Új privát üzeneted érkezett!

AHOGY A FÉRFIAK ZUHANYOZNAK...


1. Az ágyon ülve levetkőzik, és szétszórja ruháit a padlón.

2. Meztelenül elindul a fürdőszobába. Útközben találkozik barátnőjével, megmutatja neki a fütyijét, és üvölt, mint egy gorilla.

3. A tükör elé áll és behúzza a hasát. Megcsodálja fütyije méretét, majd megvakargatja a zacskóját, és utána elégedetten szagolgatja az ujjai hegyét.

4. Beáll a zuhanyzó alá.

5. Hosszasan belepisil a lefolyóba.

6. Megmossa az arcát egy zöld szappannal.

7. Fingik egy hatalmasat, és majd összeesik a röhögéstől, hogy milyen jól visszhangzik a fürdőszobában.

8. Két perc után abbahagyja a röhögést, de ismét röhögőgörcsöt kap, amikor a szag eléri az orrát.

9. Megmossa legnemesebb részeit, valamint az az körüli részeket a zöld szappannal.

10. Megmossa a hajat valami samponnal, a balzsam irreleváns.

11. Vicces frizurát formál a hajából a kezével.

12. Hosszasan csodálja új frizuráját a tükörben.

13. Leöblíti a szappant/sampont, és rögtön ki is lép a zuhanyzóból, de mivel elfelejtette a zuhanyfüggönyt/ajtót rendesen behúzni, az
egész fürdőszoba csurom vizes, az elázott WC papírral együtt.

14. Gyorsan megtörölközik valakinek a kéztörlőjével.

15. Ismét a tükörbe néz, megfeszíti az izmait, és elégedetten bámulja fütyije méretét.

16. Kilép a fürdőszobából, elfelejti lekapcsolni a villanyt.

17. Visszamegy a hálószobába az icipici törölközőben, útközben találkozik barátnőjével, és gyorsan letépi magáról a törölközőt, hogy megmutathassa fütyijét, közben üvölt, mint egy gorilla.

18. A vizes törölközőt az ágyra dobja, és ott hagyja. Két perc múlva fel van öltözve.



Partner leírása:
AHOGY A NŐK ZUHANYOZNAK...

1. Levetkőzik, és berakja a ruhadarabokat két különböző szennyes tárolóba - egy a fehér színűeknek, egy a színeseknek.

2. Magára ölti a fürdőköntöst, és bemegy a fürdőszobába. Útközben találkozik a pasijával, gyorsan szorosabbra húzza a fürdőköntös övét.

3. A tükör elé áll, és alaposan szemügyre veszi magát. Elereszti a hasizmokat úgy, hogy a hasa kissé lesüllyedjen, majd elgondolkozik azon, hogy már megint milyen kövér lett az utóbbi időben.

4. Beáll a zuhanyzó alá. Előveszi egyesével a mosdókesztyűket (az arcra, a karra, a lábra, és külön a hátra valót) a hozzátartozó hátmosókefével, valamint a bőrreszelőt a talp és a sarok bőrkeményedéseinek eltávolítására.

5. Megmossa a hajat egy speciális samponnal, amely avokádót, mézet és 83 különböző vitamint tartalmaz.

6. Még egyszer megmossa a haját ugyanazzal a samponnal.

7. Bebalzsamozza a haját egy citromillatú, különösen kíméletes méz tartalmú balzsammal, majd hatni hagyja 15 percig.

8. 10 percig mossa az arcát egy méregdrága bőrradírozó szappannal, amely aloe verát, ginko bilobát és teafaolaj-kivonatot tartalmaz, mígnem az arca színe kezd a homáréra hasonlítani.

9. Megmossa a testét egy szintén méregdrága szappannal, amely kamillavirág-kivonatot, szőlőmagolajat és szederinda-levelet tartalmaz.

10. Kiöblíti a hajából a balzsamot, ami 10 percig tart, mert biztos akar lenni abban, hogy minden balzsamot kiöblített, különben a frizurája nehéz és lapos lesz.

11. Leborotválja a hóna alját és a lábszárat, közben elhatározza, hogy a bikini vonalon inkább epilátort használ.

12. Sikít, amikor a pasija viccből elzárja a melegvizet.

13. Sikítás után 10 perccel elzárja a vizet, és lerázza magáról a vízcseppeket a zuhanyzóba.

14. Kilép a kabinból egy Afrika-méretű törölközővel, és alaposan szárazra törli az egész testét, körkörös mozdulatokkal végigmasszírozva azt.

15. Két különleges speciális hatóanyagú, vérbőségfokozó, narancsbőr-ellenes testápolóval bekeni az egész testét, közben felesleges szőrszálak után kutatva, amelyeket ha talál, csipesszel azonnal letámadja.

16. Alaposan átfésüli nedves haját egy speciális fejbőrmasszírozó hajkefével, majd a hajvégekre vanília illatú hajvégápolót spriccel.

17. Becsavarja a haját egy különleges nedvszívó törölközőbe.

18. Elindul a hálószobába a már említett köntösben, útközben találkozik a pasijával, aki mellett apró lépesekkel gyorsan elhaladva szorosabban magara húzza a fürdőköntöst, és miután beért a hálószobába, már csak a felöltözés van hátra, ami nem egész másfél óra.

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép napot mindenkinek!!
Már amennyire ebben nyavajás időben lehet!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!
Itt is nagyon szar az ido a gyerek meg egyfolytába cicizne
Képzeljétek el ma apicike rágot kakilt ki Gondolom a vanda adta neki mert tegnap megkérdezte mi baja lehet ha rágot adna neki Akkor azt mondta csak ugy kérdezte nem adott neki de most vallatora fogom Megkapta a vanda a félélvi bizonyitványűt és kiváloan példás lett Nagyon örültem neki Büszke vagyok rá

Zsani
Na hogy sikerült a vizsgád

Nóci
Sok igazság van abba amit irtál Nagyon tetszik

Ktty
Hogy kell csinálni a sportszeletet
kriszti0406
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálunk előkerültek a téli gondok! Bár reméltem, hogy idén elkerülnek! Nem tudom ki tudta, hogy a párom favágo! Nos mostz elfogyott a munka és itthon lesz! marha jó! Így is kevés a pénz hát még amúgy milyen kevés lesz! Remélem hamar csörög a telefonja, hogy ujra mehet!

Kriszti! Szegénypindurka! Hát a tegnapi kápi után a lehelletével kelett törödnie!
Vandusra büszke is lehetsz! És én is gratulálok neki ehez a szép félévi bizire!!!
Örülök, hogy tetszik! Én is úgy olvastam egy forumon, de annyira találonak éreztem, hogy gondoltam nem bánjátok, ha beírom!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!! Új vagyok és lenne egy kérdésem!!
Több mint egy éve próbálkozunk a párommal a babaprojekten , de eddig sikertelenül :( szerintetek van ahhoz köze,hogy volt egy abortuszom 5 évvel ezelőtt?? az éves vizsgálatok szerint semmi bajom...
mostanában fogok elmenni a nögyogyászomhoz,csak gondoltam hátha valaki tud segiteni!
és lenne mégegy kérdésem! kirobáljam a CLOSTIT???
köszönöm a válaszokat:-))
boni24
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia kedves boni24!
Az abortusz legnagyobb veszélye, hogy utána nem sikerül a baba! De nem akartalak ezzel a mondattal elkeseríteni! Nos ettől az abortusztól sajna rengeteg olyan téynező lehetséges amiért nem sikerült eddig a baba neket! Pölö, ha nem ettől a párodtól volt a kisbaba akit elvetettél és ennek a párodnál is lehetnek gondok! Szóval szerintem egy hormon vizsgálat nem elhanyagolandó! Lehet akár pajzsmirigy, cukor probléma vagy akár túlsúly is a bibi! Bár nem ismerlek, szal ezt csak úgy leírtam! Mond el a nődokidnak mikor legközelebb mész hozzá és szerintem mihamarabb, hogy kisbabát szeretnétek x ideje rajta vagytok a témán eddig sikertelenül! Biztos javasolni fogja apa kivizsgálását meg téged is alaposan ki kell vizsgálni! Muszály egy teljes labor Á-tól cettig és egy uhu sem hátrány!
A clostyt én személy szerint nem ismerem, de a régiek közül akárki szedte senkinek sem sikerült be tőle spontán baba! De ez nem jelenti, hogy nálad nem fog! De doki nélkül el ne kezd szedni!
Nem tudom tudtam-e neked segíteni! Mielöbbi babásodást kívánok neked!

Többiek merre vagytok ma???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!Szép napot mindenkinek!
Megcsináltam a sport szeletet és az egész elfogyott Tényleg nagyon fincsi
Ma 2 adaggal csinálok mert anyáék érkeznek holna reggel Igy most holnap 10 leszünk Már reggel korán neki kell állniom fözni remélem a kismano hagyni fog
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Na ma végre nem én voltam az első!!!!

Kriszti! Hűű akkr most lesz nálatok a banzáj! Hát én is remélem, hogy fog téged hagyni készülni a kismanó! De gondolom, hogy a nagyobbacskák segítenek neked nem?? Legalább abban, hogy a kistesót szorkaoztatják!!
Annyira felcsigáztál ezzel a sport szelettel, hogy lehet én is kiprobálom!!!
Bár én merészebb leszek, mert én a krémesre vagyok ráálva és azt akarom megnézni a neten, hogy hogy kell meg ilyenek! Aztán lehet, hogy nekem túl bonyolult lesz és neki sem állok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Csajok! :D

előkerültem én is, tegnap Nócika számonkért :oops: :D
ja, Nóci, próbáld kis a skót krémest, egyszerűbb mint a sima és olcsóbb is, és ugyanolyan jó, mint a sima
:) a receptjét a neten megtalálod, bárhol. Én is onnan csináltam, asszem a mindmegettéről.
Nóci, én tudtam, hogy apátok favágó. És ez hogy van, mindig szólnak neki előre, vagy eddig fix volt a munka?

Kriszti :? húúú, a káposztástól a Marci is sokat szenvedett, így 2-3 alkalom után én már nem is ettem, csak már amikor egy éves körüli lett.Akkorra már nem bántja a tejben levő cucc.
Vandának meg gratulálok! Elhiszem, hogy büszke vagy rá! Én is most kezdem érezni, hogy büszke vagyok a fiamra, pl. amikor szépen köszön a néniknek, bácsiknak, számol, betűz. pedig ezek még apróságok, de dagad a májam ilyenkor
:lol:
Ez a rágós sztori ijesztő volt, félre is nyelhette volna, huhh!

Szia Boni! :) Ahogy Nóci írta, igen, az abortusz "szövődménye" sajna a meddőség, szerintem nem véletlenül akarta így a természet :?
A clostit semmiképp ne kezdd el szedni felügyelet nélkül (bár én is kacérkodok a gondolattal :oops: )
Egy ismim több cikluson át szedte felügyelet nélkül, és baj is lett belőle később :?

Többi Csajszi? Ja, a Zsani tanul, Kitty? Milyen volt a szülinap?
Beze? Hú, ha majd előkerülsz, szeretnék tőled kérdezni valami személyeset

:oops:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, nyugodtan, bármit. :wink:

Kriszti, persze, Marcus csak szopik, nem kap mást. Ti jól vagytok?

Boni, menj el orvoshoz mielőbb, és vizsgáltassátok ki magatokat, a clostys véleményekhez csak csatlakozni tudok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most csak végig olvastam, de nem reagálok, mert megyek készülödni, mert ma apával megyünk a barátainkhoz pizza estet tartunk! Már nagyon éhes vagyok és csak fél 9-re megyünk és akkor rendeljük meg a cuccost!
No megyek fürdetni ágyazni meg egyebek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok .


Végre ide értem. Az egész hét egy rohanás volt. De jövő héten itthon leszek:) Kiíratom magam a dokival de csak egy hétre. Férjem vidékre megy dolgozni és nekem kéne a lányom vinnem és hoznom oviba. Na mivel én 5kor indulok itthonról a gyereket nem tudnám vinni és 6,30ra érek haza este akkor meg az ovi zárva igy valamit kitalálok mondjuk megy a hasam. Vagy van valami ötlet amivel tutti kiír??
Valamit kell füllentenem.
Azt nem mondhatom hányok mert úgye a kismamik néha azt teszik. GOndoltam eljátszom a hasmenéses hányásos vírust. DE akkor ha megy a hasam hogy tudok hozzá menni?? Hú na ezt át kell gondolnom. Egy a lényeg jövő héten lesz sok szabadidőm:)

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Szép napot nektek!

Itt ma nyönyörüségesen süt a napocska és így az ablakon keresztül olyan melegen süt, hogy csak csudi!
A tegnap este jól sikerült! Jó sokat nevettünk!

Csucsu! Örülök, hogy ide értél és annak felettébb, hogy jövö héten sokat leszel! Nos nálunk a házidokival nincs ilyen gond, hogy mit találjak ki, mert meg szoktam mondani az igazat, hogy kell x nap és akkor minden további nélkül ki ír! Vagy hát hívd fel hétfön amikor rendel, hogy megy a hasad, de most nem tudsz bemenni, mert így hogy és akkor úgy írjon ki és pár nap múlva mikor jobban leszel akkor majd bemész a papirért!

Beze! Írj magatokról kicsit! Hogy vannak a cseppségek????

Meli! Naná, hogy számon kérlek! Mert hozzánk ne legyél hütlen csajjjéé!!! :wink:
Süti ügyben köszi a tippet! Majd utána nézek és majd kiderül!
Apáéknél ez fix munka eddig mindig volt! Nagyon ritkán vannak ilyen hüllámvölgyek minden évben 1x max 2x! De persze mindig a legrosszabkor! Mert most kari után sincs sok pénzünk és és nyáron meg a nagymelegben szokott lenni, hogy nincs megrendelés ami affelöl jó, hogy nem főnek meg kinnt másrészt meg akkor sporolunk kissebb nyaralásokra!

Ma mit főztök??? Nekem gondolatom sincs!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok.

Nócika: Milyen volt a pizza?
Főzés : én is mindig szenvedek mit főzzek. Ma csináltam tejfölös krumplilevest és leveles tésztába göngyölt darált húsos töltelék ment bele rá pedig sajtszósz és megsütve. Ez csak úgy jött mert már egyszer valahol ettünk hasonlót.
Finom és egyszerű kaja. Holnap rántott hús lesz .

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu!
Hmmmm! nagyon finin hangzik a mai ebédetek!!!
Én ma végül nem főztem anyáék meghívtak fini töltött krumlplira!
Holnap én ismét anyáéknál eszem meg apa is mondjuk csak apa azt eszi amit én főzök én meg azt amit anyáék! Roppant egyszerű modon, mert apácska nem szereti amit apuék sült kacsa szárnyat meg combit párolt rizzsel és párolt lila káposztával! Szal ez a 7vége jó lesz nem kell főznön csak apának rántott húsit csinálok oszt csókolom!
Na neked sikerült valamit kiötölnöd a jövő hétre való tekintette??

Csajok! Nikivel beszéltem facebook-on és írta, hogy azért nem tud jönni, mert nem jó a netjük és a teloján meg ingyé van facebook! Szal várják a szerelőt és utána jön! Reméli mihamarabb!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
na akkor jó sorod van neked is hétvégén :lol: Én sem főzök, anyóséknál eszek mindkét nap. Mondjuk én amúgy is egy kezemen meg tudom számolni, hányszor főztem mióta egyedül vagyok :oops:

Boni
üdv itt! A lányok leírták már előttem a véleményüket. A clostyt ne próbáld ki orvos nélkül, én orvos mellett szedtem (igaz csak egy hónapig), úgy, hogy nem tudták még akkor, hogy PCO-s vagyok :? Baj nem lett belőle (eddig úgy néz ki), de nagyon sz*rul éreztem magam, a mellékhatások kijöttek :x

Csucsu
fini az ebédetek :P

Meli
névnapon voltam, jó volt, elbeszélgettünk, csak négyen voltunk: apu, a barátnője, bátyám és én.
Szülinapja Anyunak lett volna, de azt sajnos a temetőben "ünnepeltük". :cry:

Én tegnap disznóvágáson voltam anyóséknál, ma meg csak ebédre megyek hozzájuk :oops: Aztán most elkezdtem kicsit takarítani, máskor úgysem érek rá :roll:
kitty22
 
 


Sziasztok jánykák!

Ma a gyönyörű idő miatt már délelött voltunk mancikával sétizni! Apa elment ma fusizni én meg megkivántam a spáros almalét, mert szerintem az valami isteni! Igaz csak 12%-os, de az ize jobban ízlik mint a HohesC-jé! Nos és arra elsétiztunk! Oda fele még hüvibbnek éreztem, de vissza feél már naon jó volt!
Az ebéd anyáéknál isteni volt! És késöbb lesz gesztenyepüré! Hmmm már nagyon várom! A torkom meg igen csak kapar már megint!

Kitty! Úgy ahogy mondod nagyon jó dolgom volt ma! No meg tegnap is! De Te sem panaszkodhatsz, ha bőven elég egy kezed ahhoz, hogy megszámold hányszor főztél egyedül léted alatt!! :lol: :lol: :lol: Irigyirigy! De csak a főzés miatt! Bár imádok főzni, de a mosogatás......! Hát az már külön téma!
És megint disznóvágás! Nálatok jó sürün van! És ott vagy a döféstől kezdve??? Vagy csak késöbb csatlakozol?? Én tuti nem birnám! Én sírnék a cocával együtt! Bár enni viszont szeretem!!!!

Többiek?? Merre vagytok??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok.

Vagyok én is igaz eddig pihiztem. Na jó nem egész nap. Reggel felkeltünk kicsit pakolgattam meg elmentünk vásárolni mert a férjem a jövő héten nem lesz itthon. Megvettünk magunknak mindent, hogy ne kelljen cipekednem . Csajos hetünk lesz.
Na jó a kutyánk fiú tehát ez sem igaz:)
Evéd után kis alvás ami nagyon jó volt. Most pedig megyünk át a barátainkhoz a gyerekek játszanak a férjeink pedig megbeszélik mikor indulnak holnap meg a többi dolgot.
Reggel pedig valamit hazudnom kell a körzeti dokinak.Lehet azt mondom lázas voltam este meg hasmenéses hányós kórság van rajtam. Azt ellenőrizni úgysem tudja.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Nóci
én is szeretek főzni, csak egymagamra lusta vagyok, meg nincs kedvem :oops: De ma sütöttem kakaós sütit :P
Ja, sűrűn van disznóvágás, elvégre is az Alföldön lakok :lol: De több már nem lesz ebben a szezonban, majd csak ősszel. Én később mentem, a vágást magát én se nézem sosem, de most azért mentem később, mert nem akartam korán kelni :oops:

Csucsu
hova megy a férjed? Te nem dolgozol, amióta terhes vagy? Bocsi ha már írtad, lehet, átsiklottam felette :oops: És miért kell hazudni a dokinak?

Én egész du. nem csináltam semmit, csak begyújtottam a kandallóba, beszéltem telón apuval meg bátyámmal, meg párommal msn-eztünk. A legújabb felállás szerint jún.-ig marad :(
kitty22
 
 


Csucsu! Nincs is jobb gy kis laza lustizásnál!!!! Én most nem nagyon tehetem meg! Iszonyat nyügi mancika!

Kitty! Hmm kakaos süti! Most én is úgy ennék valami fincsiságot!!! Küldjél már át nekem is!!!!! Bár mondjuk most egy kis körözöttes kiflit is ennék kakaóval!! Még hozzá habos kakaóval!!! Húúú micsoda igények!!!

Nanálunk a mai termés egy rágó fogacska!!! Iszonyat nyügivel jár! Asszem este a fürcsi után jár neki egy nurofen kúp!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!

Ma nem nagyon leszek megyünk ügyeket intézni be apa munka helyére majd az enyimbe!!!

Csucsu! Na mit sikerült kreálnod erre a hétre???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Nagyon jol sikerült a hétvége anyuékkal Agyerekek kaptak egy csomo mondent meg jokat dumcsiztunk
ök kibabázták magukat amig készitettem az ebédet a gyerekek nagyon öröltek egymásnak Hozták magukkal a keresztlányunkat is

Nocika
Gratula a fogacskához Nagyon sajnálom hogy ilyen nyügos

Csucsu
Mit találtál ki

Kitty
Ilyen téren nagyon irigyellek hogy tudsz lustizni meg pihenni
Én már nem tudom megmondani mikor volt ilyen utoljára Juniusig haza se jön a párod Az kegyetlen szar

Beze
Mi jol vagyunk Mi is csak szopizunk Elég nehéz igy a másik 2 mellett de mindent megteszek A reggelek nehezek mert 15 km arrébb járunk oviba meg iskolába de már megszokta mindenki a korán kelést A pici hétvégén is fél 7 kel pedig akkor alhatnék én is
kriszti0406
 
 


Sziasztok.


Nócika: Jelentem sima ügy egész héten betegállomány:) Szinésznő vagyok:) Azt mondtam hasmenésem van és hányok. Ami a terhességtől is lehet. Szegény még sajnált is azt mondta a héten nem mehetek dolgozni. Hát nem ellenkeztem:)
Gratula a fogacskához:)



Kitty: A férjem a munkahelyén szabit vett ki mert egy barátunk el vitte maszekba dolgozni. Salgotarjánba mentek le költöztetni kell egy céget a Bányahivatalt. Salgótarjánból Miskolcra. Az irattárat kell átvinni meg a többit. 5napra mennek de többet fog keresni mint a havi fizuja. Én dolgozok és fogok is még ha minden igaz nyárig. Mosta zért kellet hazudnom a dokinak mert kutya bajom de kellet a betegállomány. Hisz reggel én viszem a gyereket oviba és én hozom. Ha pedig dolgoznék akkor 5kor már úton vagyok és etse 7re érek haza.Szóval ezért kellet az egy hét betegállomány.
Munkahelyen nem us tudják mi van nem akarom megmondani még.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nóci
szívesen küldök sütit, legalább nem egyedül kell megennem :lol: Kakaót is küldhetek, kőrözöttel sajnos nem szolgálhatok, én nem szeretem :oops:
Jó ügyintézést mára!
Reginek gratu a fogacskához!

Csucsu
így már értem :) Rafinált vagy :) Sikerült elérni, hogy kiírjon?

Nálunk ma érdekesen indult a reggel, beszóltam az üzemvezetőnek :oops: Már régóta vannak vele problémák (nem csak nekem, többieknek is), többek közt sz*rkavaró, és nem akar komolyan venni, mert én csak 23 éves vagyok :? Azóta egy kisangyal :lol:
Nálam is vannak határok, ha vki túllépi, vállalja a következményeket...
kitty22
 
 


Sziasztok!

MOst gyors leszek sorry! Végig olvastam, de már későre jár! Nos csak egy kis szoritást kérnék! Holnap megyek mamográfiai kontrollra! Nagyon izgulok! Már görcsöl a hasam is! Lehet has mars lesz belöle!!!

Megyek is puszi nektek!! Jó éjt!!!

Ja és szegény Nikebabáéknak is már csak két nap és beülti!!! Szoritok neki!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok van netem végre :) :) holnap fél10kor megyek a fagyibabákért...gondoljatok majd rám :) 3 picurkát kapok majd vissza.. késöbb jövök.. remélem mindenki jólvan :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok!

na vagyok én is!

Nikebaba! Nagyon örülök, hogy végre újra van neted!
Nagyon izgulok érted értetek!!!

Nos nálam a mai vizsgálaton kiderült nem változott a cista nem nőtt és nem is apadt! De! 2 hét múlva leszivják! Hát csajok a para nagyon bennem van pedig pozítiv vagyok meg minden elmondtak, hogy mi hogy fog történni, de hááááát hazudnék, ha azt mondanám nyugidt vagyok! Szerintem egy sanax be mfog játszani pedig soa az életben eddig nem szdtem be ilyen nyugatokat!

Csucsu! Hát sejtettem, hogy nem fogsz ellenkezni és biztos jó alakítás volt! És persze, hogy apának az ilyen ajánlatokat NEM szabad visszautasítani!

Kitty! Nem jött a süti pedig nagyon vártam! És jól tetted, hogy beszóltál az üzemvezetőnek! Remélem sikerült egy életre helyre tenned!!

Köszi mindenkinek a fog gratut!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Látom ilyen szép havazásban senki sem ér rá! NIkebabáék már vissza is kapták a fagyibabákat!
Csucsu is sokat pihen!

Azért mindenki jöhetne egy szó erejéig!!!!!!

Én most minjá indulok tüdőszüröre! Aztán meyünk vendégségbe kicsit aztán tornára aztán haza! Remélem addig jöttök és írtok!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok.


Niki: Sok sikert a beültihez. Három a magyar igazság:)

Nócika: Na én meg a pihenés?? Egész héten lótok futok. Reggel lányom oviba be. Majd rohanok haza. Főzés és egyéb házi munkák. Majd irány délbe az oviba. Mert ha már itthon vagyok a lányomnak is legyen laza hete.
Majd alvás és irány át a barátnőmék a gyerekek játszanak mi meg pletyózunk. Ott megvárjuk Apát mert akihez megyünk azzal mentek vidékre és irány haza. És ma már szerda van. Repül az idő. Persze a munkahelyen nem igy megy el az idő.
De rendes vagy mész tűdőszűrőre?, Én már nem voltam 4éve:(

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


És jelentem a hó is el van lapátolva:) :)

Kitty: NAgyon helyes ha nem hagyod magad. Azért mert fiatal vagy nem kell kioktatni stb..
Ügyes csaj vagy.,

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztk!
Itt szakad a ho Remélem estére lehet szánkozni Én nagyon szeretek Csajok nekem ma nagyon fáj a fejem nem tudom milyen gyogyszert vegyek be.

Niki
Már megvannak a fagyibabák sok sikert és kitartást

Csucsu
Nekem is minden napm ilyen rohanás Egyébként jol vagy Nincs semmi tüneted

Kiity
jol tetted hogy beszoltál azt hiszik ha fiatalabb az ember akkor mindent megtehet a fönök
Na megyek mert sir a picike megint éhes 3honapos és 64 centi meg 6kilo 20deka
Puszi mindenkinek További szép napot
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Hát tetényleg ügyike vagy! Csak azért a hólapátolással naon vigyázz az nem kismami munka! Bár tudom muszály megcsinálni, de akkor is!!!

Kriszti itt már nálunk lehetne szánkozni csak nekünk nincs szánkonk!! :cry: :cry: :cry: Én is nagyon szeretek!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nálunk elolvadt az összes ho.
Nócika
Nem irigyellek Akkor neked is rengeteg problémád van nincs idöd unatkozni Minden évbe mész tüdöszüröre
kriszti0406
 
 


Kriszti! nem voltam már 2 éve szürésen a manci miatt pedig mindn évben mentem rendszeresen!
Nálunk van szép 2 cm-is hó! Most szép, de holnapra ha nem esik több akkor csúnya lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó éjszakát nektek!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nikebaba
én is gondolok rád, remélem, veled maradnak a picik!
Szegeden csinálják a beültit? Egyik falubeli csaj is ott csináltatta dec.-ben, kapott kettőt, de csak egy maradt. Mondjuk ők így is akarták :wink:

Nóci
én egyszer elmentem tüdőszűrésre, aztán el is zavartak :roll: Te kaptál papírt, vagy magadtól mentél?

Kriszti
manócskád jó nagy már :)

Csucsu
hogy vagytok?
Ügyes vagy a hólapátolással, én nem foglalkozok vele, max hétvégén :oops: Azért vigyázz magatokra!

Köszi a bátorítást, nem kell engem félteni, elég nagy a szám :lol: Meg arra is jó volt ez a vita, hogy kiderült, ki milyen, kiben bízhatok meg, stb. :wink: Amúgy még durci az üzemvezető (amúgy nem ő a főnök), de legalább normálisan válaszol a kérdéseimre, ez is vmi :)

Itt is esett a hó reggelre, de nem sok, meg el is olvadt már, hétfőn is u.ez volt. Nem is bánom :oops:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon beindult a topik! :D

Én még mindig nem végeztem a melóval és csak gyűlik, csak gyűlik, így nem nagyon tudok most visszaolvasni, de majd igyekszem... :)

Mi jól vagyunk, vizsgáknak vége, szerdán megyek dokihoz, de nem tudom mi lesz, panelra mennék, de 12. napja barnázgatok, így az lehet, h sztornó lesz.

Itt is van hó, de csak annyit ér, h nem járnak miatta a vonatok rendesen, így minden áldott nap elkések, lassan megszokom teljesen :D

Remélem, a kismamáink jól vannak, az anyukáink még jobban, a picúrok végképp, a babásodnmi vágyóknak meg mihamarabbi gólyazáport kívánok!

Nagy ölelést és sok puszit mindenkinek, majd igyekszem jönni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kitty! Engem is el akartak hajtani, mert nem vagyok30 éves! Nekem azért kell, mert a jövö héten nyit keresztanyám egy uj éttermet és megyek segíteni neki 1 hétre és, ha netán jönnek ellenőrzésre akkor ne ezen bukjunk már meg! Nem kéne ezért büntetést kapni!
Hát igen az is valami, hogy legalább normálisan válaszol! Eddig is megtehette volna!!!
És legalább sokan vannak akikben megbízhatsz?? Vagy inkább nem,?

Zsani! Hát igen vannak napok mikor beindul, de vannak olyanok amikor csak pang!
Milyen panelre mész???? Hormon vizsgálat??
Örülök, hogy vége a vizsga időszaknak így talán Te is jobban be fogsz tudni kapcsolodni hozzánk!
A munkához ami úgy gyülik tuti hamar utoléred magad!! Drukkolok!

Csucsu?? Hogy vagytok?? Milyenek a csajos napok apa nélkül???

Beze?? Dorka??? Hogy vagytok???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, ez még csak a vírusvizsgálat, szerintem április, május felé megyek csak a hormonra, mert 2 hét múlva suli, utána megint nem tudok ezzel foglalkozni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
Amig dolgozol ki fog vigyázni a kislányodra De jo neked te még nagyon fiatal vagy én már elmulottam 30

Nikebaba
Hogy vagytok Meddig kell feküdni Az egyik ismerösömnek azt mondták 2 hétig

Vigyázzatok magatokra és legyetek jok
kriszti0406
 
 


Szijjasztok!

Kriszti! Míg dodozom addig anyum marad vele itthon! Apa és én utánam Ő vele van el a legjobban! Meg ő az akire mindig minden körülmények között rá merem bízni!

Zsani! Értem már!

Na én ma lázasan pakolok, mert aztán egy hétig míg dodozom nem tudom itthon mire leszek képes! Már baromira el szoktam a dolgoktól korai kelés muszályból meg egyebek! Majd azért benézek még ma hátha írt valaki!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok.

Nócika: Hólapátolással vigyázok ám. Csak öregesen csinálom:)
Csajos napjaink jók bár Apa nagyon hiányzik mert oké haza jön de 1órát ha velünk van. Mondjuk jó, hogy hazajönnek aludni igy nekünk jobb.

Ma Szabina nem ment oviba. Pihenő napot adtam neki.
Most mosunk kicsit pakolunk kaja tegnapról van.
Délután átmegyünk a barátnőmékhez mert apa ugyis oda jön majd hisz a két APuka együtt van dolgozni. Sütünk nekik csokitortát.
Hétvégén pedig csak pihi.

Amúgy jól vagyok néha nagyon álmoskás. De ez belefér. Hálistennek a hányás elkerül :)
Néha a pocim kicsit húz pláne ha nagyon fáradt vagyok. De akkor lepihenek és jobb is.

Nócika: Biztos fáradt leszek ám. Bár szerintem jót fog tenni neked hisz kicsit más közeg lesz . Kicsit néha jó akár még dolgozni is mert nem a megszokott dolgokat csinálod. Pláne ha a kicsi lányod is elvan a Mamával.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de közben elkezdődött a meló.
Január 19-én kezdtem (a szülinapomon, jó kis ajándék).
Lilla sír, nem akar bölcsibe menni, de ha már ott van akkor eljátszogat. Eddig fél órákat aludt, ami nagyon kevés neki, egész délután nyűgös.
A Zoli megint kapott szerdán kemot, tegnap adtam neki injekciót ami csontfájdalmakat okoz, de egyenlőre fájdalomcsillapítóval elvan. Még szerdán lesz egy és vége a kemonak.

Most hívott a Zoli, hogy a Lilla lázas, úgyhogy a januárt sem ússzuk meg betegség nélkül, pedig reménykedtem benne, hogy legalább egy hónap lesz, amikor nem lesz beteg. De azért elég jól bírta, karácsony előtt volt utoljára beteg.
Remélem nem influenza, mert az most marhára nem kéne senkinek. Főleg nem a gyerekeknek, meg a Zolinak .Nagyon rossz a fehérvérsejtszáma, ezért kellett neki injekció, hogy feltornázzuk.

Na most csak ennyi, majd jelentkezem melóból többször, csak először be kell újra dolgoznom magam.

Sziasztok!
Kati
(olvasó üzemmódban vagyok addig is)

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!
Nócika
Jót fog tenni eg kis kikapcsolódás Más emberekkel beszélgetés
Reggeltól estig fogsz dolgozni

Csucsu
Vigyázz magatokra Élvezd ki hogy nem kell korán kelned meg dolgozni menni Egy kis pihi nektek is jár

Kati
Megkérdezhetem miért kap zoli kemot
Mit dolgozol Én kemosok küzött dolgoztam pécset Persze hogy Lilla nem szereti az bölcsit amikor anyával sokkal jobb
BOLDOG SZÜLINAPOT utolag is
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Csokkkiiitttooorrrttaaaaaaaaaa??? Na mindenki mindig csinál valami finit! Gondolatban már 3x-ára híztam!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát azok az egy órák is sokat számitanak én tudom! De vége és a pénz az nagy Úr tudom!!!!
És Szabinának is kell a szabi!!!! :lol: :lol: :lol: Jól tetted, hogy nem ment ma!!!!

Kati! Jajj istenem, de jó már csak egy alkalom! És remélem örökre vége! Szívből kívánom! Ezek után akkor mit mondanak?? Teljes a gyogyulás????
Istenem a kicsi Lilla beteg!! :cry: :cry: :cry: Édesem! mancikának is állandoan folyik a nózija! Bár neki inkább csak akkor szerencsére mikor jön a foga és most jön ezerrel! De tényleg nem kéne, hogy lebetegedjen nekem!!!! Most tényleg nem hiányzik nektek!! Amugy gyerekek nem kapnak valami vitamint?? Monjuk marslakocskák?? vagy valami???

Kriszti!

Hát igen más közeg lesz, de sokan nem leszünk keresztanyum egy volt kolléga meg keresztanyum vejjelöltje!!! Szal ennyi! Ismerősök lesznek csak a helyszin lesz uj!
Ja és nem reggeltől estig leszek csak hajnili 5-re megyek és 2-ig vagyunk nyitva!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt a kérdéseimre!!!!
Sokat segítettetek!!!
Szép napot nektek!!!
ja és most voltam dokinál,leirom majd mi lett....:-))
boni24
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak beugrok, 1001 dolgom van.

Zsani
örülök, hogy sikeresen véget ért a vizsgaidőszak. Akkor most már teljes gőzzel a babáért?

Nóci
én is sokat kaptam már a korom miatt, de nem érdekel, nem tehetek róla, meg vmikor el kell kezdeni :wink:
Két bizalmasom van, nekik mindent elmondok, meg vannak a semlegesek. Alapjában véve csak két emberrel van komoly probléma, egyik az üzemvezető, de mint kiderült pár régi dolgozótól, vele többeknek volt ilyen összetűzése, szal vele csak így lehet :roll:

Csucsu
jó lehetett Szabinával kettesben, használjátok ki ezt az időt még kistesó előtt :wink:

Kati
sokat gondolok rátok! Kitartást továbbra is!

Boni
várom az eredményt :wink:

Én már bevásároltam, meg felszeltem a husit, cigánypecsenyét sütök 3féle hagymás krumplival. Mert jön bátyám meg apukám, segítenek kicsit a ház körül.
Este meg megyek át a barátnőmhöz, beszürcsölünk két üveg cherryt :oops:
Holnap ebéd mamánál, szóval ezen a hétvégén sem fogok unatkozni!
Jövő hétvégén meg jön haza párom, legújabb verzió szerint marad is két hónapig, aztán ápr.-ban ismét visszamegy :(

Kép
kitty22
 
 


Sziasztok.


Kitty: Jajj jön haza a párod?, akkor most van mit várni :) Mégha vissza is megy akkor is most Veled lesz :)
Milyen ügyes vagy már a kaja is kész. Milyen a 3féle hagymás krumpli??

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Látom senki nincs mindenkinek sok a dolga
Nócika
Hogy megy a melo Milyen dolgozni és utánna ellátni az otthoni feladatokat is Gondolom nagyon fáraszti

Nikebaba
Hogy vagytok Mikor kell menned vérvételre meg uh ra

Csucsu
Te higy érzed magatokat

Kitty
Milyen volt a hétvégéd

Többiek hogy és hol vagytok
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Én most vagyok! :)

Mindenki jól van?

Nóci, újra dolgozol? :)

Meli, kistesó? Marci hogy van?

Mindenki jól van?

Itt semmi nincs, holnap megyek dokihoz, aztán ennyi... :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: