Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti! Akkor meg tessék az antsz felé bejelenteni! És ott ők tudják mit kell tenniük hidd el!!! Most már felnött fejjel én tuti ezt tenném! Miért hagyam, hogy más is szenvedjen??????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
én is nagyon meglepődtem Regin, mekkora már, és milyen komoly :shock: Nem is babás már, kész nő :wink: És szerintem is szépen ül :wink:

Zsani
én is olvastam már a jó hírt másik topikban, de nem akartam elkotyogni, amíg nem mondod, de halk gratula tőlem is :wink:

Kriszti
remélme, most már tényleg nem kell fizetnetek a kocsiért, így is egy vagyonban van már :roll:
Dokinak én tuti beolvastam volna :evil:

Meli
vizsgálat eredményekre én is kivi vagyok ám :wink: Legalább hasznosan kihasználjátok apa kényszer szabiját :wink:

Én hétvégén szokásosan csavarogtam, szombaton rokonoknál, mert itthon volt bátyám, így kimentünk a temetőbe is...
Tegnap meg párom csapatépítő tréningen volt, így bnőmnél voltam egész estig :wink: :roll:

Kép
kitty22
 
 


Szép estét nektek!

Kitty! Igen már egy kész nő??????? Akkor ezt így nem jó, mert akkor én már banya vagyok!!! :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy úgy látjátok, hogy szépen űl! De bárcsak nem csak a bilin ülne ilyen szépen, hanem amugy is! Meg teljesen vízszintből fel sem ül!!! De remélem most már annak is eljön az ideje!!!!
És nagyon is jól teszed, hogy csavizol! Most van itt az ideje!
Amúgy párocskáddal most már minden a régi?? Úgy értem minden rendben???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Sziasztok!

Hú, Kriszti! Ez nem semmi Danival!!!! :evil: hát hogy lehetett így elcsesznie a dokinak? :shock: Most mi lesz a további teendő?

Remélem, Zsani nem nyír ki :oops:

Kitty :) olyan jó, hogy ilyen jó barátnőd va..... én sajna nem mondhatom el ezt itt. Aki meg van, az messze van :(

Na, megvan apa vizsgálata, hát nem lett igazán jó :?
6 ml fokozott viszkozitás
20M/ml
20% gyors progressziv mozgású
10% lassú diszkinetikus
70% immobil
Morfológia:50% ép
Felirta a FER14-et, ami persze aranyárban van, szerintem nem ezt vesszük, és ha 3 hónap múlva is ilyen marad az eredmény, akkor inszem!

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli! Hát én bevallom ezekhez még annyira se értek, de ha te mondod, hogy nem jó akkor az úgy is van! Meg azt látom, hogy sehun nincs 100% Bár ebbe a hülye világban szerintem olyan ember nincs is!!
És ez a gyogyi konkrétan mire van?? Mert, ha kevés a jó cucc apában akkor nem a lombik kéne?? Mert az inszemnél csak simán fellövik és kész! Ott nincs semmi extra eljárás vagy tévedek??

Amugy Zsani után én is kukkoltam miután te írtad!!! :lol: :lol: :lol: Figyi szerintem nem nyir ki, mert ha titok lenne elöttünk akkor nevet változtatott volna és úgy írja be egy másik topikba! Szal no para!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


na, itten is vagyok.....
Nóci, olyan nincs, hogy 100%. Összevetettem a 2007.júliusi spermaeredményével és hát 10%-al kevesebb az eltérés. Sőtt, a mennyiség most több lett 8)
Szóval a FER14 felejtős, a 3 havi adagja 35 ezer ft :roll:
úgyhogy marad a jó öreg cink+c vitamin, E vitamin és a multivitamin :)
A doki egyébként azt mondta, hogy nem annyira jó, de nem is túl rossz.Mindegy, legkorábban ha jól számolok, akkor júni-júliban inszem.Jó azért, hogy léptünk, én meg megyek a hormonvérvételre.Megvan a beutalóm is. Csak hogy fogok járkálni a vizsgálatokra a Marcival...érdekes lesz....

Bridről nem tudsz semmit? Egy-két hét és szülni fog, nem?

Kép
meli0805
 
 


Meli! Azt tudtam, hogy 100% nincs! Csak én nem értek ezekhez amikhez te leírtál!!! :oops: :oops: :oops: Annak idején mi is voltunk apával sperma vizsgálaton, de én nem is emlékszem már mi volt ráírva, de arra konkrétan emlékszem, hogy a doki kielemezte és aszonta nagyszerű az eredmény itt apánál nincs baj! Szal nekem eddig terjed ki a tudományom ebben!
Hát valahogy csak meg kell oldjad! Max viszed magaddal és majd mindenhol előre vesznek a kicsi miatt! Vagy anyud addig nem tud átmenni hozzátok, hogy vigyázzon Marcira?? Vagy valamelyik barinőd nem tud rá vigyázni pár órát??
Bridről csak annyit tudok, hogy most van a 36. héten jól van de még ragaszkodik a kismanó!!!
Mit főztél ma??
Nekem van itthon pipicombom és aszsem kirántom és csinálok hozzá egy kis rizi bizit! Apa ma késön jön szal ráérek! Így ma anyukáméknál ebédeltem fincsi tojásos nokedlit csalamádéval!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát az a baj, hogy anyuék 150 km-re laknak tőlünk, aztán ugye anyunak ez a betegség is...(egyébként 21.-én műtik)
Épp néztem, 3 éve pont ilyenkor nőnapkor+Zoltán napkor(uram) teszteltem pozit Marcival :lol:
Aki meg itt nvan barinő, neki is a kisfia 2 éves.A 2-vel nem hiszem, hogy bírna, meg ő már áprilistól dolgozni fog.
Esetleg valamelyik öregasszony itt a házban....

Tegnapról volt spagetti, meg krumpileves.
Holnap az a kápis cucc lesz.

Regi már ugyanazt eszi mint ti?

Kép
meli0805
 
 


Ohh tényleg anyudék messze laknak! Jól van naa kiment a lökött fejemből!!!!
És amúgy nincs keresztanyukája???
És az öreg mamikákkal el van?? Vigyáztak már rá máskor is??
Én is egyszer már a barinőmre biztam mancit mikor mentem cici uhura!
Apácskádnak akkor boldog névnapot!
Manicka eszegeti amit mi eszünk, de annyit azért abbol nem hajlandó megenni belöle, hogy jól is lakjon! Inkább csak csipeget belöle!! De akármit eszünk mindenből kap! Úgy tud nézni mikor mi eszünk meg hát úgye oda ültetjük magunkhoz mikor eszünk pontosan azért, hogy szokja! De azért általában üveges bébi kaját kap! Mondjuk eddig imádta a tökfözeléket egy ideje nem kapott már ma azt adtam neki, de nem volt sláger most nála! Pedig mondom imádta!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
nem vagy te öreg, meg ne halljam még egyszer :twisted:
Majd fog ülni amúgy is, nála kicsit lassabb ez a folyamat, légy türelmes :wink:

Meli
ezek nem jó hírek Apa terén, de történtek már csodák :wink: Gyógyszer ára :shock:
Apának boldog névnapot!
Barátnővel kapcs tényleg szerencsém van, nekem is ő maradt egyedül, a régiek közül nincs senki :( És nem a távolság miatt, hanem azért, mert én már önálló életet élek, és a többiek még otthon a szülőkkel, buli stb... :roll:

Brinek már nem sok van hátra... remélem, azért szülés előtt még fog jönni :)
kitty22
 
 


Kitty!Jó nem vagyok öreg csak öregecske!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudom én, hogy nála m,inmden egész más, de hidd el olyan rossz úgy szeretnék már többet! Ezt igazán csak az tudja aki hasonló cipőben jár! De majd csak csak!!! Csak még is ot van a rohadt csak.........!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép napot nektek!

Ma olyan gyönyörű idő van ,hogy el sétáltunk ma a lidl-ig! Annyira nem volt kedvem haza jönni! olyan jól esett ez a séta komolyan mondom! Ha tehetitek mennyetek ki ma! Remélem holnap is ilyen szép időnk lesz, mert holnap megyünk a védőnénihez mérésre! Nagyon kiváncsi vagyok, mert úgy hizik szemmel láthatoan olyan jó kis sonkái lettek és az előző honapban már nem mentünk! Eddig minden hónapban mentünk, de most tettünk egy kivételt!

Egy kérdés! Anyukák ki mit ad a picinek enni? Mert nálunk ebédre megy a fött étel az oké! Eddig a reggeli és a vacsi cumikás tápi volt a többi étkezés azaz tíz órai és az uzsi valami puding joghurt vagy tejpép! De ezeket én már unom! Vagy szokott rágcsálni, de azt tényleg csak rágcsálni az nem kaja ezt a pufasztott kukoricát vagy ismertebb nevén kukit! Ja meg gyümikét! Nos 2 napja nem igen fogadja el a tápit este még hadján, de reggel már abszolut! Az én reggelim általában zsömi azt max elfogad 3-4 falatot a többinél már öklendezik hiába öblitjük le teácskával! Még nem igen rág hiába vannak fogacskái köztük rágofogacskák! Azt mondják a nagyokosok azaz dokik, hogy még ebben is fejletlen!
Nos lehet én vagyok eléggé ötlet szegény és nem vagyok eléggé fantázia dús, de már nincs ötletem! És ez a monotonitás már nagyon unalmas! Ötlet????

Én ma főztem egy jó kis tejfölös karfiol levest! Ti?

Beze? Dorka??? Gyeretk meséljetek már kicsit nekünk a picikéitekről????!!! Epekedve halgatnám a story-kat! Miket csinálnak már meg úgy mindent!

Csucsu! Megint eltüntél!!!!!!! Mi van veled? Hogy vagy???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok! :)

Nem nyírok én ki senkit :lol:

Nem mondtam, mert miután +-t teszteltem, nem éreztem ám semmit... én biztos voltam benne, hogy nem is vagyok terhes, csak szar a teszt, na mondom, most itt eldicsekedek mindenkinek, aztán jól kiröhögtök... :lol: én dokihoz is úgy mentem 6+0-nál, hogy ha talál valamit, akkor megeszem a kalapom... de talált, egy dobogó kis babacsomót :) na, ez volt kedden (márc. 1), csütörtökön bevásároltam, pénteken bevéreztem, de ezt gondolom olvastátok, gyorsan uzsgyi a kórházba, na, ott nagy nehezen megtalálták a manónkat, még mindig élt, utána mertem az októberi topikba erősen félve, de beírni, de mindenhová nem tudtam, mert közben párom utazott, őt is csomagolni kellett, meg én is itt vagyok anyuéknál, nekem is pakolni kellett, aztán mióta itt vagyok, azóta meg mindig van valami... szóval most tudtam jönni... :roll: és most tudom, hogy nagyon utáltok, de tényleg nem tudtam hamarabb jönni, már máshol is lecsesztek érte, bocsánat... :oops: sőt már most is futok tovább, mert menni kell postára, hugom után kicsit rendet kell rámolni, aztán meg feküdni kell, mert azt mondták, úgy nő a baba :)

Nóci, a kislányod egyszerűen csodaszép!!!!!! És nagyon ügyes :) De komolyan, álomszép!!!! :)

Meli, sajnálom, hogy ilyen gatya lett az eredmény, azt mondták, E-vitamin esetleg még segíthet, meg a Q-10 cucc, a férfi meddőség topikban olvastam, olcsóbb, mint a FER14... :roll:

Kriszti, kocsit sajnálom, lassan megjavulhatna... :roll:

Bri nekem is jutott eszembe, lassan tényleg megy szülni, de jól eltűnt :( meg Dorka is... Beze még a 2011es babás topikba azért jár legalább, de a többiek tökre elvesztek :( mondjuk csucsut megértem, hogy most nem jön... Katiékkal is kíváncsi lennék, hogy mi van, vajon a férje jobban van-e...

Nálunk holnap jön haza a zuram olaszból, utána elutazunk, szerda délutánig én biztosan nem leszek, mert ugye 4 nap Eger, utána meg megyünk UH-ra, majd drukkoljatok plíz, hogy manócska meglegyen még, bár nagyon vigyázok rá :lol:

Puszi :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsanikám, hát mégegyszer gratulálok(azért még halkan)!!!LH teszteztél is ciklus közben?

Én is olyan furákat érzek, még nem jött meg, ma vagyok a 31. napon, de ugye sok stressz is ért mostanában, nem hinném, hogy baba van.A barátnőm mondta ma, hogy iszonyú fura az arcom, meg tiszta karikás a szemem,nem vagyok terhes?
Hát ha lennék, akkor összejöhetett 3,5 hete vagy 2 hete.Talán a 2 heteset még nem mutatja a teszt, ugyanis csináltam tegnap, de csont nega, a párom persze lát rajta halványat, de ő mindig lát :lol:

Nóci :) Én mindennap sétálok Marcival jó nagyot, 2x is,ha esik, ha fúj,akkor is, délelőtt kb.9.30-11.30-ig, délután meg 4-6-ig.Én nem sajnálom rá az időmet, de sokszor iszonyú fárasztó, de talán ennek is köszönhető Marci jó immunrendszere.
Nálunk a kaja: Reggel fél8 körül junior tápi,+ kifli vagy valami péksüti, fél11 körül gyümi, fél12-12-kor ebéd, amit mi is eszünk, vagy üveges.délután 4-kor tejpép vagy gyümi, joghurt, és este fél7-kor hideg vacsi.Bár ő már mondja, mit szeretne enni, de a rendszer az megvan. Én semmi rágcsát nem adok neki, semmi cukor. Nagy ritkán ebéd után egy-egy kocka csokit.

Kép
meli0805
 
 


Ja, tegnap voltunk tanácsadáson, megmutattam a kukikáját, az nagyon jó, viszont gágogós a lábija, kaptunk beutalót ortopédiára.Eléggé kifelé áll a lábfeje, és nehezebben fut, mint a kis haverja.Úgyhogy gondoltam, hogy lúdtalp lesz.Tegnap megrendeltem a SUPY-tól egy gyógycipőt, mára már meg is jött.A dokinő azt mondta, az ortopédus is ezt fogja ajánlani.

Kép
meli0805
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mi ma voltunk tanácsadáson a védőnéninél! Szépen gyarapszik, bár én a súlyát többre gondoltam ma mértek nála 10920g-ot!

Zsani! Nem haragszunk eszedbe se jusson! Mi csak szeretnénk veled örülni ennek a jó hirnek! És no para ne legyél már most para mami! Tudom min mentél már keresztül, de muszáj pozitivnak lenned!!! És igen feküdj és pihenj! Úgye akkor már nem dodozol??
De jó mentek Egerbe irigy irigy! Ez csak olyan kikapcsolodás lesz vagy van más oka??
És ne aggodj mire mentek a kövi uhu-ra ugyan ugy ott lesz a dobogo kis szivecskétek!!!!

Meli! Köszi az infot! Mi azért enyit nem járunk sétálni mint ti, de mondjuk ha jobban bele gondolok neked van igazad!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Közeledik a hosszú 7vége! mentek valamerre??? Mi holnap tuti holnap után jönnek hozzánk és a másik két napot nem tudom!
Apa ma nem dolgozik beteg! Voltdokinál cxsak azt nem mondta neki mármint a doki apának, hogy farshból ment hozzá! Jó kis doki! Bár én 6 éve járok hozzá, de 1x meg nem halgatta volna a tüdöm vagy be lem nézett volna a torkomba! Inkább felküldött a gégészetre oszt csokolom! Na milyen jó dokik vannak! Ennyit a magyar eüről!

Ki mit főz a 7végén?? Én az egyik nap csinálok székely kápit! Ma meg is vettem hozzá a hozzávalokat!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok! :)

Nóci :? sajnálom apát, jobbulást kívánok neki!!

Húú, csajok, ez a Japán földrengés!!!!! :shock: Bridget jutott eszembe épp, nem arról volt szó, hogy visszamennek? Milyen szerencse, hogy nem tették! És épp Tokióban laktak:(
Az anyósáék nem ott laknak?

Holnap megyünk Marcival anyuékhoz, kedden jövünk haza. Majd megpróbálok onnan is jönni...

Kép
meli0805
 
 


Szia Meli! Köszi apa nevében is!
Brid anyosáék úgy tudom nem ott laknak, de közel hozzá! De a Fon azt olvastam, hogy jól vbannak! Bár írtam neki remélem vissza ír! Bár eddig mindig vissza írt! Épp ma csinálták meg a kis mini szobályát! Hétvégén lesznek képek! Remélerm hoz ide is belöle!
Nektek jó kikapcsolodást anyudéknál érezzétek jól magatokat!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Itt nálunk elég sürü a program Szerdán reggel a danival voltam orvosnál a láza 39,6 volt Semmivel nem tudtam levinni Este meg a lánykám lázasodott be Irány vissza az orvos Persze este csak magánrendelés volt
Azota szenvedek a gyerekekkel hol az egyik van szarul hol a másik
Anyuék voltak tegnap Egész délután tescoztunk

Meli
Nagyon sajnálom apa eredményét Tényleg felháborito hogy ilyen drágák a gyogyszerek

Nóci
Nagyon nagy baba a kis mano Nálunk rakott krumpli volt savanyuságnak pedig karfiol

Jeanner
Gratulálok Nagyon vigyázz magatokra
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Ma mi megint megjártuk az egyes gyerek klinikát! Tegnap este szintén 38 feletti láz ma reggelre 39-2 mértem bevittük megvzsgálták aszonta a doki piros a torka tüdelye tiszta! Ezután vér és vizelet! Vérkép jó vizelet holnapra lesz meg így csak telefonálnom kell! Szerencsére most nem tartottak bent! Mire hazaértünk a korházból jelzem fél órás ut és mire hazaértünk 39,9 lett a hője! alig ment le hiába a kúp! Már a hideg borogatás szélén altam! De szerencsére nem kellett!
Most már végre alszik! Kicsit hüvösebb vízben pancsiztattam és nyomta be neki egy nurofen kúpot! Remélem most már vége a lázas szaknak mert már utálom nagyon! És legalább azt mondták volna, hogy mitől van, de semmi!

Kriszti! Téged se irigyellek két gyerköc egyszerre beteg akkor te se sokat pihizel!!!
És köszi a dicsit!!!! IMádom a kis szerelmemet!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyorsan visszaolvastam, és csak nagyon gyorsan írok...

Holnap megyünk UH-ra, kicsit izgulok... :) Nóci, manó szíve már 6+0-nál már nagyon szépen vert, szóval elvileg holnap is vernie kellene... :) Nem vagyok para, csak nem merem magam nagyon beleélni... pihenek, vigyázok magamra, de nem égek lázban... ha érted... ;)

Meli, hát én semmit nem csináltam... összevesztünk párommal, barnáztam is majdnem középidőig, aztán egyik hétvégén kibékültünk, jobban is mint kellett volna és rá 2 hétre +-t teszteltem... :) pedig nem hittem, hogy babás maradok, nem sok esélye volt a dolognak...

Eger jó volt, üdülni voltunk, sokat sétáltunk, jót tett a hátsómnak, mert már szépen nőtt, meg nagyon jó időnk volt, sokat üdögéltünk a szép napsütésben, nagyon jó volt :)

Most futok is tovább, holnap majd jelentkezek, hogy mi volt UH-n :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szép estét neketek!

Zsani! Örülök, hogy gyorsan, de még is jöttél!
Én csak biztatásból írtam, hogy lesz most is szivecske dobogás! És értek mindent! :lol: :lol: :lol: :lol:
Annak viszont nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat Egerben! Ilyet is kell néha csinálni!! Nagyon hajtok rá, hogy nyáron menjünk Fenyvesre nyaralni egy hétre! Már ránk is nagyon ránk fér!

Többiek mit csináltatok ezen a szép hosszú 7végén????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Ma láttam Dorkát, hogy itt járt bneten, de id nem irt! Úgy látszik Ő is máshova pártolt!!!

Itt nálunk minjá leszakad az ég alja! Rettenetesen fuj a szél és be van borulva!

Ma rántott husit csinálok sült krumplival!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fenyves :) Biztosan jó lesz :) az merre van?

Nálunk minden ok, 2 centis a manónk, már tökre babaalakja van :) szépen vert a szíve, már meg is hallgathattuk :)

Na, rohanok, mert teregetni kell :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Fenyves mint Balaton Fenyves! Jó lesz biza! Végre egy hét úgy fog eltelni, hogy se főzés se mosás se semmi csak abszolut pihenés! Eddig minden évben úgy voltunk el, hogy mindent én csináltam! Tavaly úgy voltunk, hogy barátokkal, de akkor is én éreztem magam csicskusznak, de idén Nem! Gyüjtögetek, sporolok, de idén én is pihenni szeretnék!
Jajj de jó látod nem lesz semmi gond most a kis babszemmel! Csak ovatosan a tele ruhákkal lévő lavorral! Ne nagyon emelgess! Mikorra is vagy kiirva?? Hol fogsz szülni? És de jó!! Újra van egy kismamink!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na, mi is hazaértünk tegnapelőtt, Marcit alig lehetett hazarángatni, mondanom sem kell, anyuék sírtak is mikor eljöttünk, olyan jó volt minden. Szegény anyum is érzékenyebb a betegsége miatt is, jövő hét kedden műtik :(

Zsani! :) Ez a csöpp Manócska biza veletek akar majd maradni, nyugodj meg! Novemberi baba lesz ő is, ugyi?

Nóci :) Fúú, te már ilyen előre gondolsz, hogy nyár? Ajjajjj de jó is lenne már!! :)
Figyi, neked milyen tüneteid voltak, amikor a cici-cisztád volt?
Én is úgy be vagyok parázva(lehet anyu baja is hatással van rám)írtam múltkor ugye, hogy fájt a cicim meg meg volt nőve, duzzadva, aztán megjött a pirim és az alat az 5 nap alatt mintha elfújták volna.Aztán ahogy elmúlt a piri, megint elkezdődött, olyan mintha szoptatnék még mindig. Olyan, mint amikor terhes voltam, akkor feszült így végig :? Lehet valami álterhesség valami hormon miatt?Ápr.8.-án megyek rákszürésre, addig már várok. Meg megyek vérvételre is ugyis.
(megtaláltuk apa 2007-es eredményét és nagyon pici eltéréssel szinte ugyanaz mint a mostani)úgyhogy hajrá spontán!(egyenlőre) :D

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!!

Itt nagyon tré idő van! Épp probálok a teszveszre feltölteni dolgokat amik nem kellenek mint pölö etetőszék, mert kettő van belöle, de nem enged képet tölteni frel hozzá, de egyébként minden sikerül! Nem értem miért hisz nem most adnék el elöször valamit! Nem értem!

Meli! Az jó, ha csak pici eltérés van! Lehet akkor hogy nagyon rástresszeltetek a dolgora vagy legalább is te és pont ezért nem akar jönni a kistesó! Csak nyugi! És légy nagyon türelmes! Bár lehet én is úgyanolyan türelmetlen leszek majd mint most te!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nos nekem mindösszesen annyi volt a tünetem, hogy fájt a cicim, hol kegyetlenül hol meg egész elviselhgetően! De érdekes, mert nekem a bal fájt és a jobb oldaliban volt a ciszta! Így fogtam magam kértem időpontot mamográifára kértem beutalot az onkologustól és a végén mamográfiát nem csináltak, de ugyan oda kellett mennem, hanem a koromra való ekintettel csak cici uhut csináltak és ott fedezték fel! Nos fél évvel késöbb vissza kelett mennem uhu-ra és rá 2 hétre szivták le! És most megint fél év múlva kell mennem kontrollra! És azóta nem fáj a cicim!!!! :D
Drága kicsi Marcika! Bizti nagyon jól érezte magát anyudéknál, hogy ha ennyire nem akart haza menni! Nagy puszi neki!
Anyudnak meg bizti sikerülni fog a mütét! Milyen mütét lesz??? Azaz úgy értem már bocsi, hogy így rákérdezek, de nem operálják le a cicijét úgye?? Nagy mütét ez?? Van fogadott dokija? Vagy akihez esik?
És a cicidre vissza térve nem árt egy önvizsgálat sem sem pedig, hogy elmenj dokkerhoz!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is csak nagyon lebetegedtem 39,6 volt a lázam
Alig éltem de muszály volt fözni a családnak voltam az ügyeleten még csak meg se vizsgált azt mondta anti biotikumot nem szedhetek mert szoptatok ennxi Ha tudtam volna elöre nem kocsikázok be hozzá

Jeanner
Nagyon vigyázz magadra és gratula a pocaklakohoz

Nóci
Igazad van hogy kevés idöm marad pihenni Sajnos senki segitségem nincsen A párom dolgozik tejesen egyedül vagyok a gyerekekkel

Meli
Mindig van remény Pozitivan kell a dolgokhoz állni és a manocska hamarosan rátok talál
kriszti0406
 
 


Sziasztok!


Kriszti!
Nagyon sajnálom ezt a fránya betegséget! Jobbulást neked! És most aztán tényleg probálj meg pihenni! A mosogatás meg meg vár!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika

Most már jobban vagyok Az háboritott fel hogy szoptatok és meg se vixsgált Meg se hallgatta a tüdömet pedig alig kaptam levegöt Azzal volt elfoglalva az aszisztens hogy eu s taj kártyám van Felháborito hogy mit meg nem engedhetnek maguknak
kriszti0406
 
 


Kriszti! Hát ighen! Múlt hét pénteken apa is volt dokinál jelzem nem ügyeleten, hanem a háziorvosnál és tojt rá, hogy mi baja. szedjen ACC-t és szopogasson strepszilst vagy mit! Na ez se kutya doki pedig szerintünk tuti tüdögyusij van, mert ugy fáj a melkasa meg a háta! És úgye Ő favágo kint az utcán megizzad és vizesen kint van!
És az aszisztensnőt miért nem küldted melegebb éghajlatra??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kriszti, jobbulást!!!

Meli, gondolok anyukádra! Remélem igazad lesz, kismanó most már tényleg marad :) Bár mindenhol azt olvastam, hogy ha 8. héten megvan még, akkor már csak nagyon minimális az esélye, hogy baj lesz, de az ördög ugye sose alszik...

Nóci, veletek mi újság?

Mi jól vagyunk, én egyre többet küzdök a rókával, de hányni nem tudok, hát ez van... :( nem emelek, pihenek, ennyit tehetek csak, igyekszem nagyon kímélni magam :) 1 hét múlva UH megint :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
sajnálom a rosszullétet, de remélem, nem sokáig fog tartani. Amúgy hányadik hétben jársz? Nem csinálsz vonalzót?

Nóci
apa meggyógyult már?

Kriszti jobbulást!

Meli
anyukádnak kitartást!

Itt nagyon hideg van :( Pedig pénteken milyen jó idő volt... Én dolgozgatok, lesz egy új program, vihetem át az összes adatot arra... Nem fogok unatkozni... :roll:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Meli anyudnak drukk holnapra!

Zsani! Hányingerre nekem a B6vitamin csodákat tett! Én se hánytam, de ajánlották ezt a patikában ez direkt kismamiknak van!
Én a 12. hetet olvastam és dokim is mondta, mert én utrot is kaptam, mert fennt állt a vetélés sajna! De itt van és zabbantani való!

Kitty! Apa már valamivel jobban van! De még mindig krákog rendesen!

Mi jól vagyunk! Szerencsére!

Többiek merre vagytok?????????????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, én szedtem a B6-ot, na mióta nem szedem, azóta legalább nem hányok :D nem értem, kipróbáltam a Reniee-t is, de az sem ér sz*rt se... szóval most ez van, csak elmúlik... én nem kaptam semmi ilyet, én a palást teát iszom rendületlenül, de jövő héten rákérdezek a dokira, hogy ír-e valamit, vagy inkább igyam a teát tovább, mikor tegyem le, hogy tegyem le... ha írna Duphastolant lehet nyugodtabb lennék, de valszeg nem fog, mert babamanónak semmi baja nincsen... :) így meg ugye minek... de inkább ráérdeklődök, az a bizti :)

Kitty, 9. hétben vagyok, de még babonából nem tenném ki a vonimat, majd 12. hét után :)

Itt süt a nap, ki is sétálgatok ma a boltba, jót fog tenni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szép napot nektek!

Zsani! És terhes vitamint szedsz??
B6-tól hánytál??? Ilyet még nem halottam! Meg ezt nem csak kismamik szedik, hanem hosszu busz út elött aki nem birja az utazást! Hát ilyet?? És már most ég a gyomrod?? Jó korán!!! Akkor biztos lehetsz benne, hogy a picikédnek szép nagy hajacskája lesz! :D

Itt még nem süt a nap, de már nagyon elő akar bujni! Hát jó lesz, mert ma annyi ezer meg ezer dolgom van, hogy csak na! Szal napsütésre fel!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, szedem én, Gravidát most, meg LadeeVit-et vettem a végére, de utána leállok velük, iszok majd multivitamin-multiminerál pezsitabit, meg most is iszom a magnéziumot meg a vas+c+folsav+b6+b12 pezsitabit, na ezektől hála égnek nincs bajom...

Hát nekem is fura volt, lelkesen szedtem, de mindig kihánytam... :( savam nekem már kb. a 6. hét óta van, éjjelente még vissza is folyik, mindegy milyen magasan fekszem, már sokszor fáj a torkom is tőle :(

Itt 1000 ágra süt a nap, megyek is boltba :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! A boltot mi már megfjártruk! Itt nem süt ezer ágra csk pislákol a napocska!
N akkor szedsz te elég vitamint!!!!!!!! Háztartási kekszet én edtem éjjel nappal, mert hasonló cipőben jártam csak nem ennyire az elején!!!
Mi lesz ma az ebéd???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na, itten vagyok én is.
Ma végre elindult api dolgozni, bevittük Fehérvárra az autóér.de tiszta stresszben voltunk, mert ez a 2,5 hét amig kényszerből itthon volt, ez ugye szabi, és nem akarták neki kifizetni :evil: aztán fenyegetőzött egy kicsit és elintézte! Ugye a afizetett szabi azért fizetett, hogy pénzt adjanak rá! Meg hát nem passzióból volt itthon....

Zsani :) sajnálom a rosszulléteket, bizony osztom Nóci véleményét a hajasbabával kapcsolatban, nekem is így volt egyébként :)
De a duphastont éppen azért adják, ha a babának nincs baja, hogy biztosabban megmaradjon.Ha beteg a baba, felesleges lenne adni, mert akkor ugye ugyan a progitól megmarad, de betegen születhet. Szerintem kellene szedned!!!! Legalábbis Utrogestant, ha nem is duphastont.Főleg hogy már volt egy vetélés-féléd.Ilyenkor szoktak adni.Doki mit mondott?
A gyömbéres cuccok jók még hányásra.

Nóci :) nekünk van guzlyásleves még, meg volt mellé tészta.

Jaj Csajok, köszi az anyura-gondolást! :) Holnap műtik 11 óra felé :?

Kép
meli0805
 
 


Ja, néztem Bridet, még egyben van, de már nagyon lent hordja a pociját :)
Jó lenne, ha jönne ide is!!!

Kép
meli0805
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Itt is jó idő volt ma, de reggel még nem...

Brit én is nézem mindig facebook-on, még egyben vannak :)

Zsani
ok, akkor még három hétig nincs vonalzó. Neveken gondolkoztok már, vagy majd ha kiderül a neme?

Nóci
örülök, hogy apa jobban van :)

Meli
sajna a szabiért senki nem nagyon akar fizetni, ilyenkor egy kicsit meg kell őket fenyíteni :twisted: Ügyes volt apa, hogy elintézte :wink:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Én nem szedek semmit, ha nem írják ki, bízom a dokikban, 3-mal beszéltem, mind a 3 ismerte a kórelőzményt, egyik sem írt semmit.. biztosan okuk van rá.

Háztartási keksz sem jó sajna, attól is csak ég a gyomrom, de ma, hogy nem volt itthon a férjem és nem cigizett egészen tűrhetően voltam, csak 2x fordult fel a gyomrom, az jó szerintem :)

Én ma a szokásos tésztás zöldséges levest ettem, attól általában jobban vagyok, a vacsi anyuféle töltött káposzta lesz :)

Na, megyek párom elé, mert mozogni kell :D

Bridre is sokat gondolok, kár hogy ide már nem jár :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Meli! Akkor holnapra anyudnak még jobban mennek a drukkok!

Zsani! Hát igen biztos jó okuk van, hogy nem írnak fel gyogyit!
Sajnálom, a keksz sem jó neked! :?
És te is cigiztél? Apa miért nem kint bagozik ilyenkor? Ennyit megtehet a pici fiáért! Én neked pici fút érzek!

Tényleg lehet megint tippelni?? Nekem eddig mindig bejött? Még valaki mire tippel???

Kitty! Reggel itt is elég hideg volt, de délutánra olyan csupi szép idő lett, hogy egész délután sétiztem mancikával!

Holnap lesz az első szellemi fejlesztés! Izgulok és nagyon kiváncsian várom, hogy mi lesz!!!!

Nekem 2 napja úgy fáj a pocim mint terhességem első 12 hetében! De terhes nem vagyok max az ovszertől!!! :lol: :lol: :lol: Amivel bekerülhetek a giniszbe!!! Nagyon rossz érzés ám! :( Mármint nem az, hogy terhes lennék hanem ez a fájdalom! :( :( :( :(

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Reggelt!

Meli, anyukádnak hatalmas drukk, keresztbe mindenem ma érte!!! Majd írj, mi volt!!! :)

Nóci, fejlesztés cool :) 8) gondolok ám rátok is :) Hová jártok? (tudom, hogy írtad már, de mire visszakeresem...) amúgy én is fiút érzek a legeslegelejétől (még teszt sem volt, csak éreztem, hogy többen vagyok)... bízom benne, hogy 13. héten talán már látunk valamit :)

Ja, Kitty, tegnap lemaradt, nevek már régen megvannak, ha kislány lesz, akkor Anna Lélának fogják hívni, ha kisfiú, akkor Sámuel Arszán lesz a neve :)

Én ma rakott kelt csinálok mára, meg túrógombócot holnapra... ki mit főz? :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nóci, régen én is cigiztem, de leszoktam... amíg nem volt baba, nem zavart.. apa kinn cigizik, de ott is rossz, mert ha bejön cigiszaga van.. :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Nálunk én cigiztem terhesség elött és most is! :?
Nálunk apa nem bagozik! Én is le szeretném tenni, de még meg mondom az őszintét mig nem érzem tutira addig hiába is probálkozom úgy is sikertelen lesz! Nekem jól el kell határozni magam!
Sajnálom, hogy nem birod!!! De talán, ha eltellk a 12 hét akkor talán jobb lesz! Bár szerintem akkor azzal fogsz küzdeni, hogy csak egy slukkot! Ezzel én is így voltam, de megáltam! de nagyon nehéz volt! Drukkolok, hogy neked is sikerüljön!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: