Új privát üzeneted érkezett!

Mennyire erős a csíkod?
Miért lenne rossz a teszt :?: :!:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


akartá=akartál... :oops:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


BEEBEEY!!!!! :shock: :shock: :D :D :D te aztán jól átvágtál minket!
Zebrás a javából! :D
még hogy lement a hőd,nem történik semmi ,mensire gyúrok,hsg.. :lol: :lol:
mutizol görbét???? vagy értékrlhetetlen?..még nem láttam pé nélküli terhes görbét :lol:

HATALMAS GRATULA!!!!!! Remélem elindítottál egy zebraesőt!!

Ha akarsz menni holnap vérvételre ne szedd be a progit csak utánna ha kell.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!Hát jó régen nem voltam !!!Sajna otthon nincsen net most meg bejöttem a munkahelyemre úgyhogy azért tudoK írni!! Nagyon gyönyörűek a frissen született babák!!!Nagy nagy gratula hozzájuk!!!!Mi jól vagyunk szépen növekszik a pocaklakóm!!!Ja,és kislányom lesz!!!!Puszi mindenkinek!!!
niki26
 
 


Hi! :lol:

Bee!!!
:D :D :D :D :D De jó De jó!!!!!
Miért lenne rossz a teszt? :shock: Gratulálok!!!

Holnap még leszek,talán holnap után is délelőtt. Pénteken lapar (átjártatósági).

Kép
lara26
 
 


Kavicska: jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))) Gratulálok a remek eredményhez!!!!!!!!

Azt hiszem már semmi és senki nem tarthat vissza titeket a babaesőtől :)))))))))))


(mindenki másnak pedig szurok ezerrel....)
Vendég
 


Bee: EZ A NAP HÍRE :)))))))))))))))))))) (milyen jó nap ez :)))))))) Hatalmas gratula!!! Vigyázzatok ám magatokra :)))))))
Vendég
 


Bee!

Csalódtál benne? :lol:
Bevallom én is meglepődnék, ha két csík pöffeszkedne egymás mellett, majd a következő ciklusban. :lol:

Kép
lara26
 
 


Kincs!

pü ment

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Hát sajna a pcos.hu-n nem találtam közelbe lévő endokrinológust. Marad a "régim" :) Viszont eldöntöttem, hogy nőgyógyászt fogok váltani, márpedig, arra aki eddig a 3D-s uh.-ot szokta csinálni. Remélem majd ő többet fog foglalkozni velem... Van esetleg köztetek olyan aki Pécsre jár dokihoz? Szilágyi András vagy Vizer dokihoz? Én hozzájuk járok egyszerre :D Nagyon úgy néz ki hogy holnap nem tudok elmenni vizsgálatra, mert még mindig meg van a mensim :? marad a jövőhét... Ezzel csak annyi baj van, hogy már egyre türelmetlenebb vagyok, és szeretnék már valami eredményt is látni.

Kellemes estét!
tyche
 
 
 


Kavicska!!

Gratula párod eredményéhez.Ez már fél siker.A másik, hogy Te már rendben vagy+Kaáli= most már az Isten se ment meg az ikrektől :lol: :lol: :lol:

Bee!!

hogy Te milyen kis titkolózós vagy!!!Gratulálok!!!!
De azt észrevettem, hogy aki azt írja, hogy nem működik rendesen, vagy szórakozik vele a természet és hasonló megfogalmazás, az hamarosan pozitívat tesztel :D :D
ezoterike
 
 


Beebeey! :D

Végre! :D :D :D Egy topik őskövület zebrásodik! :lol: :lol:

Annyira örülök Neked! :D :D Akkor ugrik Csodavár! :lol: :lol:

Mivel a zebrák csodrában járnak, Mniki nevű őskövületünknek is küld a zebrád párját! :lol:

Micsoda jó nap ez a mai! :D :D

Kincsecske!
Nekem ahogy közeledik a PÉ, megjellenek a pattanások! :shock: Ez egy tünet! (milyen beképzelten írom, de már egymást követően volt 6 PÉm! :D ) úgyhogy van tapasztalat! :lol:
Most is megjelentek! Gyanús vagyok magamnak! Csak le fogjuk késni! :?

Lafi!
Megy holnapra a sok +++++++++++++++ :)

Lara!
Tetszik az új fénykép rólad! :lol: Tényleg! Jó az avatarod! :)
Én is meglepődnék a két csíktól. :)

Mniki!
Szándékosan nem is írok semmit!
9 cn.
Vendég
 


Köszi Kavics! Az nem én vók! :lol:

Kép
lara26
 
 


Lara Croft.. a kedvenc játékom. Még nem nőttem fel. :lol: :lol: De tényleg. :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Tyche!

pü ment

Kép
lara26
 
 


Kép

remélem látszik valami.....
beebeey
 
 


Kavicska
Gratula a párod eredményéhez!!!!!!


Bee
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!

Milyen kis sunyin teszteltél,na és az eredmény...... :D :D :D


Én várom a mensit.Kiborít a PMS szindróma. :evil:Már engem is zavar,apa meg kibukott.Olyan ,de olyan idegbajos lettem.... :evil: Aztán nem maradhattam a konzultáción sem,családi okoból,pedig pont érdekelt volna . :evil: :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bee
Látszik!!!! :D :D :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem látszik.
beebeey
 
 


De látszik,és ne vitáz egy PMS szindrómással!!!!! :lol: :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nézzünk oda még vitatkozik is!
Bee!! Sikerült!! :D :D

Kép
lara26
 
 


Beebeeebeeeeee
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
éljen, éljen, éljen, hurrráááá ! Gratulálok Te kis nagyon pozitívat tesztelt nőszemély !

Ez a teszt bizony teljesen pozitív ! Istenem, ez annyira jó !!!

Kavicska drága, nagyon nagy gratula a párodnak ! Ugye mondtam én, hogy 1-2 vizsgálat még nem a világ :wink: Ebből aztán simán lehetnek spontán babáitok, ezt ugye tudod :wink: Nem is mondok semmit... de tök nagy szám lenne, ha az első beavatkozás előtt spontán összejönne :wink:

Niki druszám, gratulálok a kiscsajszihoz !!

Kandika, Okr, hiányoztatok :wink:

Okr, nem tudom mitől függ, hogy mennyire erősek PMS tünetek. Időnként az ember fel sem veszi, máskor meg ölni tudna. Hormonok :roll:
Nálad mindig ilyen korán jelentkezik ?

Hát nem semmi nap volt a mai. Két PCO-s zebra is született. :lol:

mniki
 
 


Lányok! De hogy sunyiztam én. :lol:
Kincs ebben a sorrendben valóban végigfutottak rajtam ezek a gond(olatok).
Kulissza titkok következnek: apával 27-én (15. cn) voltunk együtt utoljára. Ezen a napon36,2 volt a hő, másnap 35,6, s megint másnap 35,6 volt. No ekkor írtam (29-én) megtréfált megint a szervezetem. :lol: Hőmérést abbahagytam, s rá pár napra már betegek is voltunk. Így aztán elkönyveltem magamban, no oda ez
a ciklus is!
Tesztelni mindig szoktam!!!! Olyan rutin jellegű már. 30 cn-től hetente...... :roll:

Kavicska hagyd gratuláljak azért a párodnak is! :lol:
Igen a zebrák csordába járnak!!!!! Mniki nekem is olyan apró menzesz jellegű görcsöcskéim vannak. Hátha mégis nem lenne magányos ez a zebra... :wink:
beebeey
 
 


Lányok! De hogy sunyiztam én. :lol:
Kincs ebben a sorrendben valóban végigfutottak rajtam ezek a gond(olatok).
Kulissza titkok következnek: apával 27-én (15. cn) voltunk együtt utoljára. Ezen a napon36,2 volt a hő, másnap 35,6, s megint másnap 35,6 volt. No ekkor írtam (29-én) megtréfált megint a szervezetem. :lol: Hőmérést abbahagytam, s rá pár napra már betegek is voltunk. Így aztán elkönyveltem magamban, no oda ez
a ciklus is!
Tesztelni mindig szoktam!!!! Olyan rutin jellegű már. 30 cn-től hetente...... :roll:

Kavicska hagyd gratuláljak azért a párodnak is! :lol:
Igen a zebrák csordába járnak!!!!! Mniki nekem is olyan apró menzesz jellegű görcsöcskéim vannak. Hátha mégis nem lenne magányos ez a zebra... :wink:
beebeey
 
 


Okriszti :lol: :lol: :lol:
beebeey
 
 


én is látom!!! :D zebrás a javából!!

Okr :(

Lara privi ment!

Kavics miért késnétek le?? Még van idő,uh lesz?

Szia Csakegy!

Csajok tiszta patika van itthon..
3doboz metforminom,4doboz clostim,3doboz letroxom , 2ampulla choragonom , 2doboz humafolacidom van :lol: ja és 25db hcg tesztem :shock: :shock:
alig férek, készültem
Vendég
 


Bee, ezek a kis görcsök természetesek, olyan mintha meg akarna jönni érzés, igaz ?
A hőd tényleg nem volt semmi, de talán ez kellett a sikerhez :wink:

Csakhogy én barnázok is :? , de sebaj, ha nem is most, de jövő hónapban még betársulhatunk hozzád :lol:
Nem tudom írta-e már valaki, de szerintem nem kell kapásból progit szedned. Ha a vérvétel kimutatja, hogy szükséges, majd akkor elkezded. De valahogy biztos vagyok abban, hogy nem kell majd :wink:

jajj de örülök most , lányok !!!

mniki
 
 


Okriszti :lol: :lol: :lol:
Élőben látszik jobban! :lol:

Bocsi a duplázásért!!!!

No holnap délután megyek progi lesőbe.
beebeey
 
 


na,na 7Kincs, minek neked az a 25 HCG teszt ?! Úgy sem fogod elhasználni őket ! :wink:

mniki
 
 


Lányok köszönöm nektek a biztató, s gratuláló szavakat!!!!!
Annyira jól esnek!
Szégyellem is magam a hitetlenkedésem miatt. :oops:

Kincs! Valahol azt hallottam, hogy a HSG utáni hónapban nagyobb az esély a babóra! Mindent bele!!! Főleg ekkora patika tárral! :wink:

Niki pedig annyira meg vagyok (bocsi! voltam) győzödve, hogy ilyen inzulin szinttel nem lehet teherbe esni. S ne feledd! Hasonló értékeket produkáltunk! :lol:
beebeey
 
 


Tele az oldal velem, holnap jövök! Reggel azért még elsütök egy tesztet - a tamáskodó énemnek....

Lara! Tetszik a képed! :wink:

További szép estét!!!!!

Bee
beebeey
 
 


Bee!

Köszi!

Kincs!

Te egy kincs vagy!

Rambóka!

pü ment

Kép
lara26
 
 


Drága Bee!
Ma reggel is sírással kezdtem a napot, az estére is kijut belőle? :lol: :wink:

Hát nem nagyon találok szavakat... gratulálok, és a csík bizony látszik, mint a fene. :wink:

CSODALISTA 2007 február

1. Áfonya +-at tesztel. Zárt petevezetők, PCOS, lombikra készül.
2. Undomiel +-at tesztel (NLC). Első metforminos spontán pé, kiskatonák miatt lombikra ítéltetve, 5 év próbálkozás után.
3. Ama +-at tesztel. 42.évében jár, még nem volt sikeres terhessége, első metforminos spontán pé-vel, magas FSH-val, egy petevezetővel teherbe esik.
4. Bee +.at tesztel. Második metforminos spontán pé-vel terhes, egyébként a maratoni ciklusok koronázatlan királynője.

5. Bogi azon a napon, amikor felajánlottam az alkut Istennek, hogy inkább ne szüljek többet mint hogy őneki valamiféle mozgás defektje legyen, elkezd mászni. (Tegnap) - Figyelem... mi az öribaba listán is rajta vagyunk. :wink:
6. Úgy néz ki, mégis lesz PCOS ambulancia már a tavaszon és megnyertünk az ügynek egy ismert meddőségi szakembert, nőgyógyászt, ami ismerve a szakma metforminhoz való hozzáállását, megintcsak egy csoda...
7. teljesen magánjellegű: 6 év özvegység után úgy néz ki, hogy anyámnak újra párja lesz...

és most rohanok fürdetni, puszik
Vendég
 


Elnézést lányok!

Bee drága!
Hát mit látok??? Szívből gratulálok!

Egy másik őskövület. :)
Vendég
 


Bee!

Gratula! Woww...ez tutkó zebra :lol:


És lányok ne feledjétek: a zebrák nem járnak egyedül :) Ki lesz a következő?

Pussz
Vendég
 


Bee!!!!GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!

Kavicska, nektek is örülök, annyira jó....hát akkor........babára fel...........(apát azért ne fáraszd ki teljesen) :D

Niki, nagyon drukkolok neked!
Vendég
 


Kavicska...nektek pedi grat a szép eredményhez :) Ezen már nem múlhat :wink:
Vendég
 


Kavics! Gratula Nektek!

Bee, annyira szuper! Te vagy az első a sok közül, várjuk a többi zebrást!

Tyche, Rambóka pécsi! Konzultálj vele!

Kincs, te jó ég, mire ez a rengeteg gyógyszer? A metformint, a clostyt és a HCG tesztet még tudom mire való... a többi latin :)

Norka, gratula Bogi-babának!

Gina, mondjuk Te? ;)


Jó volt ez a mai nap! Csupa-csupa jó hír! 2007 tényleg a ti évetek!
mamint
 
 


Lafi, Lara, drukkok mennek az átjárhatóságihoz! nem lesz semmi gond, erős csajok vagytok... és átjárhatóak! ;)
mamint
 
 


Beee :lol: :lol: :lol:

HAtalmas gratula..nagyon szép a kétcsíkosod!!!!!! :wink: :lol:

KaVICSKA
Akkor apa most büszke magára,lehet is :wink: ....ügyeletek miatt ne csúszatok már le a pé-ről!!!!!

Andika
Új hónap ,új remények! :wink:

Jó éjszakát Mindenkinek!
Vendég
 


Norka

Bogi nagyon ügyes kislány,bizz benne ...ne fogadkoz már ilyeneket!
Vendég
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Beebeey!

Nagyon nagy gratula!!!! Én is látom ám!
Lapulgatunk itt csendben a háttérben, aztán beesünk egy zebrával? :lol:
Hol méred a hődet, h. ilyen kihűlőfélben lévő értékeket mértél? Vagy elromlott a hőmérő? Nem kéne elemet cserélni benne? :lol:
Bár mostmár egy ideig sutba dobhatod!

Mniki!

Zebracsordát kívánok!

Ki van még tesztközelben?

Kavits!

Látod, szépen rendbejöttök mindketten és a végén nem lesz menekvés, szülnöd kell! :lol: Nincs több kifogás!
A párod most gondolom büszkén feszít otthon! Az enyém legalábbis igen nagyot nőtt a saját szemében annó! :lol: (Na jó, az enyémben is! :wink: )
Nem hiszem el, h. nem tudsz elcserélni egy ügyeletet! Hazudj vmi elfogadhatót! Kérj volt kollégától igazolást! Vagy bármi, de ilyen nincs, h. mindig PÉ-nél nem érsz rá! :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


JÉZUS .....NAGYLÁBUJJA !!!!

MIT LÁTOK !!! BEEEEE!!!! TE KIS SUNYIMUNYI!!!! CSAK ÍGY SUTTYOMBAN, BETEGEN BEKAPTAD A LEGYET !!! EGY EGYÜTT LÉTTEL !!! AZ ESZEM MEGÁLL!!! GRATULÁLOK KOMOLYAN NAGYON-NAGYON !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Hát szerbusztok, szerbusztok,

Kavicska, örülök, hogy minden rendben a férjeddel, ezek szerint használt, bármit is tömködtél bele !!! Éjjjen !!

Elolvastam én is a nlc-n Ama történetét, lányok ,ez tényleg hihetetlen. Megható. 42 évesen élete első terhessége....

Annyira örülök mindenki boldogságának !!!!

Megyek felrakom a lábam mert baromira fáj ! Puszi !!!
zsizsik
 
 


Kincs
Letrox,és HCg teszten kívül nálam is van minden! :D :D Csak jönne már meg,aztán kezdhetnék velük vmit!
Ja,a 25 tesztből 24 -et megvásárolok tőled ciklus végén!!! :D :D :D Csak,hogy nekem is elgyen majd ha kell!!!! :D :D :D


Mniki
Hát én tudom ez a PMS mitől függ,de a vetélés óta ez lezs a második mensi,és szörnyű!Múltkor végig fájt ahasam,most meg ez az idegbaj.....ha ez így marad empátiától vezérelve beadom a válókeresetet. :roll: Már magamat sem bírom elviselni. :evil: Na,és jön már a hasfájás is!
Barnát sajnálom! :( :( :(

Bee
Progipótlást én sem szedtem,de nem volt gond.Vagyis azzal nem volt :oops:

Kandika
Grat a mensihez!!!!Holnap vérvétel????Eredmény mikor lesz???
Autóval kapcsolatban van vmi hír??

Ella
Boldog topikneves névnapot!!!!
(nem jut eszembe ezeket a kitalált neveket hogy híják :oops: )
Mindjárt szülsz!!!!!!Pedig mintha még most izgultál volna a teszt előtt!

Kavicska
Ha apa ügyel p.é körül seréltesd el vele!Vészhelyzetben minden szabad! :D

Rambóka
Megy a férjem felétek!! :D 3 napig vmi konferencián ül.Ha látod csókoltatom! :D :D :D

Rejo
Én már annyit nem vagyok itthon,hogy nem találom a helyem ha hazajövünk.Mindenből egy kicsi jó,a sok megárt!
Gyerkőcök nem lettek halálra kényesztetve??

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kavicska! Gratula párod eredményéhez! Próbáljátok valahogy megoldani a PÉ-t! :wink: Még sokáig február van, Norka listájába Te is beleférnél egy spontán zebrával! Drukk!!!!!

Bee, látszik!!! Szép erős zebra! :lol: :lol:

Következő zebrás?! (kell egy pár Bee-ének! :wink: )

Lara, Lafi, Drukk Nektek!!!

Kandika, gratula a mensihez! :)

Okr, a PMS-es idegbaj szörnyű tud lenni... Minden hónapban csodálom én is Apókát hogy el bír viselni olyankor :oops:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyoooka
Na de még 9 nap mensiig :shock: ,már ha egyáltalán megjön akkor,mert p.é az nem volt sztem.
asszem felíratom ismét a Mastodynon cseppeket ,az jó PMS-re.Lehet azért ilyen intenzív mert most hagytam abba?! :?

Zsizsik
Tessék felpolconi apa nyakába! :D :D



Egyébként csak még kiegészítésnek,egy hete kb zabálom a csokit.Egyik nap,mert másnap a WC-n ülök :oops: ,aztán újra csokinap....és nem tudok parancsolni magamnak.Így mióta szedem a metformint még nem jártam. :oops: :oops: :oops: :oops: Mármint hogy kívánom a csokit,mert hasmensés az volt.

KépKép

KépKép
okr
 
 


beeeeeeeeeeeeeeeeeee, jaj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dejódeódejódejó.......
mi versenyeztünk ki a hosszabb ciklusú :lol: látod, látod, csak meglesz az eredmény.
nagyon vigyázz magatokra, és ne parázz, és tuti kétcsíkos teszt, és csinálj még párat :D (anno én is hármat csináltam 2 nap alatt,mire elhittem.......)
remélem neked elmúlik a hajhullásod :) de tudod mit??? ki nem szarja le a hajhullást, ha ott a pocakban a baba????????????????? :)
juj, de örülök.
mindenki másnak nagy gratula és drukk mindenhez. de most elfelejtettem nagy izgalmamban mit akartam még írni és kiknek..... :oops:
ja, zsizsik. kerestelek ma. melóztál???
pápá
dimet
 
 


Lara!

Ez olyan Freudi elszólás volt az "átjártatósági"! :lol:
Remélem, tényleg csak ez lesz a probléma és utána te is teherbeesel!
A kérdésedet továbbítottam a szülésznőm felé, hátha ő tud vmit, én sajnos nem tudok semmit erről! Ezért is utálom ezt az egész rendszert! Nem tisztább lenne, ha ki lenne írva és nem kellene találgatni?

Okr!

Én is elviselhetetlen voltam olyankor! Ezért is féltem nagyon a szülés utáni depressziótól, de aztán olyanom nem lett! :lol:
Milyen konferenc van a városunkban? Sajnos nem fogom látni, mert túl sokat vagyok itthon! Bár tegnap du. előre lesétáltuk a mai trutymó napot is! Annyira jó idő volt, h. bementünk a belvárosba sétálni, anyu bevitt minket kocsival. Rá kellett jönnöm, h. kosz van és büdös odabenn, itt kinn a panelrengetegben sokkal tisztább a levegő! :(

7kincs!

Nem fog neked 25 hcg teszt kelleni! De sebaj, majd továbbadod! :wink:
Most annyira, de annyira átjárható vagy! :lol: Tessék gondoskodni róla, h. megfelelően át legyél járva! :wink: :oops:

Norka!

Már 4 zebra ebben a hónapban? :shock:
De várj csak, Mikinét kifelejtetted! Vagy ő nem metforminozott?

Emil ment!


Kandika!

Remélem nemsokára végre nálatok is kiderül, h. mi tartja vissza a gólyát!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Nézzétek az M2-t!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?