Új privát üzeneted érkezett!

Ez elég kicsi lett :(

Nóci
ja, pár napba bele telik, mire mindennel végez mamám. Igazából csak az időigényes, hogy a megfőzni/sütni kívánt állatot ő neveli, és így neki is kell levágni, feldolgozni. Na már most volt birkapöri (plusz eladásra is vágtak), gyöngytyúkból leves, két csirke kirántva... :roll:
Persze, h fogok jelentkezni onnan is! Indulás elvileg jún. 16, hazajövetel rá egy hónapra.

Zsani
köszi, majd megnézem, úgy tudom, K. Andinak van külön honlapja is. Hallottam már róla!

Du kertészkedtünk bátyámmal, de még fele sincs kész, de mi kidöglöttünk :oops: Elég gazos már, plusz felásni, elültettem a szamóca palántákat :)
kitty22
 
 


Szép estét!

Zsani! Várom az infót!
A könyv után meg rákeresek majd itt a neten!

Kitty! Mamikád akkor nem bíz semmit a véletlenre, hisz a hazainál nincs is jobb! :D :D :D
Csak egy hónapot lesztek kint???? Én azt hittem ez valami hosszabb volumenű dolog lesz! :shock:
Kertészkedésben most már tényleg tehetnél fel képet a kertről! Tavaly is jó sokat kertészkedtél és kép nyista!!! Kivike vagyok!!!!

Mi délután voltunk ismiknél eldumálgattunk jó volt be vallom! Bár nekem már a vásárlás is kikapcsolodás!!!

Kinek mi lesz a progija holnapra??? Nekem még passz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, írtam privit! :D

Nóci, én ma délután megyek a magánnőgyógyászomhoz... :? eléggé cinkes, ma akarok neki szólni, hogy véget ért a szülés kapcsán kialakult közös pályafutásunk, mert én nem akarok a 2es nőiben szülni... nem a dokinőmmel van a bajom, a kórházzal... izgis lesz, eléggé tojok, mert amúgy imádom a dokinőmet! csak hát... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Sziasztok!

Ilyet még nem pipáltam... írtam a Kriston Andreának, hogy tornázok, meg minden, de vannak gyakorlatok, amik még nem mennek olyan jól, blabla mindegy is, és képzeljétek, válaszolt!!!!!!! :shock:

Tökre meglepődtem :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Hát el hiszem, hogy ezt marha rossz érzés lehet kimondani! Ez olyan teljesen mintha a munka vállaldonak mondasz fel! Na azt tudom milyen érzés! Egy átkozott cseppet sem irigyellek! És van már más doki kilátásban??? És hol szeretnél szülni?? Mert a multkor amit hoztál uhu képet azon a Margit volt írva én azt hittem ott fogsz szülnia Cseh dokinéninél!! Nekem amikor jön a kistesó és pont akkor már nem lesz tarcsán a szülésznő barinőm a tarcsai kórházban akkor tuti az Istvánban akarok! Nagyon szépen fel van ujitva és már ezredszer nyerte el a bababarát címet és ez nagyon szimpi! Igaz túlzsufoltság van ott, de szerintem pont emiatt! És amúgy mi a baj a 2-essel?? Azt tudom róla, hogy futószallagon mennek ott az asszonyok!

Nálunk ma túrós csusza lesz! Nálatok??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nyah, a Margitban szülök, de a Cseh doktornőnek a 2esben van praxisa. Köztudott, hogy a magánorvosok ott csak szülesztenek, és utána rád sem néznek. Ezzel nincs is baj, csak mivel nem oda tartozom, és nincs ott orvosom, így más sem néz rám... na most úgy ott lenni 3 napot, hogy mindenki tojik rám... kihagynám. Másik dokim már van, ő egy margitos orvos, nagyon szimpatikus, rendes orvos, nem olyan, mint az ottani átlag, csak hát akkor is, ez most nem a legjobb szitu... de túl kell élni, ez van :D

Majd holnap megírom, mi volt :)

Nálunk rántott sajt lesz rizzsel apának, én már csak valami gyümölcsöt eszek szerintem max. vagy tejfölös abonettet...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Értem!! Ésajnos a dokikkkal kapcsolatban igazad van teljesen!!
Holnap várjuk a fejleményeket! És no para!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
a párom szept.ig lesz kint, utána négy hónap itthon, és megint öt hónap kint. Én eddig úgy néz ki, egy hónapra megyek, de lehet, kint leszek vele szept-ig.
Kép majd később lesz, ha majd nőnek a növénykék. Még csak tereprendezés van, meg holnap ültetünk magokat.

Zsani
mindjárt olvasom :)
Jó, hogy nektek azért van lehetőség választani, nekem csak akkor, ha sokat utazok :roll: De ez lesz majd, mert a legközelebbibe tuti nem szülök :roll:
kitty22
 
 


Kitty!
Ejjjjhaa ezek után nagyon kiváncsi leszek a kertre bizti nagyon szép lesz!
Én azt mondom, hogy menj vele arra az őt hónapra is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!

Kitty, irigyellek, nekünk megint nem kelt ki semmi :( utálom azt a kertet, eskü jövőre nem ültetek semmit!!!! (max. a palántákra még rápróbálok, de amiket kaptam dáliákat vagy mit, az is elhalt mind...) jó lenne, ha szeptemberig tudnál maradni, csak úgy lenne az igazi, nem? :)

Nócika, én tegnap túlestem a nehezén, nagyon könnyen fogadta, mondta, hogy ha úgy érzem, szülés után visszamehetek, vár szeretettel :) megnéztük életkét, nagyon édesen durmolt, szerintem már ő ki van, én is teljesen :( jövő héttől később járok, mert ez így nagyon gáz... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Ma vaami iszonyat fejfájással ébredtem és most is retenetesen fáj! Most vagyok azon a határon, hogy lehet minjá veszek be valami bogyot!

Zsani! Sajnálom, hogy nálatok valami nem stimmel a földel, mert tuti azért nem kelnek ki a dolgok! Nálunk is van szép virágos kert! A tavalyi nagy esőzés után a foliban nekünk is tönkre ment szinte minden és idén nem is csináltunk foliát! Apukám probálkozik most a gyümi fákkal aztán majd meglátjuk!
Örülök, hogy sikerült a dokinénivel lebeszélni a dolgokat! Biztos megérti! Miért ne értené! Csak az embernek olyan nehéz szakítani azzal akiben annyira megbizik!
Be vallom azért örülök, hogy kicsit lassítasz! Most már nem is kell kapkodni! Pihizz annyit amennyit csak birsz és minden a legnaygobb rendben lesz majd meglátod!
És az uj dokihoz mikor mész??? Mennyit kérnek ott a Margitban egy szülésért??? Persze csak ha nem titok!!!
Mi holnap megyünk pont a margitba fejlödés neurologiára! Pont egy emeleten van a szülészettel! 10-re van időpontunk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, tudom :) ott szoktam ülni az anyukákkal, a fejlődéssel szemben van az UH :)

Hát, még nem tértünk ki az árakra, végül is Sárvári doktor is magánban nyomul, így nem a Margitnak fizetek, hanem neki... amúgy majd genetika után megyek hozzá, valamikor május végén. Azt mondta, elég havonta 1x menni, de az ne maradjon ki!!! Mondom legyen :lol:

Persze, én is azt mondom, hogy nem hajt a tatár, és most kincs a legfontosabb! A vizsgák és minden más ráér utána is, amikor már kint lesz :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani!
Én ott egy dokit sem ismerek meg hát úgye mi csak a neurológia miatt járunk oda! Amúgy tudtad, hogy MO-on állitolag ott volt először modern szülőszoba? Azt épitették fel legelősször! Biztos szép még nem néztem be oda sosemé s szerintem nem is fogok, de azért a küllemre is adhatnának! bent a fejlődésneurológia is szépen meg van csinálva, meg mint láttam a gyermekágyi részleg is!
És azt hogy érted, hogy csak a dokinak fizetsz?? Nem kell hozzá tb kártya? mert hát szerintem a tébé akkor is fízet a kórháznak! Vagy nem?? Már nem tudom, meg én nem maszek alapon szültem tehát nem vagyok ebbe rutinos! Meg még nem veéztem ki ezt senkivel!
És még szép, hogy a kis kincsetek a legfontosabb!
neveken gondolkodtatok már?? Mert lánynevet mintha már írtál volna,, de fiúra nem emlékszem! :oops: :oops: :oops:

Nálunk amugy zajlanak a dolgok! Apáék Székesfehérváron dolgoztak múlt héten 5 napból 3x a saját kocsival ment tehát a cég adott neki pénzt pálya matricára. Meg is vette 18.-án 6óra 33 perckor a számla szerint! Erre tegnap jön a levél, hogy 7óra 8 perckor lefotozták, mert nem volt matrica! Na egyből kiakadtam mondom apa tuti nem ilyen lüke, hogy elfelejti a matricát hívom apát, hogy küldtek egy szép csekket 15 napon belül fiezetünk akkor 14ezer és ha 15 napon belül akkor meg 70ezer a büntetés! Na aztánm közben megnéztük alaposan a számált és látjuk, hogy aza a hülye picsa a kuton nem 04,18- at írt dátunra a heti matricához, hanem 7. hót azaz júliust! De minek vennénk meg 3 hónappal előbbre??? Szal most el lett nekik faxolva, de még mindig mi mehetünk utána mert pénteken be kell mennie apának az autó pálya mérnőkségre a forgalmival, hogy bizonyitsuk be, hogy a miénk az autó, meg hogy apa használta akkor meg minden! És lehet a nagy összegű büntit elengedik, de kell 1000 Ft-ot fízetnünk ügyintézi dijjként! Mondom rohadt jó, mert apáék 2 napnta ott tankonak több száz ezer pénzért van 14 kosaras auto 2 darálo az 50 db fürész meg még mit tom mén miket tankolják ott meg! Tehát ismerik őket!!! Mindig csak ott tankolnak meg már ott van protekciójuk! Miért nem lehet oda figyelni???????? Én is dolgoztam kuton igaz nem sokáig mert volt egy fegyveres rablásom és picit megijedtem, de ilyen hibát én sem ejtettem! Meg hát át se kell írni a dátumot, ha aznapra kéri az ember, mert azt automatice beírja a gép! ÁÁáááááááhhhhhhhh elegem van!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, ez nem semmi!!!! Csaj jól benézte!!!

Fegyveres rablás?????? :shock: Picit megijedtél????? :shock: én tuti ott f*som össze magam a helyszínen...

Na, ezzel a TB-vel most bekérdeztél, passz... de az nem az "én" zsebemből megy, szóval jobban foglalkoztat az a kp, amit nekem kell kicsengetnem... 6 éve dolgozok, ennyi idő alatt csak összejött egy szülésnyi pénzem :D

Nevünk csak fiú van, Sámuel, ha lány talán Ingrid, esetleg Olga... egyelőre a lánynévvel nagyon hadilábon állunk... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Be a vva anyját!!
Nagyon pipa vagyok!
Ja és a biztositó sem küldi a csekket erre anyum a munka helyéről inygé telefonálgat őt szoktam megkérni, ha valamit intézni kell most szólt ide, hogy állítolag már 2x kiküldték a csekket, de hogy az ide nem jött az tuti! Különben befizettem vola a kötelezőt! Az agyam elszáll!

Ja egy picit megilyedtem! Ez még 2005-ben volt! Ráadásul egy olyan kis kuki kutassal voltam éjszaka, hogy hiába volt nála a pánik gomb baszott megnyomni inkább kiszaladt félelmében a Hungária krt-re és leálitott egy autost, hogy hivja a zsarukat ja és mobil is volt a zsebébe azt azért hozzá teszem! De már túl vagyok rajta csak akkor szoktam parázni, ha egy idegen pasi a belső zsebében matat elöttem és erre már csak az lenne a hab, ha beszólna, hogy nála a barátságot 6 és 8 mm között mérik! Na akkor tuti ott pusztulnék el félelmemben!!!
Azt mondják szégyen a futás, de hasznos! Na akkor én is kiprobálnám! El hiheted!

Jaj kicsi Samu! Az olyan aranyos nekem is tetszik! De apának tuti nem jönne be! De lány névnek írtál valami nagyon furát mi is volt az?? ha dne keressem vissza!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Léla asszem, de leteszteltem, és mindenki Lillának hallotta, így mégsem... ha apa is rááll, akkor Ingrid Illangó lesz :) Ha nem, akkor nem tudom, jobbat ő sem tud mondani...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Léla?? Lehet ez volt, de nem emlékszem!! :oops: :oops: De az hogy Ingrid Illangó az nagyon szép nevek!
És azt tudod, hogy a Lélának meg az Illangónak mikor van a névnapjuk???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A Lélát már nem tudom, de az Illangó a szülinapomon van (okt. 12) :) és vízi tündért jelent (a férjem hív Tündérkének, mióta megismert), így ideális lenne :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
mi is úgy tervezzük, hogy maradok kint szept-ig. Reméljük összejön!
Kert: ez Anyu házánál lévő kert, az otthonit nem csináljuk. Max felszántjuk, aztán annyi. Az baromi nagy egy embernek csinálni :roll:
Nem semmi ez a matrica dolog! És még ti fizessetek? Szegények, ti mindig kifogtok ilyen h...ket :roll:
Fegyveres rablásnál én nem is tudom mit csináltam volna :shock:

Zsani
trágyázni szoktátok a földet? Lehet, tápanyag hiánya van. Meg a föld se mindegy, milyen. Nem mindegyikben lehet termeszteni. Pl nálunk csak úgy, hogy jól meg van trágyázva, plusz állandóan locsoljuk, mert elég homokos ugye az Alföld...
Nevek: nálunk meg pont fordítva van. Lánynév már tuti, de ha fiú lenne, nem lenne neve :lol: Mondjuk nálunk még nem is aktuális :roll:

Mai kertészkedés is meg volt, komolyan mondom, jobban elfáradok benne, mint a konditeremben :lol:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Zsani! Nekem nagyon tetszenek ezek a nevek! Csak attol félek elfelejtem mire oda jutunk! Mert sajna nem gyakori nevek! Azaz nem sajna, mert az a jó ami ritka, de így elfelejtem!!! :?

Kitty! Hát, ha nagy a kert és nincs segítség akkor az tényleg gáz!
Hát igen mi mindig kifogjuk!!! Ez a mi sorsunk!!! :? :? :? :?

Apa holnap itthon van megyünk fejlődésneurológiára meg intézni a matricát!! Nem tudom mikor leszek! Azért írjatok ám!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nincs ebből semmi, ha megtudjuk, mi lesz, úgyis kiírom a nevét :D

Kitty, nem trágyázzuk, ennyi energiát nem akarok abba a kertbe fektetni... most azon agyalok, hogy ha most sem lesz semmi, akkor fűvel bevetem és teszünk oda a kicsinek egy homokozót... arra talán jó lesz :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
majd írj, mi volt fejl. neurológián!

Zsani
tápanyag nélkül a fű se megy semmire (bocsi, nem belepofázni akarok :roll: ).
Mi két éve vetettük a füvet, előtte meg volt trágyázva, állandóan locsoltuk, tavaly csináltunk locsolóberendezést is, és mégis tök csúnya - sárga az egész :( Párom mondta, hogyha majd egyszer sok ideje lesz, kiszedi az egészet (300 nm), tőzeggel feltölti, és arra veti a füvet.

Ma sikerült még eső előtt levágni a füvet, legalább ez is megvan. Tök érdekes, mert az udvarban kétszer olyan gyorsan nő, mint az utcán :shock:

Voltam de. nőgyogyinál, végre egy orvos, aki ha meghallja hogy PCOS, tudja, hogy kell uh is! Most csak mintát vett rákszűréshez, és 10-én megyek uh-ra :)
kitty22
 
 


Sziasztok!

Vagyok olyan szarul, hogy hihetetlen! Nem elég a bajom! Voltunk ma délelött azaz reggel az autópálya mérnőkségen inditottunk! Ott 1000 pénzt kelett fízetnünk, hogy ne keljen a büntetést más hibájából kifizessük! Aztán a kórházban csak, hogy a paprit kitöltsék vártunk majd egy órát ami jegyzem köbö 5 perces munka onnan be az Auchanbe valamit enni mert már éhen pusztultunk! Apa kinait evett én meg grill bárban ettem baconos csirkét! Aztán este sütöttem friss palacsintát ettem 2 nutellásat meg egy lekvárosat és kábé 9 óta úgy megy a hasam mintha muszáj lenne!! Szal ki vagyok!

Zsani! De remélhetőleg most már bekukacosodott rendesen!!!

Kitty! Regit megint leírták olyan 8-9 hónaposnak! Szal ott mindig úgy lekoyulok! Sosem mondanak semmi jót és biztatót! Oda csak azért járunk, hogy meglegyenek a papirok!
Fűnyiráshoz gratú!!!
Na ez akkor megint egy új doki?? Hol vagy hogy találtad??? És rendes is volt? Normálisan megvizsgált? Én holnap tudnék menni nődokihoz végre letudni a dolgot, de persze, hogy piri anyo közbe szólt!!! De örülök, hogy te legalább túl vagy rajta!!!

Ja és képzeljétek mancika tegnap tett egy két mászó lépést egyes egyedül! Boldogságomban volt egy két könycsepp!!!

Meli! Te sem jössz már! Csak azt nem tudom miért nem! Mert ha időd se lenne akkoe fb-re se jönnél!!! Néha azért ide is bőfizhetnél valamit!

Kitty Zsani! Nektek nem esik rosszul, hogy mindenki köszönés nélkül lép le??? Mert nekem nagyon! Itt izgulunk mindenkiért és ennyit nem érdemlünk! Bár lehet most én vagyok csak most olyan hormon túl tengös, de azért egy köszönés jól esne vagy esett volna!

Na megyek mielött sikerül megbántanom valakit és azt nem akarom!!!!

Jó éjt!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, ez ilyen sajna... :(

Sajnálom Regit, de nem is csinálnak semmit vele??? Csak megvizsgálják és ennyi??? :(

Kitty, erre mi is rájöttünk, úgyhogy úgy döntöttünk, hagy nőjön vissza a gaz, az szeret ott, én nem fektetek bele több energiát... nem az én kertem...

Megyek reggelizni, mert éhen veszek!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
ne foglalkozz vele, hogy leírják Regit, hisz ők csak ilyenkor látják, Te meg nap mint nap! Gratu a lépésekhez, látod megy ez :wink: Csak Reginek egy picit több idő kell hozzá :)
Doki itt van Halason, ez eddig normálisnak tűnik. Igen, ez most új. Egyszer voltam nála, mert ő csinálta tavaly az uh-t. Én is abban reménykedek, hogy ne legyen meg, mikor menni kell uh-ra :roll:

Régieket én emlegettem itt is, volt akinek írtam máshol is. Ennyi, én nem foglalkozok velük ezután. Azért néha egy-egy hsz-re csak jutna idő - meg én azon az elven vagyok, h csak arra nincs ideje az embernek amire nem akarja h legyen :wink:

Zsani
így akkor nem is érdemes nagyon foglalkozni a kerttel. Én is csak azóta szeretek kertészkedni, amióta saját kertem van - meg a párom is ;)

Itt szakad az eső, ami mondjuk a kert - vetemény szempontjából jól jön, csak nagyon lehűlt a levegő...

Ti mit csináltok?

Kellemes hétvégét!
kitty22
 
 


Halihó! :D

Nahát-nahát, nem szép dolog ijesztgetni másokat :lol:
Akár hiszitek, akár nem, én pedig nap mint nap olvasgatlak benneteket, de nem igazán van mit írnom, eseménytelenül telnek a napjaink.
Várom már, hogy történjen végre valami velünk....vagy kistesó, vagy apának új munkahely, vagy valami jó........ :wink:
Igen, igen nagyon kevesen lettetek-lettünk(hogy is írjam?) de van olyan szerintem, akit még csak nem is érdekel, hogy mi van itt a topicban, nem akarok neveket írni....
A Brid is fenyegetőzik, a fb.on, hogy kitörli azokat, akik nem véleményezik nap mint nap a Minit. Én akkor 3 embert hagynék csak benn magamnál. :roll: Ő is ráérhetne ide is jönni, a fb.on mindig ír. :roll:
Én nem is mondok ilyet, hogy nem érek rá, meg stb. hülye duma, csak lusta voltam írni, de pontosan tudok mindenkiről mindent :wink:
Na, mindegy......

Zsani! :) Hatalmas gratuláció Neked, és nagyon vigyázz a picikédre! Én kislányt érzek Neked egyébként. Egy Ingrid nevű kislányt ismerek is :) Na de nemsokára kiderül a neme is.

Nóci :) Igaza van Kittynek, ők ritkán látják Regit, de te gondolom mondtad nekik a fejlődéseit, a mászást, stb.Nem? Beszéddel hogy álltok?
Hogy van a hasad? Én tartok egy kicsit az ilyen gyorskajáldáktól. :roll:

Kitty :) mikor is indultok? Most ez egy alapos kivizsgálás lesz indulás előtt?
Előre is boldog névnapot a Nickedhez! :D

Adóból ti kaptok vissza?
Nálunk gáz volt, mert eleve késve adta be apa, a cége szarakodott rajta, meg a hülye húga csinálta meg és sorban elcseszett rajta dolgokat, nekem kellett tegnap csisszre beadni, mart apa külföldön van.Utólsó pillanatban sikerült kijavítania az APEH-nak és még kapunk is vissza 54 ezret.
Én is voltam a 3. napos vérvételen, de nincs becsillagozva semmi, meg én úgy látom, határon belül van minden értékem, még a prolactin is :shock: majd kedden megyek a 21. naposra.
Csajok, én úgy fel vagyok pörögve, a tavasz miatt lehet, vagy nem tudom, de minden pillanatbvan szexelnék :lol: :oops:
Marci egy dumagép lett, sokszor olyan beszólásai vannak, hogy idegen környezetben égnék vele rendesen, ha olyat szólna(nem csúnya szó, csak vicces)meg dőlünk rajta a nevetéstől :lol:
Kis kopi lett, lenyírtuk a haját :)

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Elolvastam az utolsó 2 oldalt.

Nóci, igazad van, írhattam volna, akkor most megteszem: nem tudok annyit gép előtt ülni, mint korábban, 2 fórum van, ahova még írok, de nem napi szinten. Általában egy nap többször, utána kb 1 hét múlva. És mivel nem tudok mindig mindenkinek úgy írni, ahogy kellene, inkább nem írok semmit.
Azért drukkolok Reginek!

Kitty, köszönöm az iwiw-es levelet, azokat se olvasom mindennap. Egyébként igazad van!

Meli, jó pár hónapja akartál valami személyeset kérdezni, de nem tetted. Amennyiben még aktuális, ha tudok, válaszolok.

Zsani, vigyázz magatokra!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Meli
Apa milyen melót keres? Megint fuvarozó? Még a réginél van? Bátyám is úgy néz ki, jövő héten vált fuv. céget, és megy olaszba :roll:
Drukkolok, hogy most már jobbra forduljon az életetek, és mindkét álmotok valóra váljon :wink: (kistesó, munka).
Tavasz van, ne csodálkozz, h kívánós vagy :lol:
Marciról tehetnél képet ;)
Adó: nálunk a családban párom csinálta mindenkiét. Bátyám kap vissza vmi 100 e. körül, én meg párom nem :roll:
Attól még jöhetsz, hogy nem történik semmi, látod, velünk is csak hétköznapi dolgok, de ezt is olyan jó megbeszélni, meg mi erre is kíváncsiak vagyunk ;)
Majd jún. 16án megyek ki, akkor megy párom vissza (máj. 20án jön haza), ez csak olyan ált. kivizsgálás, semmi különös... Évente egyszer azért muszáj (tudod, nálunk már van tapasztalat rákos betegségből :cry: ).

Beze
én személy szerint nem is várom el a családosoktól, dolgozóktól stb. h minden nap írjanak. Elég hetente v kéthetente egy életjel - nekem az is olyan jól esik. Mert nekem pl arra nincs időm se kedvem h mindenkit lessek fb-n, iwiw-en, stb - nem is nagyon olvasom ezeket, mert egy-két ismerősöm csak kb azt nem írja ki üzifalra, h mikor ment wc-re :?
Szóval gyere nyugodtan, mégha ritkán is ;)

Du elkísértem bátyámat egy céghez, jövő héten úgy néz ki, már megy is Olaszba :roll: Aztán meg tescóztunk... és kb ennyi volt a mai program.
Holnap itt vásár lesz, lehet, kinézünk oda is, ezer éve nem voltam... Meg ugye Anyák napja, temetőbe is kéne menni :cry:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Nos én egész éjjel és még ma délelött is kinlodtam! Aztán apa hozott haza lopediumnot és sutty egyből rendbe jöttem! De persze ehez hozzá társul másfél óra alvás délben mancival! Így eluszott a napom! Nem is csináltam ma semmit csak főztem és tengtem lengtem!
Holnap mi is megyünk persze, ha az idő engedi barinőmékkel majálisozni valamerre, de most nem hiszem, hogy pest lesz belőle!

Örülök, hogy azért jöttek a "régi" topiklakok!!!! :D

Meli! Én nem akarok "ilyesztgetni" senkit!!!! Egyszerüen csak hiányoznak a régi dumcsizások! Olyan jó mindenkinek a hsz olvasni még ha semmi extra nem is történik az illetővel!!
De nálatok is csak zajlik az élet!!!! Hisz uj frizuja van a kis Marcibabának arrol jöhetne fotó!
Voltál vérvételen és mész is! Amiért szintén drukkolunk neked/nektek!!!
Ha már csak egy röpke hellora is jössz az már teljesen jó nem kell regényt írni nem kötelező csak hiányzik a banda!
Regit igen ritkán látják, de nem is ez zavar, hanem az hogy ott folyamatosan csak a negatívumot kapjuk!
Mi szeretjük a gyors kaját, de ma megbeszéltük apávcal, hogy én már olyan stresszben vagyopk, hogy lehet hogy azért ment a hasam, mert így jön ki rajtam! Anniy rossz történt velünk az elmúlt néhány hétben hogy kezdek besokalni! Azt gondolom, hogy szégyen ide vagy oda el vagyunk uszva a számlákkal mancikával is ki vagyok rendesen, hogy el van maradva ezért teljes letargiában vagyok és akkor ez a matricás story, ha olvastad és még sorolhatnám!!!
Néha azért, ha olvasol minket írj egy két sort és gyere mond mi lett a vérvétel eredményed!
És szurkolok, hogy apának legyen jó munkája hisz ez nagyon fontos!!!

Beze! Nézd én sem várom el mint ahogy Kitty is megirta, hogy két gyermekes anyukaként napi 2-3 órát itt ülj a gép elött és gépelj! Én tényleg nem bántásból írtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De tudod szoktam látni, hogy be vagy jelentkezve és rossz, hogy már hetek óta nem hallunk felöled és nagyon kiváncsiak vagyunk " szerintem beszélhetek többes számban" Lexikére és a kis Marci babára! Érdekel, hogy miket produkálnak már! Meg érdekel, hogy te hogy vagy??!!!
Nem kell minden nap jönni csak ahogy Kitty írta egy két hetente legalább egyszer egy mondat erejéig! Hiányzol ám TE IS!!!!!!!!
Köszönöm Regi nevében!!!!

Zsani! Itt nem csinálnak semmit csak mondanak egykét okosságot meg meg mondják hova vigyem mikor és hogyan adnak róla papirt, hogy ott voltunk!!! Itt ennyi a történés!

Kitty!Remélem bratyodnak jó lsz az uj munka! Tesom is kamionozik és Ő is váltani akar! Van is kilátásban egy hely Ő azzal Belgiumba menne meg párizs meg nem tudom még hova! Csak azért tart tőle a biztos szart a bizonytalan jóért!!!????
Hát remélem az uhu jókat fog mutatni és tényleg nem akkor lesz piri anyó! Mert akkor megit lehet várni sokat új időpontért!!! Drukkolok!


Ja mi is kapunk vissza azaz csak én kapok vissza valami 3000Ft körül az adóból és úgye mi is átléptünk az állami nyugdijbigyóba apa kap vissza 63ezer körül én meg 87 ezeret! Na ezzel kint leszünk a trutyiból!
Sőt eladtunk mancika babaágyát jővő héten vasárnap viszik el és abból veszünk neki egy szép szekrényt! Teszveszen találtam remélem addig még meg lesz! Ma már nem, de holnap ráírok, hogy ha addig nem kel el akkor én tuti vevő vagyok rá! Szép hófehér! Jól fog menni a szobájába! Nem vennék most szekrényt de a babaággyal egybe volt a pelenkázó és azalatt volt a ruhás szekrénykéje!! És hát a földön nem tarthatom a ruháit! Meg nekünk ami van szekrényünk az nekünk is kicsi és így már az Ő ruhácskái nem férnek bele így kénytelen vagyok venni!

Na megyek mert megint éjfél van! Bár most épp nem vagyok álmi, de lefekszem, mert mancika minjá kel!
legyetek jó rosszak mindenkinek szép vasárnapot!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Meli, édesanyád jobban van? Adóval ne is idegesíts, meg kéne csinálni a bevallást, de olyan gyík vagyok hozzá... na nem baj, majd ma talán neki tudok állni :) jövő héten el kellene küldeni, meg a kicsi utáni adókedvezményes kérvényt is továbbítani kéne, de még az sincs, kitöltve sem :(

Beze, azért jó, hogy beköszöntél :)

Kitty, rájöttem közben, nem a föld a rossz, sok a hangya, de azt meg apósom nem hagyja leirtatni :( sajna elviszik az apró magokat, így esélyük nincs kikelni. Majd jövőre talán még a palántákkal megpróbálkozok, de azokhoz sem fűzök sok reményt :( milyen volt a vásár? :) mi most szombaton megyünk halászlé fesztiválra, ha el nem mossa az eső... :(

Nóci, hát az nem valami sok, azt hittem, segítenek legalább valamit, vagy mittudom én... :( örülök, hogy el tudtátok adni a kiságyat :)

Nekem nagyon fáj a fejem, kész vagyok, mint a mateklecke :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beköszöntem, mert robogunk a vonathoz, hogy velünk száguldjon Zuglóig!

Zsani! majd itt fognak mancikával játékosan foglalkozni! A múltkor mikor elősször voltunk akkor csak beszélgettünk meg ismerkedtünk ez lesz majd most az éles! Nagyon kiváncsi leszek!!!

Na megyek is nehogy nálkülünk induljon el a csühös!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
bátyámnak ez ha bejön, akkor jobb lesz, mivel itt most már pár hete nincs munka...
Szobáról majd tegyél képet, ha meg lesz az új bútor!
Mit csináltok Zuglóban?

Zsani
nem voltunk vásárban, tegnap egész nap esett az eső. Nekem tegnap fájt a fejem, biztos az időjárás miatt :roll:
Jobbulást Neked!
Hangya: és miért nem lehet kiírtani? :roll:

Tegnap olyan voltam, mint a kicsavart felmosóruha... Egész nap fájt a fejem, álmos voltam, persze aztán meg 11-ig fent voltam, nem bírtam aludni - reggel meg felkelni...
Legyen már normális idő!!!
kitty22
 
 


Kitty, ne is mond, én is ki tudnék futni a világból, rémesen vagyok!!! :(

A hangyákat azért nem lehet kiirtani, mert mi csak ne vegyszerezzük a földet... így hát marad így... letojom.

Nóci, jó lesz az akkor :) Csatlakozom, mit csináltok Zuglóban? :)

Nekem kis utána járás után megjött a kombi teszt eredménye, betegségek valószínűségi aránya 1:50.000-hez :) az nagyon nagyon alacsony kockázatot jelent :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nos ma megjártuk Zuglót oda járunk fejlesztésre tudjátok az új helyre!!!
Aztán délután haza és ma is fogdokinál voltunk! Csináltatom az első fogaimat és basszus nem is fájt meg semmi, de mégis az első fogam gyökérkezelni kell! De mondta a doki, hogy szerencsés vagyok, mert még relatíve időben így nem kell millioszor vissza mennem ezzel a foggal és hamar meg lesz! No de aggodalomra semmi ok van még amit meg kell csinálni! Még egy jó darabig a fogorvos vendége leszek!!! De tudjátok mit?? nagyon kis helyes pasi a fogorvos! Nincs több szerintem 28-nál jó kis kigyurt teste van és még fain is! Csak egy baj van! Másé a szívem, de nyálat csorgatni lehet!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty! Remélem akkor ez a meló valóban be fog jönni szurkolok!!!
Kép lesz igérem! Meg most csináltunk képerket és a minap teszek fel!!
Az időjárást illetöen totálisan egyet értek!!!!!! De miért nem tudott tegnap olyan idő lenni mint ma???? A fene enné meg nem tudtunk menni majálisozni!!!

Zsani! Miért kellett utána járni a kombi tezst eredménynek?? nekem anno küldtek egy sms-t, hogy meg van abban volt egy kod felkelett menni a netre a sejtbank oldalára bepötyögtem az adatokat és a kódot és már láttam is az eredményt! Már ezen is változtattak vagy ahány ház annyi szokás??
Hangyák monjanak le!!! Sajnálom, hogy ott vannak és élösködnek a magjaitokon!
Te jó ég lassan mehetsz AFP-re!!!! Biztos ott is minden okés lesz! Nekem minden rendben volt és még sem az lett! De ez van túl lesünk rajta!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, az ember hűséget fogad, nem vakságot :D örülök, hogy sikerült a kezelés :)

Persze, hogy bármi baj lehet, ahogy meg is halhatunk szülés közben, ezt meg a háziorvos közölte velem tegnap, szóval egyelőre csak élvezem a terhességem, amíg még megtehetem, és kis naivan bízom benne, hogy nem lesz baj, és valahogy csak túléljük :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, még azt akartam gyorsan, hogy de, sms-es a rendszer, csak elfelejtettek sms-t küldeni... így be kellett a központba telefonálni, és úgy küldték el e-mail-ben az eredményt, de mindegy is, megvan, az a lényeg :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Valóban nem vakságot esküdtem!! hihihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol: Csak sajna találkoztam már olyan emberrel azaz asszonnyal aki vakságot is fogadott a nagy napom és az szent és sérthetetlen!!!!

Jajjjj ilyet viccből se írj!!!!! Mert fenekelés jár érte!!!!!! Ilyet gondolni sem szabad, hogy meg is halhatsz szülés közben! Tudom volt pár példa rá a történelembe, de nem fordulhat ilyen elő! Tudom, hogy ezt most csak úgy írtad, de ilyet ne írj! Tudod én marha babonás vagyok és minden rossz amit gondolok be szokott jönni! Apa ezért hív csak miss boszinak!!!! Ha látjuk a naptárban, hogy közeleg egy péntek 13 akkor apa szinte kis se enged a lakásból és ezt vedd komolyan, mert így van!!!

A kombi teszt meg jó, hogy akkor előkeveredett!!!! Mennyért csinálták meg?? Mert például nálunk Tarcsán nem csinálják inygé meg!! A rohadékok!! Ezért belogtam a bajcsiba kamuztam, hogy ott szülök azt mégse!! Ezért meg lehet kövezni, de akkor 30 ropiba került most nem tudom milyen árban mozog!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, mi csak a 12. hetit csináltattuk meg, az alanyi jogon jár és tök ingyen volt :)

A meghalós story-t nem én találtam, a háziorvos mondta. Felmerült a toxémia, és nem mondott túl kedves dolgokat... pedig nem vagyok toxémiás, minden leleltem negatív lett... na mindegy is. Szóval nem én találtam ki, hidd el, ha nem riogatnak ilyesmivel, nekem eszembe se jut. De már túlléptem rajta, utána néztem, mi is ez a toxémia, és nem olyan halálos cucc, mint amilyennek a házi orvosom leírta...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
akkor inkább nem írom le, apósod mit csináljon a kertjével :? Látszik, h nem sokat ért hozzá (bocsi).
Gratu a teszthez ;)
Háziorvosodnak nincs jobb dolga, mint hogy kismamákat ijesztgessen??? az ok, h meg van az esély (mint arra is, h kimegyek az utcára, és elüt egy autó), de azért egy kismama kapcsán sztem nem ez az első, ami beugrik... :roll:

Nóci
egyetértek Zsanival, nem vakságot fogadtál :lol: Örülök, h nem kell sokat oda járnod, szerencsés vagy (bátyám állandóan kínlódik vele, bnőm is sokáig járt oda, másik ismim is már vagy féléve jár).
Egy ilyen fejlesztésen mit csinálnak? Meg Regit most fizikailag v szellemileg fejlesztik?
Képeket várom!

Hajnalban bátyám elindult Olaszo.-ba (Firenzébe), majd csak hétvégére jön haza.
Az idő pocsék továbbra is, hideg van... :( Asszem a heti kertészkedésnek lőttek - vizes a föld, hideg van, stb...
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty! Hát igen ez a troger idő nem igazán jó a kertészkedéshez! Bár annyiból jó, hogy nem döglesz meg a napon és nem égsz le! Bár nagyon lóg az eső lába itt is!
Azért kell járnom egy darabig csak a két időpont között marha nagy az űresség!!!
Regi most szellemileg fejlesztik játszanak vele és ismerteteik a tárgyakkal! Olyanokkal amiket én nem adnék a kezébe, na ettől hullik a hajam és úgy lesem mint állat! Mert apró babot rizst meg lencsét meg ilyeneket adnak neki! Ja és ott az sem baj, ha eszi a papirt! Gondolhatod a hajam égnek áll!! És kettő hét múlva meg jön hozzá a torna is! De nm sima dévény, hanem valami szenzó motoros most nem tudom már mi volt a pontos neve bocsi érte, de majd ha megyünk rá akkor majd már tudni fogom!
Tesodnak med szerencsés utat így utólag!!!

Zsani! Ez egy idióta!!!! Már bocsi!!! Elég, ha a védőnő majd nyomja az agyad, ha valami nem úgy történik! MOndjuk az én házi orvosom se piskota, de akkor a tiéd tul tesz rajta! Az enyém nem ilyesztget csak cseszik kivizsgálni, ha valami baj van! Szal egyik kutya másik eb! Meg szerintem azaz a barinőm aki diplomás szülésznőként dolgozik vele konzultáltam erről és mondta, hogy ilyen korán még nem lehet beszélni erről! A toxémiához ami teszem hozzá nekem is majdnem volt, de csak azért nem volt, mert fehérje nem volt a vízeletemben, de cukrosoknak és magasvéronyomisoknál fordul elő leginkább ja és hizásra hajlamosaknál! DE előbb keményen el kezd az ember vízesedni és akkor kezd jönni a baj! Akkor le kell állni teljesen a sóval és már sokat tettél az egészségetekért!!! És a sok pihenés felpocolt lábakkal! És amúgy elvileg ha mész a védőnőhöz ugye minden hónapban1x akkor kell vinni vízeletet, de ha gáz a védőnő akkor vehetsz a patikában olyan teszt csíkot amivel magad ellenőrizheted, hogy van-e a vízeletben fehérje! Na ha van akkor van gáz! Az uccsó 10 hétben szokták javasolni, hogy naponta csinálj tesztet! Addig csak paráztatás van!
Szóval nyugi!! MInt ahogy már írtad egyik füleden be másikon ki!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Sehun senki??

Zsani remélem minden rendben!!!

Kitty! Hogy állsz a tanulással és a sulival??

Nálunk semmi extra! leszámitva, hogy már második napja küzdök azzal, hogy fejfájással ébredtem! De legalább tegnap elmúlt ma meg nem úgy néz ki!
Aztán elindultunk mancikával a DM-be pelcsit venni erre féluton eszembe jutott, hogy nem vittem a kupont így vissza fordultam és méregből nem mentem!!! Majd délután apával!!!

Ti miket csináltok??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na beestem, csak itt ma bolondok háza van...

Nálunk szerencsére nagyon normális a védőnő, imádom :) mondta ő is, hogy vigyek vizeltet, megnézi. A lényeg csak annyi, hogy vigyem, mert ott nem tudok pipilni... :roll: szóval jó fej. Nem paráztat, nem cseszeget, ha kérdésem van, akkor meg korrekten átbeszéljük :)

Amúgy már így sem sózok nagyon, egy bizonyos sómennyiség felett bedagadok, így inkább nem szórakozok vele... a cukrom miatt gondolta amúgy a védőnő, hogy toxémia lehet ilyen korán, de nincs baj vele (a cukrommal) szerencsére. Ami a tesztcsíkot illeti, van már otthon 100 darab, férjem ajándékba kapta a laborosoktól, kétségbeestek, amikor meghallották, mi történt :D meg vérnyomás mérőm is lesz, így 2 naponta mérem majd a vérnyomásomat és írom, az a biztos, meg heti 1x a súlyom, mint eddig is :) komolyan, ennél többet nem tudok tenni. Lábfelpóckolásról annyit, hogy mostanában azt csinálom, igaz visszér ellen írták, de azért csinálom, hogy forró vizet engedek a lábaimra, megvárom, amíg átvörösödik, és aztán hirtelen hideg vizet, na azóta nem fáj a térdem, nem vizesedek, és a csúnya kék erek is eltűntek :) szóval nekem ez jobban bevált, feküdni sajna nem nagyon tudok... (amúgy annyira veszélyesen azért nem vizesedtem...)

Szóval ennyi :) most a vércsoporttal paráztatnak, mert én Rh- vagyok, a férjem Rh+, de ezzel mindkét dokim tisztában van, meg a védőnők is, de az ilyenkor rutin 5 szűrésen kívül senki nem tartott többet indokoltnak... és most azzal jönnek, hogy sűrűbben kéne szűrni... hát basszus, mindkét dokim magán, mindkettőben megbízok, szerintem sem kéne többször szűrni, ha ők nem írták elő... a védőnőre még direkt rá is kérdeztem, de mondta, hogy ezt nagyobb "gócoknál" szűrik, amúgy többször egyelőre felesleges... hát csak tudják... remélem. Anyunál is ez volt, ő Rh- volt, apu Rh+, mégsem ment 2hetente csak a húgommal (pedig én még negatív is lettem...) na mindegy.

Kitty, itt is ideg van, de legalább már a nap süt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Én is itt :)

Nóci
fejlesztés: azért elég fura, hogy ilyen mütyür dolgokat adnak egy ilyen pici gyereknek, főleg h mindenhol azt hallani, hogy ami a gyerek szájába gond nélkül belefér, azt tüntessük el, mert lenyelheti :roll: Lehet, én is ideges lettem volna a helyedben :evil:
Jobbulást!!! Inkább pihenj is, majd apával elmentek DM-ezni ;)
Tanulás: köszi, haladok vele. Tegnap leadtam a mostani lecke 2. felét, így most nincs egyenlőre (16án szokták küldeni). Eddig van két 84%-os és egy 92%-os ;)

Zsani
ritka, hogy valaki dícséri a védőnőjét, szerencsés vagy vele :D
Örülök, hogy nincs nagyobb baj a vizesedéssel, de az azért jó, hogy fel vagy készülve, és otthon is tudod ellenőrizni az állapotod - az sosem árt.

Kertészkedés: tegnap a virágoskertet rendbe vágtam - ez annyit jelent, hogy teleültettem mindenféle virággal: dália, krizantém, bársonyka, meg egy részét nem is tudom :roll: (többféle virágmag volt eltéve tavalyról, csak úgy szétszórtam) . Szeretem a tavaszi rét fílinget - minél több minél színesebb virág legyen egymás hegyén-hátán :lol:
Ma a szamócást gazoltam ki, már vannak kicsi zöld szamik ;)
kitty22
 
 


Sziasztok!!

Zsani! Huuuh te aztán tényleg jól felkészültél! És így, ha te is ellenőrzöd magad tuti nem lesz semmi baj!!!
Én ezt a vércsoportos szürést nem értem! Azaz nem értek hozzá! Miért baj az hogy külömbözöek, de még is egyformák a várcsoportjaitok?? Ezzel mit lehet tenni?? Azaz miért nézik?? Valami bajt okozhat a babának?? Vagy mi???
Örülök, hogy a védőnénidet szereted!
Én is csípem a miénket, de néha az aggodalmát az agyamra megy!!

Kitty! Gratulálok a szép eredményekhez!!! Nagyon kis ügyi vagy!
Meg, hogy a kertet is ilyen szépen csinálod! Jövöre nem küldenél nekem valami szép magat?? Persze csak, ha nem gond és van bőven!!!!!! Meg ha nem vagyok túl pofátlan! Nekem is az előkertbe lehetne valami szép kis virágmagot tennem! Eddig csak estike van meg nárcisz tulipán és és lila hmmm, de most nem jut eszembe a neve!!! De ezek már elvirágoztak csak az estike van ami még ki kell nőljön!
Szeretem a szímócát!!!

Mi délután sem voltunk DM-be! Csak ki huzzuk holnapig! Késön jött api haza, mert el kelett menjenek a közüzemi orvoshoz és elfelejtett szólni! Szal holnap megint elindulunk a csajszimmal!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok :)

Nócika, akkor hajrá DM :D nekem is be kell ma ugranom, csak el ne felejtsem... vagyis az meg van, hogy be kell menni, csak azt szoktam elfelejteni, hogy mit is kell vennem :roll: de majd felírom...

Na, vércsoport: Rh- anyánál az Rh+ magzat azért okoz gondot, mert vetélésnél/amniocentézisnél/szülésnél magzati vér kerül az anya szervezetébe és a negatív vércsoportú anyánál ez egy ellenanyag termelési reakciót indít be. Ez ugye első magzatnál nem baj, mert csak szülésnél meg ilyeneknél kerül Rh+ vér az anya vérébe, és kap anti D-t szülés után, ami az Rh+ vért megköti, így jó eséllyel ez sem indul be. Viszont második gyereknél már fel van készülve erre a szervezet, így hamarabb indul be az ellenanyag termelődés, és a baba szellemi vagy mozgásszervi fogyatékos lehet, legrosszabb esetben meghal. Ezért kell első gyereknél is fokozottabban ügyelni, azaz többször végeznek ellenanyagszűrést, második gyereknél meg szinte 2 hetente nézik. Ha baj van, akkor hetente vércsere, itthon ez a protokoll. Én Rh- vagyok, a férjemnek elvileg az összes felmenője Rh+, így a gyerekeink csak RH+-ok lehetnek, mert ugye az a domináns allél, szóval magyarra fordítva a szót, carban vagyok :D így valószínűleg 2 gyerek után meg is állunk... több nem nagyon ajánlott már, mert annyi ellenanyag lesz a szervezetemben, ami biztosan megöli a kicsiket... bár addigra lehet előállnak valami újjal, ha aktuális lesz, majd rákérdezek :lol:

Kitty, rét fíling tényleg jóóóóóóóóóóóó :D én is szeretem, nálunk sajna ugye nem kivitelezhető :(

Hát higgyétek el csajok, én tényleg igyekszem mindent megtenni, hogy rendben legyünk... nekem is ez az érdekem :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
persze, h küldök magot. Nyár végén, ősszel úgyis szedünk mindig egy rakás magot, szóval jut bőven ;) És nem vagy pofátlan ;)
Hajrá DM! Majd csak eljutttok és kibírjátok addig :D

Zsani
én is olvastam már erről a vércsoportos dologról, szerencsére nálunk ez nem játszik. Nem irigyellek érte! Amúgy hány gyereket terveztek? (már ha ez nem lenne)
kitty22
 
 


Kitty, 2-3... van aki Rh--szal 4et is szült... valahogy csak megoldják :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Na mi csak megjártuk a DM-et! Volt frankó nagy hiszti mancikánál, de túl éltük! Olyan szép idő van! Ja és ma is fáj a fejem! Bementem a kinaiba, hogy vezsek végre magamnak vcalami len nacit, de nem hogy a méretemben nem volt, de még ami volt is az valami borzasztó volt! Ilyen ocsmányat még nem láttam! Olyan hülye fazonja volt, hogy brrrrrr! Nos asszem majd inkább felszaladok pestre a orci piacra!!
Aztán holnap lomtalanitás van nálunk így ma szanálok amint felébred mancika! lesz mit kirakni!
Ja elvitték az orrom elöl azt a szekrényt amit kinéztem a caninak! Olyan ideges vagyok!! De találtam másikat hát meglátjuk! Bár az a baj, hogy abba már beleszerelmesedtem! És ez amit most találtam nem tetszik annyira pedig szép és közelebb is van!!

Zsani! Köszi így már kapizsgálom! Jó lett az uj vonalzid! Vagy csak nekem uj?? Eddig is ott volt???
Dm-el én is hasonlo képp vagyok! Órákig töökölök bent mit is kell vennem! DE nálad most érthető kismami agy! De nálam???? :lol: :lol: :lol: Csak egyszerű hüleség!

Kitty! Akkor köszönöm előre is magot!!! Már várom! Csak majd írj hozzá utasítást melyiket mikor kell elültetni!!! Én is akarok rétet ide előre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nem, eddig nem volt kint :) bevallom, csak neked tettem ki, ezen kint vannak a nevek is, végre döntöttünk :)

Akkor jó piacolást nektek :D

Most nálunk is a vásárlásból van a cirkusz megint, a férjem szerint 2-3 babaruha/méret elég, mert úgyse hordja... mondtam, hogy ebbe most ne merüljünk bele, legalább az este 7 órát várja, menetrend szerint ott veszünk össze, addig csillapodjon :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép
kitty22
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?