Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Vagyok én is, de mivel apa is itthon volt pár napot együtt volt többnyire a család :D :D olyan jó volt :wink: :wink:
Amúgy holnap kezd az új munahelyén :wink: :wink: :wink: kicsit már izgul :lol: :lol: :lol:

Na majd reggel bővebben jelentkezem ha tudok :wink: :wink: jó éjt mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Hű,de jó sokan jöttetek!!!!! :cry: :cry: :cry: Szomorú vagyok!!!

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Én voltam vagyok csak olvasó üzemmódban.
Most kicsit összejöttek a dolgok.
A 4 nap alatt futkostunk ide-oda.
A hétvégén jönnek Bálint haverjai mennek Bollingozni (nem tudom,hogy kell írni) majd buliznak. Irigylem őket. Én leszek a szakácsné szállásadó 7en leszünk összesen a pici fiammal nyolcan.
Menü: székelykáposzta +palancsita.

Végre beadtuk a háztervet engedélyezésre. Pénteken csinálják a hídakat. Szóval indul a Bonzai!

A múlt éjszak óránkénti kelés eredmény még egy fogacska ez a hatodik. Ma este is rágott harapott mindent. Nem sok jóra számíthatok.

Kis_plutó!
Egy kalappal a párodnak.

Meli!
Nekünk a kajálással nem volt ilyen gond bár egyszer hányt a babajoghurttol az egy kicsit korai volt még.
Az én babám is dünyög, ha valamit nem tud elérni, vagy megcsinálni. Olyan drágák.
Most akarom leszoktatni a 3órás cicizésről, helyette tejpépet adok neki.

A tápszert mennyi ideig szokták adni a babáknak?

VViki!
Jelentkezz! leltár?

Hoppá!
Látlak sokszor a fórumozók között de ide sajnos nem írsz? Mi van veletek UH? Képet kérünk szépen. Ha Szisziről tudsz valamit kérlek írj róla is.

Nektarin!
Nagyon jók a képek. Milyen formás baba? Gyorsan megy az idő igaz?

Málna!
Munkahelyet sikerült találnod? Hogy vagytok? Kisfiad?

Mókuska?
Icus? Candi?

Zsizsik, Társam Vikike, Musz? Hiányoztok.
Most csak azért tudtam jönni hétköznap, mert a párom továbbképzésen van s itthon a gép.
Lépek, leraktam a Bertit már alszik vár a vasalnivaló, mellette nem lehet, mert megmássza a vasalódeszkát.
nika04
 
 

 
 

sziasztok!

végre idejutottam én is :D :D :D :D már nem olyan egyszerű dolog, picikém ha felvan nem hagy netezni, ő is írni szeretne, na de úgy el tudja állítani a billenytyűzetet :x :x :x

Már megint be van gyulladva a jobb szeme, és mindíg az :evil: :evil: :evil: :evil: holnap lehet leviszem szemészetre. :roll: :roll: :roll:
Na meg van szájpenészünk is :evil: :evil: :evil: nem vészes, de van :evil: :evil:

_Nika
de jó, hogy jelentkeztél.
Vasalódeszka nálunk is bejön :wink: :wink: na meg a kádállvány. be kellett telerni szikszlaggal, mert a festéket szedte le róla, és be a szájába :evil: :evil:
Jó főzőcskézést!!!!!!!!!

Amúgy jövő héttől jobban leszek. Most a párom "betanuló tanfolyamon" van, és 8-4-ig, szóval nem tud segíteni, se reggel, se délután. Na de ha rendesen dolgozik, jobb lesz :wink: :wink:

Meli
ne lény elkeseredve!!!!!!!!!!Tudod, mi csakazértis jövünk :wink: :wink: :D :D Átálltatok már az új időre? mi alakulunk, de az éjjelek............6-szor kel :cry: :cry: :cry: én meg csak kóválygok egész nap :cry:

Na rakok képeket, ennyit volt időm lekicsinyíteni, majd még lesz :lol: :lol:
Kép együtt a Csipet csapat
Kép itt jól érzrm magam
Kép már megint bohockodnak velem
Kép már így állok
Kép egyszer úgyis elkapom :twisted: :twisted:

Na most ennyi, ha lesz időm, még kicsinyítek :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jo Reggelt!

Nem nagyon er ra senki ugy latom :?

Gabi,
Nagyon aranyosak a gyerekek :) A picivel jokat lehet bohockodni, na de majd ha neki is hangja lesz visszakapjak a nagyok! :wink:

Magamrol nehany szot, szerintem Candit erdekelni fogja....szoval most epp itthon vagyok, Hetfon voltam dokinal megnezetni a tuszocskeimet es a jobb oldalon volt egy 23mm, a bal oldalon meg egy 16 es egy 17mm. Meg hetfon adott receptet, elszaladtam a gyogyszertarba es vissza hogy belemdoffjenek 2 ampulla Pregnyl-t.
Tegnap volt az inszem. A parom leadta a kiskatonakat reggel en pedig elmentem ertuk 2 oraval kesobb. Az anyagot nagyon dicserte a doki, mondta hogy bosegesen vannak es izgagak is :D
Most sargatest termelo gyogyit szedek, naponta 2X addig amig pozitiv tesztet nem latok....meg meg tovabb is :wink:

Elvileg nem kell pihenni, hat en nem is pihentem :? ugyanis meg mindig az anyukamek videki paraszthazukhoz hordjuk a cuccokat. Felujitas van, tegnap jarolapot szallitottunk meg mosogepet....de en nem emeltem!!! csak asszisztaltam a vasarlasba es kocsikaztam :wink:

Ja, meg a vizszerelovel veszekedtem egy sort...utalja a papirmunkat, bekototte a cirkot es mukodik a futes meg a melegviz csak epp engedelyunk nincs ra :twisted: Es jott felvenni a lovet!!! Visszatartottam egy kis adagot (sajnos nem tudtam tobbet) hogy majd ha tenylegesen befejezi megkapja a maradekot is.....arra hivatkozot hogy minden mukodik, neki kell a penz!!! (meg a csaptelep meg a WC sincs felszerelve) A fene az ilyen emberekbe, miert hagyjak felbe a cuccost, a papirok is ugyanolyan fontosak mint a meleg viz!
Jovore mi is elkezdunk epitkezni, ha valaki tud egy Normalis Viz/Gaz szerelot kerem passzolja nekem az elerhetoseget en ugyanis mar 3 flugost elhasznaltam :roll:
Viszont van csucs-szuper komuvesem, festom es burkolom. Gyors, preciz es megbizhato :)

Mara eldugulok, megnezem nem kelt-e meg fel a parom....

Szep napot mindenkinek!

Kép
icus
 
 


Jó reggel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mai napunk nagyon jól indul,éjjel sokat aludtunk,1x ettünk egy gyorsat és kész.A tegnap egy katasztrófa volt,egész nap nyígott és egy vödör nyáltól szabadult meg!De Gabi éjjeléhez képest még mindig kutyaf.sz. szóval el is dugulok!

Gabi,nagyon édesek a gyerekek,Adrika már nagyon nőcis és Esztike meg nagyon zsivány!!!!!!Krisztike milyen kis csodálkozó!!!!!Hogy megy az ovitéma????Szeret járni?Gondolom már jó sok kishaverja van!!!!

Icus,engem is érdekel a dolog!!!!Nagyon örülök,h jó anyagokból sikerült az inszem...asszem ez csak jót jelenthet!!!Akkor már csak 2 hét!!!!Gondolom tűkön ül a család!!!!!
Nekem van egy nagyon jó és nagyon megbízható víz-gáz szerelő ismerősöm,csak kicsit mindig el van havazva(amikor építkeztünk zabos is voltam rá,mert minden csúszott miatta)viszont a munkája minőségi!Az árat nem tudom,mert nincs öszehasonlítási alapom,de hosszú távon kifizetődik,még ha többe is kerül!Ha érdekel,megadom a nevét,számát,nem tudom,h hol fogtok építkezni,mennyire van tőlümk messze,bevállalja-e.De Pesten pl.vállal!Szólj,ha nem tudsz mást találni :wink:

Edina,nagyon örülök,h jöttél végre!!!!!
Édes lehet Berti mester,ahogy dünnyög ő is!!!!!6 fog már jó,akkor már csak 14 van hátra :? :lol: :lol:
Tegyél te is fotót!!!!!És csinálj lécci vonalzót,mert nemis tudjuk,h mekkora most pontosan a fiacskád!!!

Többiek??????Jó lenne olvasni rólatok is!!!!!

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Holnap suli és szociológia doga, még szinte semmit nem tanultam :oops: :oops: :oops: (mentségemre mondva Dani mellett LEHETETLENSÉG!!!!), ma viszont elvitte apósom, ugyhogy du. 4-ig van időm bepótolni azt, amit elmulasztottam!!!!
Ha ezen tul leszek jövök!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Mindenkit puszilok.
Megvagyunk, jól vagyunk. Munka nincs, de keresgélek :wink:
A hétvégén kivételesen itthon leszünk, úgyhogy akkor majd egy kicsit bővebben.

Icus

HAJRÁ!!!!!!Nagyon szorítok nektek!!!

Most csak ennyi voltam.
Puszi

málna2162
 
 


sziasztok!
tegnap lett volna időm, erre nem volt net :evil: :evil: :evil: kisuvickoltam aíz egész lakást, és még játszottam is míg Eszterke felébredt :lol: :lol: :lol:

Icus
jujj, de izgi :wink: :wink: :wink: :wink: mennek a drukkok a duplas csíkos tesztecskéhez :!: :!: 2hét nem olyan sok :wink:

Málna
jó Rólad is hallani.
Sajnállom, hogy munka ügyben még mindíg semmi :cry: :cry: ez Magyarország :cry: :cry:
Máté megszerette már az ovit?

Meli
igen szeret járni most már Krisztike, bár most 2 hét után 2 napig nem szívesen ment :roll: :roll: na, de nem sírt, ügyes volt :wink:
Amúgy úgy mindenkivel játszik, nem mond konkrét személyeket, de én ennek is nagyon örülök. Adrikám ennyi idősen mindíg egyedül játszott, mindíg szóltak is érte az ovónénik :shock: :shock:
Meli, kb. 10 nap után ha becsúszik egy 2-3-szor ébredős éjszaka, úőgy tudok örülni :wink: :wink:
Ma 2 órahosszát játszott éjjel :shock: :shock: na meg át is kellett öltöztetni :roll: Reggel bezzeg nem ébredt én meg nem állítottam órát és elaludtunk :cry: :cry: :cry: majdnem fél 8-kor Adri költött minket :oops: :oops: :oops: még jó, hogy Tibi itthon van, és kocsival gyorsan leértek.

Majd ma megyünk a szemészetre, utána jelentkezem.

Mindenkinek szép napot!!!
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!

Mai nap nem valami kellemes,macika is nyígós én meg nyomott vagyok ettől az időtől!
Gabi,nekünk is át kellett öltöztetni a macit,7-kor bealudt,8-kor felébredt és újra szopi.5 perc alatt bealudt és amikor tettem volna le,akkor vettem csak észre,h tiszta pisi az egész oldala szegénynek :oops: :oops: de még jó,h észrevettem,tuti megbetegedett volna,ha így alszik egész éjjel....és persze a pelenkázóra letettem és azonnal felébredt,szegény nagyon sírt,de hamar mevígasztalódott és újra bealudt.Viszont ez a kis affér rányomta a bélyegét az éjjelünkre,mert utána még vagy 3x fenn volt.És 5-6-ig hajnalban meg elbeszélgetett magával....nem vagyok nagyon álmos,nem :twisted:

Ildi,ha lesz egy kis időd,írj magatokról is!!!!Gyerekek mellett tanulni,biztosan nem egyszerű...kitartás!!!

Málna,sajnálom,h nincs még munkahely!!!!Gyere te is gyakrabban,lécci és írj magatokról!!!!

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


na, megjártuk a szemészetet. Hát jó ideges vagyok. Ugye már legalább 6.-szor van begyulladva a jobb szem nyár óta. Ugye én mindíg kérdeztem a gyerekorvost, hogy biztos, hogy kötőhártyagyulladás, válasz-hát persze. Hiába kérdeztem, hogy miért csak az egyik szeme, meg a másik 2 gyerek sem kapja el, persze akkor is, az..
Ugye legutóbb megmondtam, ha még begyullad akkor szemészet. Hát képzeljétek át kell mosni a könnycsatornáját :evil: :evil: :evil:
Adrinak is át lett, nem is ez a baj, de neki 2 hónapos korában, még lehet annyi sem volt. Ugye mi meg hónapok óta szemcseppezünk mindkét szemébe egy csomót, ami elkerülhető lett volna.
Na, meg itt filóztak hová, kihez menjünk aki ilyen korú gyermeknek megcsinálja. Majd Gyöngyösre kell mennünk a főorvoshoz, hétfőn kell időpontot kérnem :cry:
Itt helyben már ebben a korban nem vállalták :shock: :shock:

Ez a idióta idő. Lementem Krisztikéért, úgy eláztunk, hiába volt esernyő :x :x Menni akartunk csizmát próbálni, de majd az apja lemegy vele, már nem akartam odáig nyúzni, így is tiszta víz volt a zoknink is mire hazaértünk :wink:

Hazafelé levezetésként turiztunk egy jót :wink: :wink: Tök jó dolgokat sikerült találni a két kicsinek.

Ja, amit még akartam, a Rossmannban most van akciós Bellinda bébyharisnya 699ft.-ért. Nagyon jó minőségűek, és nagyon jól néznek ki, ha esetleg érdekel valakit :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Na, ugy gondoltam, h ma este több időm lesz... Gyerkőcök lebetegedtek, benyaltak vmi virust. Mondjuk Dani már korábban is köhögött, de éjszaka be is lázasodott (ráadásul anyósoméknál aludt), tegnap estére Lilinek alig volt hangja+belázasodott, ugyhogy mentünk a dokihoz. Továbbra is azt kell adni nekik, amit eddig is kaptak: köptető+orrspray, amit pluszba mondott a calcium pezsgőtabletta + irt kupot, ha befulladnának (4 db több, mint 2000e ft volt :evil: ) Szóval ma 6e ft-ot a gyógyszertárban hagytam :evil: 14e-t meg a suliba tandij gyanánt, 10e-t meg azért a grrrrrrrrbrrrrrkhhhhhhh autónkért :evil: :x Szeptember óta meg egy kanyi ft-ot sem kaptam, mert már több, mint 2 hónapja csücsükélnek a papirjaimon (gyes) :evil: :evil: :evil:

Nah, megvolt a doga. Kicsit dühös vagyok magamra, mert pont egy olyan fogalmat nem tudtam, amit korábban igen, de most másra (a szociológusokra) koncentráltam. Igy lehet, sőt biztos, h ugrott az 5-ös, de mindegy. Remélem azért a 4-es meglesz, bár semmi jelentősége, ugyis a félévi vizsga lesz a fontos!

Icus
Nagyon drukkolok!!! Csupa jókat irtál, most sikerülnie kell!!!

Meli
Tudom nem vigasztal, de még Dani is ébred éjszakánként. Van, mikor többször is kéri a cicit, persze többnyire "megbeszélem" vele, h már kapott, de ilyenkor már átjön a mi ágyunkba. Persze mikor anyósoméknál alszik eszébe sem jut :roll: És mindig ő mondja, h ott akar aludni, ilyen szempontból teljesen más, mint Lilike.

Málna
Hát nem irigyellek, aug-tól, ahogy letelik a gyes én is ilyen sorsra jutok :( Remélem, h lesz haszna ennek a sulinak és sikerül vmi normális melót találni -igaz, h csak 2 év mulva lesz vége :roll:

Nika
Tápszert egy éves korig mindenképp adjad, egy éves után kiváltható babatejjel (dokik ajánlása szerint), de én nem nagyon ismerek olyant, aki azt adott volna.

Na, megyek, mert fürdetni kéne, aztán vacsi, gyógyszerosztás (szegénykéim :cry: ), remélem holnapra már jobban lesznek!

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Halihó!
Kicsit én is jövök, bár még ezer a dolog.
Ugyi mondanom sem kell dolgozom ma is meg holnap is, kicsit zsufik a napok, de nézlek titeket.
Icus :lol: Igen nagyon is áérdekel amit írsz, és nagyon drukkolok, hogy csak ez az egy legyen++++++. Azért kicsit pihengessél is, meddig lesztek idehaza? Progeszteron gyogyót, hogy bírod? Nem álmosít nagyon?
Málna: hétvége van, merre vagy? Hogy vagytok, Mátéval miújság?
Merre felé keresgélsz munkát, már úgy értem milyen terület felé érdeklődsz?
Meli:Deni látom szépen kiosztja a napokat, csak hogy ne unatkozz, egyszer szupi alvások, máskor nyűgösködés, de így szép az élet, ha zajlik nem? Azért gondolom, jó lenne egy olyan igazi alvós lustálkodós hétvége.
Mókuska: Te is a maxra hajtassz tanulásban? Málna is így volt, ugyi?
Gyerkőcök reméljük hamar túl lesznek a nyavajákon4
Gabi: Hát ez tényleg eléggé kiborító, régebben nem filóztak ennyit a könnycsatorna átmosáson és a gyerekeknek is jobb hamarabb átesni, hogy minek húzzák az időt és néha miért nem hallgatnak az orvosok is az Anyukákra :?

Andi
candi
 
 


Sziasztok!!!!

Remélem mindenkinek jól telik a hétvége!!!!Nekünk,ahogy Candi írta igen-igen jól esne egy lustálkodós nap,de kinek nem?????Andi,te meg annyit dolgozol,mint 3 másik.......mikor pihensz kicsit? :)
Deni maci most arra szokott rá,h egyben max félórát alszik,ezt naponta 4x.Na ennél jobb nem is kell!Fél óra mire elég????Jóllakjak,wc-re menjek és elkészítsem az ebédet.Max.
De nem baj,még így sem panaszkodom,mert legalább este alszik rendesen!!!!
(csak el ne kiabáljam)
Tegnap rokonoknál voltunk disznóvágáson,olyan jó volt!'1:kimozdulni.
2:szerettek között lenni.3:jókat enni :P

Na felébredt újra és csak 15 percet aludt..... :roll: mi lesz még ma...


Gabi :evil: :evil: ezt egyszerűen nem is értem!Ha tudják,h hajlamos
rá és pici babáról van szó,akkor miért nem csinálták meg,amíg még lehetett????Szegény Esztike,mennyi minden összejött ezalatt a kis idő alatt már!Húgyúti fertőzés,most meg ez!!!!!
Remélem hamar rendbejöttök!!!!

Ildi!!!Gyes :twisted: :twisted: Nekem sem jött még a Gyed,mondjuk csak most igényeltem,de iolyan hihetetlen,h akkor küldik ki az igénylőlapot,amikor a Gyás már régen lejárt és így min.2 hó kimarad pénz nélkül.
Jó is ez így karácsony előtt...
És én is imádom a pénzt a patikába hordani.Az én Cerazettem,meg a ferro-folgammám,meg a maci popsiknőcse és konakionja,meg az egyebek az most a jövő héten kb.15e Ft lesz :?
Tuti.
Jobbulást az aprónépnek!!!!!

Eszti????Robika jól van????Remélem minden rendben veletek!!!!!

Málna????

Icus,remélem pihensz!!!!
És borozgass,ha szereted!!!!Napi egy pohár vörös,szigorúan betartva!!!!Ez volt a barátnőm receptje is inszem után!!!!!!És be is jött!!!!!

Valamikor majd teszek még fotókat,csak mindig elfelejtem....

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Hallod Meli, ha tudtam volna hogy jo a borozgatas, biztos iszogattam volna :wink:
De lehet hogy mar tul keso....szerda reggel volt az inszem es csutortokon este (epp baratoknal voltunk vacsizni) jott egy kis tojasfeherje benne egy keves alvadt verrel :roll:
Penteken ismet rozsaszin tojasfeherjeztem egy keveset...Nem tudom hogy mi volt es voltam olyan hulye hogy nem hivtam fel a dokit. 1. azert mert egy percig sem voltam egyedul (egy rokon csalad volt nallunk) 2. szombaton ugyis repultunk vissza ugyhogy szerintem ugysem tudott volna a doki semmit sem csinalni, de azert irok neki egy emailt ma este mert kivancsi vagyok a velemenyere.

Candi, Duphaston-t szedek es valojaban almosit!! Azt hittem hogy a lotas-futas miatt vagyok almos, de ezek szerint nem :? Mit csinalok majd holnaptol a munkahelyemen? :wink:

Gabi,
Szomoru az egeszsegugyi helyzet Mo-n :( Hulye orvosok nem vettek eszre hogy mi a hiba, igazan duhito!
De remeljuk hogy Esztike ezen is tul lesz gyorsan es nem tartogat semmi mast a tarsolyaban. Mikor mentek a foorvoshoz?

Mokuska,
Jo tanulast es a lenyeg hogy gorbuljon :wink:
Gyerkocoknek gyogyulast!

Malna,
Sajnos most nem a legjobb idoszak van munkakereses szempontjabol. Karacsony elott senki nem akar felvenni uj embert :evil: Koncentrald az energiadat Januarra!
Milyen allast keresel?

Mi visszajottunk Londonba, holnaptol melo :evil: Jo volt otthon, csak nagyon gyorsan eltelt es semmit nem pihentunk ami nagyon duhito!
Ma este atmegyunk Ocsemekhez szulinapozni es megfogadom Meli tanacsat, iszok egy pohar voros bort :wink:
Egyebkent a doki nem mondott semmit, azt mondta ugyanugy eljek mint eddig. Mindent lehet csinalni, nincs semmi tiltva.
Csak en nem ittam alkoholt mar inszem elott sem, nehogy ne agyazodjon be.

No megyek, mert meg ajandekot kell vennem Ocsinek!

Kép
icus
 
 


Sziasztok,

Basszus elveszett amít írtam, brrrrr:(
A lényeg, hogy mi jól vagyunk, az éjszakákat átalusszuk, jó sokat eszünk, megkaptuk az oltást.
Gabi, a gyerköcök csudi szépek:)
Meli, hát igen, a fél óra alvás nem túl sok, köszi a hiányolást, de mikor leírok egy csomó mindent és kitörli ez a sz....r, hú de mérges vagyok.
No dobok egy képet, megyünk a temetőbe.
Szép napot mindnekinek.

Kép Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin,
Gyonyoru ez a kis baby :P

Kép
icus
 
 


Nektarin: nagyon tetszik a lábas kép!! :lol: Nagyon flottul mennek a dolgok nálatok, ezt jó hallani.
Icus: Nekem lenne két tippem is a rózsaszínre, egy kicsit felsértett a ketéter, kettő és ez lesz a nyerő..ugyi? Hogy beágyazódni kezdett ott valaki nálad a pociban++++++ :wink:
Kiváncsi vagyok a dokinak mi lesz a reagálása, majd megírod ugyi, ha van ifdőd? Na én szépen melléütök mindig, tudom nekem nem kell a versbor, de helyetted is iszom, ha nem baj...látszik?
Meli: n a ma nem szakadtam meg a nayg forgalomba, alig jöttek vevők, szépen olvasgattam, meg dekopácsoltam a kollégáknak.
Remélem Deni jól folytatta a napot.
Viki: merre jársz, rég jártál erre?
No megyek enni, puszi

Andi
candi
 
 


sziasztok!
Icus
én is csak biztatni tudlak, 1, a fölösleg távozott, ugye elég 1 kiskatona, és 2. én is arra gondoltam, hogy lehetett valami felületi hámsérülés, szóval továbbra is mennek a drukkok :wink: :wink: :wink:

Candi
mi jót készítesz? esetleg már karácsonyra készülsz?

Nektarin
nagyon jók a képek. Kicsi fiad is nagyon szépen fejlődik, nagyon szép, és szerintem tiszta Te :wink: :wink: :wink:
Nagyon ötletesek ezek a kezes, lábas képek :wink: :wink:

Meli
ugye a húgyúti végülis nem igazolódott be, emguntam, hogy hetente vittem vizeletet, és sosem volt friss, de sajnos nálunk nincs rá lehetőség, hogy helyben tegyem fel a zacsit :evil: :evil:

Nekem a Gyed jó, mert ugye a munkahelyen tb. kifizetőhely, viszont jan. 1-től ez változni fog. Mindenhol megszűnik ez a lehetőség, és a Tb-nél kell mindent intézni :evil: :evil: Mindent átalakítanak ami kicsit is leegyszerűsíti a dologkat. :evil: :evil: :evil:
Tényleg nem lenne ez gond, ha nem ülnének hónapokat az ember pénzén :evil: :evil: :evil:

Cerazette, szerintem minden felíratás után drágábban veszem :shock: :shock: :shock:

Na lassan készülök aludni. Olyan fura, a párom éjszaka dolgozik. Nem vagyok én ehhez hozzászokva :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok !

hogy vagytok ?????

napi 10 órát dolgozom, kicsit lóg már a nyelvem, de mindjárt itt a karácsony :D

ma 2.cn , ez van, már nem kesergek és szomorkodom, hanem optimista vagyok
próbálok minél kevesebbet idegeskedni és stresszelni, hallottam valahol hogy a betegségek 70%-át a stressz idézi elő

a munkahelyemen már nem tudok felmenni a babanetre, le vagyunk tiltva :evil:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki
sajnálom a mensit :cry: :cry:
A munkahely me...10 óráb még egy kis babanet sem fér bele. Pimaszok Kép Kép

Na jó éjt tényleg. Mindenkinek babás álmokat
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


jó reggelt!!!

Végül elég jól alakult a napunk,viszonylag sokat is aludt,még filmet is néztünk 8)
Az éjjelt meg átaludta,szóval egy szavam sincs és ráadásul már 15 perce ébren volt,de nem mentem át,beszélgetett,sóhajtozott,aztán,amikor mentem,látom,h a hátán fekve babrál a takaróval :lol: :lol: hason alszik :lol:

Eszti,nagyon jók a fotók!!!!!!!!!Kedvet kaptam én is lábasat csinálni....bocs a lejmolásért :oops: :lol: :lol:
Szépek vagytok és örülök,h ilyen jól alakulnak a dolgok!!!

Andi,én is szívesen dekoznék!!!!!!!Üvegfesteni is akarok a törpnek Mikiset és karisat!!!!!Talán lesz időm a héten!!!!!Pláne,ha ilyen sz-r idő marad és a lakásba leszünk kényszerítve!!!!
Jó borozgatást!!!

Icus,szerintem is minden OK!!!!!Várjuk a beszámolót a doki véleményéről!!!!!

Gabi.Ja bocsi,én lemaradtam,aszittem a e fertőzés maradt!!!!Még jó,h nem!!!!!!!Hogy bírod a 3 gyerekkel????Én az 1-et is nehezen néha!!!!!Még jó,h sokkal türelmesebb lettem,amióta megszületett!!!

Viki,sajnálom a mensit ismét!!!!!És azt is,h a munkahelyed ilyen szigorú!!!!!!!Nov.van!!!!!!!!Mikor mész a Pesti dokihoz??????Párodnak van már meló????

Málna?Nem jöttél???!!!

A héten mi megyünk vissza a Szabolcs utcába kontrollra!Kíváncsi vagyok a doki mindent rendben talál-e,vagy megint jól felidegel :twisted:

Szép napot mindenkinek,megyek,mert már türelmetlen és csuklik :P

Kép Kép
meli1118
 
 


Candi, majd megirom hogy mit mondott a doki. Koszi a biztatast, de en nem erzek abszolut semmit :roll: Nem kellene szurjon vagy feszitsen vagy valami???

Tegnap voltunk Ocsem szulinapjan, felkoszontottuk es ittam egy korty pezsgot meg ket korty feherbort (nem volt voros) Remelem ez nem tul sok.

Viki, sajnalom a mensit :evil:

Meli, turelem rozsat terem :P

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Icus

Hűűűűűűűű, izgi.A rózsaszínezés lehet a beágyazódás miatt is!!!!!
Szorítok!!!

Kis_plutó

Mit mondta az orvosnál?Kaptatok időpontot?

Candi

De jó hogy előkerültél :lol:
Mi újság nálatok?
Decemberben megyünk sielni, és kimentünk a hóshowra.Máténak néztünk cuccot, meg nekem is kell. A hétvégén meg Hévízre megyünk
:D Ázni :lol:
Miket dekpoácsoltál?Muti!!

Pénteken Márton napi felvonulás volt az oviban, édesek voltak.Majd rakok képet, csak apa elvitte a fényképezőt :evil:

Nektarin

Nagyon szépek vagytok!!

Meli

:lol: :o Lustálkodós hétvége....
Mióta is vágyom arra, hogy vasárnap 10 -ig aludjak?!
JA 3 éve 3 hónapja 1 hete és 3 napja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

málna2162
 
 


Málna
26.-ra kaptunk időpontot. Doki első mondata miután meghallotta Eszterke korát, hogy már korábban kellett volna :cry: :cry:
Ha a ygereorvosunkhoz vittem volna, még mindíg kötőhártya-gyulladásosak lennénk :evil: :evil: :evil: :evil:
Ráadásul a párom pont éjszakás lesz, még jó, hogy Gyöngyös nincs messze, meg 9-ig oda kell érnünk. Remélem végzünk is ügyesen :wink: :wink:

Alvás, kezdek hozzászokni a nemalváshoz. Ma éjjel kb. 10-szer keltünk :roll: :roll: 3 órakor már örültm, hogy innen végre reggelig alszunk, aha, még 4-szer volt fel. 6 óra előtt besokaltam, és felkeltem :cry: :cry: :cry:
Nekem azóta alszik ilyen rosszul amióta nem cumizik.Na de ordít ha a szájába teszem, ja, amióta van foga azóta nem kell neki a cumi, csak ha játszik vele :roll: :roll: :roll:
Bezzeg a bátyusé kéne :twisted: :twisted: mindíg mászik rá, hogy elvegye tőle :lol: :lol: :lol: :lol:

Meli
3 gyerekes létbe már nagyon belejöttem. Imádom :wink: :wink: :wink: Olyan jó, most már apici is játszogat, és együtt leülni velük, az annyira jó :D :D :D
Ha a párom délutános leszn az esti programon kell változtatni, most én megyek a két kicsivel együtt fürdök, utána engem vált Adri, de csak Krisztikével marad, mire felöltözök Eszterke kész :D :D
Amíg Krisztikét is felöltöztetem, v. rákönyörgöm a ruhát addig apa végez, és a vacsit is előkészítem. Most már szopi csak vacsi után van :D :D

Na már megint meglépett valahová a hölgyemény, megyek megkeresem :lol: :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Gabi,pont ma beszéltem az unokatesómmal és az kisfiának is be van az egyik szeme gyulladva!!!!És a mi dokink is már a múltkor is köt.h.gyull.-nak diagnosztizálta!Kristóf 3 hós múlt.Ha lenne időd leírnád,h pontosan milyenek a ti tüneteitek?Most én is mondtam neki,h menjen el vele egy szemészhez,azt hiszem be is jelentkezik!
Úristen,10 kelés....rem.mi sosem csinálunk majd ilyesmit....mi nem cumizunk,nem is fogadta el és már nem is bánom,mert nagyon sokan panaszkodnak arra,h csak azért kell éjjelente x-szer átmenni,h visszaadják neki.....elhiszem,h jól érzed magad,mint 3 gyerekes anyuka!!!!én is ennyit szeretnék :)
Tökjó az új vonalzó!!!Adrika már nem kap :D ő már nagylány!!!!Esztikének boldog 8-at!!!!!!!!!!!!4

Málna :lol: :lol:
Síelés,Hévíz..irigyirigy!!!!!!!
Magadról nem írsz????Olyan témában....

Kép Kép
meli1118
 
 


Icus: nem kéne semit érezni, van aki mindent érez és van aki észre sem veszi, de ezt jól tudod Te is, csak optimistán. Ital még nem árthat, főleg, ha neked még jól is esik, akkor ennyi csak használ.
Hogy esik a meló? Még egy kérdés végül magánban ejtettétek meg a sexet dokival, vagy az intézetben? :lol:
Málna: én is irigykedek ezerrel, ha nem is a síelés miatt, most konkrétan az áztatás esne jól, de baromian... jól érezzétek magatokat, bár addig remélem még jelentkezel a képekkel.
Meli: na szupi éjszaka! Csak így tovább Deni!
Gabi: remélem minden rendben lesz és hamar túl lesztek azon a fránya szem mosáson. Régi dokinak meg toll a....nem a fülibe
Currys rizst csináltam zellerel, csirkével, kell az energia Apjuknak is :wink:
Karácsonyi előkészület még messze én még 24.én is dolgozom délig :?

Andi
candi
 
 


szép jó estét!

Ma ügyinétézős napunk volt, de az egyik helyen egy biztonsági őr úgy felidegesített, hogy még du. is puffogtam.

Andi, micsoda kaja, hmmmm
én is imádom a karácsonyi készülődést, idén sem marad el:)

Icus, hát szerintem is minden a legnagyobb rendben lesz, jelentkezz

Gabi, jó az új vonalzó, remélem minden rendben lesz a dokinál, 3 gyerköc, hát én még el sem tudom képzelni, irigykedem az energiádért, azért még egy jöhet majd:)

Viki,sajnálom a mensit, jó kis munkahely, bár egyre több helyen korlátoznak mindnet:(

Málna, síelés, de jóóóóó

Meli, tényleg nagyon jó képeket lehet kreálni, lábacskákból kezecskékből, ilyen naptár lesz ajándékba a nagyiknak, meg fotóalbum:), legalább itthonról neten keresztül tudom intézni, úgy sem lesz idén időm karácsonyi nézelődésre.


Köszönjük a dícséreteke, tényleg jól vagyunk.
Holnap megyek Anyumhoz, nála lesz a törpe én meg megyek fodrászhoz, meg vásárolgatni egy kicsit, már karácsonyra.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Meli
sajna ennek a vonalzónak nagyobb aterjedelme, és nem fér több el :cry: :cry: :cry: Pedig Adrikának Hófehérkéset csináltam. Próbáltam helyette betenni Blinkyset, de úgy is sok, így most így marad egyenlőre.

Szem: váladékozik(néha össze is ragad kicsit, főleg ha kinnt alszik), könnyezik, be van püffedve a szemhéjunk, és piros. Persze szemcsepptől szépen elmúlik, de szeles idő után újból kezdődik :cry: :cry:
Most már szépen elmúlt :wink: :wink: :wink:

Deni is milyen szépen ül már :wink: :wink:

Na ma a kicsim a 8. hónap tiszteletére megtanult felmászni Krisztike ágyára :shock: :shock: :shock: Egyszer majdnem sikerült is lejönni róla, persze fejjel :evil: :evil: :evil:
Pillanatok alatt képes felszívódni.
Ma reggel falevelet és egy darab papírt szedtem ki a szájából :roll: :roll: :roll:, fel volt tapadva ráadásul a szájpadlására, hát olyan ordítás volt miatta :shock: :shock: :shock:

Nektarin
biztos klassz lesz a naptár :D :D :D
Fodrász, hát rám is rám férne, de előreláthatólag anyuékhoz csak karácsonyra megyünk, akkor mégsem csináltathatom meg baratnőmmel. Így majd itt kell megcsináltatnom :roll: :roll: :roll:

Candi
jól hangzik amit főztél :wink: :wink: nekem ma nem kellett. Kicsit olyan jó volt lustálkodni délelőtt :oops: :oops:

Na jó éjt, és szép álmokat mindenkinek!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,jó reggelt!!!!

Ma nem aludt olyan jól,2-kor és 5-kor is kelt,de ez így még jó,mert így is aludtam össz.7 órát!!!!!Már csak napok kérdése,h gyarapodjon a szájában a fogacska.Tegnap megpróbáltam lefotózni a 2 fogát,több-kevesebb sikerrel...

Eszti,én is készülök fodrászhoz,az ünnepek előtt mindenképpen el kell mennem....én a múlt héten masszőrnél voltam,olyan jó volt.Addig apa vigyázott a macira...

Gabi,köszi a választ,majd továbbítom Beinek.Remélem Kristófnak is és Esztinek is rendbe jön az a szemecske.Hát azért a maci még magától nem ül.Csak egy pill.szoktuk ültetni,tudom,h nem szabad...de annyira akarja már..csak még nem tudja....Eszti milyen kis ügyi....el nem tudom képzelni,h Deni 2 hó múlva mászni fog...aztán ki tudja..

Andi,jól hangzik ez a menü....ma is sok va meló??????????

Szép napot mára

Kép Kép
meli1118
 
 


Candi,
Tudom hogy nem mindenki erez valamit, de azert jo lenne tudni hogy valami tortenik odabent :roll:
Apropo, az intezetben ejtettuk meg a szexet a dokival :lol:
Sajnos nem lehetett meghitt hangulatban a maganrendelojeben, de minden siman ment az intezetben is :wink: A parom pedig megvart kint a kocsiban :lol:

Malna,
Hova mentek sielni?
Mi is szoktunk menni minden evben, imadom!!!!
Mate biztosan elvezni fogja :P

Gabi,
Szupi a vonalzod, kar hogy Adrie mar nem fert be.
Esztike hegymaszonak keszul :wink:

Nektarin,
Min huztad fel annyira magad?

Meli,
Atkuldened priviben a vizszerelod szamat legyszi? Koszike.
Kitartast az ejszakakhoz :shock:

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Kis_plutó

Egész gyorsan kaptatok időpontot :wink: Remlélem hamar túl lesztek rajta!
Alvás...nem irigyellek...Cumit kiköpi?
Belehet rakni a 3. vonalzót is, majd megkeresem, valahol ovastam, hogy hogy kell

Meli

Olyan témában sajnos nem tudok mit írni...Ja de igen, megint megjött :D :cry: Már nem tudom sírjak vagy nevessek.

Nem szeretném elkiabálni, de ma délután megyek egy állás megbeszélésre. Nem fogok annyit keresni, mintha Pesten dolgoznék, de sok minden más szól mellette.10 percre van, nem kell bemennem a városba, ugyan még nem találkoztam a vezetővel de szimpatikusnak tűnik és rugalmasnak.Na majd meglátjuk.Szóval ebből csak azt akartam kihozni, hogy most egyenlőre nem is lesz kistesó.A ha összejön a meló, akkor jövőhéten megyek dokihoz, és megbeszéljük a védekezést.Muszáj dolgoznom!!

Icus

Szex :lol: :lol:
Olaszországba megyük, a Paganellákra.Remélem jó lesz.Máténak tuti tetszeni fog.Én kb.ezer éve nem álltam lécen :shock:
Nem baj, keresek valami jóképű síoktatót :lol: :lol:

Rakok két képet, a Márton napi ovis felvonulásról.Nem igazán tudtam fényképezni, mert mentek körbe a ház körül :?

Kép

Kép

Megyek mert még lassan indulok fodrászhoz, rendbe rakatom a rőzsém :wink:
Látom már mindenki nagy karácsonyi lázban ég.Hát nagyon őszintén megmondom, és nagyon nem várom(de ez most azt hiszem érthető), olyannyira nem , hogy ha tehetném idén ki is hagynám.Ugorjunk rögtön januárra....

Puszi mindenkinek!

Karácsonyi ajándék ötlet nagyiknak, dédiknek:

http://www.kezeslabas.hu/

Egy ismerősöm csinálja, szerintem zseniális!!

málna2162
 
 


Nem vagyok hívő.
De most mindenkit arra kérek, mondjon egy imát és gyújtson egy gyertyát, két topikkal lejebb egy kisfiúért, aki már elindult az úton...

Tündiéknek pedig nagyon sok erőt, és kiatartást....

http://tundi30.blogol.hu/

Kép

málna2162
 
 


Kis_plutó

Hőmérősöknél írta az egyik lány:

Robcsi!
Hát én úgy csináltam, ahogy anno Andi is javasolta, hogy a BBC kódnak csak egy részt másolom be az aláíráshoz [img]....[/img] részt...

málna2162
 
 


málna2162 írta:Kis_plutó

Hőmérősöknél írta az egyik lány:

Robcsi!
Hát én úgy csináltam, ahogy anno Andi is javasolta, hogy a BBC kódnak csak egy részt másolom be az aláíráshoz [img]....[/img] részt...


köszi, maj megpróbálom :wink: :wink: :wink: :wink:

Remélem, hogy sikerül a munka, és jövő ilyenkor már nyugodtan lehetsz pocakos :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem jutott el a fodrászhoz....Már majdnem odaértem amikor hívtak az oviból, hogy Máté belázasodott.
Voltunk orvosnál, kapott egy raklap gyógyszert.Szerencsére már nemlázas, de kicsit köhög, ami az orrából jön...na azt inkább hagyjuk.
Este elmentem az állás intrejúra...Az még hagyján, hogy kevesebbet keresnék mint pesten, de a körülmények...Apa mondta, hogy ne is erőltessem a második fordulót.Oda mentem szépen kikenve, kifenve, szép ruhában...de akár mehettem volna tréningbe és gumicsizmába is...Na mind1.A szépen fogalmazott hírdetés mögött nem mindig áll minőség, ezek szerint

Megyek mert lassan ebédelünk, és megpróbálom lenyomni a fiatalembert, hátha alszik.Pakolnom is kéne holnapra...de inkább aludnék ebben az ocsmány időben :?

Biztos tudjátok már, sajnos a kis Roli tegnap elment... :cry:

Puszi mindenkinek!

málna2162
 
 


Sziasztok!!!

Málna,sajnálom,h ilyen sz-r lett volna a munka....majd lesz jobb!!!Remélem Máté jobban van!!!!!!Holnap már utaztok?????
Rolika...én nem is olvastam el az egész sztorit az elejétől,mert már a tudattól folyton bőgök és egész nap ez jár a fejemben....mi is olyan milupás papírt kaptunk a koraintenzíven....csak nekünk más súly volt rajta.....szegény család,borzasztó!

Icus,megkaptad a privit????
Jól vagy?????Mennyi még hátra???

Többiek???Nagyon gyér megint a topik!

Rólunk:Tegnapelőtt végigaludta az éjszakát,viszont tegnap napközben szokásától eltérően annyit aludt,h az éjjel már egykor úgy gondolta,h neki ennyi alvás elég is volt :evil:
De ez nem is érdekel,ez legyen a legnagyobb baj az életemben...de ami igazán aggaszt az az,h vas.óta nem kakált....nem tudom,miért,nem kapott olyat,ami fogna,szerintem...
holnap csak barackot kap a szopi mellé


sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó estét lánykák és fiatalurak.

Málna: akkor én nem is sajnálom, hogy ez a meló nem jött össze, tényleg szépen meg tudják fogalmazni az állás hirdetésekben a dolgokat, egy pár ilyen kalandom azért nekem is volt tavaly.
Máténak jobbulást. Ma én is betalálkotam az igazi takonykórral, elhozta a kislány akire vigyázok. Szegénykémnek majdnem állandó az orrfolyása :roll:
Rolit én is olvastam és meg is sirattam őket így ismeretlenül is, mostanában annyi hasonló szomorú történettel találkozom, ilyenkor eltörpülnek az én problémáim de nagyon. Rettentő erős a család.
Meli: jól bedugult Deni, nem fájlalja a pociját? Lehet hogy mindent az utolsó falatig megemészt takarékosan :roll: Remélem barack meglazítja amit kell.
Icus: milyen finom is tud lenni az a katéteres sex, mi? :? Hogy vagy? Pecsét elmúlott? Pocid rendben? Doki nem írt még vissza?
Gabi: hogy vagytok?
Megyek túróscsusza meggyleves variáns elkészült, holnap majd jól bekajolunk.
Jóccaka nektek

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

Hát beleovastam a blogba, jaj istenem, ilyenkor hálát adok az Istennek, hogy egészségesek vagyunk.
Őszintén sajnálom Tündiéket!

Málna, sajnálom a munkát, remélem találsz valami jót majd.
Meli, tök jó, gratulálok az éjszakához, mi is végigaludtuk, egy Tündér ez a fiú.

Andi, jól hangzik az ebéd, én pont azon gondolkodom mi legyen holnap, néha olyan nehéz.

Többiek, Ildi, Gabi, Icus remélem jólvagytok.

Hát szép napot mindenkinek ebben a télben.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Kép
Így alszunk:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Jó régen irtam, restellem is, mert olvasni minden nap bekukkantok :oops: Mentségemre legyen mondva, h a gyerkőcök betegek és igy mindketten itthon vannak, hát had ne ecsetelgessem miket müvelnek... :roll:

Málna
Drukkolok, h mihamarabb sikerüljön jó munkát találnod!
Máténak jobbulást!!!! Enyémek is betegek már egy hete, ma voltunk kontrollon és azt mondta dokinéni, h még egy hetet maradjon itthon Lili. (közben meg már elhullik az összes hajam tőlük :lol: )

Nektarin
Jajj, de édes Robika, ahogy alszik :lol: Dani is igy szokott, sokszor pucsit is hozzá, olyankor majd megzabálom :lol:

Candi
Kitartást a munkában erre a másfél hónapra! Gondolom jó pörgős napjaitok vannak!

Meli
Daninál is voltak ilyen több napos kakiszünetek. Amig nem nyügös, nem huzogatja a lábát, nincs gond.

Icus
Neked külön mennek a drukkok, h hamarosan +tesztet tarthass a kezedben :wink: Küldök is egy kisgólyát:
Kép

Persze azt kivánom, h a gólya mindenkinek hozzon szerencsét (Málna, Viki, Candi, Zsizsik -remélem nem hagytam ki senkit!) :wink:

Ki kéne találni a holnapi menüt :roll: Foggalmam sincs, h mit kéne főzni :roll:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Nektarin,
Cuki ez a kis krapek :D

Malna,
Lesz ez jobb is, kitartas.
Jok a Marton napi kepek, a Mate mar egesz nagylegeny :D
Nem csajozik meg az oviba? :oops:

Meli,
Koszi a szerelo szamat....remelem bevallik!
Volt mar Deninel a 'barna medve'? :shock:

Candi,
Dokimnak csak tegnap irtam :oops: ugyhogy meg nem irt vissza.
Megvartam a 21. napi vervetel eredemenyemet es azt is elkuldtem neki emailben.
Kateteres szex Isteni, de azert remelem nem kell megismetelni.
Ha neked meg nem volt, ne aggodj, nem erzel semmit....olyan mint egy kenetvetel.

Koszi a durkkokat!
Meg mindig nem erzek abszolut semmit, de azert remenykedem :wink:

Jo hetveget mindenkinek!

Kép
icus
 
 


Viki, te hol vagy?
Nagyon eltuntel!
Mi van veled?

Kép
icus
 
 


Mindenki elfoglalt hetvegen....en azert vagyok :)

Malna,
Vettetek mar sijruhat Matenak?
Nezd mit talaltam!

Kép

Ti hova mentek Olaszba?
Nem tudsz valami occso szallast egy kb. 20 fos banda szamara, barhova ahol van ho!!!
Ja meg egy occcso busz is jol jenne ha valaki tud esetleg ilyenrol....lehetoleg ahol a sofor szeret sielni! :wink:

Levaltunk az eddigi bandatol (40 fos busszal szoktunk menni) mert evrol evre rosszabban szervezik, egyre nagyobbat akar szakitani a szervezo es ez sajnos meg is latszott....

Na es meg egy kep ha mar ennyire belendultem :D
Kép Oxford Street Este

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza!Majd holnap írok, de azért egy képet dobok:

Ez a kép fogadott amikor reggel felkeltünk:

Kép
Egyébként is volt hó, de nem volt vészes.Egészen siófokig szakadó hóban jöttünk.nagyon szép volt!!

Gratisz:
A jóság kijött a homlokán:

Kép


Puszi

málna2162
 
 


Sziasztok!

Most a hétvégén is voltak vendégeink sőt hétköznap is jönnek.
Ma egész nap esett a hó gyönyörű a táj.
Kicsit hulla vagyok. A Bertold 20-án lesz 10 hónapos vonalzót nem tudok csinálni benga vagyok.
Most egy kicsit náthás. Mi is elhagytuk a 3ás szopit. így reggel szopizik s este vegyesen főzelék+szopi.

Nektarin!
Gyönyörű a picurod. Az enyém is sarokba mászva alszik.
Fodrász én már lassan fél éve nem voltam.
A párom elfoglalt a szülök más város. Most a héten készülünk a barátnőmmel babalátogatóba nagyon várom.

Málna!
Munkahely nehéz ügy én is befürödtem már eggyel ráadásul felmondtam s munkanélküli lettem. Azóta óvatosabb vagyok.
Síelés nagy álmom volt de jött a babám majd ha nagyobb lesz én is készülök, bár apucit meg kell fűzni de nagyon nagy vágyam. Faház+forralt bor mint a filmekben.
Szomorú történet a Tündié imádkoztam értük.
Sok sikert az álláskereséshez. Az egyik munkahelyemet én is novemberben találtam.

Kis_plutó!
orvosok egészségügy katasztrófa.
Pl: 2 hónapja nem eszik a barátnőm kisfia van amikor egész szinte semmit azt mondják ez normális?
Jobbulást nektek. Jó lehet három csemete között játszani. Múltkor vigyáztam két kis lurkóra nagyon jó volt. én már várom a másodikat, majd építkezés után.
Most megijedtem,mert a múlt hónapban 18 hónap után megjelent Piroska, s most késett egy hetet nekem, pedig óramű pontosságú volt szülés elött, de csüt. megjött. Azért örültem neki,hogy nem vagyok terhes, mert nyugodott terhességet szeretnék építkezés idején nem kéne.

Mókuska!
Köszi a tápszer ötletet. Ezt azért kérdeztem, mert még nem eszünk tápszert csak 1 éves koráig szeretném kb. szoptatni, s utána tej helyett nem tudom mit adjak neki. Tanulás minden elismerésem gyerekek mellett. Én nem tudom rászánni magam pedig az angol írásbeli még hiányzik.

Meli!
Kitartást az éjszakákhoz nálunk még mindig van,hogy fel kell fél négykor s hátsimi s alszik tovább.
Sokáig aludni minden vágyam, de aki reggel már fél hat hol fél hétkor kurékol nincs sok remény.

Icus!
Drukkolok híreket kérjük folyamatosan. jó szakember nekünk is kéne, majd érdeklődök.

Vviki!
kár,hogy ritkán jössz. Sajnálom a mensit.
Candi!
Pihenj is!
Teszek fel egy két képet Kép Kép
nika04
 
 


sziasztok !

bocsánat, hogy nem írtam !

jól vagyok, csak fáradtan, ráadásul az egyik közvetlen kolléganőnkről kiderült, hogy egy ....dög ! :evil:
a hátunk mögött felnyom minket állandóan a főnökünknél !!!!
még jó, hogy a főnökünk nem vevő rá !
de így is nagyon meg tudja keseríteni az életünket, rettenetes egész nap csendben lenni, zavarja a beszéd, nem bírja a hideget, ablakot nem enged nyitni, a fűtést felnyomja stb. :evil:
és rettenetesen pletykás !
már egy szál nyári pólóban rohangálunk az irodában :?
ja, és a múlt héten megdicsérték, hogy ő a legjobb dolgozó :x

bocsi a kesergésért, de lassan kezdünk becsavarodni tőle
akkor tudunk normálisan beszélgetni, ha kimegy a dohányzóba..

Nika
nagyon klassz a kisfiad ! az a hatalmas mosoly !!! :D
magyar egészségügy :evil:
én akkor döbbentem le, amikor mutatták, hány "potyautasa" volt a magyar egészségbiztosítónak
életem egyik legmasszívabb megfázását akkor kaptam, amikor kardiológiai vizsgálaton voltam, ugyanis ahol a szív UH-t csinálták, kb. 15 fok volt én meg ott feküdtem az ágyon egy fél órát egy szál bugyiban !!!!!

Málna
a munkahely kereséshez drukkolok !
www.profession.hu
www.expressz.hu
www.jobline.hu
www.jobinfo.hu

én az állásomat az interneten találtam !!!
tegyél fel hirdetést, önéletrajzot !!!!!!!!!
a nagyobb cégek honlapjára is érdemes felmenni, mert ott is van sok állásajánlat !

az biztos hogy sok cég irreális követelményeket állít fel !!
az egyik jóbarátomnak amikor elmondta, hogy neki "csak" egy diplomája van, amit a Műszaki Egyetemen szerzett és a legrosszabb vizsgaeredménye négyes volt, azt mondták, hogy oda min.kétdiplomás embert keresnek :evil:
szóval a cégek nagyon el vannak szállva maguktól

Egerben sajnos, kevés az álláslehetőség, de Gyöngyös-Hatvan-Budapest körzetben viszonylag sok állásajánlat van
ha tudok valamiben segíteni, akkor szólj !!!

Gabi
mi újság a csemetékkel ???
nem lehet egyszerű Esztike után mászkálni !
kedden voltunk az egyik kolléganőnknél akinek héthónapos a kisebbik lánya és őt is nagyon szem előtt kellett tartani, mert egy másodperc alatt képes volt bármit a szájába tömni
vagy a markában dugdosta és csak közelharc árán sikerült kiszedni belőle :shock:

Meli
hogy vagytok ??
Denit megviselik a frontok ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Dóri
Gerda hogy van ??????

Vikike
mi újság veletek ?????????????

hetente kétszer járok tornázni, body firming a neve, nem olyan ugra-bugra torna, de nagyon megdolgoztatnak :shock:
felfedeztem hogy van hasizmom :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

most csak egy gyors,mert itt ül az ölemben...
kaki mejött 5 nap után pénteken,de csak úgy,h hőmérőt forgattam neki a kispopsiban.próbáltam nagyon gyengéden,de így is együtt sírtunk....utána 10 percig csak bújt hozzám :( úgy sajnáltam.azóta minden nap kakil 2x,de már nem bébikaki,hanem rendes,felnőtt...bocs,h így leírom,gondolom minden anyuka átesett már ezrn,nekem mégis fura.
a hétvégénk nagyon pörgős volt,minden nap jött hozzánk valaki,tegnap vendégség,egész nap főztünk,szóval volt program.és szép csendben 28 éves lettem tegnap.életem legboldogabb szülinapja.

később,ha tudok,még jövök és írok mindenkinek

szép napot
ja és a nyug.országrészben ekkora hó van????????????????????

Kép Kép
meli1118
 
 


Teszek néhány kép...

Kép

imádom

Kép

szerelmeim és a Balaton

Kép

Tihanyban

Kép

vezetek,anya!

Kép

életem első almája

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: