Új privát üzeneted érkezett!

Na újra itt,most altattam el!!!!Nálunk most állati jó idő lett,100ágra süt a nap...
Gabi,fagyasztással igazad van,a felnőtt-kaják is más ízűek lesznek!Nekem egy 2000ft-os botmixerem van,én állatira imádom,a mi kajáinkat is azzal pürésítem,pl.főzeléknél,vagy mi nagyon szeretjük a krumplikrémlevest!!!!De amíg a manónak ilyen oltári nagy mennyiségeket készítek(egy kocka sütőtök :roll: )addig valszeg én sem piszkolom össze!Jó annak nagyon is a villa+szűrő!!!A barackot a fini nyáriból pakoltam a fagyóba ipari mennyiségben!!!!Remélem szereti,mert ha nem,akkor nekem kell megenni 8)

Málna,hát igen,Lorcsi is a nyáron ha ilyen sokat aludt nappal,akkor 11-kor még kukorékolt!!!!Szerintem is jobb a gyerekeket időben arra szoktatni,h este időben ágyba és reggel normál időben kelni!Nem lesz rívás pl. a suliba járásnál,h nem akar felkelni!!!!Az öcsém a mai napig ilyen!Ha hétvége van és nincs munka,akkor éjfél-egyig fenn és másnap reggel 10-ig alvás!Mondtam is nekik,h ha együtt nyaralunk,akkor ez nálunk nem válik be!Nekem max.7-kor már kezdődik a nap!
Sajnálom a munkahelyet!Biztosan találsz majd jobbat!
Máté nagyon édes!!!!Az a gumicsizma!!!!!!!

Én is ígértem képeket!!!!!Ma ha lesz időm,teszek fel!

Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Jo reggelt!!!

Ilyen is ritkan van hogy en legyek az elso! :D

Malna,
Sajnalom hogy megszunt az allasod, szemet egy rendszer van most otthon!!! Egyaltalan megkerdezhetik allas interjunk hogy van-e gyereked????
Angliaba ez diszkriminacionak szamit, nem kerdezhetnek meg semmi szemelyeset rolad (pl. gyerek, szexualis beallitottsag, vallas, hazas vagy-e, stb.)
A fonokassznyom is csak miutan felvett erdeklodot a csaladi hatteremrol......Otthon is igy kellene legyen, de sajnos meg nem tartunk ott :evil:
Amikor anno allast kerestemm otthon, az egyik ceg felhivott es megkerdeztek hogy nagy-e a mellem.....ez lenne donoto egy allasnal???........elkuldtem a k@va anyjaba :oops:

Ajaj, rohannom kelllllll..............12 perc mulva indulnom kell dolgozni es meg bugyiba vagyok :oops:

Kép
icus
 
 


jó reggelt!

Csak gyorsan bekukkantottam. Voltunk lennt védőnőnél mérekezni, ugye a múltkor alig hízott a picúr, most viszont 1 hónap alatt 620g.-ot :wink: :wink: :wink:
Már 9640g-nál tartunk, csoda e, hogy néha majd leszakad a karom :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek főzni kéne valamit :? :? :?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

Sziasztok!!!!

Icus!!!! :shock: :shock: :shock: Mekkora a melled?!!Normális az ilyen???Jó vagy????Mikor mész a dokihoz???Úgy tudom nov.-ben??

Gabi,Esztike is jól megnőtt!!!!!Dénest pont egy hete mértük,akkor volt 7840g,a hosszt nem tudom.Szerintem úgy 70és72cm között lehet!Ezt csak abból gondolom,h a 74-es rucik igen-igen szűkek!!!!

Rakok fel fotókat!Puszi

Kép

Lorcsi,Kristóf,Olivér unokatesókkal

Kép

Budapest,Budapest,de csodás...

Kép

Keresztelő

Kép

Komolykodva...

Kép

Jóllakottan..

Kép

Dédimamával

Kép

Apával csinin

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
az a komoly kép az nagyon jól sikerült Deniről :wink: :wink: Jajj milyen szép kislegény, és milyen csinos volt a keresztelőn :wink: :wink: :wink:
Na, ti sem panaszkodhattok méretileg :wink: :wink: :wink: elég cipelni a popójukat.

Ja, időközben másfél fogúak lettünk :lol: :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!!!És persze mindenkinek jó reggelt!!!

Hát a méreteire nem panaszkodom!!!Nem egy pehelysúly egy 5 hónaposnak...de hár ez van!Gratula az újabb fogacskához!A mieink még piszkoskodnak és nem bújnak elő!Szegény fiam megszenved velük rendesen!
Tegnap ismét kapott almát és most megfőzve egy kis vízben!Imádta!Beküldött belőle 6-7 kockányit!!!!!Csak néztem!Előtte is és utána is szopi persze...Ma még megfőzök neki egy almát és holnap barackot kap!!!!

Mindenkinek szép napot mára!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


SZIASZTOK!

na kibujt a 2 fogacska, egyből jól aludtunk :wink: :wink: :wink: 8 óra előtt elaludt, kelt 3-kor, és utána nyugisan fél 7-kor :wink: :wink: :wink: :wink: semmi sírás, hanem kisvillanyt kapcsoltam neki, és beszélgetett, és nézte az ágyunkat, ki kel fel :lol: :lol: :lol: :lol:

Meli
nyugodtan adj többet :wink: :wink: én először sem csak 2-3 kiskanálnyit adtam :wink: :wink: 7-8, amennyit kért. Sokat sem, az igaz :wink: :wink: :wink:
Főtt almát adhatsz főtt krumplival is már. Én külön főzöm, és az alma levével v. tejcsivel hígítom :wink: :wink:

Jajj tegnap elfelejtettem, tök jó, hogy ennyi pici unokatesó van együtt :wink: :wink: :wink: közel is laktok egymáshoz?????

Icus
a nagy cickókat valami irodai munkához kérdezték :?: :shock: :shock: :shock: elég trampli főnök lehetett :roll: :roll:

na talán bealszik a hölgyeményem. Utána rohanok főzni, ha Tibi normális időben ér haza jó lenne lemenni a piacra :roll: :roll:

szép napot mindenkinek!!!!!!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!!!

Igen,adni akarom majd az alma-krumplit,de csak,ha már a krumplit bevezettem!!!!Hurrá 2 fogacska!!!!Irigy vagyok :lol: Mi is adunk annyit,amennyit kér!Eddig csak ennyi kellett!!!!!Főzve jobban ízlett neki,mint nyersen...
Unokatesó:Olivér Pesten lakik!Locsi és Kristóf a szomszéd utcában!!!!!!Velük gyakran vagyunk együtt,holnap is ott töltjük a délelőttöt!Olivérrel és szüleivel sajna ritkábban találkozunk!De sokat beszélünk telefonon!Tudod,tapasztalatcsere!!!!Meg én mindig elolvasom azt a topikot is itt,ahova Hajni ír!És ő is elovassa a miénket!Így vagyunk képben többnyire!Olivér és Dénes közt csak 13 nap van a fiam javára!!!Kristóf nov.2-án lesz 3 hós!Lorcsi a nagylány!Ő a csapatkapitány a maga 4 évével!!!!
Na eldugulok!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, de ez már igy lesz, amig suliba fogok járni.... Most csaptak össze a fejem fölött a hullámok, egyszerüen nem érem utól magam a házimunkákban :? Na, de talán most, lesz 4 hét szünetünk, igaz tanulnom is kell, mert dogával inditunk! :x
Szóval pénteken, szombaton suliban voltam, vasárnap kirándultunk, hétfőn délben hoztam haza Lilit, mert du. torna volt.....állandó rohanás :roll:

Lili továbbra is élvezi a táncot és a tornát :lol: Táncórán nagyon cserfes a kiscsaj, már próbáltuk megértetni vele, h nem kell mindenhez hozzászólnia :lol: :lol: :lol:, de inkább legyen ilyen :wink:
Dani továbbra is kis huncut, bár néha adja a kis ártatlan gyereket :lol: :lol: :lol: Egyre több mindent mond és tud, időnként minket is jól meglep.
Most éppen olyan édes, a Hair-t hallgatom magyarul, és látszólag neki is tetszik, mert néha felpattan táncolni v. bekapcsolódik az énekbe :lol: Még mindig szopizik, de bevallom, h én már kezdem unni, de néha meg olyan jó érzés, h hozzám bujik :wink:

Meli
Nagyon jók a keresztelős képek! Deni már igazi nagyfiu :wink: A kajához csak annyit, h ők még nem unják meg a dolgokat, azaz ha hónapokig csak egy féle kaját kapna, akkor sem történne semmi. Alma-banán nálunk sem okozott szorulást. Ja, és én mindig szopi előtt etettem, de soha nem volt gond, ugyanugy behabzsolták az adagukat :wink:

Icus
Az emlitett kérdésre én is hasonlóképpen reagáltam volna! :shock: Mi köze hozzá???? :evil:
Párod talált már másik helyet?

Málna
Sajnálom a melóhelyet :( DE hátha csak ez kellett a pozitiv teszthez! :wink: Képek nagyon jók! Na és az almás palacsinta receptje is :wink: Sztem ki fogom próbálni! -bár "rosszul" fogok járni, mert apa nem szereti az almás dolgokat és nekem kell elpusztitani és hát ugye most kicsit diétázunk :roll:

Viki
Mostanában nagyon keveset jössz! Rád férne a lazitás!!! Sztem ha van rá mód ne halogasd a dokit, később rájössz, h milyen sokat számit 1-2 hónap is!!!

Vasárnap láttam a Spektrumon egy müsort, ikerözön volt a cime. Egy fiatal családról szólt a film, akiknek pár éve azt mondták, h nem lehet gyerekük. Ezután született 1 kislányuk. 20 hónap mulva négyes ikrekkel bővült a család, aztán mikor az ikrek 16 hónaposak voltak ismét bekopogtatott a gólya 3 babával (egy baba halva született, tehát eredetileg megintcsak 4-es ikrek lettek volna)!!!!! Nem semmi, ugye??!!! És azt nyilatkozták a szülők, h hamarosan szeretnének ujabb babákat, ők legalább 12 gyerek szeretnének, mert az olyan jól hangzik!!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Ildi!!!!!
Jézus,azt a műsort én is láttam!!!Nagyon megdöbbentő és tiszteletre méltó!!!Még meg is hatódtam(pedig már nem vagyok terhes :lol: ,h mindióenen picsogjak!!!)
Én is cserfes kislány voltam,mi több,nagyszájú!!!!De mindig azt mondták,h az a jó,mert a jég hátán is megélnék!Aztán így is lett!!!!!Lilike nagyon szuper kiscsaj!
Dani meg édes lehet,ahogyan csápol a Hair-re!!!!!Szopi!Én jelenleg irigyellek és tisztellek,h több,mint 2 éve szoptatsz!Aztán ha én is idejutok majd,akkor talán én sem fogom már úgy szeretni,pláne éjjel!Ráadásul most már hideg is van.....olyan rossz kibújni a meleg ágynemű alól...de mindig arra gondolok,h milyen jó szegény macimnak összebújni velem az éjszakai egyedülléte alatt!És szerintem az esetek nem elenyésző részében ezért is ébred csak fel!Ma éjjel pl.egykor állatira beevett,de 3-kor már felsírt és alig evett,csak bújt!Imádom..

Most meg azért van ennyi időm,mert 2 órája alszik....legalább jó meleg lesz,mire kijutunk sétálni!!!!
Pusz

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
Alapjában véve örülök, h ilyen nagyszáju Lili, mert én meg éppen az ellenkezője voltam :? Olyan kis nyuszi, h alig mertem megszólalni :oops: és ezt nagyon nehéz "kinőlni"....
Szopi: hát ha jól belegondolsz Lilit szoptattam 22 hónapos koráig, azaz januárban hagytuk abba, aug-ban megszületett Dani, tehát 6-7 hónap pihi volt csak. Tényleg szuper érzés, DE sztem hazudik, aki azt mondja, h ez nem fárasztó!!!!!!! Mindezek ellenére ha felriad éjszaka én simán átviszem magunkhoz, ilyenkor ő is csak az összebujást igényli. Egyébként ez is érdekes, mert pénteken anyósoméknál aludt, és simán aludt reggelig, tudta, h nem vagyok a közelében igy nem érdemes felébredni :wink: (a kis sz@ros :lol: )

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

Ildi
Tibinek nehogy említsd :wink: :wink: :wink: mikor ennyit beszél Adri mindenbe, mindíg erősködöm, hogy ebben is rájuk hasonlít :twisted: :twisted: :twisted:

Na, én állandóan beszéltem :roll: :roll: olyan örökmozgó voltam, nagyon szerettem társaságban lenni.
Szegény mama mindíg be akarta varrni a számat :lol: :lol: :lol: mindíg ezzel riogatott(hasztalan :oops: :oops: )
Amúgy visszakaptam Adri és és a törpe is nagyszájúak. Épp tegnap kértem karácsonyra füldugót :twisted: :twisted: :twisted: Jó gyereket évek óta hiába kérek :wink: :wink: :wink:
Na de én örülök, hogy ilyenek. Kriszti hisztiét leszámítva :roll: :roll: :roll:
Mondom is mindíg, hogy nekem mind a 3 gyerekem Duracell elemes :wink: :wink:

Szopi: igen addig a pontig öröm, amíg nem érzed folyamatosan, hogy a derekad, hátad majd leszakad, észreveszed magadon, hogy görbülsz :shock: :shock: :shock: Nekem mivel ülve szoptatok Adrinál ezen sokaltam be. Csak cicin aludt el, éjjel 3-4 alkalommal simán szopizott :roll: :roll:

Kíváncsi vagyok az új fogacskáit mikor teszteli le a fogamon a manóm.
Most az a mániája, hogy belekapaszkodik a hajamba és marékszámra szaggatja :evil: :evil: :evil: hiába van összekötve, belekap.
Most az apját nyüstöli, neki szaggatja :lol: :lol: :lol:

Na megyek, ebéd után megyünk barátnőmékhez. Nekik 1 hónappal idősebb kislányuk van mint Eszterke :wink: már rég találkoztak, kíváncsi vagyok mit reagál a barátnőjére :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!

Hol vagytok,mindenki :cry: !!!???

Ma nem vagyok valami + hangulatban,2 napja ez a Dominik ügy kicsit rányomta a bélyegét a napjaimra!!!!Azóta valahogy nincs kedvem arra panaszkodni,h mennyit alszom éjjel :cry:

Más!A babás topikon az egyik csaj most tesztelt kb 5 féle teszttel és nem csalás-ámítás,Cerazette mellett teherbe esett!Jó,ő már nem szoptat annyit,mint én és 3 hónapja mensizik!De most ez a dolog fellépett az 5-ös fóbialistámra!
A barátnőm is most lett terhes,első adandó alkalommal,amikor élesben nyomták...és nemis attól félek,h mi lenne,mert semmi,kicsivel nehezebb lenne és kész....de mi van azzal,h a gyógyszert az ember továbbra is szedte?????
Cerazettes lányok!Van gondolom más is,aki ezzel védekezik!Mi a véleményetek????És csendesen és magamba fordulva megjegyzem,h Bfüreden annyira el voltam varázsolva az újdonságoktól,meg h kikapcsolódunk,h 2 szemet nem vettem be....

Bocs,mindenkinek!!!!!!Azért még jól indul a napom,az éjjel csak egyszer keltem fel és kipihent vagyok,csak most kicsit megijedtem...

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Meli
Sajna megesik az ilyen, volt már rá példa. Másféle fogigátló mellett is estek már teherbe. Igazából nem tudok rá mit mondani :shock:

A Dominik ügy számomra is felfoghatatlan :cry:

Málna
Tegnap kipróbáltam a tepsis palacsintát :wink: Tényleg nagyon fini és szupergyors!!! Daninak is nagyon izlett, akkora adagot bevágott (kétszer is), h csak néztem :shock: Egyébként Te mekkora tepsiben szoktad sütni?

Tegnap egész du. vasaltam, már rengeteg ruha volt, de nem pakoltam el semmit, mert ma ki akarom pakolni Lili szekrényét. Jó "kis" meló lesz, rengeteg rucija (és ebből sok kinőtt) van :roll: Megyek is, mert igy nem végzek :oops:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

Meli
én is Cerazettet szedek.
Amikor Adri megszültett valami más nevű bogyesz volt még, én azt szedtem, elég sokáig. 1 éves elmúlt Adri amikor mondta a védőnő, hogy az a gyógyszer semmit sem ér :shock: :shock: :shock: Ugye nekem 15 hós volt amikor egyáltalán megjött.
Amúgy időnként szoktak javasolni 1 tesztet addig amíg nem mensizik valaki, mert akkor már ugye van támpont :roll: :roll: :roll:
Most jártam már én is úgy, hogy kimaradt 2 szem :oops: :oops: hogy mikor gőzöm sincs, de ez egy hónapon belül volt. Olyankor plusszban vigyáztunk. Amúgy mindíg figyelem most már a napokat a gyógyszeren :D :D :wink:

Krisztián után semmit nem szedtem pont emiatt, hogy a gyógyszer sem 100%-os. Valamennyit ugye véd a szopi, de az sem teljesen biztonságos.
Nekem még eddig nem jött meg, viszont időnként szokott fájni az alhasam, így biztos, hogy dolgozik a szervezetem :roll: :roll: :roll:

Időközben rájöttem a Domonik ügy mit takar. Hát én is kiakadtam rendesen :evil: :evil: :evil:
Amúgy is én baromira félek a kutyáktól.Az ovinál mindíg annyi kutya van, a babakocsi meg ugye összeszedi a szagokat, és mindíg jönnek oda. Olyankor csak "agyalok" ha gond lenne, hoyg tudnám a két gyermekemet egyszerre védeni :evil: :evil: :evil:
Úgy haragszom rá, hogy egyes emberek nagy dögöket tartanak akik állandóan kinnt vannak az utcán :roll: :roll:

Na, megyünk mi is, én épp Cerazettet felíratni :lol: :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


hol vagytok??????????

Ma déluán felállt Eszterke :lol: :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


jó estét !!!

kicsit összevesztem a párommal, de nem vészes

Gabi
gratulálunk Esztikéhez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép

Vvviki
kibékülős szexnél nincs jobb :oops: :wink: :wink: :wink: Hátha az hozza majd meg az eredményt egy ilyen kis alvóbabát Kép
Párodnak sikerült már munkahelyet találnia?

Tegnapelőtt úgy kiakadtam ismételten az egészségügy jelenlegi formáján. Párom elment háziorvoshoz, ugye szeretne munkahelyet váltani, kellett hozzá pár orvosi papír. Az, hogy egy kis papírra rányomtatták, hogy semmiféle fertőző betegségben nem szenved, ez 3000ft, igaz vizitdíjat külön nem kértek :roll: :roll: :roll:
Mondtam neki ha már megy irasson fel Algopirynt is, hát aláírattak vele egy papírt, hogy visszautasított egy olcsóbb gyógyszert amit a doki ajánlott :shock: :shock: állítólag januártól nem is variálhat ilyennel, hanem a doki ír valamit beteg hallgat :shock: :shock: :shock:
Ment a tüdőgondozóba, tüdőszűrés (ill. nálunk csak átvilágítás van) meg ugye épp aktuális volt az allergia-gyógyszerek felíratása. Ott közölték, hogy egy nap két féle ellátást nem igényelhet, gyógyszert felíratni menjen másnap :shock: :evil: :evil:

Tegnap ahogy én ugye mentem gyógyszert felíratni, itthon jutott eszünkbe, hogy a sportorvosit megcsináltathatta volna. Akkor mondja, hogy igen nem voltak sokan, és, hogy egy EKG vizsgálat 1000ft.-ba kerül, + ugye vizitdj. Én nem értem tényleg akinek erre a vizsgálatra többször is szüksége van, de nincs pénze mit csinál, mert valljuk be nem egy olcsó "szórakozás"

Na ismételten kipuffogtam magamat :evil: :evil:

Tegnapelőtt végre megjött a mosógépen. Szépen mos, de valamit majd kell csinálnunk, mert meg van süllyedve a fürdő betonja, és nem lehet vizszintbe tenni a gépet, az meg olyan hangos, és vándorol mosás közben :evil: :evil: :evil: :evil:

Ha engedi a kispocok kicsinyítek képet és rakok fel :wink: :wink: :wink:

Mindenkinek szép napot!!!és elveszetteknek tessék jelentkezni!!!!

Takidó, Mamen, Zsizsik, Hoppá, Vikike, Ti már nagyon régen írtatok ide.

Musz
olyan jó lenne, ha Te is visszatérnél közénk Eszterkével, ha olvasol minket, gondold át :wink: :wink:

Sziszi
remélem Te is jól vagy. JÓl viseled a terhességet. Időközben 4 éves Tominak boldog szülinapot. Bocsi pontosan nem tudom mikor volt :wink: :wink: :wink:
Kép

Nika, Icus, Málna, Candi
remélem az ünnepek alatt Ti is tudtok jelentkezni.

Mi majd előreláthatólag vasárnap megyünk le anyuékhoz. Szombaton akartunk, de Adri végülis egész nap suliban lesz, nem csak 1 óráig :roll: :roll: :roll: Akkor meg este lemegy misére (ugye tavasszal első áldozó lesz, úgyhogy mennie kell)

Anna
a Te Ádámodat még nem is láttuk :cry: :cry: :cry: ha tudsz jelentkezz Te is.

Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!

Gabi,gratula a nagylány Esztinek!!!!!Nem semmi!!!!!Felállt!!!Ügyesek vagytok!Egészségügy :twisted: nem is mondok semmit!
Jó pihenést nektek a hosszú hétvégén(na nem mintha nekünk kisanyuknak nem tök egyforma munkanap lenne mindegyik...) :lol:

Viki!Igaza van Gabinak!!!!!A kisbékülős szex az jó!!!!!Hátha meg is hozza gyümölcsét!!!

Kata,láttalak itt reggel!!!!!Gyere,írj nekünk lécci!!!!Jól vagytok????Gergő baba jól viseli a frontokat???Mocorog már sokat????

Málna????Hogy megy a munkakeresés????
Olyan sok mindenkitő hallom,h munkát keres(itt,fórumokon)
Felénk meg állandóan feltett hirdetésekre senki nem jelentkezik hónapok óta!!!!!A pékségünkbe pl.nem találunk sem péket,sem raktárost.....bűzös az éjszakai munka,pedig jó a fizu...
az öcsém cége szalagmunkásokat keres!Sikertelenül!
Ahol munka van,ott kevés a munkaerő...és fordítva!

Remélem jöttök ma kicsit többen!!!!Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Még mindig ruhahalmok vesznek körül, tegnap Lili kicsit átszerkesztette az előre eltervezett napomat :roll: Szóval most ebédelek, aztán nemsoká ébreszthetem Danit, h időben indulhassunk az oviba, majd táncolni...

Ha tudok este jövök, most muszáj lépnem, mert.....

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


hellóóó !

hol vagytok ????

hogy vagytok ???????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Halihó!
Én sem tüntem el nagyon, csak munka van az ünnepek alatt is, meg nálunk most van a nagyüzem.
Azért tegnap délután még el tudtam menni egy kézműves kiállításra, sajnos megint apasztottam a pénztárcámon.
Kedden meg megyünk kicsit a szülőkkel kirándulgatni.
Bocsánat a rövidségért, jók legyetek, jövök ha tudok

Andi
candi
 
 


sziasztok

tegnap óta Eszterke mászik :lol: :lol: olyan édes.
Anyuéknál a laminált parkettán keze lába kicsúszott, ott még nem díjazta.
Itthon a parkettán rájött, hogy azon lehet hasoncsúszni. Olyanokat nevetett rajta. Odamászott, hasoncsúszott, gyorsan visszaült, és kezdte előlről :lol: :lol: kis zsivány

Jó éjszakát, holnap majd bővebb leszek :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: gratula Esztinek a mászéshoz, neked meg sok energiát, ahoz, hogy utolérd őt :D
Most értünk haza a kirándulásból, szörnyen zuhogott egész nap az idő, de azért jó volt, most kivagyok, mint a liba, így kicsit még házimunkázok aztán alvás.
Remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvége.
Icus, mikor jössz haza?

Andi
candi
 
 


helló Mindenkinek !

hogy vagytok ???

Gabi
Eszterkének gratula a mászáshoz ! olyan aranyos lehet, amint csúszkál a parkettán ! :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Gabi,
Gratula a maszashoz, mostantol egyetlen szabad peced sem lesz...na nem mintha eddig tul sok lett volna :wink:

Candi,
November 3.-tol otthon leszek. 5.-n megyek a dokihoz, akiben egy picit csalodtam ma :( Ugy erzem nem fektet kello energiat a kulfoldon elo kuncsaftjaiba.
Veled mi van? Fel vetted a kapcsolatot vele vagy maradsz a Kaaliba?

Egyik lakotarsam huga fog bemenni a dokimhoz a szuris receptert holnap, kivaltja es feladja a londoni buszra....szombaton megkapom, vasarnaptol pedig szurni kell magam.
Azt mondta a doki hogy a 3. menstruacio naptol kell szurni (5 napon keresztul) a bor ala.
Candi, te mar szurtad magad?
Van valami bevallt modszer?

Aztan remelem jo sok tuszo megerik (azert ne tul sok nehogy hatos ikreim legyenek :shock: ) es johet az inszem!!!

Mostansag max olvasgatok mert lakasfelujitunk. Minden nap faradtan dolok agyba, festunk, mazolunk, szonyegezunk. Ha kesz lesz, szep lesz :P

Meli,
Hihetetlen hogy nem talaltok embert....pedig sok a munkanelkuli Magyarorszagon! Jo helyen hirdettek?

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!!!

Nem voltam a hosszú hétvégén,minden napra jutott valami program!!!" nap vendégségben voltunk,2 nap meg pihentünk és nagyokat sétáltunk 3-asban és 4-esben a kutyussal!Kicsit elkezdtük trenírozni agyerekeket,apa Lara kutyát és meg Dénes macit!Ugyanis bal-mell-sztrájk van nálunk,csak éjjel félálomban hajlandó enni belőle,pedig már minden pozitúrát kipróbáltam!Hétfőn odáig fajult a helyzet,h egyikből sem akart enni és ordított,ha etetni akartam(hozzáteszem,nincs olyan barackmennyiség,amit ne pusztítana be,ha hagynám)Gondolom az meg másképpen telíti el a kis gyomrát....tegnap viszont nem kapott hozzátápit és nagyon szépen szopizott!De láttam rajta,h igényelné a másféle kaját,így ma újra kap barit!Szerencsére azért ma eszik rendesen!A másik,h folyton ringattatni akarja magát,ha nagyon álmos!Az meg nem megy,h hurcolom a 8 kilós kis testét....így maradok ülve,ő hisztizik,néz rám és ordít.....ekkor én rázendítek valamelyik nyugtató hatású dalra és megnyugszik és eszik tovább,majd bealszik!Szóval és vele haladok,apa meg a Lara kutyával!Már nem ugrik fel és nem akar fellökni nagy igyekezetében,h jó házörzőnek tűnjön!!!!És már ügyesen leül....muszáj volt leszoktatni az ugrálásról,már felugrva nyakig ér :roll:
Hát ennyi érdekesség történik velünk mostanság!!!

Gabi Esztikéjének hatalmas gratula!!!!Bámulatosan fejlődik ez a lányka!!!!

Andi,sajnálom a rossz időt!!!!De a lényeg,h kikapcsolódtatok,nem csak folyton a munka!!!!Szép napot neked!!!

Icus!!!!Miért nem mindegy a dokinak,h hol élsz??????Attól még ugyanolyan jogaid vannak!!!!Remélem az injekciók meghozzák a hatásukat és sok tüsző érik be!!!!!Ikrek meg csak nem lesznek!!!!Munkaerő:hát vidéken azért tényleg más!!!!Aki teheti,az inkább felvonatozik Pestre,mert azt gondolja,h ott majd jobban keres!!!!Csak nem látja át,h mennyit utazik és mennyit költ így +-ban!!!!!És mégis!!!!!!Ez van!!!!Egyszer csak találunk normálios embert!!!!!

Viki!!!!Kipihented magad????Párodnak van már állás???Mindjárt itt a november!!!!Mész dokihoz,ugye???


Eszti?!!?!?!?Robika jól van???Hogy érzed magad anyukaként????Remélem jó vagy!!!!

Többiek???Ildi??Málna???Dóri???Gerda baba jól van??
Vikike?Nika????
Zsizsik???
És akikiet még kihagytam!!???

Málna,nem tudok jönni msn-re,mert az új verziót nem engedi feltölteni a rendszer vmi miatt!A régi meg nem fut!!!!Majd beszélünk!!!!!Apával megbuheráltatom!!!!!

Na mindenkinek szép napot!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Nem voltunk a hétvégén, de majd megpróbálok visszaolvasni.
Elmentünk Egerszalókra a gyógyfürdőbe :D Fincsi volt.

Melót még nem találtam... :cry: Mindenki két kézzel fogja az asztalát. :?

Puszi mindenkinek

málna2162
 
 


Sziasztok,

Megvagyunk ám, nem tűntünk el, olvaslak is Titeket.

Meli, Gabi a gyerköcök tüneményesek, Meli remélem javul a cici helyzet, Gabi, gratulálok a mászáshoz, biztos nagyon édes a kiscsaj.

Málna, remélem találsz valami olyat amilyet szeretnél.

Icus, kitartás a lakásfelújításhoz.

Viki, hogy vagy?

Rólunk.

Nagyon jól vagyunk, eszünk, gyarpaszunk, alszunk, és már sokat nézelődünk. Két hete végig alussza az éjszakát, ami kb. 11 1/2 12-től reggel 6 -7-iget jelenti, vasárnapra 3/4 8-ig nyomta. Úgyhogy kipihent vagyok, majd még szundizunk együtt reggel 9-ig ha elalszik de valamikor az egy órába telik.
Most a jobb melbimbóm lett piros, és fáj, felül jól kisebezte én meg kenegetem, szellőztetem, de fáj. Már gondoltam, hogy szájpenész, de az nincs neki, csak a popsiján jött kiütés, már volt egyszer, de olyan szépen elmúlt, úgyhogy remélem nem gomba.
Lecseréltük az autómat végre, egy hónap után van kocsim, huurrrrrá, örülök, így jövő héttől megyünk ide-oda, no azért módjával. Tervünk az van:) Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Szia Eszti!!!

Nagyon örülök,h jól vagytok és jól alszik,eszik Robika!!!!
És mennyire hasonlít mindkettőtökre!!!Az első fotón tiszta apuci a másodikon meg nagyon hasonlít rád!!!!Jó,h mehettek ide-oda,az nagyon kell nekünk,magamról tudom,h ha nem megyünk el sétálni egy nap már teljesen kivagyok!!!!Milyen kocsid van???Puszillak


Málna!!!Szia!!!Gyere gyakrabban és bővebben!!!!!Máté jól van???Ovi???Szeret járni???

Na kinn van a jobbos fogacska egy része!!!!!Ezért kínlódik ez a maci napközben!Nem is értem,h az elmúlt hét éjszakái hogy sikerültek akkor ilyen nyugodtra!!!Remélem nem kiabálom el és ma éjjel is csak 1x kel fel enni!!!
És persze szegénykémnek jólesik összeharapni az ínyét...hm a mellemnek már nem esik ilyen jól!!!! :lol: :lol:

Hol van mindenki???
Na távozok,anyósom kiásta a répát,már meg van pucolva,már csak szortírozni kell és mehet a fagyóba!!!Ha befér...és mivel az anyatejet nem fogom kirakni,így kénytelen leszek befaélni azt a doboz jégkrémet.... :lol: 8)
Hellóka

Kép Kép
meli1118
 
 


Hol van mindenki???

Kép
icus
 
 


icus írta:Hol van mindenki???

Most egy kicsit itt :wink: :wink: :wink:

Hát mit ne mondjak mióta mászik a csajszi vannak dolgok amiket ténylegesen csak akkor lehet már csinálni ha alszik. pl. vasalás :roll: :roll: kivétel ha ébredés után hajlandó játszani a kiságyban :roll: :roll: :roll: :roll:
Egyébként a vasalódeszkánál akar felállni, a vezetéket macerálja, tiszta biztonságos dolgok :twisted: :twisted: :twisted:
Főzés, teregetés takarítás, az megy :lol: :lol: :lol: a porszívót az imádja. Akkor csak ül és bambul nagy szemekkel :lol: :lol:
Kis vagány ám. Krisztike ágyánál szeet legjobban felállni, el-el engedi az egyik kezét, van, hogy mindkettőt :evil: :evil: :evil: persze, hogy dől mint a fa :roll: :roll: szóval észen, és résen kell lenni.

Alvásban sincs javulás-bár ma egyhuzamban aludtam 4 órát :) :) meg is lepődtem, na de utána 20 percenként kelt :? :? :?

Nektarin
nagyon szépek vagytok. Hogy nől ez a kislegény is :wink: :wink: :wink:

Meli
cicizés nem semmi :shock: :shock: :shock: nálunk cicizik. annyit nem akar a hozzátápiból enni :? :? :? Ráadásul ha 1 nap valamit jóízűen eszik (fél üveg bébiétel már jónak számít) másnap a másik fele már egyáltalán nem megy. Szóval rá nem igaz, hogy elég a kevés íz. Minden nap más kell :shock: :shock: :shock:

Ma almát krumplit husit főztem neki össze, kíváncsi leszek kell e majd neki :roll: :roll:

na nyafog, úgyhogy megyek

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!!

Hát nagyon kevesen voltunk a napokban :cry: sajna...

Cicikérdés megoldva,minden OK és jelentem 2,azaz 2 egész fogunk jött ki az elmúlt 2 napban!!!!!És teljesen jó éjjelekkel....ma is csak 2x keltett!!!!!!!!Igaz beújítottam a chamomilla ch15-öt....az egy isten...a sajtkukac hisztimaci igazi kezesbari lett!!!

Gabi,sajnálom,h ilyen jók az éjjelek :? de majd lesz ez még így se...ügyes ez a lányka!!!Az enyémgyerek meg lassan felül...már nagyon dolgozik rajta!!


Icus,látom az új vonalzód....sajnálom!!!!De hajrá november!!!!!

Puszi és szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, h élek és virulok! Lassan már csak akkor tudok jönni, ha Dani alszik, mert nem szereti, ha a géphez ülök :lol: , csakhát egy csomó minden mással is akkor haladok :? Most minimaxoznak, de még nem is reggeliztünk, szóval..... :oops:

Gratulálok minden babónak a fogacskákhoz :wink: :lol:

Időközben Dani is kinövesztette az utolsó rágókat, ugyhogy már 20 fogas kisvámpirom van :lol:

Eszti
Nagyon jól nézel ki, Robi pedig gyönyörü!

Na, most megyek, mert az én hasam is korog, de igérem, h még jövök a mai nap, mert holnap elutazunk anyáékhoz.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Látom sehol senki :(

Én most elköszönök, mert fél órán belü indulunk, kb. pénteken leszek legközelebb.

Mindenkinek szép napokat!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Ildi,

Jo nyaralast nektek! Jo hogy Lilinek meg nincs suli es ilyen surun mehettek anyudekhoz :)

Gabi,
Ugy tunik kicsit huzos idoszakok vannak nallatok, de ahogy a Meli mondta, lesz egy meg igy se.......majd osszekapja magat a kisasszony es minden visszazokken a regi kerekvagasba :wink:

Candi,
Nem irtal szuival kapcs. Ha jol tudom te mar kiprobalatad.
Tegnap kimentem a busz ele, vartam a szurikat :shock: Tok rendi volta a sofor hogy elhozta! Ma kell elkezdenem, egy picit sokkban vagyok mert meg soha nem szurtam magam :roll: Sot! Uuuutalom a tuket!!!

Nallunk meg folyik a felujitas, de mara szabad napot kaptam :wink: Megyek telikabatot venni!!! :D

Kép
icus
 
 


Itt vagyok!
Icus: bocsi nem volt időm jönni. Lehet már túl vagy az első szurin. ugyi nem is vészes?
Hasba kell szúrni? Kicsit feszít az igaz, de ezek olyan vékonyka tűk, hogy már maga a szúrás nem is fáj, csak nagy levegőt kell venni és bökni :?
Amúgy még nem vettem fel a kapcsolatot, még mindig parkolóban állunk, de januárban rengeteg időm lesz.....Férjurat is fűzni kell még kicsit. :roll:
Ha szuri ügyben van kérdés, priviben írj, bekapcsolva hagyom a gépet, vagy megpróbálok msn lenni.
Nektarin: olyan szépen növöget Robi, nagyon édes :lol:
Fogyasckákhoz én is gartulálok minden babónak :D
Málna: karácsonyi készülődés, dekopács őrület elindult már nálad?
Mókuska: jó pihit!
Viki: merre vagy, nagy a hajtás?
Megyek palacsinkát gyártani, végre csak 5-ig vagyunk nyitva, hogy mennyit jelent ez az egy óra szabadság.

Andi
candi
 
 


Jo Reggelt.

Candi,
Tul vagyok az elso szurin! Igy utolag tenyleg nem veszes, de paraztam elotte :shock: Nehez volt magamba doffni a tut...a parom felolvasta lepesrol lepesre hogy mit kell csinalni, de amikor a szuras kovetkezett, eltakarta a szemet :lol:
Nem is faj!!!
Miert lesz Januarban rengeteg idod?? Remelem ferjuradat konnyu lesz meggyozni aztan ismet hamarosan belevagtok. Januar mar nincs is messze :D

Kép
icus
 
 


Icus: gratula a szurihoz, ügyi voltál, könnyebb a dolog, ha valakinek enyhe szadista beállítottságú férje van, mint az enyém, ő szeret döfködni...tied nem próbálja meg? :lol:
Januárba zárva lesz a munkahelyem, itthon leszek egész hónapban, minden elmaradásomat bepótolom, remélem :?
Többiek?

Andi
candi
 
 


Jó reggelt!!!!

Andi,remélem a január minden szempontból eredményes hónap lesz!!!!Kipihened magad végre és hajrá!!!!Férjecskét meg biztosan nem kell nagyon rábeszélni!!!!

Icus,gratula,nagyon bátor vagy!!!!Én sosem féltem a tűktől,de amikor az unokatesóm készült a lombikra és szúrta magát,az azért érzékenyen érintett!!!!!De itt az eredménye:egy gyönyörű baba,Olivér!!!!!!Biztosan nektek is gyorsan összejön végre!!!!!!Nagyon n szurkolok!!!!

Többiek?????

Nekem az éjjelek napok óta olyan jók,h le sem merem írni,nehogy megváltozzon!!!!Nappal meg kicsit nyűszi,most,h kevesebbet vagyunk kint a hideg miatt!!!!De kibírható!!!!
Majd még jövök ma,csak reggeleit készítek,meg megfőzöm neki a tököt!!!Ma kap először ,remélem ízlik majd neki!!4

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


arabella írta:szia Plútó,

Nekem egy hathetes kislányom van, tehát nem vagyok érintett a topikban jelenleg - lehet majd később egyszer, ha vmikor dolgozunk a másodikon. :roll:
Szóval nem akarok belekotyogni a dolgokba, csak egyszer betévedtem ide véletlenül, és azóta kívülről kukkolok-olvasgatok, mert nagyon szórakoztató a stílusotok. :lol:

Üdv.
A.



1.Szegény kislány!!!!! :shock:

2.Nincs kivel dolgozni a másodikon :twisted:

3.Nem jön össze a második :twisted:

Amúgy gazdagok a lelki szegények,övék a világ!

Kép
Kép
veráska
 
 


Bocsi lányok ezt nem ide szántam!!!!!!!!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


sziasztok!

Jó nagy csend van errefelé :roll: :roll:
Holv agytok?

Én ma hozzákezdtem a konyha nagytakarításához :cry: :cry: hát nem, valami haladós, mindent leszedni átmosni, minden kis apró szir-sz@rt :oops: :oops: nem baj holnap végzek :wink: :wink:

Óraállítás eléggé átkutyult mindent. Természetesen a legkisebbem régi idő szerint csinál mindent. Ma reggel fél 5 után már az ágyunkban tapsikolt és mosolygott :? :?

Icus
szurikhoz kitartás!!!!

Na megyek a fiamat le kell foglalni

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!

Minket a napján nem zavart meg az óraátállítás,régi idő szerint 7.30-ig aludt....na persze ma....5.30-ig :? úgyhogy most nagy hanggal beszélget jóllakottan és tisztába téve a kiságyában,én meg kókadozok!
Ma is jó volt viszont az éjjel,csak 1x kelt fel és aludt is szinte azonnal vissza...persze a hasát jól megtömte.
Tegnap viszont nagyon nyíg volt!És 2x hányt,nem is keveset,szerintem nem bírta a gyomra a sütőtököt,nem is ízlett neki igazán sajnos :cry: már az elején fújjolt,aztán 3 kanál után be is fejezte a próbálkozást....sajnálom,mert én meg imádom és olyan egészséges!Na nem baj,néhány hét múlva újra próbálkozom vele.

Na megyek,mert hív...
Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


jó reggelt!

Meli
mi ugyanígy vagyunk :twisted: :twisted: az első nap nmég tovább is aludt mint szokott, de azóta. Most is 5 órától kuruttyol :evil: :evil: :evil: Persze éjjel nekem nem egyszer kelt henem 4-szer :evil: :evil: :evil: Pedig meglátásom szerint nem is jön még a felső foga, és nem is sokat eszik ilyenkor, de hát anya kell :twisted: :twisted:

hív a anyai kötelesség :twisted: :twisted:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


jó estét !

bocsánat, hogy így eltűntem !! :oops: :oops:

már nagyon várom az ünnepeket !!!
a héten leltár van a cégnél, holnap fejezzük be

hogy vagytok ?????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,jó reggelt!!!

Mi ez a pangás napok óta?????Hol vagytok????Mi jól vagyunk,igaz napközben alig alszik valamit,max.3 óra egész nap és sokat szenved a fogai miatt(most újabb 4 készülődik kifelé)éjjel alszik,igaz ma 2x evett és 4-től 6-ig folyamatosan óbégatott,de nem mentem át hozzá,így végülis 6-ig bírta!A hozzátápi jól megy,igaz a sütőtökös affér után 2 napig visszatértünk az alma-barack etelonokhoz,mert nem elég,h a sütőtököt kihányta,de 3 napig nem is kakált tőle :evil: de
végül ez is megoldódott!!
Egyébként sokat nevet és vidám baba!Csak néha hisztis,de ez még belefér!Próbálkozik a felüléssel,több-kevesebb sikerrel!De nagyon akarja,erőlködik,vörösödik a feje,aztán ordít,h nem megy neki egyedül :lol: olyan kis butus,imádom!!!

Na velünk ennyi!!!

Remélem a hétvégén jöttök néhányan!!

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: