Új privát üzeneted érkezett!

Málna
köszi a jó híreket :D :D :D

Sziszi
további (most már nyugodt) jó pocakosodást!!Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek :D :D
Sok puszi Nektek!!!

Málna
magatokról nem írsz valamit?
Sajnálom, hogy Te is ritkábban jössz :? :? :?

Egy ember, hogy szétzilált egy jó kis csapatot :cry: :cry: :cry:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


gyors bekukk a melóból !!!!

Sziszi
hatalmas gratula !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagggyonnn örülök !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meli
hány kiló már a kispasi ???
tegnap olvastam valahol, hogy azt javasolták egy anyukának, tagadja le a terhességét mert úgy biztosabb hogy beveszik a nagyobb gyereket oviba :x

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Gabi
Esztike műszaki beállítottságú lesz biztosan, már most nyikorgatja a kiságy rácsát :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

 
 

Sziasztok!

Gabi
Ezeket találtam! Szóval az ovi nem kötelező, csak 5 éves kortól, igy ha az oviban meg van a létszám, ha az óvoda vezetője ugy dönt, akkor nem köteles felvenni 3 évesen a gyereket, sőt ilyen, hozzátok hasonló döntéseket is hozhat.

"65. § (1) Az óvodai felvétel, átvétel jelentkezés alapján történik. Az óvodába a gyermek harmadik életévének betöltése után vehető fel.

(3) A gyermek - ha e törvény másképp nem rendelkezik - abban az évben, amelyben az ötödik életévét betölti, a nevelési év kezdő napjától napi négy órát köteles óvodai nevelésben részt venni."

Sziszi
Nagyon örülök a hirnek! Gratulálok a kislányhoz, további jó egészséget Nektek!!!!!

Málna
Rég irtál magatokról... Elkezdődött már az ovi Máténak??? Nem tudom aktuális-e még a tali, de az általad felvetett hétvége nekünk tutira nem lenne jó, azóta kb. 5 féle program vetődött fel, még erősen logikáznunk kell, h mi legyen, mert családi vita is lehet, ha rossz döntést hozunk :?

Meli
Nyugi, az enyémek is meg vannak kergülve :shock: Lili állandóan orditozik Danival, egymást csépelik, mindent szétdobálnak és csupa őrültségeket találnak ki :roll: Az előbb már be lett igérve Lilinek egy kiadós verés, már nagyon a türéshatárom szélén ingadozom. Szóval én már nagyon várom az ovit!!!!!

Nektarin
Hát innentől már bármelyik nap szülhetsz! Nagyon izgi :lol:

Tegnap vasaltam. De rengeteget! Teljesen kiüritettem a kosarat :wink: Ma még el kell pakolnom a ruhákat- arra már nem maradt energia, + megyünk anyáékhoz és oda is össze kell rakni a cuccost...

Lányok! Lépjünk már tul a multon!!! Addig olyan klassz volt ez a topik, kár lenne érte...
Nem sorolom a neveket, de nekem mindenki hiányzik, kérlek gyertek és meséljetek!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!!

Sziszinek nagy-nagy gratula és jó egészséget kívánunk az egész családnak!!!!!!!!!!!!!!!!!De jó,megvan mindenkinek az öröme!!!Tomika igazi jó bátyója lesz a kis puncisnak :lol: :lol:

Málna, :twisted: :twisted: :twisted: tessék jönni és beszámolni!!!!!!Tudod,bibi,maradunk!!!!!!!!!!!!!!!!
Megkaptam az emiled...szívszorító,alig tudtam elaludni :cry: :cry:

Ildi,enyém gyerek nagy kínok után a babakocsiban aludt 2,5 órát,meg van mentve a napom....Lilike egy angyal,képről ítélve...ne mondd már,h rosszalkodni is tud :twisted:

Gabi,nem reagáltam le a szüretet...de jó nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4De imádtam régen,összegyűlt a család és ment a munka meg a nevetés.....és még jó is lesz az idő rátok!!!!!!Jó hétvégét!!


Nekünk vasárnap keresztelő az unokatesóknál...jó kis buli lesz az is...csomó kiskölök!!!
A miénk meg 23-án lesz...várjuk és izgulunk!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Na még egy gyors,csak átpelenkáztam!!!

Viki!!!!63cm és 6930g volt hétfőn!!!!!
Nem váaszoltál ám a kérdésre,amit feltettem!!!Olvass vissza!!!
Pusz

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Elballagtunk :( :D :cry: :lol: :wink:
Kép

málna2162
 
 


jó estét !

most tudtam csak jönni, fáradt vagyok mint a kutya :oops:
a kolleganőm visszajön szabiról hétfőn, végre csak a saját munkám marad nekem :D
viszont ami eddig valószínű volt, az most tuti lett - a párom hétfőtől munkanélküli lesz :cry:
egyedüli kenyérkeresővé lépek elő, bár eddig is többet kerestem nála, mivel ő minimálbért kapott eddig :shock: és annál nem nehéz többet keresni :x
bocsánat a panaszkodásért, de hozzátok őszinte és nyílt vagyok
:D

Meli
bocsi, hogy nem reagáltam mindenre, csak átfutottam a napi termést az elmúlt két hétben :oops:
mentem volna a múlt héten a pesti dokihoz, de mivel a kolléganőm meglépett szabira , egy másik kollégánk beteg lett, a harmadik pedig nászúton van, nem jutottam el :x :x
és most az állásom még fontosabb lett, hogy a páromnak nincs :shock: , sajnos, könnyen mondhatják, hogy tíz jelentkező van az állásomra ( egy barátnőmnek ezt mondták a munkahelyén :evil: )
most meg meglépett a dokim szabira :shock:
a jövő hét utáni héten jön vissza, akkor startolok hozzá és végre kiderül mit rejtegetek magamban, ha még rejtegetek

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Ildi
rólunk sem hitte el senki, hogy otthon eleven, rosszalkodó gyerekek vagyunk :lol:
a rokonok akkor hitték el, hogy nem vagyunk mi angyalok, amikor egy családi bulin ünneplő ruhában kiszaladtunk az udvarra, biciklire pattantunk majd úgy hajtottunk bele a pocsolyákba és a sárba :lol: :oops:
piri meglátogatott napra pontosan, hasfájás nélkül !
úgy örültem neki !!!! három nap múlva pedig ismét gyanútlan emberemet kell becserkésznem :lol: :lol: :oops:

már biztos unalmas vagyok a HOGY ROHAN AZ IDŐ mondatommal, de most amikor olvastam hogy Meli Denijének keresztelője lesz, megint eszembe jutott ! :D

Gabi
kérünk még képeket Esztikéről !
mi próbáltuk a topikot életben tartani, remélem, sikerült !!!

Málna
kérlek, Te is gyere gyakrabban !!!!!!!! hiányzol nekünk !!!

Candi, Kata
hol vagytok ????????????????????????

Druszám, Vikike ?????????

Dóri ?????

hiányoztok nekünk !!!!!!!!!!

Icus ??????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!!!

Viki,állatira sajnálom és le vagyok döbbenve....egyik napról a másikra???Mondjuk ne csodálkozzak,a tesóm is úgy járt,h megmondta neki a főnöke,h köv.héttől más beosztás,2 műszak és + 3 óra munkaidő,ugyanannyi bérért,vagy repül....és mindez komoly cég,nívós állás( :roll: :?: most már kétlem)Mikor elpanaszolta,h ez nem igen fog menni,mert a főiskola,meg úgy egyébként,akkor közölték,h akkor szeva...
Na a ti esetetek azért most sokkal rosszabb és így nem leszel kevésbé stresszes...
Doki..remélem hamar befejezi a szabiját :lol:

Málna!!!!!!!Írj is,írj is,írj is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na bejezem a reggelim,mert már nyögdécsel :lol:

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


végre beengedett !!!

ma reggel ezt az SMS-t kaptam !

TEGNAP 23.20 ÓRAKOR MEGSZÜLETETT GERMANN RÓBERT BÁLINT !!!!!!!!!

3.250 GRAMM, 54 CM

A BABA, APA ÉS ÉN IS KISSÉ FÁRADTAN DE JÓL VAGYUNK !

gratulálunk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli
egy kisboltban dolgozott a párom, és a tulaj így akar költséget csökkenteni :x

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

Nektarin, hatalmas gratula! Sok boldogságot, és tejcit kívánok!!

Ha apuka netán erre jár, tehetne fel képeket!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Viki!
Látom,sikerült megelőznöd a jó hírrel:) :)Én is erre az üzenetre ébredtem reggel :D :D Nálunk eddig nem volt b.net,azért nem tudtam megírni.
Sajnálom,hogy kitették párodat a munkahelyéről :cry: Remélem minél előbb sikerül másikat találni.

Nektarin!
Bár küldtem üzit,azért itt is GRATULÁLOK AZ ÚJ CSALÁDTAGHOZ Ha időd engedi,majd várjuk a beszámolót meg a képeket. :D

Anyusziszi!
Nagyon örülök h.ilyen jó híreket hallok rólatok :D :D .Gratulálok a nunishoz!Már csak annak örülnék jobban,ha személyesen néznél be közénk :wink:

Málna!
Most volt még csak Máté ballagása? Nagyon helyes a kis tarisznyájával :)
Hasfájásra használtunk az espumisant,meg Gripe watert is.Az a két éjszaka volt igazából amikor fájt a hasa,amúgy nem volt érzékeny korábban.Bármit ehettem,még babot lencsét is.Lehet,hogy a fogacskák is közrejátszottak akkor.

Kis_Plutó!
Esztike tényleg nagyon szépen fejlődik alkatilag épp úgy,mint a mozgásban.Csak szopizik,vagy már elkezdtétek a hozzátáplálást?
Krisztikének jobbulást,jó,hogy a nyirokcsomói renbejöttek.Az ovival kapcsolatban,sokminden múlik a vezető óvónőn.Nálunk pl.kevés volt a gyerek,és veszélybe került a 3.csoport,ezért inkább még 3.évüket be nem töltötteket is felvettünk,és aki akart az ott is aludhatott függetlenül attól,hogy anyuka otthon volt-e vagy sem.Persze el tudom képzelni azt is,hogy ahol meg sok a gyerek,nem tudnak mindenkit ott altatni,akkor sajna előnyben részesülnek azok,akiknél anyuka dolgozik.Na nem mintha egy 5 hónapos gyerek ellátása nem lenne épp elég feladat.

Hoppá!
Jó lenne rólad is híreket kapni. :)

Mókuska!
Utólag ugyan de BOLDOG SZÜLINAPOT DANINAK :D :D
Nagyon jók a szülinapkor készült képek.Jó,hogy egykorúak az unokatesók.
Megjavultak mára a gyerekek?

Meli!
Gratulálok az első átaludt éjszakához.Majd a nappalok is beállnak :wink:

Nálunk mostanában az éjszakákkal van gond.Többször felsír,és van,hogy csak akkor nyugszik meg,ha mellébújok,ez pedig csak a mi ágyunkban kivitelezhető.Persze ahogy áthozom,már alszik is,ilyenkor vissza csempészem,de ahogy a saját ágyát érzi a feneke alatt egyből felébred,és sír.Eddig egyetlen kivétellel azért sikerült elérnem,hogy ott folytassa az éjszakát,de nem egyszerű a helyzet.Mindenestere nem szeretném,hogy átszokjon hozzánk,direkt ezért költöztünk külön már 4 hónapos korában,eddig nem is volt gond.Remélem csak átmeneti időszak.
Kedden voltunk tanácsadáson 7,83kg és 73cm egyenlőre úgy néz ki,hogy inkább hosszra nővünk.

egy kép a két fogacskáról:
Kép
Annyira nem közeli,de azért látszik alul a két rizs szem

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!

on:
Nektarin

Gratulálok, jó egészséget, és nagyok boldogságot kívánok nektek!

off:

Lányok!
Búcsúzni jöttem.
Nem végleg, de nem tudom mikor leszek képes megint jönni.
Pénteken éjjel meghalt az apukám...elaludt, váratlanul.
A szívem azt hiszem megszakadt, az agyam elhagytam.Nem eszem, nem alszom, nem merem behunyni a szemem, nem tudom mi lesz, nem tudom mi lesz anyuval, 61 éves volt, két hónapja volt nyugdíjjas, annyi tervük volt...
Pénteken délután még itt voltak nálunk..., és ma megmár nincs

Néha gondoljatok rám, nagyon nagy erőre van szükségem.
Mindenkit puszilok

málna2162
 
 


Málna
őszinte részvétem !!
ez az a helyzet az életben amikor nincsenek szavak !!! :cry:
a tragédia szó enyhe kifejezés
mi itt vagyunk Neked, rengeteget erőt próbálunk Neked adni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna,

nagyon sajnálom, őszinte részvétem :cry: Erre nincsenek szavak.... Az élet sokszor kegyetlen... :(

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Málna!
Őszinte részvétem :cry: :cry: Tényleg nehéz ilyenkor bármit is mondani. :cry: Sok erőt kívánok!

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!!!

Esztinek és a családjának gratulálunk!!!!!!!Sok boldogságot jó egészséget és rengeteg tejecskét a kissrácnak!!!!!


Málna!!!!!!!Nagyon sajnálom és nnem találok szavakat!!!Erre nincs is!!!!!!Meríts erőt,mert most nagyon erősnek kell lenned!!!!!!Ölellek!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!!

Nektarin
gratulálunk! Sok-sok boldogságot!
Épüljetek fel mielőbb, és várunk vissza!

Málna
őszinte részvétem :cry: :cry: legyetek nagyon erősek, és bármikor ha beszélgetni szeretnél tudod hol találsz.

Mi ma megyünk a dr. nénihez 3 gyerekből 3 beteg :cry: :cry: Eszterkét kapta el legjobban. Jó taknyos, és a szemei is csúnyák :cry: :cry: láza szerencsére nem volt, pici hőemelkedés.
Viszont olyan vagyok mint a mosott rongy még 1 óráig aludtunk is, de onnan 20 percenként ébredt, szomjas volt szegénykém, aztán jól ki is pakolt, teljes ruhacsere, szerencsére visszaaludt akkor is :wink:
Adrika azért kezdte a sulit, majd meglátom hová alakul. Neki egyenlőre csak az orra folyik :cry:
Ovi így ma sem lesz, csak felmegyünk szólni, hogy fogunk járni, csak épp betegek vagyunk.
Kép Eszterke betegen :cry: :cry: ma reggel

Na készülök, majd ha tudok méf jelentkezem

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Malna,
Oszinte reszvetem :( :(

Gabi,
Gogyulast a gyerkocoknek

Kép
icus
 
 


Nektarin,
Gratulalok, Jo egeszseget es sok tejcit mindkettotoknek :D !!!!!

Kép
icus
 
 


Sziasztok,

Ma hazajöttünk, holnap megyünk vissza varratszedésre.
Képek, élmények jönnek a héten.

Málna, őszinte részvétem, sajnos át tudom érezni. Sok erőt kívánok.

Mindenkinek köszönöm aki gondolt ránk.

Esztike és Robesz

Kép
Kép
nektarin
 
 


sziasztok!

Nektarin
üdv. ujra itt, immár anyukaként :wink: :wink: Még egyszer nagy gratula a fiatalúrhoz :wink: :wink: :wink:
Ha időd és a kislegény engedi, gyere és mesélj :D :D

Hoppá
olyan szépen araszolgat a vonalzód :wink: :wink:
Látom milyen vizsgálatok lesznek, de a BB-re nem jövök rá :oops: :oops: az mi???

Takidó
szépen látszódnak azok a fogacskák :D :D Nekünk még nincs, na nem mintha így nem tudna harapni :twisted: :twisted: És amin meglepődtem egy időben nagyon nyálaskodott, de most szinte egyáltalán nem.
A tesóknak ilyenkor máe volt foguk, és ömlött a nyáluk :roll: :roll:

Vvviki
sajnálom a párod munkahelyét :cry: :cry: sajnos nálunk is úgy néz ki ugyanez lesz :cry: :cry: azért bízom benne sikerül mielőbb munkahelyet találni a Te párodnak is és az enyémnek is :wink: :wink:

Icus
Jól működik a vonalzód? ha igen :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nem nagyon akar természetes úton összejönni az a babó :cry:
Itt most tiszta londoni idő van, eső, hideg, köd a hegyekben :wink: :wink: :wink:

Málna
hogy vagy?

Meli
rég voltál Te is :wink: :wink: :wink: Ebben az időben milyenek az éjszakáitok?
Mentek ki azért levegőre?

Nekem tegnap az esőn 2 és fél órát aludt a picim. Itt tiszta volt az idő, csak épp esett, na ez őt nem zavarta :lol: :lol:
Javulunk is, bár az orrszívatás kész harc :roll: :roll: az orrcsepp szintén. Amilyen kicsi annyi erő van benne :shock: :shock:

Musz
még nem gondoltad meg magadat? Hiányzol Te is angyon innen, és Eszterke is. Olyan jó lenne hallani rólatok :roll:

Candi
gondolom időközben hazajöttetek, nem szeretnél írni nekünk :?: :wink: :wink: Az ne zavarjon ami a távollétedben történt :wink:

Zsizsik
hogy tetszettek Eszternek az első napok a suliban?
Ti, hogy vagytok?

Mamen
Te is rég jelentkeztél. Hogy vagytok? Emese mekkora már?

Na megyek szétnézek mit lehetne főzni, ami mellett vasalhatok :roll: :roll: :roll: nem kell ottállni felette

Írjatok!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


gyors bekukk !!

gályázok éppen

Gabi
hogy van Esztike ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!!

Tegnap nem jöttem,mert a tegnapi napunk felért egy természeti katasztrófa erejével!!!!Szegény manócskám gyak.egész nap fenn volt,néha tudott aludni egy 20-25 percet...és ennyi.....egész nap sétálgattam vele a lakásban....
Gabi,kérdésedre a válasz:nem vittem ki,mert 3 napig esett nálunk erős széllel....időnként vízszintesen esett :roll: és nagyon hideg van,ezért 3 napja be vagyunk szorulva a lakásba!!!!Nem kedvelem...ennél még a kánikula is jobban esett :roll: akkor legalább kora reggel ki tudtunk menni egy sétára....most meg már fűtünk,tiszta vicc :shock:
Gabi,én azt hallottam,h az orrdugulásra a legjobb az anyatej az orrocskába cseppentve....nem próbáltam,de azt hallottam,h szembe is,fülbe is ,orrba is nyugodtan,jobb,mint bármi más!!!!Remélem már gyógyultok!!!!

Mindenki mást is puszilok,de mennem kell,mert újra ébren van....30 percet aludt...ez a nap is jól indul :roll: de legalább az éjszakák nagyon jók:1x kel és evés után alszik is vissza!!!

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Még sajnos össze-vissza, dobok egy képet, de eddig nagyon-nagyon jól vagyunk:)

Tudunk szopizni, aludni, de azért nyüszögni is:)
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Először is:

Nektarin
Nagyon-nagyon ügyesek voltatok, gratulálok!!!! Jó egészséget kivánok Nektek! Gyönyörü a kisfiad! :wink: :lol:

Málna
Őszinte részvétem :cry:

Meli
Hát nem csoda, h a gyerekeket megviseli ez az idő! Nekem tegnap olyan migrénes fejfájásom volt, h reggel egyből gyógyszerrel inditottam+ a de. folyamán még egyet bevettem (muszáj volt, mert már hányingerem lett a fejfájástól), aztán az ebédem mellé jött még egy + alvás Danival (2 óra :oops: ) és igy délutánra teljesen jól lettem. Daninak az éjszakái rosszak, a héten minden éjjel felébredt :?

Takido
Nagyon jó ez a kép Gerdáról, olyan kis huncut rajta :lol: Szépen látszanak a fogacskái is :wink: A gyerekek már megjavultak, mióta elkezdődött az ovi :wink: Külön-külön nagyon szépen el tudnak játszani, nincs velük gond, de ha együtt vannak, akkor nyirják egymást, verekednek, kiabálnak, sivitoznak + őrültebbnél őrültebb dolgokat találnak ki -vagyis ált. Lili az értelmi szerző :roll:

Tegnap uuuuuugy szivtunk, mint a torkosboci :x Lilit és a barátnőjét be szeretnénk iratni táncra. Telefonon azt a tájékoztatást kaptuk, h szerdán este 6-ig lehet menni.... Mivel egész nap zuhogott apa hazajött fél órával előbb, h kocsival tudjunk menni. Hát amig bent voltam Lilivel szépen lemerült a kocsi aksija :x Ott tologattuk az esőben, mert persze, h a legrosszabb helyen álltunk :roll: Aztán h ne kelljen ott ülni a gyerekekkel a kocsiban amig jön a segitség kitaláltuk, h akkor betuszkoljuk magunkat a barátnőmék kocsijába (még jó, h meg volt beszélve, h együtt indulunk az oviból beiratkozni), addig letudjuk a formaságokat. Csakhát az uj portásnéni összekavarta a szezont a fazonnal, mert a táncra ma lesz a beiratkozás :roll: Na mindegy, indultunk a barátnőkhöz, mert közben apa is odaért, mi felmentünk játszani apa meg elugrott tankolni+bevásárolni, majd ő is csatlakozott hozzánk. Már elmult 8 óra, mikor elindultunk haza. Azaz csak indultunk volna, mert apa megint alakitott, ezuttal rajta hagyta a világitást, igy az aksi ismételten totál lemerült :x Gyors telefon a barátnő apukájának, h hozzon már haza minket. Lili meg ott sajnálkozott, h ott kell hagyni az autót, nehogy vki ellopja :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek! (állitólag hétvégén már jóidő lesz!!!!!)

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

Nektarin
nagyon szép kisfiad van :D :D Olyan jó kis formás, és Te is jól nézel ki :wink: :wink: :wink: Örülök, hogy jól alakultak az első napok.

Meli
sajnálom a rossz napot :evil: :evil:
Nekem most olyan jó éjszakám volt. Este apa átvállalta a kicsiket. Én már 9 órakor aludtam. Eszteri 3 óra után ébredt először. Olyan jól kipihentem magamat :D :D :D

Nálunk végre nem esik :D sőt a nap is néha előbújik :wink: :wink: bár a lakás jól le van hűlve :roll: :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!

Eszti,gyönyörű a kisfiad!!!!Nagyon szépek vagytok!!!!Ha lesz időd,majd írd le a szülésed is!!!!!Puszi

Ildi :lol: :lol: hát az ilyen balesetek mindig esőben jönnek elő...gondolom nem voltatok nagyon idegesek :roll:

Gabi,mi felfűtöttük kicsit a lakást,mert hiába öltöztettem fel a gyereket úgy,h olyan lett,mint egy kis díjbirkózó....hideg volt a keze-orra...olyan mint én,nekem akármilyen melegem is van hűvösebb időben,izzadok mindenütt,de a kezem-orrom az hideg...

Ma megvolt az életünk legnagyobb ordítása(eddig :roll: )olyan fáradt volt és olyan mérges és szerintem fájt is a foga,mert ömlik a nyála....szóval semmivel nem tudtam megvígasztalni,úgyhogy együtt bőgtünk ismét :cry: aztán 10 perc séta és szegénykém nagy hüppögve bealudt!!!Úgy sajnálom,ilyenkor öregszem 2 évet....

Kép Kép
meli1118
 
 


jó estét !!!!!

bocsi, hogy most jövök csak, de ez a hetem se volt könnyebb mint a többi :x

Nektarin
gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz !!!!!
Te pedig nagyon jól nézel ki a képen !! :D

Gabi
gyerkőcök hogy vannak ?
párom hétfőtől megy a jogsit megszerezni, tanfolyam, elmélet, gyakorlat, így több esélye lesz munkát szerezni, legalábbis reméljük :shock:
pároddal mi a helyzet ?

Ildi
az eső vonzza az ilyen dolgokat, saját tapasztalatból tudom :shock:

Meli
hogy vagytok ??? Deni nyugodtabb már ?
mi is bekapcsoljuk holnap a konvektort, mert reggel jegesmedvékkel találkoztam az előszobában :lol:
a kéz-és lábfejem néha olyan hideg mint a jégcsap, a párom olyankor megtiltja hogy hozzáérjek :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Jöttem elköszönni nyaralás,ill.telelés előtt(azért reménykedünk,hogy Horvátországban jobb idő van)pontosan 4 óra múlva indulunk.És naná,hogy Gerda mára benáthásodott.Remélem nem lesz komolyabb tünet :roll:

Kis_Plutó!
Remélem gyerekek már gyógyulóban vannak.Gerdának sem akkor folyt a nyála mikor kijött a foga.Amúgy én is nagyon vártam a fogacskákat,egészen addig míg meg nem harapta a cicim.Lehet,hogy már most nem tudom elolvasni a válaszod,de kíváncsi lennék,hogy miket írt a doktornő Esztikének.

Mókuska!
Örülök,hogy gyerkőcök megjavultak.
A szerdai napotok nem volt semmi,ez így szokott lenni,a baj csőstől jön :twisted:

Nektarin!
Mégegyszer gratulálok,nagyon szépek vagytok!

Vvviki!
Remélem párodnak sikerül mielőbb munkát találnia.

Meli!
A hétvégi jóidővel biztos Deni is jobban lesz.Ez az idő minket is megvisel,nem csoda,ha ők is így reagálnak.

Ha ott jó idő lesz,majd küldök belőle ide is :D Puszi!

KépKép
takido
 
 


sziasztok!

Takidó
mi nem kaptunk semmit.Ill. én írattam gyógyszertári orrcseppet, mert nekünk jobb mint a Nasivin. Tobrex szemcseppet is felírta a dr. nő, de mondta, hogy csak szemváladékozás estén váltsam ki, na az ugye nem volt, csak könnyezés.
Na meg én szedem a c-vitamint :wink:

Rossz nap: csütörtökön befűtöttünk, mert hát jó hideg volt bennt. Kinnt vagyok a konyhán radiátorból nagy döbörgés, utána másik oldalon a csőnél-párom, áááá csak a szomszéd kislány görkorizik :shock: de csak erősködtem(ment kinyitotta a fürdő ablakot, hogy neki van igaza, hát nem :twisted: :twisted: )
Na kérdezem most mi van, kevés a víz, mit lehet tenni-válasz semmit.
Na 3 gyerek össze, kiültünk a teraszna-na mintha az gond esetén nem lett volna veszélyes :shock:
Ott gondolkoztam, hogy legutoljára gázzal fűtöttünk, lementünk megkérdezni átállította e. Na amit ott kaptam, mert forr a víz a kazánban, dübörög az egész, akár fel is robbanhat én meg veszélyeztetem a gyerekeket :shock: :shock: Én csak a kicsit vittem másik kettő félt és jött velem :D
Garázsba ültünk be ott vártuk ki a fejleményeket :shock:

Szép napot mindenkinek!

Ja Dóri jó nyaralást Nektek!!!


Vvviki
egyenlőre semmi változás pároméknál-várnak :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el, csak hasmenéses nyavalya elkapott, s jól legyengültem, úgyhogy hazamentem anyatejet szívni,hogy megerősödjek.

Málna!
Őszinte részvétem! Kitartást s küldjük az erőt gondolunk rád.

Nektarin!
Gratulálok a gyönyörű fiadhoz. Tiszta apja. Várjuk az élménybeszámolót.

Takido!
Jó nyaralást jó időt

Kisplutó!
jobbulást az efógész családnak

Hoppá!
szépen fejlődik a kis manó a pocakodban!

Sziszi!
Kár,hogy elmentél jó,hogy minden rendben a kislányoddal.

Meli!
ahogy nőnek mindennap egy kihívás!

Mókuska!
A szerda tényleg nem volt semmi.

VViki!
Sok sikert a munkahely keresésben.

Icus jó hallani rólad is.

Candi!
Te hoztad létre ezt a topikot s nem jelentkezel :(
nika04
 
 


helllóóóó !

kicsit döcög a topikunk, de majd beindul ! :o

Hoppá, Sziszi
hogy vagytok ????????????

Nika
gyors megerősödést !
kicsi fiad hogy van ??

Dóri
jó nyaralást !!!!!!!!!!!!!

Gabi
hú, rettenetes lehetett a kazán hangját hallani és látni a gyerekeket félni ! :cry:
a garázsban biztonságban voltatok
most már minden oké a kazánnal ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!


Mostanában egészen jól telnek a nappalaink is,rájöttem,hogyan kell kezelni a "válsághelyzetet"amikor nagyon álmos és semmi sem nyudógtatja meg.....ezek után minden nap van egy hosszú alvás(3-4 óra)meg néhány rövid,30 perc-45 perc!!!Ez így már teljesen jó,nincs túlterhelve szegénykém...amikor azt látom,hogy dörzsi a szemét és nyűgi lesz,akkor minden játék abbahagy,nem beszélgetünk,csak halkan és szopi...ha már nem éhes,akkor meg séta a gyerekkel az kézben...ezt el akartam kerülni,de mit számít,h naponta járkálok vele néhány percet és ringatom,ha utána kipihenten és jókedvűen ébred....szóval nekem is rá kellett jönnöm,h hogy működik a gyerek néha :lol:
Éjjelekkel továbbra sincs gond!
Holnap megyünk 4 hós kontrollra vissza a kórházba,utána megyek dokimhoz rákszűrésre,remélem jól viseli(meg én is,mert állati hányingerem van hátul ülve a kocsiban)

Edina,sajnálom a hasmenéses megbetegedést!!!Remélem nem komoly!!!!!Berti baba jól van????Nem hordod már úszni???Mi még nem kezdtük el,de talán a jövő héten már visszük!!!!!Dokink ajánlja!!!

Gabi, :shock: :shock: jó kis izgalmak érnek benneteket!!!!Meggyógyultatok már????Nekünk most sem lett semmi bajunk az oltás után,de Deni mindig szörcsög éjjel és szopi közben!!!!!!Szinte néha horkol...talán nagy lehet az orrmandulája,mert a múltkor kiporszívóztuk neki,de semmi érdemleges nem volt benne!!!!Krisztike jár oviba azóta????Hogy viseli???

Dóri,irigy,irigy!!!!Minket is hívtak az unokatesómék Ho-ba,de nem merünk útnak eredni....mondjuk mi még pirinyóbbak vagyunk,meg hát itt az én állandó rosszullétem hátul a kocsiban....
Mindenesetre remélem jó időtök lesz és nem ilyen "kellemes"indián nyár :roll:

Viki,nemsokára megint itt a tesztidő!!!!Van valamilyen érzésed???Mostanában te sem vagy valami sokat!!!Sok a meló????

Málna,ha olvasod!!!!!!!Remélem már jobban vagy!!!!!Ölellek!!!

Többieknek is szép napot!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

Meli
Deninek boldog 4 hófordulót :wink: :wink:
hát az ovit ma kezdtük újra. Jött is, mondogatta, hogy kétszer lecsúszik a csúszdán és mehetünk haza :roll: :roll: :twisted: mikor mentünk az ajtóhoz megtorpant-és amit még nem nagyon csinált, olyan hisztit lerendezett, dobálta magát :shock: :shock: na felvettem, hogy így nem viselkedünk, mert én csak az udvarra megyek, na akkor lehiggadt-már csak sírt, és bement :D
Jó 2 órát voltak akkor már untam én is a kinti létet, így bementem érte :wink: :wink: pityergett, de csak csendesen.
Hát nem irigylem az ovónéniket-folyamatosan ordított valamelyik gyerek :shock: :shock: :shock:

Ma a kicsi is megijesztett, tisztába kellett tenni, mert a ruhája teljesen kakis volt, nyakig :shock: :shock: ahogy kibontottam is dolgozott. Felöltöztettem vittem ki sugárban ki a kaja belőle :shock: de elég büdi is volt.
Azóta még egyszer volt kaki, jó híg, azóta semmi. A tejcsi is benntmaradt. Remélem nem szedett össze valami vírusos nyavaját megint, főleg ilyen hasmenéses hányásost, mert az ilyenkor még elég veszélyes :roll:

Amúgy ez az influenza elég ragaszkodó :evil: :evil: estére általában alig van hangom :roll: :roll:

Nika
jó Rólatok is hallani :D :D Remélem időközben helyrejöttél :wink: :wink:

Eszterke legújabb szórakozása, húzza fel a fenekét :D :D Krisztike ágya szélében megkapaszkodik, és húzza fel magát :D :D
Ezzel próbálkozik az ágyról is, a múlthéten majdnem leesett fejjel :evil: :evil:

Na megunta a játékot :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!!!!

Szegény Krisztike!!!!És szegény ti!!!!!!Nem lehet könnyű!!!!Esztinek a sok kaki nem mindennapos???Nálunk minden nap van egy olyan kaki,ami után átöltöztetés...sőt néha csap alá dugás :lol: :lol: persze ez rossz vicc,természetesen én is megrémültem volna!!!!!
Nektek lassan át kell állítani a kiságyat alsó pozícióba :shock: Eszti nagyon erős!!!!!
Kisfiam még mindig alszik 3 órája...ilyenkor már réges régen meg vagyunk fürödve,sőt néha már megkezdjük az esti alvást...nem is értem,ma aludt 2x 3 órát meg 2x 30 percet...rendesen unatkozunk apjukkal!!!!

Kata,láttalak itt!!!!!Írj magadról te is,ha van időd!!!!!!!Hogy van a kismanócskád?????És te jól vagy????Szoktál még rosszul lenni????

Szép estét!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


jó estét Mindenkinek !

ma megint több mint 10 órát melóztam :x
és ez így lesz idén végig :x szóval földig lóg a nyelvem
a párom holnapután megy vezetni tanulni, utána több esélye lesz melót találni

Meli
Deni ma 4 hónapos !!!! kész kis krapek ! :D :D
úgy döntött hogy ma hagyja anyáékat kicsit unatkozni :lol:
a kisbabák néha úgy össze tudják kakilni magukat, hogy azt el nem lehet képzelni
unokatesóm 6 hónaposan úgy telepakolta a pelenkát hogy még a füle is olyan volt :lol:
ja, "és mivel a gyerek kiürült alul, emiatt újra kellett kezdeni felül a töltést "- unokatesóm apját idéztem :lol:

Gabi
Esztike hogy van ????hasija jobban van már ??
Krisztike megy holnap is oviba ?

holnap igyekszem többet jönni, leragad a szemem
6 nap van a tesztelésig, de én semmilyen tünetet sem érzek

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok!

Meli
mi az ágyat letettük miután anyuéktól(nyaralásból) hazajöttünk :D muszály volt mert ugye "lebegőülést" gyakorolta :D volt, hogy közben megfogta a kiságy szélét, és inkább korábban leraktuk.
Csak nekem rosszabb berakni, neki tök mindegy, ott is jól érzi magát :D :D

Kaki, 1-szer szokott lenni, de van, hogy több nap ki is marad. Viszont ez teljesen folyós volt, már bocsi :oops: :oops: :oops:
Tegnap délután nem volt, és a tejcsi sem jött vissza, remélem ez valami egyesetes dolog volt :shock:

Vvviki
6 ill. 5 nap tesztig, az még sok idő. Általában ha van tünet legtöbbször mensi idején lehet már érezni :D :D szóval még lehettek jók ebben a hónapban.
Előbb hasfájás szokott lenni, elvileg rosszullét(hányinger)1-2 nappal a mensi előtt :wink: :wink: nálam legalábbis így volt :D

Ovi: megyünk ma is :? :? szuperül aludt, díszítve az éjszakát alvás közbeni beszéddel, nem akarok oviba menni :roll: :roll: :roll:
Szolidalitásból nyafizott a pöttöm is, nehogy már anya jól aludjon. Majkdnem egész éjjel égett a kislámpa, volt, hogy ébredtem, arra sem emlékszem én kapcsoltam e fel :oops: :oops:
Volt tegnep egy anyuka ők is két hete kezdték a szoktatást, csak ugye ők jártak azóta folyamatosan. Az ő kisfia is otthon kocsiban oviban is sírt, volt, hogy a kerítésbe is kapaszkodott, hogy nem akar bemenni, és már 2 reggel volt nekik amikor nem volt cirkusz.
Bízom benne nekünk is kb. 2 hét lesz ilyen.
Csak sz@r mert folyamatosan én vagyok a rossz, mert én viszem. Párom ha dolgozik csak délelőttre megy most már :roll: :roll: csak 1 műszak van.
Jövő héten itthon lesz anyósom is, megyünk ketten :twisted: :twisted:

na rakok még friss képeket
Kép Krisztike mellett
Kép így bearaszolt a szőnyeg alá
Kép Krisztike alkot(borzasztóan megörültem amikor megláttam :twisted: :twisted: )
Kép alig zsivány
Kép így kell felpolcolt lábbal aludni :wink: :wink:
Kép lassan állok

na megyek készülődni

mindenkinek szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!!

Aztaaaaaa,Gabi!!!!Eszti mint egy egy éves!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Elképesztő!!!!!Nagyon jók a fotók,az alig zsivány különösen zabálnivaló!!!!!Ovi:szegénykém,trauma lehet most mindenkinek!!!!!!De hamar túllesztek ezen is!!!!
Tesódék jól vannak???Régen jött ő is!!!

Viki!!!!Tudom,h most ebben a nehéz helyzetben nem éppen ideillő(párod munka nélkül maradása,stb.)de tényleg kicsit kevésbé kellene stresszes napokat élned!!!!Jó,könnyen beszélek....de nem kedvez a babaprojektnek(nem beszélve az egészségedről)Szal lassíts!!!!!!!!

Mi jól aludtunk,de a mai nap már látom,h megbosszulja a tegnapi tökéleteset...mát reggel óbégatott,semmi sem jó,elaludni csak nyígve...hát nem tudom mi lesz Pesten!!!!Asszem kész leszek estére,mint a lecke!!!

Szép napot mindenkinek,már ha ez a szomorú nyálkás idő bejön valakinek
:evil:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Hát a szüléstörténet röviden csatolva, illetve egy kérdés, csuklás? Azt mondták életkori sajátosság, és, hogy hagyni kell, Robeszka sokat csuklik. Meg sokszor annyira nehezen alszik el, még szokjuk egymást, furcsa, rossz érzés, hogy nem tudom mi is baja, fáj a hasija vagy más a baj. De ha délelőtt nyüglődik, du. szuperül alszik, és éjjel is tűrhető 2-3-ig alszik aztán reggel 6 felé ébred.

A képek nagyon jók Gabi, Esztike milyen nagy már:)
Málna, remélem jobban vagy.
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat.
Viki, kíváncsi leszek:)

Puszi, sajnos mennem kell, csatolom a dolgokat:)
1189528534.984.doc Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


jó estét Mindenkinek !

ma már egész korán hazakeveredtem, ötkor már itthon voltam ! :D

a párom holnap kezdi az autóvezetői tanfolyamot, úgy könnyebben lesz munkája

Gabi
Esztike nagyon jó fej !!! a zsiványos képre szokták azt mondani, hogy a szeme se áll jól ! :lol: :lol:
néhány hónap és Esztike már megy mint a szélvész :D
Krisztike is igazi eleven kis pasas !
el nem mond neki, de a húgom és én a festett falat kentük vízfestékkel :roll:
aminek az lett a vége, hogy anyum elkobozta a vízfestékünket :?
Adrika szeret suliba járni ?

Meli
milyen napotok lett ? én ma olyan rosszkedvvel ébredtem, hogy ha kisbaba lennék, üvöltöttem volna egy sort :oops: :oops:
Deni hogy van ??
aranyosak vagytok, hogy aggódtok értem, nagyon jó érzés ! :D
a melóban is stressz van a köbön és most a párom meló nélkül is stressz egy kicsit
de megoldjuk, nincs más választásunk, optimistának kell lennünk

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!

Nektarin
elolvastam a szüléstörténetet, ügyesek voltatok :wink:
Második könnyebben meglesz :wink: :wink: harmadik, meg még előbb, úgyhogy kitartás. Tudod egy gyerek nem gyerek :wink: :wink:
Majd összecsiszolódtok.

Csuklás: nekem mivel volt, hogy el is aludt közben, nem zavarta. Cici olyankor nem kellett, nálunk csukláskor eleinte jött a felesleges tejcsi kifelé :shock: :shock: Később ritkul :wink: :wink: :wink: Ha elfogadja, cicire ted rá. Pár korty és eláll.
Amúgy nem szoktak a védőnők sem semmit rá javasolni, elmúlt az a világ, hogy kiskanál citromlevet kell adni nekik :twisted: :twisted:


Hasfájás: este jeletkezik, és éjjel :cry: :cry: ha olyankor nagyon húzza fel a lábait akkor lehet, hogy az.
Figyelgesd azt is mit eszel, lehet, hogy épp amit ettél az nem tetszik neki, főleg ha nem folyamatosan jelentkezik a dolog. Szopis tea is irritálhatja a gyomrát :shock: :shock:

Mi Krisztiánnak INfacolt használtunk, de azóta van több féle szer is hasfájásra, Espumisan cseppeket is nagyon dícsérik :wink: :wink:

Meli
bizony nagyon nől. Gyorsan utol akarja érni a teójait. Holnap megyünk tanácsadásra fél éves kontrollra, hát szerintem a múltkori kevés hízást, most bepótolta. Olyan kis nehéz :D :D
Egyre édesebb.
Bele szoktam most már kicsit rakni kompba, hát tetszik neki, hogy az eddig csak messziről nézett dolgokat meg is tudja fogni :D :D

Krisztike tegnap ahogy mentem érte, végre nem sírt :wink: :wink: Először reggelizni sem akart, de utána az összes maradék szalámis zsemlét megette :D :D Megdícsérték, mert ügyesen pakolt az ovónénivel.
Hát érteni nem értik mindíg, de remélem a társaság majd erre is jó hatással lesz :wink: :wink:

Na megyek keltem a porontyaimat, és isi, ovi, én meg megyek a piacra, Krisztikém annyit nőtt :shock: :shock: nadrágokat kell vennem neki :wink:

szép napot mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok!

Merre vagytok????????????,
Ma reggel egyáltalán nem sírt már Krisztike, úgy örülök, remélem ez marad most már :wink: :wink: :wink:
Átöltözött, mondta anya puszi, és ment, még úgy mondtam,hogy én azért szeretnék köszönni az ovóniniknek, és bekisérlek :wink: :wink:
Ma vitt az ovónéninek ajándékot is, színezett neki :lol: :lol:

írjatok ti is

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


hellóó !

gyors bekukk a melóból !

Gabi
gratula Krisztike gond nélküli oviba menéséhez :D
húú, de szép mondat lett, nem éppen magyaros :oops:
Adrika ?
Esztike, a kis zsivány ?

többiek ??????????????

hiányoztok nekünk !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, de mindig van vmi :roll:
Hétfőn elindultam Danival GYES-t intézni. Hát még jó, h éppen jött apósom és elvitt minket kocsival, uis már nem a régi helyen lehet ügyintézni :roll: A biztonsági őr ismerős volt, és olyan meglepetten nézett rám, h már egy éve nem oda kell menni... na ja, hát nem járok oda minden nap :roll: :? Ráadásul eredetileg babakocsi nélkül mentünk volna, szóval biztos jól elfáradt volna a kisember :lol: Persze még nem vittem minden papirt, pótolni kell...természetesen a héten nem tudtam eljutni a polg. hiv-ba a szükséges igazolásért :roll: Igy apát már felkészitettem, h holnap rá fogom bizni az igazolás beszerzését és leadását :wink:

Ma este megyünk le anyáékhoz, hétvégén megint szüret. Apának még haza kell holnapra jönnie, mert szegény buliba fog menni :twisted: :lol:

Most megyek teregetni, aztán le kell fektetnem Danit + pakolnom.... ha tudok még visszanézek, ha nem akkor szép hétvégét mindenkinek!

És bocsi, h csak magunkról irtam :oops:

Kép
Kép
mókuska
 
 


helllóóó !

hol vagytok ???????????

mi lesz a mi kis topikunkkal ??????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


helló, hol vagytok ?

már megint magammal beszélgetek ? :roll:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!

Én vagyok :wink: :wink: :wink: csak hétvége van, ilyenkor szoktam utolérni magamat takarításilag :wink: :wink:

Vvviki
tesztelsz?????????????ugye nem jött meg? :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: