsgálatra a dokimhoz, éreztem közben, hogy fáj a vizsgálat. Kiderült daganatom van. Akkor még nem tudtuk, hogy hol, mekkora, csak annyit, hogy jóindulatú. Hálisten nem a méhizomban volt. De így is kivették az egyik petefészkem nagy részét. Ennek már hat éve. Azóta rettegek, hogy nem lehet gyerekem. Egy biztos, hogy a párom mellettem volt már akkor is és most is.
A pozitív gondolkodás nekem sem megy mindig. Most azért aggódom, mert szeretném vele megbeszélni a baba dolgot, de nem tudom hogy kezdjek bele. :cry:
nati80
 
 


Lehet hogy később még vissza tudok jönni, de most mennem kell!

Puszi Mindenkinek
Pumukli
pamukli
 
 


Figyelj Nati! Ha a párod melletted volt a nehéz időszakban, akkor most sem fog cserben hagyni! És hessegesd el a rossz gondolatokat! Ha már megoldódott a problémád, lehet nem elsőre esel teherbe, de biztos érdemes lesz kivárni! Ne add fel és meglátod, sikerüni fog!
Beszélj a kedveseddel!

Pumi
pamukli
 
 

 
 

Sziasztok!

Szia Nati!Üdv,közöttünk, meglátod ez egy szerencsés topic, hamar eljön a Ti babátok is!!! :lol: :lol: :lol:

Hát jól sikerült ez a mai napok, lányok!
Olyan jó kis romantikus,sétálós, mozis....stb... :oops: :lol:
És még nincs vége, mert most megyünk a barátainkkal találkozunk,és bulizunk egy jót!!!
És Ti miket csináltatok???

Csubi
csubi
 
 


Szia Csubi!

Most elolvastam a te hozzászólásaid is, hogy veled is képben legyek. nagyon szomorú ami veletek történt, de igaz, jobb még korán észrevenni, mint amikor már növöget a pocak. Nagy trauma lehet.

Ezek szerint te is 30 körül vagy? Akik azt mondják öreg, azok biztos a 20-sa éveikben járnak. Már leírtam erről a véleményem egy kicsit feljebb.

Mielőbbi sikeres babásodást kívánok! :D

Natasa
nati80
 
 


Sziasztok csajszik!

Natasa, üdv a csapatban!!! Olyan szép neved van, most már igy elárulhatom, ha lányom lesz, ezt a nevet akarom neki adni. Ti gondolkodtatok már ezen, lányok?
Nati, sajnálom, ami veled történt! De nyugi, én úgy tudom, egy petefészekkel is lehet gyereked. Fő a pozitív gondolkodás, ezt már mindenkinek mondom!!!!
Csubi, akkor a mai napod is jól telt. :wink:
Én mint írtam, faleveleket gereblyéztem a hugommal, meg téliesitettem a virágokat. Apukám nemrég átesett egy komoly műtéten, ezért segíteni kell neki, ahogy lehet.
Akkor ezek szerint ez inkább a 30 felé járó nőcik topicja.:)
Kiváncsi leszek, mit mond majd az orvos.
Többiek? Pihennek, meg őszi séta, cukrászda, összebújás?
Manó, Kriszta, Márti, Natik, Pumukli, Csubi????Akit kihagytam bocsika!!! Figyi csajok, a többi topicon szoktak olyan táblázatot csinálni, hogy ki mióta próbálkozik, hány éves, mekkora a ciklusa, van-e már babája, mikor lesz ovuja, vagy mikor tesztelt pozitívat, stb. Nincs kedvetek egy ilyenhez? Időszakonként frissíthetnénk. Ja és a vonalzóhoz mit szóltok? Sztem ott tök jól nyomon lehet követni, ki hol tart. (bocsi, ha már említettem ezt, úgy látszik mániám a vonalzó) Manó, segítek megcsinálni, ha akarod! :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


sziasztok!!!!
hehehehe,vártam a vonalzós törtétet végét!!!!a multkor nagyon jol leirtad ott akadtam el hogy nem tudtam a kodot a babanetbe bemásolni.......ugy volt szétverem a gépet,aztán a fejem és feladtam........ :lol: de jo ha segitesz sőt priviben leirom amii kell hozzá és a többit rádbizom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

szia nati80:ez egy jo fej topic jol fogod magad itt érezni és itt mindenki babás lesz!!!csubi kezdi jövő héten :lol:

többi csajszi merre van?????
Kriszta tudom hogy az ovud közeledik de,magára hagyhatnád apát egy fél orácskára :wink: :wink: :wink: .

de jo hogy itt vagytok!!
pumukli:nem ülök itt sokat csak mindig bekukkantok,a szememet meg kinyomom ha nem javul :wink:

mano
manocska2008
 
 


Szia Jenny!

Köszi a bókot, nekem is nagyon tetszik a nevem. Most terólad is olvastam, jó hogy nem kell sokat visszamenni. Akkor ti a következő hónapban fogtok kezdeni? Ahogy írtam, mi még nem is beszéltünk róla, de én már nem szeretnék sokáig várni vele.

Manocska,
szia. Azonnal kezdem történeted olvasását, hogy tudjak rólad mindent.

Natasa
nati80
 
 


Jenny

Én benne lennék a táblázatban. Szeretnék csinálni vonalzót is, de még nem tudom, hány naposak a ciklusaim, a két oldal változó hosszúságú. A nem működő 28 napos az tuti.
nati80
 
 


szia Nati80!!

üdvözöllek tényleg az előbb elmaradt azt hiszem!!!!!hát nagy döntés a gyerek,de biztos fog sikerülni.szerintem kérdezzél rá hogy ő mit szólna egy babához????mond el neki hogy már régota foglalkoztat a gondolat,és talán jo lenne ezzel komolyabban foglakozni!!!
mi sokáig nem akartunk harmadik babát és egyszer csak mondtam hogy mi lenne ha lenne egy kislányunk!napokat gondolkodtam rajta hogy mondjam el aztán mindenféle körités nélkül kiböktem.ő meg mondta hogy teljess mellszélességgel támogat jo gondolat stb.....azota már eltelt 3 honap ez a negyedik,és mivel a fiuk hamar sikerültek azt hitte az elején nem kell különösebb cécó,de már látom hogy őt is egyre jobban izgatja....
csak hajrá lehet a férjecskéd is gondol rá csak ugye fiuból van és hát.........alig várom hogy megird mit mondott!!!

Jenny hol vagy???izgulok vonalzó ügyben :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Manocska,
Most értem a végére az írásaidnak. nem lehet könnyű két fiút nevelni és bátor vagy, hogy bevállaltok egy kislányt is. Sok örömöt tudnak adni a porontyok. Soki sikert a kislányhoz.
Szemed hogy van? Ha nem múlik, van egy jó ötletem.
Hőmérőzéshez én is értek egy kicsit, bár csak két hónapja csinálom. ha kell segítek, megnézem szivesen.
Szólíts Natasának, sajnos ilyen név már van, ezért nem engedte a gép.
Aloe verás cuccokat tényleg nem szabad fogyasztani, de semmilyen méregtelenítő, vízhajtó termékeket sem, mert tényleg elhajtják a babát is.

Natasa
nati80
 
 


szia Natasa!!!

esetleg tudnál aabban segiteni vagy valaki hogy ovu mikor van???amikor fáj a pocak mint állat vagy utána.mert elvileg mind a kettő logikus lenne de most ugyebár FONTOS!!!!!.nagyon fáj a pocim :( .remélem a pé miatt .elvileg a pé-met a ciklus .hu holnapra tette de hát az esm egy életbiztositás!!nekem a hőm álltalába 36.5és 36.4 igy váltakozik,mennyit kell leesnie majd azon a bizonyos reggelen?????már arra is gondoltam hogy rossz a hőmérőm de már nem váltok esetleg a másik ciklusban!!!!

ja a srácokról hát olyanok mint az időjárás,de azért kezelhetőek ezért is merjük már a harmadikat válllni!!mire megszületne a kicsia Beni 9 éves lenne a Máté meg 6.és amég a kiságyban fekszik nincs vele gond és mire elindul majd ujra eltelik egy év.csak okosodnak a nagyok közben,(ebbe bizok :wink: ).meg ugye oviba suliba járnak,nem lesznek itthon egész nap.a nyáriszünettől viszont parázok!!!!!!

várom a peteérős tippeket mikor van amikor fáj vagy utána!!!!!!

Kriszta Márti és a többiek nem irom végig mert félek hogy valakit kihagyok.

mano
manocska2008
 
 


Manocska,

Sokan azt mondják, hogy nem lehet éreznia pé-t. Szerintem, ha a tüsző elég nagy okozhat az izomban fájdalmat, tehát logikusan átgondolva szerintem utána vagy fogékony. SZERINTEM! Én inkább hőböl tudnám megmondani. Akkor van pé, ha a hőd egy neked minimum érték után tutira az eddigiek fölé megy és ott ingadozik tovább. Nekem még nem volt ilyen eddig, de a fertilityfriend.com-on így láttam.

Natasa
nati80
 
 


de logikus !de már azt is hallottam hogy a pé-kor le kell essen a hő egy kicsit reggelre?????azt tudom hogy utána fel kell mennie és ott kell maradnia mert ma ujra leesik akkor meg fog jönni!!!!!!.akkor lehet holnap van tényleg a pé.na mindegy iparkodunk apával :lol: :lol: :lol: .amugy mjd küldöma görbém mondjuk még nem tudom hoyg kell,de majd csak a hó vége fele mert addig ugysem látni rajta sokmindent!!!!

nekem majdnem mindig van köztes fájdalmam,ritka amikor nincs.mult honapban hétfő estétől kedd estid nem volt jo a pocakom.nekem 26 naposak a ciklusaim és igy mindig 12-13-án van ovum ha a fájdalom után lenne akkor kevés már a nap utána,akkor nincs meg a 12nap.szóval nem tudom,de nekem mindig igy volt ugy emlékszem!

azért köszi az infót :lol: :lol: .

még bekukkantok
puszi mano
manocska2008
 
 


Bocsi, ha ritkán jövök, csak vendégségben nem lehet annyiszor gépezni. Apa is érdekes, folyton bizonygatnom kell neki, hogy szeretem. :)
Manó, nyugodtan ird le a paramétereket, aztán megcsinálom neked, és elküldöm a mail címedre, már ha megadod.
Az a baj, hogy ha megcsinálom és a topicban elküldöm, nem a kódot jeleníti majd meg, hanem magát a vonalzót.
De amúgy ha sikerül a lilypie-n megszerkeszteni a vonalzót, és a kódokat kidobja, már csak az a dolog lényege, hogy az url kezdetű sort kell kijelölni,(egér bal gomb és végighúzzuk a soron, míg a kód kék nem lesz)aztán jobb egérgomb rákatt, másolás kiválaszt. Profilban az aláírás részre jobb egérgomb rákatt, beillesztés kiválaszt. Alul mentés. És akkor már elvileg a topicban mutatni fogja a vonalzót az összes hozzászólásodnál.
Ha nem megy, akkor várom a prividet, és megcsinálom, majd elküldöm a mail címedre, oks?
Nem tudom, jövök-e még ma,így mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát, valamint szexben gazdag éjjelt kívánok!!!

Puszika!!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Manocska,
szerintem a tűsző növekedése okoz fájdalmat, a tüszőrepedés nem. A hőcsökkenést már a repedés okozza, ami hajnalban van állítólag, ezért nem mindig mérhető. Úgy olvastam, hogy van késői ovu is, szóval lehet, hogy elég 10-12 nap. Azt is olvastam, hogy vannak olyan nők akiknek a menses alatt van ovu-k. Az a tuti, ha egész hónapban 2-3 naponta huncutkodtok :D :D :D
nem is olyan rossz elfoglaltság.
Szóval akármi is lenne logikus, nem biztos, hogy igaz is. Most jól összezavartalak :?: :roll:
Én most egyedül leszek az ágyikóban, drágám dolgozik. :(
nati80
 
 


köszi Jenny szerintem elküldöm majd az adatokat.!!!!!!

én is elköszönök szép álmokat kivánok mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

puszi mano
manocska2008
 
 


nem zavartál össze én is csak találgatok :lol: mert már mindent összeolvastam!!!!valoban a huncutkodás a lényeg :D :D :D .

megyek csicsikálni,meg majd leszakad a derekam :cry: .

ujra szép álmokat!!!!puszi mano
manocska2008
 
 


jo reggelt csajok!!!

azért kukkantottam be mert ma nem sokat leszünk itthon,a Beninek van foci.amugy meg el is keseredtem korán reggel,mert mérem a hőmet ebben a honappban és eddig mindig ugye hasonlot mért,(36.4,36.5,)ma reggel megmértem és 36.6-volt.juhéjj örültem hogy akkor csak most volt pé-m.erre felbuzdulva ujra megmértem akkor már ismét 36.5-volt,akkor egy másik lázmérővel egy harmadik eredmény.......lehet tényleg megbizhatatlan a digitális hőmétő és lehet abbahagyon a mérést és következő honapban,veszek egy higanyost.na jo nem vagyok azért padlón :wink: csak elmondtam.most meg már nem akarom higanyossal folytatni mert nem azzal kezdtem!!!!!.megyek szendvicseket gyártani,még mielőtt megyünk bekukkantok! :D :D .

puszi mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Bocsi a tegnapi eltűnésért,de nem én tehetek róla :cry: Nekünk már megint nem működött jól a net :( :( :( Borzasztóan idegesítő :evil:Na mindegy,remélem ma semmi gond nem lesz.

Mano!
Hú,de borzasztó,hogy nem javul a szemed.Nagyon sajnálom :!: :!: Ma feltétlenül menj el a dokihoz,hátha tud adni valamiféle csodaszert :!: Remélem,gyorsan meggyógyul.
Már én sem tudom eldönteni,hogy mikor van ovu,úgyhogy 2-3 naponta huncutkodunk,s remélem hamar meg lesz az eredménye.
Csak ezt tudom tanácsolni Neked is,bár lehet,hogy a tegnapi huncutkodás meghozta az eredményt :D Nagyon szurkolok!!!!!
Fincsi szendvicseket készíts ám :P Nyam,nyam ,de éhes lettem :D

Nati!
Üdvözöllek Nálunk,jó,hogy jöttél :P ,s egy gyors két csíkot kívánok Neked.Sajnálattal olvastam,ami veled történt,de fő a POZITÍV gondolkodás.Biztosan sikerülni fog :!: :!: :!: Szerintem beszélj a pároddal,ne félj felvetni ezt a témát,hiszen melletted állt és áll :P Ez nagyon fontos dolog!

Pumukli,
milyen igazad van :P Ez a fórum azért van,hogy mindent megbeszéljünk,s segítsünk egymásnak!!!!Örülök,hogy Te is így gondolod :P

Jenny!
Szerintem nagyon jó ötlet a tábla és a vonalzó.


Szép napot Mindenkinek :P
nati06
 
 


szia Nati!!!!

bekukk,a szendvicsek elkészültek :D :D .azt olvastam hogy a lány soermácskák kevesebben vannak mint a fiuk,és kitarobbak is :wink: (mondjuk ez hihető)és aki kislányt szeretne annak sűrűn kell hancurozni és tanácsos nem ovukor összebujni......hogy ovukor ne bujjunk össze azt nem birom megállni de a sűrű hancurt betarjuk!!!!!!!!!!!hehe a hőmérőt meg lehet lerakom mert csak paráztatom magam rajta,következő ciklustól pedig higanyosat fogok használni.

jajajjj nincs kedvem menni a focipályára pedig imádom nézni a gyerekeket,de olyan barátságtalan az idő.sajnos a férjemnek is bajnokija van igy valakinek muszáj ott lenni a Benivel.Mátéka megy anyukámékhoz(de jóóó neki).megyek ujra a konyhába,még jövök bekukkantok!!!!!!!!!

pussszszzzz mindenkinek:mano

ja és nem tudok menni a szemészhez mert a férjem elvitte a kocsit kint leszek a pályán és nem birok odajutni. :( de most elfogadható......még látom a netet,hehe de utánajárok mert amugy idegesit de most sajna nem tudok.jövő héten biztos megyek a dokihoz akkor ráérek!!!!!!!addig meg cspegtetem ezzel!
manocska2008
 
 


Jó reggelt Csajszik!

A hőmérőt, akár higanyos vagy digi, legalább 5 percig kell hagyni. Nekem is digim van, de amikor csipog, hogy kész azért még benn bagyon 2 percig. Nem kell hozzá higanyos.
Manocska, lehet, hogy ebben a hónapban nincs pé-d. Ez teljesen normális, nincs minden hónapban pé. Néhány havonta van egy kimaradás. VAGY már sikeres volt a huncutkodás, ezért nem esik, emelkedik a hőd.

Ha vége ennek a hónapomnak, felteszem nektek a görbém, hogy lássatok egyet. Jó ingadozó.

Most mennem kell tanulni, de azért be-be nézek.

Natasa
nati80
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon boldog vagyok!!! :D :D :D
A görbémen automatikusan bejelölte a program az ovulációt a ciklus 17. napjára. Most csak azért kell dolgoznom, hogy a hőm folyamatosan felfelé igyekezzen és ott is maradjon a hó végéig.
nati80
 
 


Senki sincs itt? :cry:
Hát akkor tényleg megyek tanulni. :evil: :evil: :evil:
nati80
 
 


szia Natasa!!!!

remélem van pé-m.elvileg a ciklus.hu mára rakta,és fáj ia a hasam ahogy szokott,de lehet hogy neincs pé-m nem tudom......majd kiderül :wink:

csajok mennem kell délután jövök!!!!!

puszi mano
manocska2008
 
 


Sziasztok :P

Egy kicsit bekuksizok,de látom,nem nagy itt a mozgás :cry:
Hol vagytok lányok?????

Natasa!
Mit tanulsz?

KépKép
nati06
 
 


Jenny!

Én megpróbáltam olyan vonalzót is csinálni,mint a tiéd,de nem sikerült :cry:Még próbálkozom :!:

KépKép
nati06
 
 


Szia Nati!

Tényleg nincs nagy mozgás itt. Biztos mindenki alszik a tegnap esti hancúr után.
Szigorlatra készülök, statisztikát tanulok most. Izgi!
nati80
 
 


Sziasztok lanyok!

Most nincs idom visszaolvasni nagyon, csak epp atfutok a sorokon, mert nem otthonrol netezek,nalunk mar nem megy 2 napja a k...va net! Apa ma este betelefonal, hogy mi a gazvan???
Az ikerbatzam geperol irok, itt meg nincsenek magzar karakterek. mar egyszer irtam es nem tudom mi lett :evil: :evil:
Nekem a hom mind megy felfele ma 37,3 volt,a szomszed topikban a lanyok azt mondjak, hogy babas gorbenek nez ki,de majd meglatjuk.Hatha vannak veletlenek is neha :wink: :D :lol:

Nati80
Udv koztunk, orulok, hogy te is csatlakoztal. Szolithatlak en is Natasanak?

Jenny:
a tablazat nem rossz otlet, de ki csinalna meg, mert nem vagzok temaba nagyon?

Na puszi, remelem mar holnap lesz net nekunk is.

UDV MINDENKINEK! APARA FEL!!! :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok lányocskák!

Hűha, biztos mindenki a szabadban van, hát igen, szép az idő.
Tegnap csináltam egy kis kutatást a hőmérőkkel. 3 különböző hőmérőt használtam, 3 különböző helyen. 5 percig mértem. Az eredmény:
A 2 higanyos szájban ugyanazt az értéket adta, hónaljban volt 0,1 eltérés a 2 féle hőmérő között.
Digitálissal a szájban mért megegyezett a higanyosokkal, hónaljban ez is más értéket adott.
Hüvelyben mindhárom hőmérő ugyanazt az értéket adta ki. Viszont ez a szájban és hónaljban mérteknél 0,2 fokkal magasabb volt. Míg szájban, hónaljban általában 36,8 -at mértek, hüvelyben mindhárom hőmérő 37,0-et mutatott.
Összegzés: A hőmérő mindegy milyen, de a hüvelyi érték a legpontosabb!

Bocsi, ha fárasztó vagyok, de volt egy kis időm tegnap este, mert apa filmet nézett. :D

Én mindig blamában vagyok a hőmérőkkel, hogy jól mérem-e, mert elég cikkcakkosak a görbéim. Na de most egy kis bizonyosságot kaptam, hogy jó helyen mérem.

Nati, látom a babás vonalzódat is a lilypie-n csináltad, akkor a ciklus vonalzó is menni fog!
Ugyanott kell csinálni, csak a ciklusosat kell. Van 28 napos, meg hosszabb is. Egy régebbi hozzászólásomban részletesen leírtam, hogy kell pontosan csinálni. Nézd meg, ha van időd!

Natasa, ez jó, hogy felteszed a görbéd, legalább okosodunk. Aki vezeti, néha felrakhatná, hogy lássuk, ki hogy működik. Ha beírja a pé-met, én is felteszem.

Mártika, én megcsinálom a táblázatot, ha gondoljátok. Az adatokat beszéljük meg, mi legyen benne, és akkor ha mindenki elküldi, akár ide, akár priviben, megcsinálom.

Natasa, Márti, reméljük tényleg jól érzitek, és baba van a dologban.
Drukkolok, mint mindenkinek!

Jók legyetek, majd még bekuksizom később!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Syia Jenny!

Most jól kivesézzük a hőmérőzést. teljesen mindegy hol méred a hőt, csak mindig ugyanott, ugyanakkor. A hüvely és száj közötti eltérés azért mindegy, mert az ingadozás ua lesz. Most is hangsúlyozom, hogy a cikcakkos görbe normális.

Pár nap mulva, ha tutira megy felfelé a görbém felteszem, ha nem emelkedik tovább akkor nem volt ovum, de azért akkor is felteszem.

Natasa
nati80
 
 


Sziasztok lányok!!!

Remélem mindenki kint van a szabadban, mert gyönyörű idő van ma!!!!Mi is mindjárt megyünk valahova sétálgati, csak még megcsinálom az ebédet, hogy legyen mit ledolgoznunk séta közben :D
Natasa:Igen Én is 30 körüli vagyok a magam 28 évével!Úgyhogy tök jó, hogy megtaláltuk itt a korosztályunkat,nem?Úgy örülök,hogy már ennyien összegyűltünk ezen a fórumon!! :D

Jenny:Nagyon jó 5let a táblázat, ha van kedved megcsinálni Én szívesen venném, mert Én is láttam már más topicban és tetszett!! :D Szerintem olyasmiket kellene, hogy :mióta próbálkozik,van-e már babája,hány napos a ciklusa,mivel próbálkozik,mit szed?(Persze ezt nem magamtól találtam ki, hanem lestem egy másik topicból!)

Csubi
csubi
 
 


Kép :-) [/img]

Csubi
csubi
 
 


Ezt az édi képet is egy másik topicban láttam,gondoltam megosztom Veletek, mert olyan édi!! :D

Sajnos Én ehhez a hőmérős dologhoz nem tudok hozzászólni, mert nem szeretnék ennyire tudományosan gyártott babát...Tudjátok nem akarom streszelni magam, mert Nekem amúgyis fáj a lelkem, úgyhogy nem szeretném nagyon belelovalni magam...Hiszek benne, hogy akkor jön a mi kis drága pocaklakónk amikor kell!!Tehát hamarosan! :wink:
Mindenesetre tisztelem a kitartásotokat és remélem,sőt tudom,hogy hamarosan meghozza gyümölcsét!!!Szóval hajrá!!

Csubi
csubi
 
 


Csubi,
azért kezdtem el mérni a hőm, mert kíváncsi voltam működik e egyáltanál a petefészke. Rossz előérzetem volt ezzel kapcsolatban és a helyett, hogy orvoshoz rohangálné, kerestem egy olyan módszert amivel ellenőrizhetem magam is a szervezetemet. Már leírtam, hogy még mi nem beszéltük meg a baba dolgot, de előre szeretném látni, hogy lesz e gondunk. És igen lesz. Remélem ezzel tudok hatni kedvesemre, hogy mi is vágjunk bele minél előbb. Úgy számolom, hogy pont szilveszterkor lesz a következő pé-m, ha a hőm követi az eddigi sémát. Szép újévi meglepi lenne nekünk. Én lennék a világ legboldogabb embere! :lol:
Nektek uezt kívánom a karácsonyfa alá! :lol:
Sztem is ilyen infókat kellene írni a táblázatba. Ha mindenki benne lesz, akkor küldöm az infókat.

Kellemes sétát! Én sajna itt tespedek az asztalnál és próbálom megfejteni a feladatok megoldását.

Natasa
nati80
 
 


Haliho!!!
Nincs itt senki? Annyira unom a tanulást, jó lenne valakivel trécselni. :cry:
NA :!: :!: :!:
nati80
 
 


Szia Nati 80!

Olvastam az egyik tegnapi hozzászólásodat, amelyben azt írtad, hogy nem szabad semmilyen aloe verás cuccot fogyasztani. Érdeklődnék, hogy ezt honnan vetted, vagy mire alapoztad?
magdolnam
 
 


Szia Magdolnam!

Az aloe verának nagyon erős méregtelenítő hatása van, ha jól tudom. Én használok ilyen termékeket, hogy normalizáljam a testem működését. Csak olyan terméket szabad ez esetben használni (szerintem), amely nagyon jó minőségű, tehát elég drága is (nem DM-ben kapható) és nem tartalmaz mást.
Én is úgy tudom, hogy nem lehet méregtelenítő, vizhajtó terméket fogyasztani, ha babát akarunk. Persze csak pé után nem.
Te mit tudsz erről mondani?
nati80
 
 


Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál.Szóva én sem dm-ben veszem..., sőt Amerikából szoktam 1-2 dolgot behozatni. Az az igazság, hogy még nem hallottam ilyenről, ezért kérdeztem. Mondhatni, hogy járok ilyen körökbe, akik ezekkel foglalkoznak. Ott kaptam egy füzetet, amelyben le van írva, hogy miket érdemes fogyasztani ahhoz, högy összejöjjön a pici.
Nem szeretnék reklámozni semmit, ezért nem írnám le a termék pontos nevét.
Szóval, nekem minden reményem -többek között- ebben van, sajnos nagyon nagyon sokat költök ezekre a termékekre -nem szeretném a hitem elveszteni benne- Mi már április vége óta próbálkozunk a picivel, eddig sikertelenül :( és kb 3-4 hónapja szedem ezeket a cuccokat. Annyit még tudni kell, hogy elég beteges vagyok (pajzsmirigy, cukor, stb) és ez nekem segített. Annyira, hogy az orvosok el sem akarták hinni, hogy gyógyszer nélkül értem el ezt a hatást->minden értékem normális volt :D
magdolnam
 
 


Szia!

Nyugodtan reklámozd! Vagy küldj privit. Írd le milyen termékeket szedsz. Gondolom egy termékcsalád. Csinálsz hőgörbét? Az oké, hogy szeded ezeket és rendbe tett, de attól még nem biztos, hogy van pé-d.
Aggódnod még nem kell csak ha már eltelt egy év. A görbe pedig azért jó, mert tudod mikor vagy fogékony apa anyagára. :D
Érdekelne mire mennyit költesz.
nati80
 
 


sziasztok lányok!!!!!

nem tudom átolvasni mit irtatok,csak bekukkantottam.nekem ez volt az utolsó hőmérős reggelem...éreztem ovus fájdalmakat de lehet nem volt pé-m a baba meg jön ha akar :lol: :lol: :lol: .remélem célba értek a spermácskák :lol: .

majd később jövök,de most itt van uncsitesóm!!!!!!alig várom hogy apa hazaérjen :lol: .a focin azért hideg volt egész nap ott állni meg fujt a szél is,piros a fejem mint aki ivott!!!!bár most ittam egy pohárka baileyst.remélem nem okozok kárt hehe......

pusssz mano
manocska2008
 
 


Remélem nem fognak miatta megkvezni (én nem forgalmazom!) Berry Nectár, Multi Maca, Royal Jelly, Aloe Vera Blossom Herbal Tea, A beta Care, szóval én ezeket szedem.

Vérvételből megállapították, hogy anovulációm van, azaz nincs peteérésem. Mondjuk most clostit is felírtak nekem, hogy bizti ami tuti legyen és képzeld, november 1-én nagyon elkezdett fájni a hasam, sőt amikor wcre mentem reggel, halvány rózsaszíne nyák volt látható a wc papíron. Gyorsan csináltam egy Lh tesztet, amin 2 erőteljes csík volt látható :D, úgyhogy most apával együtt nagyon drukkolunk.

Visszatérve az aloe verára, nem hiszem, hogy önmagába véve segítene a problémámon. A dokim azt mondta, hogy teljesen kiváló megoldás az, ha a clost mellett szedem ezeket a természetes cuccokat. :)
magdolnam
 
 


Szia Manocska!

Hogy érted, hogy az utolsó hőmérős reggeled volt? Abbahagyod? Ne tedd! Ha sikeres volt az éjszaka, akkor a hőd az egekbe emelkedik és ott is marad. MÉRJ!!!!
Én inkább fagytam volna meg, mint itt r... a könyv felett. :x
nati80
 
 


Magdolnam

Miért fájt a hajad? Mikor volt meg utoljára? Lehet hogy tüszőrepedésed volt? Akkor tényleg csinálj görbét.
nati80
 
 


Hajam? :D hasam :lol:
viccet félretéve, igen az volt. Már egy ideje hőmérőzök, de ebben a hónapban elég nehezen akar felkúszni, minden nap 0,1fokot megy fel a hőm. Egyébként a 14.napon történt.

Hová jársz suliba? Milyen statisztikát tanulsz? Hála égnek én már túl vagyok ezeken :oops:
magdolnam
 
 


Magdolnam
Küldtem privit!
Bocsi a hajadért! :D :D :D
De megy felfelé! És ez a lényeg. Volt minimumod is?
Vezeted valaho? Tedd fel, hagy lássak egy jó görét.

Nem az első suli, de tuti, hogy egy időre az utolsó. Külker.
nati80
 
 


:) köszi, válaszoltam és egy kicsit meg is ilyedtem :(
magdolnam
 
 


Nem tudom, lehet hogy nem tudod megnyitni....
http://ciklus.hu/index.php?p=6

Kiváncsi vagyok mit mondasz rá. Sajna 2 ciklust 1 ábrán ábrázol és az ehaviban pedig beteg voltam az elején, amikor felment a hőm...
magdolnam
 
 


Elvileg, ha elég kicsi a táblázat, akkor fel tudod tenni mellékletként.
Egy teától még azért nem lesz baj.

Mesélj még valamit magadról.
nati80
 
 


nem tudom megnézni :x Ha megnyitja az oldalt, hol kell keresni?
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: