Új privát üzeneted érkezett!

Nori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÚR ISTEN!
Ez csodálatos!

Jujj de jó!
El se hiszem! annyira de annyira örülök neked!

A tegnapi kívánságom neked csodát művelt, vagy megelőlegezte a csodát?

Szívből gratulálok, és csodálatos 9 hónapot kívánok neked!
Vendég
 


Hát ... KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép ez hihetetlen!
Annyira örülök még mindig!

Norka Kép tiszta szívemből gratulálok és örülök!

Bogi Kép nagyon köszönöm a drukkokat. Írtó jól esnek. mi novemberben folytatjuk az 5. inszemmel. Remélem az utolsó lesz KépTi hogy vagytok?
Vendég
 


Noémi!

Én tudom ám, hogy mi van Veled, el szoktam olvasni a másik fórumon, hogy mi van a régi ismerősökkel.

Nálunk minden rendben, teljesen jól vagyok, a tünetek kellemetlen része elkerült. Egyedül az álomkór volt rajtam, de az meg annyira nem zavart, mert itthon vagyok és akkor feküdtem le, amikor jólesett. Na de majd megtudod ezt már Te is hamarosan! Olvastam, hogy nem dolgozol már Te sem.
Tegnap voltam az AFP-n, remélem,az is rendben lesz. Remélem, 4 hét múlva kiderül az is, hogy mi van a Babónk lába között.
Puszi. Bogi.
bogi1975
 
 

 
 

Bogi Kép nagyon boldog további babavárást kívánok neked. Ha van kedved, szívesen látunk a megint megjött topikban is, mert klassz ám kismamikkal beszélgetni Kép, ki tudja, milyen jó tanáccsal láttok el Kép
Gratulálok a babucidhoz, mit szeretnél? kisfiút v. kislányt?
Vendég
 


Köszi, Noémi! Lehet, majd benézek oda is a napokban.
Hogy kislány lesz-e vagy kisfiú, végülis mindegy. De kislányt egy ici-picit jobban szeretnénk így elsőre.
Bogi
bogi1975
 
 


Sziasztok!

Nóri, gratula itt is! Vigyázz magatokra nagyon!
Olvastalak most a másikon frissen, látom, meggyűlt az utroval a bajod. Én tavaly kaptam a terhességre, de akkor megfogadtam, hogy soha többé, mert irritált, mart, és folyt.
Úgyhogy 3*1 duphastont kapok most, és nyugodt vagyok, mint egy Buddha. Ja, és kértem tejsav kúpot, hogy elejét vegyem a kismamás folyásoknak, fertőzéseknek és gombáknak. Hetente egyet benyomok, nagyon jót tesz. (hetente... hehe...összesen két heteKép

Noémi, hajrá az 5. inszemre! Én is kívánom neked, hogy ez legyen az utolsó! lehet, hogy egy kis nyaralás segítene, nem? Milyen otthon lenni? nem sajnáltad otthagyni a munkádat?
Barbi, neked is kívánok mihamarabbi sikert!

Bogi, ha jól emlékszem, te voltál az, aki mindig alaposan megszenvedtél az inszemeknél a méhed miatt, ugye? Végülis végigcsináltad mind a hatot?

Én még a héten itt vagyok, aztán hétfőtől kórház. Ma láttak egy 6mm-es petezsákot. Szívem szerint vártam volna jövő péntekig az első uh-val, hogy már rögtön a szívet is lássam, hiszen az a legizgalmasabb. Viszont Egyed gyorsan akart dönteni, hogy méhenkívüli vagy sem, úgyhogy nagy nehezen rászántam magam a mai uh-ra.
(tavaly több, mint 6 hetesen látták először a szívet meg az embriót, és ezért állandóan azzal idegesítettek, hogy üres a petezsák. (pedig 6-7. héten látszik először mind a baba, mind a szív!!)El is határoztam, hogy a következő uh-t a lehető legkésőbbre kérem, ha ezt meg lehet így beszélni. Minek idegeskedjek addig?

Amúgy semmi tünetem nincs, talán egy kicsit könnyebben elalszom akár napközben, de ez sem feltűnő. Azért egy kicsit jobban örülnék, ha határozottabb tüneteim lennének... Vagy örüljek annak, ami van...?
kisegér
 
 


Szia Egérke!
Még a végén szépen elsumákolod itt a kórházat nekem! Kép Na jó ez csak vicc volt.
Azért irigyellek, hogy neked már láttak petezsákot. Bárcsak már ott tartanék! Hány napos is vagy most pontosan? Én most még csak 4+3, ólomlábakon vánszorog az idő.

Nekem is furák a tünetek, egyszer vannak, máskor nincsenek. Mondjuk ez a zabálás és alacsony vérnyomás, álmosság elég meghatározó. Kívánom megint a töltött káposztát nagyon, ez szerintem jó jel. Kép Sok tejföllel. Igazából, ha jobban belegondolok, másra se tudok gondolni, mint az evésre. Brr.
Egérke, neked nem puffad fel a hasad estére? Nekem eléggé, kicsit hordószerű lesz. Na ez se egy élmény.
s_norka
 
 


Most egy szülési kalkulátorban azt láttam, hogy kb. szept. 20.-án fogant a baba, és most 5+0 idős. (36 napos ciklust jelöltem meg)
Krizsa szerint az értékek arra utaltak, hogy 3 napja késik a mensim. Én ezt úgy fordítottam le magamnak, hogy 14+3=17 napos volt a múlt kedden a terhesség. (Az utolsó mensi aug. 29. volt.Kép

Pár nap, és ha nagyon szeretnéd, már el tudsz menni uh-ra.

Nálam az evéssel, hányással nincs semmi fura. Puffadás: amíg meg akart jönni, akkora volt a hasam, mint egy ház, a cicim meg pokolian fájt. Minden percben vártam, hogy elöntsön a vér.
Mióta nincs mensis időszak, semmit sem érzek, kisimultam, csak a cicim sajog nagy ritkán, gondolom a duphastontól.
Viszont a medencém, derekam majd' szét megy, plusz elöl a szeméremcsont is feszít. Ezt már a fogantatás után nem sokkal éreztem, de azt hittem, az ülőmunka teszi. (szerintem lazul, tágul.) De a medence- és derékfájás is eltompult tegnapelőtt óta...
Szomjas vagyok viszont rettenetesen, akármennyi vizet meg tudok inni.

Te milyen mozdulatokat, tevékenységeket kerülsz? Miben vagy óvatosabb?
Bennem a vidámság dolgozik, és alig bírom magam visszatartani. kedvem lenne naponta 3-4 órákat gyalogolni, erdőben kirándulni, úszni... Pont most... Ha nem lennék veszélyeztetett plusz nem lett volna vetélésem, már Rubint Réka nyomdokaiba léptem volna.
kisegér
 
 


Nahát, énbennem semmi szufla nincs... a napi dolgomat se bírom elvégezni, olyan kókadt vagyok. Érdekes, nekem is ahogy múlik a mensi-idő, úgy azért a puffadás csökken, és anyám is ugyanezt figyelte meg anno.
Viszont a szomjúságra felkaptam a fejem, az nekem is megvan. Ezek szerint ez valami speciális dolog? Nem iszom eleget, és a baba "követel"?

Hát én abbahagytam a motorozást és a futást, vacillálok, hogy a szokásos szanuázást és úszást (privát uszoda kb. 15 család használja) megtartsam-e. Féltem a babót.
Mégis, hova menjek UH-ra? Pénteken már meg lehetne próbálni, de csak jó minőségű UH-n lehetne látni bármit is. Nem tudom, a gyakori UH sem túl jó a babának. No de azért az izgulás se... Kép
s_norka
 
 


Sziasztok!

Kisegér, Nóri olyan jó olvasni Benneteket!Kép Tudom, hogy mennyire vánszorog az idő, de gondoljatok bele, hogy már én is 26 hete szenvedek álomkórbanKép Ha innen nézzük nem is volt olyan régen, hogy Kovács doki közölte velem a jóhírt!Kép

Nekem az utroval nem volt bajom, nem éreztem semmi irritációt, mondjuk tisztsági betétet beraktam, mert a folyás engem is idegesített.

Nóri, én úgy gondolom, hogy a szaunázást és az uszizást függeszd fel. A túl meleg alhasi vérbőséget okoz, ami egyáltalán nem tesz jót a terhességnek, sőt, kifejezetten ellenjavalt. Az uszodáról is lemondanék a helyedben. Soha nem lehet tudni, elég ha 1 embernek van valami fertőzése.
Olvastam a másik topikban, hogy esetleg a Bajcsyt választanád. Én még anno oda tartoztam, mert a XVII-kerben nőtttem fel. A szülőszobák nagyon szépek, de sok mindent nem tudok a szülészetéről.

Mindkettőtöknél minden rendben lesz, érzem!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Nóri, a Kaáliba nem tudsz menni UH-ra? Nem tudom, vissza kellene keresni a hsz-ekből én mikor voltam, de úgy emlékszem az 5. héten. Petezsák látszódott.
Tudom ajánlani valamelyik 4D-s rendelőt, de ott 9e egy vizsgálat, legalábbis a Praxisban annyi volt. Én Hajdú Krisztinánál voltam. Őt nagyon jó szonográfusnak és humángenetikusnak tartják.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


A szomjúság tavaly nekem nem volt, de most folyamatosan érzem, éjszaka is. Annyit iszom, amennyi jól esik, hol cicka teát, hol vizet, hol sima teát. Valószínű a progi emelkedésével függ össze, azt hiszem, vízvisszatartó hatása van.
A szaunától én is félnék, szerintem is hagyd ki. Az úszást te tudod, de amit Pirus is mondott: inkább légy óvatos a fertőzések miatt. Majd a 4. hónaptól ráérsz, legalább akkor már lehet normálisan kezelni is egy esetleges gombát.
Tavaly nekem a Szabolcsban simán láttak mindent a homályos, régi uh-val is, ugyanígy a legelején.
Szerintem mondd azt, hogy félsz a méhenkívülitől, és ezért mihamarabb látni akarod a bébi elhelyezkedését. (nyilván jó helyen van, de erre legalább tudsz hivatkozniKép és talán megértik.

Nekem felfele rohangálnak a cukraim, éjszaka is 12,5-öt mértem. Nem bírtam ki, beadtam a gyors inzulinból 3 egységet. Ez elég sok, de még így is csak 8,2 -re vitte le reggelre. Azt hiszem, ma küldök egy mailt Baranyinak, mert ez így nem oké. Féltem az egérkét. Még csak most alakul ki a szíve...
Pirus, hogy vagy? Most több ellenőrzésre van szükséged?
kisegér
 
 


Most olvastam vhol, hogy vkinek nem látták a szívet dobogni, és egy jobb készülékkel, pár órával később kimutatták. Szóval ha megint problémás leszek, azonnal megyek a Praxisba.
kisegér
 
 


A babázó.hu-n vannak cikkek az élettani változásokról, a mozgásról, ártalmakról. Elég alaposan összegyűjtötték az infókat.
kisegér
 
 


Végül izzítottam egy UH-t hétfő estére egy magánrendelésen, a méhenkívüli szöveggel. Elmondtuk, hogy ez még pici lesz, de azt mondták OK, hüvelyi UH-val 5+3 idősen már látni. Hát remélem, nem az lesz, hogy csak behülyítenek és szar lesz a kép. Kép
s_norka
 
 


Akkor a Praxist hanyagolod egyelőre? Kaáliban nem is próbálkoztál? Miért döntöttél végül a magánrendelő mellett? Kihez mész?
kisegér
 
 


A Kaáliban nem, ott van egy biztos jövő pénteki időpont, most nem csinálok már belőlük hülyét. A Praxist nem néztem, de úgy tudom dugig vannak. Itt a közelben a Savolya Parkban lett volna 3/4D-s UH, de ott csak hasi van, ilyen picit nem látnak.
Ez valójában a Mátyásföldi Klinika, van egy video a honlapjukon, Fábián István nőgyogyi és UH-s csinál ott diagnosztikát, elég jól felszereltnek tűnik. Mondjuk nem olcsó, 7 ezres. Ez van. Kép
s_norka
 
 


jó, hát a magánrendelés mindenütt kb. ennyi...uh nélkül!
Az a lényeg, hogy ne izgulj, és ha az uh segít ebben, menj el. Ott lapul az a kis pár millis babszem, ahol kell neki.
Lehet, hogy ebben a kórházban fogsz szülni? Hogy leltél rá?
kisegér
 
 


Ez csak ambuláns rendelés. Az ultrahang.lap.hu-n találtam. Normálisak voltak a telefonban.

Még korai lenne szülésről beszélni, de őszintén szólva, nekem a Bajcsy szülészete nagyon tetszett, a szülésznők is szimpik voltak (a lapar utolsó napján László doki leküldött oda szétnézni). Meg hát, most ezt be kell vallani, de megtapasztaltam, mennyire másképp állnak az emberhez, ha az osztályvezető prof betege... no igen, a pénz nagy úr.
s_norka
 
 


Sziasztok lányok!

Régebben már sokat írtam ide, de azóta elkezdtem dolgozni és kevesebbet akartam foglalkozni ezzel a baba témával, mert lelkileg nagyon megviselt. Előzményként: nekem született 4 éve tök sok rendszertelen mensi után, spontán a kislányom, de azóta sem jött össze tesó. Pco jelleggű petefészkeim vannak. Most 5 hónapi diane35 szedése után az elős hónapban ilyen hormon eredményem lett a 14. napon. (kérlek titeket, hogy írjátok meg róla a véleményt. Szerintem kicsit alacsony néhány, ha ti is így látjátok, írjon olyan is, akinek hasonló volt és mi volt rá az orvoslás).

Köszi:

Szóval:

Prolactin: 5,6
FSH:10,5
LH:7,3
Progeszteron: 0,43
Estraidol: 36,2
Totál Testosteron: 31
TSH: 2,52

Köszi

Emeseanyu/Szilvia

Én úgy veszem észre, hogy a progeszteron, az fsh, a testosteron kicsit alacsonyabb. Tudtok erre valami orvoslást, okot stb-t?

Köszi

emeseanyu
 
 


Emeseanyu, én nem hallottam még 14.napi hormonleletről, hogy az mire jó. Én úgy tudtam maximum csak arra, hogy mutassa az LH-hormon emelkedését, mert ekkor kell lennie peteérésnek, dehát ez is teljesen egyéni, mikor van. Énszerintem csak a 3.napi hormonlelet ad normális tükröt, a ciklus legelején, akkor ítélhető meg az FSH, és tesztoszteron is, a proginak csak a peteérés után van jelentősége.
Szerintem így most ebből nem is sok mindenre lehet következtetni. A dokid megpróbálta?
s_norka
 
 


Szilvia, én nem értek a hormonokhoz, legfeljebb annyit látok ebből, hogy az fsh-lh arány nem jó. 1:1 arányúnak kellene lennie, a magas lh utal a pco-ra.
Mi itt a topikban metformint szedünk a pco-ra. Menj fel a lombikbaba.com-ra és nézd meg a pco-s linket.
kisegér
 
 


Jaj, tényleg, ez 14. nap... akkor vissza az egész
kisegér
 
 


Sziasztok!

Szilvia, nekem is nagyon rendszertelen ciklusom volt világ életemben, másfél évnyi Diane 35 szedés után spontán fogant meg a kisfiam, és most várjuk a kistesót, aki egy elhalt terhesség után szintén spontán ám mesébe illő körülmények között fogant megKép
Valóban a 3. napon levett értékek adnak megbízható eredményt, amivel érdemes utána foglalkozni. Ha van időd akkor olvasd át a februári, márciusi, áprilisi beszélgetéseinket. Ott, Nóri segítségével, alaposan körbejártuk a témát. Megismerheted a kórtörténetünket isKép Hova jársz nőgyógyászhoz? Gondolkodtál már esetleg, hogy felkeresed valamelyik meddőségi központot?

Nóri, az egyik barátnőm a Mátyásföldi Klinikára jár nőgyógyászhoz és nagyon dícséri a helyet. A Savoya-Parkból arra következtetek, hogy a XI.-kerben laktok, ugye? Akkor nem is olyan messze tőlünkKép A Szent Imrén nem gondolkodtál? Tudod, én most oda járok, ott is a profhoz, a szülészet vezetőjéhez, akit Kovács doki ajánlott. Amúgy tényleg igazad van, mindenki másképpen bánik az Õ 'betegeivel'. Nekem nagyon tetszik az ottani szülészet és a felfogásuk is. Egyébként pedig kevesebbet kér a prof, mint az előző dokim és eddig a töredékét hagytam nála, mint az előzőnél.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Piri, a 22.kerületben lakunk, de az is mellette van. Gondolkoztam a Szent Imrén, ez még nem eldöntött dolog. Csak már ez a 3.kórház lenne, amivel barátkoznom kéne... ehhez már nincs annyi türelmem. Meg új orvos... tudod, hogy van ez. Ha most ez a terhesség tényleg működik, akkor mégiscsak részben László doki érdeme, akkor már fejezze be ő. Kép
Egyébként a Bajcsy szülészete is iszonyú mama-baba barát, meg is lepődtem rendesen. Pl. lehet bevinni saját DVD-t a szüléshez a házimoziba. Ikea-s ágyak vannak, a doki térdel. Új, színes és tiszta. Persze ezek csak első benyomások.
s_norka
 
 


Nóri, ha egyszer már elégedett voltál a hellyel, és sikerült igazi tapasztalatokat gyűjteni- hiszen bent is feküdtél-, mi az oka a hezitálásnak? Vmi mégsem tetszett annyira? Milyen szempontok szerint fogsz dönteni?
kisegér
 
 


Nóri, szerintem ha bizalommal vagy a doki és a kórház iránt, akkor nincs miről gondolkodni.Kép Láttam a Bajcsy honlapján a szülészetet bemutató részt és tényleg bizalomgerjesztő. Ezek szerint Te is szeretnél majd minél természetesebb módon, pozicióban szülni. Én isKép Hétfőtől megyek Kriston Andrea intimtorna kurzusára is.

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Szevasztok Kismamik!
Látom jól vagytok, örülök, hogy boldogok vagytok. Velem semmi, áruljuk a lakást. Talán így elterelődnek a gondolataim.
További szép napokat!
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Egy gondom van csak, László doki úgy néz ki, iszonyú elfoglalt. Végülis ő Krizsa favorizáltja is. Nem vagyok benne biztos, hogy a szülésnél csak az utolsó 30-40 percben fog ő kelleni, anyám is borzasztó nehezen szült, engem is jobb lett volna császárral világra segíteni. Tehát nekem fontos a biztonságérzet, hogy tudjam, akármi lesz, a doki ott lesz. Ennek valszeg megintcsak ára lesz.
A szülészet tényleg nagyon szimpi. Olyan emberközeli az egész, engem csak akkor toljanak át műszeres szobába, ha baj van, de addig hadd vajúdhassak normál körülmények között, mintha szállodai szobában lennénk.

Egérke, te a Szabolcsban fogsz szülni? Az kicsit poroszosabb. Kép De biztosabb.
s_norka
 
 


Vera, hékás, csak ennyi? Tessék még mesélni! Hova akartok költözni?

Nóri, szerintem felejtsd el, hogy anyukádnak milyen szülése volt, igazából semmit sem jelent, hidd el, a Te adottságaid a sorsdöntőek, nem anyukádé. Ha így néznénk nekem is majd' egy napot kellett volna vajúdnom, ehelyett cakk-pakk 4 óra alatt letudtuk a szülést. Szerintem válassz szülésznőt is, akit a dokid ajánl, Õ látja már nagyjából a vajúdás alatt, hogy a dokidra mikor lesz szükség és szól neki időben. De persze, ha bemegy az elejétől, akkor az is jó.Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Esetleg kérdezz rá László dokinál ezekre a téged nyugtalanító részletekre, lehet, hogy teljesen megnyugtató választ fog adni.

Igen, Szabolcs, és irtózom is az egésztől. Olyan merev az a kórház, és a környezet is riasztó, és a beteg felhozatal sem vmi kellemes.
De a körülmények legyenek a legkisebb gondom, a fő, hogy biztonságban legyen a gyerek. Azt sikerült kiagyalnom az elmúlt egy év alatt, hogy az első babát megszülöm a Szabolcsban, és ha már megismerkedtem a terhesség és szülés nehézségeivel, már bátrabban váltok kórházat, mert tudom, milyen szempontok szerint válasszak, és az én esetemben mire kell odafigyelni. Egyébként szerintem egy normális orvossal mindent meg lehet beszélni, úgyhogy amiben csak tudok, megpróbálok engedményeket kérni és olyan megegyezésekre jutni, hogy az mind nekem, mind az orvosnak megfeleljen. (pl. vizsgálatok gyakorisága, szülés módja, gyerek elhelyezése, apa látogatása... stb.)

Vera, ha a figyelmedet bármi- lakáseladás, stb...-eltereli, az csak jót tehet! Drukkolok nagyon!!!
kisegér
 
 


holnap délután jövök hozzátok utoljára, mert pénteken már nem dolgozom, és a hétvégén nem tudok internetezni.

Puszi
kisegér
 
 


Egérke, legyél jó, vigyázz nagyon a pocaklakódra! Szépen tartsd be a doktorbácsi utasításait és pihenjél sokat!
Várunk vissza!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismeretlenül jövök(én a 2005/tavaszi babáknál tanyázok); de a segítségeteket szeretném kérni!
A sógórnőmről lenne szó, aki nagyon el van keseredve.Neki már van egy nagy (11éves) fia; de szeretnének még egyet.
Tegnap derült ki, hogy természetesen úton nem lehet gyerekük; mert a spermák ahogy bejutnak elpusztulnak.
Megkért, hogy nézzek utána az inszeminációnak, mennyibe kerül stb.
Tudnátok segíteni hol keressek utána?
Vagy itt, vagy: gurzo@citromail.hu

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket!

Ildi

delfinke
 
 


Pirus, köszi, majd nov. végén jelentkezem. Én legfeljebb pihenni tudok és a cukrokkal vigyázni, a többit majd eldönti a bébi.

Delfin, ha a Kaáliba megy, akkor az inszem 30E Ft+ gyógyszerek. Átjárhatósági vizsgálat is kell előtte, az vmi 25E, ha jól emlékszem.
ha sima állami kórházba megy, szoktak adni hálapént, gondolom olyan 10E körül. az átjárhatóságinál meg kell venni a
A Kaáliban Krizsa csak két havonta csinál inszemet, a többi doki akár havonta is.
kisegér
 
 


most látom, lemaradt egy fél mondat. szóval az átjárhatóságinál meg kell venni a kontrasztanyagot, vmi 18E ft.
kisegér
 
 


Kisegér!

Köszönöm szépen!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!
Félek nincs pém !
Még doki nem állapította meg csak a hőm miatt gondolom!
ha így van mi vár rám?
Hogy működik az inszem?
A kiskatonákat hogy kell, lehet előállítani?
köszi
hukmuk
 
 


Nori, Kiseger!

Talan meg emlekeztek ram, en is voltam itt, en is a Szabolcsba jartam, csodalatos dr M. baratunkhoz, es most benezek es mindketten?????????????????????????????????????????????????????????????

Jaj, lanyok, ugy orulok, hogy el sem tudom mondani!!!! Emlekszem mindenre veletek kapcsolatban, es nagyon drukkoltam, azert szoktam nagy neha ide is benezni, mi ujsag a regiekkel, akiket meg ismerek!
NAGY NAGY GRATULA, ES DRUKKOLOK, HOGY MINDEN JOL MENJEN EZUTTAL VELETEK!!!!!!!!!!!!!!

Rolunk annyit, hogy jol vagyunk, 35. hetet lassan betoltjuk, ugyhogy mar csak kb 5 het van hatra, es hat borzasztoan elvezem/elveztem a dolgot, es sajnalom, hogy mindjart vege es mar csak 1 honap van!!!!!

Mindnekinek kivanok hasonlo boldogsagot, amit semmivel nem lehet karpotolni!
Drukkolok, hogy nektek is mind hamarosan teljesuljon az almotok! Mi is vartunk ra 3 evet, de ez most mar mit sem szamit, mar el is felejtettuk azt a 3 evet, sok sirast, varakozast!!!!!!!!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
Mégis tudtam jönni egy kicsit, remélem, nem baj.

Dodo, de jó, hogy előkerültél, köszi a jókívánságokat! Mi is szorítunk Neked a közeli szüléshez! Kisfiú vagy kislány lesz? Nevet adtatok már neki?

Hukmuk, az inszem előtt a kiskatonákat kezelik, kicentrifugálják, és csak a legjobbakat fecskendezik fel a pocakba egy spéci vivőanyaggal. A sperma leadása után kb. 2 óra múlva vannak kész, akkor csinálják az inszemet. Maga az inszem olyan, mint egy rákszűrés, vagyis egy kicsit egyszerűbb és gyorsabb. Egyébként 3. napi és 21. napi vérvételből derül ki, vannak-e hormon-eltérések és van-e pé.

Nekem jó kis élményem volt tegnap, enyhén szólva a frász kerülgetett. Bedagadt a hasam, meg alul is felpuffadtam. Fájt, feszített, görcsölt, minden volt, amit nem szeretek. Kb. tíz percenként rohangáltam pisilni, de 5-ből egyszer tudtam csak. Hát pihentem, feküdtem, igaz, ezt csak néhány órás mászkálás után tehettem csak meg, amikor hazajöttem a pizsama vásárlásból (ugye a kórházba nem lehet olyan kinyúlt pizsamákban lézengeni...) Reggelre elmúltak ezek a hülye tünetek, de jó kis nyákom volt... Ma vagyok az 50. napon, lehetséges, hogy vmi pé-szerű játszódott le? Most minden olyan, mint eddig, mintha mi sem történt volna, lazább vagyok, mint valaha.
Marha édekes lesz, ha majd meg akar jönni... Ha lehetne, bedobnék egy felest az izgalmakra...
kisegér
 
 


Hukmuk, őszintén szólva, kisded óvodás szintjén a következő jutott eszembe a kérdésedre, hogyan kell előállítani a kiskatonákat: kézzel, a fiúnak. Nem is tudom igazán, mit akartál ezzel kérdezni... Kép

Egérke, te terhes vagy, felejtsd már el a pé-ket meg a mensiket! Kép Ezek, amik lejátszódtak, is majdnem természetesek, attól még a frász engedélyezett, én is, ha néha besajog a pocim, beveszek egy kis magneb6-ot. Az segít, este 1 deci vörösbor is. Sőt, utólag már lehet ezeket úgy is értékelni, hogy "na, tényleg terhes vagyok, ha vannak ezek az idióta tünetek!" Csak jó azokon előbb túllenni. Kép Hétvégén amúgy itthon lehetsz majd? Meddig kell majd bent maradnod?
s_norka
 
 


S norka?
úgy értem egy üres szoba?
te is bent lehetsz?
Vagy képek Újságok, video?
Nem akarnám így h egy ribitől jöjjön neki össze?
Most dura voltam bocsi!
puszka
Köszi a vélaszokat!
akkor nem altatnak és nem is fáj?
hova juttatják egyébként?
hukmuk
 
 


Hukmuk,
őszintén bevallta a párom, hogy amikor a Kaáliban időre kellett neki produkálni a kis szobában - és egyedül, mert nekem lombikom volt és éppen altatásból ébredtem a petesejtleszívás után -, ő bizony már csak "ribitől" állította elő az anyagot. Hidd el, ez itt már nem erről szól, hogy mitől jön neki össze, hanem arról, hogy produkálni kell, időre, ez a legkevesebb, hogy mi az inger... a másik, hogy egy egészséges fiú ha bevallja, ha sem, bizony gyakran fantáziál, ezt te is tudod. Kép Újságok szoktak lenni, ő speciel bevitte a mobilját, amire rá volt töltve valami cucc. Hát ez van.

Nagyon nehéz eseteknél megengedik, hogy a lány is bemenjen, és segítsen neki. Vannak olyan helyek, pl. a Szabolcs utca, ahol megengedik, hogy reggel otthon állítsa elő, és utána 1 órán belül, meleg helyen tartva, be kell vele érni, ehhez adnak előre egy kis steril poharat.

Inszemről azért még sok helyen olvashatsz, a www.lombikbaba.com-on, és a www.oviklub.hu-n is. nem fáj, nem altatnak. Katéterrel, ami nagyon vékony, a méhbe vezetik fel a kiskatonákat.
s_norka
 
 


Hukmuk, látom más topikon, hogy csak most kezdtétek a babaprojektet. Miért gondolod, hogy inszemre van szükséged? Még egy éve sem próbálkoztok. Van valami nyomós oka?
s_norka
 
 


Na csak kieszközöltem, hogy megint internethez férjek.
Szóval azt mondod, ennek semmi köze az esedékes ovulációhoz? Anyum azt mondta, a menzeszt mindig érezte, akkor az ovulációt nem lehet érezni?
Csak holnap vonulok be, és már tegnap este sírós hangulatom lett, búcsúzkodni kezdtem a férjemtől. Szegény, szólni se tudott, csak szorított.
Igen, én is arra jutottam, hogy hálistennek, hogy érzek ilyen hülye tüneteket, különben semmi jele nem lenne a terhességnek. Na jó, reggel egy kis émelygés, de az nekem gyakran van, és most duphastont is szedek... Azért nagyon kíváncsi lennék, mit művel bent a kis lény... Vajon jól van, fejlődik rendesen...?

Ettől függetlenül pénteknél hamarabb nem akarok benézni hozzá, majd ezt meg is beszélem Egyeddel holnap reggel.
kisegér
 
 


Talánb csak parázok de eza megérzésem és a hőm alapján nincs pém persze ezt máshogyan kezelik.
Anyunak én is 6 év után sikerültem félek ez vmi családi defekt.
Bocsi a modoromért nem volt idevaló!
Tudom h velem van a hiba de engem a gondolata is ........, pedig babáról álmodozunk évek óta!
Tudom , defektes vagyok!
Ami megt a pasikat illeti hátilyenek és én is így gondolom !
/akkor az én párom miért van kiakadva ha lát egy olyan nőt mindennek elmondja csak urinőnek nem, ha a tévébe van ilyen elfordítja a fejét és mondja a magáét./
Talán kivétel?
Nehezen hinném el de tudnám értékelni.
Mégegyster bocsi h ilyen dinnye vagyok!
hukmuk
 
 


Hukmuk, én pont ilyennek értékelem a páromat, hogy szemeket mereszt szép testű, fedetlen nőkre is, ha lát ilyet a TV-ben, mert ez a teljesen természetes. Mert férfi. Minden ettől eltérőt nem természetesnek értelmezek, és te se akard, hogy a párod ne ilyen legyen! Kép (Egyáltalán, hogy elfordítja a fejét?! Nem is értem...)

Más: elintéztünk ma egy maszek UH-t, és láttunk egy 9,1 mm-es petezsákot, benne 2 mm-es kezdeménnyel Kép Még nincs szívhang, a doki szerint kb. 5+2 napos a terhesség, tehát 1 nappal fiatalabb, mint gondoltam. De örülök így is. Kép
s_norka
 
 


Norka!

Gratul a kis petezsakhoz, majd megno!!!! Lesz neked meg akkora pocid, hogy alig birsz majd mozogni!!!! En sem hittem volna, de igy lett!!!

Drukkolok, hogy minden rendben menjen, meg Kisegernek is!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Gratulálok nektek szívből és örömteli várandósságot könnyű ternsséget problémaentes szülést kívánok!
Azért remélem még addig sokat hallok felőled!
Nektek miért kellet mi nem volt rendben?
Ami pedig a témát illeti:
Ilyeneket mond!
Aki mutogatja magát annak nincs renben az önértékelése ill a nemi élete.Ha fel akarja hívni magára a figyelmet akkor azt tegye eszével v máshogyan de ne a testével.Tv nél kimegy , átkapcsol, elfordul és szitkozódik.Utálja h a nemiség és a szex körül forog a világ.
Az a párokra tartozik mint ahogyan a szex is .
Pornó film próbálta nézni nem izgatja fel sőt , sem az ujság , temészetellenes.
Hát ilyeneket és ehhez hasonlót mond:
Szerinted nem mond igazat?
Ami pedig a nemi életünket illeti nagyon sokszor és sokféleképpen vagyunk együtt, sok helyen.....
hát ennyi puszi
Túl szép ez az egész , egyszer el is hiszem és félek akkor fogok csalódni benne.
hukmuk
 
 


Köszi a gratulákat!

Na, Hukmuk én már nem akarok pszicho-izé topikot csinálni ebből, de az, hogy sem a pornó, sem a szexújság nem érdekli, sőt szitkozódik, az nincsen rendjén, hidd el. Nem lehet, hogy miattad mondja ezt, mert Te azt hiszed, hogy ez a jó, és ez a szép? Nem tudom, csak találgatok. Olvass utána, mi érdekli a férfiakat... és ez sem nem jó, se nem rossz,hanem normális.
s_norka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: