Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

Akkor pénteken próbálkozzatok (ha vasárnap van a pé-d), és akkor majdnem 3 naposat tud produkálni. De tényleg ne fürödjön, hanem zuhanyozzon. Egyik ismerősőmnek 10%-ossal sikerült elsőre (Jónás napon) a pocaklakó. A doki is mondta, hogy nagy szerencséjük volt...
Vendég
 


De ha vasárnap van pé,akkor a pénteki együttlét talán korai.Márpedig biztos,hogy akkor lesz,egy ideje olyan pontosan a 14-15. napon van,hogy órát lehet hozzá állítani.
Viszont tegnap volt a Jónás(fiú)napunk,rosszalkodtunk is( :oops: ) apával,szóval még ebben is reménykedünk.

Közben elfelejtettem mit szerettem volna tőled kérdezni,Betty!Olyan üres ma az agyam!
Ha eszembe jut,azonnal írok!
Vendég
 


Kriszta!

Ha vasárnap van pé, akkor egyáltalán nem korai a pénteki együttlét, mert mire peteérésed lesz, a spermiumok már ott fognak várakozni (sőt nagyobb esély van kislányra..). Többiek? Ti nem így gondoljátok?
Vendég
 

 
 

Igazad lehet Betty. Bár mi kivártuk mosz az 5 napot, de nekem nem akkor volt pé-m.
Nem is tudom mit csinálnék. Nem tudok most okosat mondani. :oops:
Vendég
 


Kriszta.

Betty-nek igaza van, mi is így tervezzük, hogy pé előtt leszünk együtt 1-2 nappal, hogy esélyes legyen a lány.
Amugy a spermiumok 24-48 óra alatt újra megfelelő mennyiségben tudnak rendelkezésre állni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hát látom többen is a pénteki együttlét mellett vagytok.Sokat rágódtunk ezen a párommal este és úgy döntöttünk,hogy legyen akkor a péntek este.Bízzunk a sikerben!
Már annyi mindenben segítettek nekem,nem lehetek eléggé hálás!
Tényleg köszönöm nektek!

Most két napig anyuéknál lesz Bence,én itthon pihengetek majd és próbálok teljesen ellazulni,mert most nagyon görcsben vagyok.

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Kriszta
Én inkább szombati együttlétet javasolnék. :wink:
Jajj az nagyon jó, hogy tudsz pihenni egy kicsit. Bence egyébként szeret a nagyiéknál lenni?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Igen,imád ott lenni!
Hatalmas kert,kutyák,és még talán ha jó idő lesz,péntek délután kimennek pecázni is a nagypapával.
Nagyon ritkán van tőlünk távol Beni akár egy napot is,de most már ő is igényelte és nekem is jól esik egy picit egyedül lenni és pihenni.
Romantikázunk apával,ma vettem egy levendulás füstölőt,na meg egy igazán szexi fehérneműt. :oops: :oops:
Vendég
 


Na Kriszta akkor igazán jó hétvégét nektek. NA és persze eredményeset!!!
Drukkolunk nagyon!++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


krisztinka!

Kép
Vendég
 


SZiasztok!

Bocs, egy kicsit eltűntem, de összejött egy csomó minden!
Nálam úgy néz ki, hogy tegnap meg volt a pé. A hőm 3 tized fokot emelkedett, eltűntek a pg/53-ról ma reggelre a páfrányok, amik már 6 napja minden reggel megjelentek. Kicsit későn jött,mert tegnap volt a 18. napon, de legalább jött. Tegnaptól ég egy kicsit a cicim is, és olvastam, hogy amikor a progi szint el kezd emelkedni, akkor ez előfordul.
Már nem érdekel, hogy karácsonykor szülök! Egy karácsonyt kibírok, ha nem úgy zajlik, ahogy a többi! Inkább egy csodás ajándék a fa alá! Annyira szeretném, ha sikerülne, mert akkor végre megnyugodna egy kicsit a lelkem, mert úgy érezném, hogy az elvesztett babám visszajött közénk!
Így néz ki a görbém:

Kép
Vendég
 


Szia little!
Örülök,hogy visszajöttél!
Eleinte én is azon görcsöltem,hogy úristen,mi lesz,ha karácsonykor kórházban leszek a baba miatt,de aztán rájöttem,hogy ezen butaság görcsölni,mert a párom és a fiam is nagyon várják a babát,így nem lenne gond,ha miatta vagyok távol tőlük.Persze azóta nálam már pár karácsony eltelt és baba sehol,de már az sem érdekel,ha vmikor nyáron szülnék.Pedig ezt mindig szerettem volna elkerülni.
Az a pg/53 engem mindig becsapott.Volt,hogy olyan páfrányos volt majdnem két hétig,hogy már mondtam,kidobom a kukába.Aztán megmaradt,de ha páfrányos,akkor azért a biztonság kedvéért még ellenőrzöm vizeletteszttel is.

Nagyon drukkolok,hogy ez a te hónapod legyen!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Karácsony? :)
Nekem is mindig ez volt. :)

Erre én hivatalosan 01.01-re voltam kiírva. :) Necces volt. :)
A végén 01.03.-án született meg Domi. :)
Nem egy kellemes. Mi csak ketten karácsonyoztunk, mert a szülők Szolnokon laknak és mi van ha ők elindulnak és nekünk pont akkor kellett volna indulni a kórházba. Így januárban karácsonyoztunk velük. :)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Hahó! Nem kell márt tesztet vennem!

Na akkor most nálunk kimarad ez a hónap és májusban indul újra a program. Még jó , hogy este legalább beleadtunk apait-anyait!

Majd visszaolvasok!
Vendég
 


Krisztinka
Sajnálom :( Majd talán a következő hónapban. Tudod Új hónap, új remények!

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Krisztinka!
Sajnálom!De majd most!Jön az első igazi napsütéses tavaszi hónap,tombolnak majd a hormonok!Drukkolok nagyon!

Nekünk fantasztikusan telt az elmúlt két nap!Annyit romantikáztunk!Végül pénteken és szombaton is együtt voltunk.De baba egyikből sem lesz,az biztos.Viszont tényleg olyan jó volt most minden,hogy ez eszembe sem jutott.Azért most,hogy már tudatosul bennem,rossz érzés.
Ma kellene lennnie a pé-nek,de nincs.Nem értem.Olyan pontos volt mindig,mint a legpontosabb svájci óra.Még azért reménykedem,mert telihold van,nekem ezzel is egybe szokott esni.Ne nevessetek ki,légyszi!Tényleg vhogy mindig összepasszolt a holdtölte és a pé.Hátha majd most is...

Nektek hogy telt a hétvége?Ma megyünk Benivel csavarogni,mert apa dolgozik,úgyhogy ebben a szép időben nem ülünk itthon.

Most nézzük még a vizilabdát,mindjárt kezdődik,de már most nagyon izgulok,imádjuk!És még ma úszás is lesz!
Vendég
 


Krisztinka!

Elszomorít, amit olvasok.. :( Miért marad ki az április?


Kriszta!

Miért ne lehetne egyik együttlétből sem baba? A peteérést mivel figyeled?




Kép
Vendég
 


Szia Betty!

A legérzékenyebb vizeletteszttel és hüvelyvizsgálattal is figyelem.Meg most nem volt a szúrás és a mellfeszülés sem...

Apa holnap megy megint a katona-vizsgálatra.Hát!Mindenestre nem ült a kádban csak zuhanyzott,már szinte nem is cigizik,szedi a vitamint,úgyhogy reménykedünk!

Kép
Vendég
 


Krisztinka! :cry: :cry: :cry:
Az én kérdésem is az, hogy az áprilist miért hagyjátok ki? Egyébként szerintem már azt is vedd jó jelnek, hogy nem volt olyan hosszú a ciklusod, már ez is valami! Aztán lehet, hogy pont áprilisban fog összejönni, amikor nem akarjátok!

Kriszta! Én nem nézlek hülyének! :wink: Kb két perce néztem meg az egyik internetes oldalon, hogy amikor akcióztunk, akkor milyen volt a holdállás. :lol: Sőt a jónás napom is 26-30 között volt, ahogy a pé-m is esett. :lol: Kár, hogy nem jelöli, hogy ha most sikerül, akkor mi lenne a baba neme, mert akkor legalább meg tudnám veletek osztani, hogy bejött e vagy sem. Igaz előbb egy pozitív teszt kellene. :lol:
Amúgy meg amikor nagyon várod a pé-t, akkor tutira később jön, nem akkor amikor szokott. Nekem ez előtt mindig a 14-15. napon volt, amióta meg ráálltunk a kistesóra, azóta eltolódik a 18. nap környékére. Sőt, amikor a múltkor babás lettem, akkor a ferty a 20. napra jelölte.

Egyébként most ilyen a görbém:

Kép

Szerintem nem a 18. hanem a 17. napon volt pé-m. Olvastam, hogy valakinek nem 24 óra múlva emelkedik a hője, hanem csak 48 óra múlva, és nekem a 18. napon már egy ici-picivel magasabb volt!
De mindegy, azaz egy nap ide vagy oda! Úgy döntöttem, hogy 10-én tesztelek, akkor leszek a ferty szerint a 12 DPO-n, és a múltkor is akkor teszteltem! :lol:
Úgy szeretnék egy héttel öregebb lenni! :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszta! SOk sikert a kiskatona vizsgálathoz! Aztán majd írd meg, hogy milyen lett az eredmény! :wink:
Vendég
 


Kriszta!

Az a vizelet teszt milyen?



Little!

Majd átírom a teszt időpontját, és a nevedet is a táblázatban. Itt meg tudod nézni a nemet, csak kérdőjellel írja.Mindkettő Time Zone-t GMT+1-re kell állítani.



http://www.lunarium.co.uk/jonas.php
Vendég
 


DEI OVU LH a teszt neve.Állítólag ez a legérzékenyebb teszt,drágább is,mint a Rossmann-os és hasonlók.Ezt a kórházban ajánlották.

Hát a Jónás-napom nekem is most volt pár napja,akkor is volt akció,szóval mint kapaszkodó a hold mellett azért ez is ott van ám!Jobb kellemesen csalódni!
Vendég
 


Betty! Köszi!
Viszont valamit nem értek! Ha ezt írja: 2007.02.28- lány, 2007.03.30 - fiú, akkor 02.28-tól 03.29-ig lány fogan, és 03.30-tól az ott megjelölt időponttól a fiú????
Vagy hogy van ez?
Vendég
 


Egyébként ha ez így van, ahogy én gondolom, akkor a Bencénél bejött! Megnéztem, és 2004.03.03-tól 2004.04.02-ig fiút írt, és őt 03.22-én sikerült összehoznunk! :lol:

Akkor most lehet, hogy lány lesz??? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Little!

Nem, egyáltalán nem így van. Csak az adott hónap megadott 4 napjában történt akció, illetve fogamzásra jelzi a nemet. A nem a Jónás módszer szerint 2-3 naponta változik. És ha egybeesnek a piros és zöld napok, akkor megint csak nem biztos a nem. Megnéztem, 2004.március 19-20 lány, 21-22 fiú, 23-24-25 lány és így tovább. Tehát Bence tényleg fiús periódusban fogant, bár nem a Te Jónás napodon, de a hold fiús jegyben (kos) állt épp.
Vendég
 


De most pont egybe estek a jónás napok a pé-vel. Akkor ha most azokon a napokon fogant, akkor mi a helyzet?
Vendég
 


Little!

Melyek voltak ezek a napok? Mikor volt pé-d (melyik nap), és mikor akcióztatok? Mely napokon?
Vendég
 


Betty! Jónás napok 26,27-től 30-ig vannak, akciók: 26, 29-e, peteérés: ferty szerint 29-e , szerintem 28-a.
Vendég
 


Little!

Az utolsó Jónás napot meg tudod írni óra percre pontosan?
Vendég
 


Betty!

03.30 hajnali 1:12
Vendég
 


Little!

Ha 26-án akcióztatok és 28-án volt a pé, akkor a Jónást figyelmen kívül hagyva, kislány. Viszont, ha 29-én volt a pé, és akkor akcióztatok, akkor a Jónást figyelmen kívül hagyva kisfiú. (az esélyesebb)
Ha viszont a Jónást nézem, akkor
2007. március 25. 11:49 és 2007. március 27. 19:04-ig kislány
2007. március 27. 19:04 és 2007. március 30. 05:27-ig kisfiú
2007. március 30. 05:27 és 2007. április 1. 17:44-ig kislány.
Tehát, ha ezen idő között történt az akció és a fogamzás is. Legalábbis szerintem. De mivel nem tudjuk pontosan, hogy mikor volt a pé-d, meg ugyebár egybeesnek a piros és zöld napok, így bármi lehet. A Jónás „pillanatod” kisfiút ír, de csak pár órán múlik, ezért is írta szerintem kérdőjellel.
Vendég
 


KÖSZI BETTY!!!!!!!!!!!!!!
Akkor most marad az 50-50%! :lol: :lol: Tök izgi! Bár tényleg mindegy mi lesz, de az embernek egy kisfiú után azért a kislány felé húz a szíve! :lol: De ha lesz még egy fiam, akkor lesz mégegy kis szerelmem! :lol:
Jó fej vagyok! Még pozitív tesztem sincs, de már ilyeneket tervezgetek! :lol: :lol: :lol: Remélem a tudatalattim működik. :lol: :lol:
Vendég
 


Little!

Nincs mit, végülis nem jutottunk előbbre :) Remélem, hogy 10-én pozitívat tesztelsz! ;)


Kép
Vendég
 


Most nézem az új táblát,és úgy örülök,hogy ennyi teszt lesz mostanában!Mindenkinek két csíkot kívánok!! :D :D :D
Vendég
 


Nem baj Betty, így az izgalmas! :wink:
Tényleg sorozatos tesztelések jönnek! De jó!
Ági! Te nyitod a sort! Egy szép nyitást kérünk!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok. :) Nem győztem visszaolvasni.

Teszt? Háááát nem tudom. A ciklus közepén szentül hittem, hogy ez az én hónapom, de péntek reggel iszonyatosan begörcsöltem. A méhem és a hüvelyem fájt. Nem is bírtam felkelni 30 percet.
Na így már igen kevés esélyt látok pozitív tesztre.

Ráadásul állandóan figyelem magam. Cicim picit áj (de lehet csak mert kapok progi pótlást), viszont se nem esek le a székről a fáradságtól, illetve nem tudom neketek volt e ilyen és ezt akartam is kérdezni tőletek. (húúú egy kicsit ciki a kérdés)
Nekem amikor Domival terhes volta az orgazmusnál a méhösszehúzodások nagyon fájtak egy ideig, de a kezdetkor igen. Nektek volt ilyen... Engem most ez aggaszt, hogy ilyen nincs......

Kép

Kép
pkagi
 
 


[color=cyan][/color
Sziasztok!
Krisztinka!
Én is nagyon sajnálom,hogy megjött.
Én most a 33.napomon vagyok,általában 31 napos a ciklusom.
A hasam sokat görcsöl,de a melleim nem fájnak úgy,mint Milánnal.
Nem tudom mi lesz,a teszttel még várok egy darabig.

Kép

Kép
.jandi
 
 


Kép

Na,elment apa a katonákat felsorakoztatni a mikroszkóp alatt!Holnap megtudjuk mennyire fegyelmezett és harcrakész a sereg!Nagyon kíváncsi vagyok!

Ma sincs pé,úgyhogy ez a hónap nekem teljesen ugrott.Nem értem mi lehet a baj,ilyen már régóta nem volt.Ez most egy kicsit depis hangulatba hozott,de majd felrázom magam.
Vendég
 


Kriszta!

Ne aggódj a pé-d miatt! Még csak a 16. napon tartasz, úgyhogy még lehet! Nekem átlagban 28 naposak /nagyon ritkán 30-32/ a ciklusaim, és amikor a múltkor babás lettem a 20. napon, most meg a 18. napon lett csak pé-m. Pedig tudom, hogy amikor még nem próbálkoztunk a 14-15. napon volt mindig. Valószínűleg annyira akarjuk, hogy az agyunk egy kicsit megzavarodik, és ez megzavarja a hormonokat is.
Holnap kiderül, hogy apa katonái jók, és akkor pont elkaphatjátok a pé-t! :lol: :lol:
Vendég
 


Ildi!

Olyan jól meg tudod nyugtatni az embert!Köszi!!
Reggel arra ébredtem(reggel?hajnali 3-kor!),hogy iszonyúan feszül a mellem és hányingerem van.Beleszédültem,mire kiértem a wc-re.Két perc múlva már semmi bajom nem volt,azóta se jött vissza egyik tünet sem.Apa el sem akart menni a vizsgálatra,hogy tutti ott a baba.Hát alig bírtam elhitetni vele,hogy dehogy van ott!
Azért pár pillanatig beleéltem magam...
Vendég
 


Hát Kriszti volt rá példa itt a babaneten, hogy éppen abban a hónapban jött össze a baba, amikor apa kiskatonáit megvizsgálták! Lehet, hogy ez hozza meg a babát! :wink:
A szédülés, hányinger, mellfeszülés lehet a pé tünete is! Úgyhogy most már legalább két naponta akció, mert most lesz pé-d szerintem!
Vendég
 


Neked legyen igazad!
Reménykedem is,mert elég stresszes voltam többször is,hátha azért csúszik a pé.
Apa túl van rajta!Itt nyüglődik,hogy most megint mit mondanak majd.Hát mit?Hogy egy tenyészbika!(már bocsánat)
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk most azért marad ki ez a hónap, mert nem szeretnénk megint decemberi babát, meg apának nagy a hajtás karácsonykor és mot többet szereten majd velünk lenni, ha megszületik a baba. Persze jó lenne ha először megfoganna.

Kriszta! Apa tuti egy tenyészbika :lol: , sajnos többször van nálunk a hiba :twisted: , mint náluk.


Tök izgi ez a hónap. Mennyi teszt lesz, remélem lesz sok pozitív.

CSak nálam nincs semmi várható ebben a hónapban.
:cry:
Puszi
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Aéig tudtam vissza olvasni amiket írtatok,mert olyan sokés bár nem írok mostanában de azért minden nap elolvasomazt amit írtok hogy kivek mi újság.
Tényleg sokan fogtok tesztelni ebben a hónapban!

Betty!
Hogy érzed össze jött a Jónásmódszer alapján a bébi? Mert látom 14-én fogsz tesztelni?
Én nem tudom hogy belevágjak- e ebbe a hónapba.Mert megijesztett az a dolog hogy 3-as a rizikó faktor és B? írt a másik honlapon míg az asrtro-n lányt ír erre a hónapra. Meg félek hogy ha most később jön meg valami miatt akkor egybeesnek a zöld és apiros napok. Szerintetek mit csináljak . Lehet hogy csak a Június lesz a mi hónapunk ott 0-ás rizikófaktor és biztosra lányt ír mind a két honlap!!!! Vélemény?????

Na megyek mert főznöm kell majd délután újra leszek .

Addigis szép napot mindenkinek!!!
márti80
 
 


Hát,meglátjuk!
Krisztinka! Sztem azért nem hagyjátok ki ezt a hónapot! Ilyenkor mindig összejön!És ha most foganna is meg,már kari utánra lennél kiírva!Meg hát egy karácsony nem a világ.Dec-ben jó lehet szülni,én mindig téli babót szerettem volna.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon el vagytok tűnve.

Krisztinka
Én sem hagynám ki ezt a hónapot a helyetekben. Ki tudja... aztán lehet megbánnátok, hogy kihagytátok.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok lányok!
Napi jelentés:még mindig nincs pé,de most már biztos,hogy ez a hónap kútba esett.Csak tudnám mi volt a baj?
Ma elvileg megtudjuk apa katona-vizsgálati ereményét,nagyon kiváncsi vagyok!Ma szabadnapos,megyün ezer felé.Úgy néz ki,hogy mégsem boltot nyitunk,hanem költözünk!Találtam a neten egy kis kertes házat,ma megyünk megnézni.Jaj,de nagyon szeretném!

Csináltam egy tesztes vonalzót,mert ugye nem éreztem,hogy lett volna pé,de ugye ott volt a Jónás-napom,hátha...
Megpróbálom majd azt is betenni.Egyelőre nem engedi,mert túl hosszú az aláírás,ezt írja.
Na,ha épp itthon vagyok és van hírem,azonnal jövök!
Betty!Merre vagy?Nagyon eltűntél!
Vendég
 


Andi!

Már a 35.napon tartasz! Ez nagyon biztató!!! ;)


Kriszta!

Kíváncsian várjuk a kiskatona vizsgálat eredményét! Szerintem, attól, hogy nem érezted a pé-t még lehetett vagy majd csak most lesz?


Márti!

Akkor hagyjátok ki ezt a hónapot. De lehet, hogy addig figyelned kéne a peteérést, és pé előtt 2 nappal akciózni. Sokaknak így jött össze 2 fiú után a kislány!
Van a városunkban egy család, ahol volt már egy fiú. Szerettek volna egy kislányt is, lett 2 fiuk. Szerettek volna a 2 fiúnak egy hugicát, lett 3 fiuk. Majd gondolták, a 4. már csak kislány lesz. Most van 4 egészséges kisfiuk :)


Ági!

Amit kérdeztél, én nem tapasztaltam ilyet. Attól még lehetsz terhes, ha nem ugyanazt érzed, mint Dominál!

Húsvétra kinek mi a program?
Vendég
 


Sziasztok!

Fix :)
Köszi a választ. Egy picit talán megnyugodtam és reménykedem.
Nálunk húsvétkor a fiúk mennek locsolkodni én meg itthon leszek.
Készülök egy kicsit, de nagyon meglepne, ha valaki jönne. Szinte mindenkik Szolnokon lakik. Igaz nekik is ugyanannyi lenne feljönni, mint a férjemnek meg a fiamnak lemenni, de már ismertem őket..... Azért majd utána beszámolok.

BmKriszta :)
Soha ne mond, hogy soha. Amíg meg nem jött igenis kell reménykedni. :D

Ez most lehet így első hallásra nagyon idiótán fog hangzani, de egy lány mondta ezt.
Ha mi nem bízunk a babánkban, hogy ott van és velünk marad, akkor miért várjuk el a babától, hogy ő bízzon bennünk annyira, hogy velünk maradjon.
Végeredményben ez a pozitív hozzáállásról szól. :)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Nem kell már tesztet csinálnom,mert sajnos megjött.

Betty!

Kivennéd a táblából a teszt időpontját?Köszi.

Andi

Kép

Kép
.jandi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: