Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Én is csatlakozom a bagósok táborába :oops: Nekem marha nehéz volt megállni, míg szoptattam, az a 2 év+ a terhesség, az mnár 3!De sajna visszaszoktam teljesen én is :?

Zsani, én kislányt érzek neked! Neked mi a vágyad?

Én ma kelkápi főzeléket csinálok, és sütök hozzá hurkát.
Apa lent van Marcival a szokásos délelőtti levegőzésen.

Igen, anyut ma műtik 11 óra felé :?

Nóci, írj majd, milyen volt a fejlesztés! Bizti érdekes lesz! :wink:

Kép
meli0805
 
 


Meli! Azért 3 év útán legalábbis én szerintem nem szoktam volna vissza! Az már csoda szép eredmény! Én mikor megtudtam, hogy jön mancika akkor letettem és amint elment a tejcsim mikor még a kórházba volt akkor vissza is szoktam! Volt több leszokási probálkozás, de sikertelen volt! Nem voltam elég erős és kitartó!!
Amúgy azt hittem elmész anyukádhoz, hogy vele legyél! Én tuti mentem volna!
Majd írok milyen volt a fejlesztés!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, anyu még a kórházban van, majd pénteken jöhet haza.Oké, oké vele lennék, de Marcit hova teszem? A 75 éves apukámra nem tudom bízni, itt meg nincs senki sajnos és a távolság óriási mint már írtam, 160 km. :? Marcit meg nem tudom bevonszolni a kórházba minden nap. Szegény apu jár be hozzá.Az a baj, mi most Marcival inkább zavarnánk, mert a kiskrapek mellett nyugalomnak helye nincs, az tuti :lol:
Szóval ez a helyzet sajnos, persze, ti egy helyen laktok mind az egész család, anyós, satöbbi, így könnyű lenne :? Én meg senkire nem számithatok az ég világon :? Bátyámék is Nagykőrösön laknak, ott is 3 gyerek van, negyediknek a Marci oda sem hiányzik.
Nekem is ez szivfájdalom, de még te is ráerősitettél :(

Kép
meli0805
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsani
szép nevek! :) A 2. nevek honnan jöttek? Elég ritkák, de szépek :) Sztem így jó, hogy van egy gyakori nevük, meg egy ritkább. Amúgy melyiket fogjátok használni?

Cigi: én idéntől szoktam rá jobban, napi szinten, nem sokat, de azért cigizek. Előtte csak buliban :roll:

Nóci
én is inkább sétáltam volna munka helyett, ma is olyan szép idő volt :roll:

Meli
anyud hogy van?
kitty22
 
 


Sziasztok!

Na én azaz mancival tegnap jól megjártuk! Az agyam eldobom olyanm érges voltam! Dühöngtem!
Nos úgye mi tegnap vittük volna az első szellemi fejlesztésre! Délután 4-re! Tegnap délelött még írtam is sms-t a csajnak, hogy akkor ma megyünk és, hogy nem változott e semmi???? 20db kérdőjelt tettem oda a végére! Erre apa nem ér haza, hogy elvigyen na akkr gyorsan keritek egy 34 hetes kismamit aki elvisz minket tirsára bemegyünk kérdezzük hol találjuk Petrovics Lilit! Közlik velünk, hgy most ment el!! Na akkor még nem is gondoltam semmire hát felhívom, hogy itt vagyunk most akkor mi van! Na mikor elsők közt elnézést kért úgy kezdte akkor kezdett az agyam pumpálodni forrni és állitolag pillanatok alatt olyan vörös lettem, hogy kész! Na és akkor mondja a csaj, hoigy hát ne haragudjak, de nem vállalhat! mert az oviban ahova eredetileg odarendelt úgye potyára na ott valami átszervezés van, na de már nem is értettem úgy elönötte a szar az agyamat csak úgy sepptibe kérdezem mondom akkor minek írtam reggel az üzenetet?? Aszonyga hát elfelejett rá válaszolni! Kérdem én ha ti kaptok egy sms-t akkor arra hogy felejtesz el válaszolni??? Nem értem! És hát hogy ne haragudjak meg annya picsája! Már elnézést, de tegnap ettől cifrábbakat mondtam! És akkor azt had tegyem hozzá, hogy az is szarul esett, hogy tuti, hogy direkt nem várt meg, mert nem akart szemtől szembe egyenes beszéddel elmondani! Szerintem nem volt hozzánk kedve! Vagy nem tudom! Én azt gondolom magamról hogy egy normál igaz nem vagyok gebe, de ennek ellenére egy aranyos kedves TISZTA asszony vagyok aki csak annyit akar ettől a nyomoronc világtól, hogy foglalkozzanak a gyerekemmel!!! Nagy kérés ez?????????????????????????
Úgy hogy most az anyám telefonálgat a munka helyéről, hogy ne az én számlám nőljön, hogy valaki segítsen, mert nincs egy rohadt gyogypedagogus aki elvállana minket de NEM TUDOM AZ OKÁT!!!!!!!!!!!!!

Melli! Hogy van anyud?? Sokat gondoltam rá! Remélem minden ok!
Nem az volt a szándékom, hogy bármi büntudatot is okozzak hidd el! Ténylg nem az volt a szándékom!!!! Sajnálom, ha félre érthető voltam!!!

Kitty! Mi ma is megyünk sétizni! Most pont tentézik! Ez olyan ebéd utáni tente és utána megyünk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok! :)
Nóci, semmi baj, csak nálunk ilyen zűrös az egész tudod, amiért írtam.Anyu azt mondta, majd szól, ha menjünk.Most még káosz van :)

Hát, ez nem semmi Nóci!!!! :evil: hát hogy lehet valaki ilyen megbízhatatlan! És akkor végülis beolvastál neki?De most akkor már volt foglalkozás, csak előrébb rakta és nektek nem szólt? Micsoda egy szemét!!! :evil:

Kitty, köszi kérdésedet, anyut tegnap műtötték, a negyed mellét távolították el, nyirokcsomóban hál'Istennek nincs daganatsejt, így azokat ki sem vették.Úgyhogy úgy néz ki, hogy még időben elkapták.
Kérdezték tőle műtét előtt, kér-e bele szilikont :) De nem kért, gondolom a fiatalok annál inkább :)
Nem is gondoltam, hogy te is cigizel :shock: :)

Kép
meli0805
 
 


Meli! Nem volt foglalkozás! Hogy másnak volt-e nem tudom nekünk nem! Akkor hirtelen nem balhézta, mert úgy elöntötte a szar az agyam, hogy nagyon! DE épp most tettem le a telefont a korai fejlesztövel na nekik mondtam a magamét, de ez még nincs lejátszva, mert utána néznek és vissza hívnak! Szal tegnap dühöngtem itthon apának ma meg bepanaszoltam a csajt! És tudod azért írtam ki nyiltan a nevét, mert ha valaki más is hozzá kerülne akkor fel tudjon készülni minden eshetőségre!
Örülök, hogy anudnak a mütéte jól sikerült! Ez fantasztikus! Neked anyukád hány éves??? És tudod a kor ilyen nem számit én tuti kértem volna a helyébe szilikont!! Ha már kés alatt vagyok akkor egy kalap alatt mindent! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát Nóci, jól tetted a beperelést!!! Az ilyen szívja is meg jó rendesen! :evil:
Anyum 65 éves múlt januárban.Hát igen, késői gyerekek vagyunk a bátyámmal.
A szilikonról meg annyit, hogy az is egy mesterséges cucc a szervezetben és az is hajlamosít a rákra.Én biztos nem tetetnék csak úgy passzióból, betegség miatt talán rakatnék be.
Meg hát anyunak csak egy kis cikkelyt vágtak ki, nem nagy darabot.Nekem is sűrűbben kell vizsgáltatni magamat, mert öröklődhet női ágon sajna. Nekem azért remélem az a 2 év szoptatás élettanilag jó hatással volt a megelőzésben.Ha lesz mégegy babó, őt tuti addig szoptatom, amíg el nem sorvad a mellem :lol:

Kép
meli0805
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok :)

Kitty, az Annát vagy a Samut, majd meglátjuk, mi lesz :)

Meli, én fiút érzek, de ettől még bármi lehet, a szívem sehová nem húz :) ha tökös, ha nunis, imádni fogom :)

Örülök, hogy anyud rendben van!!! :) Nehogy azt hidd, a fiatalok sem kérnek szilikont... mondta a férjem, hogy még a 15-16 évesek sem... :(

Nóci, az agyam elszáll, ez nem semmi!!!! Lehet azért nem mert megvárni, mert félt, hogy elkapod a torkát... mert lehet én azt is megtettem volna... uhhhhhhhhhhhh :evil:

És akkor most az én story-m, ez se semmi:

Ugye itthon vagyok táppénzen, és bár van egy csaj, akit úgy vettek vissza, hogy a helyettesem, de azért megkért a főnök, hogy néha menjek már be táppénz mellett, csak úgy segíteni... na jó, hát nem fáj az semmiből, persze, ma be is mentem 8ra, mondom megnézem mi van, aztán 11 felé eljövök... beérek, kérdezem a kolléganőt, hogy van-e valami extra, elmondja, mi van (SEMMIT!!!!! nem csinált, amíg nem voltam, és amit igen, azt is rosszul, pedig mindent elmagyaráztam neki 50x...), majd hányinger bájvigyorral megkérdezte, hogy "...és hogy vagy?" mondom, nem kell izgulni, jövő utáni héten jövök, erre ő: "Helyes!" na, ekkor már felfortyant az agyvizem, utána látom, hogy visszafordul netezni, akkor pláne, de nem baj... nagy levegő, szúúúúúúúúúúúszáááááááááá... megcsináltam, amit ő nem volt hajlandó, közben ő lement, mert ugye a sok dolgától nem ér rá az enyémmel foglalkozni, így inkább pofázott a soron 9től 1/2 11ig, aztán feljött, megkérdezte, hogy meddig vagyok, mondtam, hogy 11-ig vágott egy pofát, "mert jó lenne, ha ezeket a dolgokat megcsinálnád!" mondom, 11-ig és pont! aztán amikor mondtam neki, hogy mit kéne csinálnia, amíg nem vagyok, akkor bevágta a durcit, mert ezt ő nem is tudja, meg mittudomén, és a legszebb, a főnök utána még nekem vágott pofákat!!!! Basszus, ha nem kéne ez a kibaszott pénz ennyire, esküszöm hogy végleg kiíratnám magam és oldják meg!!!! csak ugye pénz beszél, a táppénz meg nagyon kicsi... de jövő csütörtökön komolyan bemegyek 11re, 1kor elbúcsúzok a kismama kolléganőtől és hazajövök... dögöljenek meg értitek, jó fej vagyok, bemegyek veszélyeztetett terhesen, utazok nekik 4 órát oda vissza és ennyi... hát faszomat már!!!! (bocsánat mindenkitől az alpáriságért, de nagyon felbosszantottam magam...)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Zsani! Hát basszus akkor te is jól megjártad! Nekem is rohadtul kell a lóvé, de a kis tőköm menne be!!!!! És még te húzod fel magad?? Ér ennyit?? Nem hát akkor tessék kiiratni magad! És most már tessék készülni az anyaságra, mert te kismami vagy!!!! Tényleg lassan hozhatod a pociképet!
Én kedden a csajt lehet ha ott van se kapomn el kellő képp! Az az igazság, hogy én olyan szinten ledermedtem, hogy át lettem baszarintva a palánkon, hogy köpni nyelni nem tudtam! Egyszerüen alig jött ki hang a torkomon! Bár lehet, ha szemtől szembe mondja akkor más lett volna! Pedig van én nekem nagy szám sőt anyukám szerint nem is kicsi és nem érti, hogy miért nem olvastam be neki! No de mindegy már késő bánat!!

Nos ma voltunk a St Margitban fejlődésneurológián és meg lettünk dicsérve, hogy hogy fejlődünk! Ilyet még nem igen mondott nekünk szaki doki! Szal nagyon jól esett! De azért itt is javasolták a bölcsit így ma elmentünk és kérvényeztük a beíratást! Mi elsőbséget élvezünk a túljelentkezökkel szemben, mert mi kora babák vagyunk és nekünk nagy szükségünk van a nagy fejlesztésre és a közösségre! Szal, ha hamarosan kapok levelet a böliből akkor szeptemberben fél napos bölcsisek leszünk! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na ma megint felhívtam a korai fejlesztőt, de ma az igazgató helyettessel sikerült beszélném és elmondta, hogy Ő kér elnézést Petrovics Lili miatt, hogy ilyen módón intézte a dolgot! Elmondta, hogy az az egyszerű oka van a dolgognak amiért nem vállalta mancikát, mert nem tudják fizetni a fejlesztőket mármint a külsösöket, mert ninbcs pénze rá az iskolának! Mondtam ez engem olymi kevsbé nem érdekel, mert ad 1 én sem vagyok gazdag ad2 felnött emberek vagyunk lehet mondani a szemembe és nem sunyi modon intézni a dolgokat és ad 3 egy ilyen ember nevezi magát tanárnak?? Hisz, egy tanár dolga, hogy tiszteletre őszinteségre és becsületre nevelje a gyerekeket! Akkor kérdem én mit várjon a szülő a gyerekétől iskola után?? MIért nevezi az ilyen ember magnak tanárnak??? Felháborit és mélységesen elszomorít!!!!

Na én meg ma mexikoi chilis babot készülök főzni! Ma debutálok! Kivi leszek milyen lesz!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, majd mesélj milyen lett :)

Hát nem semmi, ezen a picsán csak felhúzom magam nap nap után... ilyet! Nem az a baj, hogy nincs pénze az iskolának, hanem ennek a csajnak nem volt annyi gógyija, hogy akkor megvár titeket és elmondja a szemetekbe, hogy bocsi, de ez van...

Persze, készülök én az anyaságra, csak ez akkor is felbosszantott nagyon!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani drága! Ez egy gerinctelen féreghez való viselkedés! Azért nem rágtam volna át a nyakát, ha az smsbe elküldi, hogy bocs pénzhiány miatt storno! De az hogy még el is megyek a gyerekkel??? Szívjon gázt oszt gyujtson rá!!!

Naggyon isteni lett a chilis babom!! Asszem máskor is csinálom!!! hmm

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


De ezt akkor gondolom teljesen te csináltad :) Receptet majd kérek!!!! Mi is szeretjük, csak kismamaként kerülném a zacsis kajákat :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csak gyorsan csajok!
Híreket hoztam...... most olvastam, Brinek kibújt a kisfia ma éjjel:))

ITT IS SOK BBOLDOGSÁGOT ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK A KIS CSALÁDNAK!

Kép
meli0805
 
 


Bri, sok boldogságot kívánok! :) Megérdemeltétek már :)
kitty22
 
 


Brid! Köszönöm az sms-t! De mielött észre vettem volna azelött már láttam FB-on! Itt is nagyon nagyon gratulálok a kis nagy családnak! Végre kismamiból édeasanya lett! Sok sok erőt egészséget és tejcsit kivánok!

Zsani! Nem tudom milyen zacsis kajákra gondolsz, de én vettem egy maggi chilis bab alap port 1 doboz vörösbabot 1 doboz kukoricát és 30dkg darálthúsit Az elkészitési javaslat rajta van a csomagoláson! Szal nem kellett hozzá nagy tudomány sőt nagy gyakorlat sem és a legjobb benne, hogy mindennel egybevéve 20 perc alatt kész volt! Szerintem ehetsz ilyet kismamiként is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, sajna nem nagyon, mert bajok vannak a cukrommal, így ezek a zacskós kaják nem ajánlottak, mert nagyon sok hozzáadott cukrot tartalmaznak :(

Brid, én is szeretnék nagyon nagy szeretettel gratulálni!!!!
:)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Te melyiket eszed?? Mert én inzulinos voltam és a maggiban nincs is sok és a ch tartam amit nagyon kell figyelni az meg szinte elenyésző benne! Én is szinte ezekkel laktam jól és ettől nem ment feljebb a cukrom! Voltál már mióta babás vagy dietetikusnál?? Mert ő adna neked kis könyvet amiben le van írva mit meg mennyit ehetsz? És mi szerint diétázol akkor?? Mennyi a napi ch beviteled?? A krumpli a rizs a fehér lisztes cuccok mind mérgek! És ezekre talán jobb lenne a ch-ra koncentrállni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ühüm... én saját kontóra nem megyek dokihoz, említettem a diabomat, de jó lett a cukrom, így nem küldtek sehova... a nőgyógyászom mondta, hogy zacskós kajákat ne nagyon egyek, inkább természetes cuccokat, rizst, fehér lisztet és krumplit sem nagyon eszek, csak valamit ugye enni kell... általában korpovit kekszet, rozskenyeret, meg sok gyümit eszek... igyekszem kerülni a szénhidrátot, mert hízok is rendesen... de majd megyünk kedden úgyis, majd erre is rákérdezek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


És mikor csináltak terheléses cukrot??? És milyet??? Ettél vagy ittál??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Terhelésest... 2 órásat... pár hónapja. Jó lett. Most néztek éhgyomrit, az is jó lett, de gyerekkoromban 15 évig baj volt a cukrommal, ezért a védőnő javasolta, hogy figyeljek oda, mert várandósan ez más, nehogy kialakuljon valami terhességi cukorbetegségem. Meg a nőgyógyász is mondta, hogy lehet inzulin rezisztenciám, mert egyszer néztek inzulint is terhelésnél és az nem lett olyan jó, de már régen volt, ezért vagyok kicsit para...

Holnap UH, az ilyet csak azért nem szeretem, mert már ma dög ideg vagyok... :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok

Nóci
Nem lehet valaki ennyire görény vagy mégis Az a baj hogy az ember ki van szolgáltatva

Zsani
Remélem hamarosan elmulik a hányingered Azt mondják a 12 héttöl jobb lesz

Meli
Örülök hogy anyukádnak nem kellett levenni az egész mellét és hogy jobban van

Mult héten azért nem jottem mert a daninak nagyon bedagadt az arca de a másik oldalon Irány a fogorvos megint persz au a rohadék rendelt megint
Kérdezem töle nem e kell antibiotikum hogy ennyire dagadt azt mondja nem Másnap elviszem a gyerek orvoshoz azt mondjy természetesen kell és szépen megkér menjek inkább a magánrendelésre a másik orvoshoz
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Zsani! Azért szerintem, ha fenn áll a diab régi okból kifolyolag akkor szerintem nem ártana tartani egy 185g-os ch diétát! Én is azt tartottam a 20. hétig és onnan lementünk 175g-ra és utána inzulinnal egyszerre volt a 185g-os újra! És úgy mentem szülni! De erre nyugodtan rákérdezhetsz ezzel nem ártasz senkinek! Sőt egészséges, mert ha jobban belegondolsz akkor ez még elég elfogadható! Bár a 175g-os az már durvább! Emellett azért néha vétkezhetsz is, én is vétkeztem! És nem ártana, ha utána néznél mit ehetsz mennyit és mikor! Ja és a legfontosabb egyél 3 óránként napi 5x étkezéssl! És rengeteg folyadék bevitellel! Napi 4l simán ajánlott vízből kismamiknak!

Kriszti! Huhh basszus nagyon sajnálom ami már megint veletek van! Ez a doki a tökömnek praktizál! Fiatal? Idős? Milyen?? Vagy ennyire suta nem lehet valaki! Meg az már nagyon gáz, ha a másik doki arra kér, hogy menjetek magánba! És végül mi lett a fogacskával? Ki kelett húzni?? Hogy viselte szegénykém???
Látod nálunk is vannak gyomorforgató emberek!!! Ez van most keresek másik korai fejlesztőt! Úgy vélem találtam is csak fel kell hívjam őket időpontot kérni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Meli
nagyon örülök, hogy Anyukád jól viselte a műtétet, és hogy nem kellett nagyon roncsolni a mellét! Szilikon :lol: -gondoltam, hogy Ő már meg lesz nélküle :wink:

Nóci
remélem, összejön a bölcsi! Regi ügyes, mondtuk mi, hogy nincs is nagyon lemaradva :wink: De most már legalább elhiszed, ha a szaki is ezt mondta :wink:

Zsani
nem egyszerű akkor megoldanod a kaja kérdést. De sztem is vannak azért zacskósba is, amik csökkentett cukor és ch tartalmúak. Meddig jársz még dolgozni? Csaj elég paraszt volt, nem hogy örült volna, hogy bemész segíteni :?

Bri
gyere ám ide is, ha van egy pici időd! Nagyon édi a kisfiad! :D

Dorka?

Én ma szabin vagyok, de még sok mindent nem csináltam :oops: Mostam aztán ennyi. Mindjárt indulok postára, meg boltba, aztán tanulok (elkezdtem egy távoktatást).

Itt eléggé lehűlt a levegő, egész hétvégén szutyi idő volt, meg csöpörög az eső. De azért nem indultam el, de már megint kezdi... :roll:
kitty22
 
 


A Babanet órája automatikusan átáll, vagy nekünk kell átállítani? Már elfelejtettem :oops:
kitty22
 
 


Kitty!
Mondtátok mondtátok és én hittem is meg nem is! Tudod a szakik ritkán mondtak eddig jót ami nem negatív! És én ezrét is vagyok olyan nega! Most írtam egy korai fejlesztőnek, hogy adjanak időpontot kivizsgálásra! Talán ott zöldebb ágra vergödök!

Itt is tré idő volt tegnap ma ma délelött, de most olyan szép időnek tünik! Remélem nem változik! Szép süt a napocska és talán tünnek el a felhök!

Holnap remélem jó idő lesz, mert holnap megyek mancival be pestre endokrinológushoz és nincs kedvem elázni! Olyan jó lenne, ha olyan szép időnk lenne mint pénteken! Bár fújt a szél, de attol függetlenül nem volt hideg!

És mit kezdtél el távoktatásban tanulni???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és az órát elvileg nekünk kell átállítani csak én sose tudom melyikre kell! Mindig hetekig küzdök mire átállítom!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
a korai fejlesztővel sztem is jó lesz felvenni a kapcsolatot! Gyógytornára jártok?
Endorkrinológus Reginek kell? Miért?

Logisztikai ügyintézőnek tanulok :wink: Végülis most is ezt csinálom, csak szeretnék róla papírt is :wink:

Na, majd megnézem ezt az órát... :roll:
kitty22
 
 


Nekem azt írja ki, hogy nyári időszámításon van, tehát nem kell állítani sehova, de még se jó... :roll: Vagy csak lassan vált át a bnet...
kitty22
 
 


Kitty! Reginek kell, mert nem jól mükszik neki a pajzsmirigye születésétől kezdve! :cry: :cry:
Gyogytornára persze járunk dévényre! De nagyon kéne a szellemi fejlesztés! Kiváncsi leszek, hogy el fognak e ott vállalni minket! Ha nem akkor felaksztom őket is!!!! :roll:
Hmm logisztikai ügyintéző! Jól hangzik! A papir miatt teljesen igazad van! És te fizeted vagy beszáll a cég???
Az órát én nem értem! Bár mondjuk én a múltkor sem állitottam át lehet magától csinálodott át! Régen állítani kelett azt tudom! lehet most már nem nem tudom!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
de legalább akkor időben elkezdték kezelni Regi pajzsmirigyét, így később nem lesz gond :wink:
Csak elvállalják már, mert ha nem, akkor tényleg vmi fogyik dolgoznak ott :roll:
Én fizetem, nem is tudják a cégnél, meg nem is akarom, hogy kiderüljön. Jobb ez így :roll: Amúgy meg nem vészes, havonta kell a tananyagot fizetni, meg ugye utazási költség nincs, mert itthon tanulok (eljárni nem is tudnék) :wink:
kitty22
 
 


Kitty! Na fel vettem velük a kapcsolatot küldtek mélbe kérdőivet vissza is küldtem és már csak az időpontra várok! Remélem mihamarabb lesz!
Drága egy ilyen suli? Nehéz?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Futok főzni... csak beköszönök :)


Nóci, rákérdeztem a dokinál, azt mondta, egyelőre minden értékem jó, semmi nem indokolja, hogy gyakrabban vizsgáljanak, de mondta, hogy ha nem jó a közérzetem, vizesedek, ilyesmi, menjek vissza, akkor ellenőrizni kell sokat a cukrom... gyerekkori diab elvileg nem kavarhat be, de mondta, hogy édességgel vigyázzak, inkább zöldség, gyümi, mg igyekezzek ne aggódni :)

Kriszti, jobbulást Daninak, sajna nagyon sok a paraszt mostanában!!!

Bocsi, jobban nem tudtam visszaolvasni, mennem kell tényleg főzni, csak egy képet még gyorsan beszúrok és futok is:

Kép

10 hetes kincsem :) (10+4 méret alapján :D)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok

Nóci
Örülök hogy találtál valakit aki foglalkozni fog a piciddel
A bolcsiér nektek fizetni kell majd

Zsani
Miböl lesz a cserebogár Milyen pici még a manoka és mekkora lesz
Nagyon vigyázz magatokra A parasztokkal meg ne foglalkozzál ha nem elég nekik hogy bemész segiteni akkor nyaljanak sót

Kitty
Te aztán nem semmi vagy Munka mellett még egy tanfolaym meg a háztartás hát téged se irigyellek
kriszti0406
 
 


Elszállt az írásom majd holnap vagy lehet késöbb megint megprobálom!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kriszti, igyekszem én nem foglalkozni, de akkor is dühítő... :evil:

Tudjátok, mi jutott eszembe? (mert nagyon okos vagyok ám :D ), hogy ámbár csak 2 vizsgám lesz, de akkor már 5-6 hónapos terhes leszek, beszélnem kell a tanárral, akinél szóbeli lesz (mert ugye az írásbeli nem számít), hogy hagy menjek már be elsőnek, mert állítólag ha valaki nem tudja az anyagot, 6-8 óra egy vizsga neki... meg hagy ne kelljen már nekem magassarkúban és kosztumben bemenni, mert csinos és elismerem, de nincs olyan cipőm, amibe ne dagadna bele 5 perc után a lábam, és nincs olyan kosztümöm, ami akkora hassal rámjönne... remélem értelmes lesz és megérti...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok! Remélem ez már nem szál el mert akkor beledöglök, ha kezdhetem újra!

Nos!

Kriszti! Ez a valaki akiről akkor írtam ez konkrétan egy másik korai fejlesztő volt, de tegnap ajánlottak itt helyben egy fejlesztő pedagogust aki priviben vállal! Holnap, ha minden jól megy akkor randizunk is és ledumáljuk, hogy mit is és hogyan is!!!


Zsani! Jól van, ha a dokinénid ezt mondja oké én csak magamból indulok ki! Nem okoskodni akarok csak a saját példámból pedálozok! Én tudom már, hogy nem tartottam be a ch diiétát teljes szigorral és annak is isszuk a levét most már! Tégy belátásod szernt!
Nagyon helyes a kis pocaklakod! Gratulálok nektek! Lassan túl vagytok az első trimeszteren! :D :D :D
Hoigy tarhat egy vizsga ilyen skoáig?? Ha egyszer nem tudja az anyagot akkor huzzon másik, ha pedig azt se akkor menjen potvizsgára! Ez ma már nem így van?? Régen így volt! Vagy akkor ott megtanultatják vele és egyből ki is kérdezik? Vagy mi??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Meg hát igen neked nagy pocakkal majd nem árt, ha nem stresszel végig a délelöttöt, hanem go hamar be jó jeggyel ki oszt csokolom!
És jövöre halasztasz??
Te nem tudsz aludni vagy mi van veled te jó asszony???? Ilyenkor még a tyúkok is alszanak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Koszi csajok a jokiwiket.Anyum jon holnap es jovoheten jovok irok par sort! :oops: Ezt az oldalt elolvastam,hogy kepben legyek.

Kitty
Rolad nem sok minden derult ki :roll: Mi van veled?

Melinda
Orulok,hogy anyudnak jol sikerult a mutet :D

Jeanner
Naaa ujra babas lettel 8) dejooo :) Vigyazz magadra bar szerintem mar minden rendben lesz :wink:

Noci
Megkaptam am a leveled majd irok am hidd el de se ejjelem se nappalom igy hirtelen :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri, jó hogy jöttél :) Várom a beszámolódat!!!! :D én is bízom, hogy már minden rendben lesz :)

Nóci, nálunk a tanároknak vannak dilijei, nem egyszerűek, ez a tanár azt mondja, minden hiányosságot fel kell tárni, ezért tart ilyen sokáig a vizsga, póttétel nincs... csak egy félévet terveztem halasztani, de ha mégis tudok tárgyat felvenni, akkor azt sem, ez milliárd dologtól függ... majd szeptemberben vagy augusztusban kiderül, addig nem is húzom magam ezzel :D csak szeretnék azért már én is mihamarabb túlesni ezen a sulin, már nagyon utálom!!!!! :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
drágának nem mondanám, így hogy havonta kell a tananyagot fizetni. Egyben sok lenne. Amúgy nem nehéz (még), van maga a tananyag, meg hozzá feladatlap, amit be kell küldeni, és javítva visszaküldik.

Zsani
édi a baba :wink:

Kriszti
valóban nem egyszerű, de így még mindig jobb, mintha még el is kéne járni vhova :roll:

Bri
mivel nem is sok minden történik velem :roll:
Minikédet mindig nézem face-en, nagyon édi :D Tök jó, hogy megy Anyukád, lesz segítséged :)

Én tegnap voltam barátokkal konditerembe, érzem is a hatását :shock: De tök jó volt, rám fér a mozgás, elég sokat híztam a télen :roll: Megyünk jövő héten is :wink:
kitty22
 
 


Sziasztok!!

Brid! De jó, hogy jöttél! Nagyon jó, hogy megy ki anyud! Hidd el nagy segítség lesz!!! Várom ám a levelet, de egy dolgot még jobban! Tudod mit?? Szülésbeszáámolot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem kapunk tőled!!!!!

Zsani! És még hány év van a suliból?? Tényleg! Te mikorra is vagy ki írva???

Kitty! Hümm konditerem! Jó dolog, pláne ha nem egyedül mész hanem barátokkal!!! Akkor a sok kinpad alatt töltött idő mehet jókedvű dumapartyzással is!!!

Én tegnap éjjel dodoztam! Voltunk egy művházban öreg rock buliban! Fogyott ám a pia rendesen!! És nagyon jól éreztem magam! Igaz voltak olyan rock számok amik már durvák voltak, de mindamelett marha jó volt a hangulat! Nem igazán fiataloknak volt ez kitalálva, hanem ilyen apukám kora beli rockosok! Ilyen helyen még nem voltam!!! Nem volt balhé, hanem nyugodt körülményekhez méltoan zajlott a party!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
ja, jól éreztük magunkat, jókat röhögtünk közben, meg amúgy is rám fért már egy kis mozgás! Mondjuk utána meg elmentünk fagyizni :oops:

Meló jó lehetett, ilyen buliba én is mennék :wink:

Du lenyírtam a füvet, már jó nagy volt. Így mai mozgás is kipipálva :wink:
kitty22
 
 


Kitty!
MIIIIIIIIIIII??? Kondi után fagyi???????????? Na ez milyen Update?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ilyen kell nekem is!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szijasztok :)

Mai nappal én is megkezdem a kondit, mert hatalmas a hasam (alkalmasint hozok képet), de ez még nem is zavarna, de 0 az erőnlétem... kitaláltam egy jó kis mozgásformát, ami relaxál, pihentet, de jól meg is dolgoztat :) Kíváncsi leszek, lesz-e eredménye :)

Nóci, az ilyen bulikat én is szeretem, anno mindig jártunk :) én ilyen zenéken nőttem fel (ha egyre gondolunk), imádom :)

A suliból, öööööööööö... huha... elvileg 2 és fél, de ugye manóka miatt még egy félévet be kell toldanom, elvileg (erre majd jövőhéten rákérdezek a TO-n), mert ha fel tudok venni Óbudára órákat és kapok egyéni tanrendet, akkor nem passzívozok, csinálok amit tudok... ha mindenképpen kitesznek Joecity-be, akkor felejtős, akkor passzív...

Okt. 23-ra vagyok kiírva, ha minden igaz, tegnap töltöttük a 11. hetet :) jövő utáni hétfőn megyünk genetikaira, utána teszek ki vonit :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Zsani! Nagyszerüen hangzik ez a kondis cucc amiről beszélsz! Mi ez végül is?? Engem is nagfyon érdekel! Mi is ma kezdjük apával a futást! Esténként el fogunk járni futni! Majd meg látjuk mi lesz belöle!
Anyukáméknak oktober 23.-án van a házzasági évfordulojuk!
Hova mész genetikára? Melyik kórházhoz tartoztok??
A suliba remélem sikerül majd zöld ágra vergödni és nem kell halasztanod sem!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, én lehet nem bánnám, ha halasztanom kellene, igazából gyermekágyban nem nagyon akarok még tanulni... :(

Ezt én találtam ki, ha bevált, majd leírom :) nagyon kímélő, de végül is mozgás... az meg kell... :roll: futni jó, mi is futottunk apával a baba előtt, de babásan nem ajánlott, nekem meg főleg nem... :(

Én bízom benne, hogy kicsit hamarabb születik, én okt. 12-én láttam meg anno a napvilágot :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
ja, hát kicsit hülyén jött ki, de amúgy jól esett a fagyi :lol: Én mondjuk nem épp azért mentem, hogy fogyjak, inkább hogy legyen egy kis kondim, meg alakom, mert eléggé plötyi lettem a télen :roll:

Zsani
jól hangzik ez a torna. Az nem baj, ha nem megerőltető, egyrészt neked terhesen főleg nem, másrészt meg úgy kezdeni sem jó. Engem is érdekel!
Szupi lenne, ha a szülinapodon születne a pici! :D
kitty22
 
 


Kitty!
Mára mi is beterveztük a futást estére, de nem lett belöle semmi se!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: