Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon boldog, babás új évet kívánok mindenkinek!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


„Hogy boldog lehess, 3 kincset keress: Higgy, remélj, szeress. Hozzon az új év örömből végtelent, szeretetből önzetlent, sikereket mit csak lehet!”
Ritkán sikerül mostanában idetalálnom, de szívből kívánom mindenkinek, legyen boldog az új évetek!

Andi
candi
 
 


Sziasztok!
Sziszi!
Nagyon sok tejci egészség gratula.

Azt kívánom ma e szép napon ragyogjon Ráad a napfény boldog légy nagyon. Szíved sose féljen bánat sose érjen. Szerencse kísérjen minden utadon Boldog új Esztendőt kívánunk.
Edina Bertold

Vikikék!
Boldog névnapot!
nika04
 
 

 
 

sziasztok !

nagyon boldog új évet mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

kívánom hogy minden vágyatok teljesüljön !!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Megkesve bar, de mindenkinek szeretnek Boldog Uj Evet Kivanni es vagyaitok beteljesuleset 2008-ban!

En mostansag ritkabban jottem/jovok fel a babanetre, de ha benezek irok egy par sort nektek!
Marciusban sielni megyunk, addig szunetelunk, de amugy sem akarok mostmar csak a baba teman agyalni....ev vegen ugyis hazakoltozunk es ha addig nem jon ossze, jovore teljes bevetessel lazithatok otthon :)

Millio Puszi Mindenkinek!
Vigyazzatok magatokra es a kis porontyokra! :D

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!
BUÉK mindenkinek, holnap jövök!

Jó éjt!

málna2162
 
 


SZIASZTOK!!!

B:U:É:K. mindenkinek!!
Kép

Nekem Krisztikém lebetegedett. Szegénykém úgy köhög rendesen öklődik, de többnyire éjjel persze :cry: :cry: . Viszont lusti, úgyhogy letelefonálok délután tanácsadás végén megnézi e a dr. nő, mert akkor hazafelé apa tud segíteni, ha nem csak holnap viszem. Én nem tudom cipelni, mert olyan nyafi, tegnap kezdett kijönni rajta, akkor is cipelni kellett hazafelé :cry: :cry:

Hoppá
nagyon szép nagy már a pocid :D :D :D
Örülök, hogy minden rendben veletek

Icus
pont voltál eszemben :wink: :wink: szorítok, hogy sikerüljön spontán, hátha.

Candi
jó volt kicsit Rólad is olvasni

ja nekünk végre jan.1-re kibújt a 3 fogunk, és félig kinnt a 4. is. Remélem mielőbb meggyógyulunk és végre alszunk :wink: :wink:

Amúgy Eszterke egyre zsiványabb, kapott bébitaxit, bevásárlókocsit, na egyikkel sem akar lépegetni, bezzeg a mama kisszékével :lol: :lol: tolja maga előtt és lépeget, olyan édes :wink:
Amúgy kis verekedős, olyan pofonokat tud adni, na meg Krisztiánt püföli nagy előszeretettel

Majd töltök fel karácsonyi képeket

Mindenkinek szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!

Rem mindenkinek jól indul az új év!!!!
Nekünk igen,mert az ünnepek alatt igencsak el voltunk foglalva az újabb fogakkal...én mást nem is írok,igaz??? :lol: Hát ez van,tényleg állandóan fogzunk!Már kinn van az újabb 2.Össz 6 foga van már a kis maszatomnak!Harap is nem egyszerűen,a vállam a kedvenc helye :roll:

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok,de nem sokáig.
Röviden, minden nagyon szép volt nagyon jó volt, nagyon jól éreztük magunkat.Máté nagyon ügyes volt!!
Mire indultunk a füle rendbe jött, de maradt még egy kis köhögés.Fent a hegyen egyáltalán nem köhögött, de ahogy lejöttünk rögtön :(
Reméltem, hogy nem lesz komoly, és hétfőre meggyógyúl, de sajnos tegnap este a fürdetés előtt vettem észre, hogy ez a köhögés nem véletlen volt...Nem úsztuk meg a bárányhilmőt...annak ellenére, hogy bevagyunk oltva :twisted:
Szóval szegénykém úgy néz ki mint egy túrórudi...a hab a tortán, hogy 2 hétig itthon kell lennie.Holnap hívom a főnököm, kíváncsi vagyok, hogy mit lép.
Képeket majd rakok.Puszi mindenkinek

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Rakok néhány képet!!!

Szép napot és jó hétvégét!!!

Kép
Kiskutya

Kép
Új autósülésben

Kép
Mamival

Kép
Az első családi karácsony

Kép
Itt még csak 4fogú....

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Málna,
mit szólt a főnök? Máté hogy van?

Gabi, Ildi
nem vagytok betegek?

Meli,
Jók a képek

Hú mi megkaptuk a 4-hós oltás, nagyon kis ügyes volt, minden szuper volt ami a karit és a szilvesztert illeti, ismét begyulladt a cicim:(, úgyhogy sokat pihizek.
Dobok képeket én is, majd jövök
Szép napot! Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Nika, Vikike

Bertoldnak és Leventének nagyon boldog első szülinapot!!

Muszkuru...

Ha olvasod, neked pedig bolgod névnapot!!

Többiek merre vagytok?!
Igaz Én sem vagyok valami aktív :oops: , de egész nap a számítógépet bámulom, úgyhogy este már nincs sok kedvem bekapcsolni...
Remélem azért a többiek is előkerülnek!
Puszi mindenkinek!

málna2162
 
 


sziasztok!

szégyellem, hogy ilyen régen jöttem :oops: :oops: :oops:
Mi folyamatosan betegeskedünk, valaki mindíg bennemarad és adja vissza a másiknak :evil: :evil: :evil:
Most én vagyok nagyon influenzés, de délutánra a Krisztike is belázasodott.
Tegnap az oviban is lázasodtak be ketten, szóval elkezdődött ott is a fertőzés :cry: :cry: :cry:
Így valószínűleg lemarad a farsangról ami szombaton lesz. Amúgy kukták lesznek.

Nika, Vikike
én is Boldog szülinapot kívánok a fiúknak!!!
Kép

Nektarin, Meli
nagyon jók a képek, hatalmasat nőttek a fiúk :shock:

Meli
foggal nagyon lehagytatok minket, nekünk még csak 4 van, de azzal annyira harap szopi közben :cry: :cry: ennyiszer a másik 2 nem harapott meg.

Amúgy folyamatosan ügyesedünk, kisasszony, széket és bébytaxit tolva közlekedik. Most már igényli, hogy menjünk vele, egyre szebben rakja a lábait. Eleinte olyan volt a széket tolva mint Chaplin :lol: :lol: :lol: aztán kapott cipőt a lábára amivel szépen lépked :wink: :wink: :wink:
Állandóan felszívódik, kedvenc helye a fürdőszoba, ott a kuka és a wc kagyló a minden. Ja, meg a bili, teljesen mindegy, hoyg tök sötét van, sokszor csak azt hallom, hogy zörög a bilivel :lol: :lol: :lol:

Málna
hogy viselte Máté a bárányhimlőt? KIpöttyösödött rendesen?

többiek, hogy avgytok?????

Aki tud jöjjön, amjd jövök én is, remélem :wink: :wink:

Puszi:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Kis_plutó

Jobbulást nektek!
Kopp-kopp, mi még nem kaptunk el semmit, remélem nem is fogunk
Máté nagyon jól viselte a bárányhimlőt, köszönhető az oltásnak.Kb.10 db pöttyünk volt csak, és nem volt lázas.3 nap alatt le is száradtak a pöttyök.Viszont volt olyan ovis társa aki nem volt beoltva, és szegénynek még a nyelőcsöve is tele volt pöttyökkel.Egy hétig 40 fok körüli láza volt.Szegénynek pötty hátán is pötty volt.
Örüklök, hoy mi beoltattuk így legalább sokkal könnyebb lefolyású volt.
A munkahelyemen is rendesek voltak.Amikor szóltam, hogy két hétig itthon kell maradnom(amiből szerencsére csak egy hét lett), mondta a főnököm, hogy ne szabadságra menjek, hanem irassam ki magam táppénze. :)
Na megyek dolgozgatok.
Puszi

málna2162
 
 


sziasztok !

életjelt adok magamról ! :oops:

remélem, jól vagytok !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Bár nagyon ritkán jártok erre de azért Én írok.Méghozzá , hogy tegnap este Hoppá már kórházban volt, mert elkezdett folyni a magzatvíz!!!!(remélem nem haragszik majd, hogy megírtam :wink: )

Drukkolok nagyon, ügyesek lesztek!!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna
Örülök, h benéztél! Ráadásul ilyen szuper hirrel :lol: Épp tegnap gondoltam Katára, h mi lehet vele, mikorra várja a babát...
Mi ujság Veletek? Milyen a munkahely?

Hajrá Kata, drukkolok!!!

Többiek...
Mi ujság? Babák hogy vannak?

Mi betegek voltunk, de már mindenki javulóban van. Féléves vizsgákon tul vagyok, mindenből 5-öst kaptam :wink:

Jó lenne, ha ujra éledne a topik!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


2008.02.21-én reggel 9.55-kor megszületett Lics Gergő, 3920g, 55 cm -el. Gyönyörű és a mienk. Nagy sötét haja van.

málna2162
 
 


SZIASZTOK!

Hoppá
gratulálunk mi is.
jó egészséget, és sok sok boldogságot nektek

este jövök, de most majd szétesik a fejem

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Málna, köszi a csodálatos hírt !

egészséget és sok tejcsit !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


HOPPÁ FÉRJÉNEK BELEEGYEZÉSÉVEL:

Sziasztok!

Egy kis beszámoló:

Este fél 11-kor elfolyt a magzatvíz, irány a kórház. Ott megvizsgálták, a baba feje jó helyen, de nem voltak fájások, úgyhogy engem hazaküldtek, Őt meg lefektették aludni.
Fél kettőkor hívott, hogy vannak fájások mehetek.
Igazából az volt az érdekes, hogy nem voltak 30 vagy 20 perces fájások, hanem rögtön 5 percessel kezdett.
Egy darabig egyedül voltunk az egész szülészeten, aztán 3 körül beköltöztünk a szülőszobába, mert többen jöttek. (Sárga színű )
Az Anikó végig velünk volt és BB is gyakran benézett. Kata nagyon nem bírta és teljesen kimerült, kicsit hisztizett is. 5-kor megbeszéltük a BB-vel az epidurálist (így írják?), mert teljesen kész volt az erejével. Ezenkívűl BB megadta a megfelelő lelki segítséget, hogy ne hisztizzen tovább. Beszélt a célról, meg maszírozgatta, stb. BB felébresztette, behívta az anesztes orvost (Dr. Zsoldos). Megszúrták, berakták a csövet. Itt jött a bibi, mert a cső valamiért eldugult és nem engedte át az érzéstelenítőt. Az anesztes újra akarta kezdeni az egészet, de BB azt mondta, hogy próbáljuk nélküle, mert már 4 ujjnyi volt. 7-8 körül jött a visit, a főorvos azt mondta, hogy figyeljünk, mert nagyon nagy a baba és nagyon passzentos, így még lehet császár is. Utána folytattuk, jöttek a fájások, de a Kata is sokkal ügyesebb volt már. 9 körül eltünt a méhszáj és elkezdődőtt a szülés. 9:55- kor kijött a gyönyörű kisbabánk. Rögtön felsírt és egy percen belül rárakták a Katára, így az összes szenvedés elfelejtődőtt. Utána minden úgy történt, ahogy normál esetben. Fürdetés, 2 óra pihi, stb.
Most beszéltünk, már van tejci és szopizik... Üdv! Imi

Kép



(Remélem egy kicsit felpezsdül az élet a topikban...)

málna2162
 
 


Málna
Köszi a csodás hireket és a beszámolót, képet!!!!

Kata
Nagy-nagy gratula!!! Sok tejcsit és nagyon jó egészséget kivánok Nektek!!!
Gyöngyörü ez a "kisfiu", igazán szép méretekkel rendelkezik :wink: :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


sZIASZTOK!

Mókuska

Gratulálok a vizsgákhoz!!Ügyi vagy!!
Gyerekek jól vannak?
Jól érzem magam a mh.-en.Jövőhéten jár le a próbaidőm, de már a héten mondta a főnököm, hogy maradok, ha é is úgy akarom :wink: Na ná, maradok!
Tök jó nyugis, nem idegesítem magam.Főleg most hogy már kezd jó idő lenni, és csicseregnek a madarak :D
Jól vagyunk.Túl vagyunk a bárányhimlőn, meg egy bronhitiszen :twisted:
Kaptunk megint egy raklap gyógyszert, meg köptetőt, de nem nagyon használtak.Viszont a Salvus vizes hidegpárásítás csodákat tett.Gyakorlatika 3 nap alatt megszünt a köhögés, nem teljesen de nem köhögött már hányásig, és nyugodtan aludt éjszaka is.

Kis_plutó

Te is jó rég voltál már...
Gyerekek?Esztike szeme meggyógyúlt?
Lassan itt a félév...Adrinak hogy megy a suli

vvviki

Mi újság veletek?

Meli
?!Hol vagy

ÉS A TÖBBIEK????????????????

Titokban reménykedtem, hogy Kata babája miatt többen benéznek, legalább gartulálni, hisz Ő is végig izgulta mindenki babáját...És ha jól nézem Ő volt az utolsó kismamink is...
Tudom, hogy az Én nagyszájúskodásom miatt ment szét a topik(de ami a szívemen a számon), engem lehet utálni, de a Többiek nem tehetnek róla, Őket meg valszeg érdekli, hogy kivel mi van...
Na eldugultam

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna
Nem hiszem, h miattad fagyott be a topik!!! Tényleg jó lenne, ha ujból beindulna...
Látom Titiket sem került el a betegség... Mi is egy rakat pénzt hagytunk a gyógyszertárban. Nem voltak nagyon komoly bajok, leszámitva Lili arcüreg gyulladását, de mindig kellett a köptető, orrspray... Már nagyon unom, remélem mielőbb itt a tavasz és elillan ez a sok virus!
Örülök, h tetszik a munkahely!

Amugy nem unatkozunk, zajlik az élet... Ugy volt, h bezárják az ovinkat, ezen mindenki jól felháborodott. Hárman elmentünk egy bizottsági ülésre is, amin előterjesztették a javaslatot, több mint 4 óra eltelte után füstölgő fejjel távoztunk :twisted: Azóta meggondolták magukat, jelen állás szerint mégis marad az ovi, remélem ezen már nem változtatnak!!!

Érdeklődve várom a többiek beszámolóját is :wink: Na!!!!!! :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska

Ovi bezárás :twisted: Nem semmi, azért Tarján nem egy kisváros!


ha miattam, ha nem , bírom a kritikát.Jöhet hideg-meleg.Szeretem tisztán látni és tisztázni a félreértéseket. Ezért vagyunk barátok...

málna2162
 
 


Candi?!
Téged is jól maga alá temetett a munka, vagy.apjuk :D
Remélem azért hallgaszt csak mert valami bomba hírrel rukkolsz elő!!

málna2162
 
 


sziasztok!

na akkor én is vagyok :wink: :wink: :wink:

Rólunk, nálunk dettó mint Ildiéknél, dec. elejétől dobáltuk oda-vissza egymásnak a bacikat :evil: :evil: :evil: Adri volt az egyedüli akit nem döntött le, kicsit fájt a torka, kis Strepsils és ennyi :wink: :wink: :wink:
Most tarunk ott, hogy senki nem beteg, kop-kop-kop.
mondjuk ez csoda, mert az oviban állandóan van orrfolyós, köhögős gyerek. Jan.-ban 6 napot volt a törpe :roll: :roll: :roll:

Eszterke szépen növöget, igazi kis ördögpalánta, kis huncut, zsivány kutya.
Kép ez még karácsonyi kép

Kép fürdőszobai gyerekmegőrző :twisted: :twisted:

na csak nyűglődünk, majd folytatom, de ezt elküldöm

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kis_plutó

Tényleg jó nagy lett már Eszter.
Nálunk is állandóan vannak beteg gyerekek az oviba :twisted: Én ha Máté elkezd köhögni nem viszem, mert egyrészt nem akarom, hogy esetleg megfertőzzön valakit, másrészt neki sem hiányzik, hogy betegen menjen.Ha nem gyógyúl ki, akkor csak valami szövődménye lesz.
Persze sajnos nem mindenki gonodlkodik így.Kinyílik a bicska a zsebembe amikor olyan gyereket látok az oviba akinek taknya nyála egybefolyik, a nagy zöld cipőfűző lóg a orrából és az anyja mégis behozza.Hiába tömöm a gyereket vitaminnal, főleg ha előtte antibiotikumoztunk, semmit sem ér.A múltkor is így estünk vissza.Jól kis is fakadtam az ovónőnek aki megértett, de mondja, hogy tehetetlenek.A szülők úgy hozzák a lázas gyereket oviba, hogy előtte otthon teletömik lázcsillapítóval, a fosós gyereket meg széntablettával.HIába mérik a gyerek lázát, nem mutat semmit a hőmérő.Ha meg hazaküldik a gyereket másnap hozzák orvosi igazolással. :twisted: A gyerek meg őszinte megmondja, ha kérdezik tőle, hogy milyen gyógyszert kapott.
Milyen szülő az ilyen?!Az hagyján, hogy más gyerekére nincs tekintettel, na de ,hogy a sajátjára sincs.Arra nem is gondol mivan ha a gyerek mégis belázasodik az ovónő belenyom mégegy adag lázcsillapítót...és esetleg lesz valami mellékhatása?!Kit vesznek elő?!a csóri ovónőt.
Sebaj hétfőn szülői 8) Ott leszek!


Na most jól kidühöngtem magam.
A hétvégén nem leszünk, megyünk Miskolc-Tapolcára a Barlangfürdőbe :D remélem jó lesz.
Puszi mindenkinek, remélem a hétvégén mások is benéznek

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!

Katának és Gergő babának jó egészséget és sok tejecskét kívánunk!!!!!És persze nagy gratula a családnak!!!

Mi jól vagyunk,nem vagyunk betegek és hatalmasat nőttünk fejlődtünk!!!!Igazi ördögfióka lett,mindenben benne van a keze.Mászik és feltérdel,feláll szinte mindenhol,de menni még nem tud.Továbbra is 6 fogunk van.És elég hisztis is lett,nagyon akaratos.
Az éjjelek egy-két kivételtől eltekintve elég jók,max.egyszer kel fel.
Nagyon ügyesen ad puszit.Sok szót mond magabiztosan:aja,aba,baba,labda,lámba,adide.
Megtanult szívószálazni,azóta akkor is iszik vizet,ha nem is szomjas....imád egyébként is inni,legjobban eddig sima pohárból és sportkupakos ásványvizesből ivott,de most új kedvenc a szívószál.
És persze nagyon büszke vagyok rá,olyn szeretereméltó és bújós is.Ha játszunk,akkor odamászik,ad egy nyálas puszit,majd felmászik az ölembe és addig tép,amíg elő nem szedem a mellem.Akkor jól feltankol és odébbáll.Imádom.
Dobok és is képet!!!
Mindenkinek jó egészséget kívánunk!!!

Meli és Dénes

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy eddig nem jöttem de voltak eüi gondjaim. Nőgyógyászati fogdoki (bölcsesség fog s egyéb szépségek)
Na ennyit a panaszkodásról.

Kata Gratulálunk szép nagy baba!
Szerencsés vagy,hogy van már tejed emlékszem,hogy nekem a 4.napon jött meg rendesen már tiszta para voltam.
Apukának köszönjük a részletes beszámolót nem volt egy egyszerű szülés de melyik az nem igaz. Nekem se voltak 20 perces fájásaim hanem 5 perccel kezdtem. Milyen régen is volt már több mint egy éve. Már annyira várom a második terhességemet.

Mókuska!
Gratula vizsgákhoz. Ügyi vagy gyerek mellett. Óvibezárás felháborító! [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1203794409.867.jpg[/img%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1203794457.9753.jpg[/img] Kép
Beteghullám elkerült minket!

Esztike!
jó nagy baba! Köszönjük a köszöntést.

Meli!
Dénes is nagyon aranyos s milyen ügyes.

Málna!
Jó,hogy ilyen munkahelyet találtál. Sajnos itt Zegen is ez a probléma,hogy a gyereket betegen viszik óviba. Sokan félnek a munkahely elvesztése miatt. Sok nagymama még dolgozik éljen magas nyugdíjkorhatár :( Persze ez nem mentség. Én már arra is bepöccenek ha gyereket letesze aludni s valaki ordít a lépcsőházban.
A topik miatt ne aggódj majd újjáéled most ez az éveleji pangás de jön a tavaszi zsibongás.

Viki!
Sokat dolgozol olyan ritkán jössz.

Bertold:
már egy hónapja megy. Pötyög, sok mindent megért kanállal eszik, épít, . S még mindig nagyon jó baba. Febr.11ei óta nem szopizunk (pont a névnapján)olyan könnyedén vette,hogy az már fájt persze jó,hogy nem sírt de egy kicsit most elszakadtunk. Engem jobban megviselt mint őt. Látom visszaadja az élet amit én adtam. Amikor első napomat töltöttem az óviba anya ment vissza délben,hogy haza visz s azt mondták neki nyugodtan menjen haza jöjjön vissza délután a kislány jól eljátszik nem hiányzik neki. Anyám szegény kisírta a szemeit hazafelé.
Sokat vagyok egyedül apa sokat van távol, így ritkán jövünk gép hiány miatt.
Építkezünk kocsivásárlásba fogtunk szóval nem unatkozunk.
Képek: Kép Kép

Candi, Takido Vikike Icus stb. Merre jártok?
nika04
 
 


Sziasztok!

Meli

De jó, hogy írtál.Nagyon ügyes már Dénes.Tetszett az ívásról meg a cicizésről amit írtál :lol:
gyere gyakrabban!!Lécci-lécci :wink:

Nika

Látom jól sikerült a szülinapi torta elfogyasztása :lol:
Mi baj volt veled?Rendben vagy már?

Ovi
Igen tudom, hogy sokan azért viszik betegen a gyereket mert féltik a munkahelyüket...De ahova mi járunk az egy magánovi.Gondolom érted mire gondolok.Nincs jogom senkinek a pénztárcájában vájkálni, de szinte mindenki megteheti, hogy otthon marad a beteg gyerekkel
:x és mégsem teszik meg
Építkezés...Kitartás :wink:
Szoizás
Tudom mit érzel, Én is így voltam vele.Nekem sokkal rosszabb volt az elszakadás

Nagyon jó volt a Barlangfürdő!!Tavaly novemberben voltunk Egerszalókon.Az is jó volt, de sokkal drágább mint a miskolci fürdő :evil: És annyival nem nyújt többet.Nagyon hangulatos ahogy a barlangban úszkálsz

megyek dolgozom egy kicsit.

Hoppá

Nem jössz hozzánk dicsekedni :wink:

málna2162
 
 


Sziasztok! :lol:

Málna, jöttem dicsekedni :wink: :

szóval, mint már tudjátok, múlt csütörtökön délelőtt 9.55-kor kibújt édes kicsi fiúnk: Gergő baba, 3920 g-mal, 55 cm-rel :lol: :lol:
A szülés nem volt egy leányálom, de valljuk be: egyik sem az....
Azért megérte!!!! :wink: :wink: :wink: Gyönyörű, édes, odavagyunk érte teljesen! én vagyok az anyukája, a férjem pedig az apukája!! :P Egész nap szívem szerint csak cuppogtatnám a puszijaimat a testén!! :P Ez az igazi földön túli szerelem!

Most is itt szuszog mellettünk, egyszerűen nem tudunk betelni vele!! :wink: Szóval jó helyre született, az biztos. Ehhez csak annyi, hogy a kórházba mellettem ment el az a szép kis páros (2 srác), akinek a "hímtagja"(=apa) megszólalt a (gondolom) haverjának: na a harmadik pereputty, remélem nem lesz több! :twisted: Szóval valszeg ők nem gondolkodtak azon, mikor van pé, vagy milyen segédanyagot szedjen(ek), hogy összejöjjön végre a baba...

Na mindegy, szóval Geri szopizik rendesen, (apával csak kis vércsének :lol: hívjuk), mohó fiú, mintha nem kapna enni! Szerencsére a tejcim 1.5 naposan beindult, tegnap estére már bedurrant rendesen. Nagyon fájdalmas egyenlőre így az elején a szopizás, de hősként :wink: tűrök mindent a drágámért!

Na, egyenlőre ennyi, majd jövök még. teszek fel képet, ma elmaradt a fotózás, a tegnapiak pedig sötétre sikerültek, nem túl jók, de azért ideteszem:

Kép


Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Szuper, h egyre többen benézünk!!! :lol:

Meli
Nagyon sokat nőtt Deni!!! Igazi nagyfius :wink: A cicizéssel Dani is igy volt :lol: Mi ujév óta nem cicizünk, de azóta rászokott a markolászásra :roll: Olyankor mindig megkérdezi, h van-e még benne tejcsi. :lol:

Nika
Hu, Bertold is milyen nagyfiu már! Aranyos a maszatos képen :wink: Nálunk a leszokás másképp volt, én akartam befejezni, de a szivem majd megszakadt, mikor sirt érte :cry:

Málna
Nálunk is hordják betegen a gyerekeket. Igy hiába is hagyom hetekig itthon Lilit, h teljesen meggyógyuljon :?

Hoppá
Még egyszer gratulálok a "kislegényhez" :lol: Igazán szép méretekkel született :wink: A szopiba majd gyorsan belejöttök, meglátod :wink:

Na, mennem kell, mert szaglik a pelus :? Szobatisztasággal még sehogy nem állunk -mondjuk nem is erőltetem... A kis bitang mindig félrevonul, ha nagydolga van, olyankor a nagy csend árulkodik arról, h vmi van a pelusban :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,


Jaj Kata, nagyon-nagyon gratulálok, sok örömet, egészséget és sok tejcit kívánunk Nektek!

Minden kép fantasztikus a gyerköcökről, hogy mekkorát fejlődtek :lol:

Málna, amit a betegségről írtál, tük igaz, annyira szomorú ez.
Jó lehetett a barlanfürdőzés :lol:

Meli, Dénes milyne kis ügyes, nagyon aranyos lehet.

Nika, jók a képek, a szülinap biztos jó volt :lol:

Rólunk, mi már forgunk ezerrel, kicsit tudunk ülni is, de azért nem túl sokáig, és egyre jobban nyomja fel magát mászás pozícióba, de hát az még odébb van, van egy fogunk is, és elkezdtünk gyümölcsöt enni.
Annyira szép és édes, hogy én is mindig csak puszilgatnám.
Az éjszakáink egész jók, kb. 9-5,6-ig alszunk, ma 7-ig :lol:

Dobok pár képet.

Puszi Nektek.

Az alma :lol:
Kép

Buzogányt rágva
Kép

Hordozóban
Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Mókuska de jó, pont akkor írtam mikor Te, hát ez a félrevonulás ismerős :lol:

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin :lol:
Nagyon sokat nőtt Robi is!!! A képen ugy látszik, h izlik Neki az alma :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Kriszti vagyis Málna !

nagyon boldog születésnapot !!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

vvviki

Köszönöm szépen, nagyon jól esett!!(úgyis olyan cefet napom volt tegnap :cry: )
Mi van veletek?

Nektarin

Milyen nagy már Robesz baba!!Édes ahogy rágja a buzogányt :lol:

Mókuska

Van egy ismerősöm , akinek a huga bújt el mindig amikor pisilni kellett.A gáz csak az volt, hogy már nem volt pelusa , és mindig a függöny mögé bújt :D Ja és ezt megtette vendégségben is :lol: Mindig résen kellett lenni :lol:
Jön a jóidő és lassan elmarad a pelus.
Máté tavaly májusban hagyta el a pelust, szerintem nem vagytok lemaradva!

Icus

Hallottam a földrengést! :shock: Igaz, hogy nem volt sérültje, de ettől függetlenül jól vagytok?!

CANDI!!!!!

HOL VAGY??????

ÉS PERSZE TÖBBIEK!!!Ha olvastok gyertek!!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is. Barlangfürdőzésen mi 2006 júliusában voltunk Bertivel a pocakban nekem nagyon tetszett főleg az éjszakai fürdőzés nagyon jó volt. S nem is voltak sokan. Mesélj,hogy éreztétek magatokat.? Nekünk a szállásunk nem jött be Bástya Hotel (fürdővel szemben)
Szomorú tényleg az óvis betegség ügy.

Hoppá!
Gyönyörű a picid. Örülök,hogy jól vagytok

Nektarin!
Ügyes a törpéd,hogy ennyit alszik én még ilyenkor éjszaka többször fölkeltem etetni.

A héten nagymamizunk mert apa elutazik Németországba. Így majd csak vasárnap este tudok jönni. jó sokat szeretnék visszaolvasni.
Puszi Mindenkinek
nika04
 
 


Szaisztok!!!

Málna,nagyon boldog szülinapot utólag és köszi a hiányolást!!!!
Remélem jól vagytok!!!

Nika,édes a kis Berti,milyen nagy fiú már!!!!
Eszti,Robika is gyönyörű!!!Azok a kék szemek!!!
Tesók,benneteket is puszillak!!!
Mi nagyon jól vagyunk továbbra is!!!

Mindenkit puszilunk!!!

teszek képet,pusza



Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Málna
Utólag is boldog szülinapot!!!
Kép

Meli
Olyan nagy már Dénes! Hihetetlen, h nem is rég még azért izgultunk, h birjon még ki pár hetet, nehogy gond legyen...stb.
Látom, h a függöny Őt is nagyon izgatja :lol:

Jajj, nekem megint kezdődik a tanulós időszak :? Pénteken közjegyzői ügyvitel doga, mondjuk nagyon rendi volt a közjegyző-tanárnő, mert lediktálta a kérdéseket, átbeszéltük, csakhát megtanulni mindenképp meg kell :x :lol: Ja, és van egy csomó statisztika házim is hétvégére (pfujjj)
Egyébként jól vagyunk, hála az égnek teljesen tul vagyunk a takonykóron is -remélem ez már igy marad!!! Lilike továbbra is imádja az ovit, jár néptáncra és tegnap végre ujra el tudtunk menni ovis tornára is. Dani egyre édesebb, folyékonyan beszél és néha olyanokat tud beszólni, h fetrengünk a röhögéstől :lol:

Na megyek, mert sok dolgom van.
Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Mókuska

BOLDOG NÉVNAPOT!!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Mókuska

Még mennyi van hátra?
Gyerekek jól vannak?Gabiékkal mi van, nagyon rég volt már.

Meli

Nagyon édes Dénes, főleg amikor pakol :D

Mi a változatosság kedvéért betegek vagyunk... :twisted: Fosós-hányós vírus van az oviban.Mi még nem, de éjszaka már lázas volt Máté.Jöjjön már a jóidő, hogy vége legyen ennek a sok beegségnek!!!
Most rendeltem Flavinos vitamint, hát nem olcsó, remélem jó lesz.

Megyek mert megyünk sétálni egy kicsit.Muszáj, nem zárhatom be mert akkor kezelhetetlen.

Puszi

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna
Köszönöm a köszöntést :lol:
Hát nekünk sikerült összeszedni a hányós-fosós virust :evil: Csüt. délután Dani inditotta a sort, igy nem mentem suliba sem pénteken. Majd vmikor pótolom... Szóval déli ébredés után lett rosszul, egész du. hányt. Aztán estére szereztünk daedalonetta kupot (mindenkinek ajánlom, nagyon jó), onnantól mint akit elvágtak. Este már kakaót akart inni :roll: :lol: Lilit haza sem hoztuk anyósoméktól, igy azt gondoltuk, h ennyivel megusztuk. Hát nem! Szombat estére először apa lett rosszul, szerencsére egy hányással, egy hasmenéssel meguszta. Szegény Lili volt a legbetegebb, este 1/2 11-től reggel 3/4 6-ig hányt (az utolsó két alkalom kivételével fél óránként :( ) :( Egész éjjel virrasztottam mellette, totál kivoltam. Az én gyomrom is görcsben volt, de egy másnap délelőtti lightos hasmarssal megusztam a dolgot. Aztán egy teljesen tünetmentes nap után tegnap mindkettőnek ment a hasa 3-szor :roll: Ma egyenlőre semmi, remélem igy is marad, mert holnap Pestre megyünk. Diétát tartjuk, Normaflore-t nyomatom nekik, többet nem tehetek.

Mint irtam, holnap Pestre megyünk (munka ügyben :wink: , de bővebben majd ha sikerül) +ha már ugyis menni kell, akkor viszem a gyerekeket is, cipőket kéne nekik venni. Apának is kell, mert a sportcipője teljesen szétment, na és egy kis ruhatár frissités is jól jönne :wink: Mondjuk nem tudom mennyit fognak birni a gyerkőcök, na és apa, ő uuuuutál vásárolni, pláne, ha a gyerekek is velünk vannak :lol:

Gabiék most jól vannak, a multkor Krisztián is beteg volt, rota virus :evil: Szerencsére a család többi tagja nem kapta el...

Hoppá
Mi van veletek? Gyere és mesélj Gergőről! Milyen anyának lenni?

Többiek!
Ti is gyertek néha beszélgetni :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!

Ildi,nagyon boldog névnapot utólag!!!!

Málna,köszi!!!Remélem megússzátok!!!Az egész országban rota járvány van,nem csoda,h Ildiék elkapták.Felénk meg bárányhimlő.Nem is megyünk babatornára 3 hete :?
Ildi,gyógypuszik mennek nektek!
Mi me influenzásak lettünk apával,de szerencsére nagyon gyorsan odébbállt a betegség és Dénes nem kapta el...

Most sietek,mert pénteken megyünk Egerbe 3 napra wellnesselni.Pakolok,mosok...

Puszilok mindenkit!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Meli

Jó pihit! Mi is készültünk a hétvégén, de úgy néz ki itthon maradunk :(

Hoppá

Gergőnek boldog első névnapot!


Kép

málna2162
 
 


szasztok!

Hoppá
Gergőnek mi is boldog névnapot kívánunk!!!
Kép
Hogy teltek az első hetek?

Meli
Deni is hatalmasat nőtt. Nagyon édes :wink: :wink: :wink:

Málna
jobbulást Máténak.
Ti babaprojekt-ügyileg, hogy álltok? Egyenlőre szünetel még a dolog?

Rólunk: 2 hete elindult Eszterke, most már nagyon kis ügyes :wink: :wink: Ma már táncolt is :lol: :lol:
Amúgy nagyon jó kislány, olyan szépen elvan egyedül, jobb is ha nincsennek a tesók itthon, mert nincs aki macerálja :twisted: :twisted:
Ahogy Ildi is írta jól vagyunk :wink: :wink: Krisztikén kívül nem volt senki beteg, remélem már nem is lesz :roll: :roll: . Nem győztem mindent fertőtleníteni :lol: :lol: jól járt most velem a fertőtlenítő kendő gyár :wink: :wink:
Holnap megyünk Eszterkével tanácsadásra, 1 éves státusz vizsgálatra, majd akarok laborbeutalót kérni neki, mert néha olyan erős szagú a vizelete :roll: :roll:
Majd orthopédiára is kell kérnünk beutalót.

Többiek???

Nika
ha tudsz ygere, olyan jó olvasni rólatok is

Icus
Ti, hogy álltok baba-projektileg? Már Te is régen voltál

na jó éjszakát!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi

Krisztiánnak boldog névnapot!!
Esztinek pedig BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!! Kép

A babaproject nem szünetel, próbálkozunk folyamatosan :wink:
Máté keresztszülei is kedvet kaptak a próbálkozáshoz.Januárban már nem is szedte a gyógyszert, és mostmár 6 hetes terhes!!Hamar összehozták, pedig biztosak voltak benne, hogy az első év csak próbálkozással fog telni :D Ráadásul a kispapa csak hétvégén van otthon, szóval le a kalappal.Amit a természet akar,az sikerül :wink:

Icus, Candi,vvviki, VIKIKE!!!! :wink: , Takidó és még sokan mások, merre vagytok?!Adjatok életjelet :wink:

málna2162
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukk, épp vasalom Tökibogyó rucijait. Hogy mennyit el tud használni.... :lol:

Előszöris: aranyosak vagytok, hogy Gerinek boldog névnapot kívántok, de ő nem Gergely, hanem Gergő, amit majd november 17-án ünneplünk! :wink: Ettől függetlenül nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltok rá(nk) :P

Eszterkének viszont nagyon boldog szülinapot, és Krisztiánnak nagyon boldog névnapot kívánok, ahogy Ildinek is!!!!


Képeket MMMMMmmmméééégggg a babákról!!! Amikor még csak egy csíkként jelentek meg egy (?) terhességi teszten, most pedig már élő gyönyörűségként boldogítanak bennünket........... :lol: !!!!

A kisfiamat sokszor "lesírom": egyszerűen hihetetlen, hogy majdnem 3 év próbálkozás után egyszer csak az én kisfiamként fogom a kezemben!!!! ezért érdemes élni!!

Na, megyek, a vasalás vár! Mindenkit puszilok!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kép

Az előbb kimaradt!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: