Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Örülök,hogy egyre többen vagyunk :D

Nika!
Puszilgasd meg helyettünk is a 7 hónapos nagyfiút.
Igazad volt,tegnapra kibújt a2.foga Gerdának. :)
Sajnálom,hogy problémátok van az alvással.Nem lehet,hogy jönnek a felső fogai?
Hozzátáplálást már gondolom elkezdtétek,hogy haladtok?Miket eszik már?

Vvviki!
Tényleg jól tettétek,hogy elhalasztottátok a pecázást.Nálunk is hatalmas vihar volt,nagy mennyiségű jéggel.Nem mostanában láttam ilyet.Mi épp bográcsozni indultunk anyósomékhoz,de a férjemnek gyorsan vissza kellett állnia a garázsba,mert az autónk látta volna kárát,ha elindulunk.

Nektarin!
Van már benned némi izgalom így a vége felé?
Gondolom megynugtató,hogy végre minden a helyén van,és nyugodtan jöhet a baba bármikor :)

Mókuska!
Teszel majd képeket a megújult szobákról?
Dani hogy viselte,hogy nem aludhatott otthon?

Meli!
Nálatok nem tette tönkre az idő a kerti partit?

Candi!
Ha itthon vagy jelentkezz ám,várjuk a bezámolódat.

KépKép
takido
 
 


Meli!
Sajnálom,hogy ilyen rossz napjaitok vannak.Nem lehet,hogy ezt a hülye időt érzi Deni?
Az elmúlt héten nekünk is volt 2 rossz éjszakánk,de nekünk tuti,hogy a pocija volt a ludas,teljesen be volt keményedve,és feszengett.Felkelt 11-kor,és 2 órán keresztül sírt,a férjem meg elkezdte,hogy biztos megint a kórházban kötünk ki.(ahelyett,hogy nyugtatott volna csak mégjobban felidegesített.)

KépKép
takido
 
 


Szia Dóri!!Nem tudom,talán az idő,de régen is volt front és vihar és meg is éreztük,de nem ennyire!!!Most is itt piheg a kezemben,20 percet aludt....és nem tud elaludni,most a szekrénnyel beszélget....aztán nemsokára jön a nagy ordítás :x
Nagyon sajnálom Gerda pociját!!!!!Nem tujátok elvinni egy teljes körű kivizsgálásra???Hátha kiderülne,hogy mi okozza ezt a gyakori hhasfájást-keményedést!!!

Nálunk 7 körül ért ide a vihar és egész éjjel dörgött-vllámlott!!!De jég nem volt..és mivel mined rosszban van valami jó:elmaradt a tüzijáték...most is be van borulva,lehet,h amiatt nyugtalan ma is...igazatok van....

puszi

Kép Kép
meli1118
 
 

 
 

sziasztok!

megint gyors leszek. elkezdtem a nagytakarítást a szobánkban, hát a kicsi nem élvezi ám, hogy a kiságy most csak a birodalma :twisted: :twisted: :twisted:

vihar itt is volt. A házunk előtt van villanyoszlop amit megcélzott egy villám. Hát az áram nálunk teljesen elment. Szomszédok közül is csak annak volt akinrek kétfázisú a bekötés, hát nekünk nem az. Viszont azoknál is elment az egyik.
Be lett jelentve az ÉMÁSZ-nál, hát egyenlőre nem értek ide :roll: :roll: délelőtt visszajött valamennyi, most már csak 2 szobában és az előtérben nincs. A szobánkba is a konyhából hoztam áramot :twisted: :twisted: így tudok gépezni :oops: :oops:
Amúgy azt mondta az ÉMÁSz ha nem az ő hibájukból ment tönkre akkor 7000ft, hát nem az övéké, hanem a viharé, de én arról mit tehetek :roll: :roll: na kíváncsi vagyok kell e fizetni, szerintem igen :evil: :evil:

na folytatom, majd este még megpróbálok jönni, és írok a nyaralásról is, amúgy anyuéknál voltunk, de nekünk ez is nagyon jó kikapcsolódás volt :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Muszkuru

Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok!!


Kép

Remélem jól vagytok.

málna2162
 
 


Icusnak pedig boldog névnapot, így utolólag

Kép

málna2162
 
 


Szia Málna!
Ha ráérsz,dobsz majd egy táblát?

Kis_plutó!
Remélem hamar megoldódik az áram kérdés,lehetőleg anyagi ráfordítás nélkül.

Meli!
A hasfájásunk nem nagyon szorul orvosi kivizsgálásra.A kórházas eset a vírusnak volt köszönhető,ami a 3 napos lázat is okozta,ráment a gyomrára,és elpusztította a bélbacikat.
A mostani eset közül az egyik,ami durvább lefolyású volt,az én hibám,mert ettem egy kis szőlőt,és szerintem ettől puffadt fel ő is.A másiknál szerintem böfi szorulhatott bent,mert pár böfi után jobban lett.Persze ha sokszor ok nélkül megismétlődik akkor lemegyünk a doktornőhöz

KépKép
takido
 
 


Dóri,ja értem!!!!!Ez érdekes,mert én szinte minden nap eszek szőlőt!!!!!Ebből is látszik,mennyire különbözőek a gyerkőcök!!!!
Ezek szerint még szoptatsz!!!!!De jó,hogy Gerda már 8 hós és még összejön!!!Én is így szeretném,min.egy éves koráig!!!!!!Szurkolok nagyon magunknak,hogy összejöjjön!!!!Ezt a 3 napos lázat mindenki megkapja???És mindig egyidőben,vagy különböző korokban???

Málna,szia!!!!Milyen volt a Tiszán????Máté lubickolt eleget????A kis halacska 8)

Gabi,gázos ez az áramhelyzet!!!!!!És hogy nektek kellene kifizetni!!!!Na az meg szemétség!!!!!

Ildi,várunk ma is!!!!!

Megyek,mert türelemvesztés van....ma egész nap csak szenvedünk!!!!

Ti használtatok valami homeos gelt az ínyükre a fogzáskor???És azt mikor lehet elkezdeni!???!Hátha segít rajtunk néha!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


helló !

gyors bekukk a melóból, még gályázok :x

nagyon jó, hogy egyre többen és többet jöttök !!!!!! :D :D

otthonról majd bővebben jelentkezem

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


jó estét Mindenkinek !!

Meli
hogy van Deni ? szegény kis pasi ! annyira sajnálom szegény kisbabákat, amikor fáj valamijük ! ők nem tudják mondani, hogy anya, fáj a hasim, viszket az ínyem stb. :cry:
csak sírni tudnak a picik :cry:
a tűzijáték se a kisbabák se a kutyusok nem szeretik :shock:

Gabi
ÉMÁSZ :evil: :evil:
nem mondtad nekik, hogy de igenis, Ti rendeltétek a villámcsapást, mert már untátok a régi villanyoszlopot :shock:
gyerkőcök hogy vannak ?

Dóri
jobbulást Gerda hasijának

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli
ilyen szomszédasszonyok mindenhol vannak, ne is foglalkozz velük !!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép

Jó reggelt!

Ma megint nem nagyon leszek, befejezem a szobát, szőnyegeket kell még kipucolnom :roll: :roll: na meg meg kellene még Adrikának venni az elmaradt suli-felszereléseket :wink: :wink:

Ildi
Danikának BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT!!
Kép Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem jutottam ide, még este 7-kor függönyöket raktam :? Viszont most már tényleg kész lettünk! Képeket majd rakok, de most nincs elem a gépbe...

Gabi
Köszi a köszöntést, Daninak nagyon tetszett :lol: : Ja, én tortám (ez volt az első reakció)

Viki
Lehet, h irtad, csak elsiklottam felette.... a tickered a valóságot mutatja? :(

Meli
Nyugi, nem romlott el Deni, az én Danim is ilyen rosszul aludt a napokban! Tuti, h vmi van a levegőben!!!! Sőt, a mult héten egyik nap olyan rendetlen volt anyósomnak, h nem tértek magukhoz ámulatukban, hiszen soha nem szokott náluk ugy viselkedni. Mondta is anyósom, h még soha nem fáradt el ugy a gyerekek vigyázása közben :roll: Fogzásra én Dentinoxot vettem, de nekünk nem nagyon jött be. Mikor nagyon előjött ez a sehogysemjó, semmisemjó állapot, akkor alvás előtt kaptak Panadolt (később Nurofent), az olyankor segitett. Homeos szerek közül a Chamomillát szokták ajánlani, a multkor pedig a borostyánláncról hallottam, állitólag hatásos.

Takido
Hu, nem irigyellek a hasfájások miatt! Szerencsére én bármit ehettem, egyiket sem zavarta meg semmi.

Nika
Nekem sem alszik el Dani egyedül, sőt még Lili is csak néha :roll: Melléjük kell feküdni. Hiába, még igénylik a közelségünket, de jól van ez igy :wink:

Hoppá
Nagyon jók az UH-os képek! Olyan jól látszódik a picurkátok :lol: :lol: :lol:

Nektarin
Végeztetek az előkészületekkel? Felkészültél a nagy napra? :wink: Most már bármikor szülhetsz!!!

Na megyek, reggeliztetni kéne a családot :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!!!

Jó reggelt!!!!!

Ma jó napunk lesz,érzem,igaz,h 2x kelt fel az éjjel,a második mondjuk azért volt mert elég izmosan bekakilt(még át is kellett öltöztetnem :roll: :lol: )de látom rajta,h most nyugisabb!!!!!!Ráadásul szimpla hűvös reggel van,később kánikulát ígérnek,de nem baj,szeressük a frontmentes napokat....most nem vittem ki reggel sétálni,mert lógott az eső lába,így alszik a nappaliban,később meg kenguruval kimegyünk,vennem kell ebédre valamit...asszem sóskát ennénk!!!!

Ildi,Daninak nagyon boldog szülinapot!!!!!Igazatok van,tuti a vihar okozta tegnapelőtt és tegnap azt a nyűgösséget,mert este simán elaludt a szopin,nem kellett ringatni,nem is sírt!!!Daninál ez rosszaságban nyilvánul meg???? :lol: :lol: Nem is hibáztatom szegénykéket,olyan rossz a felnőtteknek is,pedig mi erősek vagyunk!!!Köszi a tanácsokat,valami homeos szert majd beszerzek,h legyen itthon!!!!

Gabi,hogy te hogy bírod ezt 3 gyerkőc mellett!!????Minden elismerésem,engem néha ez az egy manó is lefáraszt úgy,h eszembe sem jut házimunkát csinálni!!!!! :oops:


Viki,most nálatok mi a helyzet???A ciszta eltűnt már????Mikor mész dokihoz??


Tegnap elmentünk a védőnőmnhöz,tiszta ciki,mert még sosem látta a gyereket meztelenül....mindig itthon mértem,tanácsadáson sosem voltam,csak telón beszéltünk....na mindegy!!!!Szóval szeretem,mert egy angyal és olyan jólelkű,de olyanokat tud mondani,hogy a szőr feláll a hátamon....tegnap pl.nagyon sírt,mert nem aludta ki magát...közli,h ez a gyerek unatkozik( :shock: :?: :shock: :?: )Nem foglalom le eléggé....hát ja...minden nap egy mesekönyvet felolvasok neki,állandóan énekelek,mondókázok,csörgőt rázok,magyarázok...mindegy!!!!
Erre jön egy másik védő asszony a nagy ordításra,hogy NE altassan a gyereket SOHAa mellemen el,mert felázik( :roll: :roll: )
Mondom neki,hogy mindig így aludt el és kell neki az összebújás és néha (egyre ritkább)a komfortszopi,azért kiegyensúlyozott és jókedvű és jókat is alszik éjjel(a nappal annyira nem érdekel,csak ez a dolgom,hogy vele foglalkozzakk,egy óra elég arra,h elvégezzek,annyit azért alszik minden nap)
Na most mondjatok valamit....mellette azonban nagyon támogatják az anyatejes táplálást,de ez azért elgondolkodtató...
El is döntöttem,hogy nem fogom vinni a gyereket,eddig is jól megvoltunk magunkban,ezután is így lesz....

Nálatok hogy áll a helyzet ilyen fronton???

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Takido

Gartulálok a fogacskához!
Sajnálom, hogy Gerda ilyen kis hasfájós. Érdekes, a statisztika (ami mint tudjuk, mindig hazudik ) szerint a fiúk a hasfájósak.
Használtok espumisan cseppet vagy.... :oops: nem jut eszembe a másiknak a neve
Hogy szopizik?Normális tempóban vagy mohón?

Nika

Ajánlottam Melinek is, hogy ilyenkor, amikor jön a fog érdemes a kezébe adni valamit, amivel gyömöszölheti az ínyét. Azért cicizik, mert jól esik az ínyének is, de ha fent is kezd kibújni, akkor neked már nem lesz, túl kellemes :shock: Addigra meg megtanulja, hogy a rágóka mire jó

Kis_plutó

Ami a házon kívül van, és nem ti buheráltátok azt az Émásznak kötelessége helyrehozni!!
Nálunk tavaly volt ilyen. A ház előtt lévő oszlopon volt valami hiba, és nem jött be az áram a házba. Ráadásul abban a házban akkor még senki nem lakott, csak a mélyhűtő miatt volt bekapcsolva az áram. Kijöttek, megcsinálták, és nem fizettem semmit!
Krisztián várja már az ovit?
Nálunk a héten már elkezdődött az ismerkedés. A héten az ovónénik járnak át, jövő héten a gyerekek mennek át. Aztán szeptember 3.-án főpróba :D Nem hiszem, hogy Mátéval gond lesz, Ő már most is menne

Mókuska

Daninak boldog szülinapot!
Kép


Meli

Nem semmi, amit a védőnők mondanak... De tudod, miért van két füled Te tudod, hogy mi a jó a gyereknek, ők csak azt szajkózzák amik a nagykönyvben levannak írva. De az egy általánosítás. Valakire, igaz valakire nem.
Fogzásra én nurofent adtam neki. Próbálkoztunk dentinoxal, és homeós bogyókkal de nem jött be.
Nálunk is gondot okoz a front.Máté időnként zizi lesz...


Hoppá

Gratulálok!!!
Vigyázz magadra!

A hétvégén Tiszáztunk. Lent voltak az unokanővéremék is két gyerekkel....Volt buli.
Voltunk a Hídi vásárba, utcabálon, falunapon. Szalonnát sütöttünk, bográcsoztunk, nagyon jól éreztük magunkat.
Máténak lejöttek a keresztszülei is és utólag felköszöntötték szülinapja alkalmából. Egy ugráló asztalt kapott.... :shock: Először csak néztem, de a hatása 100%.este mind a három gyerek úgy aludt mint a bunda :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

málna2162
 
 


sziasztok!

Remélem most lesz időm írni, mert mostanában a kicsitől elég nehéz :D Ha itt van olyan kacifántos dolgokat csinál a gépen :lol: :lol:

Szóval anyuéknál voltunk nyaralni, de nagyon jó volt. Igaz ott 7 órára mind a 3 manó talpon volt :shock: :shock: nem tudom miért itthon sokáig alszanak. Szóval kialudni nem bírtam magamat, de a többi nagyon jó volt.
Jókat fürödtünk is a medencében, majd kicsinyítek képeket :D
Taibi is majdnem végig lennt tudott lenni velünk :D

Musz
sajnálom, hogy így döntöttél. Azért remélem jössz hozzánk, mert olyan jó hallani Rólatok :D
Sok puszit (javítót is :D ) Eszterkének, és azért gyere néha

Málna
Ovi-holnap megyünk be megkérdezni mikor kezdhetünk. Azt már tudom, hogy nem csak 4 órára veszik be :D
Ha lehet szeretném már hétfőn vinni

Tali: nekem csak a hétvége jó, mert ugye apára vagyok utalva
de szeretnénk menni

na ennyi időm volt, majd este még megpróbálom folytatni

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na megint írok, hátha engedik :wink: :wink: :wink:

Hoppá
jajj de szépen látszódik a manócskád :D :D
Szeretnétek majd tudni, hogy milyen nemű :?: :wink: :wink:
Rosszullétek már teljesen elmúltak?

Vvviki
sajnálom, hogy ez a hónap sem a Tiétek :? :?

Meli
védőnők, hát nálunk van egy idősebb akit nagyon szeretek, sajnos nem a mi körzetünk az övé :cry: :cry: :cry: viszont nagyon segítőkész. Nem egyszer vele beszéltem telefonon, és maximálisan segített mindenben :D
Saját védőnúőm, hát kb. 3-szor volt kinnt, de nem is hiányzik :oops: Túl sok mindent, újat nem mondott, szóval....
Egyébként én úgy veszem észre itt nincs akkora eltérés a véleményeik között :wink: :wink: :wink:
Kutyus??? Javulgat már?

Takarítás, hát én is csak árnyéka vagyok annak aki szoktam lenni. Nem haladok annyira mint szeretnék. Ha itthon van Tibi és vállalja a picit akkor tudok igazán haladni, mert nem kell állandóan rohangálnom.
Adrika is vigyáz a kicsire, de elég hamar ráun :roll: :roll:
Nem is törekszem már a tökéletességre :oops: :oops: leygen rend, nagytakarítás kb. negyedévente :oops: :oops:
Konyhában hát több mint egy éve nem volt, de ahhoz 1 nap kevés is, ugye szopik egyebek amik félbeszakítanak :oops: na de megvár :? :?

Ma voltunk Krisztikével dr. nőnél. Anyuéknál vettem észre, hogy a füle mögött vagy egy nagy guga. Nyirokcsomó :? :? fülén van gyulladás, ami beindította a nyirokrendszert. A hasi ny.cs-k is meg vannak duzzadva, valószínűleg egy-egy esés után a seb ha kicsit begyullad az már elég :? :? :? Adri is ilyen, sajnos a Krisztike is.
Most várunk, jövő héten kell újra megmutatnom, ha esetleg nől akkor vérvétel :? ha nem majd visszahúzódik, de az elég sok idő :?

Dóri
sajnálom, hogy Gerda ennyire érzékeny gyomrú :? :?
Nekem Adrinak ez hányásban nyilvánul meg :x :x elég sokszor volt így rosszul amikor még kisebb volt. Elég volt egy kicsit zsírosabb vacsora :roll: :roll:
Viszont érdekes mert ő nem volt hasfájós, vele bármit megehettem :roll: :roll:

ÉMÁSz, hát talán voltak bennt az utcában, valamit állítottak is, de ugye nálunk csak a fél házban volt áram. Barátnőm férje villanyszerelő, ő nézte, hogy az óránál van bibi. kitisztította, és mondta, hogy valami kapcsolóra kell cserélni a mostani biztosítékos rendszert. Majd ő meg fogja csinálni :roll:


Na, megyek, majd emgyünk egy kicsit barátnőmékhez, neki 1 hóünappal idősebb kislánya van :wink: :wink: Na meg egy Krisztikével egyidős kisfia, úgyhogy jól el szoktak játszani :wink:

További szép napot, és remélem estére lesz mit olvasni, nem csak egyedül beszélgetek :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

Tegnap voltam a Sote-n ctg, uh. Holnap megint megyek, aztán vasárnap is, elvileg megismerem a szülésznőt meg remélem be tudok kukkantani a szülőszobába is.
A kisfiam 3.100 g körül van, minden rendben vele, a CTG is rendben, a vérnyomás is, most van egy kis húgyúti fertőzésem,kaptam rá valami gyógyszert.
Hát ma itthon vagyok, főztem, tv-tem, most majd jön a barátnosném.
Ez a kétnapokénti CTG elég fárasztó, nagyon sokan vannak.
Bocs, hogy csak magamról.....
Málna, Máté nagy kópé a képeken,
Hoppá, már nagyon nagy a babád,
Meli, ezek a védőnők, sokat hallok minden félét én is, eddig nekem szerencsém volt.
Na megyek ebédelni, mindenkinek szép napot.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Nektarin

húúúúúúúúú már nagyon közeledik a nagy nap!!!
Szép súlya van a babának!!De az utolsó időben már fogynak.Én is kaptam gyógyszert az utolsó két hétben.Ilyenkor a legkisebb fertőzésre is adnak, azért, hogy amikor születik a baba, nehogy gond legyen. Szemproblémákat szokott okozni.De a gyógyszer 2-3 nap alatt úgyis rendbetesz, és mire jön a baba már nem lesz semmi gond!!

Kis_plutó

Sajnálom Krisztiánt!!
Nekem is volt jó pár éve.Nekem durván végződött, de én akkor már vén csaj voltam!! Ő még stram kisfickó, ha nem múlik antibiotikumot adnak és az lehúzza.Hiszen ez egy egy gyulladás!
Nálunl is jövőhéten lesz szülői, meg lesz gyerekeknek évnyitó.Pénteken meg évzáró a bölcsiben!

Lányok!

Részemről teljesen "feledésbe"merült a vita ami volt. Persze már tudom, és nem kertelek, de Bea sajnos a 3 lépés részemről meglesz.
De jó lenne ha mindenki vissza térne, remélem mindenki kifújta a gőzt. Vannak topikok ahol SOKKAL DE SOKKAL súlyosabb dolgok történnek.Halál, vetélés, szakítás stb. Lépjük át eggyütt, kéz a kézben a problémákat és folytassuk tovább!!!Nekem mindenki nagyon hiányzik!!

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!

Elfoglalt napjaink vannak,Dénes napközben alig alszik,nagyon édes,állandóan magyaráz,röhögcsél,de vele kell lenni folyamatosan egyikünknek...így kevesebbet tudok jönni és persze a házimunka sem halad úgy,de mindegy!!!!Ma mentünk volna aBrendoba új kengurut venni,mert a régi már elég gyenge és félek,h nem bírja ki a súlyát...6700g és 62cm...nagyfiú :) :)
De nem mentünk,mert állati meleg van,nem teszem ki ennek agyereket,de már csak néhány napig akciós...így holnap megyünk,hátha nem lesz akkora meleg!!!!


Gabi,nagyon sajnálom Krisztikét!!!!!De biztosan hamar meggyógyul neki!!!!!!Ők még sokkal gyorsabban regenerálódnak...Esztinek megvan már az eredmény??Remélem az is megszűnik gyorsan!!!!Deninek úgy tűnik,h talán eltűnik a lágyéksérv(koppkopp),mert egyre ritkábban jön ki neki,pedig a múltkor a pelenkázón sikítva sírt,olyan álmos volt és jobban szeretett volna kakisan elaludni :roll: :roll: és akkor sem éreztem neki kitüremkedni!!!!
Nálatok lassan iskola-óvoda....hát nem irigyellek,3 felé szakadni....az meg,hogy nem halad úgy a házimunka,ugyan már...én mindig azt mondom,hogy a gyerek nem arra kíváncsi,h élére van minden állítva a lakásban és sehol egy porcica...hanem arra,hogy mennyit van foglalkozva vele.....


Eszti,nagyon gyorsan itt van már a szülésed ideje!!!!!Remélem nagyon könnyen meglesz a picikéd és sok tejcsid lesz!!!!!Örülök,h neked jófej a védőnőd,az enyém is aranyos,de néha tényleg úgy kell valük szemben viselkedni,ahogy Málna írta...fülek bezár,szaporán bólogat....pláne,h az anyukád-anyósod,a doki és a védőnők homlokegyenesen mást mondanak mindenről...na ilyenkor inkább tényleg azt tettem,amit tenni kell....ne szóljan bele senki,úgy lesz,ahogy én jónak látom...és asszem nem csinálom rosszul,pláne a szopira gondolok itt....
Kitartást kívánok neked és jó egészséget!!!!!

Málna,nagyon jók a fotók,ez a tranbulin nagyon tuti!!!!!!Gyereknek gyerek a barátja,szerencse,h Máténak van hasonló korú pajtija!!!!!
Véleményed osztom és remélem sokan visszajönnek!!!!!Most én is legalább 6 topikot olvasgatok,mert tökjó tanácsokat lehet találni szopi,hozzátáplálás és egyebek ügyében és én is azt tapasztalom,hogy sokkal durvább esetek után is talpon maradtak a csajok....hát remélem ez itt is így lesz!!!!
Úgyhogy lányok,ha olvastok minket!!!!!!Gyertek és írjátok le,hol tartotok!!!!!!!Milyen az életetek és milyen tapasztalataitok vannak!!!!!

Viki,merre vagy????Csak nem horgásztok???Vagy sok a munkád??

Icus???
Kata????
Ildi???
És persze mindenki más is!!!!!Anyukák????Gyerkőcök hogy bírják a meleget????Nálunk este a szél miatt újabb hisztiroham volt...menetrendszerűen...mit nekünk meteorológia...az én fiam sokkal megbízhatóbb....

Na puszi mindenkinek,már 30 perce alszik,talán lesz még időm teregetni...

Ha marad időm,pakolok fotót is kutyiról is...

Kép Kép
meli1118
 
 


Kép
LARA,a komoly

Kép
Lara,a kíváncsi

Kép
már elég nagy vagyok,nem ?

Kép
Időben el kell kezdeni...

Kép
Olivér unokatesóval

Kép
Figyi,haver!!!

Kép
Lorina és Kristóf unokatesóval...

Kép
Na mos'már tudod,kivel szórakozzatok!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Gyors eletjelet adok en is magamrol :)

Meli,
Jok ezek a kepek :) Aranyos a kutyuli, de viccesen nagy feje van az elso kepen :wink:
Oliver unokatesonak hosszaba csikos body jobban allna :wink: Van mit fogni rajta, nagyon aranyos. De a te fiad is nagy mar :D

Hoppa,
Ki tudtam olvasni a kepeket :D Szuper kepek, hihetetlen hogy milyen nagy mar a babocad. Olyan jo hogy mar a kis labujait is lehet latni....el tudom kepzelni milyen fantasztikus erzes lehetett ezt eloben latni a monitoron :D

Kis-pluto,
Kar hogy nem sikerult kialudnod magad anyudeknal, na de majd ha a lurkok elmennek oviba/suliba, biztos tobb idod lesz :)
Remelem Krisztikenek elmulik a gyulladas es Esztikenek jok lesznek a legutobbi pisi-zacskos eredmenyek.

Malna,
En nem haragszom itt senkire, foleg hogy szemelyesen nem is nagyon ismerek senkit mar :? Nekem nagyon hianyzik a Musz meg a Bea, az o nevukhoz mar egy arcot/szemelyiseget tudtam kapcsolni es rettenetesen sajnalom hogy elmentek :cry: DE azert remelem hogy nem vegleg!!! Remelem hogy lassan-lassan mindenki visszaszallingozik ide!

Nallunk minden a regi. Fel kell hivnom a nogyogyimat az inszem miatt. Novemberre halasztanank mert az uj munkahelyen 3 honapos probaidom van es addig nem vehetek ki szabit :?
Kerdes meg mindig a regi: 3. es 21. napi vervetel kell az inszemhez. Csak a megelozo honap eredmenye a jo vagy esetleg mar most megcsinaltathatom??? Megkoszonnem ha valaki tudna ebben segiteni nekem.

Kép
icus
 
 


Nektarin,
Kitartast :wink: Majdnem a finishbe vagy!
Igyal sokat hogy tisztuljon a fertozes.

Kép
icus
 
 


hellóó

bocsi, hogy csak így kutyafuttátaban ! :oops:

az egyik kolleganőmet helyettesítem a héten és a jövő héten és már most álmos és dögfáradt vagyok :shock:

holnap egy kollégám pincéjében lesz névnapi buli, vasárnap peca

Meli
gyönyörű ez a kis pasi !!!!!!!! :D :D :D
a kis mosolygós képen tiszta olyan mint az anyukája !!! :D
a kutyuska is aranyos !!! :D
én sem haragszok senkire, próbáltuk a topikot életben tartani az elmúlt napokban - sikerrel :D

később még próbálok jönni ! ha addig nem alszok el ülve mint tegnap :oops:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki,
Le kellene lassitani egy picit a mokuskereket :wink:
Jo idot a pecazashoz! 8)

Kép
icus
 
 


Majd megfagyok!
17 fok van nallunk :evil: Kolleginanommel mar elkezdtunk "jo meleg levest" enni ebedre.....es karacsonyrol beszelgettunk a heten :shock:
Nem akarom hogy vege legyen a nyarnak!!!
Pecazni akarok en is 40 fokba 8)

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Két pörgős nap van mögöttem, ezért nem tudtam jönni. Eddig még nem irtam, mert nem volt 100 %, de mostmár eldőlt: ugy néz ki, h ősztől suliba fogok járni. Nem fősuli, mert azt nem birnánk anyagilag, hanem a pécsi jogi egyetemnek van itt egy kihelyezett tagozata, 2 éves jogi asszisztens képzés, azt próbálom meg, hátha könnyebb lesz munkát (és normálisat) találnom. (ugye én egy év mulva munkanélküli leszek :cry: ) Szóval ezt ügyintéztem a gyerekekkel abban az őrült hőségben :? Tegnap meg lakás nézőben voltunk, vagyis csak a tervrajzokat, mert talán szept. körül kezdik épiteni a társasházakat. Sajna nekünk egyenlőre nem nyerő, mert sok milliót kéne felvennünk hozzá, amit jelen állás szerint képtelenek lennénk törleszteni. :? Ugyhogy még biztos maradunk pár évet ebben a lyukban.

Meli
Ez a két kispasi teljesen olyan, mintha ikrek lennének!!!! Nagyon hasonlitanak egymásra :lol: És igen jó sulyban van mindkettő :wink:
A kutyus meg olyan édes! Én is szeretnék!!!!

Málna
Szokás szerint jók a képek! Éppen ma voltunk játékboltban a gyerekekkel, mert vasárnap tartjuk Dani szülinapját, de még nem tudjuk mit vegyünk neki.... Volt egy óriási ugráló (felfujhatós szélekkel) és lehetett rajta ugrálni, na hát Lilit nem kellett biztatni, egyből ledobta a papucsot és ugrabugrált, ráadásul játszósarok is volt, természetesen ott is kipróbált mindent :lol:
Mi apával sokszor mondjuk mikor nem birnak az energiájukkal, h ha egyszer nagyobb házban fogunk lakni csinálunk nekik egy gumiszobát, ahol kedvükre tombolhatnak :lol:

Viki
Jó időzités, buli után pecázás, h ki lehessen pihenni az előző napot :wink: Bár apának rossz tapasztalata van az ilyen összeállitásban :lol: Nem is ment többet :lol: :lol: :lol:

Icus
Sajna én nem tudok tanácsot adni a vérvétellel kapcs-ban :( Talán Candi v. Hoppá.....

Tényleg, Candiék meddig nyaralnak???

Na mennem kell, a fiuk hivnak (Lili maminál alszik)

Kép
Kép
mókuska
 
 


Icus
Huh de szivesen küldenék Neked pár fokot!!!!!!!! Nálunk a lakásban 29 fok van, majd megdöglök, folyik rólam a viz!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


helló!
Picit én is vagyok :D :D

Na vittünk vizeletet, hát ez a kórház nevetséges :twisted: :twisted: a múltkor alapból sokat vártam, ma nem volt sok ember, viszont nem volt pohár(vizeletes) úgy kellett rá várni. Háááát, ez szörnyű, akkor mire szedik a vizitdíjat, ha még erre sem telik :twisted: :twisted: :twisted:

Megjártuk az ovit is, hát a benti rész a sok autóval és traktorral nagyon tetszett a manónak :wink: :wink:
Elvileg jövő héten kezdünk, lehet akkor még maradunk az udvaron vele, de most is ügyesen oda-odament a gyerekekhez, csak az első 10 percben volt Adrikával, végülis amíg mindent kipróbált az udvaron :wink: :wink:

Meli
nagyon jók a képek :D :D édesek a fiúk, és tényleg hasonlítanak :wink: :wink: :wink:
A kutyus-jujj nagyon édes.

Nekünk meg megint lakónk van, most anyósom szobájában -egér :roll: :roll: feljött a terasz alól, úgyhogy apa délután azt pucolta ki, mert köves volt ami közöl kihullott már a beton, és szabad az út minden rágcsálónak :evil: :evil:

Icus
itt jó idő van, talán túl meleg is.
Küldök egy kis napsütést :wink: Kép

Na elteszem magamat holnapra én is.

Mindenkinek jó éjszakát :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


itt vagyok még !

Icus
beszerzőként dolgozom, és magas raktárkészlet és az anyaghiány közti vékony mezsgyén lavírozunk mindennap
stressz meg idegbaj van sajnos, de szuper a főnökünk és ez ellensúlyozza a dolgokat

Mókuska
nem sokáig leszünk a buliban, vasárnap kelni kell

bocsi, hogy csak magamról írtam !! :oops: :oops:
úgy néz ki, hogy a páromnak szeptembertől nem lesz munkája, de ez még nem biztos :roll: :roll:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Mokuska, Gabi,
Koszi a meleget! :D Megerkezett!!!! Ma olyan jo ido volt 8)
Kuldjetek holnap is :wink:

Kép
icus
 
 


Viki,
Azert ne stresszeld magad (pont en beszelek :wink: ) a babas helyzetre biztos ez is rak ra egy lapattal :(
Te nem tervezel semmilyen orvosi segitseget alkalmazni???

Kép
icus
 
 


Ma teniszeztem :shock: Ugy tudom hogy az nem tul jo ha valaki babas, de en nem erzem ugy hogy babas lennek (sajnos) es nem akartam kihagyni....ebben a jo idoben amit kuldtetek nekem foleg!!!!

Nallunk 3 napos hetvege van :D
Hetfon nem kell menni dolgozni :P
Jo is, mert felhivom a dokimat a 3. es 21. napi vervetel miatt, majd o megmondja hogy mit csinaljak.

Kép
icus
 
 


sziasztok!

Tökéletesen egyetértem Málnával tegyük már túl magunkat ez eltelt heteken, és gyertek vissza :cry: :cry:

Van egy kedvenc idézetem ami most pont idepasszol :wink:

"három dolog soha nem tér vissza, a kilőtt nyíl, a kimondott szó, és az eltelt nap"

Na ebben a forumozók nincsennek ám benne :D :D :D szóval gyertek vissza, nekem is hiányoztok ám, mindenki :cry:

Tegnap voltunk Ildiénél Dani szülinapját ünnepelni. Nagyon jó volt. A gyerekek is olyan jól érezték magukat. Félem, hogy a pici majd picsogi lesz a sok embertől, de nem kézről-kézre járt, de aludt is sokat, egy szóval szupi kiscsaj volt-most is :lol: :lol:
Krisztike is a kezdeti szégyenlősség után olyan jól feloldódott, alig akart hazajönni :wink: :wink:
Az autóban hazafelé úgy elaludt ( fél 6-köröl indultunk), hogy nem volt szívünk felkölteni. A talpát töröltük csak át, de még át sem lett öltöztetve, de azóta is alszik.
Biztos jóóó éhes lesz ha felkel.
Olyan jót nevettünk, ugye a beszéd az gyenge pont nála. Lilike 7 éves unokatesójával játszottak aki mondja neki először, hogy beszélj már rendesen, mert nem értem. Pár perc múlva na beszélj már magyarul!! :lol: :lol:

Most meg már a szombatot várják, mert megyünk anyuékhoz szüretelni, és akkor újra együtt lehetnek. Remélem jó lesz az idő is :wink: :wink:

Ma délután lesz Adrikának a könyvosztás, és utána megyek le a laborba a vizeleteredményért is. Remélem jó lesz végre :roll: :roll:
Pénteken nem értem volna le érte, most reggel meg a 2 nagy még alszik a pici meg most pakolta tele a 2 pelust. Pedig nem is ettem sok szőlőt :shock: :shock:

Na megyek, majd ha még lesz időm kicsinyítek képeket :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na és akkor képek, azek még mind anyuéknál készültek, a buliról majd később :lol: :lol:
Kép csodafotel, ebben aludt a legény minden nap, biztos szuper kényelmes lehetett :lol: :lol:
Kép egy kis pihi
Kép Eszteri és a ksivonat
Kép Eszteri mint cowboy
Kép fürdésre készülve
Kép fürdés után
Kép hasizomra gyúrunk
Kép szeretjük egymást

bocsánat, de csak egy hét anyagából kellett válogatnom :twisted: :twisted:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


hellóó !

gyors bekukk, még élek, de lóg a nyelvem estére :x
ma reggel probléma-hegyek vártak :shock:

Gabi
csodásak ezek a gyerkőcök !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Icus
a pesti orvos elhúzott szabira, így még várnom kell
tudom, hogy a stressz nem használ a projektünknek, de nem tudom elkerülni, sajnos :x

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!

Hol vagytok lányok? :cry: :cry: :cry:

Vvviki
Ti annyit jártok kirándulni, pecázni. Esélyes időszakra nem terveztek valami ilyesmit, szigorúan stresszmentesen :wink: :wink: Látod Hoppáéknak nagyon jókor volt a pihentető gyógyvizes fürdőzés :D :D :D
Köszönöm a dicséretet :D :D :D

Icus
tegnap sikerült beszélned az orvossal?

Na megvan a vizelet eredményünk, hát az üledékben van megint fehérvérsejt 8-10 :cry: :cry: :cry:
Én már befejeztem nem fogok kéthetente vinni. Órákat, de legalább 1-et mindíg áll a vizelet :cry: :cry: Labornál meg nics úgy kialakítva, hogy én ott zacsizzak :cry:
Azért kíváncsi vagyok mit mond a dr. nőnk csütörtökön :wink:

Ma kezdjük az ovit. Elvileg ott is szeretnénk hagyni :wink: kíváncsi leszek, hogy fog e sírni Krisztike :roll:

Szép npot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


jó estét !

remélem, egyszer vége lesz ennek a hétnek, mert rémes két ember helyett dolgozni :shock:

Gabi
nekem 10 évesen elkezdett fájni a derekam és fehérjét találtak a vizeletemben
befektettek a kórházba kivizsgálásra, mindenféle vizsgálatot csináltak és megállapították, hogy semmi bajom :?
Krisztike hogy bírta ma az ovit ?
tavaly az esélyes napokat még közöltem a párommal, de egy idő után már nem szóltam neki az esélyes napjaimról, azokon a napokon addig nyüstöltem amíg be nem adta a derekát :oops:
utólag be kell vallanom, hogy pecázás közben is hhm, adtunk a projektnek :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kata
hogy vagytok ????????????

többiek ????

kismamik vigyázzanak magukra és a babákra, a többiek pedig apára fel !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


ja, és a legjobb, hogy két hete bőgőmasina lettem, mindenen sírok
mindig is érzékenyke voltam, de most aztán... :oops: :oops:
biztos a stressz miatt van :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!

Hú az elmúlt napokban jól lecsökkent kétszemélyesre ez a topic :cry: :cry: úgy sajnálom.

Vvviki
azért ne adjuk fel, majdcsak visszajönnek a többiek is :lol: :lol:
Amúgy ez a front is macerálhat.
Ma éjjel mind két kicsim olyan pocsékul aludt. Eszterke is ébredt 3-szor Krisztián kb. 5-ször :roll: :roll: Szóval szuper kipihent vagyok, de ez van :lol: :lol: :lol:

Óvoda: na maradt tegnap a kislegény, szépen elköszönt az apjától, akkor nem sírt.
Mondta az ovónéni, hogy kb. fél óra múlva tudatosult benne, hogy apap tényleg nincs ott, akkor még a kapuhoz is kiment megnézni a biciklit, na kkor már pityergett.
Másfél óra múlva kellett lemenni érte, akkor is pityergett az apjának, de ennek ellenére azt mondta megy ma is :wink: :wink:
Viszont nem evett az oviban, úgyhogy ma reggeli után megyünk majd :D :D

MIndenkinek szép napot!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,jó reggelt!!!!!!

Nem voltam néhány napig,bocsi,de csak beleolvastam és már rongyoltam is tovább!!!!Most van egy percem!!!!

Gabi,gratula az oviba szoktatáshoz,nem lehet könnyű feladat,csak magamból kiindulva...én sokat bőgtem :lol: Kórház,labor :twisted: :twisted: állati jó a mai egészségügyi rendszer....
Sajnálom az éjszakai ébredéseket és csak halkan dicsekszem akkor,h Deni mrengeteget aludt...este 7.30-tól hajnali 4-ig...aztán fél 5-től még mindig....most ebben a pill.ébredt!!

Viki,majd hozzád még visszatérek,ki kell vennem.....

Puszi mindenki

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Nekem sem volt tul sok időm a napokban... Ugye vasárnap tartottuk Danika szülinapját, pénteken elmentünk velük játékboltba, h felmérjük a lehetőségeket. Aztán Lili ugy döntött, h anyósoméknál alszik, igy szombaton Danival indultunk neki a városnak, még kellett venni 1-2 dolgot, na és ugye az ajándékot is. Végülis egy nagy, pedálos, utánfutós traktor mellett döntöttünk, a fiatalur egész de. azt hajtogatta, h menjünk nagytrakit venni :lol: Annyira örült neki, h még aludni sem akart, az ágy mellé parkolta le, aztán leült az ágyra és nézte majd puszilgatta :lol: :lol: :lol: Mondjuk annyi pénzért ajánlom is neki, h szeresse :lol:

A szülinap jól sikerült, szerencsére az idő velünk volt, igy a telken tartottuk. Sokkal klasszabb volt, mint itthon ebben a kis lyukban :? A gyerekek rengeteget játszottak, estére jól ki is buktak, nem nagyon kellett altatni őket :lol:

Viki
Tudom, a tickered azt mutatja, de ha jól emlékszem most nem irtad, h megint meglátogatott piri?

Gabi
Esetleg ide Tarjánba nem jöhettek fel? Itt egész nap van labor és ha gyerekkel mégy nem kell várni, egyből leadhatod. Na és a lényeg, h kb. negyed óránként viszik a mintákat, nem áll órákat! Vagyis ugye ott helyben vizsgálják.

Meli
Érdekes, most Danit sem viselte meg annyira az időjárás+telihold :shock: Teljesen kiszámithatatlan!

Teszek pár képet, de nem lettek vmi jók, nem tudom miért :roll:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!!

Újra itt,csak gyorsban,mert hozzánk most ért ide a front hatása...alig alszik nappal vmit...már megjártuk a várost kenguruval,imádja,mert jól kilát és még a kis segge is cipelve van :lol: :lol: legérdekesebb dolog most a világon,ahogy a szél borzolja a faleveleket :lol: tátott szájjal bámulja...

Ildi,ne viccelj,tök jók ezek a fotók!!!!!!Döbbenet,h Esztike hogy ül már egyedül!!!!!!!Gabi is és te is igazán nagyon büszkék lehettek a gyerekeitekre!!!!Nagyon édesek és hogy szeretik egymást!!!!!!Jó a nagy család!!!Nekünk az a nagy baj,h a tesóm még csak 22 éves és nem valszínű,h egyhamar gyereket akar még....így Deninek nem lesz pajtija!!!!!Igaz az unokatesóim gyerekeivel mindig tartjuk majd a kapcsolatot,de jó lenne még több és több gyerek!!!!!Eddig nem is tudtam,milyen öröm is ez!!!!!(hű,de szentimentális lettem...)

Viki,múltkor nem emlékszem,válaszoltál a dokis kérdésre(lehet,h átsiklottam felette,bocs)ti nem vesztek igénybe orvosi segítséget?Ezt már szerintem Icus is kérdezte!!!!!!Ha a ciszták távoztak,akkor már nincs akadály????Párod volt már kivizsgáláson????
Stressz....nagyon hozzájárul,az tuti!!!!!!!A Danubius indított egy ilyen projectet,hogy párok,akik régóta próbálkoznak és nincs semmi szervi oka elmehettek egy időre pihenni és csak egymással foglakozni....és láss csodát!!!!!!!!Már babás a lány!!!!!!Ha megtehetitek,menjetek el ti is egy ilyen kikapcsolódásra!!!!Nincs ismerősötök,akinek lenne valahol a hegyekben egy kis bungallója,ahol még tv sincs :wink: Vagy tóparton,úgyis horgászósok vagytok :D érdemes lenne!!!!!!!Hátha tényleg csak ez a baj...

Na megyek,fejni..... :roll: még mindig ez a napi rutin....etetek,fejek!Persze,csak ha itthon vagyok,máshol kimaradhat,abból még nem lesz gond....már 10 Ltejet elvittek tőlem,de még mindig tele a fagyó :lol:

Sziasztok!!!Remélem mások is jönnek majd!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

rakok én is képeket
Kép Dani itatja Eszterkét
Kép Eszterke nézelődik
Kép fiúk a tortánál
Kép picsogi
Kép pislogós
Kép próbálkozunk a sütőtökkel :lol: :lol:
Kép Adrika

Na most ennyi :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy eltűntem.
Csak kicsit besűrűsödünk:)
Hétvégén voltunk szülőszoba látogatáson Apával:), látni kellett volna az arcát:) édes volt és félt.
A szülésznő nagyon jó fej, mindent elmesélt, megmutatott.
Már 2 naponta járunk CTG-re, hát mit modjak nem valami felemelő, menni, várni, pisilni.
Eddig miniden rendben, ma megvizsgált az orvos, hát eléggé fájt mit ne mondjak. Azt mondta még fent van a feje, kicsit mintha már nyílna a méhszáj, de még csak éppen hogy.
Megyek pénteken, vasárnap, aztán ha jövő héten keddig semmi, akkor napi CTG, aztán ha akkor sem akkor beindítják. Hát remélem jövő héten megleszünk:) kezdődik a suli, jön a dugó. Azt a tanácsot kaptam, hogy szexeljünk Apvával, hát meglátjuk.
Néha azért érzem, görcsölgetek, valószínű ezek a jóslófájások.
No hát velünk ez van, a ház kitakarítva, a babaszoba kész, jaj majd holnap itthon vagyok egész nap, fényképezek is és tényleg rakok is fel.
Úgyhogy próbálok pihenni, most éppen 40 percet beszéltem a munkahelyemmel, munka ügyben:(
Gabi, Ildi nagyon jók a képek:) Esztike már milyen nagy.
No megyek, mert hulla vagyok, és az idő is elég nyomasztó.

Kép
Kép
nektarin
 
 


hellóóó !

már csak a holnapi napot kell kibírnom, hétfőn már jön a kolleganő akit helyettesítek...

hogy vagytok ?????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


jó reggelt!

Tegnap már megint nem volt netünk :evil: :evil: ha igaz majd megnézik, mert valószínűleg van valami. Majdnem szemben van pedig az antenna ahonnan kapjuk a jelet :shock: :shock:

Tegnap voltunk tanácsadáson. Krisztikének már kisebb a nyirokcsomó :D :D nem kell vérvétel :wink: :wink:
Eszterke 8980g és 74 cm. Agyon lett dícsérve, mert ennyi idősen ül, ülve mérekeztünk :D :D Védőnő el volt hűlve (kb. 2 hósan látta utoljára :roll: )azt mondta ennyi idősen forogni szoktak a gyerekek nem ülni, mi meg ugye már négykézlábra is állunk :wink: :wink:

Óvoda: kezdeti 2 nap után tegnap reggel már itthon is sírt, végignyafizta az utat, bennt már ordított, így csak 1 órát hagytam.
Ráadásul szóltak, új törvény van, mivel 3 gyermekem van csak 5 órát hagyhatom oviban a gyereket 5 éves koráig. :roll: :roll:
Nem érzem jogosnak, mert én nem mint főállású anya vagyok itthon, hanem Gyed-en. Mindegy viszem, majd max. lefogyok a sok rohangálástól :twisted: :twisted: mert így segítség nem lesz :cry:
azért anyunak szóltam nézzék meg ők is.
Ja, és ez a törvény a kiebbségre nem vonatkozik :roll: :roll:
A suliban azt tudom, hogy napköziben (4. osztálytól) akinek az anyja főállású anyaként van otthon az nem maradhat, de ténylegesen az úgy korrekt is-így :roll: :roll:

Ma reggelre betaknyosodott krisztike így kimarad az ovi :roll: had ne mondjam egyáltalán nem bánja :twisted: :twisted: :twisted:
Legalább vasalni is tudok én is, annyi van, de a héten állandóan úton voltam, v. főztem :roll: :roll: :roll:

Nektarin
hú, de a végén tartasz már :D :D Legyetek nagyon ügyesek :D
Vizsgálat sajnos közeledve a szüléshez egyre kellemetlenebb :? :? fájások között sem valami jó, de nemsokára babázhatsz, így ez a kis kellemetlenség hanyagolható :D :D

na nyafizik a legkisebbem(hozzáteszem egyre többet)
Jó nagyfranc, beteszem a járókába nyafi, szólok hozzá, hogy kijön e nyújtózkodik lógó nyelvvel, pofákat vágva, hát zabálnivaló :D :D
Na meg rájött, hogy a kiságyában tudja csavargatni a rácsokat amik jó hangosan nyikorognak. Éjjel is jelez ezzel ha felvan, imádom :twisted: :twisted: :twisted:

Na megyek, majd később még benézek :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


ja ami lemaradt, ha ma már mégsem jönnék, a hétvégén nem leszek.
Délután megyünk le anyuékhoz, holnap szüret, remélem addigra jó idő lesz :wink: :wink: Majd vasárnap délután jövünk haza :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!!!

Ma el kel dicsekednem a fantasztikus éjszakánkkal:este 8-tól reggel fél 6-ig aludtunk!!!!!!!Hurrá!!!!!!De csak azért,mert nem kellet kakilnia,így fel sem kelt enni sem!!!!!!!Mondjuk nekem azért fel kellett kelnem fél 2-kor kifejni a mellem,mert állatira feszített,de rögtön vissza tudtam aludni...
Ha végleg les tud majd szokni az éjszakai kakiról,akkor szerintem jók lesznek az éjjeleink!!!!!De a nappalok...na inkább arról nem írok,tegnap egész du elvolt fél óra alvással....az,h elvolt mondjuk túlzás....kimentünk apástol kutyástol sétálni...hm apa tolta az üres babakocsit én meg cipeltem a kis fenekét!!!!!!!!!!Úgy szidtam magam,h nem kenguruval mentünk ki...

Gabi,sajnálom,h ilyen rossz Krisztikének az ovi....de ez a törvény,hát nem semmi!!!!!!!Milyen szemétség!!!!!Mintha nekik nem lenne teljesen mindegy....de persze ez is csak ránk(lassan kisebbségre :cry: )vonatkozik...
Megnéztem az éves születéseket a városunkban,hát Deninek rengeteg roma pajtija lesz az oviban :twisted: :twisted: amikor én voltam ovis,akkor 2 kislány volt köztünk....most meg fele fele....

Na máris kezdi...fél órát aludt.....nálunk nappal ez megy!!!!!

Sziasztok!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Sajnos Sziszi már nem jár erre, de megengedte, hogy megírjam nektek, hogy annyi kétség, és bizonytalanság után, amit a ciszta okozott a terhessége elején, valamint a múlthéten kézhez kapott rossz AFP eredmény után, a mai genetikai Uh-n kiderült, hogy egy EGÉSZSÉGES KISLÁNYT hord a szíve alatt!!
Tomi nagyon örül neki, Apával pedig madarat lehet fogatni!
Zsófia vagy Dóra lesz a neve a kislánynak.

Nagyon ,nagyon megérdemelték már ezt a babát. További jó pocakosodást, és jó egészséget .

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: