Új privát üzeneted érkezett!

Nekem már nagyok a srácaim 8 és 5 évesk.a munká nem kötött igy van időm itt kalózkodni :D .ezért gondolom hogy,a kicsikével lenne időm foglalkozni.a fiuk nagyon önnálóak,szerencsére.amugy én ilyen beállitottságu vagyok mindig sütök főzök befőzök..hordom őket angolra,focira,mindig van program,imádok programot csinálni,mikor csillog a szemük az örömtöl az olyan jó :D :D


Igazam lesz majd meglátod(nem vagyok boszorkány)


Bogyó
bogyó77
 
 


Igen én gyeden vagyok még. Izgulok is bőven. Mert mi lesz a gyesből, hogy is fogunk kijönni? húszonvalahányezer ft. :(
Tényleg ha babát várok akkor gyes alatt elmehetek táppénzre amíg nem szülök? Ti nem tudjátok ezt? Mert akkor jó lenne ha összejönne és decembertől mikor gyest kapnék akkor elmennék a szülésig betegácsiba. Akkor nem lenne olyan szükös az élet ! Szerintetek?
Olyan ciki a munkahelyemen azért ilyent csak nem kérdezhetek.

Kép
csucsu05
 
 


Na, jól van akkor már mindent tudok rólatok (majdnem :wink: ).

Hát Csucsu a gyes kérdésben sajna nem tudok segíteni. :(
Őszintén szólva fogalmam sincs.

De remélem hamarosan engem és a Nyuszikákat is érinteni fog a kérdés. Titeket meg a továbbiek miatt :o

És milyen ott hon lenni a gyerkőc(ök)el? Nem sok a 3 év? Vagy hülyeségeket beszélek?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

 
 

Kriszta:

nekem nem volt jo a 3 év,de már nagyok az eléjén az őrüet határán voltam,nem is akartunk emiatt több bébit.de már olyan ügyesek önnálóak mostmár lenne energiám a 3 manóhoz(kislányhoz). :D

csucsu:sajnos én sem tudom,de nem tartom valószinűnek hogy gyes meg táppénz járna eggyütt. :?: majd érdrklődöm és hozom az infót.amugy nem ciki kérdezősködni,hát mindenki pénzből él vagy mi.


Én már csak holnap jövök,puszi nektek :D

Bogyó
bogyó77
 
 


még egy szó!!

füli ugye nem tesztelsz??? halad ez az idő :) :) :)

jo éjt nektek átadom magam a családomnak.
bogyó77
 
 


Kriszta: Én igazi pörgős emberke vagyok, az elején szokatlan volt a bezártság. Illetve az ilyen bezártság. Mert úgye a megszokottól nyugisabb élet a gyed. A másik része viszont fárasztó amikor a gyerköc még kicsi pláne ha első a baba és még nincs rutin. Aztán ahogy telt az idő, úgy szerettem itthon lenni a kicsivel. Mostmár együtt sétálunk meg játszótérre megyünk meg segít nekem. Igaz még csak hátráltat az itthoni melóban de megéri. Én akartam ha betölti a 2évet után bölcsibe megy és vissza megyek dolgozni de itt nincs bölcsi. Bezárták mert nem kell állítólag. Persze mindenki lázong de nincs mit tenni. Majd épitenek idővel újjat. Szóval ez most pathelyzet ezért gondoltuk, hogy ha már ugyis itthon maradok akkor bevállalunk még egy gyerköcöt. Aztán mi lesz azt nem tudjuk majd az égiek eldöntik. DFe azért nekem jó a helyzetem mert a férjem 7-3ig dolgozik és korán itthon van. sokaknak pedig késő este ér haza a férje. Az azért megterhelő lehet. Igy délután mindig programokat csinálunk. Ha dolgoznék akkor nem tehetnénk ezt meg. Mert 4órát utaznék a munkába és vissza. 8-4ig de a 2-2óra utazással reggel 6-este 6ig. Utána meg nem igen lenne kedvem semmihez.
Na jó rövidre sikerült :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csajok! Igazából én is ezen gondolkodtam el, hogy eléggé pörgős vagyok én is. Szeretem a jövés-menést, és 3 év az olyan nagyon soknak tűnik otthon számomra, legalábbis egyenlőre. :D

Én is úgy gondoltam, hogy 2 évesen (mármint amikor a gyerkőc lesz két éves) vissza megyek dologzni. Dolgozok 2 évet és jöhet a 2. bébi. :D Jó, mi? Tervezni azt tudok :D

Egyébként az is nagyon érdekes, hogy én mindig is azt mondtam, hogy egy gyereket szeretnék. De mostanában már nagyon hajlok a kettő-három felé. :lol: Mondjuk a három bizti nem fog összejönni, anyagi okoból :(

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta: Én sem tudtam elképzelni, hogy 3évet itthon legyek. De az élet nagy rendező. Mivel nincs bölcsi mert bezárták és el is adták mert nem volt rá igény állítólag. (persze mindenki felvan hárborodva mert igény az lenne rá) ezért maradok itthon. Igy viszont bevállalunk ha összejön még egy babót. Szóval csak az élet lakitotta meddig maradjak itthon.
De amilyen pörgös vagyok most olyan jó itthon. Megszoktam és a pörgösségemet nem a munkahelyen hanem itthon kamatoztatom.
Kivánom szívből Kriszta, hogy minnél hamarabb babás legyél :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

én is nagyon pörgős voltam,de a gyerekek mindent megválltoztattak.Ahogy mondod csucsu itthon vezetem le minden energiámat :D .Én azota gondolkodom ezen,mióta közösségbe járnak a gyerekek.Őrület milyen szülőhibák vannak,és ez abból adódik hogy nem foglalkoznak a gyerekeikkel.legyen az magatartás tanulmányi eredmény stb...és mi azért is gondolkodtunk el a harmadik babán,mert akkor itt vagyok velük mindig,(meg megveszek egy kislányért :) ) mint tudjuk.szerintem a gyerekkor az élet legfontossabb lépcsője,mit lát itthon hogy neveled itt dől el milyen emberke lesz belőle.néha eszembe is szokott jutni biztos jol csinálom e.Na majd 15 év mulva kiderül :)
Kriszta!hogy állsz a mama tünetekkel?Nálam még semmi :) Többiek??
Szerintem mikor megszületik a kisbaba,valahogy ösztönösen jön a törödés stb..és nem is vágysz majd sehova,amikor meg nő akkor emeg azért mert mindent meg akarsz neki tanitani mutatni..
Ettől szép az egész,és az ember képes elsirni magát hogy milyen ügyes okos az ő kicsikéje.most olyan megölelném a srácaimat hangulatom van,de sajnos suliba meg oviba vannak.

Még jövök!! Fülike merre jársz?

Bogyó
bogyó77
 
 


Valahogy eltértem a tárgytól,bocs csajok!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: Igen ez tényleg így van. Én is szoktam érezni, hogy most magamhoz húzom, megpuszilom és még el si sirom magam. Amúgy az én lányom amolyan bujjós kiscsaj. De ez bitos azért van mert az apujával együtt folyamatosan puszilgatjuk, simogatjuk. Kéjencis a kiscsaj a javából. Imádja ha például simogatjuk a haját. Este mindig ez a fő feladat. Feszik le a franciaágyra, hogy birizgáljuk. Amúgy tegnap voltunk a ficánka tornán. Ahol én még el is pityeregtem mert olyan ügyes volt a lányom. Én is szoktam arra gondol, hogy remélem mindent jól csinálunk és amikor a lányunk serdül akkor ez a sok sok szeretet megtérül.
Bár szerintem a szeretet csodákra képes.

Kép
csucsu05
 
 


Hát igen tündériek tudnak lenni :D .
nálunk a nagyobbik gyerkőc nem igazán bujos :cry: pedig cirogattuk eleget,ő ilyen szeret beszélgetni viszont és élvezi ha foglalkozunk vele,társasjáték kártya stb..ilyenkor mindent meg lehet tudni a gyerekekről.a kisebbik meg rajtunk csüngne legszivesebben mindig,(már ő is lánynak készült).pedig tényleg egyformán neveli őket az ember.hihetetlen hogy tényleg külön kis egyéniségek.szerintem ha érzik a gyerekek a szeretetet a bizalmat majd csak megtérül :) .na a serdülőkorról ne is beszéljünk mert a parám...lesz egy két harc az tuti.

vissza a mamisághoz! Sajnos feszülget a cicim.szerintem még korai a baba miatt.megigértem magamnak hogy nem leszek csalódott.(26-27 én kell megjönnie)

BOGYÓ
bogyó77
 
 


Sziasztok Csajszikák!

Ma vagyok a 28-ik napon, és hőm fennt. ( 7.dpo.). Hmmm de jó lenne ha fennt is maradna :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
EGyedül a hasim szúrkál úgy hébe hóba.


ÉÉÉn háromig meg sem állok!!! Vagy négyig. :) Na jó három :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Puszilok mindenkit!!!

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Fülűű!
de jo neked.te folyamatosan nézed a hőd?mi az a (dpo).ehez a peteérős dologhoz én még mindig kezdő vagyok mert mi a két srácnál nem néztünk ilyesmit.

Reméljük összejön :D :D :D .

Krista te hogy állsz?? Fülike??

nekem fáj a cickom :cry:

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: a cickófájás még jó is lehet. Nekem az az egy tünetem volt mikor a Szabinával terhes voltam. Onnan sejtettem, hogy talán babó mert fájt a cickóm. Szóval nem csüggedni :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
aranyos vagy de nem korai?neked mikor mama lettél már akkor fájt a cicid mielőtt megjött volna?

még van egy jo pár nap 26-ig.Hát majd látjuk.izgulok mindig hogy nem lehet több babánk,petefészek elzáródás stb..ezért nem jo a netet bujni.már az izgalom beszél belőlem,amugy a nap nagy részén pozitiv vagyok :D

Elterveztem hogy irok majd naplot a kismamiságtól kezdve.több babát már ugysem tervezünk és ez olyan szép része az ember életében.sajnálom hogy a fiukról nem irtam.

puszi bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok,

Neeem tesztelek, hanem türelmesen várom a mensi időpontját, mikor ő persze remélem nem jön meg. :lol:

nos ha esetleg még is megjön a bigyóm, akkor én is elkezdek hőzni. De erre majd akkor visszatérünk. (remélem nem)

Fülű, ha te hmmmm le sem merem írni. Jajjjj nem tudok szóhoz sem jutni :lol: :lol: :lol:
No de várjuk meg a napot,most már nagyon izgatott vagyok.

( nekem még mindig ugyanaz a panaszom hogy fáj az alpocim, de nem erőswen úgy olyan elviselhető, bár már megszoktam)
Vendég
 


Bogyóóóóóóó; már írtam korábban hogy a dpo a peteérés utáni napokat jelenti!!!!!!! /ha nem jól írom javíts ki Fülű/
Vendég
 


Nekem igen a mensim elött már fájt a cicim. Miért szerinted a menstruációtól fájna a cicid? Az túl korai nem? Na majd meglátjukpár nap múlva. Reméljük a babó miatt van ez a tünet :))))) Jó lenne , szivből kívánom :)

De remélem a nyusziknak is :) összejön :)


Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


reméljük mindnenkinek összejön, neked is Csucsu

-------------

Bogyó, hát én meg is hatódtam ahogy olvastam a tegnapi leveleidet!!!! Bár én ritkán irigykedek, de most igen, mert a 3. gyereket "várjátok" és ahogy.................. nem tudom megfogalmazni sorry
Nagyszerű anyucija vana két srácnak :wink:
-------

Nekem az hogy milyen lesz itthon lenni 2-3évet, hát csajok ez megsem fordult a fejemben. Biztos nagyon jóó lesz, ja és én nem szeretnék ennyit itthon lenni, mert én az 1.től számítva szeretnék vagy 10évet itthon lenni!!!!! :lol: Csak gyerekek, és gyerekek. Csak jöjjön össze mind a három, bár még az első sincs sehol :cry:
Na de majd most talán, ha nem akkor majd csúszunk egy kicsit, a lényeg hogy egszer lesz :wink:
Vendég
 


Nem baj rögtön elsőre ikreket gyártsatok és hamar összejön az a 10év otthoni lét :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!!

Hát csajok annyi szépet és jót írtatok, hogy nem is tudom mire reagáljak! :D

Hát tünetem (ha egyáltalán az) akkor még mindig csak egy picike cicifájás. Hát nem tudom... Szerintem is még korai, hogy attól legyen. Ha belegondolok még csak most körül tapadhatott meg ha esetleg összejött.

Csucsu Te mikor érezted a cicifájást a kislányoddal :?:

Nekem ma pozitív napom van :D :D :D Úgy döntöttem, hogy nem fogok elekenődni akkor sem ha most jött össze, biztos annak is meg lesz az oka...

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


:D :D :D
Hát nagyon jó lett az utolsó mondatom :D :D :D

Szóval helyesen:

Úgy döntöttem, hogy nem fogok elkenődni akkor sem ha most NEM jött össze, biztos annak is meg lesz az oka...

Ha összejön akkor bizti nem kenődöm el :lol: :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok!

most én is jo kedvű vagyok,ha nem most majd jövőhónapban :D .

Kriszta lehet hogy baba,neked nem szokott tüneted lenni és most van az jóóóóó.de igazad van csak fel a fejjel.

Füli bocs hogy a feledékeny vagyok,lassan megjegyzem :) .Én elhatároztam hogy a következő hoba veszek ovu resztet.ha még kell.
hihetetlen nem akinek csak ugy becsuszik a baba,nem is tudják milyen szerencsések,hogy pont akkor pont abba az időbe.....

Csucsu:nem tudom hogy mitől fáj de néha a hasamba is beleszúr :cry: ,szerintem meg fog jönni.na mindegy majd látjuk.

Vidáman akartam elköszönni,de most nem jut semmi az eszembe,szép estét csajok,holnap jövök.

puszi bogyó

:D
bogyó77
 
 


Neked is szép estét Bogyó.
Ez az csajok. Ahogy lesz úgy lesz:) Majdcsak jön az a babó is mindenkinek :)

Mindenkinek nagyon szép estét :)

Ui: Nem akarok okoskodni, hogy mikor jöttek az első tünetek a lányomnál ezért nem is akarok hüyleséget írni. Az igazság, hogy már nem emlékszem pontosan de azt tudom, hogy korán. Még a mensi elött volt az tutti.

Kép
csucsu05
 
 


Reméljük Bogyó már nem kell a köv. hónapban. Erről most ne is beszéljünk. :wink:
A cici fájásról (barátnémtól) hogy annyira fájt neki hogy mikor hozzá is ért a falat letudta volna kaparni, ebből jött rá, hogy terhes, és igen az is lett, azóta már az 5.hónapban van (kislány) :lol:
No de majd hamarosan mi is itt fogunk tartani :D

/Így zárójelben hozzá teszem, hogy mikor indítottam ezt a topikot, azt hittem nem lesz hozzá szólás, és ahhoz képest olyan kellemesen csevegek itt veletek,naon jó a társaság, és örülök hogy itt vagytok, és velem tartotok millió cupppppp mindenkinek :P /
Vendég
 


Igen én is örülök, hogy ilyen jól megértjük egymást itt a topicban. Az első babámnál nem készültem igy az anyaságra. Most viszont már a gyártási szakaszban a babnetet bujjom. Párom mondja is mindig este vagy reggel nem nézed a babanetet? Persze csak viccel a drágám :) De szerintem tök, jó mert így a várakozás is sokkal egyszerübb. És annyi kedves emberrel ismerketem meg, hogy csak áldani tudom ezt a babanetet. Szóval kicsit bonyolultan de én is azt akartam leírni, hogy olyan jó veletek :))))

A cicifájásról: Én is onnan tudtam, hogy annyira feszült amellem, hogy szét akart durrani. A tesztelés elött 1héttel én már mondogattam, hogy ez biztos a gyerektől van. Ésattól is volt. Állítólag 8-10 nap alatt tapad meg.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt a kismama jelölteknek :D

Fülike még nem is köszöntem meg amit irtál,igyekszem jo anyuci lenni remélem sikerül de szerintem mindenkinek ez a célja.azért jol esett :)
Én csak azért aggódom a cicifeszülés miatt mert nekem amikor mama lettem nem volt tünetem.bár lehet ahogy öregszik az ember ugy másképpen reagál a hormonváltozásra.(mindig emlegetem hogy öregszem 30éves vagyok de talán már irtam).

Én nagyon örülök hogy találkoztunk,igy a neten keresztül,remélem akkor is eggyüt leszünk ha oviba mennek a gyerekek :D :D .
az én férjem is viccelődik a babanettel,jokat mosolygok.a két kis manómnál mi sem ugy készültünk mint most,terveztük hogy legyen baba lett is de nem nézelődtem igy utána nem foglalkoztam vele ennyit,volt egy pár kismamás könyvem és kész.ezért én élvezem most a várakozást is :D .ugye milyen pozitiv vagyok!!tegnap valami jelentéktelen dolod miatt elsirtam magam és apa megjegyezte hogy tuti baba van mert nem vagyok amugy sirós.akkor mégjobban sirtam :).

még jövök,ma olyan laza napom van.

jaj Csucsu remélem azért fáj a cickom...most nem irtam kinek válaszolok,ez mindannyiotoknak szólt.(csucsu,füli,kriszta,fülű)
Tényleg Fülű mogy állsz????

mostmár tényleg pusszancs nektek.
bogyó77
 
 


Na most én is kicsit megkönnyeztem. Mármint, hogy elérzékenyültél. Remélem tényleg babó az ami miatt érzékeny vagy és fáj a cickó. Minden terhesség más és más. Lehet most pont ez a tünet. De nem akarlak hiú ábrándokba lovalni. Ezért nem mondom 100%-osan, hogy tutti baba. Csak remélem. És úgye a remény hal meg utoljára:)

Érdekes én sem foglalkoztam a babóval az elsőnél. Rossz is volt így hogy vissza gondolok. Mert igy együtt szerintem könyebb a várakozás.

Kép
csucsu05
 
 


Hát csucsu,reméljük de ha nem akkor is itt vagytok velem és ez olyan jóóó.

sajnos nekem az összes barátnőm elköltözött itthonról,a szomszédba van egy csajszi vele joba vagyok,csak ott apa gond van és nem akarom a mamaizgalmakkal fájditani a szivét.szerintem nem járnak ugy utána ahogy kellene.apának nincs a spermájába mozgo katona,szerintetek az vitaminokkal helyrehozható???Amugy olyan rendes csaj.

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: Én sajna ehez kevés vagyok. Elkellene menniük kivizsgálásra. Anélkül nehéz mit tenni. Nem tudsz a csajszival erről beszélni? Tudom kényes téma.

Kép
csucsu05
 
 


Nyiltan beszélünk erről a témáról,az én indittatásomra mentek dokihoz.ott megállapitották ezt a problémát,azota eltelt egy év.mondták nekik mi a következő lépés de semmit nem tettek az ügy érdekébe.most kitalálták hogy vitamint esznek,majd az segit én nem bizok ebben,de szivből kivánom nekik hogy sikerüljön.most meg nem akarom felhozni mert teljessen abba vannak hogy a vitamin segit.nem akarom a reményüket is elvenni az én magán véleményemmel ami ráadásul ugye nem szakmai.elzárkoznak minden hormonális dologtól,műtéttől.igy nehéz lesz szerintem,bár nem ismerem a vitaminok sejtekre való hatását.
szerinted kiváncsi vagyok a véleményedre?a férjecském szerint ők nem is akarják igazán.mi biztos megtennénk mindent.mondjuk ha most derülne ki valami probléma lehet nem tenném ki magam kellemetlen dolgoknak de csak van már két gyerkőcünk.

pusz:bogyó
bogyó77
 
 


Nem biztos, hogy én is vállakoznék komolyabb beavatkozásra. De ezért azért van mert van már egy gyermekem. Nyilván ha nem lenne akkor mindent megtennék én is és a férjem is. Szerintem sem akarják azt a gyereket ha nem lépnek radikálisan. Lehet hinni a vitaminban ezzel nincs gond de az nem biztos, hogy segit. Van egy rokonunk akik 10évig csinálták ezt. A férjjel volt gond el is járt a csaj dokihoz. Majd egyszer elment a férje is és egyértelműen elmondták, hogy vele van gond. Ő meg azóta bezárt és nem is akar hallani a gyerekről. Még az örökbefogadásról sem akar hallani pedig a csaj mindent megtenne akár egy nem vérszerinti gyerekért. Most pedig magukba vannak fordulva túl a negyvenen. Van egy félig kész házuk mert nincs ami és aki motíválja az életüket. Szerintem aki akar az vagy így vagy úgy de eléri, hogy legyen gyereke. Szerintem ez egyszerübb, hogy vitamint szednek és a gondot csak a szőnyeg alá söprik ezzel. De ezt nekik kell tudni.

Kép
csucsu05
 
 


Helló Lányok!

Nekem is az a véleményem, hogy ott valami gond van, ha csak a vitaminba hisznek már egy éve!!! Én például kiharcoltam a dokimtól rögtön amikor elterveztük, hogy babát szeretnénk, hogy nézzen meg mindkettőnekt. Páromnak is megnézték a harcosait + vérvétel. Nekem meg a peteérés, általános vérvétel, hormon vizsgálat stb. Szerencsére mindent rendben találtak, de ha nem így lett volna rögtön mentünk volna tovább... :!:
Azért is kértem a vizsgálatot, hogy ne 3 év után derüljön ki hogy baj van. Még így is lehetnek dolgok, de azok már komolyabbak...

Most megyünk a férjecskémmel vásárolgatni, de majd még jövök :lol:

Ja, és nekem is nagyon sok plusszt adtok, valahogy olyan könnyebbnek tűnik feldolgozni az eseményeket, mint egyedül :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta: Jó vásárlást :)

Kép
csucsu05
 
 


SZiasztok!!

hát már megtárgyaltuk a szomszédom a babáink nevét,és még mindig nem telt el ez a fránya hét.
hogy álltok lányok,tünet?pozitiv teszt?vagy valami?csucsu,te most csinálsz ovu tesztet?biztos irtad már de nem emlékszem.

Fülű nem most tesztel?

hiába igaz a mondás amit anyukám mondott mindig,hogy ahogy nősz ugy hagy el az eszed :D .azért ez csak vicc volt.

Kriszta várunk vásárlás után!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


Visszajöttem! :D

Hát igen, Bogyó ez a hét valahogy nagyon nehezen akar vánszorogni!!! Te mennyivel a mensi előtt szoktál barnázni? Mert akkor ha az nem lesz, már abból is tudsz következtetni :wink:

Csucsu nálad lassan peteérés ugye?

Nyuszik, hol vagytok?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta: megvolt a vásárlás?

Igen lassan lesz peteérés. Nem tesztelek mert én leszarom hónapot tartok. Vagy összejön a gyerek vagy nem. nem akarok mindennap görcsölni. Kétnaponta szeretjük egymást és az a fontos. Aztán ha az égiek velünk lesznek akkor jön az a babó is.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!!

Kriszta: az a baj hogy nagyon változo,egyszer már barnás napokkal a megjövetel előtt és van amikor rögtön megjön.ez nem tudom mitől van.pl:a mult honappban,már reménykedtem hogy baba mert semmi tünet nem volt,és egyszer látom a piros vért.hát ennyi.most cicifeszülés van (ami szokott lenni)meg a pocakom olyan fura,szerintem meg fog jönni.
amugy nekünk az lenne az igazi ha november körül jönne a gólya mert akkor augusztusba születne,és a nagyfiuk nyara nem lenne ugy elrontva.rugalmasok vagyunk de egy ujszülöttel a nyaralás turázás azért nem olyan.de mint látjuk nem kivánságmüsor....amugy jo ez a leszarom honap :D

bogyó
bogyó77
 
 


Hát Bogyó akkor nem jött be a tippem. :( Akkor muszály kivárni a dolgokat...

Csucsu ez a leszarom hónap Nekem is tetszik. Kell egy kis szünet, lazítás.... mármint a méricskélésben

Kíváncsi leszek mi lesz velünk csajok!!! ÉS hogy ki lesz az első!!! :D

Nekem már csak 4 nap és elvileg megtudom, de nagyon lassan telik!!! :roll:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


jó estét!

nekem is kb 4 nap,de én már nem is izgulok,valami majd lesz.Persze ismerem magam milyen csalódott leszek ha megint uj hónap jön....viszont elhatároztam hogy elrakom a naptát.ha ránézek mindig ez jut eszembe.

lányok nálunk a hétvége elég mozgalmasnak igérkezik,a fiuknak focitorna apának bajnoki,vasárnap pedig a Máténak lesz zsurja.mindig nagy izgalommal várják azt a délutánt ami roluk szól. :D
Azért igyekszem benézni hátha valakinél van változás(persze pozitiv) :D

Fülű nem csináltál még terhestesztet?Már tul vgy a 28 napon.
Fülike,rólad is jo volna hallani.


szép estét,puszinektek Bogyó :) :)
bogyó77
 
 


haliho,

Itt vagyok, csak ez az izé nem akart beengedni, brühü brühü :oops:
Nos a lényeg "bent" vagyok.

Szóval, tesztet nem csináltam, de sztem reggel kipróbálom az ovu tesztet bár remélem elfelejtem, és majd csak a jövő héten tesztezek. Fájdalmaim ugyanúgy megvannak, mint eddig. De figyeltem hogy hányszor megyek a "dlgomra" és nem nem vagyok felfázva.-) Ennek naon örülök. Még eszembe jutott az is hogy esetleg cystam van, de az meg nem lehet, mert az amúgy is a mensi után fájt régen mindig (ez ellen kellett szednem gyogyit, mert mindenhónapban volt, és többször voltam nőgyogyinál mint a körzetben.)

Jajj csajok, csak tudnám, hogy mi a fenétől fáj ennyire a pocakom alul. Bár hogy terhes lennék e hát hogy őszinte legyek sztem nem vagyok. Így várom a mensimet is meg a következő szerencsésebb hónapot, meg hogy a pocifájás elmúljon, de mia fenétől van, hát nem értem. (dokihoz csak akkor megyek ha terhes leszek, addig nem)

Na megyek csajok csucsukálok én is, mert álommanó itt zaklat :lol:

cupppppp :P
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát este átgondoltam a dolgokat és én se hiszem, hogy terhes lennék. Okok: Igaz fáj picit a cicim, de nem igazán erősödik a fájás! Márpedig ha terhes lennék szerintem kéne hogy erősödjön. És ez a kis fájás igazából nem is feszülés, hanem olyan érzékeny... Egyéb tünetem nincs (mondjuk az a múltkor sem volt). Szóval nem tudom... Pedig volt olyan nap, amikor teljesen biztos voltam benne, de átgondolva, sajna nem... De nem vagyok elkenődve :!: Csak megpróbáltam reálisan nézni a dolgot és erre jutottam.

Csak annyit szeretnék még mesélni, hogy az egyik ismerősöm mondta, hogy neki az első bébivel a mellfeszülés volt az első jel, még mielőtt a mensinek kellett volna jönni, ezért ezt várta a másidiknál is, de nem volt, mivel nem jött meg neki azért csinált tesztet, ami pozitív lett, és azt mondta neki a doki, hogy terhességenként teljesen mások lehetnek a tünetek. Bogyó: NEM az öregedés miatt, hanem mert mi is különbözünk, a babócák is... :D

Másik sztori a terhességi tesztek szuper pontosságáról: Ismerős a várható mensi napján rosszul lett, mivel tervezték a babát tesztet csinált, negatív. Mivel a rá következő héten is nagyon rosszul volt, doki nem tudta miért, még mindig nem jött meg neki, megint csinált tesztet, ami már pozitív lett. Szóval azért a tesztek is tévedhetnek, illetve késhetnek az eredménnyel :!:

Hát akkor mindenkinek további szép napot!!! :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Csajok: azért várjuk csak ki mi lesz veletek. Mert a cicifájásnak amúgy nem kell erősődnie. Az érzékeny és kész. Szóval meglátjuk. Mindenesetre jó a hozzáállásotok, hogy ha nem most jött össze akkor nem kenődtök el. Meglátjátok össze jön az a babó hamarosan. Ki tudja lehet valakinek vagy valakiknek már össze is jött. Úgy szeretném csajok azt olvasni, hogy valamelyikötök babót vár. Na kiváncsi vagyok ez úgyis napokon belül kiderül. Legyen nagyon jó hétvégétek és sok puszi:
Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!!

A cicifájásról,nekem sem fájt olyan nagyon borzasztoan talán kicsit jobban mint amikor megjön,utána elmult.reméljük minél hamarabb kismamik leszünk.
én terhestesztet is ugy fogok csinálni ha már kési jo pár napot,ha mondjuk most kén :D akkor hétvége előtt nem csinálnék leghamarabb szombaton.jo az álmodozás.....

Fülike,mindig fáj a pocakod vagy csak néha szurkál?még az első két honapban lehetnek ilyen mensis fájdalmak is,bár én nem éreztem de olvastam ilyet.
még jövök lányok!!

puszi bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok,

Néha fáj, de most épp nem hehe.
Majd jövő héten minden kiderül, de remélem valakinek csak sikerül majd közülünk, mert már annak is nagyon tudnék örülni! Meg motiválna is, hogy igen csináljuk hogy nekünk is legyen már végre családunk! Jaj de jó lenne már.

most megyíek mert ordít a ház, mert szalad itthon minden, brühü.

cupp
Vendég
 


CSajok merre vagytok? Mindenki takarit és pörög otthon ezerrel?
Én egész délelött főztem, takaritottam. És délután gondoltam pihenés képpen kint gazoltam. Hát ilyen a nők sorsa. :( A férjem meg focimeccsen van :) Istenem de lennék férfi ha mégegyszer születnék. Na jó ő is dolgozott délelőtt itthon de azért a férfiak élete egyszerübb és könyebb. Na mindegy mostmár nincs mit tenni :)
A fő azonban, hogy most van egy kis pihi időm.
Puszi mindenkinek: Era

Kép
csucsu05
 
 


hát ez az élet rendje. én maradók leányzó, én nem szeretnék sose annyit gürcölni...stb

--------------

Itt a 7végén, mindenki elfoglalt lett, de ez nem is baj, legalább egy kicsit feledteti azt a bizonyos gondolatot!!!!!!!!

Majd lehet hogy még benézek.
Vendég
 


Szia csucsu.

Én is takaritok,megy gyakorlok a gyerekekkel.Beninek számolást attam Máté szinez.holnap van a zsur és még valami kaját is össze kéne dobni.holnap ebédet kell főzni,már nem sok időm lesz.ja és még megyek teniszezni is.nem sok kedvem van de már le van beszélve nem akarom cserbehagyni őket.
Tényleg nehéz nőnek anyukának lenni.Munka gyerekek háztartás,ja és este legyél üde friss. :D .na de ekkor használjuk a női praktikákat...

Szoval szerintem baromi nehéz a sorsunk!!!

Megyek vissza a porszivohoz de majd még jövök.

puszi nektek

:) :)
bogyó77
 
 


Hellóka!

Mi mászkáltunk egész nap + délelőtt főzés, takarítás. Hát tényleg nem egyszerű a Nőknek, de azért ne panaszkodjunk :D

Én most találkoztam a kis 18 hónapos unoka tesómmal. Annyira aranyos, hogy el se tudom mondani... Most még jobban szeretném, hogy Nekem is legyen egy pár ilyen bébim...

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: