Új privát üzeneted érkezett!

Nóci, csak nekikezdeni nehéz!!!! Mi is nehezen kezdtünk neki, aztán tökre élveztük... 3 napig :lol: utna pozit teszteltem és ciao futás :lol:

Kitty, akkor majd ha kifejlődött rendesen, leírom a gyakorlatokat :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Mi is elég régóta tervezzük mondhatni mióta Monoron lakunk azaz 6 éve! És én azt hittem, hogy a tegnap este végre komoly! De tévedtem!

Itt nagyon borongos az idő! Tők rossz! De azért minjá neki állok takarítani!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nálunk vihar is volt tegnap, elég komoly...

Nóci, hidd el, csak egyszer kell elindulni :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Huhh vihar! Az komoly! Nálunk már 7 ágra sűt a napocska! Épp most hoztam fel az ablakpucolás kellékeit meg manócska is most aludt el! Szal most lesz rá időm, hogy legalább a nappalit megcsináljam!!!

Futásnak tudom csak elkezdeni lesz nehéz, de háááátt majd egyszercsak!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Addig marad a házimunka! Végül is most az is egy sport!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt megint borong, nem tudom, mi lesz a vége... :/

Jó ablakpucolást :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Áhh még nem álltam neki!! :lol: :lol: :lol: Mire odajutok addigra meg most megint beborult!!! A tököm ki van saját magammal! :o :o :o :o

Úgy hogy asszem nem állok neki! De volna mit csinálni csak manca is most nyugis így most kéne!!! Csak mindig eszembe jut valami mindig mást kezdek el csinálni és hopp oda a lendület!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

A tornának tényleg csak egyszer kell nekiállni, és utána megy! Nekem is nehezen ment először, mert persze no kondi, meg mikor odaértünk a konditeremhez, a kedvem is elment :lol: , de aztán visszajött és nagyon jól éreztem magam! :wink: Tökre feldobja az embert!

Nem is írtam, tegnap összefutottam Pendivel, jó nagyot ráköszöntem, hogy észrevegyen, de csak köszönt és ment tovább :roll:

Itt is rossz idő volt ma, néha egy kicsit előbújt a napocska, de aztán újra beborult... Nem szeretem a rossz időt :?

Többiek?
kitty22
 
 


Kitty! Sajnálom,, hogy Pendivel azért nem váltottatok legalább két szót! :( Ezek szerint bizti nagy a baj náluk!

Tornának álltam már neki, de majd most itthon akkor nem lát senki csak majd mancika! Majd akkor csinálom mikor apa nincs itthon! Tesom töltött le a netről Rubint Réka tornát Heti 4x kell csinálni napi 20 perc! Elvileg kemény, de megéri! Csak egy 20 kg mennyen le!!

Itt délután leszakadt az ég alja, de csak max 2 percig tartott, de az nagyon kemény volt!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, akkor jó is, hogy nem mostál ablakot!!!

Én nem tornáztam tegnap, a dolgaimmal 8ra végeztem, akkor már olyan hulla voltam, mintha muszáj lett volna, így inkább aludtam... el is késtem reggel :(

Ki az a Pendi?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Akkor Te most még is csak bejársz dolgozni??
Én ma neki álltam az ablakpucolásnak! :D :D :D Mancika most aludt el!

Pendi? Hát Ő régen jár ide Ők is babát szerettek volna, de sajnos náluk a sors közbe szólt és nekik sajna már nem lesz közös babájuk! :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Meg sem kérdezem, mi történt, gondolom nem ide tartozik :(

Bejárok, sajna muszáj :( a pénz beszél, a kutya meg ugat... de azért így is sokat pihenek, meg nem olyan megerőltető ez a munka azért :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
nem tudom, Pendi nem úgy tűnt, mint akinek komoly problémái vannak :roll: (én ugye találkoztam vele akkor, mikor mélyponton volt, ahhoz hasonlítok).
Az otthoni torna is jó, ha van hozzá hely :lol: :wink:

Zsani
és meddig akarsz még dolgozni?
kitty22
 
 


Zsani! Pendire gondolsz, hogy mi történt???

Én is azért járok el fusizni, mert muszáj! Pedig az a kurva kutya befoghatná!!!! Már túl sokat ugatott!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty! Örülök, hogy akkor már túl van a nehezén, de akkor nem értem miért csak köszönt! Bár lehet valahova nagyon sietett!!!
Otthoni tornára van hely!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap megyünk pestre korai fejlesztőbe!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, voltatok futni? :) majd meséld el, mi volt a korai fejlesztőn :) a kutyát én is lelőném szívem szerint :lol:

Kitty, hát ameddig bírom leginkább, a target date augusztus 1, de ha nagyon meleg lesz, hamarabb leteszem a lantot...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Zsani!
Szerintem marha meleg nbyarunk lesz szerencsére! nem lesz olyan tré mint tavaly!
Futni nem voltunk, de tegnap nem is kívánta egy csepp porcikám sem tegnap elkezdtem a nagy takaritást!!! :D

MI ma voltunk pesten egy hires koraifejlesztőbe! Nagyon aranyosak voltak minden téren csak az felejtették el közölni, hogy 9ezerbe kerül az első vizsgálat! No aztán félárban megegyeztünk, mert mondtam ez így nem fer, hogy csak mikor oda éár az ember akkor találják ki pedig nem egy emailt váltottunk, de a lényeg ezentúl heti 1x járunk majd zúglóba szellemi fejlesztésre ami 2500Ft-ba fog kerülni! És ez nem is drága! Vonatjegyünk 55Ft és a vonattol, ha jó idő van nem buszozunk hanem séta! Szal kellemest a hasznossal!
Aztán voltunk ma butort nézni, mert nyáron szeretném kitenni a kisszobába az Ő kis rezidenciájába és basszus egy átkozott komod ami még nem is tetszik 40ezer Shocked Shocked Shocked azt hittem nem jól látom! Pedig ez itt volt nálunk és mikor mi 6 éve ide kölötöztünk onnan butortoztuk be a lakásunkat meg anbyáékét is! Igaz l telt 6 év!! De ez marha igaszságtalan infláció!!!!!!!!!!
Ma nem főztem ma apáék főztek rakott kelt!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani
sztem is húzós aug.-ig dolgozni, mivel a július a legmelegebb hónap :roll: De majd látod, érzed, hogy bírod :wink:

Nóci
tök jó ez a korai fejlesztő! Még jó, hogy engedtek az árból :twisted:
Bútorok tényleg baromi drágák, főleg a gyerekbútorok (meg minden gyerekcucc).

Itt a helyzet változatlan :roll: De legalább jó idő van, lehet kertészkedni :wink:
kitty22
 
 


Kitty!
Ja jó, hogy engedtek! Olyan ez mint a kinai piac! Ha tudsz alkudsz, ha nem akkor így jártál!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne is mond a gyerek cucc árakat! Ki vagyok tőlük! Olyan sokkal kevesebb mindenből áll és még is sokkal drágább! Pölö egy nike gyerek cipő 7-8 ezer mint egy felnött nekem 10-től indul! Akkor kérdem én hol itt az igaszság????
Kertészkedj helyettem is4!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, használt bútorokat nem néztetek?

Kitty, vágyak vannak, ha nem bírom, természetesen maradok otthon a popómon :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Én most vért izzadok! Ma leestem gyerekkel a kezemben a lépcsőn! 10 lépcsőfokot zuhantunk! agyon fáj a gerincem és a medencém! És a jobb kezem zsibbad picit! Szal a nagytakaritást nem tudom, hogy fogom befejezni! Ma sehogy az is bztos! A tököm ki van! Szal lehet ma meglátogataom a tarcsai kórház sebészetét! Nincs kedvem! Remélem délutánra elmulik!

Zsani! DE pont tegnap éjjel néztem a teszveszen és tők jókat találtam! Az üzelti ár töredékéért! Szal asszem boltban nem is nézegelődök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, hát vigyázz magadra!!!! Reginek nem lett semmi baja?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Vigyázok, de tudod a fa lépcsönk lakkozva van méghozzá ilyen speckos csuszásgátlós akármilyennel és most 6 év útán sikerült lezuhannom!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
vigyázz magatokra! Még jó, hogy "ennyivel" megúsztátok :shock: Legközelebb több szódával :lol: (bocsi :wink: ).
Kertészkedem helyetted is! Még vár a virágoskert is, de akkora szél van :roll: Remélem, hétvégén jó idő lesz!

Zsani
ti mikor kezdtek el vásárolgatni? Külön szobája lesz a picinek, vagy veletek lesz?

Briiii???? Dorka, Csucsu, Meli, Beze? :roll:
kitty22
 
 


Nóci, lehet már lekopott a csúszásgátló :(

Kitty, hát az még bőőőőőőőőőőőven odébb van, majd a nyáron valamikor :) 20. hét környékén kezdünk neki, a nagyobb dolgokat meg szeptember elején terveztük bevásárolni, kivéve ha addig kifogok még pár kihagyhatatlan ajánlatot, mint pl. a babakocsi :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kitty! Anyum is ezt mondta, hogy elöbb le kellett volna jönnöm mancikával, de mondtam neki, hogy az a baj, hogy még be se kevertem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem akarlak el szomoritani, de holnapra is ilyen tré időt mondott mint ma volt!

Zsani! Milyen babakocsit vettetek? Mennyiért? Képet nem hozol róla?? Mi imádjuk a képeket! Pocifotó??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szijasztok!

Itt csodás az idő, csak fúj nagyon a szél...

A babakocsiról majd 12 hetes UH után hozok képet, amikor már biztosan a miénk, de pocifotót teszek fel :)

Kép

Már amúgy a bababútort is kiválasztottuk :) Úgy fest, bár még gondolkodunk...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Na nekem a mozgás mint egy mozgássérülté! nem tudok lépcsözni!

Zsani! Már milyen szépen gömbölyödsz!
A szoba butort hol találtátok?

Én is találtam egy tők jót a teszveszen írtam is a csajszinak 4 óra múlva lejár az aukció, de nem jön, hogy válaszoljon! Remélem még jön időben, mert akkor még a 7végén el megyünk érte! Nincs még messze se, mert Vácon van!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, kinéztünk egy kombi kiságyat, meg hozzá NEM BABA bútorokat kiegészítőnek, színben passzol, de 100.000-re olcsóbb, amint amúgy :)

De még persze agyalunk, meg ugye csak legyen rendben minden 12 hetes UH-n :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csak hogy ma is legyen hsz :wink:

Nóci
igazad lett, nagyon fújt a szél tegnap is, így ki se dugtam az orrom. Inkább filmet néztem :oops:
Vásárlás összejött? Kérünk ám képet! :wink:

Zsani
tőled is kell mindenről kép 8)
nagyon csini a pocakod!
És minden rendben lesz :wink:

Én tegnap filmet néztem, netezgettem, ma megint irány a konditerem 8)

Kellemes hétvégét!
kitty22
 
 


Sziasztok!
Na csak, hogy ne legyen igazad ne csak 1 hsz legyen!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsani! Az meg már elég komoly, ha 100misivel eleve olcsobb! :shock: :shock: :shock: És azért majd lehet tudni az árát??

Kitty! Na ez igen! Moziztunk kérem? Moziztunk?? Akkor mára ne hanyagold a kondizást!! :lol: :lol: :lol:
Nem jött létre az üzlet, mert a csaj nem jelentkezett! Pedig már 2 levelet is írtam neki, hogy nagyon érdekel meg minden, de cseszett vissza írni! Pedig bevallom már nagyon bele éltem magam! No majd csak találok másikat!

Csajok! A csajszim tegnap óta olyan ügyesen 4kézlábra áll és elvan elég sokáig! De ha megunja akkor nem ám vissza leereszti magát, hanem nyavajog! De meg mondom nem nagyon segítek neki lemenni tanulja meg, hogy hogy kell!

Ki mit főz ma?? Én pörit tésztával! Meg van naon fini csalamádénk és azzal!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
köszi :lol:
Csaj elég érdekes. Most akkor el akarja adni v nem? :shock: De majd lesz másik, ami sokkal jobb és szebb lesz :wink:

Én nem főztem, papám testvére főzött húslevest, marhapörit tarhonyával. Úgyhogy készülődök is a konditerembe :lol:

És már megint feltámadt a szél :twisted:
kitty22
 
 


Kitty!
Na végre csak írt a csaj, de nem enged egy forintot se az árból! Így marad egyenlőre! De nem adom fel keresek másikat!
A szél pukkadjon meg! Had hozza csak a japoktól a sok trutyit!!
Jó kondizást neked mára!
A papád testvére nem épp fitt kaját fözött!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, egyelőre 60.000nél tartunk árban, még igyekszünk lefaragni... a babaszoba.hu-n vannak nagyon jó (tényleg) aukciók, ott lenne még esetleg érdemes szétnézni :)

Kitty, mit néztél? Mi akarunk majd menni moziba, megünnepeljük, hogy vége a sulinak, meg mindennek, meg párom kari óta lóg nekem egy mozival, de csak most lett olyan film, ami érdekelne... :)

Hát, én is ebben bízom, ma töltöttük a 12. hetet, remélem már semmi baj nem lesz :) eléggé be vagyok tojjintva, de csak nem lesz semmi gond...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Neked most megy egy hatalmas seggre pacsi! Elhiszem, hogy félsz, de mindig csak pozitivan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tippet köszi minjá ránézek erre az oldalra!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nem pánikolok, csak izgulok :D de nagyon pozitív vagyok, úgyis minden rendben lesz :)

Reggel megittam az utolsó csésze palást teámat... 10 perc múlva sugárban kijött... azóta semmi bajom. Gondolom, elkezdett működni a méhlepény, így az én segítségem már nem kell :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani!Izgulni szabad, de azt is csak normális kereteken belül! :lol: :lol: :lol:
Én nem is tudtam, hogy azért rókázik egy kismami, mert elkezd müködni a méhlepény! Erről tudsz többet?? Tényleg nem halottam! Én például a 20. hét környékén rókáztam, de azt is azért, mert jól teleraktam a bendőm babfőzelékkel és utána tornáztunk apával! Én erről még ténylg nem halottam!
Amúgy voltam fent tegnap a babaszoba.hu-n, de semmit nem találtam csak babaágyak voltak fent meg egy két utazó ágy! Én sajna semmi olyat nem találtam ami tetszett volna! :cry:
De ez az én formám!

Csajok! Úgy menjetek vásárolni ahogy ma én! Elmentünk vásárolni aztán mikor már blokkolt a csaj akkor jutott eszembe, hogy pénz nélkül mentem! Aztán mivel szerencsére már ismertek, mert úgye naponta oda járunk haza hozhattam a cumot és majd délután ráérek vissza menni a pénzel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na ezt csináljátok utánam! Jól megraktam a kosaram és nem fizettem egy petákot sem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, az jó :D

Nem, félreértettél :D a palást tea arra való, hogy serkenti a sárgatest működését. De ha nincs sárgatest, mert placenta van, akkor a szervezet gondolom én méregként kezeli, ezért hánytam ki... azóta sem hánytam, teljesen jól érzem magam, csak a tea jött vissza :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nah értem, de tényleg nem értettem! Köszi az infót! EGYÉBKÉNT TÉNYLEG NEM HALOTTAM MÉG ERRŐL! Bocsia nagy betükért csak közben tűzharcot vivok a glaviaturámmal! Tiszta rossz! Kéne venni egy másikat! :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem baj :) Én ittam, az előzmények miatt ugye... :)

Na basszus, ma megint az ügyeleten kötöttem ki, délután elkezdtem barnázni, de szerencsére nagyobb volt a füstje, mint a lángja, jól vagyunk... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Na wazze! Tudom kell a pénz, de biztos, hogy minden áron????? Ezt most már nagyon át kéne gondolni!!!!
És amúgy mit mondtak?? És most már tessék nagyon vigyázni magatokra! Nem csak magadért felelsz már! Ezt jól jegyezd meg!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika... azt mondta a doki, hogy nem is biztos, hogy barnáztam, mert ő vizsgálat után nem látott semmit... mondta, hogy elszíneződött folyás is lehetett, ha vérzek, azt látta volna a kesztyűn... a táppénz nem indokolt, nem bármi áron járok be, csak senki nem ír ki...

Én megbízom az orvosokban, elvégre is állítólag ezért tanultak...

Persze le lehet cseszni, max. nem jövök... én csak meg akartam osztani, hogy minden rendben, de azért jól betojtam, nem kell kioktatni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Én hangsúlyozom NEM kioktatni akarlak és nem is lecseszésnek szántam! Ha nem jössz TE doldog NEM kötelező! Csak én féltelek és azt a kis amnócskát aki a pocakodban van! Én csak kérdeztem bár nem tudtam, hogy sértő szándékkal hsiz ÉN tudom milyen a koraszülés és mennyi fájdalommal jár, mint ahogy azt meg TE tudod a legjobban, hogy milyen elveszteni a babát! Nos ha ezek után úgy döntesz nem jössz akkor nem jössz! Bár sajnálni fogom, de ez van!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nekem kicsit a stílussal volt bajom, mert neked kéne a legjobban tudnod, hogy ha azt mondják, álljak fejen és úgy pörögjek mekkáig, mert az a babának, akkor megteszem, szóval kicsit úgy jött le az egész, hogy én vagyok a felelőtlen k**ög, aki ennyit nem tesz meg a gyerekéért, holott mire a vizsgálatra került a sor, már a doki kesztyűje is tiszta volt... így nem volt indokolt, hogy itthon maradjak. Gondolom, ha olyan baj van (lsd az elején), kiírnak vagy befektetnek... azért nem hiszem, hogy felelőtlen lennék, mert követem az orvosi utasításokat...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Csak egyet mondok és be is fejezem ezt a témát sajnos a hangsúlyt nem tudom leírni! És ha úgy jött le sajnálom nem úgy akartam!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Mi történt itt???? :shock:

Légyszi ne veszekedjetek, senkiben nincs rossz szándék (legalábbis remélem, hogy a mi topikunkon nincs), tényleg más így írva, mint ha szemtől szembe mondanánk u.ezeket.
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty! Én abszolut nem veszekedős szándékból írtam, de ha Ő annak veszi nem tehetek róla! És csak annyit a témához, hogy másik topikban is ezt javasolják neki amit én máshova más hangnem dukál én meg egyből le vagyok hordva, hogy milyen stilusban adom elő magam! DE hidd el én könyörögni nem fogok! Meg most akármit is mondanék az csak ártana! Én nem hiszem, hogy itt bárkivel is vesztem volna össze! Sőt....! No de mindegy! Dulnak a hormonok!
És veled mi zujs??? Kondizás mikor volt utoljára? Sulira készülgetsz szépen??
Nálunk semmi különös, leszámitva, hogy elemtünk egy alapitványi korai fejlesztőbe a multhéten azok kértek szakvéleményt az államitól erre fel meg kizárták mancikát az állami programból! Úgy hogy ezen a héten a torna is kimaradt így nem tudom mi lesz! Az a baj, hogy saját zsebből kifizetni alkalmanként 5000Ft-ot az rohadt huzos naon kevés a gyed! No de majd a jövö héten meg látom mit mondanak az uj helyen! Meglátszik szarba van a haza és így a gyerekeken állnak bosszut!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
én megértelek, meg nem is kell sztem magyarázkodni. Nekem biztos nem, már régóta ismerlek :wink:

Remélem, kaptok támogatást, tényleg húzós az ára. De minek nem, ami a mi vagy a gyerekek javát, fejlődését szolgálná? :roll:

Köszi, én jól vagyok. Kondizás azóta nem volt, meg most hétvégén sem lesz, mert barátnőmék elutaznak (Dkeszin laknak a szülei), egyedül meg nincs kedvem :oops: .
Tanulás megy, ma jött meg a köv. lecke :wink:

Én két hete nem dolgozok, pontosabban három hete hagytam ott a céget, csak még be kellett az utódomat tanítani, aki ma szintén ott hagyta... Gondolhatjátok, hogy akkor álommeló lehetett :roll: Csak a munka mennyisége nőtt, fizetés nem, bejárást abszolút nem támogatott, meg elég bunkón is viselkedett velem a főnök is (aki egy 26 éves picsa, akinek apuci a segge alá rakta a céget), meg az üzemvezető is....

Munkát most egyenlőre nem keresek, tanulgatok, meg lehet, megyek ki Németországba másfél hónap múlva. Páran tudják, hogy a párommal elég zűrös időszakunk van/volt, de szeretnénk ezt visszafordítani, és együtt élni továbbra is. De ez csak úgy lehetséges, hogy kimegyek hozzá, mivel szept.ig kint lesz, aztán négy hónapot itthon, és megint öt hónapot kint :roll:
kitty22
 
 


Kitty!
Huhh ez nem semmi! Beszéltük a magán dolgokat, de a melot nem! Sajnálom, de ha ilyen "álom meló" akkor még jó is hogy ott hagytad!
Azért azt jól gondold át ez csak TANÁCS!! a káposzta jó felmelegítve!!!!!!
De azért remélem jössz és mesélsz, ha élesben lesz a kiköltözésed!!! És még jó, hogy onnan is be lehet ide jelentkezni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és én azért szurkolok nektek!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
köszi :wink:
Azért a kiköltözés előtt még leszünk együtt. Jövő héten is jön haza, megyünk kirándulni, meg május végén is három hétre - akkor meg wellness van betervezve. Ez olyan utolsó esély féle, mindketten szeretnénk, szóval majd lesz vhogy :wink:

Ki mit csinál hétvégén? Én sztem filmet nézek, olvasgatok, megjött a tananyagom is... Rossz idő van, hideg, így kint nem nagyon leszek ma :roll:

Kellemes hétvégét, és gyertek már!!!!
kitty22
 
 


Kép
kitty22
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: