Új privát üzeneted érkezett!

Köszi csajok,jaj úgy izgulok értetek!!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Na, jó kis hétvégénk volt. Megvettük a karifát a fiúkkal. Most elöször vittük magunkat őket, mert nálunk Jézuska hoz mindent az angyalkákkal. De szerintem a karifa vásárlás élmény 1 gyereknek, és megbeszéltük, hogy Jézuska diszíti majd fel. Félek Bence mostmár hamarosan rájön a turpisságra, mert már 2 ajándékot észrevett. Basszus nem tudjuk hova dugni őket. :o
Viszont megint jól betaknyosodtam, és azt hiszem Bence is kezd egy kicsit náthás lenni!
Nektek hogy telt a hétvége? Picúrok jól vannak? Kismami? Többiek? :?

aviubi
 
 


mi szerintem a kövi héten vesszük meg a fát...
gyógyulj meg Aviubi!!!!!!
olyan gyorsan megy az idő!!!jól vagyunk!!!!

sutimano76
 
 

 
 


Ubika, mesélj!
babszi
 
 


Majd csak délután megyek. 17 órára van időpontom. Tükőn ülök. De esik a hó, úgyhogy ma csak jó jöhet! :wink:

aviubi
 
 


Avi,drukkolok!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


ubika mennek a +++++++ :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám mizu veled??????Voltál már dokinál????

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Na megjöttünk. Hááát nem vagyok előrébb. Elmondtam a sztorim. A doki nagyott nézett amikor mondtam, hogy mi volt. Persze ő is rögtön javított amikor mondtam, hogy szétrobbant a petefészkem, hogy petevezető. Erre én mondtam, hogy petefészek. Hát, mondta ez nagyon-nagyon ritka.... :cry:
Végül azt mondta, hogy nálam jobb lenne ha nem az ultrahangos átjárhatósági vizsgálatot csinálnák meg, hanem a röntgenest, mert az nem csak az átjárhatóságot nézi, hanem azt is, hogyan halad a kontraszt anyag. De neki nincs rötgenje. Így most megyek a dokimhoz, és elmondom mi volt. Ha a dokim nem tud segíteni akkor pedig vissza kell hívni, és megcsinálják az ultrahangosat.

aviubi
 
 



Aviubi, ezt nem is tudtam, hogy ez a különbség a 2 féle között, csak annyit, hogy a röntgenes a fájdalmasabb, ezek szerint a jobb is? Ez a konzultáció, megkérdezhetem, hogy mennyibe került? Most azon gondolkodom erősen, hogy a dokimat hívjam, aki műtött, vagy inkább egyből menjek pl. a Forgácsba (másik a Dévai, amire gondoltam). Amúgy Te mi alapján döntöttél a Forgács mellett? Éndokim úgy tudom röntgenesen csinálja a hsg-ét, meg azt is úgy tudom, hogy a későbbiekben ezek az intéztek elfogadnak "kintrő jövő" leleteket, ugye? Szerinted/szerintetek?
Köszi!!
(Mikor mész a saját dokidhoz?)
-m-i-a-
 
 


Szia Mia!
Jó látni téged!
10 ezer forint volt ez a beszélgetés. És mivel nem történt semmi én most úgy gondolom, hogy úgy érdemes bejelentkezni 1 ilyen meddőségi központba, hogy elötte megcsináltatsz minden vizsgálatot, mert így azért fáj az a 10 ezer, hogy nem jutottam előrébb.
Én a Kaáli, és a Forgács között vaciláltam. A Dévairól nem olvastam jókat. Jót is olvastam, de negatívat is. Nem tudom....A Kaáliról sokan mondják, hogy nagyon futószalag szerű lett.
Babszi Forgácsos, és ő szereti őket.
de szerintem csináltasd meg az átjárhatóságit a dokiddal... Utána menj tovább.

aviubi
 
 


hát uvi, nem gyszerű ez...én nem is értem már, hogy az embernek miért kell ilyenkos ezer meg ezer helyre eljárkálnia, az egyik ezt nem tudja a másik azt nem...brrrr..de nagyon szorítok, hogy végre történjen valami, ne csak a 'szövegelést yomják a dokik..halom pénzért...

sütike, na nekem is ez a gondom mint ubinak...pécsen otthagytam a cuki dokimat, itt meg nem találok közelben jót/olcsót..., de holnap 'próbálkozunk a budafoki eg. központban, dr. Parragh Attilát ajánlotta a védőnőm, de hát nála is egy tizes egy vizsi a magánban, így elsőre megpróbálom a kórházban..

babszim? hogy vagy?

mia? ti mikor kezditek?

rani?

angi?

Kép
Kép
piciboris
 
 


se péntek,se szombat,se vasárnap :shock: :shock: :shock:

gondolom ezerrel készülődtök :D


Kép

sutimano76
 
 


szia sütike, húú mi pihentünk hétvégén... :lol: jó volt semmit tenni, sajna én délutánra annyira fáradtnak érzem magam, hogy legszívesebben aludnék és aludnék...de hát itt van a Lujzi aki meg friss és eleven :lol:

csajok????

babszim??
ubi?
angie?
mia?
többiek??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám, csak most a fiúkkal jól megpróbáltuk kihasználniu a havat, így szánkóval mentünk ide-oda. Oviba is szánkóval húztam őket, és este hazafelé még egy kicsit bóklásztunk.

Boris! Örülök a fáradékonyságnak! :wink: Lujzi délutánonként nem alszik? Én anno együtt aludtam Bencével, és igen, volt olyan, hogy én elaludtam, Bence pedig nem. persze csak percekre, de jól esett. :D

Hát tegnap megint megjött, és most egy kicsit magam alatt vagyok, mert nem haladok már megint semmivel, és mostmár toporzékolni tudnék dühömben. UUUtálom a magyar egészségügyet, hogy ilyen helyzetben hagyják az embert. Bezzeg az abortusz elérhető szolgáltatás! :evil:
Háát nagyon sajnálom, hogy így kihalt a topikunk. pedig jó volt. Én úgy gondolom, hogy ha kiakarok szállni akkor legalább elköszönök, vagy ha úgy érzem szünetre van szükségem akkor is jelzek a többieknek, hogy bocsi, most így érzem, de majd jövök ha máshogy érzek.. Szerintem ez így lenne igaszságos. Bocsi ha valakit megbántok, de most valahogy kikivánkozott....

aviubi
 
 


sziasztok!

Nem, nem akarok kilépni és már hiányoztatok!
Nekünk szokás szerint szarakodik a gép, már ez is, ez a második kölcsön gépünk, több nem lesz, ha megadja magát.
Néha beindul, néha nem,így mikor bekapcsolt azzal foglalatoskodtunk, hogy az összes képünket kiírjuk, nehogy megint úgy kelljen izgulni értük, mint múltkor.
Tessék, már Beni fel is kelt. :cry:
Jó lenne néha egy kis pihi, de akkor meg hiányoznának! :lol:
Karácsonyig jövök még, de ezer puszi mindenkinek és ne hari.
most még olvasni sem voltam, délután pótolom!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Eszem ágában sincs kilépni, csak mi meg nem voltunk itthon :D .
Apával elmentünk egyet pihizni, Sopronban voltunk, onnét kimentünk Ausztriába, voltunk Bécsbe. Hogy az milyen gyönyörű ilyenkor kidiszítve. Majd teszek nektek képeket :roll: . Aztán vasárna jöttünk haza.
Pé asszem megtörtént (bár nem olyan volt, mint szokott), úgyhogy 33-34 napos ciklusra számíthatok. Aztán meg irány Tapolca :D . Már alig bírom kivárni :oops: .

Piciboris,
dokinál akkor még nem voltál :roll: ??? Hogy vagy?

Aviubi,
sajnálom pirit, olyan nagy csalódás tud ez lenni :cry: .

Angie,
Dani is már 2 hónapos :shock: ? Hogy megy az idő, el nem hiszem :shock: .

Lányok, ki hogy áll a karácsonyi dolgokkal??? Ajándékok, sütés-főzés???? Már csak 2 nap... :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!!!

Na végre hogy bekukkantottatok,már én is aszittem,hogy nekünk annyi!!!!

Aviubi,sajnálom,majd talán a kövi alkalommal.eü...na hagyjuk!!!

Rani,sopron-bécs,talán hátha!!!!pihikor kikapcsnál valószínűbb,drukkolok!!!

Kari.... :? ....tavaly ilyenkor jött meg a konyhabútor,na ahhoz képest,most nincs akkora kupi!!!!

keksztekercsem kész,sőt lassan készíthetem a kövi adagot(elajándékoztam,körbekínáltam,megettük),a méteres kalács most ebben a pillanatokban is készül,kisebb szünetekkel(pl. most is)....
most megyünk fürdetni,megpróbálok altatni,majd folytatom....

takarítás holnap,főzés 24-én reggel!

na írjatok ám sokat még nagy a készülődés is mert hiányoztok!!!!!

Ki mit főz-süt????????????????

sutimano76
 
 


Az ígért képek, Bécs.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Én ma már kitakarítottam, holnap még munka :evil: .
Nálunk húsleves lesz, halászlé, sült kacsacombi, párolt káposzta. Eddig ennyi, de még lesz más is, csak még ki kellene találnom, hogy mi.
Süti beigli, diós-mákos, meg egy gesztenyés süti. A nagymamiktól azt még úgyis kapunk :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani,gyönyörű lehetett bécs a képek alapján!!!!!!
menü..nyami :D

sutimano76
 
 


Sziasztok!
De jó! Végre néhányan visszataláltak! Nagyon örülök!

Rani! Szuperek a képek! Bár én ezt már láttam. A lombikos fórumon... :oops:
Azta, hogy ti milyen menűket készítetek!
Nálunk a sütés kifújt a mézeskalácsnál. Az szuperül sikerült, és a fiúk nagyon élvezték. Mást nem sütök, mert úgyis megyünk körbe a családban, és mindenhol kapunk.
Én 24-én halászlevet csinálok, és rántott pulyka husit párolt káposztával, krumpli pürével...Ma mentem a fiúkkal a piacra. Háát rémálom volt. Nagyon szar, hogy apa ma még dolgozik, így nem tudok egy csomó mindent elintézni. A fiúkkal pedig rémálom vásárolni. Délután jönnek anyósék, és akkor még futok egy utolsó kört.
Most pedig csinálok egy kis gyümölcs salit.
Tavalyig nálunk is a kacsacomb volt a menűben, de idén próbáltam úgy kitalálni, hogy mi az amiből a fiúk 2 falatot legalább megesznek. Háát a rántott husi az. Én pedig képtelen vagyok többfélét készíteni.
puszi mindenkinek!

aviubi
 
 


Kedves Ubi és Mindenki!

Tökéletesen igazad van a kifakadásoddal, én bizony tudom, hogy nekem szántad, és így hiányoltál engem :) :o Nem szeretnék hálátlan lenni. Tudom, hogy amikor lombik volt, mindennapos lakója voltam a topiknak, napi száz hozzászólást küldtem, és mindig mindenbe belekotyogtam. Bezzeg most elmaradok hetekre, hónapokra.
Amikor lombik után visszamentem dolgozni, rám zúdult minden - reggeltől estig bent voltam a munkahelyemen. Kiderült, hogy jövőre elsős ofőnek szeretnének megtenni, így az összes ezzel járó "irigyelt" feladat a nyakamba hullt. Jöttek az ovisok, óvó nénik, szülők, bemutatók és miegymás. És mennyi minden van még hátra... Persze emellett is lehetne időm olvasgatni, írni, de babaügyileg kicsit megzuhantam a sikertelenség után. Persze jól vagyok, belefojtom magam a munkába, és ahogy tudom, kerülöm kicsit a témát. Bocsánat.
Azóta új sorszámom van, és jan.4-én megyek Tanár úrhoz megbeszélésre a Forgácsba, hogyan tovább... Februárban elvileg újra próbálkozunk, de most még nem mozdít engem pozitív irányba a lehetőség - kicsit pesszimista vagyok a dolgokhoz, de majd ha belelendülök, akkor talán újra pörgésbe hozom magam. Néha bekukkantok, de igazából a függőségből szerettem volna kimozdítani magam, mert még mélyebbre zuhannék. De senkit nem felejtettem, és borzasztóan drukkolok mindenkinek, akinek még szüksége van rá. Sokat gondoltam rád is, Ubikám!!
Szóval ne haragudjatok, néha bekukk majd, és néha írok is, ezt ígérhetem :)
Millió puszi nektek és a sok kis csibésznek odahaza!

Babszi
babszi
 
 


Kép Kép

Szeretnék mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánni sok sok szeretettel!!!
babszi
 
 


csajok, na feléledtünk :lol:
én is mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok és az újesztendőben babaesőt!!!!! mindenkinek aki erre vágyik :lol: :lol:

babszim, jó hogy jötél, és hát nem semmi ami az oszifői feladatkörrel jár, atyavilág...de nagyon-nagyon örülök, hogy végre az igazán méltó pozícióban leszel, éljen-éljen!!! gratulálok!!!

rani, ezek a képek...csodásak, hú de jó lehetett ott lenni :lol:

rólunk: móvoltam dokinál, élő picike (7 milliméteres) babókánk van, dobog a szióívecskéje, most repdesek és küldök nektek reménysugarakat, mert sikerülni fog nektek is csajok!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Babszi! Gartulálok az osztályfőnöki kinevezéshez. Már olvastam amúgy a Forgácsos topikban. Véletlenül amikor nézegettem a Forgácsról az infókat...Remélem ezt a státuszt nem fogd sokáig élvezni....

Boris! Gartulálok! Annyira jó ilyen híreket olvasni. Én ma csak egy dolgot kívántam 2010-re... :) Kívánom, hogy problémamentes, szép terhességed legyen. és utána is minden szépen alakuljon..

Kívánok mindenkinek én is Kellemes Karácsonyi ünnepeket!!!

aviubi
 
 


Babszi,
jó, hogy hírta adtál magadról. Hajrá Február :D .

Piciboris,
kimondhatatlanul örülök nektek :D .

Én a tegnapi munka miatt most teljesen el vagyok havazva, tegnap is éjfél elmúlt, mire lefeküdtem :roll: .
Ünnepek után jövök és mesélek!

Boldog, Békés karácsonyt Mindenkinek :D !

Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ubi!

Mivel maholnap te is Forgácsos leszel, gondoltam, hogy betévedsz oda is, és hogy olvastad, amit oda írtam. De látod, oda sem megyek sűrűbben, nem "csallak" titeket :) Kérlek tényleg ne haragudj, ha nem jövök mindig, mint régen, de annál többet gondolok rátok! Maga a babanet az, amitől szeretnék elszakadni, és megpróbálok februárban nélküle nekifutni a lombiknak. De ez nem jelenti azt, hogy az emberektől zárkózom el!!! Borcsával is tartom ám a kapcsolatot, és örülök, amikor tőled is kapok levélkét :) Úgy gondolom, hogy talán nem járna annyit az eszem a sikeren vagy a sikertelenségen, ha nem vagyok itt. Legutóbb szinte 10 percenként nézegettem ki mit írt, és ez bizony nem jó. Most majd olvasással, pihenéssel, ilyesmikkel szeretném múlatni az időt, de ha itt tobzódok, akkor valahogy olyan, mintha nem sikerülne. Amolyan babona.
Húúú, közben karácsonyi zenék mennek a háttérben, hogy alapozzuk a karácsonyi hangulatot, ha már az időjárás nem volt partner. Remélem azért összefüggő voltam :) :) :)
Millió puszi nektek!!!!!!!!!!
babszi
 
 


Sziasztok,

Gratulálok Babszi az ofőséghez!!!!Gondolom ez azért nagy szó!!!
És igazad van,én már régebben írtam,hogy semmi teszt és babanet.....látod Borisnak bejött!!!!!

Csakhát a másik topikomban valaki egyszer azt írta "napközben ti vagytok a családom"....és hát nálam ti is hozzátartoztok!!!

Boris,azttttaaaaaa már 7 milliméter,bár most épp Lujzi vonalzóját se látom,de ketteske mikor kap vonalzót????

és végül mindenkinek:
Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Babszi! Egyáltalán nem haragszom, csak egy kicsit szarul esett, hogy ennyire eltüntél. Teljesen megértem az érzéseidet, és igazat is adok neked, csak mivel kedvellek hiányoztál. Hidd el én tényleg nem csak magamnak szorítok, hanem mindenkinek.
Nekem is szoktak lenni hullámvölgyeim amikor nem nagyon nyitom ki a gépet, így tényleg teljesen megértelek. Csak azért végleg ne tünj el légyszi!!! :D
Amúgy nekem anno Hunor akkor jött össze amikor elbúcsúztam egy időre a 2006-ra tervezett babák fórumáról. Akkor bizony 5 hónap próbálkozás után magaba fordultam. Na meg akkor lettem 30 éves, és egy kicsit depis voltam. Szóval akkor egy időre elköszöntem a csajoktól, és pár nappal késöbb mentem a pozitív tesztemmel.:) Ez 4 éve januárban történt.... :wink:

Suti! Nagyon aranyos család vagytok!!! Berni pedig már nagyon nagy lány! :)

További jó bejgli zabálós karit kívánok mindenkinek!!!

aviubi
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!! Kép

sutimano76
 
 


Köszönöm szépen! :lol:
Láttam ám az iwiwen is nagyon jól esett! Édesek vagytok! :lol:

Lujzinak Kívánok Boldog szülinapot!
Ugye jól emlékszem, hogy ő is ezt a szupi időpontot választotta szülinapjául?

aviubi
 
 



Köszi Aviubi !

És bár a vonalzót nem látom,de Lujzikának is minden szépet és jót a szülinapjára!!!!!

sutimano76
 
 


sziasztok!
Itt vagyok én is végre!
Kicsit sűrű volt az ünnep, pedig én idén nem is csináltam menüt :oops: , anyuéknál, anyóséknál ettünk.
Az immár 4 tagú családommal rokonlátogatást tartottunk Karácsonykor.
Most apa is sokat van itthon, mindig megyünk valahova, vagy a házon csinosítgatunk.
Süti, nagyon jó lett a kép,én is csináltam ilyen keretes képeket, ezen az oldalon, amit javasoltál. A 2010-es naptárat csináltattuk végül mindenkinek ajándékba és ilyen keretes képekkel. szuper lett.
Ja és láttam ám iwiwen, hogy írtál kép hozzászólást, köszönjük szépen. :lol: :lol: :lol:
Hozok majd képet ide is.
Addig is van egy tuti kép az iwiwen, Dani csúnyát mutat a képen.
nézegettük a képeket, először csak nekem tűnt fel, hogy áll a kis újja, aztán nagyot nevettünk rajta.

boris, nagyon örülök neked, olyan jó lesz végig követni a terhességed, mint annó a Sütiét (az enyémet nektek) .
Szép, boldog babavárást!

Mindenkinek babát szeretnék kívánni!
Puszi nektek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,láttam ám azt a képet is!!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

jövőre én is babaesőt kívánok az összes topiklakónak!!!!

sutimano76
 
 


Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


B.U.É.K.

sutimano76
 
 


Véget ért egy év, ezernyi élménnyel.
Kezdődik egy új, millió reménnyel.
Remény van örömre, vidámabb jövőre..
Sok szerencsét mindehhez már most jó előre!
babszi
 
 


[size=24]Boldog új évet!!!!!!!!!!!!!![/size]
babszi
 
 


mindnyájotoknak szuperséges új esztendőt kívánok, és persze azt, hogy újabbnál újabb kismamik legyenek a topikunkban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

köszönöm Lujzika nevében a köszöntést!!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál...el kell mennem egy un. IR vizsgálatra. Ha annak az eredménye ok, akkor majd valamikor februárban más protokollal indul a dolog. Ha nem jó, akkor, akkor több hónapot csúszhat a dolog. Olyan ideges, feszült, mérges vagyok, hogy nem igaz. Itt volt mindenféle hülye vizsgálatra októbertől legalább 2 hónap, miért nem lehetett akkorra időzíteni ezt az egészet? Micsoda ostobaság, hogy most kell majd mennem mindenre!

Össze kaptam anyóssal is, majdnem szó szerint kitettem innen a szűrét, amikor a saját lakásomban sérteget, és képes olyat mondani, hogy ONNAN (LEMUTAT AZ ALSÓBB SZERVEKRE) MÉG NEM BÚJT KI GYEREK, TEHÁT NE DUMÁLJAK NEKI.

Magam alatt vagyok, hogy így kell élnem a napjaimat, és még ez a reményem sem lehet, hogy... mindegy.

Gondoltam benézek hozzátok a doki után. ...

Ja, IR - inzulin rezisztencia vagy mi, és azt vizsgálja, hogyan változik meg a cukorra az inzulin hatása a szervezetben, persze nem szakmai nyelven szólva... Saját megfogalmazás. Eddig aki erről beszélt, mindnek volt vele baja...

Elfecsérelt 2 és fél hónap. És még több.
babszi
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

Babszi! Teljesen megértem a felháborodásodat! Én amúgy pont ezért nem megyek vissza a Forgácsba... Nekem elsőre nem volt szimpi a tanár úr... Basszus elkérni a 10 rugót semmiért. Jártam már magánrendelésen, és ez nem volt korrekt nálunk sem, nálatok pedig ez az idő húzás pofátlanság. Szerintem.
Akkor ezek szerint Pcos-ra gyanakszik? Hát kiváncsi vagyok. De szerintem nálad ez nem áll fenn...Ciklusaid rendszeresek? Cisztáid vannak?...
Anyósod pedig egy hatalmas nagy barom, és az ilyen megérdemelné, hogy később az unokái utálják őt! Párod nem szólt? Hú, basszus ezek után én jó darabig tuti kerülném a vele való találkozást.
Ne légy nagyon magad alatt, mert ha jó az eredményed, akkor februárban jön a következő lombik. Szerintem pedig neked jó lesz ez az eredmény! :wink:

aviubi
 
 


A pénzt nem sajnálom tőlük, megmondom miért. Onnantól SEMMIÉRT nem fizettünk az intézetben, se vérvétel, se semmi. Ezt az egyet leveszik tőled, de utána semmit nem fizetsz, kivéve a patikában. Nekem szimpatikus maradt az intézet - párom is rögtön azt kérdezte, hogy keressünk másik dokit? Hogyne, hogy újra kezdjek mindent???? NEEEEEM.
Ez viszont valóban inkorrekt volt tőlük, mert itt van ez a közel 3 hónap, és nem történt semmi. Hát, ez van.
Anyósom hülye ahogy van, nem tudok vele mást kezdeni, minthogy innen kidobtam, ő meg közölte, hogy nem kívánt vendég lennék náluk. Szóval nem megyek hozzájuk. Csak apósomat sajnálom, aki nem tehet semmit az egészről, és áldott jó lélek.
Párom kiosztotta Kedves Mamát, nagyon mérges volt. Most anyós úgy tesz, mintha semmi nem történt volna. De csak neki. Viszont párom az elejétől ott volt, és mérges rá nagyon.

Ubi, hova mész akkor most???
babszi
 
 


sziasztok csajszik :lol:

ubi, köszi, nektek is sokkal-sokkal jobb új esztendőt!!!!

babszim, tudom nem sok vígasz neked, de én úgy érzem nálad nem lesz gond az inzulintermeléssel, szerintem ez már kiderült volna eddig, nem?????? és ennek ellenére értem én, és ez komoly dolog, és én is kiakadnék, kiakadtam amikor egy évig csak tömtek a clostival és semmi eredménye nem volt, most nálad ez, hogy eddig nem csinálták meg a szükséges vizsgálatokat, hát mit mondjak, szemétség. az is a baj, hogy biztos sokan járnak oda.
de a lényeg, hogy ti bízzatok az orvosban aki segíteni fog nektek, mert ez nagyon fontos és ezt te jól is érzed :lol:
nekem is nagyon fontos lenne, hogy minél hamarabb babás legyél, hogy sok-sok mindent megbeszélhessünk :lol: :lol: :lol: úgyhogy csak mindent bele, hajrá, és gyors derüljön ki, hogy minden ok és februárban indulhat a bakterház :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

puszika!!!

többiek?

ranita? hogy vagy? hogyan tovább???

angie
nagyon édesek a fiaid, fura dolog belegondolnom, hogy hamarosan (remélem..) nekem is két picikém lesz....kicsit félek is...

mia? hogy telt a szilveszter, kicsit jobb a hangulatod?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Babszi,
ekkora egy bunkó anyóst :evil: :evil: :evil: . Húúú, de kiakadtam :evil: . Nekem ilyet mondana az anyósom, soha többet nem akarnám látni se. Áááá, nem is tudok mit mondani :evil: , úgy kiakadtam :evil: .
IR- az nem jelenti a PCO-t. Én is voltam már. Egyszer másfél éve, akkor jó lett az eredmény, és most december elején, mert nekem is megfordult a fejemben, hogy nem e az volt a sikertelenség oka. Meg ugye nekem PCO-m is van. Egy picit emelkedett lett az eredmény, a doki szerint nem vészes, meg a stimutól is emelkedhetett picit. A lényeg, hogy gyógyszert írt fel rá.
Én egyébként kétlem, hogy nálad az lenne. Mikor mész a vizsgálatra?
Azért tényleg ezt előbb is mondhatták volna, mert ha netán nem lesz jó az eredményed, akkor a gyógyszernek több hónapot is kell hagyni.....

Aviubi,
néztem az iwiwen a képeket, nagyon édesek a fiúk :D .

Süti,
nem dobnál nekünk képeket???? Naaaaa....

Piciboris,
hogy vagy? Dokihoz mikor mész legközelebb?

Velem most semmi különös. Január 21-én megyünk Tapolcára, aztán remélem a februári mensivel kezdünk is.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Kép
Kép Kép

Drukkolok továbbra is mindenkinek,puszi!!!

Babszi anyós :twisted: :twisted:

sutimano76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: