Új privát üzeneted érkezett!

Hunci!
Ha holnap nem jön az lh, rá tudsz kérdezni majd, hogy merre jár?

Jo idő volt ma!!!
Csak viz mellett lehetett kibirni.
encike 2
 
 


Természetesen Encike!- de ott kell lennie ma!
Te hol méred a hődet? Milyen hőmérővel és hány percig?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Hol vagytok???? 1214230506.2215.zip

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 

 
 

Lányok!
Ez a progi egy nagy segítség a babagyártáshoz!
írjátok be, hogy mikor születtetek, és nézzétek meg, hogy mikor lesz azonos holdállás! Ez a jónás alapprogija!!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Elbeszélgetek én itt magammal. :cry:
Szóval szerintem most sem jött össze. :cry:
Annus! Zsu! Dorka! Encike! merre vagytok?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szia Huncutka!
Nem tudom megnyitni a progit! Probáltam.
Tegnap megjött az Lh és remélem szerencsét hoznak! (valamikor)
Tegnap iszonyat meleg volt, de ma meg megfagyunk!!!
encike 2
 
 


Lányok!

Hol vagytok???
Ha most van pé és 3-4 napig minde3nnap együtt lennék, ez nem baj? Nem gyengék a katonák?

Ma strandoltunk, jo nagy vihar is volt!
encike 2
 
 


Na itt is vagyok!!!!

Bocs,csak net "elvonón" voltam....tanulni kellett és ha ideülök tuti nem szabadulok egyhamar!
Baba még nincs,megjött szépen vasárnap,bár ezt tudtam hogy esélytelen ez a hónap.A héten megy apcim kiskatona vizsgálatra,remélem el tud szabdulni a melóból....6kor kezd és a dokihoz meg fél 8ra kell menni....na majd megoldja vhogy :lol:
Én meg épp lakkozok,az asztalt,székeket és a halak új állványát.Vettünk végre dohányzóasztalt is(így 2 év után).Szóval zajlanak az események!
Tegnap meg egy főzős kurzuson voltam,nagyon jó volt!!!!Egy menüt csináltunk meg,irtó fincsi lett!!!!

Na kb ennyi,majd megpróbálok visszaolvasni és jövök!!! :lol:

annus11
 
 


Szia Annus!
sajna a pirit, de a jövö ho előttünk van, tudod.
Nekem most van pé korszak, hát mindent megteszünk, hogy baby legyen.
encike 2
 
 


SZIASZTOK!

Huncutka szeretnék hiper-szuper-giga-mega érzékeny hcg!
Jövő hónapban kezdjük VÉGRE az inszemet.
Szeretném minél hamarabb megtudni, hogy sikeres-e volt, vagy sem!

Ird meg priviben a bankszámlaszámod, és már utalom is a zsozsót! :wink:

dita75
 
 


Huncutka
Azt nem írtam, hogy 10 db hcg tesztet szeretnék. A tizes a legérzékenyebb ugye?
Válaszod előre is köszi és várom a privit!

dita75
 
 


Enci!

Akkor nektek hajrá!!!!!
Hát remélem ez a hónap jobb lesz nekünk is,már ami a munkát illeti....és talán lesz végre időnk a babára is gyúrni :wink:

annus11
 
 


Sziaztok!


Vagyok Én is csak a nagy melegben nincs kedvem semmihez.
Nekem 27.-én kell megjönni, de nem tudom mi lesz, mert 18-19.-én volt dupla csíkos az LH, és azóta alig 7-9 nap telt el az nagyon kevés nem?

Más igaziból nincs csak hőség, és egyre nehezeben viselem, ahogy öregszem :D
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!
Igen ez nagyon kevés. 13 napnak meg kéne lenni, de ha 14-15 az mégjobb.

Nekem ma is pozi az lh, ugyhogy remélem HUNCUTKA a Hcg is pozi lesz!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
encike 2
 
 


Csajok!
Már megint megkérdezem, hol vagytoook????
encike 2
 
 


Kép Kép Kép Kép
encike 2
 
 


Encike!
Jók a képek! :wink: hol készültek?
Én spec. nagyon várom Huncutkát, mert a napokban lesz esedékes a tesztem.
Ha most sem jött össze spontán babánk, akkor köv. hónapban végre elkezdjük az inszeme(ke)t, (bár remélem csak egy lesz :wink: )
Szóval szeretnék néhány sukár tesztet rendelni.
A patikában mindig szoktam mondani a nőcinek, hogy zebrás legyen ám! :lol:
Úgy látszik itt Várpalotán ilyet nem árulnak! :roll:

dita75
 
 


Hajduszoboszlon készültek, csak kicsik, mivel teloval fotoztam.
Én bizom benne, hogy a Huncutka féle Hcg 2 csikos. :D :lol: :twisted:
encike 2
 
 


Encike
Köszönöm a bíztatást. :wink:
Most már nem kapnám meg a Huncutka-féle tesztet időben, mert vasánapra tervezem a tesztelést, de ha még szükségem lesz rá akkor egy hónap múlva ismét esedékes lesz! :wink:
Akkor már nagyobb eséllyel indulok egy + tesztre (inszem után) :wink:
Ti tesóbaba gyártásban vagytok? :wink:

dita75
 
 


aha a 3. babára gyurunk.

Most néztem a hőm, hogy 16.cn-ra tette pét, de aznap nem voltunk együtt, de előtte és utána igen. Szerintetek????
encike 2
 
 


Encike!
Mivel 3-4-5 napig is elélnek benned a kiskatonák így tökéletes! :wink:
2 naponta is elég az action, hogy legyen ideje a seregnek újratermelődni.
A popsi alá párna, úgy maradni fél órát, vagy egy kis gyertyaállás :wink: Peteérés után már "ne fürggyé le" hanem csak zuhanyozz, a melegben való ücsörgés nem tesz jót a megtapadásnak. Igyál palástfűteát, napi 2x2 dl, progeszteronpótlásnak tuti, és gravida vagy folsav szedése is javallott. A méhpempő pedig a méhnyálkahártyát erősíti.
Jó kis rásegítések, biztos hallottál már valamelyikről, vagy mindről!

3. baba?????? ÓÓÓÓÓÓ akkor te már rutinos vagy ebben! :wink: :lol:
Sok sikert! Mióta próbálkoztok?

dita75
 
 


Nem tudom mi lehetett ott a 11. nap körül :shock: betartottad a hőmérőzés szabályait? :?

dita75
 
 


DitA!
Szedem a folsavat, gravidát és E vitamint 1 honapja. A többit már fél éve, sajna febr.-ban volt egy spontán vetélés 6 hetesen. Ő 2. probára összejött. 3 ho pihi után ismét probálkozunk. Remélem akkor most összejön.
Szoktam gyertyába is állni, de nem vok már tini és elég 10 perc. Ha akar ugyis bemegy. Még azzal vok gondba, hogy kifolyik, de valamennyi csak benn marad.
A palástot is ittam meg a málnalevelet, de az lh tegnap is pozi volt. Azt mondták, ha köv. nega akkor kell palást, de a fety már betette a pét. Akkor most mikor igyam?
Szoktam napozni is, szerinted ilyenkor árt?
encike 2
 
 


Persze!
Reggel szájban nyelv alatt. Ez igy sikerült! Én se tudom mi lehetett.
encike 2
 
 


Encike
sztem már nem kell sokat várni, mindent megteszel, hogy jöjjön az a baba, és a szervezeted amúgy is emlékszik a két előző terhességedre. Eljön a siker hamarabb mint gondolnád.
A napozás módjával nem árt, a bébik a meleg méhet szeretik, de elég naponta egy fél óra maximum, és természetesen nem 11 és 15 óra között. Délután 5 körül amikor már nincs olyan hőség egy fél óra bőven elég.
Sajnálom a baba elvesztését! :cry:
Mi lehetett a baj? Nem mondták?

dita75
 
 


Nem tudják.
21.-én volt azt hiszem szerdai nap volt, ekkor voltam 5 hét pár napos. Köv. hétfőn mentem volna uh_ra, de már nem kellett. Szoval a doki akkor uh-ra küldött és már a terhesség nem volt igazolhato. A teszt anno pozi volt, tehát terhesség volt, de spontán távozott. Nem volt müszeres befejezés se. Mult héten voltam rákszürésen a doki megvizsgált, minden ok, mehet a proba.
encike 2
 
 


És nektek első baba lenne?
encike 2
 
 


Ha ma még együtt lennénk, jelentene vmit? Vagy már lekésnénk?
encike 2
 
 


Viszont barinőm védőnőnek tanul és ő azt mondta, hogy lehet fiu lett volna, ezért "lökte" ki a szervezetem, mert valo, hogy csak lányokat "bir". Hát már sose fogom megtudni.
encike 2
 
 


Encike!
Sajnálom! :cry: Remélem most nem lesz ilyen szomorú vége.

Nekem első, a páromnak van egy 11 éves fia.
Én már kb. 5 éve nem védekezem, de effektíve 2 éve várunk a babára.

Volt már 8 évvel ezelőtt egy terhességem, de sajnos akkor sem a körülmények, sem az anyagiak, sem a drága apuka milyensége miatt nem tartottam meg.
Elég későn vették észre, és a megszakítás 12 hét után történt.
Nagyon rossz élmény volt az egész, főleg azért mert az eszemen kívül minden porcikám akarta a babát. Előtte és utána is rengeteget sírtam, még most is előfordul, hogy szomorkodom, mert eszembe jut, hogy most már egy kisiskolás csemetém lehetne! :cry:

dita75
 
 


Még pár napig esélyesek vagytok. Ne hagyd apát, akciózzatok! :wink:

Erről még nem hallottam amit a védőnő mondott, sztem hülyeség, de ő lehet hgoy jobban tudja. :roll:

dita75
 
 


Akkor neked is jutott a rosszbol, én is sajnálom, de előre kell nézni, nem hátra. Igaz?
Akkor alvásidőben, mikor a gyerköcök alszanak apázok. HIHIHI
encike 2
 
 


És lh-zom is, ami szerint még van esély, mert tegnap is pozi volt.
encike 2
 
 


Encike
Na látod, ha az lh is mutatja akkor indulhat az attractioooooon!!!!!!!!!!!

Apára fel!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Most már nem szomorkodom, mivel végre eljött az a pillanat amire nagyon vártam, ha most az utolsó spontán hónapunkban nem jött össze (vasárnap kiderül) akkor a 3 cn-en kezdem szúrni a merionalt. Aztán ultrahang és akkor megmondják, hogy július hányadikán lesz az inszemem. NAgyon bízom benne!
Anyukám egy boszorkány, minden hülyeségre ráérez, vagy megálmodja. Tavaly egy péntek éjjel azt álmodta, hogy nyertünk a skandináv lottón, én pont azon az éjszakán egy bálon nyertem a tombolán egy házimozit.
A múltkor felhívott, hogy azt álmodta, hogy le kellett hozzám költöznie (150 km-re lakunk egymástól :cry: ) mert ikreim születtek és nem bírtam egyedül ellátni őket! :shock:

dita75
 
 


akkor hátha ikreid lesznek.
Anyu is azt álmodta multkor, hogy ismét lányom született.
Tudod az álmok valora válnak!!!
encike 2
 
 


Jo étvágyat az ebédhez!
encike 2
 
 


Encike
Köszi már megvolt ......... mármint az ebéd!

Az anyukáknak reméljük igazuk lesz, bár még egyelőre fogalmam sincs, hogy mit fogok egyszerre két babával csinálni, de jobb kettő mint egy sem! :wink:

dita75
 
 


Na jelentem a kiskatonák rendben vannak!Majd még jövök!

annus11
 
 


szia Annus!
Akkor mindent bele!
Várunk vissza.
Meséld el hogy élte meg a párod a vizsgálatot.
encike 2
 
 


Hát...jó kérdés.Kicsit hisztizett,mert várni kellett :lol:
Nem mondott semmit,csak hogy régi újságok voltak :lol: :lol: :lol: Aztán amikor mondták hogy minden oké,akkor már nagyobb legény volt :lol: :lol:

Dita!
Én tökre szeretnék ikreket!!Vhogy nem félek attól mit csinálnék 2 babával...kb azt mint egyel,csak mindig ismételném magamat :lol:

annus11
 
 


És ilyenkor elvonul egy külön kis szobába, ahol ad spermát? Te miért nem mehetsz olyankor be, nem lenne könnyebb neki?
Bocsi, ha ennyi kérdést testek fel, de még nem hallottam pontosan erről a témárol.
encike 2
 
 


Ja most kaptam kiskatonákat apátol.
encike 2
 
 


Annus!
Amikor először hallottam az inszeminációról, mondták, hogy mivel valószínű stimut fogok kapni, és ugyebár a szertől több tüszőm lesz, hogy a teherbeesést növeljük. Lehet, hogy egyszerre több pete is befutó lesz. Azt mondtam magamban, hát jó végülis inkább kettő mint egy sem.
Attól a ponttól kezdve valahogy belefészkelődött az agyamba, hogy nekem ikreim lesznek, és amikor anya előállt az álmával !!!!!! Pedig nem is mondtam el neki a gondolatomat.
Majd meglátjuk! :wink:

Encike
Enyim apum katonvizsgálata nagyon viccesre sikeredett, egész úton hazafelé nevettünk! Én amúgy mindkétszer bent voltam vele. :wink:

dita75
 
 


Ikrek:
Nekem már akkor 4 gyerekem lenne!
encike 2
 
 


Encike
Attól függ hányas ikrek!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


:lol: :lol: :lol:

Hát én nem mentem be vele.De kurva sokan voltak,igaz ők már vmi spermadúsításra mentek vagy mire,mert amint bejutottunk hamar végeztünk,nekik meg 1 órát kellett várni stb.
Hát túl sokat nem beszéltünk róla :lol: Hogy mi is történt,de neki jobb volt szerintem hogy nem mentem be,így is elég hisztis volt :lol: Persze akkor lehet mégjobb eredményünk lett volna :lol: :lol:
Nekem meg a clostytól lehetnek ikreim :lol:

annus11
 
 


Pár kép rolunk:

Kép apa

Kép én

Kép Dorina

Kép Niki
encike 2
 
 


Na!
Milyen szépek vagytok mind!Rólad lehetne egy még távolabbi képet kérni :wink: Alig látszik vmi :lol: :lol:

Ha kész lesz a festés hozok róla képeket!!

annus11
 
 


Encike
Szép család vagytok!
Közös kép nincs ahol mind együtt vagytok?
Egy olyan kéne ahol már nagy pocakkal vagy! :wink:

A topicban ahol lakom az egyik lánytól ma vettek vért, első lombik sikerült.
Nagyon örülök neki, remélem holnap követem a példát! :wink:

dita75
 
 


Annus
Nálunk először úgy volt, hogy beküldtek egy szobába, sztem ott végzik a különböző vizsgálatokat, és az inszemet is. Még egy normális szék sem volt.
Apa egyből kérdezte, hogy hol a video, meg a szexlapok. Mondtam neki, hogy be kell velem érnie! :lol: Sóhajott egyet, hát jó, ha ló nincs! :lol: :lol: :lol:
Apa ilyen poénmuki!
Nézegettük a kis pohárkát, gondolkodó estünk, hogy fog ebbe beleférni!
Először azt sem tudtuk, hogy helyezkedjünk el, a hely is elég szűk volt, de mivel az előttünk lévő pár elég hamar kijött, hát nem akartunk szégyenbe maradni, hát gyorsan kezembe vettem az irányítást ! :wink:
Végül minden simán ment. Aztán volt egy here és prosztatavizsgálata.
Arra természetesen nem mentem be de hazafelé végig nevettem amikor elmesélte, hogy mit csináltak vele, elég gyakran viccet csinál a dolgokból.
Másodszorra már nagyon rutinosak voltunk!
:wink:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?