Új privát üzeneted érkezett!

Kitty, most nem babázunk, meg jövőhéttől úgyis suli megint, bár nem védekezünk semilyen módszerrel, nem sok esélyét látom a babának, így nem is aggódom ezen :D

Párod mikor jön haza legközelebb?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok csajok!

Újra itthon vagyok teljes mellbedobásal csak még kicsit kábán, de vagyok! Nos gondoltam én kis naiv majd nem győzök vissza olvasni, de ez nem így van! 1-je óta nem jött senki! Mi tötént????

Én úgy néz ki ingyé dodoztam a tököm ki van! Bár már egy köszönöm is jól esett volna,m de az se volt! Hát én így jártam! Hajnali 3-kor keltem minden nap kivéve mult szombat vasárnap, mert akkor fél 5-kor!! Meg persze amikor mancika nem hagyott csicsizni! Bár az uccsó 3 éjszakára benyomtam neki egy nurofen kupot, hogy pihizzünk és így pihiztünk is éjszakánként! De attol függetlenül elfáradtam! És nagyon jó ujra itthon lenni a canival! Nagyon hiányzott minden eggyes percben!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok.


Bocsi nem voltam de az egész hetem egy gáz volt.

Nócika: Miért dolgoztál ingyé??
El hiszem, hogy hiányzott a lányod.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Nóci
ez akkor nem vmi jól sült el :? De nem rokonnál dolgoztál? És még ő is átvert?

Tegnap hazajött a párom, és marad is két hónapig, utána meg kb még ennyit lesz kint, mint amennyit már volt (5 hónap). De lehet, hogy megyek ki vele Németo.-ba, és akkor legalább együtt leszünk, mert ebből a különélésből nekem már nagyon elegem volt. Azért nem is voltam a héten, mert elég depi voltam, semmi se volt jó és már igazából magam se tudtam mit akarok, mit nem, szal utáltam már magamat is. De most már jobb :wink:


Kép
kitty22
 
 


Kitty, remélem, hamar kijutsz!!! :) Jó lenne, én drukkolok :)

Nóci, mi az, h ingyen dolgoztál????? :(

Én szerdán voltam kenetvételen, néznek egy vírusvizsgálatot, 2 hét múlva nagyjából eredmény, kipostázzák... a dokinővel beszélgettünk a babáról, azt mondta, ő semmi akadályát nem látja, így megint rajta vagyunk az ügyön :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csajok azért dolgoztam ingyen, mert nem kaptam semmit még egy köszönömöt sem! És ezt lehet szó szerint venni! Pedig igen rokonnál dodoztam a keresztanyámnál igaz nem beszéltünk pénzről, de azért tudja, hogy nem élünk király modjára és hát valjuk mindenkinek jól jön,m hogy ha dodozik akkor pénzt is lásson belöle! De hát ez van!

Kitty! Hajrá! Menj apával, ha van lehetőséged hol lenni! És kint mit csinálnál???

Csucsu! Na mi volt a baj???

Zsani! Örülök, hogy a dokinéni ilyen bizakodo! Akkor neked is annak kell lenned!! És azt azért nem mondta, hogy mitől voltak a vetéléseid?? Mert hát azok sem véletlenek!

Én tegnap Zsuzsukáékkal randiztam! Azaz randiztunk ők 3-an mi 3-an! Voltunk a kopaszi gáton ott kifujt a szél minket szal átmentünk a camponába és ott sétiztunk nagyot meg kinait ebédeltünk aztán a gyerköcök benyügösödtek így úgy dörntöttünk, hogy haza megyünk! ól éreztük magunkat! Zsuzsu nagyon jól viseli a második babavárást! Teljesen ki van virulva! Olyan halyesek! És a kis Bence??? Hát csajok olyan eszméletlen egy kis pasi! Kis szöszke herceg!!! nagyon szép kis fiú!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, de, vannak véletlen vetélések is... a baba gyenge, a kromoszómák rosszak, későn ágyazódott be, túl sok stressz (azt javasolta, h lassítsak le) ilyesmi, szóval szerintem a lényeg, h ha összejön újra a baba, ne hülyeséggel idegeljem magam, hanem azon törjem a fejem, hogy minden rendben van :) akkor rendben is lesz.

Hát basszus, ez azért kemény!!!! De jó, ne adjon pénzt, de legalább egy annyit, h köszi, kedves vagy, vagy valami... :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szasztok!
Én voltam csak nem engedett a gép irni Nem volt ez a kis ablak ahova irhattam volna

Nóci
Elég rendes rokonaid vannak Legalább vittél haza kaját minden nap?
Egy köszönöm pedig nem kerül semmibe

Jeanner
Hajrá baba projekt

Kitty
Akkor most gondolom megvan az öröm
kriszti0406
 
 


NÓCIKA!

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!
kriszti0406
 
 


Nócika, Isten éltessen sokáig!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
köszi. Hajrá babagyártás! :wink: Amúgy ellene mi sem vagyunk, tehát nem teszünk ellene, de azért jó lenne, ha még kicsit várna :roll: De ezt úgysem mi döntjük el, hogy mikor jöjjön :wink:

Nóci
ez azért durva, rokontól én sosem várok el pénzt, de azért azt igen, hogy megköszönje. :roll:
Kint még nem tudom, mit csinálnék, pl babysitter, takarítás, ilyesmi - de ott azt is jobban megfizetik, meg páromnak ugye fizetnek rezsit mindent, itthon ezt nem kéne, tehát több maradna. De ez még nagyon gyerekcipőben jár...
Zsuzsuékkal biztos jó lehetett a tali :wink: Képek nem készültek?

Kép

Kriszti
ja, van öröm. Azért nagyon rossz ám egyedül, meg hazajövök a munkából, és csak a hideg, üres lakás vár :(

Ma elég laza napom volt, na jó, h*lye emberek mindig akadnak, de ezt már megszoktam :lol: Főnök nincs két hétig, mert üdül...
kitty22
 
 


Sziasztok.


Nócika: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :)

Kitty: Hú megint meg ki párod?, szerintem is menj vele így együtt lesztek és a környezetváltozás is jót tesz.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csajok!
Köszönöm, hogy gondoltatok rám!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, *irigy, irigy* :twisted: bár itt mindegy, ha nincs a főnök, most akkor is sok a meló, meg majd tanulni is kell, holnaptól suli, mérésből egyből ZH ("eszem faszom megáll" [by Ford Fairlane]) :roll:

Babagyártást semmiképpen nem akarok!!!!! Együtt vagyunk, szeretjük egymást, aztán majd lesz baba, ha lenni akar :lol: nem ovutesztelek, meg semmi ilyen, iszom a teákat, amiket a dokim mondott, meg mérem a hőmet, mert kérte, de ennyi... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kakukkos szép jó reggelt mindenkinek!

Zsani! Nem irigyellek egyből ZH!! Hát nekem is megállna, de nem féltelek tudom, hogy egyből menni fog minden!
És látod ez a jó felfogás, hogy nem gyártotok hanem szeretitek egymást! Csak nehogy tudat alatt mégis gyártás legyen, mert sajna sokan elkövetjük ezeket a bibiket! És amúgy a dokid mely teákat javasolta???

Csucsu! Hogy vagy kismami??? Mikor mész legközelebb dokkerhoz?? Bejelentkeztél már a 12 hetes uhu-ra??? Hol fogsz szülni??

Kitty! Munka megy??? És mit teszel, ha kimész apával? Felmodasz vagy pedig fizetés nélküli szabit kérsz???

Kati! Zugolvasol minket?? Apa hogy van?? Vége már az uccso kemonak??

Többiek?? Meli??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek tegnap lerobbant az aotonk és a fiamat kell vinni pécsre ellenörzésre Most csinálták meg 54 ezer forintért és ugyanugy megéllt nem csinál semmit Még jo hogy volt egy auto tartalékba Pont tankoltam 5ezerért most kellett a másik autoba is

Nócika
Milyen az otthon lét megint

Csucsu
Hogy vagy
kriszti0406
 
 


Kriszti!
Huhh nagyon sajnálom az autot, hogy így megjártátok! Még szerencse a szerencsétlenségbe, hogy volt tartalék autó! És mit csinált meg a szerelő 54ezerért????? De remélem vissza is viszitek, mert 48 órán belül garanciális! Tapasztalat!!!!!! Sajna már mi is jártunk így bár azért nem volt ekkora nagy összeg!
Az itthon lét! Már bocsánat, hogy egy szóval jellemzem, de szó szerint fasza! Még nem akarok vissza menni igazából dodozni! Itthon kialakult egy megszokott kis életke és ezt nagyon nehéz átváltani! Jó volt dodozni is ne értsd férre, de még itthon a helyem!

Amúgy ma megyek 17-30-ra ciszta leszívásra! Kérlek titeket szurkoljatok! Bár nem tudom hányan olvassátok el addig a hszemet! De azért aki teheti gondoljon rám!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Helló!
Zugolvasok, igen... melóból, ezért irni nem igazán tudok.
Este mire hazaérek, összeszedjük a gyerekeket, aztán még uzsi, kaja, főzés stb. eléggé rossz már így dolgozás mellett mindent megcsinálni.

Nóci drukkolok!

Mindenkinek üdv!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati!
Örülök, hogy jöttél és legalább zugolvasol! Most már tudom én is milyen marha nehéz és fárasztó kicsi melett dodozni és háztartást vezetni! Nem irigyellek!
Köszi a drukkot rám fér! Pláne, hogy apa telefonált, hogy nem bizti, hogy haza ér és a tesommal kéne mennem ami mindaddig nem is lenne baj mig ha Ő nem lenne olyan hisztis! Mert ha kicsit várni kell akkor nagyon lökött tud lenni!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Nos túl vagyok rajta! Én akinek a fájdalom küszöbe a béke segge alatt 20cm-el van és én azt mondom nem fájt akkor ez így is van! Nos egy baromi nagy fecskendőt tűvel képzeljetek el uhuzás közben belémszúrták kiszivták és kész! nem tartott tovább a beavatkozás 1 percnél! De bevallom annyira féltem, hogy kint a vároban már reszkedtem és miután a doknéni kihuzta a tűt elsírtam magam, de csak a stressztől nem azért mert fájt volna! Nekem mindig így jön ki a stressz! Én ilyen vagyok! Jővő hét szerdára lesz meg az eremény! De a lényeg, hogy szegényebb vagyok egy cisztával!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, borzasztóan örülök, hogy nem fájt, és túl vagy rajta!!! Én tegnap suliban voltam, így nem olvastam... :(

A mérésem 3as lett, a félév pöpeckemény lesz, meghülyülök, lehet nem is tudok jönni most egy darabig megint... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem fogjatok elhinni megint irtam es mire a vegere egy bucsukepet akartam biggyeszteni lefagytam megint :twisted: Olyan merges voltam :evil: Most nem irom ujra de holnap megprobalok jonni megirni megint :x


puszilok mindenkit :!: :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Na végre megvolt a dani kukijának vizsgálata tegnap
Nem kell müteni csaj kenegetni A kicsi egész nap nagyon nyügos volt

Núcika
Örülök hogy tul vagy rajta és hogy nem fájt

Többiek merre vagytok
kriszti0406
 
 


Sziasztok! Most csak gyors bekukk! Tegnap este kaptam egy sms-t NIkebabától nem jó még a netük és azért sem tudna jönni mert meghalt a nagymaija! De üdvözöl mindenkit!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szegény... :( részvétem :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csucsu
igen, megy ki megint. Nem jó, de ugye vmit vmiért :roll:
Hogy vagytok?

Zsani
egyrészt jó, hogy nincs főnök, csak ez egy családi vállalkozás, apuka épített fel mindent, és most adja át a lányának. Szóval most apuci meg anyuci szól bele mindenbe, de elég ritkán vannak ott, meg inkább csak telefonon beszélünk :wink:
MIlyen teákat iszol?
És mit csinálsz hajnali négykor??? Nem bírtál aludni?

Nóci
itt még szabi se nagyon van, nemhogy fizetés nélküli. Ha kimegyek, felmondok, de ha nem, ők mondanának fel, ez nem olyan cég... Magánvállalkozás, asszem ezzel mindent elárultam
:roll:

Kriszti
autót sajnálom, de még jó, hogy volt másik.

Kati
sokat gondolok rátok! Remélem, hamarosan rendeződnek a dolgaitok!
Munka mellett nem egyszerű az élet :roll:

Bri
jó hogy jöttél! Remélem, hamarosan lesz türelmed és időd újraírni :)

Velem semmi különös, én dolgozok, párom német órákra jár. Nem sok időm van, van, hogy későn érek haza, meg hogy itthon van a párom, esténként főzök is vmit. Hétvégén meg takarítok, mosok, barátokkal, rokonokkal találkozunk, így időm semmi.
kitty22
 
 


Sziasztok.

Sajnos rossz hírem van.
Nincs már baba. Most jöttem haza a kórházból.
valami miatt meggondolta magát a kis életke. Éjjel féjt a hasam majd kimentem wc re és kevés vér volt. Vissza feküdtem azt hittem netán az aranyeremtől olyan a papír. De éreztem baj van csak nem mertem bevallani.
Hajnali 5kor már nagyon fájt mindenem. Akkor már nagyon véreztem és görcsöltem. Jött fél óránként majd 20 és 10 percenként szabályos fájások.
Reggel ébresztő család Szabina át Mamához mi mentünk a kórházba. Külső méhszáj zárt belső nyitott és hihetetlen mennyiségű vért jött már a doki is megijedt. Minden papír nélkül irány a műtő. Azt mondták ha kevés a kaparás akkor nagy hasi műtét. DE hálistennek elég volt. A peteszák megmaradt az jó nagy volt. A kis babánk pedig nem maradt velünk. MÉg pár napot ha vár a 12hetet betöltjük és ...
Saját felelőségemre kijöttem estére .
Most gyenge vagyok de azt érzem a lelkem nem tört össze teljesen. Még most is azt mondom lesz kistesónk.
Megyek pihenni mert gyenge vagyok sok puszi.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu!
Nem tudom hirtelen mit írjak...
Részvétem mindannyiótoknak, sajnálom, hogy így alakult.
És továbbra is drukkolok a kistesóhoz, sok sok energiát küldök
neked a gyógyuláshoz!

Puszi nektek!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Jajj Csucsu, annyira sajnálom!!!!! :(

De!!!! Tényleg így van, lesz kistesó!!!! Punktum!!! Pihenj sokat, ilyenkor kell... mielőbbi gyógyulást kívánok testileg is, lelkileg is...

Kitty, palást teát iszok, a doki javaslatára, mondta, hogy ha premenst nem tudok szedni (nekem nem tett jót), akkor igyam ezt, PMS-re ez is jó, a hőm nem tette indokolttá hormon felírását... :) sőt meg is lettem dicsérve, hogy csodásak a görbéim :)

Azért kelek hajnal 4kor mert 1) nem tudtam aludni 2) tanulni kell... (am ha melóba megyek, mindig ilyenkor kelek, vis fél 4kor... :roll: )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csucsu
nagyon sajnálom, de fel a fejjel! Ez a kisbaba megmutatta, hogy igenis, lehet nektek még orvosi segítség nélkül is babátok, és lesz is!!!
Pihenj sokat! Puszi

Zsani
nem irigyellek a korai kelésért, nekem még a hat is sok már hétvégére. Ha még akkor is korán kellene kelni, tuti rövid távon kidöglenék :roll:

Mi tegnap párom mamájánál ebédeltünk, aztán du. átmentem cherryzni a barátnőmhöz, meg fodrászkodott rajtam (fodrász, és mikor ilyen kedve van, hagyom magam :lol: ), aztán megnéztük a való világot. Fiúk meg gépeztek :)
Ma meg anyósáknál ebédelünk, du. megyünk rokonomhoz, meg barátokhoz, holnaptól meg ismét meló :roll:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Muszály rossz hirre jöjjek???

Drága Csucsu! Annyira, de annyira sajnálom! Annyira nehéz most megfelelő szavakat használnom! De tudod, hogy probáljak vigyaszt nyujtani neked talán jobb, hogy elment a babo vissza az angyalkákhoz mert biztos beteg volt s a jó isten így akarta, hogy neki nem most és nem hozzátok kell megszületnie! Nézd a mi példánkat! Nagyon sajnálom! De ami viszont jó, hogy pozítivan állsz a dolgokhoz! Lesz kistesó punk tum! 6 hét múlva ujra egymáséi lehettek!!!!!!!!!!! Minden téren és akkor közeleg kistesó ideje!

Kitty! Jó, hogy ilyen sürü a program! És azzal valóban mindent leírtál, hogy magán cég!!! Ennyi! Ott nincs kecmecc!!!

Kati! Azért, ha van egy csepp időd akkor azért gyere! Mesélj, hogy van apa?? És a gyerekek??? Lillus, hogy viseli a bölit??? Megszokta már???

Zsani! Én sem irigyellek a koreai kelésért!!! De mikor rendesen dodozni jártam még manca elött akkor én 4-re jártam dodozni jobbesetben 5-re! Vgy mégjobb délutános voltam! Bár tanulnom nem kellett ami sok elöny!!!!

Mi minjá indulunk barátainkhoz ebédre! Háállelujaa!! Nem kell főzni!!!!!

És én örülök Olivér tegnapi kieséséhez!!!! :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt! Itt szépen szálinkózik a hó!!!! Nálatok is???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, itt elvileg még nem! :) De fog állítólag... :( Pedig azt hittem, már itt a tavasz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Itt sem esik már azaz nem szálligózik! Hál istennek csak tiszta trutyi idő van! Én is úgy voltam vele, hogy itt a tavasz! De nem! :? :? :? De remélem ezen a télen vége már az összes csapadéknak! Basszus olyan sok volt már, hogy az hihetetlen! Olyan drága minden!! Pölö egy kg cukor 280Ft!!! :o :o :o :o Mikor megláttam a hajamat téptem! Szal most már kérjük az ideális időjárást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Itt még hószállingózás sem volt, csak hideg :? De legalább időben hazaértem, megkértem a cég állatorvosát, hogy hozzon haza (amúgy ő is falubeli) :wink: Mire párom hazaért, már begyújtottam, meleg kaja volt, összepakoltam, stb. Ez volt a Valentin-napi ajándék (mi nem ajándékozzuk egymást, sztem ezek az apró figyelmességek sokkal többet érnek). Én kaptam egy szál vörös rózsát :D
Megyek teregetni, aztán VV-t nézni :lol:

Szép estét!

Kép
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty! A hidegből itt is kijutott, de rendesen!!!

Nos én tegnap kaptam apától egy relax párnát persze vörös színű vagy piros kinek mi tetszik és szív alakú! Jól esett! Ez az egyetlen ünnep amit nem felejt el! Ja és a szülinapját is elfelejti ezért szoktam neki napokkal elötte pedzegetni!!! Én meg ma vettem epret nem volt szerintem drága 250Ft volt negyed kg! Úgy terveztem manca hamar elcsucsul és akkor kirugunk a hámból! Kis pezsi meg egyebek, de csak az eprezés jött be! Apa beájult majdnem én is, de lementem tápit csinálni aztán kipattantak a szemeim és ide ültem erre apa is kijött, hogy Ő most konkrétan tejet inna! Ivott köbö egy litert és már csucsul is!
Nos asszem én is megyek legyetek jó rosszak így Bálint estéjén!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kivel mi ujság??

Csucsu hogy vagy????

Többiek??
Ki mit főz ma??? Ötlet kéne!!! Bár paprikás krumplin gondolok, de nem is tudom! Valami egyszerű és gyorsra gondoltam!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, akkor lehet nem az én tippem lesz az igazi, de én ma brassóit csinálok... :) de az nem olyan gyors, vagy nem tudom... (mondjuk még sose csináltam, de egyszer mindent el kell kezdeni :D )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Én meg ma nem főztem (huhh, de nehéz lehetett kitalálni :lol: ), tegnap meg a fagyóból ettünk. Volt sertéspöri meg cigánypecsenye, egyik sem egy gyors kaja...
Munkahelyen kaptam egy sráctól egy üveg cherryt, így hétvégén sem halok szomjan :lol: :oops: (lassan már azt hiszitek, alkesz vagyok, pedig nem is :oops: ).
kitty22
 
 


Sziasztok!
A végleges ötletem paprikás krumpli!
Csajok! Én kérdeznék olyat szerintetek lehet egyhuzamban több napig pém??? Basszus ez már a 4. nap, hogy fáj a pocim mensisen és van olyan tojásfehérje szerű folyásom! Mondjuk pém az elvileg mostanában kell lennie most van itt az ideje mert félidőben vagyok, de ezt mindig csak egy napig éreztem meg láttam ezt a jelenséget a tisztaságimban, de mondom ez már a 4. nap! Akkor most nagyon fogékony lennék, ha most akarnánk a kistesót??? Pedig még nincs itt az ideje és nem is igen teszünk érte szal nem lesz! Csak úgye ez nem baj??? Mint mostam nekem ilyen még nem volt! Sőt mikor a mancikát erősen gyakoroltuk elötte sem vettem még hasonlot se észre!!!! 8)

Zsani! Hmmm! Brassoi! Nyam! Azt ettünk a 7végén! Szerintem az is pikk pakk kaja!na jó azért annyira nem, de 1 óra alatt Á-tól cettig kész!! és holnap???
És hogy sikerült a preimer kaja?? Úgye nem is volt ördöngösség??!! Hogy izlett apának???

Kitty! Én látod sosem teszek el fagyiba ilyen kész kajákat! Te csinálod jól!!!!
És különben is! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de hogy is hiszünk alkesznak!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csak az a baj, hogy minket nem hivsz segíteni elfogyasztani pedig szerintem mind benne lennénk!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, tegnap hányingerem lett este, így nem lett brassói, majd ma! :) Ha nem lesz hányingerem :D Szóval tegnap este pizza volt... így ma ugye brassói lesz (második felvonás), holnapra meg paprikás krumplis tésztát akarok csinálni kolbásszal, meg venni hozzá céklát, vagy öreg lebbencset, még nem döntöttem el :roll:

Kitty, az alkoholizmus nem a garrone cherry-nél kezdődik :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Na mitől lett hányingered???? Krumplis tészta se rossz ötlet, de valami másmilyen tésztára vágyom! Ohh lehet csinálok egy kis mákos tésztát! Huhh nah ahoz nem kell tudomány!!! Ezt asszem most gyorsan le tudom! Bár ez számomra nem igazán kaja meg apának se ez csak úgy gyorsan át szalad az emberen! Kell ehez még vbalami laktató is! No majd csak ki ötlök valamit!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nem tudom, mitől lett hányingerem, lehet a buszon a benzinszag tette be a kaput... :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Csórikám! De te nem vonattal jársz??? Mert a múltkor minha azt írtad volna! :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, vonattal, de az állomásig BKV-zok :D azokba meg szerintem visszakötötték a kipufogót, nagyon gáz :D

Na, megcsináltam a brassóit, isteni lett!!! :) ma rántotta lesz, holnap egyedül leszek, nem tudom, mit főzzek... szerintem nem is főzök, vagy nem tudom, csak valami nagyon egyszerűt (muszáj főtt kaját ennem, különben vége az emésztésemnek :( )

Ki hogy van? Mindenki eltűnt?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Naa örülök a brassoi sikerednek! És hogy hogy egyedül leszel??? Apa???
Ha egyedül leszel akkor én a heléyedben vennék valami mekit vaghy valami gyorsat ilyen mikros kaját oszt csokolom! Szerintem ennél egyszerübb nem is kell!

Többiek tényleg nagyon eltüntek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is csak örökké gondok vannak hétvégén meg nem férek a géphez a gyerekek miatt

Csucsu
Nagyon nagyon sajnálom ami veletek történt küldök egy kis lelki feltöltödést Örülünk hogy ilyen pozitivan állsz a dolgokhoz

Nóci
Nálunk vadas volt csötésztával ma meg husleves lesz Vettem 2 pulykacombot abbol

Jeanner
Lehet nem véletlenül van hányingered Mikor kellene megjönnie

az autonk a szerelönél megint kellett fizetni 50 eztret valamilyen alkatrész cseréjééert és még tovább kell fizetni mert nem tudják mi a baja Volt a lánykámnak tegnap farsangja és mi is elmehettönk Szerintem tök jo volt
Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Kriszti, szerintem inkább csak valami gyomorrontás volt, előfordult már többször is...

50.000-et??? Az jó sok basszus... :( Örülök, hogy a farsang jó volt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: