Új privát üzeneted érkezett!

Tilli!Mensi?Remélem még nincs!

Kép
rena85
 
 


Till
Húúúúúú de izgi! +++++++++++++++++++++++

Rena
Nemsokára utaztok, de jóóóóóó Nektek!

Én most jöttem meg a melóból, de le kellett feküdnöm, mert fájt a pocim.
Pedig ezer dolgom lenne, fürdő és hűtőgép pucolás és egyéb nyalánkságok! :lol:

dita75
 
 


Dita,
Neked most a legfőbb dolgod: jól érezni Magad és pihizni, amennyi csak jólesik! :D

Lányok,
aranyosak vagytok, nagyon jólesett!
Sajnos elöntött a fránya piri :oops: - elég szomorú vagyok, nem is tom, miért reménykedtem, csak annyira szép lett volna ezt adni Apának ajándékba, úgy vágyik rá! :cry: (Így épp a szülinapján jött meg...micsoda ajándék! :shock: :cry: )

tillidian
 
 

 
 

Till!

Kép :cry: :cry: :cry:

Kép és buksisimi megy neked.

dita75
 
 


Sziasztok!

Tilli!Sajnálom!

Dita!Neked már csak 6 nap,már alig várom,hogy megírd az eredményt.

Kép
rena85
 
 


RENA
Már előbb fogok tesztelni! :wink:
Nem bírom ki addig. Sztem a hétvégén dobok egyet. :lol:
Nagyon félek, hogy koppanok itt a nagy önbizalomban! :?

dita75
 
 


Dita!Ha esetleg nem lesz két csíkod hétvégén/ami nem fordulhat elő/ akkor se keseredj el mert lehet,hogy még nem termel annyi hcg-t a szervezeted!Ok?Biztosan sikerült.Csak pihenj sokat és ne idegeskedj!

Kép
rena85
 
 


Rena
Ari vagy! Elvileg kedden kéne, de nem bírom ki addig.
Hát én is örülnék a pihinek, meg a nem idegeskedésnek, de hát ez nehezen kivitelezhető! :twisted:

dita75
 
 


Lányok,
nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen, ez jólesett! :)
(De tudjátok, nem viselt meg azért annyira - hisz ez a 71. ciklus volt, amiben próbálkozunk, már megszoktam :? -, csak ollllyan jó lett volna... :roll: :roll: :roll: :P )

Dita,
1000-rel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Rena,
Nálad mizu?

tillidian
 
 


Till
Ezért vagyunk! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Tilli!Igaza van Ditának tényleg azért vagyunk itt,hogy segitsük egymást.Velem nincs semmi,már a nyaralást várom nagyon!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Tegnap hirtelen felindulásból beadattuk a második szurit :) Egyáltalán nem fájt, még a helye se. Tök jól adta be a doki.

Till: sajnálom, pedig olyan szép lett volna.

Dita: kocsi miatt :( Hogy sikerült ez a karc? Érzel babás előjeleket?

Rena: ti mindjárt mentek nyaralni. Szupi lesz nektek ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Rena!
Jó időtök lesz! :wink:

Kisvirág!
Ügyik vagytok a szurival!
Háááááááát nem tudom van 1-2 dolog ami talán előjel, de majd a hétvégén kiderül, hogy csak beképzeltem-e vagy valami más miatt volt! :wink:

dita75
 
 


Dita,
további hajrááá!!! :D +++++++++++++++++++++++++++++

Kisvirág,
köszi! :( - Nektek hajár szurik! :)

Rena,
fantasztikus nyaralást Nektek! :P

//Sógornőm elkezdett vajúdni...éjjel talán már nagynéni leszek...olyan vegyes érzéseim vannak! Egyszer örülök, egyszer pityergek - nyilván a mensi is okozza - és nem tom, ennyire irígy lennék? :roll: tán csak nem... :oops: //

tillidian
 
 


Till
Ismerem az érzést! Nyugi ettől nem vagy rossz ember! :wink:

Hát én fantasztikus vagyok! Fél 6 és kész vagyok a pörivel, a nokival, a somlóival, a kókuszgolyókkal és a fagyitortával. (ja a fagyitortát az vettem a bótba! :oops: )

Most fexem, aztán jön a haddelhadd! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok,remélem igazatok lesz és jó időt fogunk ki!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Hát ez a tegnapi volt életem egyik legsz*rabb névnapja! :roll:
Még a haddelhadd is elmaradt. Ugggggyanolyan nap volt mint a többi, én meg készültem, én hülye! :?

dita75
 
 


Dita, ölelés! :oops:
Azért innen távolról sok puszit küldök és sok boldogságot (és babát!!!) kívánok szeretettel névnapodra!!! :P

Hajnali 1.59-kor nagynéni lettem! Manó uncsihúga, Blanka Boglárka 53 cm, 3150 gr-mal látta meg a holdvilágot... :roll: ... :P ...

tillidian
 
 


Till!

Kép


És

Kép a nagynéniséghez. Remélem nemsokára követed a példát, és lesz Manócskának tesója! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Szeretnék én is boldog névnapot kívánni neked!!!!!! :!: :D

Kép
rena85
 
 


Till: grat a nagynéniséghez.

Dita: utólag boldog névnapot.

Nekem meg ma született meg az unokahugom kisfia. 3500 g és 54 cm. Bálint. Kissé (nagyon) irigylem őt ;) De csak jó értelemben ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Most mentek el a barátnőmék, és mindjárt kelhetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Thanks a névnapi köszöntőket!
Üdv
Oszkár

dita75
 
 


Dita,
Oszkáááár??? :lol: :lol: :lol: Szép név! :wink:

Kisvirág!
Neked pedig gratula az unoka-nagynéniséghez! :P
(sajna én tényleg irígy vagyok - aszzem :roll: :oops: ...épp próbálom kianalizálni és leküzdeni ezt magamban...)

tillidian
 
 


Kép

Till
Tegnap Oszkár volt! :lol: :lol: :lol:

NE LEGYETEK IRIGYEK, ELJÖN A MI IDŐNK IS!!! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Én is sok mindenen estem már át,és még nem sikerült a baba.Úgy döntöttünk,most kipróbáljuk a gynevacot.Ha a havonta visszatérő "viszketésemen"segít,már jó!
Tegnap kaptuk meg a másodikat,és nem éreztünk semmit.nagyon finoman adják be.A drnő rendelőjébe mentünk el,mert nem akartam a szájhúzogatásokat.egy orvostól sem.
És ami jó hír,minden vizsgálatom meglesz,mire megyek a köv.lombikra.
és most van egy kísérlet,ha engedjük,hogy vegyenek tőlünk vért.legelőször,és a kúra után,akkor ingyenes a vakcina!
kérem bárorításokat,hogy higgyek benne!
lola29
 
 


Helló!

Lola, először is sok sikert a panaszod megszűnéséhez, és a babásodáshoz is! Szerintem sikerülni fog! Drukkolok+++++++
athiz
 
 


köszönöm!
lola29
 
 


LOLA
Én vegyes visszajelzéseket kaptam a Gynevaccal kapcsolatban, és az az igazsgág, hogy én sem tudom megmondani, hogy az mulasztotta-e el a gombás, és egyéb "viszketős" és "pöttyös makkica" tüneteinket.
Ugyanis egyidőben kaptunk antibiotikumot és mindenféle egyéb gyogyikat a párommal együtt, ugyanakkor meg a Gynevacot is kaptuk hetente. De most már mindegy is, hónapok óta se híre se hamva a kóroknak, le is lett ellenőrizve.
Most arra várunk, hogy ilyen szép patyolat tisztán sikerül-e az inszemem. :roll:

Drukk, hogy a fertőzések elkerüljenek benneteket is messzire, és mielőbbi babásodást kívánok neked!
:wink:

dita75
 
 


Én viszont semmiféle antibiotikumot nem szedtem Gynevac szurizás alatt, mégis elmúlt az addig mindig meglévő méhszájsebem, az addig sokszor visszatérő gombásodásom és fertőzéseim, úgyhogy szerintem nagyban ennek a szernek köszönhetem ezeket. :)
athiz
 
 


ATHIZ
Biztos a miénkben is közrejátszott. Már nagyon kellemetlen volt, főleg mivel babaprojekt van, és minden együttlét után a párom szépen kipöttyöződött és viszkettünk mindketten, kinek van ezekután kedve az ismételt együttléthez! :roll:

Azóta (lekopogom) semmi bajunk nincsen, és remélem ez így is marad.



Kép

dita75
 
 


Kép és Kép

NEM SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Ó, Ditácska!!! :cry: :cry: :cry:
Pedig Miattad jöttem!!!!! De ez már tuti? Megjött, vagy mi van? :oops:
Hányadik napon teszteltél?
Írjál-írjál-írjál!!!!!!!!!

tillidian
 
 


Till!
REggel felfogtam a pislantyút és magam alól kivéve láttam a szörnyűséget!!!!!
:( :( :(

Tehát a tesztelés ugrott! Hát ez van! De azt nem értem, hogy ez még csak a 12. dpo! :shock:

dita75
 
 


Dita,
de mensi nincs? Akkor még semmi sem végleges!!!
(Manónál ugyanígy voltam: hamar teszteltem, persze nega lett...ezután hatalmasat bőgtem, és 2 nap múlva alaposan béboroztam egy bulin...igencsak másnap vót utána! Annyira rosszul lettem, hogy még...este poénból teszteltem mé1x. és lám: 2 csík!!!!!)

szóval, várj még!!! Ha nincs piri, minden reggel teszt!!!
Ölelés, nem elkeseredni!!!!!!!

tillidian
 
 


Till
De épp ezaz hogy van, ezért volt szörnyű, mert tiszta piros volt a pislantyú, meg a papír is! :cry: :cry: :cry:

Ez biza mensi, ezért is van új vonalzóm már! :roll:

dita75
 
 


A macsekomból bezzeg ömlik a sok utód, nekem ma piri jött neki meg szülés!
Fél napig kerestem a kiscicókat.
4 és fél van. Azért fél, mert az egyiknek már csak a feje volt meg!
A szomszédba az üvegházba babázott, de betelepítettem őket a házikójukba amiben tavaly és azelőtt is volt!

Vettünk egy nagy szunyoghálós sátrat, tök jó volt három órán át legóztunk vele, pont kész lettünk és jött egy nagy szél és átvitte az egészet a szomszédba össze is tört, nesze neked 25ezer ft. Apa örjöngött, én már majdnem bőgtem, ez nem az én napom. Majdnem szétszaggattam az egészet.
Felmondok! :roll:

dita75
 
 


Dita,
peches nap monnyon le!!!!! :twisted:

Indul a következő hónap, remélem, babaesővel!!! :lol:
Kitartunk!!!!!! Ugye???!!!!
Csók:Till

tillidian
 
 


Kép
Nem sokáig tartott az őrület, apa kitalálta, hogy csinálunk a sátornak egy favázat és az már bírós lesz, lerögzítjük a betonhoz és kész!
Megmaradt cicókák is szépen copikálnak, nemsokára itt rohangál mind a 4. Cukik.

TILL
Jobbat nem tudok mint előre! :roll:

Mi ma elmegyünk apácskával csavarogni valamerre, hogy merre azt még nem tudjuk, de megyünk! :shock:

dita75
 
 


Ditus,
bizony, mincig csak előre!!!


(Sajnos most csak a szájam optimista, napok óta én is annyira depressziós vagyok, óránként elsírom magam, gyakorlatilag bármin! :oops: - épp teljesen esélytelennek érzem, hogy nekünk sikerülhet még ez az életem egyetlen ÁLMA... :oops: :cry: -bocsánat a sorokért...)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Ha nem zavarok, akkor írok hozzátok is.
Csatlakozom a Gynevac-osok táborához, mert tegnap megkaptam az elsőt. :D

Mindenkinek drukkolok a mielőbbi babásodáshoz!

Üdv: kolibri
kolibri28
 
 


KOLIBRI
Szia!
No és fájt?
Remélem siker koronázza a kezelés végét! :wink:
Mit kell tudni rólad? Tesóbabára gyúrtok gondolom.
A hőmérősben vagy valamelyikben már láttalak, de nem igazán ismerem az "előéleted"
Mielőbbi babásodást! Puszi

dita75
 
 


Szia Dita!

Köszönöm!
Igen, én a szomszédba írogatok a ,,megint megjött"-be.
Annyit kell tudni rólam, hogy szeptemberben lesz két éve, hogy próbálkozun a babaprojecttel, de nincs eddig még eredménye sajna.
Doki szerint nálam minden ok. Hormonvizsgálat ok. Anatómiailag ok.
Hőm szerint és Lh tesztek szerint is van pé-m. A múlt hónapban uh-n látszottak a follikulusok mko.-n 1-1 14 mm-es.
Apácskának kéne még egy urológiai vizsgálat, de még halogatja a következő nem jövő ciklusig. :D
Neki is és nekem is van már az előző kapcsolatainkból 8 éves fiaink.
Most a közös babyt szeretnénk összehozni.

Nagyon drukkoltam Neked az első insemnél, de érzem, hogy a második sikerülni fog!
kolibri28
 
 


KOLIBRI
Jajj, de kedves vagy!
Én is drukkolok, hogy a te gyereked és a párod gyereke verje a ti gyereketeket! :wink: :lol:

(ismered a mondást! :wink: )

dita75
 
 


Dita!

Köszi!
Igen! Szoktuk is mondogatni. Jó lenne! :lol:
kolibri28
 
 


Kolibri!

Üdv itt! Látom, Te is hasonló cipőben jársz! :wink:
Nagyon szorítok, hogy Nektek is összejöjjön a kistesó! (mi is erre várunk 5,5 éve...)

Ditus,
ezt a mondást még nem hallottam... :roll: :P

tillidian
 
 


TILL
Pedig már szakállas!
Azoknál szokták mondani, akik elváltak és az előző házasságukból mindkettőjüknek van már egy gyereke, és amikor megszületik a közös akkor elmondhatják, hogy:
A te gyereked, meg az én gyerekem veri a mi gyerekünket!
:lol:

dita75
 
 


Till!

Köszönöm!
Én is nagyon szorítok mindenkinek a mielőbbi sikerhez. Mindenkivel együtt tudok örűlni. :D
Remélem Neked is hamarosan sikerülni fog. :D
kolibri28
 
 


Dita! :( Reménykedtem, hogy jó hírekkel fogadsz. De majd a második, hm? :wink:
Így utólag is nagyon sok boldog névnapot kívánok ezzel a kis idézettel!

„Minden kivételes ajándék a mosoly, hiszen: nem kerül semmibe, de szívmelengető. Csak egy pillanatig él, de az emléke megmarad. Örömet szerez, és táplálja a jóindulatot. Kiváló ellenméreg irigység és rosszindulat ellen. Biztatást a csüggedőnek, erőt önt belé. Nem lehet megvenni, kölcsönkérni, ellopni, nem jelent földi javakat senkinek mindaddig, amíg önként és jó szívvel meg nem ajándékoznak vele. Ha valaki túl fáradt ahhoz, hogy rád mosolyogjon, nézz rá derűsen, mert senkinek sincs nagyobb szüksége a mosolyra, mint neki...... aki már nem tud mosolyogni!” :)

Ölelés mindenkinek!
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Köszönök mindent!
Nagyon kedves vagy!

Hol voltatok?

dita75
 
 


Halihó, felébredtem!!! :oops: :lol: (Igaz, reggel 10-kor feküdtem le, hajnalban laboron voltam a Mensben: IR, Leiden, Pajzsmirigyet nézettem 38.060-ért :shock: )

Katerina,
jó "látni' Téged! :P Már kerestünk, merre jártál? :P

(várom a laborokat. állítólag a Leiden kiv. ma megjönnek e-mailben...)

tillidian
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: