Új privát üzeneted érkezett!

Erika!
Nagy gratuláció Mátéhoz, igazán szép kisfiú!!!! Hol szültél végül? Valamelyik klinikán, vagy hol???

Többiek,
BABÁRA FEL!!! Mindenkinek ezer drukk, hogy mihamarabb összejöjjön :wink: :lol: !!!

panda
Halásztelek
 
 


tinus:jaj nagyon rosszul hangzik, hogy egész éjszaka oxin és nem hatott, nekem szerencsém volt mert 5 órakor 1 ujjnyi volt, majd 7 óra után eltűnt a méhszájam, szóval megszenvedtem de legalább tágultam meg tudott születni Máté. A feje volt egy picit magasan így kellett guggolgatnom. Na amikor mondta az orvosom hogy mit csináljak csak néztem rá mint egy hülyére, hogy tényleg ilyen fájásokkal szálljak le az ágyról és kezdjek el guggolgatni, na hát ő sem szült még :lol: . Mondjuk segített mert lejjebb jött a feje, így jöhetett a vége a kitolás szak, de hát nem volt semmi guggolásokat végezni azt hittem össze esek.

A SOTE 1-en szültem és messze nem olyan rossz, mint amit az interneten olvasgattam, A terhes ágyon 3 hetet töltöttem tehát volt időm kitapasztalni, a szülőszoba kicsi de otthonos volt, a gyermekágyas osztály sem volt vészes, szóval meg voltam elégedve.

Lányok most látom, hogy már a 30. hét környékét tapossátok, milyen gyorsan elröpült az idő. Őszinte leszek most nem lennék a helyetekbe, de csak a szülési élmények miatt :roll: .





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika!
Én is ott fogok szülni (a nagyokat a SOTE II-n szültem), és kicsit megrémültem a sok negatív véleménytől, ami a klinikáról szól. most azért megnyugtattál :wink:

panda
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Bár én még nem szültem,de a különböző nőgyógyászatokról és szülészetekről nem hiszek el semmilyen pletykát!Csak,ha már van személyes tapasztalatom.Mindenkinek más igényei vannak,mások az elvárásai.PL:Anyukámmal ugyanahhoz az orvoshoz kezdtem el járni.Anyuval tök rendes volt,velem tök bunkó!Így kerestem egy olyan dokit,akivel mindent meg tudtam beszélni.Róla is hallottam rosszat,de velem rendes volt!!!! :wink:

Lányok,van valami jó praktikátok hányinger ellen.Két napja olyan szar a gyomrom. :twisted: (Nem hinném,hogy baba miatt,mert egy hét alatt nincs ilyen tünet,de nagyon vacakul érzem magam. :cry: )
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, próbáld ki a colát, vagy nekem most jó volt a kamilla tea is.

Na végeztünk a lakás rendezéssel és takarítással, de tegnap már elég volt..... :roll:
Most már végre elővehetem a kis ruhákat...

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!Kösz a tippet,kipróbálom.A kisruha pakolás nagyon jó lehet...ez már igazi készülődés......de jó neked!!!! :lol:

Erika,igazad van nagyon gyorsan múlik az idő.Lassan lesz egy csomó kis baba a topicban.... :D
Remélem mire megszületnek zebrás teszttel várjuk majd őket!!! :wink:

Szép napot mindenkinek!!! 8)
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

piri sehol tegnap kellett volna jönnie.már 3 hónapja pontos most meg "késik" de a reggeli tesztem negatív.az lh reggeli tesztek pedgi két csíkosak.szóval nem értem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita,akkor izgisen indul az április....még bármi lehet....

Én jövő hétre nem várom :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Kellemes Hùsvéti Ünnepeket Mindenkinek!;)
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok, kellemes húsvétot Mindenkinek!

Nitácska, azóta??????? Egy két csíkos HCG teszt Apának húsvétra??? :) Kérünk fotót, ha igaz :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Kellemes Húsvétot!
Az idő pocsék :cry: .

Nita!
Teszt????

panda
Halásztelek
 
 


Szia Sipike!

B-vitamin! Az a gyógyszertárban kapható, sima fajta. Mindig keverem, hogy B6 vagy B12, asszem a 6... Csodákat tesz a hányingerrel.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!

aranyosak vagytok de sajnos megjött:((((((((((
magamalatt vagyok már.a doki azt mondta 3 hónapig mérjem a hőmet és csak utána ad clostyt.én nem fogok méregetni tudom hogy nincs pé.méregetés nélkül is hisz 1 éve nem esem teherbe.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, sajnálom...... :( Szerintem ne a dokidra várj, menj el és mondd el, hogy Te nem szeretnéd húzni az időt.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!
Nita sajnálom!:(Szerintem is menj vissza a dokihoz,ne hagyd magad!
Köszönöm a hányinger elleni tippeket!A cola bevált+a hétvégi kiborulásom.Jól kihisztiztem magam,biztos túl feszült vagyok!Anyukám ma feküdt be a kórházba+húsvéti fennforgás!De most már jobb!
Úgy döntöttem,hogy a következő hónapot én is a dokinál kezdem,megnézetek a-tól z-ig mindent úgy a tuti.Most már kevesebb lesz a kiadásunk,ami megmarad,azt elköltöm a nőgyógyászra! :roll:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Sajnálom nita, tényleg időhúzás a méregetés, hiszen elég régóta próbálkoztok. Egyezkedj az orvosoddal, hátha eltekint a protokoltól.


Panda ne izgulj a SOTE miatt én annyi negatív dolgot összeolvastam róla, hogy már előre féltem mi lesz bent velem 3 hétig. Semmit nem tapasztaltam abból amit olvastam. A gyerekágyas osztályt írták a legrosszabbnak, őszinte leszek sokat nem találkoztam a nővérekkel, a vízit 5 perces volt szóval sok vizet nem zavart ott senki. A babád 0-24-ben veled van csak fürdetésre viszik el. A szobatársamnak első babája volt és neki segítettek ha volt kérdése, az egyik csecsemős még a mellét is átmasszírozta mert nagyon bedurrant neki. Én kéréssel nem fordulatam hozzájuk, elvoltunk Mátéval. Leszámítva, hogy nem indult be a tejem és így kevés tápszert muszáj voltam kérni a 3. napon, mert már nagyon éhes volt. Na ezzel szenvedünk azóta is, mert annyit eszik, hogy képtelen vagyok ennyit fejni neki, mert hogy nem hajlandó ciciből enni. Olyan hiszti van szopizás után, hogy már inkább lefejem és csak megnyugtatásképp rakom cicire. Tehát ez nem indul túl jól. 100-110-et tudok csak fejni két mellből ő pedig legalább ennyit képes megenni, sőt még többet is, így néha kap pótlást. A lányommal is hasonló gondok voltak. Nem tudom mivel növelhetném a tejmennyiséget.
Nem stresszelek rá a dologra és már elfogadtam.

Panda, beu ti hogy vagytok, hogy érzitek magatokat?

Van más babás a topikban?
Elég sokáig nem voltam, így az újaknak aki babásodni szeretne sok sikert és üdv közöttünk.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika köszi kérdésedet, egész jól, még élvezem a pocakom, bár azért érzem már hogy az utolsó 10 hétben vagyunk.
Pankával hiszti a köbön, de azért részben ez az én/mi hibánk is, mert azért így a vége felé én is elég türelmetlen kezdek lenni, de hát most kezdjek el magyarázkodni neki, szegény meg sem értené.... asszem lassítanom kéne :roll:

Tej növelésre nekem bejött a tojásleves, a fokhagyma és sokan mondják a teákat (mecsek tejszaporító) én a hipp teát ittam, mert olyan jól oltotta is a szomjam.

Nita, sajnálom, de tényleg felesleges várni szerintem is, főleg hogy az csak téged is felemészt.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


köszi lányok.a hó végén megyek a rákszűrés eredményéért és akkor mondom neki hogy nem akarok várni.de lehet nézek a neten azt a szülésznőmet megkérem kövessen uh-val...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Erika, én ugyanígy jártam a lányommal, a létező összes dolgot kipróbáltam tejszaporításra, de nem igazán ment. Soha nem volt elég a tej, de azt a mennyiséget (ami mindig a napi kaja 80%-a volt) sikerült 7,5 hónapos koráig fenntartanom, utána már belazultam és szépen elapasztottam.

Én az alábbiakat tettem, ettem:
- Lactoherb
- C5 -s homeopátiás bogyó
- Motherlove kapszula
- Gyümölcsleves
- fejés ezer verzióban (szopik után mindig, mindkét mell, amikor már nem kelt éjjel, én akkor is keltem fejni, átlag napi 6-7x fejtem)

Igazából semmi nem segített, tesónál biztosan úgy csinálom, hogy mindkét mellből megszoptatom, így több inger éri a ciciket. Ha meg nem jön be, hát nem jön be, remek gyerek lesz tápszerrel is!!!!! Csak ne izgulj, ha a lányodnál is ez volt, ne várj magadtól többet. És akkor lett több tejem, amikor azt mondtam, letojom. Hónapokig sírtam, harcoltam, semmi változás.... Lelazultam és lett 100 ml-vel több. A csúcs egy nap 750 ml tej volt. Egy grammal sem több. Szóval ne görcsölj, szerintem próbáld ki a két ciciből szoptatást és meglátod mi lesz.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nita, sajnálom :(

Szoptatásról én is tudnék rengeteget mesélni. Nekem 1 hét kellett míg egyáltalán beindult, aztán mindent kipróbáltunk mégis mindig kellett tápszeres pótlás, sőt nagy részét a tápszer adta, viszont mai napig szoptatok, mert kevés mindig van. Én rengeteget ittam, teát, vizet és sok levest ettem. Az elején rengeteget idegesítettem magam, mint Nyuszika. Szerintem nem tesz jót az anyáknak amúgy sem ez a szoptatás fanatizmus, mert lelkiismeret furdalást ébreszt, miközben lehet tényleg mindent megpróbál az ember mégsem megy. Szóval, Erika, szerintem úgy jó ahogy lesz:)

Lányok, én most nagyon várom már, hogy tesztelhessek, igaz semmi külit nem érzek. Kinél mi újság? Úgy várom, hogy végre valaki pozitívat teszteljen. Azt azért hozzáteszem, hogy én hiszek abban, hogy 1 év kivárás az átlagos teherbeesés (és ebben benne van, hogy valaki első hónapban várandós lesz és van, aki 2 év után), szóval szerintem tényleg jobb ezt lazán venni hiszen annyi mindenen múlik a dolog.
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Tinus,hajrá!!!!!
Azt hiszem az én hónapom elszállt.Elvileg holnap jön meg,de ma már eléggé egyértelmű jeleket kaptam!Szerintem még ma ideér piri!Biztos a sok idegesség!Az a helyzet,hogy picit nem is bánom,mert,ha most sikerül,akkor pont karácsonykor szültem volna és akkor valahogy soha nem is akartam.(Mert így szegény gyereknek mindig egybeolvadt volna a szülinapja karácsonnyal!) :oops: Ja és szeretem a 13-as számot,úgyhogy az sem baj ha 2013-as bébi lesz!!!

Nita!Azt hiszem én is hó végén elmegyek rákszűréssel egybekötött kivizsgálásra,aztán meg hajrá!!!

Erika,ezerrel gyúrunk,hogy legyen babó a topikban!Rajta vagyunk! :wink: De addig is küldjük az erőt a finisbe érő kismamáknak,mert pár hét és bébieső lesz erre! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


"Azt hiszem én is hó végén elmegyek rákszűréssel egybekötött kivizsgálásra,aztán meg hajrá!!!

drukk neked is:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,köszönöm! :D

Nohát,tényleg szerda délután megjött!Szó szerint elöntött,de legalább nem kellett idegeskednem miatta! :oops:

Mindenkinek további szép napot!!! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Meg lesz :lol: Végre hétágra süt a nap és még melegnek is mondható az idő!!
Ennek köszönhetően apa 2 kollégája meg is szült délelőtt :D

Lányok babakasszát ismeritek, most van félárú családi belépő (2 felnőtt, 1 gyerek) a budakeszi vadasparkba ha valakit érdekel.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sajnálom a sikertelen hónapjaitokat, de eljön a ti időtök is ez biztos, tudom nehéz kivárni és a remény, hogy most nem jön meg mindig ott van de sajna a csalódás is.

Az a baj Mátéval, hogy nem szopik 2 perc után elalszik rajta, már mindent kipróbáltam. Majd sír hogy éhes és persze cumisüvegből megeszi a 120 ml is pedig még csak 3 hetes.
Szóval most etetem cucliból és fejek mellette folyamatosan 3 óránként. De persze nem elég a tejem, de már nem idegeskedem rajta, kap pótlást estére aztán ennyi. Remélem lesz még több is ennél, bár ha ilyen jó étvágya lesz a legénynek akkor nem tudom mit csinálok később.

Megyek lányok mert felébredt és akkora hangja van, hogy átszakad a dobhártyám, éhes a drága.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!
Erika,köszi,hogy gondolsz ránk. :wink: Milyen érzés két gyermek anyukájának lenni?Nincs féltékenység a kistesó miatt?
Az az érdekes,hogy kezdek erősebb lenni lelkileg.Végre elmentem futni,kondi terembe,teljesen felszabadított!Nagyon jó volt!!!!
Most 2 barátnőm is kismama,már alig várom,hogy legyen egy kis időm kifaggatni őket.Amíg van időm,addig gyűjtöm a tapasztalatokat! :wink:
További szép napot mindenkinek! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika, az én kislányom ugyanilyen volt. Amikor megszületett, felsírt, abbahagyta és csak cuppogott.... Amíg engem "stoppoltak" kérdeztem, mi van a gyerekkel, mert nem hallom, hogy sírna... Mire a szülésznő: semmi, csak cuppog, éhes, így spuriznak, hogy hamar cicire lehessen tenni :) Jött, szívott ezerrel, ügyesen. Az volt az első és utolsó határozott cicizése, utána, állandóan elaludt.... Cicizett 2 percet határozottan, majd vége, bealudt, nem lehetett felkelteni. De ha kivettem a cicit, akkor sírás, mert éhes... Na, így szenvedtünk 3 hónapig, amikor feladtam, mert akkor már 2-3 perc cici után el is fordult. Annak meg nem láttam értelmét. Így onnantól nem volt cici, csak fejés, sűrűn, napi 6-7x, így kapott anyatejet 7,5 hónapos korig. Nézd azt, hogy minden csepp tej jó a babának, védelmet nyújt, szóval ne izgulj, hogy nem elég, 0-nál több :) És hány baba nő fel amúgy tápon, mellette meg makk egészségesek!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika:kb. én is így szenvedtem végig a nagylányommal a szoptatást, mint te. Nagy kudarcnak éltem meg akkoriban. Most már azért nem aggódom annyit, de szar érzés, hogy másnak olyan gondtalanul megy ez a dolog, nekem meg nem. Fejni viszont tudok csak éjszakára kap pótlást.
Te mivel fejtél ilyen sok ideig?

Sipike:jó olvasni, hogy magadra találtál, ezek tényleg nagyon jó pillanatok az ember életében, én most nem vagyok ilyen fitt, de az éjszakai etetés kiszipolyozza az energiámat, na majd ha átalussza az éjszakát :wink: .

nita:neked két fiúcskád van segíts nekem abban, hogy kell-e valamit csinálni a fütykössel vagy sem.

Beu, panda:tudjátok, hogy milyen nemű a babátok? Mert én lemaradtam róla, gondolom, így a vége felé már megmutatkozott.

Na megyek, mert most alszik és feltakarítom a konyhát. Amikor fönt van nem igazán lehet elmozdulni mellőle. Egyébként jó baba eszik, alszik ill. néha 1-1 órát nézelődik vagy sírdogál egy kicsit, de nem jellemző. Éjszaka meg csak alszik, eszik, tehát sok gondom nincs vele, de a felkelés azét kifáraszt.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika,köszi!Juj ma jön hozzánk az öcsém és meccset nézünk!Régen mindig együtt néztük a focimeccseket kb. 6 évvel ezelőtt. :lol: Már alig várom!!! :P
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika, medela swinggel..... Amikor hazajöttünk a kórházból, nagyon nem akart jönni a tej..... A védőnő úgy szétmasszírozta a cicit, hogy másnapra belilult, de be is indult a tej. Mondta, hogy fejjek, fejjek, elszalasztottam a férjem medela elektromos fejőért, de a miniért. Erre "véletlen" a swinggel jött, ami dupla annyi... DE!!!! Szuper termék! Nagyon elégedett voltam vele!!!!!!!!
Én is rosszul éltem meg a szopit és mindig is irigyeltem, aki szoptat percig és kész... Nekem min. 1 óra volt........... Szopi, büfi, tápkeverés, kaja, büfi, fejés....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Erika, hogy őszinte legyek az utolsó genetikai uh-n mondta a doki hogy ikább lány, de mivel még mindig faros, így tegnap se látszott semmi, se az hogy lány, az meg főleg nem hogy fiú, így a saját dokim is inkább lányt mond, de hát láttunk már meglepit szüléskor.... ha esetleg 4 hét mulvára befordul akkor okosabbak leszünk, ha nem akkor nem.
Igazság szerint nem is nagyon izgat, csupán olyan szempontból lenne jó, hogy ha kéne még ruhát vennem.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika!
Nálunk fiú, tutira, több különböző vélemény alapján :wink: .
Szopit sajnálom, tényleg egyszerűbb, ha nem kell fejni.

Beu!
A májusi babás topikban pont ma mondták az egyik csajnak, akinek eddig "tuti lány" volt, hogy úgy néz ki, talán mégis fiú. Betöltötte már a 36. hetet, és most mondták, hogy jó lesz, ha készülnek fiúnévvel is.

Nita!
Tegnap láttalak apával és Barnival a szigethalmi buszpályaudvaron :wink: .

Ja, és tegnap ez történt nálunk:


Kép

A szokásos tavaszi szaporulat megérkezett, szerencsére csak 4-en vannak :lol: . Jó lesz megint a nyarat azzal tölteni, hogy hová tegyük őket :roll: . De ez volt az utolsó szülés, nyáron ivartalaníttatjuk a macskát, az tuti. Esetleg valakinek kiscica :wink:???

panda
Halásztelek
 
 


Panda mért nem jöttél oda?:):):)
mentünk Ráckevére.........

éééééédesek a cicák:)
üvölts ha kell a hordozó már repülök is vele........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Épp a buszon ültem, mentem Ádámért a suliba (Miklósra jár). Ha kelleni fog a hordozó, majd szólok :wink: .

panda
Halásztelek
 
 


Na igen, most épp úgy vagyok, hogy jobban idegesítenek a találgatások, mint az hogy nem tudom mi lesz.
Ráadásul apa is folyton mint egy biztos infót ad tovább a szüleinek, aztán meg majd én kapok tőlük is idegbajt...

Jaj, nagyon édik a cicák, de mikor elköltöztem otthonról mondtam hogy soha többet, meg van itt a szomszéd néninek.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beu,nem irigyellek!Kitartás! Mindig azt hittem,hogy korán meg tudják mondani a baba nemét!(Ugyanis én sem nagyon bírnám ki a terhesség végéig...szétszedne az ideg....Túl kíváncsi vagyok! :evil: )
sipike83
Kalocsa
 
 



Igen, igen.... Most akartam jönni mesélni..... Azért tűntem el, mert magam sem hittem el..... Nálunk ugye 0,00001% esély volt rá.... Erre meg?!?!?! Március 14-én teszteltem egy halvány +-t. A teszt napról napra erősödött. Volt egy kis vérzés, de soha nem derült ki mi volt ez, igazából egy kis paca volt, azóta sem semmi.... Voltam UH-n, eddig 3x: vérzés miatt, de akkor csak a petezsák látszódott, utána a dokimnál, ahol már volt baba és szívhang, és ma, ahol minden ok. Hiszem, hogy nem lesz baj!!!! Ezért merem mesélni a 12. hét előtt. Persze azért csendesebben, de mesélem, hogy igen, kismama vagyok és nagyon boldog..... :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!
GRATULÁLOK!!!!! Nyugi, minden rendben lesz. És igen, vannak csodák :wink: :lol: :lol: :lol: !

panda
Halásztelek
 
 


Nyuszika! Gratulálok!!! :D És ilyen hozzá állással tényleg nem is lesz baj!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszika,

Igaz ritkán jövök, de HATALMAS GRATULA A BABÓCÁHOZ![color=red][/color] :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönjük Mindenkinek :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika,nagyon örülök!!!!!! :lol: De jó!!!!Igen ez egy ilyen év,amikor igenis történnek csodák!!!!!!Hinni kell!Nyugi,minden rendben lesz!!!Gratulálok!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Nyuszika, nagyon nagyon gratula! :D

Drukkoljatok nekünk is csajok! :)

Mostanában ritkán tudok jönni, mert elköltöztünk és még nincs netem. Beu, Hanacsekné lesz a védőnőnk.
20140503222551
 
 


Tinus, őt nagyon dicsérik, nekem mikor hazajöttünk a kórházból ő jött ki mert az enyém szabadságon volt. Nagyon szimpatikus és kedves volt, és egyben segítőkész is. Azóta is, ha összefutunk az utcán mindig ilyen.
Akkor a telep felső részére költöztetek, nem a vasút felölire, ha jól gondolom...
Ha végre jó idő lesz, összefuthatnánk a játszón akár, ha van kedvetek.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Nyuszika gratulálok:)))

lányok lehet eltünök kicsit mert itt már szerintem csak én vagyok akinek nem sikerül:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beu, én nagyon örülnék, ha összefutnánk, megbeszélhetjük. Igen a föntebbi részen vagyunk.

Nita, nem feladni és attól még jöhetsz, de ha mégis úgy érzed én megértelek.
20140503222551
 
 


Nita,ne add fel!
Én veled vagyok-Tegnap reggel véres vizelettel kezdtem a napot és orvosi ügyelettel.Nagyon megijedtem.Valószínű,hogy az év eleji felfázás nem múlt el teljesen.Pont most jött volna PÉ!Ennyi!Antibiotikum,gyulladás...aztán nyilván gombásodás!!!!Tegnap nagyon kiborultam,hogy ismét egy sikertelen hónap!:( Jó esetben csak ez az egy hónap!Jövő hétre bejelentkezek nőgyógyászhoz ő majd megmondja,hogy mi lesz a megoldás!!!
Ma már jobb a kedvem,csak kicsit tompa vagyok a gyógyszertől!
De azért jövök,mert kíváncsi vagyok rátok és mert ez az év akkor is csodákkal teli év lesz!!!!!!! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


nyuszik, ezek szerint még friss a hír azt hittem csak én maradtam le a nagy bejelentésről, gratulálok és nyugi minden rendben lesz.

Nekem már 15 hetesen mondták, hogy fiúcska van odabent, így volt időnk felkészülni rá.

A fejést úgy oldom meg, hogy legyen időm másra is, hogy amikor eszik akkor cuclis üvegből etetem bal kézzel, jobb kézzel pedig avent mellszívóval fejem a következő kajára valót így egy szuszra letudom. Eleinte külön csináltam, na akkor aztán etetésen és fejésen kívül másra nem volt időm, így egész jól be tudom osztani a napomat. Kicsit furi, hogy mindent meghatározott időben kell csinálnom,de már kezdem megszokni. Főzni és takarítani akkor szoktam amikor alszik.

Lányok nem akarom elkiabálni, de tegnap 21:30-kor raktuk le aludni és reggel 6-ig csak egyszer kelt fel 2:00-kor enni aztán vissza is aludt, talán lassan át is alussza a teljes éjszakát, bár már így is nagyon jó volt. Remélem megtartja ezt a jó szokását. Egyébként 4 hetesek vagyunk.





erika82
Erdőkertes
 
 


Köszönjük a gratulációt :)

Erika, ügyi vagy, bár én ezt akkor sem tudnám kivitelezni, mivel nekem masszívan préselnem is kellett a cickót, hogy jöjjön a mélyéről is a tej és ne pangjon benne, de sajna 3 kezem nincs.... :roll: Nekem is kell majd egy rend, de első a 2 gyerek és utána a hülye fejés. Majd kialakul, nem tartok tőle :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: