Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Magdolnam: kitartást a diétához. Lizáért mindent!!! ;) Már csak pár hét és kint lesz ;) Szorítunk nagyon!

Holka: Kende is jól bírja a meleget. Én kevésbé. De ő annyira szeret kint lenni, hogy ha tehetné haza se jönne. :) Jó lenne egy kertes ház, akkor egész nap kint lehetne az udvaron, de hát ez van. Nekem após lakik vidéken, és sokszor megyünk hozzá, és ott sokat tud kint lenni. :) Hű de szép pocid van. Gömbölyödik rendesen :)

Márti: drukk, hogy hétfőn jó híreket kapj! És nyugodtan indulhassatok Angliába.

Lilla: lassan középidőd lesz! Hajrázzatok, bár tudom mindig hajráztok. Mikor mentek dokihoz? Bejelentkeztetek már?

Nati: tegnap este írtam privit. Hű de jó, hogy már érzed a csöppséget. Tényleg szupi érzés. Én is imádtam. :)

Muffin: nagyon szép a lakásotok. Egy véleményt meghallgatsz? Csak jóindulatból mondom. A pelenkázót szerintem tegyétek át máshová, az ajtóban nem lesz túl jó helyen. Ha valaki belép és épp a kicsi a kezedbe lesz hát nem lesz kellemes élmény ;)

Andy: juhééé, akkor most már pihizz egy kicsit! Megérdemled!

Ditta: drukk hétfőre! Tuti minden okés lesz!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nini laptető. Ezer éve volt ilyenem :) :) :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Ez a laptető tuti jelent valamit. Remélem babát. :lol:
Igen, bejelentkeztünk. Június 25.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Ditta
várjuk hétfőn a boldog élménybeszámolódat :D

Nati
2 hónapot várjál majd elkezdhetsz tornázni,de sokat igyál és ne fáraszd ki magad és semmi ami mellizomra menne...
Nekem nem volt kapacitásom az éjszakázások mellett nappal tornázni.... :wink:
És a lényeg a sok folyadék bevitel,értsd ugy míg szopizik a baba közben megiszol 1-2 dl innivalót.. a kaját meg odafigyelve össze lehet válogatni,hogy ne legyen hízlaló de megfelelő összetételű legyen.


Viri
mi is erősen elgondolkodtunk az elmúlt hetekben atelek vásárláson...nagyon jó dolog lenne egy kert!!! :)

Mindenkinek szép hétvégét
holka
 
 


Lilla
hova mentek nyaralni? Biztos jó kis tengerpartra,igaz? :D
holka
 
 


Holka
Olaszország, Bibione
Szupi hely, már párszor voltunk ott.

Kép
p__lilla
 
 


viri, köszi a jótanácsot de egyrészt abszolut nem tudjuk sehova máshova tenni, másrészt meg mivel csak ketten lakunk itt, nem is szoktuk becsukni az ajtót. Ja, meg oldalról fogok pelenkázni, mert a fiók is arról van. De mindenesetre tényleg köszi, minden tapasztalat jól jöhet még. :)

én valamiről lemaradtam. ditta duplázik???

ditta, nem lesz sokáig jó, de reméljük, hogy majd a tetőtérben sikerül megcsinálni a gyerekszobákat addigra mire ezt az ágyat kinövi és akkor oda kerül már a nagyobb ágyba. Merthogy most nem fér el nagyobb... :)

lilla, olaszország... Remélem a gólyákat is viszitek. :)

na most azt hiszem ennyi mert eddig is nagyon sűrű volt a hétvége és még holnap is van egy csomó minden. De ha minden igaz, akkor jövő hétvégére kész vagyunk az összes külső munkával. Majd arról is teszek fel képet. És köszi a dícséreteket. :)

Jó éjt mindenkinek! :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Nálam:
a kíváncsiság kedvéért szúrópróba szerűen csináltattam egy éhgyomori és egy evés utáni (1órával) tesztet, hogy miként állok a cukrommal. 3,7->6,1-re ment fel. Azt hiszem jó úton járok. És már nem vagyok éhes a diétától, csak rá kellett hangolnom a szervezetemet. Szerdán lesz a profil, itt hivatalosan veszik és regisztrálják az eredményeimet. Erre nagyon drukkoljatok, max 6,5ig mehet fel.

Más:
behoztak egy lányt hozzánk, sajna a mi szobánkba kaptuk... 39-40fokos folyamatos láza van..... Valahogy kerülöm a szobánkat, csak nem ücsöröghetek állandóan a folyosón vagy sétálgathatok..... Tök király....

Puszi mindenkinek!!!
magdolnam
 
 


hú most nézem, már bőven a 34. hétben vagyok és a baba igencsak 37 hetesnek felel meg.... Azt hiszem kezdek pánikolni.....
magdolnam
 
 


kardomba dőltem!!!!!!!! Ma reggeli cukormérésem 8,2 :shock: :shock: :shock: :shock:
magdolnam
 
 


magdolnam!

kitartás!
igen, próbáld kerülnia beteg nőt, de biztosan nehéz. ha meg a folyosón ücsörögsz nehogy felfázz, vigyázz magatokra!

a baba szerintem azért tűnik nagyobbnak, mert a cukor befolyásolja a méretet, nem?
vagy rosszul tudom? ha rosszul, akkor bocs.
sokat gondolok rád, és együttérzek, csak nekem itthon kell diétáznom, azért nem mondok semmit. de azért veled vagyok!!!!!
nekem is nehéz a diéta, főleg mert ballagás volt pénteken, tele sütivel, ma meg babazsúr, gondolom tele tortával.
na mindegy, én mára megfőztem, várom hogy keljen a kakaós csiga tésztája. persze abból is csak egyet eszem majd, de a gyerekek imádják, főleg ha aprókat csinálok. remélem sikerül

szép napot mindenkinek!
bár jobban is süthetne a nap

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!
Magdolnam:
Most olvasom, hogy mi a helyzet! Ennyi a cukrod? A terhelésnél nem volt semmi gond? :shock:
Hova fektettek be?
Kitartás neked, nincs már sok hátra!

Mi:
voltunk uh-n, minden rendben van, Zsebike 3 cm-es ,kaptam képet is róla, mert annyira édesen ücsörög a méhemben, hogy a dokinak nagyon megtetszett :) Megkérem Apát, hogy scannelje be, és felrakom :)
27-én megyek az Istenhegyire, nagyon várom már, remélem minden ok lesz vele :)
Ja és ma először meglátogatott a róka :shock: A 8. héttől elmúlt az émelygésem, most meg ebédre csináltam az ubisalit, ennek az illata, meg a csirkepöri, és a leves együtt úgy felkavarták a gyomrom, hogy viszont láttam a reggelimet..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1213541539.009.jpg[/img] Zsebikénk henyél :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
De cuki ez a kép!! :)
Mi holnap megyünk, már tök para vagyok..... :roll:

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta
Hová mentek uh-ra? Majd tegyél fel képeket!

Mágnes
Én 24-én megyek az istenhegyibe uh-ra. Kár, hogy nem találkozunk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes, nagyon édi a picikéd.. :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Mágnes!

nagyon szépek vagytok!

uh-sok kérünk majd képeket. holnap megyünk mi is. én most nagyon kíváncsi vagyok a babóm méreteire, mert 4 hete még csak 580 grammos volt, most már el kell érnia az 1 kilót is. remélem van akkora.

Nati!
te mikor mész a 18.hetes genetikaira? AFp-d megvolt már?

Ditta!
remélem este beszámolsz a dokiról, nagyon várjuk!

Magdolna,, Holka! hogy vagytok?
kicsit lassult a topik csajok, tessék írogatni. most már jobban ráérek, bár még 9-12ig dolgozunk 2 hétig.....

Kép
andyfekete
 
 


Mágnes!

nagyon szépek vagytok!

uh-sok kérünk majd képeket. holnap megyünk mi is. én most nagyon kíváncsi vagyok a babóm méreteire, mert 4 hete még csak 580 grammos volt, most már el kell érnia az 1 kilót is. remélem van akkora.

Nati!
te mikor mész a 18.hetes genetikaira? AFp-d megvolt már?

Ditta!
remélem este beszámolsz a dokiról, nagyon várjuk!

Magdolna,, Holka! hogy vagytok?
kicsit lassult a topik csajok, tessék írogatni. most már jobban ráérek, bár még 9-12ig dolgozunk 2 hétig.....

Kép
andyfekete
 
 


Mágnes!

nagyon szépek vagytok!

uh-sok kérünk majd képeket. holnap megyünk mi is. én most nagyon kíváncsi vagyok a babóm méreteire, mert 4 hete még csak 580 grammos volt, most már el kell érnia az 1 kilót is. remélem van akkora.

Nati!
te mikor mész a 18.hetes genetikaira? AFp-d megvolt már?

Ditta!
remélem este beszámolsz a dokiról, nagyon várjuk!

Magdolna,, Holka! hogy vagytok?
kicsit lassult a topik csajok, tessék írogatni. most már jobban ráérek, bár még 9-12ig dolgozunk 2 hétig.....

Kép
andyfekete
 
 


na, 3szor rakott be csajok, ezt hogy csináltam, eddig mindig kiirta hogy többet nem írhatok egyszerre
na tessék engem utánozni:)

Kép
andyfekete
 
 


csajok, én ma úgy kibuktam, hogy csak na. Ugye amikor kiderült az utolsó probléma is a bébivel, akkor mondták, hogy akkor legyen inkább I-es női. Akkor beszéltem azzal a dokival akit javasoltak, és mondta, hogy majd a 35. betöltött hét után jelentkezzek nála ctg-re. Így is tettem, két hete voltam nála. Akkor először voltam megvizsgálva az egész terhesség alatt, de teljesen zárt volt a méhszáj. Mondta, hogy a múlt héten szabin lesz, akkor majd az ügyeletes megnézi a ctg-t, utána héten (most) meg menjek hétfőn. Én mentem is. Megint 5! órát vártam! Amikor kb. két órája ültem ott, akkor pont jött kifelé, de nem ismert meg (mondjuk nem is találkoztunk sokszor, de azt gondolná az ember, hogy ha valahol ennyi probléma van, azt csak jobban megjegyzik... na mindegy. Szóval vártam, vártam és miután végre megvolt a ctg, egy csomót kellett megint várni, mire behívott ugyanaz a doki aki múlt héten. Kiderült, hogy az 'én' dokim már elment. Szerintetek? Úgyhogy eldöntöttem, hogy nem érdekel mostmár az egész. Ügyeletben fogok szülni. Jövő hét csütörtökön kell mennem újra. Akkor leszek 38+6. Múlt héten volt labor is, annak sem nézte meg senki az eredményét, ma nem volt ugye vizsgálat sem. Úgyhogy azt sem tudom, hogy a laborom rendben van-e, azt sem, hogy nyílt-e valamit a méhszájam, ráadásul még az utolsó uh sem volt meg, úgyhogy méhlepényről sem tudok semmit, bébi fekvésről sem, súlyról sem, meg egyáltalán semmiről. Szerintetek legyek nyugodt??? A tököm tele van a rendszerrel. Én nem tudom, hogy hány babáról tudják előre, hogy beteg lesz, de nem hiszem el, hogy arra a kevésre ne tudnának egy kicsit jobban odafigyelni (legalább az anya megnyugtatása miatt). Mi a ****-ért nem tudják már elindítani? Kb. úgy érzem magam mint akit bedobtak egy sarokba és amíg nem kezd el ordibálni hogy mostmár valaki csináljon valamit, addig senki nem csinál semmit mert nem akarja magára vállalni a felelősséget. Az, hogy ebbe egy ember tönkremegy, az senkit nem érdekel!
Na nem akarok negatívkodni, csak már tényleg elegem van. Majd írok még ha kicsit lehiggadtam. (Ja, és mai leletnek megkaptam a múlt hetit, annyi különbséggel, hogy tollal át van javítva a 36 hét 37-re... Szerintetek?

KépKép
muffin
 
 


Szia Muffin!

Elhiszem, hogy kivagy. Sajnos a magyar egészségügy ilyen, nem érdekli őket más nyomora. Igazad van, legalább a problémásabb kicsiket hordó anyákra figyelhetnének, hiszen nekik amúgy is megvan a maguk baja. Most már simán megindíthatnák a szülést, hogy mielőbb derüljön ki, mizu a bébiddel. Nagyon együttérzek veled, és kívánom, hogy valami csoda történjen!!!!
Olyan jó lenne, ha jönnél szülés után, hogy egészséges a pici fiú, és tévedés volt.....
Nagy ölelés, és kitartás Muffin, oksi? :wink:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, lesz még egy kisfiam! :) :)
SAjnos képet nem kaptunk, mert elég futószalag-szerűen ment minden, nem is a dokim uh-zott, de a lényeg, hogy mindene okés! :)
De majd a 25. hét környékén megyünk 4d-re, ott kérek mindent!

Vittük a gyerkőcöket is, mert Atit vinni kellett a sebészetre a fütyi miatt, és úgy néz ki, júl. 8-án műtik. :roll: Sajna olyan mértékű a szűkület, hogy nincs más megoldás.
Veronika meg kicsit pityergett, amikor megtudta, hogy fiú.......de a kocsiban már megbeszéltük a dolgot, és mégiscsak jó lesz neki a fiú is........ :D

Muffin :)
Húú, elhiszem, hogy ki vagy akadva........azt hinné az ember, hogy a rendkívüli esetekre valahogy jobban odafigyelnek...... :evil:
Szorítok, hogy túl legyél az egészen, és a bébi jó kezekbe kerüljön, és hogy ne legyen nagy baj!!!!!!!!

Ja, és a doikm megnézte az uh-s papírt, annyit mondott, tökéletes, és most sem vizsgált meg...... :roll: nem mintha annyira hiányozna, de a 8. héten nézett csak belsőleg.......gondoltam, most biztos fog, de azt mondta, ha nincs semmi panaszom, majd csak a 24. héten nézi a méhszájat. és nem vett el pénzt most sem, csak egy üveg italt kapott....ha a korábbi dokimnál maradok, akkor mostanra már kb. 30 ezernél járnánk.........

Na megyek, Atit valahogy meg kéne pisiltetnem, mert nem mer, azt mondja, csípi neki, valami jódos vattával megpiszkálták szegénynek.........

Bocsi, ha nem írtam mindenkinek, puszi!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Muffin
nagyon meg tudom érteni a kiakadásodat. Én is kívánom, hogy valami jó dolog történjen veletek mostmár. Ha Eliot végre megszületik, talán minden végre ok lesz. Remélem nem lesz akkora baj, mint amekkorát mondtak nektek.
Ha jól látom, már amúgy sincs sok idő a 40 hétből, de lehet Eliot még nem készült fel arra, hogy kibújjon.

Andy
24-én megyek uh-ra. AFP nem volt, mert integrált tesztet csináltattam, így az már felesleges volt. De az értéke 1,0 lett. Az normális.

Ditta
Gratulálok a kisfiúhoz!

Persze ma reggel sikerült egy rosszat mozdulnom és becsípődöt egy ideg a nyakamban. Ne is mondjam majd becsinálok úgy fáj. Alig tudok mozogni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin
és a sokféle szakterület dokija akiket írtál,hogy le vannak fixálva??
Én nagyon nem szeretem a klinikát mert tényleg hihetetlen futószalagszerű.... egy kis kórházban ilyen nincs.hogy senki nem nézné meg mi a helyzet....
Elhiszem,hogy kiakadtál...azért nem ártana mégis valakivel beszélni,hogy a csapatot rögtön mozgósítani lehessen!!


Andy
vagyok csak tegnap olyan jót pakolásztunk a szekrényekben,babavárósan készülődve....
Tegnap reggel mi Henivel 9-ig aludtunk, párom pedig 8-kor már a boltban volt és mire mi felébredtünk tálcán feldíszítve várt minket a reggelink..és nincs semmi alkalom csak egyszerűen ari volt :D
Múlt héten segített anyósom és 3x is vitte Henit játszóra helyettem...és már ennyitől is érzem,hogy kezdek fittebb lenni és nem olyan állandóan lefáradt.....

Ditta, Málna
gratula a babókhoz! örülünk a jó híreknek!!!
holka
 
 


Magdolnam
azt még elfelejtettem este írni, "hogy nem kardodba dőlni"..mert a stressz is emeli a cukorszintet.... megy a drukk,hogy rendeződjenek az értékeid!!
Nincs kedved lopni még egy kis netet??? :wink:
holka
 
 


Sziasztok!

2 napig nem tudtam jönni. Vasárnap Kende tiszta hiszti volt, gondolom a front miatt. Tegnap meg Pesten voltunk Kismama napon. Ez egy céges buli volt. Egész jó volt. :)

Lilla: fú van még egy hetetek lelkierőt gyűjteni a dokihoz! Drukk! És hajrázzatok ám most!
De jó lesz nektek Olaszba. Remélem addigra lesz egy potyautasotok is :)

Muffin: sajnálom, hogy ilyen dokik közé kerültél. Tényleg figyelhetnének rád egy picit jobban, főleg mert tudják, hogy mi a helyzet veletek. Én azon a véleményen vagyok, hogy ne indítsák meg neked a szülést. Eliot úgyis tudja mikor van itt az idő, hogy kibújjon. Addig amíg a pocidban van addig is fejlődik, gyarapszik. És ha tényleg nincs is vele komoly baj, akkor meg egy korán megindítás problémákat hozhat. Remélem nem haragszol meg, hogy ezt írtam.

Magdolnam: hatalmas drukk holnapra!!!

Mágnes: édes a kis zsebike :)

Andy: mizu? Gyere, ha hazaértél!

Ditta: hurrá és grat a kisfiúhoz :) Jujj szegény Ati. Nem lesz könnyű neki a műtét. :(

Többiek merre vagytok?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Hú ma nagyon elfáradtam, pedig még nincs is vége a napnak. Anyuék vidéken vannak dolgozni és mamám arra gondolt lepjük meg anyut azzal, hogy megpucoljuk az összes ablakot. Hát ne mondjam van elég ablakfelület nálunk. Persze papám a lelkére kötötte, hogy én nem mehetek fel a létrára, nem cipekedhetek és nagyon vigyázzon rám, no meg magára is. Nos egy kicsit fura volt nézni, hogy a 75 éves mamám rohangál fel-le a létráról. Persze azért én is tettem-vettem. Felmostam, porszívóztam a takarítás után. Ahol meg nem kellett létra ott én is besegítettem. Valamint főztem ebédet is, nagyon finom lett.

Azt hiszem ma se kell altatni majd.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, bocsika, hogy mostanáig nem jöttem, de rengeteg elintéznivalóm volt. Az eredményeim még nincsenek kész és ma éjjel indulunk :evil: :evil:

Ugyhogy pusszantás mindenkinek, szoritsatok, hogy minden rendben menjen az utazásnál!

Legyetek jók! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!

hát, ma megint csúszás volt, 18,15 helyett majdnem 7 volt mire bekerültünk, de mégsem kellett 2-3 órát várni. picurink még minid KISLÁNY!
a méretei rendben vannak: bdp: 74 mm, AC: 242, FL: 55 mm. és 1300 gramm. aminek nagyon örülök az a súlya. tudjátok 4 hete a 25. héten csak 580 gramm volt. Úgy láccik, ami rámjött 1 hónap alatt csak 1 kiló(a diéta miatt), az szinte mind ráment a babára.
Úgyhogy mindene megfelel a 29.hetesnek.
és farvégű még a picike.

Holka, mikor illik nekik befordulni? még ráér, ugye?
de én tegnap mondtam a páromnak, hogy tuti a feje ittfent van a hasam tetején, mert annyit pisilek, tuti a lábával rugdossa a húgyhólyagomat. igazam volt. és szinte éreztem is a kobakját.
Levették a kenetmintát-3 hét múlva lesz eredmémy, hát nem volt kellemes.
A méhszájam zárva, ez a lényeg. és 3100, az jó? ki tudja?

na megyek eszem
még benézek, hátha valaki lesz, bár pangás van mostanában csajok!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Andy
a 35.hétig befordulnak 95%-ban ,utána már pici a helye nehezebben fordul be...de arra is van példa,hogy 37.héten fordul be ill. az utolsó uh-on látják,hogy mégis befordul...de ennyire a végén már nagyon fájdalmasan mocorog szóval az anyuka is érzi..
3100: teljesen jó a 3000.
3 jelöli,hogy 3 centis nincs megrövidülve (Az enyém 2cm de nincs gond azzal se)
1 jelöli,hogy a külső méhszáj kezd nyílni
de a két 0 a nyakcsatornát és a belső méhszájat jelöli,hogy az teljesen zárt..
holka
 
 


Sziasztok!

Lilla: képzeld 6-kor mégis kimentünk. Kende annyira ki akart menni, hogy hagytam magam. 1 órát voltunk kint és futólépésbe jöttünk haza, mert eleredt az eső :)

Nati: azért óvatosan a nagytakarításokkal.

Márti: jó utat nektek! Próbálj kikapcsolni! Sajnálom, hogy nem tudtad meg az eredményt az utazás előtt.

Andi: örülök, hogy minden okés volt és hogy még mindig kiscsaj :) A méhszájad meg rendben van, ne aggódj!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Viri
Sajnálom, hogy megáztatok. Remélem, ma már nálatok is jobb idő van, és ki tudtok menni. Itt most süt a nap. Holnapra már kánikulai meleget mond. Hát, mit ne mondjak, nem úgy néz ki.

Márti
Jó utazást kívánok nektek.
Sajnálom, hogy nem jött meg az eredmény, gondolom végig izgulod az egész kirándulást. De ne gondolj semmi rosszra, hiszen biztos jó az eredményed.

Magdolnamról nem tudtok valamit? Mikor mehet haza?

Andy
Úgy örülök, hogy Vivien még mindig kislány. :lol:
Én ezekhez az értékekhez nem értek, de ha Holka mondja, tuti jó minden. Örülök nagyon-nagyon.
De jó sokáig kell várni az eredményre.

Ditta
Gratula a kisfiúhoz!

Muffin
Kitartást! Már nincs sok hátra.
Sajnos a magyar egészségügy ilyen. :cry:

Nati
Te meg vigyázz magatokra. Ne erőltesd meg magad nagyon :!:

Mágnes
Tök szupi a baba sztárfotója. Örülök, hogy minden okés.

Bocs, ha valakit kihagytam.
Olyan szar ez a babanet. Tök lassú. Kb. 10 perc volt, mire odáig eljutottam, hogy írni tudjak.

Kép
p__lilla
 
 


hát igen, nagyon lassú
most kíváncsi vagyok, megint 3szor látjátok e amit írtam:)

kisvirág!
én is tegnap majdnem megáztam, sőt most is csöpörög. lementünk a nővérem lányaival a játszótérre, hát persze hogy akkor kezdett el pötyörögni, nehezen értették meg hogy esőben nem lehet homokozni. pedig mindenki ment el a játszótérről. mindegy. olyan hülye idő van, esni akar, de mégsem, most már kitalálhatná.

Lilla, én sem tudom, hogy lesz ebbből kánikula, de én semelyik kismamának nem kívánom a kánikulát, én elvagyok most ezzel az idővel. főleg mert nem találok szoknyát.

Kép
andyfekete
 
 


hát igen, nagyon lassú
most kíváncsi vagyok, megint 3szor látjátok e amit írtam:)

kisvirág!
én is tegnap majdnem megáztam, sőt most is csöpörög. lementünk a nővérem lányaival a játszótérre, hát persze hogy akkor kezdett el pötyörögni, nehezen értették meg hogy esőben nem lehet homokozni. pedig mindenki ment el a játszótérről. mindegy. olyan hülye idő van, esni akar, de mégsem, most már kitalálhatná.

Lilla, én sem tudom, hogy lesz ebbből kánikula, de én semelyik kismamának nem kívánom a kánikulát, én elvagyok most ezzel az idővel. főleg mert nem találok szoknyát.

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok!

Nem tűntem ám el, csak olvasni volt időm eddig.

Összefoglalva, mindenki nagyon vigyázzon magára, ne erőltesse meg magát senki, inkább 5* menjetek valamiért, minthogy megemeljétek magatokat.

Magdolnamnak kitartást, már tényleg nincs sok hátra.

Andi, meg már mindjárt a 30. héten vagy? Hihetetlen hogy rohan az idő. Énpedig holnap töltöm a 9. hetet. Rosszullét pedig még mindíg sehol:))))

Egyetlen egy dolog van, kikészítem a férjemet. Szerinte nem normális, hogy este 8 után folyamatosan el akarok aludni, és hogy nem lehet velem bírni. Igaz ami igaz tényleg elviselhetetlen tudok lenni néha. De remélem hamar túllendülünk ezen az időszakon, és tele leszek végre energiával.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Lilla: ma egész délelőtt esett az eső. Most délután is lóg az eső lába, de kimerészkedtünk egy kicsit, de már csöpögött mikor hazaértünk. Hát jöhetne már a jó idő.
Nekem is egész nap nagyon lassú a bnet.

Andy: itt is egész nap vacak idő van. Nem hiszem, hogy holnap kánikula lesz ebből.

Erika: én is sokat aludtam mikor pocakos voltam. Volt, hogy majdnem egész nap. :) Hát az hogy elviselhetetlen vagy az a hormonoknak köszönhető. Nyugi csak 9 hónapig tart :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Nálunk délelőtt szakadt..mentünk Henivel védőnőhöz...egy utcányira van és volt esernyőnk,ennek ellenére csurom vizek lettünk.
Mondjuk Hencém nagyon élvezi az ilyen időt is. :wink:

És most egész délután is szakad,csak addig volt jó idő míg Henim aludt....szóval nem sokra mentünk vele....és most estére már
kb a fejemen táncol :roll:

Ercsi
szerintem a fáradtság az a "mellékhatás" amit minden várandós megél az első trimeszterben...de leszel te még nagyon virgonc is!! :D
Én pl.mostanság vagyok teli energiával :D
De legalább nincs Vuk.
Én minden babvárásomnál az elején tök hisztis voltam...ez van...velejár...

Lilla
Nektek legalább tutira jó időtök lesz,mi a Balatonra megyünk majd...ott pedig ugyebár lutri milyen lesz az idő....

Viri
Boldog házassági évfordulót és szép ünneplést mára!!!
Hányadik?

Nati
Bocsi lemaradtam.....vizsgáknak vége?

Mártiéknak jó utat!!!
holka
 
 


Andy
Függöny biztos nagyon szép... :D Akkor külön szobája lesz kis Viviennek?
Hogy álltok a bababútor vásárlással?
holka
 
 


Holka
A mostani szélsőséges időjárás mellett, még Olaszországban sincs tutira jóidő. Tavaly pl. olyan hideg volt, hogy csak 1-2 nap tudtunk strandolni. De az idén jó idő lesz. :lol: És a Balcsin is. Mikor mentek?

Erika
De jó, hogy jelentkeztél. Gyere többször. Dolgozol még, vagy otthon vagy? Örülök, hogy rókakoma elkerül. Az alvás meg ugye jó dolog. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Holka: köszi a gratot. Ez a 4. évünk, de már 13 éve vagyunk együtt. :) Igazán holnap lesz az évforduló, nem is értem miért tette mára a vonalzó :) Az ünneplés elvileg pénteken lesz.
Fú de nem szeretem ha nem tudok kimenni a gyerekkel. Estére akkor már nagyon fárasztó tud lenni. Figyi ti hogy álltok a pelus leszoktatással?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Még dolgozom, de most nagyon nehéz hatékonynak lenni:shock:

Mivel a főnökömmel személyesen két havonta találkozom, acéges meetingeken csak, így jövőhéten kedden kénytelen leszek bejelenteni a babát, mert az azért ciki lenne, ha már akkor szólnék, amikor látszik.

Szerintem októberig fogok dolgozni, majd úgyis kiderül, hogy mennyire bírom.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Holka!

igen, nekünk másfél szobás a kispanelünk. A nagyszoba volt a vendégszoba, meg nappali. a kicsi meg a háló, vagy iroda. Itt fogadtam a tanítványokat is, egy 2személyes számítógép-polcos asztalnál. Ebben a kisszobában van még egy kihúzhatós ágy. Ez ittmarad. A számítógépasztal bekerül a nagyszobába, ott maradunk mi(vagyxis a férjem az elején:)), és a picibe átköltözöm a Vivivel. Itt lesz majd a kiságy meg a pelenkázó is. ha meglesznek, akkor fotózok.
jövő hónap elején akarjuk már megvenni.
remélem tetszik majd neki.

na megyek.
jó éjt mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


Halihó!

Erika
Ez teljesen normális jelenség. Én az első 3 hónapot szinte átaludtam. Este legkésöbb 9-kor elaludtam, reggel 8 körül ébredtem, de ebéd után megint lefeküdtem 1,5-2 órára aludni. Ha ezen átlendülsz, már több energiád lesz és férjedet is kárpótolhatod. :wink:

Viri
13 év az nem semmi. Mi idén leszünk 9 évesek! Számomra ez is hihetetlen! Gratulálok nektek és további sok-sok boldog közös évet kívánok!
Kende hogy áll a szobatisztasággal?

Andy
Nem lehet, hogy párod is át fog költözni a kisszobába, ha te is átmész? Lehet nem akar majd egyedül maradni, vagy egyedül hagyni titeket.

Holka
Vizsgákkal szinte kész vagyok. Szombati elmarad, csak egy beadandó van belőle, ez egy kicsit egyszerűbb így. Megírom pénteken és végeztem!!!!

Ma megvettem a Suttogó titkai I. könyvet. Valaki olvasta? Nagyon tetszik amit eddig olvastam. Ajánlom a szülés előtt állóknak. ha lesz időm a kórházban és utána itthon, megint el fogom olvasni.

Kép
Kép
nati80
 
 


El sem hiszem!!! Betöltöttem a 18 hete! Olyan gyorsan letelik ez a 40 hét, nem akarom sürgetni, mert életemben nem éreztem még ennyire jól magam. Még a narancsbőr sem érdekel a fenekemen, vagy az új "szerzeményem" a csíkok a melleimen. Fantasztikusan érzem magam. nem is értem azokat, akik tehernek érzik ezt az állapotot.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdiról:Ma volt cukorprofil, étkezés utáni értékek: 6.1, 4.1, 4.9. :D Nincs aceton,fehérje a vizeletben!! :D
Szóval a diéta segített,jók az eredmények. Ennek ellenére a helyettesítő doki azt mondta szülésig benn kell maradnia,de hétfőn jön a docens aki felülbírálhatja ezt a döntést.

Nagyon jó,hogy nem kell inzulin!!! :D Kitartás Magdolnam!
Szorítunk,hogy hazajöhessél még pár hétre szülés előtt!!!


Nati
Akkor neked is jöhet most egy kis kikapcsolódás….
Nem is szabad,hogy most a narabcsbőr egy pillanatig is zavarjon…most a kisbabád a fontos aztán majd regenerálódsz.


Viri
Az elmúlt egy hétben minden este belepisil a bilibe,de csak fürdés előtt…nem akar ráülni, szóval föléáll :D :shock: ….de míg egy hete várni kellett a pisire, mostmár rögtön megindítja a pisit :D …egyenlőre itt tartunk. Veszek neki a héten kis bugyikat és anyuméknál a kertben majd az lesz rajta pelus helyett….hátha így könnyebben megszokja,hogy ne a gatyiba menjen a pisi…Csak ugyi ehhez jó idő is kéne…. :roll:

Lilla
majd csak júliusban megyünk, addigra a medárdi esőzéseknek is talán vége lesz…

Andy
képeket várjuk,majd. :wink:


Anda
Azért ha lesz kedved akkor egy picit jelentkezz.....úgy megszoktam a kis esti rövid bejelentkezéseidet :wink:

Mint láthatjátok mostanában nem vagyok álmos :shock: ...este se és reggel se(pedig az elmúlt héten fél 1 előtt tuti nem aludtam el...),simán kiugrok fél8-kor az ágyból...sőt van,hogy éjjel ébredek és 1-2 órán át teljesen éber vagyok :roll:
holka
 
 


csak bekukkantottam. :) nati, tök jó, hogy ennyire jól vagy. Én is végig nagyon jól voltam. Igazából most sem panaszkodhatom, mert aludni is tudok, meg úgy nyűgöm nincs, de azért majd az utolsó egy-két hétben megérted hogy miért terhesség... :) Eddig én sem értettem. :) Mostmár kezdem. :) Még az a szerencse, hogy csak ennyire a végén.
Remélem mártiék jól utaztak és minden szuperül alakul nekik.
Viri, te meg holnap tesztelsz? Tök izgi :)

KépKép
muffin
 
 


Nati, nekem is megvan, nagyon jó könyv. Amúgy egy éve hajkurászom, szerencse, hogy idén újra kaidták...

Viri, gratula a házassági évfordulóhoz!
:P

Holka, jól bírod.... :lol: :lol:
NEkemis vannak napok amikor nem vagyok álmos :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Mostanában én is kevesebbet alszom. Ennek igazán örülök, főleg hogy mostanság 10 után is mocorog a baba, így ébren figyelhetem.

Kedden megvesszük a brendonban az "apróságokat", jó sok lesz, de ezen is túl kell lenni. Ti milyen lázmérőt vennétek? Veszek hagyományosat is, de azon felül fülhőmérőt vegyek vagy cumisat vagy homlokra valót?

Veszünk neki néhány játékot is. 1-1 csörgő, kendő rágókával, zenélős felhúzó és plüss ami a kedvenc lesz remélem.

Szerintetek lesz szükségünk termoszra az első hónapokban? Nem tudom érdemes e venni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, szerintem ternmosz még nem kell..
Én fülhőmérőt veszek, de a Brandon nagyon drága. Máshol is lehet kapni ilyesmiket....

Kép
Kép
odri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?