Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

szeretnék csatlakozni Hozzátok, remélem, nem bánjátok! Én hétfőn teszteltem 2 nagyon-nagyon pozitívat és most nagy a boldogság nálunk! Már több, mint egy éve próbálkoztunk és a dokim legutóbb azt mondta, hogy valószínü lombik lesz belőle! Nem volt pé-m, aztán clostiztunk, semm eredmény. Júniusban megcsinálta az átjárhatóságit, ami egyébként rendben volt, csak a petefészkemen talált cisztákat. Azoktól megszabadított és most Babát várok! Az az igazság, hogy én a mensit vártam de nagyon, mert a műtét óta nem akart mejönni. Egyszer teszteltem, júli 8-án negatívat. Már nagyon kétségbe voltam esve...és most tessék!!
kexi
 
 


kexi hatalmas gratula!vigyázz nagyon magatokra!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi! GRATULA!!! Nem raksz fel képet??? Olyan jó lenne látni megint kétcsikost!!!
Mikor mész dokihoz? És szerinted hányadik héten vagy??

Vigyázz magatokra!

Kép
szilvia80
 
 

 
 

kexi és vonalzot is tegyél fel,tudjuk követni hol is tartasz! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi,
gratula!!!
Hasonlít az eseted az én első babáméra. 1 év után már fél lábbal a dévai intézetben voltunk, mire összejött a nagylány. :) Én is clostiztam.
Szép babavárást neked!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kexi,
én is gratulálok,nagyon örülök!Szép 9 hónapot,pláne ami utána jön... :wink:
Vendég
 


sziasztok!lányokmerre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én itt vagyok. Igaz nem sokáig.
Megyünka barátnőmékhez délután kerti partyra. Lesz sok sok finom süti és bográcsozás. Borjú paprikás lesz nyami:)
Szabinám még alszik ha felkell indulunk is.


Nita: Ti nem mentetek végül el?


Kexi: Nagy nagy gartula. Mikor mész dokihoz?

Kép
csucsu05
 
 


Kexi
nagyon örülök nektek!!!!!!!!!!!!! :lol: majd írd meg mi volt a dokinál! jövő héten mész?

Csucsu
milyen volt a kerti parti? :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok,

köszönöm a gratulákat, tök jó érzés, hogy így örültök Nekünk :) Holnap teszek fel két csíkosta, dokihoz aug.6-án megyek, s elvileg a 4-5 héten lehetek...de most aggódom nagyon! Hétfőn és kedden teszteltem nagyon erős 2 csíkosat, nem is reggeli vizeletből. S kíváncsiságból ma reggel (elsőből) csináltam újra egy tesztet, gondoltam, tuti erősödött még a csík...de nem! Sokkal halványabb! Mit gondoltok? Baj lehet odabent?
Puszi.
Kexi
kexi
 
 


Kexi: Lehet voltál hajnalban wc-n nem? Hisz ha este volt erős pozitiv akkor nem múllik el csak úgy a terhesség. Szóval szerintem nyugi.

Syrynx: Nagyon jó volt éjjfélre értünk haza. Én voltama sofőt de sebaj mert a kaják is olyan jók voltak mint azitalok. Finom koktélok voltak úgyan de sebaj mert minden tökéletes volt koktél nélkül is.)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,

kicst barnázok is, úgyhogy nagyon rossz érzésem van. Ma megyek 1 órára dokihoz. Megszakad a szívem, ha az van, amit érzek...
kexi
 
 


Kexi
egy kis barnázás még belefér. lehet, hogy kapsz a dokitól egy kis progeszteron pótlást. szerintem nem lesz semmi baj. ha megjöttél a dokitól jelentkezz!!!!!!!! :lol:

Csucsu
örülök, hogy jó volt a buli. :lol: kell egy kimozdulás! koktélt pedig ki kellett volna próbálni, lehet hogy egy-két hónap múlva már nem ihatsz ilyesmit. :wink: tudod mire gondolok. :wink: az ismeretségi körünkben van egy srác, ő nagy koktélos, nem túlzok, ha azt mondom hogy több mint 100 félét tud csinálni. összeállított egy külön füzetecskét, amibe benne van a kínálata. (mindegyik részletes leírással.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok,

na, visszaértünk. Szerencsére minden rendben, 4 hetes a Picurkánk és meg csak petezsák igazából, de jó helyen van :D
Egy hét múlva kell mennem újra, hogy megnézzék, növöget-e, ha igen, akkor minden oké, valószínüleg rendben lesz. Megkönnyebbültem, igyekszem majd sokat pihizni.
Köszönöm a drukkokat!
kexi
 
 


Kexi,
hozod itt ránk a frászt, irgumburgum!
Minden oké lesz, ne izgulj!

Mmzsó,
m újság nálatok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kexi
na látod! :lol: ugyi, hogy minden rendben. :D azért persze vigyázz magadra/magatokra! :wink:

Gabuska
most nézem, Nóribogyó mindjárt betölti az 1 hót. :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx szerintem a barnázás nem fér bele egyáltalán a terhességbe!Főőleg ha egészséges a terhesség!
NEkem is így kezdődött a januárban elment babánál és sajnos rossz vége lett! :(
csucsu nem voltam babanet talin mert itt volt a barátnőm és mentünk ide oda kirándulni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
sajnos vannak esetek, hogy nem jól végződik. :( :cry: (de én nagyon sok olyan esetet hallottam, ahol egy-két max. pár napig volt barnázás és nem lett semmi baj. pl. én is barnáztam, igaz csak 1 napig Mátéval, még a legeslegelején.) persze, oda kell figyelni rá! jobb az óvatosság, ez tény és való.

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx örülök,hogy ezt írtad! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ne hozzd a frászt Kexire. Sajnos van amikor rosszul sül el a barnázás. De van amikor nem. A barátnőm nem is barnázott hanem vérzett sokat mégis van 2gyereke. Nekem a doki azt mondta ha barna van az még jó ha piros akkor van baj. De akkor sem biztos.


Kexi: Pihenj, pihenj, pihenj. Na kicsit megnyugodtam, hogy minden oké:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu én nem akarom senkire se a frászt hoznji,én csak leírtam a véleményem!Hogy én szerintem egy egészséges terhességnél egyik se jó!ennyi! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen csak ha valaki elolvassa amit írtál és várandós az megijed ilyet olvasva. Olvasd vissza.
De nem kritikaként írtam nem az én szerepem csak megjegyeztem.
Bocsi.

Kép
csucsu05
 
 


mindegy hagyjuk! :lol:
lányok megint olyan meleg van de azért még elviselhető szerintem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: inkább legyen meleg mint olyan szar idő legyen mint a múlt héten. Nyáron legyen meleg és szenvedjünk inkább. Majd télen hűsölünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Én Livinél véreztem, osztan mégis itt borzojjjja az idegeimet! :lol:

Egy biztos: ha barnázás, vagy vérzés, azonnal doki, ő majd megmondja a tutit. :wink:
Ahhhh, hogy én milyen kis okos vagyok, ugye? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hú, nagyon régen irtam ide...de most olvasgattam...

és csak annyit akartam irni (nem okoskodni akarok, csak tapasztalat), hogy a barnázgatás lehet tök normális is. nem volt semmi problémám a terhesség során, a 7. és 9. hét között mégis ugy 2 naponta barnáztam. A doki mondta, hogy a lepénytapadáskor lehet, hogy ha olyan helyre tapad meg, akkor apró bevérzéseket okozhat, ami barnázást okoz! Szóval ha a doki is azt mondja, akkor tényleg lehet normális. Viszont ilyenkor kiméletes életmód, nem szabad emelni nagyon, cipekedni....ha nem muszáj lépcsőzni sem és szexelni (persze nem a terhesség végéig, csak mig a lepénytapadási időszak van)!

d.dodó
 
 


Kexi: Hogy vagy?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,

sajnos az én esetemben Nitácskának lett igza, kedden elment a Baba. Elkezdtem nagyon vérezni és már nem lehetett segíteni, rögtön meg is műtöttek. A szívem szakadt meg...elmondani nem lehet, milyen érzés. Most hétvégén akartuk bejelenteni a családnak. Az orvosom szabin volt, nem is nála voltam, majd hétfőn megyek hozzá...remélem, mond pár bíztató dolgot, mert nagyon el vagyunk keseredve.
kexi
 
 


Kexi: Sajnálom:( :(
Sajnos a nőknek 70% nak van vetélése ilyen korai időszakban. Vana kinem is tudja babás és közben megy el. Nagyon sajnálom tényleg.
Legyél erős és ne add fel. Sajnos ez előfordul és meglátod a következő terhességed szép és boldog babavárás fogja jellemezni.

Kép
csucsu05
 
 


Kexi
őszintén sajnálom, ami történt. :cry: időbe telik míg testileg, lelkileg feldolgozod ezt a dolgot. (sajnos, ahogy Csucsu írja, bizony nem ritka dolog a vetélés. :cry: és sokszor nem is tudják megmagyarázni, miért történt.) fentebb van egy "missed ab"-os topik. ott a vetélés után hosszabb-rövidebb idő után a lányok többsége újra terhes lett és sokuknak már meg is született az egészséges, szép babája. eltelik egy kis idő, és neked is lesz egy aranyos babád! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Kexi, a szívem sajog.. Nagyon sajnálom. Sajnos igencsak átérzem a helyzeted :(
Mielőbbi lelki és testi felépülést!!!

Nita! Ritkán jössz mostanában.. Okés minden?? Hamarosan randizol a dokival ugye??

Nekem megint hosszú lesz ez a hónapom, mert a napokban volt peteérésem, ha minden igaz...
Szerintetek nagy baj, ha kb. a 26. napon volt a peteérés???

Ti mit csináltok a hétvégén??
szilvia80
 
 


kexi mért ilyen szomorú hírre kellet jönöm?! :cry:
DE hidd el lesz még szép és egészséges kisbabátok!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
szilvi csütörtökön ügetőn voltam tegnap m,eg strandon,amugy megvagyok csak pirit várom mert még mindíg sehol,jövőhéten el megyek dokihiz hogy miujság odabent! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Olvastam a másik topikban a balesetedről.. Sajnálom! Jobban vagy már?? Gondolom most félsz újra lecsúszni igaz??
Mikor kellett volna pirinek megjönni??

Egyszer én is úgy szeretnék elmenni lóversenyre! Nagy élmény lehet...

Én nem csináltam semmi különöst a hétvégén. Ma főztem, aztán délután pihiztem egyet. Meg közben mosok is...
szilvia80
 
 


szia szilvi!
Jobban vagyok köszi kicsit fáj a combom de nem vészes! :lol:
Dehogy félek utána lecsúsztam még vagy 10-szer! :lol:
Pirinek juli 28-án 29-én kelet volna jönni 8)
én szivesen elviszlek az ügetőre ha gondolod! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

köszönöm a kedves szavakat!
Kicsit jobban vagyok, de bármikor tudnék sírni. Ma megyek 6-ra orvoshoz, végre visszajött a szabadságról. Megbeszéljük, hogyan tovább, mert elég érdekes a helyzetem: június 6-án petefészek drillinget csináltak nálam (PCO miatt), s annak 6 hónap után jelentősen romlik a hatása (nem volt peteérésem). Most ugye 3 hónap pihenő jön, de utána már csak 1 ciklusom van, ami nagyon esélyes...persze, gondolom, hogy a 6 hónap nem pont 6 hónap, lehet több is, kevesebb is...kíváncsi vagyok, mit mond a doki. Szorítsatok!
kexi
 
 


Sziasztok!

Nita, köszi a felajánlást... :lol: Csak ne lenne ekkora távolság..

Kexi, dettó ebben a helyzetben vagyok én is, mint Te... Nekem is megcsináltákl a műtétet, és utána hónapban terhes is lettem. Aztán hat hetesen elment a bébi... Én is félek hogy elmúlik a műtét hatása... Viszont talán a pcos-re megtalálták a gyógyszert, így reménykedek...
Csajok, úgy tűnik, hogy pco-ban tényleg nagy a vetélés aránya...

Hidd el Kexi, idővel könnyebb lesz. Én akkor szoktam inkább gondolni rá, amikor épp nem csinálok semmit. Szerencsére, vagy nem, ilyen nem túl sok van.. Azonban sírni már nem igen tudok (ne kövezzetek meg érte), úgyhogy fel a fejjel!!
szilvia80
 
 


Szilvi,

Neked mikor csinálták meg a műtétet? Az orvosod 3 hónap pihenőt javasolt?
kexi
 
 


Mármint a laparos műtétet? Március közepén.. Tehát elég a határon lesz a szeptemberi éles hónap... De bízom bent hogy most már a mettel helyre áll minden...
szilvia80
 
 


Kexi,
nagyon sajnálom...legközelebb!!! :wink:

Gabuska,
köszi az érdeklődést,csak most írok,mert" el voltam utazva".
4 hónapja volt a műtét,2 hó múlva kontroll...eléggé izgulunk...nem könnyű.
Láttam a képeket az iwiwen,nagyon aranyosak a leányzók! :wink:
Vendég
 


Kexi, bocsi, nem jól válaszoltam a kérdésedre...
Kicsit el vagyok csigázva..
Május végén volt a befejezésem, és igen 3 hónap pihenőt mondtak.. Néha elég nehéz kivárni, de nem merünk kockáztatni...
Úgy is hamar elmúlik a 3 hónap...
Neked nem vizsgálták tovább, hogy mitől lett a pco???
szilvia80
 
 


Sziasztok,

Szilvi, hát vizsgáltak, csak az volt a gond, hogy az orvosom pont szabin volt és a másik orvos nem mert adni semmit. Mondjuk nem hibáztatom, mert a szervezetem eléggé össze-visszak műkszik...
De tegnap voltunk az én orvosomnál, s mondta, hogy az augusztus a pihenő, szeptembertől gyógyszeresen rásegít, meg ad majd Duphstont, s mondta, nem kell aggódni, rendben leszek így. Hát remélem...szerinte túl korán jött a terhesség a műtét után, még nem készült fel a szervezet, sem hormonálisan, sem pedig a méhem. Lehet, Nálad is ez volt a baj. Merthogy nekem a műtét és terhesség között egy vérzésem sem volt...na, a szeptember lesz a mi hónapunk :)
kexi
 
 


Kexi,

anyukám is azt mondta, hogy szerinte korai volt a baba. Nekem sem volt a műtét után vérzésem..

Az ég szóljon belőled, hogy a szeptember legyen a hónapunk! Meg még Nitaé is...

Mikor mész vissza kontrolra?
szilvia80
 
 


Bocsi, a tegnapi orvoslátogatás a kontrol volt??

Megkérdezhetem melyik dokihoz jársz? Mert én is Pécsen keresek orvost..
szilvia80
 
 


szilvi köszi hogy gondoltál rám szeptember miatt!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szívesen! Én már pörgetném magam előtt a heteket.. :evil:
szilvia80
 
 


én hála égnek nem nagyon nézem már az időt!!!!!!!!!
egyszer csakösszejön a kistesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nita, bocsánat, nem tudtam, hogy Ti is szeptemberre gyúrtok. Mindnekinek kívánom, hogy a szeptember szerencsét és Babát hozzon!!
Szilvi, én Szigetvárra járok, mert Pécsen katasztrófális állapotokat találtunk a Szülészeti Klinikán. 3 hetet kellett várni egy időpontra, majd mikor odamentünk, közölték, hogy az orvos Pestre utazott, 2 hét múlva lesz, akkor kérjek új időpontot. Ezt kétszer játszották el velünk. Férjem el is küldte őket, szóval muszáj is volt váltani. Fél év alatt egy vérvizsgálatot tudtak elvégezni...
Egy barátnőm ajánlotta a dokit, a Szigetvári Kórházban dolgozik, de Szentlőrincen is van magánrendelése, Écsi Lászlónak hívják és és esküszöm rá!! Pécsen egy olyan orvost tudnék mondani, akit sokan dícsérnek: Vízer Miklóst. Ő is a Szülészeten van (én nem őt fogtam ki), megkeresheted, neki is van magánrendelése, lehet, első alkalommal érdemes a magánrendelésre menni, s imkább fizetni...biztos nem olcsó, de legalább emberszámba vesznek...
kexi
 
 


Sziasztok,elárulom,hogy eredetileg én is pécsi vagyok,sok nevet ismerek.

Kexi,sajnálom,hogy peched volt a Klinikával,mert azért általánosságban nem ilyen szörnyű,ahogy én tudom...ez a meddőségi részen történt?

A Vízerről én is azt hallottam,hogy szakmailag esssszméletlen jó!De nagyon elfoglalt,nem lehet vele 2 mondatot váltani,szóval,ha valakinek lélekápolás is kell,akkor nem biztos,hogy bejön.

A sógornőm a Kerecsényinél szült,ő egy fiatal dokibácsi,és minden szempontból nagyon dicsérte őt.
Egyébként úgy hallottam,a Klinikán nagyon sok nagyon jó orvos van...
Vendég
 


kexi hogy érzed magad?joan vagy már? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi.. Köszi hogy írtál.. Én is a Vizerhez szeretnék bejelentkezni, csak most szabin van..
Majd a jövőhétem lesz.. Félek, hogy hetekig kell várni mire fogad.. Majd meglátjuk.. Nekem annyira nem is léleksimi kell, hanem egy kisbaba...... :lol: Illetve hogy orvosilag korrektek legyenek, és ne a vizsgálatok árát nézzék..

Tényleg, jobban vagy már???
szilvia80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: