Új privát üzeneted érkezett!

Adi
Az LH-m sokkal magasabb volt ,mint az FSH.Azt hiszem ennek a 2 hormonnak 1:1 arányban kellene állnia.
A testosteronom is magasabb volt jóval,mint a pár hóval azelőtti.Mondjuk még határértéken belül volt,de mégiscsak nőtt.Kép
A prolaktin pedig majdnem duplája a határértéknek.Erre kellene szednem 2x5 mg Bromocriptint.Egyenlőre este veszek be 2,5 mg-ot.Egyszerűen nem bírok többet,mert rosszul vagyok tőle.Kép

Julcsi
Hány napos szokott lenni a ciklusod?

Angyal
Jó hogy újra itt vagy!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

25-29 napos. Most meg a 22. napon vagyok.
Julcsi2
 


Julcsi
Akkor tényleg korai a barnázás.Lehet,hogy beágyazódik a kis zigótád?Kép
Sztem menj el a dokidhoz,ő biztosan okosabbat tud mondani.

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Janna, Reni, köszi a választ!
Most úgy éreztem nem volt peteérésem.
VAgyis nem tudom. Kép Elkezdtem mérni a hőmet de közben megfáztam így ugrott az egész...
Most tartok 52 napnál, mensi sehol. Ha még egy kimarad akkor sürgetni fogom a vérvizsgálatot.
easter
 
 


Angel!

Jaj, de jó, hogy újra itt vagy!!! Kép Postázom rókakomát azonnal. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti,
jobb nekem itt, mint magamban rágcsálódni a bénaságomon! Kép szerencsére sose tart sokáig!Kép
a küldeményt óvatosan fogom kinyitni! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Tegnap délutánig tudtam olvasni, ezért előre is bocsi, ha vkinél nem javítottam vmit a táblában! Kép Majd ma igyekszem utolérni magam! Kép

Vica,
Írok majd mailt! Kép

És akkor a mai táblák:

Kép

Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Easter!
Az előző ciklusom nekem is 50 nap volt!Nagyon szörnyű,ha ilyen hosszú,és izgul az ember !
Egy vérvizsgálat biztosan nem ártana.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, azt hiszem ezeknél az LH, FSH értékeknél ill. arányoknál az is számit, hogy hányadik cn.-on voltál. Bár az én endo. dokimat ez látszólag nem érdekelte. (Lehet, hogy nőgyogyinak is meg kellene mutatnom.)
A testos. miatt ne aggódj feleslegesen, ha határértéken belül volt! Ezek a hormonok valamilyen tartományon belül mozognak, lehet, ha két nappal később is elmennél már ua. a hormon megint alacsonyabb. Pl.: amikor az első ált. vérvizsgálaton voltam, volt egy csomó kiugró értékem, de a doki (a testost. kivételével)megnyugtatott, hogy azok nagyon jók, mert akkor lenne rossz, ha a másik irányban ugorna ki. Pl. a vércukrom és a koleszterinem elég alacsony volt stb.
Azt megtudom érteni, hogy ezektől a gyógyszerektől nagyon rosszúl vagy Kép. A prolaktin mit befolyásol?
adi77
 
 


Julcsi, volt barnázásom amikor terhes voltam, igaz nem tudom, hogy mensi idején vagy a beágyazódáskor, vagy később. Nem igazán figyeltem ezekre a jelekre akkoriban.
Hányadik napon volt a PÉ-d? mert akkor a Pé+14. nap kell megjönnie.

Adi, neked legyen igazad a hormonokkal kapcsoltbanKép az soha nem jó, ha gyógyszert kell szedni az embernek....

Angel, jó hogy jöttél. Pozitívan kell a dolgokhoz állni, én is már 14 hónapja próbálkozom, de nem hagyom hogy uralkodjon rajtam a pesszimizmus. Vannak napok általában a mensi környékén amikor rossz a kedvem akkor nem is jövök ide, de pár napra rá újra úgy érzem ez a mi hónapunk. Egyszer csak össze kell jönnie. Nem tudom írtad-e már de jársz dokihoz, hogy babás legyél?

Kép
Kép
janna
 
 


Kata
Köszi a táblát!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ez nem ér én vagyok legalul a táblán.Kép
De annyiból jó hogy mi még rengeteg akciózás előtt állunk.Vasárnap jött meg de alig volt valami,ez nem tudom mitől van.
Eliza!Neked is rövid volt a mostani menszeszed.Ugye?De miért?

Kép
breni
 
 


Adi
A doki mondta,hogy tesztoszteron magas,hiába van határértéken belül.KépFigyelembe vette,hányadik napon vagyok.Az fontos!

A magas prolaktin megakadályozza a p.é.-t.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
A próféta szóljon belőled!

Janna!
11. napon volt PÉ.+14=25 Most meg a 22. cn-en vagyok.
De volt már, hogy 3 napig barnáztam, akkor jött meg.
Én csak úgy tudom elképzelni a terhességet, hogy nem lesznek mensi tüneteim. Lehet, hogy hülyeség.

De nagyon jó, hogy tartjátok bennem a reményt.
Julcsi2
 


Janna,
épp így vagyok vele én is! Kép Egy v. két f*s nap, aztán indul a menet!Kép
December elején megyek hormonvizsgálathoz vérvételre, de nálam egy tavalyi műtét miatt inkább elzáródás lehet. Nemsoká majd ezt is megnézzük, csak még addig próbálkozunk egy kicsit!Kép

Breni,
csak azért nem én, mert előrelátóan kivetettem magam! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Julcsi,
sajnos a természet egyik legnagyobb kib*szása, hogy a "megakarjönni" és a babó jelei disznómód hasonlóak tudnak lenni! Kép Kép

angel37
 
 


Angel!

Remélem, hogy hamarosan megkapod a csomagot! Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Okr, neked hányadik napon vettek vért?
Mennyi a tesztoszteron és a prolaktin értéked?
adi77
 
 


42.cn-n volt vérvétel.
Tesztoszteron 2,55 nmol/L 0,22-2,9-ig jó
Prolaktin 782 mIU/L 72-511 -ig jó
Írtak ide még ilyet:prolaktin PEG után,meg visszanyerési,hát ezek nem tudom,mit jelentenek.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Azt nem értem, hogy a tesztoszteronod miért lenne magas. Az én leleteim nincsenek éppen kéznél, de első alkalommal 4,2 volt, majd 3,valamennyire csökkent, amit az endokr. doki úgy jellemzett, hogy kissé emelkedett tesztoszteron szint.

Betti,
most nézem a táblát, nektek viszonylag hamar összejött Kép, mond hogy csináltad? Hőmérőztél, csináltál különböző teszteket pe alatt v. nyákvizsgálat, gyermekterv központban voltatok, különböző vizsgálatok stb. ???? Bocsi a sok ?, de érdekel.
adi77
 
 


Bocs, hogy belepofázok, de Betti épp lesz*rta azt az egész hónapot, úgy! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Kép
adi77
 
 


Azt hiszem az ember az elején még könnyebben le*ja, de ahogy telnek a hónapok egyre görcsösebb az akarás.Ez egy ördögi kör!
Julcsi2
 


Angel!

A számból vetted ki a szót! Kép Kép

Előtte volt: hőmérőzés, ovu.teszt, görcsölés ezerrel, minden nap akció. Sírás-rívás, amikor megjött, összevitatkozás a párocskámmal, hogy ne görcsöljek már ennyire rá, inkább hagyjuk abba az egészet, majd lesz, amikor lesz. Aztán lett nagy öröm, mert jött a kis Maszatka, akkor, amikor teljesen leírtam a hónapot, egyébként meg alig voltunk együtt abban a hónapban. Kép Most már utólag sokkal okosabb vagyok, mondhatnám, hogy ne nézegessétek a dolgokat, csak szeressétek egymást, amikor kedvetek van. Nekem már könnyű ilyet mondani. Kép Azért támogatlak benneteket lelkiekben.

Betti
betti73
 
 


Köszi Betti Kép!
adi77
 
 


Betti,
Kép

Én hőmérőztem, de csak azért, hogy lássam bifázisosak-e a görbéim egyáltalán. Négyet mutattam a dokinak, azt mondta, jók, de azért megnézzük a hormonokat. Talán ezt a hónapot még kíváncsiságból mérem, aztán nem fogom. A pé-t kb-ra belövöm, és akció, de csak ha kedvünk van, hálisten pé idején vmi úgyis hajtja a nőciket! Kép

angel37
 
 


Angyal! Én nem tudom, hogy a többi nőt hajtja e valami peteéréskor, de nekem olyan görccsel jár, hogy fájdalmas az együttlét. Úgyhogy a nem védekezések kezdetén ezeken a napokon nem is voltunk együtt. Persze hamar megtudtam, hogy én hülye a peteérés napjait hagyom ki.

Úgyhogy, ha úgy vesszük, az a 9 hónap próbálkozás csak 6 vagy 7 hónap!
Na oké, most ez felvidított engem.... Kép Kép

Egy kicsit többet kellene beszélgetnem magammal.
Julcsi2
 


Hello Csajok!

Tudom mindenkinek ajánlani:
Gabriele Grünebaum: Gyereket akarok c. könyvét, és akkor minden kis fondorlatot megtudtok, hogyan csapjatok le a termékeny napokra. Ott minden benne van a hormonokról, Billings bácsiról, hőmérőzésről, a vitaminokről, a mozgásról, a mesterséges megtermékenyítésről, hogy nem jó a stressz, stb.

Ovuláció-tesztes lányok,
olyan teszt, ami megmondja, volt-e ovuláció, vagy nem, olyan nincs. Ez a 2 teszt 2 olyan hormon szintjének a megugrására következtet, ami normálisan ovuláció előtt van. Az a tuti, amikor az UH-n a doki épp látja, hogy kipukkan a tüsző. Na, hát az nincs sűrűn.
Ha vkinek magas tartósan az LH-ja, nem valszínű, hogy van normális peteérése csak azért mert a PG53 jelez... S ha mégis, nem biztos, hogy megmarad a kis kezdemény a megtermékenyülés után. Ha elolvassátok ezt a könyvet, akkor ezekkel meg sok minden mással tisztában lesztek.

Nekem a 2 naponta szex helyett a mindennapos jött be. Kép

Ha vki úgy érzi, hogy kezd bekattani a babaprojecttől, akkor érdemes pszichológus vagy pszichiáter segítségét kérni. Sokkal eredményesebb, mint az önmarcangolás, vagy a szeretteink kétségbeejtése és a bébicsinálás tekintetében terépiás jellege bizonyított. Kép

Betti,
volt UH is? Mit láttál? Az állatokat légzőnyílással ellátott ketrecben kell feladni, mellékelve kis kaját is, meg mondjuk a kedvenc takaróját. Kép

Angyal,
üdv ismét. Kép
potter_76
 
 


Aki gyógyszert szed és homeos bogyót tervez melléje érdemes megemlíteni dokinak. Nehogy üsse egymást a két szer, és akkor sehol sem vagytok.
potter_76
 
 


Julcsi, Kép Kép
sajnálom, hogy pé-kor ennyire fáj a hasad Kép, én szerencsére nem érzek semmit.
ezt a "hajtást" magamon vettem észre, de már a próbálkozós időszak előtt évekkel...
a női szervezet ösztönösen sztem ezzel is egy kicsit próbál segíteni Kép Kép

SZia Potter Kép
sztem is, ha apával nincs gond, akkor jöhet a mindennapi akció! Kép

angel37
 
 


Tegnap lefejeltem egy kirakatot tiszta erőből. Azt hittem az a bejárat. Kép Nagyon helyes kis púp van a homlokomon. Kép No meg pár embernek szereztem néhány vidám percet. Kép
potter_76
 
 


Apa kinézetre és belűlnézetre is egy kis tesztoszteron sűrítmény. Kép Gondoltam a napi lecsapolás nem árthat, ellenben még vidámít is. Kép
potter_76
 
 


Ági!

Nem volt UH, csak megvizsgált tetőtől talpig. Még a gerincemet is végigtapizta, a nyaki nyirokcsomóimat is, a cicimet is, a szememet is megnézte, hogy nincs-e benne valami furcsa, mármint a fehér részen. Még a tenyeremet is megnézte. Kép Ezen kívül kikérdezett, hogy volt-e a családban.... ilyen-olyan probléma (nyúlajak, problémás szülés... stb.) UH majd csak kb. 2 hét múlva lesz.

Akkor gondosan kell "csomagolnom" a rókacsaládot. Kép Majd veszek megfelelő ketrecet, ennivalónak megkapják azt, mint kicsalnak belőlem minden reggel! Kép Kép

Milyen könyvet is ajánlottál nekem? Terhesség hétről hétre? Elfelejtettem. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti,
azt. Nina Grunfeld a szerző.
potter_76
 
 


Köszi Ági! Meg fogom venni.

Betti
betti73
 
 


Breni igen, nekem 7.én jött meg, de 8án este el is múlt. Nem tudom, hogy miért volt rövidebb. Mióta próbálkozunk július óta, akkor ilyen furin jön meg. Egyik hónapba két napra, a másikra 5 napig van meg, szóval tök változó, de a dokim azt mondta, hogy ez "jó" , mert ez azt jelenti, hogy a szervezet készül a terhességre, érzi, hogy új dolog van 4 hónapja. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Úristen egy egész család! Áááá! Kép Kép

Betti,
a tenyereden mit nézett???
jósolt? Kép

angel37
 
 


Angel! Kép Most már nincs visszaút!!! Küldöm az egséz famíliát!!! Kép Kép Te akartad! Kép

A tenyeremen azt nézte, hogy nem vagyok-e vérszegény. Kicsit természetgyógyászos beütésű doki, egészes pontosan szülész-nőgyógyász-kineziológus-életmódtanácsadó. Nem gyógyszerpárti, vasat is kell szednem, illetve innom egy természetes eredetű folyadék formájában, meg mondta, hogy csináljak végig egy propolisz-hüvelykúp kúrát (5 nap), amely természetes anyagból van és rendbe teszi a belső flórát, megvéd a fertőzésektől.

Betti
betti73
 
 


Betti,
Jöhet, csak ha zebra nélkül, akkor nagyon megszívtam... Kép

Nahát! De ez tök jó! Ez ugyanaz a doki, aki vagy két hónapja vizsgált?

angel37
 
 


Angel!
Küldjek zebrát is? Kép

Igen, ugyanaz! Nagyon szimpi.

Betti
betti73
 
 


Ági!

Tessék magadra vigyázni. Kép Kép Legalább érdemes volt lefejelni? Szerencsével jártál? Mit akartál venni?

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.

betti orulok hogy minden rendben.)

angel egy egesz rokacsalad?gyurd fel jol a bugyingotKép

38/30-35Kép

Kép
monyoka
 
 


Betti,
kanapé nézőben voltam, de nem találtam semmi jót. Ráadásul ott, ahol lefejeltem a kirakatot csak konyhabútorok voltak. Hazafelé egész úton vihogtam a villanyoson, ott láttam az üvegen, mekkora a bumszli. Kép Szóval összességében megérte. Kép

Ééés, vérszegény a tenyered? Kép
potter_76
 
 


sziasztok.

betti orulok hogy minden rendben.)

angel egy egesz rokacsalad?gyurd fel jol a bugyingotKép

38/30-35Kép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Vagyok most egy picikét.

Jól vagyunk, nekem már most görcsölget a pocikám. De egyátalán nem vagyok szomorú, sőt nem is izgulok.

Különben semmi különös, most intézzük a lakhatásit, az interneten nagyon gondolkodunk, mert 22 ezer forint a belépési díj, ez valami mikrohullámos internet, nem is tudjuk, hogy milyen, szóval így elég sok.
Készül a konyhabútorom, tegnap hoztuk el az anyagot Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Ancsa! Kép Kép

Monyó! Köszi. Kép

Ági!

Kép Kép Vigyázz magadra, nehogy tele legyél kék-zöld foltokkal, még azt hiszik, hogy ver valaki.

Nem vérszegény! Kép Szép rózsaszínű.

Betti
betti73
 
 


sziasztok.

betti orulok hogy minden rendben.)

angel egy egesz rokacsalad?gyurd fel jol a bugyingotKép

38/30-35Kép

Kép
monyoka
 
 


sziasztok.

betti orulok hogy minden rendben.)

angel egy egesz rokacsalad?gyurd fel jol a bugyingotKép

38/30-35Kép

Kép
monyoka
 
 


Lányok akinek ismét megjött, az hogy viseli?

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?