Új privát üzeneted érkezett!

Boni!
Ne nevess! :lol: :lol: multkor a stoppot írtam stop helyett is, már nem is csodálkozom....Kicsit nyomi vagyok utálom az őszt!!! :evil:
Kókusz
Bejelentkeztem 19.-ére van időpont, de még lehet h.módosítom ha lesz lapar.
Fanni,
ez a hiszto izé úgy olvasom inkább csak a méhet vizsgálja.A lapar átfogóbbnak tűnik.
katica_75
 
 


Monyó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 

 
 

Bonikám látom alkotsz! :lol: De csoda szép, tényleg! :lol:
Monyo
nem osztod meg velünk mi volt? :cry: Remélem minden ok?!
katica_75
 
 


Katica :P
Van, ahol a kettőt egyszerre csinálják. De nekem azt mondták anno, hogy a hiszteronál akár kis polipokat vagy összenövéseket is el tudnak távolítani/meg tudnak oldani. De nekem pl. semmim sem volt. Ahol valószínűsíthető, hogy nincs, ott nem érdemes "szúrkálni".

Boni :P
Köszi! :P

Monyo :P
Merre jársz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok most ertem haza.

Nos.Holnap kezdem a clostyt.A doki rendes volt felirta.Arra hogy itt sehova nem lehetett vinni a spermat csak anyit mondott:hulyek!
Szoval most elorelathatolag 3-4 clostys kezeles(ezt majd meg meglatjuk)aztan valahogy apavizsgat elintezni,aztan laparoskopia amivel rendbetesz belul majd par honap spontan probalkozas,es ami a legmeglepobb azt mondta hogyha meg igy sem akkor megprobalhatnank az inszemet.
Errol meg nem dumaltunk komolyan mert ugysemlesz ra szukseg,de majd leestem a szekrol mikor meghallotam.
Szoval eleg jol sikerult a dokimmal az egyezkedes.

Kép
monyo83
 
 


Monyó itt is nagyon örülök!

KAtica ugye hogy ugye!

ma visszaesett hőm 37 re :lol:
Vendég
 


Boni!
37,1-ről? Az akár a lázmérő hibája is lehetett! Szóval csak semmi pánik! :wink:

Monyo
Ezek nagyon jó hírek! Akkor hajrá closty!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Monyo ez szuper :)

Katica, a hysteroscopiával csak a méhedet tudják megnézni, meg a méhnyálkahártyát. Laparral meg azt is hogy esetleg van-e endometriozis, és a petevezetőket meg a petefészkeket is meg ttudják nézni. Nekem a laparral együtt csinálták meg a hystero-t is.

Boni, jó a hőd :)
kokusz
 
 


Üdv Szánik!

Monyó,
jajdejó! :D Jó fej a dokid! :D Tán nem is kellett sokat egyezkedni! :wink: És már ma kezdheted a clostyt! :)

Katica,
a lapar más jellegű problémákat lát(hat), és old(hat) meg, mint a hystero. Igen, ahogy Fanni is írja, vhol megcsinálják egyszerre a kettőt, de ha nem, akkor én is a kevésbé macerással kezdenék, és ez a hystero.

Bonikám,
ez nem is esés! :wink: Drukkdrukk!

Kókusz,
tapasztódrukkok ezerrel! :)
++++++++++++++++++++

Fanni :P
csak ügyesen így így tovább! :wink: :lol:
angel37
 
 


KÖszi csajok abíztatást!

Kókusz+++++++++++++++++
FAnni+++++++++++++++++

KAtica++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt Szánitársaim!

MA elutazunk vidékre, csak VAsárnap leszek... addig is drukk és babaragacs miondenkienk!

FAnni drága neked holnapra extrahipermegadrukkok! :lol:

Enyim hő visszakúszott 37,1 re! :lol: pusszantás
Vendég
 


Sziasztok!
Most abszolut nem vagyok száni, ugyanis 8 embrike, ebből már 6 morula várja holnap, hogy kiválasszuk, melyikőjüket kérjük vissza.
Így most egy kicsit eltűnök, azzal a reménnyel, hogy nemsokára már csak tiszteletbeli száni lehetek :roll:
Gondolok Rátok, drukkolok mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszönöm a felvilágosítást lányok! Olyan jó hogy ilyen segítőkész itt mindenki! Tényleg nagyon jól esik. Meg fogom kérdezni a dokit hétfőn (remélem valóban visszatér a szabiról) hogy hogyan is legyen pontosan?

Fanni!
Nagyon gondolok Rátok!És a többesszám most az összes kicsikédnek szól drukk, drukk, drukk!

Monyo
ezek ám a jó hírek! Sinen vagytok.Ellenörzi majd uh.-val a closty-s hónapokat ugyi?

Boni!
Raksz majd görbét?:shock: Így az értékek alapján szépen alakulhat. :lol:
Kókusz+++++++++++++++++++++++++++
Junko?
katica_75
 
 


Sziasztok!

Fanni 3 szép blasztocitát kapott ma vissza :D :D :D , a többiek, ha holnapra blasztociták lesznek, mehetnek fagyiba!

++++++++++++++++++++

Kókusz, Boni, Monyó, Katica,
drukk mindenkinek amihez! :wink:
angel37
 
 


Senki?

Azért én tudósítok rendületlenül!

Fanninak 2 fagyi balsztója lett! :D :D
angel37
 
 


Supi!!! :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++
katica_75
 
 


Fanninak nagy-nagy gratula! Már most milyen ügyik a babók! :wink:

Fanni drága!


Tényleg nem vagy száni, hisz ott ágyaznak a babók a pocakban! :wink: Pihenj sokat és gyere a zebrás hírekkel! :wink:


Kicsit eltüntem mostanság, de mindig olvaslak benneteket és kivétel nélkül mindenkinek mennek a drukkjaim!

Monyó!

Hajrá clostis hónap! :wink:

Boni!

Csodaszép a hőd! :wink:

Kókusz!

Te is gyere hamarosan a zebrával! :wink:

Katica, Angel!

Nektek is mennek a drukkok, amihez épp kell! Most picit ég a képem, mert nem tudom, hogy veletek mi is van! Bocsi! :oops:
Vendég
 


Száni görbém!

NEkem ez a hónap sem lesz... már péntek óta barnátzok, és egyre erősebb... Kép
Vendég
 


Boni!
Beágyazódáshoz már bizti késő ez a visszaesés?Vagy szoktál barnázni már a 22. dpo-n?
Grönland!
Szia! :P Hogy vagy?
katica_75
 
 


Boni!

Nem lehet, hogy a progid szórakozik? A hőd ettől függetlenül is szép és természetesen így is lehetsz babás! :wink:

Katica!

Köszi jól! Épp nem várom pirit stádiumban vagyok! :wink: Írj magadról, úgy szégyenlem, hogy nem tudok rólad semmit, visszaolvasni meg lusta vagyok! :oops: :lol:
Vendég
 


Helyes, akkor ne is jöjjön! :lol: Stimus hónap volt?
Én túl vagyok a 3. inszemen így éppen laparra várok.
katica_75
 
 


Katica!

Nem, nálunk ilyen szóba sem jöhet, míg apjuknak kevés a kiskatonája! Pedig érzésem szerint rám férne hébe-hóba! Hosszú idő után elöszőr tudtam végre produkálni egy normális görbét! Én már ennek is örülök, de nem bánnám, ha nem jönne meg! Viszont nem is esek kétségbe!

Sajnálom, hogy nem sikerült! Már emlékszem Kókusszal együtt inszemeztetek, ugye? Hu, ha most hülyeséget írtam, süllyedek! :oops: Sok sikert a laparhoz! :wink:
Vendég
 


kATICA, GRÖNLWND NEM SZPOKOTT ILYEN LENNI, DE MIVEL ANŐI SZERTÓVEZET KIISMERHETETLEN, EZ AVN....
Vendég
 


Hogy mondod Bonikám??? :lol:

Grönland
Igen így van. :wink: Egy intézetbe járunk Kókusszal. Értem akkor nagyon drukkolok Nektek!!++++++++++++++
Gyere gyakrabban! Vagy máshova is írogatsz?
katica_75
 
 


KATICA :lol:
SZÓVAL NEM SZOKOTT ILYEN LENNI, DE MIVEL A NŐI SZERVEZET KIISMERHETETLEN, EZ AVN....
Vendég
 


Üdv!

Bonikám,
még nem feladni!!! Tényeg lehet, hogy vackol a gyerek! :wink:

Kókusz,
+++++++++++++++++++ :)

Ancsa :?: +++++++++++++++++++ :wink:

Fanni :P
itt is ezer meg ezer drukk!
Sztem már nálad is vackolnak! :D

Grönland,
velem most nincs is semmi :? Majd márciusban lombik.

Ne is várd pirit, hátha most nem is jön! :)
angel37
 
 


Sziasztok.

mizujs? :wink:

Kép
monyo83
 
 


Ó, milyen disznó vagyok! Monyóka kifelejtettelek az előbb :oops:

Neked is nagyon drukkolok a clostys ciklushoz! :)
angel37
 
 


angel kosz.Ma veszem be az utolso 3 bogyot,mar alaig varom. :twisted: engem ez a gyogyo kikeszit.
penteken meglatjuk lett e eredmenye,semmit nem erzek.

Szerintetek a sresz nagyon befolyasolja a teherbeesest?marmint ha sresszes vagyopk 0% esely a terhesegre?

Kép
monyo83
 
 


A stresszre sokimindent szeretnek ráfogni, vmi biztos van is benne, de hogy én hány nőt tudok, aki hóttstresszes időszakban simán megfogant... :wink: Szal semmiképp nem 0! :)
angel37
 
 


meglatjuk.

mar kurvara felek pentektol. :? Az elozo clostys kuramnal volt egy szep tuszom,most megmelte ugye az adagomat(csak tudnam mi a francnak mikor mondtam neki hogy nekem egy tuszo boven eleg)hat kivancsi leszek hogy lesz-e ketto.
Az egytol is nagyon fajt a hasam,ha most ketto lesz lekaparom a falat.

Kép
monyo83
 
 


Katica!

A ma megint megjött-ben forulok elő elég sokat és a férfi meddőségben! Itt vagyok ám egyébként, csak láthatatlan! :wink:

Monyó!

Én elég stresszes vagyok és így is sikerült párszor! Nem hiszem, hogy túl sok köze van hozzá! Dokim szerint ilyenkor megnőhet a prolaktin és amiatt késhet a gyermekáldás, de önmagában a stessz nem oka! Na, most értelmes voltam! :lol:

Boni!

Pé-d volt, meg is repedt, a hőd még mindig szép! Az a csúnya barna rontja el, de ettől még lehetsz babás, hisz minden meg volt hozzá! Persze megértelek, hogy zavar! Kit ne zavarna? Én tényleg csak a progira tudok gondolni!

Angel!

Az még nagyon messze van! De azért a spontánra is van esély addig, ugye? Nálunk is volt félév kényszerpihi apjuk műtéte miatt, elég sz@r volt, de még nekem sem telt le a félév pihi, így kibírható volt! És persze nyár, ami megincsak megkönnyítette a helyzetet!
Vendég
 


Groni,olvastam hogy nalad is mar jelentkezget piri? :twisted:

tavaly en is sresszes voltam mikor megfogand a picink,de el is vesztettem sajnos.Nem tudom van e a ketto kozt ossszefugges.

hallod te nem probalkozol be a dokinal stimuert?olvastam hogy szeretned csak apa miatt nem akarja a dokid.egy probat megerne nem?

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Még nincs látható jele, de ugye az emberjánya ezt érzi! De egy picit sem vagyok szomorú, volt egy nagyon szép görbés hónapom, én ennek is tudok örülni! A stimuval már beprobálkoztam, de megfogom probálni megint! Akkor még apjuk műtét előtt állt, ha van javulás rábeszélem! Mondjuk vetélést talán előidézhet, mert a sok idegeskedés méhösszehúzódást okoz! De ott már lehet, hogy alapból van valami bibi! Azért egy ikerpát megér egy kis falkapirgát, nem de? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Monyó!
Ezek jó hírek. Hajrá closty. Azért egynél egynél több tüsződ!!!
Sztem számít a stressz. Én ideggörcs vagyok. Teljesen.

Grönland
Sajnálom a menzit. De ha nem vagy letörve az jó.

Kokusz!
Te hogy állsz?

Fannikám!
Nagyon tutkón alakul minden. Remélem ide már tényleg csak lélekápolni jössz majd néha. :)

Katica!
Mikor lesz a lapar? Vajon nekem is kell majd olyat csinéltatnom? Mert még nekem az nem vot. Mi az amiben ez többet tud mint a HSG? (bár ezer százalék hogy nekem nincs semmi bajom)

Angyal!
Hogy bírod a kényszer pihit? Már nem vagy békasegges, ugye?

Na visszajöttem dolgozni...:( :( :( sz@r érzés nagyon.
Vendég
 


groland,sajnalom hogyha tenyleg megjon.Azert tenyleg biztato a gorbed.
hat tudom hogy nem kivansagmusor de inkabb lemondanek az ikrek-rol.Soha nem szerettem volna ikreket eleg nekem egy gyerek.viszont ha ugy alakul akkor bizti eltudom fogadni(apa mar azert szeretne ikreket hogy akkor vegre vege a babatemanak)

junko.Remelem mostmar megnyugodok.Tudod,apu mar megint beteg,es nehez nem gondolni ra.
Az nagyon nem jo ha ideggorcsos vagy.Nem lehetne ezen valahogy segiteni?

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Na igen. Én is úgy voltam egy darabig, hogy elég egy! Aztán túl sok is volt egy időben! :lol: De most, hogy már ilyen nagy legény és ennyi babát elvesztettünk, nagyon hiányzik egy kis csöppség! Ugye nem baj, hogy én(csupa szeretetből, természetesen :wink: ) ikreket kívánok neked! :lol:

Junko!

Nálatok mi a következő lépés?
Vendég
 


groland.azert inkabb egy gyereket kivanj nekem. :wink:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok én is megjöttem :D
Ma ugyan volt doki de nem jutottam be hozzá! :twisted: Egyszerűen teltház volt már 16,30-kor pedig 7ig van rendelés! Nem tudok mást tenni szerdán újra próbálkozok. Remélem idén meglesz még a műtét.
Kókusz
Segíts légyszi,van valami kivizsgálás előtte?Vérvétel?stb?
(Viszont végre bejutottam a jógacsoportba!!! :lol: 3 hónapja vártam már...holnap megyek is :P )

Junko
a laparral minden bibire fény derülhet, és elvileg orvosolni is tudják az összenövéseket, endo.-s elváltozásokat,elzáródásokat.Valahol olvastam hogy usa-ban minden 35 feletti meddő nőnél így kezdik a kivizsgálás.

Grönland
Nektek már van egy babótok? :D Mikor derül ki hogy javultak e apa eredményei? (anno láttam hogy abban a topicban is nagy élet van, csak vhogy. nem tetszett a címe 8) )
Monyo
ilyen intenzíven érzed a clostyt? Drukk péntekre!
katica_75
 
 


katica sajnalom hogy nem sikerult .Jogacsoport bizti szupi lehet.

closty hat igen a nagy ellensegem :twisted: a mellekhatasoktol szenvedek,aztan meg a tuszo feszit nagyon.
A doki szerint ez normalis(mondtam neki hogy nagyon faj,es szerintem nem normalis)mivel a petefeszkeim ugy televannak cisztakkal hogy egyszeruen nincs hely a tuszomnek es ezert erzem nagyon.

Kép
monyo83
 
 


Értem :cry: , de akkor biztos lesz is szép tüszőcskéd!
(én "csak" híztam tőle)
Progit is fogsz kapni?

Hát igen sztk, ne várjunk csodát.
katica_75
 
 


Boni!!
Láttam ám a görbéd!!!!!! :lol: csodaszép!++++++++++++++++++++
(barna elmúlt?)
katica_75
 
 


Jó reggelt!

Most számolgattam, hogy a 11.dpon vagyok, tehát 7.dpon keztem el barnázgatni!de már volt közta pirrinyó rózsaszínes cucc is! :cry: Nem értem Én ezt, de ez van!
hőm még mindig 37,1
nem tudok mást csinálni, várok!
Vendég
 


Katica!

Igen van egy babónk! :lol: Na ja, a címe nem épp bizalomgerjesztő, viszont annál nagyobb a nyüzsgés és jó a hangulat! Kb 3 hét még, mert jövőhéten nem tud menni apjuk, mert melózik, utána inkább máshová adja az anyagot! 8) De nem tudom, hogy utána hogyan tovább!

Monyó!

Velem lehet beszélni! :wink: Az jó, hogy érzed, az kevésbé, hogy fáj, de legalább tudod, hogy működsz! :wink:

Boni!

A hőd nagyon szupi! Megértem, hogy elvagy kenődve! Tényleg csak várakozni lehet! Két nap és okosabbak leszünk! :wink:
Vendég
 


sziasztok.

boni,te nem szoktal amugy barnazni ugye?mi a fene tortenhetett :roll:


groni szoritok hogy apa cucosa eleg legyen hogy elkezdhesetek a stimut :wink:

katica igen fogok kapni progit.Utro 2*1.

fannynak tovabbra is drukkolok,sokat gondolok ra.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!
Ha nem lennék ideggörcs, az már nem is én lennék. :roll:
Az ikrekkel én is így voltam mint te, de most már mindenemet odaanám, ha ikreim lennének.
Nekem a duphastontól voltak rémes tüneteim. Minden éjjel csurom vizesen ébredtem. Tudom szörnyen ki tud ütni egy ilyen bogyó, de kitartást. Én nagyon örülök neki, hogy van valami előrelépés nálatok.

Grönland!
Nem tudom jövő hétfőn megyek a dokihoz egy nagy elbeszélgetésre. Kicsit félek is tőle. Viszont van 3 fagyibébink, szeretném decemberbe visszakapni őket, meg ne fázzanak. Viszont lehet előtte kivizsgálás lesz, vagy nem tom.

Katica!
Hááát akkor lehet én sem kerülöm el. Mondjuik még nem vagyok 35 felett.

Boni!
Aztat szokták mondani a barna nem rossz. A 7. dpon meg pláne. Hőd kafa, van-e még egyéb? (főleg hogy nem szedsz semmit)
Sztem holnap ellőhetnél egy tesztet...ha van még valami bíztató tüneted.
:wink:

Na sziasztok
Vendég
 


junko.Megprobalom pozitivan latni ezt az egesz babadolgot,igy valahogy elviselem ezt az egeszet.Hala az egnek nem vagyok ideggorcs,es ha igen akkor sem a babaprojekt miatt.
Nagyon szertnek babat,de az ikrekkel meg nem baratkoztam meg :?

ja lenne egy kerdesem.Most ez nagyon foglalkoztat,es valamelyest remenyt ad hogyha igazam van.

Mult ciklusomban(stimus)voltam ugye Uh-an es atuszom 17 mm es volt erre mondta a doki hogy meg lehetne repeszteni de en nem akartam(gondoltam majd megreped spontan)kotelezo egyutlet megvolt stb,aztan mentem vissza ellenorzesre hogy hogy allok es a franya tuszom meg mindiog ott volt,akkor volt 22 mm es.Na itt a lenyeg.Erre kaptam a tuszorepit,ami ugye masnap repeszt.
A kerdes.Nem volt-e mar ez a tuszo tul nagy es oreg ahhoz hogy sikeruljon??Mert repedeskor bizti volt vagy 25-26mm,2mm ert no egy napon.
Most ebben bizakodom(hulye vagyok tudom)hogy ezert nem sikerult,es most sikerulni fog mert idoben repesztunk.
Szerintetek?????

bocs hogy hosszu voltam,de kivancsi vagyok a velemenyetekre.

Kép
monyo83
 
 


Az előbb voltam mosdóban. és már volt egy kis rózsaszines nyákás cucc is, így ennyi volt... ez sem a mi hónapunk volt! :cry:
Vendég
 


boni :cry: :cry: :cry: nagyon nagyon sajnalom.Akkor most jon inszem?

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?