Új privát üzeneted érkezett!

Musz
nagyon fogsz hiányozni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mindvégig megbíztál bennem, akkor is amikor a két pszichopata engem pécézett ki !!!!! ismeretlenül is küldted nekem a teszteket !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nyílt szívű, barátságos, jólelkű ember vagy !
aki imádta Nyúlgyereket és nagyon fájt neki az elkóborlása !!

sír a szívem, hogy egy ilyen jó ember itthagy minket !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Musz
bocsánat, így akartam írni : jó EMBER !!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

:shock: :shock: :shock: hát mi van itt???ez a topik egymás segítésére,megértésére jött létre.Problémája bőven van mindenkinek ezen kivül is,szóval jó lenne,ha már itt nem bántanánk egymást,és szeretném ha vissztérne minden a régi kerékvágásba :!: :!: És jó lenne,ha minden régi topik társ visszatérne,hiszen mindenki nagyon hiányozna innen :!: :!: :!:

A topiktali jó alkalom lenne,hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba.
Az időpont viszont sajna nekem nem jó,pont akkor megyünk Horvátországba,nagyon sajnálnám ha lemaradnánk róla,tehát ha lehetséges tegyük át másik hétvégére.

Muszkuru!
Várom a videót,remélem sikerül felrakni.
Amúgy érthető,hogy a képeken a gyerekek a főszerplők :D

Nika!
Sajnálom,hogy az éjszakákkal vannak problémáitok,remélem hamarosan javul a helyzet.

Mókuska!
Remélem nem komoly a "fasírt"helyzet.

Meli!
Örülök,hogyilyen sok tejcid van,remélem sikerül találni valakit,akinek segíthetsz vele.

Vvviki!
Ez a legrosszabb,mikor szabi alatt a munka vár ránk,és nincs senki aki elvégezze helyettünk,vagyis olyan mintha nem is mentünk volna szabira,mert utána kétszer olyan erőbedobással kell dolgozni.

Zsizsik!
Jó,hogy benéztél,remélem hamarosan kedvezőbb dolgok miatt jössz közénk.Az már fél siker,hogy jól érzed magad a bőrödben.

Bocsi,most elköszönök,leragadnak a szemeim.

KépKép
takido
 
 

 
 

bekukk a melóból !

haldoklik a topikunk ??

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sajnos ugy nez ki hogy haldoklik :cry:

Kép
icus
 
 


Sziszi elment, Musz elment, Bea elment, Meli is
a többieknek pedig lehet hogy már nincs is kedvük jönni, ez a topik lehet, hogy már sosem lesz olyan mint volt :cry: :cry: :cry: :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


"Aug.2-án az Üllői úton a Fradi pályánál, a forgalom kellős közepén találtunk egy elütött kutyust. Senki nem állt meg mellette, áthajtottak felette, mi azt hittük halott. Visszamentünk hozzá, hogy kihúzzuk onnan, mikor láttuk, hogy még él. Gyorsan elvittük orvoshoz, ahol azóta is megfigyelés alatt van. mikor felvettük, véres volt a szája, de úgy néz ki az elharapott nyelve miatt van. Fején seb, súlyos agyrázkódás, de röntgen és uh volt, nem találtak törést és belső szervi sérülést. Viszont nem tud lábraállni, összeesik. Ha az agyrázkódástól van, akkor holnapután elhozható a kórházból. Ahogy láttuk ( bár csak fekve, véresen ) kis-közepes termetű, fekete hullámos szőrű, fiatal, kedves szuka kutyus. Szőre szép, nem sovány a kutyus, hátha valaki elveszítette a környékről és most keresi. Egyébként jó jel, hogy a pisije nem véres és hogy csóválta a farkát. De ha belegondolok, hogy simán átmentek volna rajta az autók, mert senkit nem érdekelt...
Ha valaki ideiglenesen be tudná fogadni vagy netán örökre, minél előbb szüksége lenne megoldásra, a
06-30/9544-971
vagy 06-20/3877-077
telefonszámon várjuk a jelentkezését.
Ribárszki Nikoletta

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


az előbbi üzenetet feltettem az iwiw-re is
szegény kutyuska ! :cry: :cry: :cry: :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


topiktali ?
sajnos, nekem csak a hétvégék a jók

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


bekukk, de megint csak magammal beszélgetek :cry: :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

Hát sajnálom, hogy így akulnak a dolgok. Megmondom őszintén, én ebben az egész "vitában" nem szeretnék semmilyen szinten részt venni, eddig is olvastalak Titeket, de nem tudtam mit is írjak. No a lényeg, hogy én részemről sokat kaptam Tőletek, szerintem nagyjából mindenkitől, és mivel én nem is vártam senkitől semmit, nekem ezek plusszok voltak, szeretem feljönni, olvasni Titeket, tanácsokat kapni, leírni egy-két dolgot amit máshol esetleg még nem tudtam megbeszélni, szóval nekem jót tett a topik. Azt is megmondom őszintén, hogy én azért sem jöttem sokszor, mert megvan a magam élete, bartákkal, családdal, nyűgökkel, mint ahogyan gondolom Nektek is, és egyszerűen ők emésztik fel az én mindennapi figyelmemet, persze pozitívan:)
Azért én szeretném - ha még érdekel Titeket, bár azért
úgy hallom igen, - ha megszületik a kisfiam, tudatni Mindenkivel a hírt, úgyhogy ha még egyáltalán benéztek, akkor várnék egy vagy akár sok mobilszámot amin tudok jelentkezni, az enyémet is szívesen elküldöm.
Szóval én azért még benéznék, és remélem mindenki kicsit már túllépett a dolgokon.
No rohanok, nagytakarítás van két napja:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin
akkor szeptemberi babád lesz !
a nagy családunk teli van szeptemberi születésüekkel és kivétel nélkül mind nyugodt, békés ember !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!
Én is olvasgatok néha,ha van egy kis időm és sajnos tényleg csak szegény Viki beszélget magával :lol:
Esztike,nagyon remélem,hogy egészségesen végigviszed a terhességedet és születik egy csodálatos kisfiad!!!!!Az enyém pont 3 napos volt akkor,amikor én itt tartottam(volna)a terhességemben,de fura!!!!!És minden alkalommal,amikor ránézek összeszorul a szívem,annyira szeretem és hálás vagyok,hogy nem lett semmi baja a koraszülés ellenére!!!!
Mi most nehezebb korszakunkat éljük:sokat van ébren napközben,túlpörög és aztán nehezen alszik el...de még jó,hogy nem bőg sokat!!!!Éjjel viszont nagyon jókat alszik,egyszer ébred és csak eszik és alszik is vissza!!!
Ma eladtam az első L anyatejet a fagyóból!!!Olyan jó volt látni,hogy milyen boldog az anyuka,aki vitte....7 hetes kisfiának nem tud már adni,pedig állandóan próbálkoznak....nem voltam ilyen helyzetben,olyan szerencsés vagyok,h belőlem dől,de rémisztő lehet!!!!
Nagyjából ennyi ami történt valünk mostanában ja és még egy dolog:a komfortszopi....rákapott és nem lehet vele bírni...ha bealszik és leveszem azonnal kipattan a szeme és követeli vissza a szájába....ő nem használ játszócumit,kiskorában( :roll: )kiköpte,aztán meg nem adtam már neki,hát most én szívok...de nem baj,időm engedi!!!!

Na ennyi,remélem mások is jönnek és leírják a véleményüket vagy a gondjaikat és újra beszélgethetünk!!!!!

Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


szia Meli
de jó hogy jöttél !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


klassz hogy Deni alszik éjszaka !
képeket kérünk !!!

mázlid van hogy jó sok tejcsid van !!!!!!
anyumnak elapasztották a tejét, mert olyan gyulladást kapott szegény, így Vikinek hordani kellett a tejcsit

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Helló Viki!!!Majd rakok képet,de ma nem már,mert mindjárt fürcsi!!!!Aztán jön a maraoni altatás :roll: abban én is úgy elfáradok,hogy dőlök az ágyba,mint egy oszlop.....
Nem baj,ha hordták neked a tejet,lényeg,hogy így lett!!!!!Anyunak is csak 4 hónapos koromig volt,aztán jöttek az egyebek...nem is voltam túl egészséges kiskoromban!!!!!De akkor még más volt ám a szemlélet,mások az irányelvek...engem teáztattak,citromlevet adtak,ha csuklottam és tunkolták belém a tehéntejet hígítva....szegény anyum nem volt elég határozott és falun nagy volt a rokonok általi nyomás!!!Én már ezt nem hagytam,még a tanácsot is csak akkor fogadom meg,ha nem ellenkezik az én véleményemmel!!!!!6 hónapig csak szopi,aztán egy éves korig is túlnyomó részben.....hát reméelm a kis melleim bírják majd termelni a hozzávalót :lol:
Na megyek,mert már apa nem bírja szóval tartani....
Jó éccakát!

Kép Kép
meli1118
 
 


Szisztok!

Továbbra is nagyon sajnálom,hogy ide jutott a topik :cry: :cry: :cry:
Jó lett volna mindenkivel megosztanom(jobb körülmények között),hogy kibújt tegnap Gerda első fogacskája,és hétfőn magától felült a babakocsiba.

Nektarin!
Szívesen megadom a mobil számomat,probléma csak azzal van,hogy szept.8-tól egy hétig Horvátországba leszek,onnan sajna nem tudom közölni a jó hírt,de amúgy máskor nagyon szívesen.
Majd priviben megadoma számom.

Meli!
Örülök,hogy sikerült végre segíteni valakinek a tejcsiddel.

Vvviki!
Jó,hogy te mindig itt vagy,remélem itt is maradsz :)

Bea,Kis_Plútó,Mókuska,Muszkuru,Málna,Viki,Anyusziszi,Hoppá,Candi(bár te lehet,hogy még igazoltan vagy távol)Nika,Icus,bocs,ha valakit kihagytam, Tessék jelentkezni,nem lehet,hogy így legyen vége

KépKép
takido
 
 


itt vagyok !
bekukk a melóból, épp a levesemet eszegetem az asztalnál :o

Dóri
gratula Gerda első fogához ! nyűgöske volt előtte? én állítólag mindenbe az ínyemet töröltem, a tesóm meg úgy nyáladzott mint egy teve :lol: :lol:
anyukám sokszor kérdezem arról, én milyen voltam kisbabaként, mikor ültem fel, stb.

felült a babakocsiba ? akkor most már izegni-mozogni fog a kiscsaj ! :shock:

Meli
hogy vagytok ??? ma valamilyen front van, mert a fejem szét akar esni :(
én is kaptam teát, más idők voltak azok

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!

Dóri,gratula az első fogacskához és én is csatlakozom Vikihez:milyen volt Gerda előtte???Nyálzás,nyűgösség????Nekünk már 3 hete folyik ez a nyál és nem is kicsi mennyiségben,de még nem tud jól markolni tárgyakat és még nem is érdekli ez a dolog igazán,ezért vagy az én kezem gyömöszöli befelé,vagy a sajátját....vagy tegnap apa mellkasszőreit(az régebben is slágerlistás volt)
Néha sajnálom,hogy nem cumizik...

Viki,nem vettem észre,hogy zavarná most a front!Sőt reggel a babakocsiban majdnem 3 órát aludt,csak pont mellettünk kapcsolta fel a mentő a szirénát és felijedt és nagyon élesen felsírt :cry: úgy sajnáltam,gyorsan kivettem megvígasztalni,de emiatt elég kedvetlen volt,pont most aludt el 15 perce,kíváncsi leszek,meddig bírja!!!!

Többiek,nem jöttök??? :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép Kép
meli1118
 
 


ismét bekukk

többiek hol vagytok ????????

próbálkozunk életben tartani a topikot !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki!
Gerda eddig is elég izgő-mozgó volt,biztos miattam van,én sem sokat ültem a fenekemen,és ez alól a terhesség időszaka sem volt kivétel.

A fogzással kapcsolatban Meli nekünk is többször volt nyáladzós időszakunk,de most szinte egyáltalán nem folyt neki.inkább nyüglődtünk egy kicsit,és sokat sikogatott a fájdalomtól.szerda este már sejtettem,hogy napok kérdése,mert elég éles,és kemény volt az ínye.
Deni alszik még?

Vvviki!
Mi volt a finom ebéd?

KépKép
takido
 
 


Hoppá,Anyusziszi!
Légyszi adjatok életjelet magatokról,mert izgulunk ám értetek!

KépKép
takido
 
 


daragaluskaleves és rántott husi rizzsel, fincsi volt ! 8)

kismamik, tessék jelentkezni !!!!
izgulunk értetek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki!
Az tényleg fini lehetett :D :D
Sajna hiába hívjuk a többieket,nem nagyon akaranak jelentkezni :cry: :cry:

KépKép
takido
 
 


Dóri,értem!!!!
Mi sem várjuk még a fogacskákat,igaz 4 hónapos babánál már előfordul...de nem hiszem,szerintem majd 6-7 hósan!De a nyál az jön belőle 1000-el!!!!Sikongatott???!!!Szegényke!!!!!Milyen fájdalmas lehet!!!!!Deni aludt egyszer nagyed 1-től egy fél órát :roll: aztán 3-kor nagy nehezen bealudt és még mindig nyomja :lol: ezt már szeretem,jókedvűen fog ébredni!!!!

Viki,te minden nap komplett menüt készítesz?Az igen!!!!!Nálunk(szégyen vagy sem..)sosincs olyan,hogy leves+másodikféle....vagy 1-ik,vagy 2-ik :oops: de apa nem is igényli és meg ennek csak örülök!!!!Ja és általában a húsokhoz ritkán van köret,inkább csak saláta,savanyúság!!!!!!Legalább adok még le valamennyit!!!!!!Neked miért nem jó a vonalzód egész nap????

Na,lányok,igazán!!!!!Gyertek már!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
egy étteremből rendelünk kaját, a céghez hozzák ki, ma ez volt a menü
szóval, nem főzök mindennap :oops: :oops:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


most látom csak, hogy a vonalzóm bedöglött :x

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


megnéztem, Icusé is megbolondult
a kisbabás vonalzók működnek de a többi nem :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kata,Sziszi
jelentkezzetek, kérünk benneteket !!!
Ti vagytok az új kismamik és szeretnénk tudni jól vagytok-e !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli!
Persze,van akinek 4 hónaposan már kijön az első foga,nekem is van ilyen ismerősöm,meg van olyan is akinek 11hónaposan jött az első.Én is már többször meg voltam győzödve,hogy mostmár tényleg jön,erre 8 hónapig váratott magára.

Vvviki!
Jó is az,mikor az ember elé odarakják a finom ebédet.Az oviban 4 évig volt benne részem :D :D

Úgy látom,sajna csak 3-ban beszélgetünk itt :cry: :cry: Nem tudom mit kéne tennünk,hogy szóra bírjuk a többieket is. :roll: :roll:

KépKép
takido
 
 


jó éjszakát mindenkinek !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hello lányok,

olvasni mindig olvasok, de írni nem annyira akarok, mert nem jó így már... Na mindegy, ma vltunk hivatalos 12 hetes uh-n, itt vannak a képek a drágánkról:

Kép


Kép

Ha valaki nem tudná "kiolvasni", mit lát, segítek: az első képen a drágánk feje jobb oldalt (a másikon is :lol: ) , aztán a kis teste, a cicije felett a pici folt az egyik keze, aztán egy nagy pocak, majd valahogy a lábai (egy pár lábujjacskája látható! :wink: )

A másik képen közelebbről van a buksija, lehet látni a nóziját, meg az éppen csókra álló száját!! :wink:

Ja, és amikor uh-zott a doki, kitátotta a száját (mármint a baba), vissza is játszotta (mármint a doki :lol: ), mondta, hogy tök érdekes, még ilyen pici, és nyitogatja a száját! Hát egész nap vigyorogtunk, úgy örültünk! Tényleg nagyon jó volt látni!


Amúgy mindenkit puszilok, és pozitív teszteket kívánok, akinek még szüksége van rá...

Jó éjt.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
végre itt vagy !!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
annyira örülök a babádnak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fantasztikus érzés lehet, látni az UH-képen és hallani a szívverését ! :D :D :D :D

gratulálunk ehhez a kis emberkéhez !!!

mikor anyum velem volt terhes 1974-ben akkor még nem volt UH a kórházban, anyum sok csodás dologról maradt így le
az tuti, hogy nekem is azt látták volna az UH-n hogy a babának mozog a szája - mivel én sajnos rengeteget beszélek :oops: :oops: és már anyum hasában is be nem állt a szám :lol: :lol: :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Szia Hoppá!
De jó,hogy jelentkeztél,főleg,hogy ilyen jó hírekkel.Gratulálok :!: :!:
Nagyon jók a képek,jól kivehető a babuci :D :D
Gondolom megnyugodtál,hogy drágaságodnak megvan mindene :D :D Nem csodálom,hogy vigyorogtál egész nap.

KépKép
takido
 
 


Jó reggelt!!!!

Kata,de jó,hogy jöttél és milyen jó hírrel!!!!!!!Gratula a kismanóhoz!!!!!!Egy ilyen nap után és ilyen profi felvételek után mi is tutira vigyorogtunk volna!!!!!!A dokim nagyon jófej és profi és minden...de a gépe sajna kicsit elavult,így nekünk már csak a vége felé volt szerencsénk ilyen betekintésekhez,amikor már nagyobb volt a kicsike!!!!!!De 12 hetesen ilyen jó fotó!!!!Hát nem térek magamhoz!!!!!!!Gyere lécci gyakrabban és hozz nekünk ilyen jó híreket!!!!!

Viki,így már értem...akkor legalább hétköznap nem kell pepecselni!!!!Mondjuk én imádok főzni,csak most már elég kevés időm jut rá...na miért?????? :lol: :lol: Ma ebédre apa pizzát süt a pékség kemencéjében hmm!!!!!Mert már napok óta nyavajgok,hogy rendeljünk mááááár...az egyik pizzázóban isteni spenótosat készítenek!!!!!!!Még szerencse,hogy nálunk apa is tud és szeret főzni!!!!!Különben nem lenne minden napra főtt kaja :roll:

Dóri,a 11 hónap azért sok szerintem,mármint hogy talán addig nyálazgat,aztán meg olyan későn jön ki....mondjuk a mellbimbóim nem igen bánnák!!!!Dénes így is néha ránt egyet rajta,ha mondjuk büfiznie kell és lusta elengedni,de mégsem megy másképp...vagy ha kakil és erőlködik...na ha foga lesz akkor szerintem meghalok....

Na befejezem,mert nemsokára ébred,egy fél órája már nyöszörgött,mire felkeltem bealudt!!!!!Na persze,én ne aludjak....ma éjjel ráadásul 2x evett,igaz azonnal vissza is aludt,max.10 percet töltöttem benn nála,de én már nem alszom vissza ilyen könnyen!!!!Meleg van nálunk megint nagyon,most is 29 fokot mutat az Angelcare....

Mindenkinek szép napot,ha lesz időm majd jövök!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Meli!
Nálunk is meleg szokott lenni,de most "csak" 27,5-ig ment fel a hőmérő.32 volt a rekord,de akkor kint 40 fok körül volt.
A nyálazgatás nálunk időszakosan volt,tehát nem az volt,hogy 3 hónaposan elkezdte,és abba se hagyta addig,míg a fogacskája ki nem bújt.
Este mi is pizzát rendeltünk,nekünk a Gyrosos a kedvencünk :D
Ti milyet esztek ma?

KépKép
takido
 
 


na már megint csak én bolyongok itt :cry: :cry:
piri itt van a kertek alatt, érzem

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na már megint csak én bolyongok itt :cry: :cry:
piri itt van a kertek alatt, érzem

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli
én párom is szeret főzni és tud is egyre több dolgot ! :D
pizzát mi is imádjuk !!!!!!
Deni hogy van ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!

Ma is keveset jövök,mert végre egész nap 3-asban lehetünk és holnap meg a tesómékkal ejtőzünk náluk a kertben egy kis bográcsolás-pókerezés,activity....
Tegnap apa nagyon jó pizzát készített,a spenótos-baconos a kedvencem,de persze a sima sonkás gombás sajtos is bejön....ő gyúrta a tésztát és a pékség kemencéjében sült ki...jó volt naon!Gyrosos????Hmm!!!Legközelebb kipróbáljuk!!!
Mindenkinek nagyon jó hétvégét és jó pihenést!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
keveset ? mostanában Te jössz a legtöbbet :shock:
tegnap éjjel jött piri :cry: , de hasfájás és barnázás nélkül, óramű pontossággal :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok!

bocsánat, hogy köszönés nélkül mentünk nyaralni, de megint nem volt net :evil: :evil:
nagyon jó volt, de holnap reggel lesz időm írni :wink: :wink: :wink: :wink:
Én is jövök ám most már szorgalmasan.

Mára elköszönök, mindenkinek Jó éjszakát!!!
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Kis_Plutó!
Jó,hogy itt vagy,várjuk a beszámolót a nyaralásról.
Szupi az új avatarod :D

Vvviki!
Habár piri nem a legkedvesebb vendég,azért jó,hogy legalább pontosan jött.

Meli!
Mi finomat főztök majd bográcsban?

Többieknél mi lesz a holnapi program?

KépKép
takido
 
 


Sziastok,csak villámbekukk....mindjárt indulunk tesóékhoz....majd teszek fotókat holnap,Deni atomretro minimelegítőben....
Gabi,de jó,h jöttél!!!Merre nyaraltatok????

Dóri,fiúknak pacal,lányoknak grillezett zöldségek és bacon...hmm Deninek tejecske..szokásos hehe

Viki,piri :( :( :(

Na szép napot mindenkinek!!!

Elég ramaty éjszakánk volt,3x evett,ilyet még newborn korában is csak ritkán csinált....valami van a levegőben :roll:
És a mai éjjeltől meg nagyon félek,22-kor tüzijáték 30 percben :twisted: :twisted: tuti felébred majd :cry:

Mentem,puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Na hát azért nem halltunk ki teljesen, bár.....
Viki mobilszámát megkaptam így hát nála mindenképpen jelentkezem.
Mi jól vagyunk, befejeztük a nagytakarítást, minden a helyén, most két napja Apa kertészkedik, füvesítünk, kazánházat rakunk rendben, szóval van mit csinálni, bár én már hamar elfáradok. Ma ebédre megyünk Robi Anyujához.
Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


hellóó !!

egyre többen leszünk !!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Gabi
hogy vagytok ?

Meli
nagyon kíváncsivá tettél - Deni atomretró melegítőben ! :lol:
képeket kérünk !
ma hajnalban mentünk volna pecázni, de felhőszakadást és jégesőt mondott mára, így itthon maradtunk :(
valami van a levegőben, mert úgy fájt mind a kettőnk feje tegnap délután, hogy csillagokat láttunk :?
én most is olyan vagyok, mint a mosott rongy :oops:

Nektarin
már a finisben vagy !!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!
Hú micsoda vihar volt itt jégeső meg minden ami szem szájnak ingere.
A hétvégén meglátogatuk a nagyszülöket. Ezt a napot egy nagy családi kirándulásnak terveztük helyette itthon játszunk.

Takido!
A mi két fogacskánk 2 nap különbséggel bújt ki alul.
Kicsi alvászavar volt. Most,hogy a felsők jönnek szombat éjszaka nem túlzok óránként kelt. Nappal jó baba de éjjel. Legalább 2 szer fel kel s nem mindig sikerül cici nélkül visszaaltatnom. Főleg ha én is fáradt vagyok. Egyébként se tud egyedül elaludni nappal sem már :(

VViki!
Jó,hogy nem mentetek horgászni. Pihenjetek. Javítsd meg a vonalzódat.

Mi 7 hónaposak vagyunk pont ma.

Kis_plutó!
Várjuk az élménybeszámolót a nyaralásról.
Mókuska? Többiek hol vagytok?
Candi mikor jön meg a nyaralásból?

Nektarin!
Akkor lassan minden kész a kisbaba érkezésére. Én meg mondom öszintén irigyellek jó volt terhesnek lenni, bár ez az időszak egy kicsit nehezebb de mikor megszületik az olyan jó érzés amikor még olyan pici. Sokszor így beszélek a fiamról mikor még kicsi volt s kinevetnek.

Hoppá!
Nagyon jók a képek én felismertem a pici buksiját. Mintha tegnap lett volna nekem is. Pedig már több mint egy éve.

Puszika


Én csak hétvégenként tudok jönni.
nika04
 
 


Hellóó !!!

ideért a vihar Egerbe !!!
én állatira félek a villámlástól és a dörgéstől :oops: :oops:
kíváncsi vagyok, hogy lesz-e tűzijáték Pesten :shock:

Nika
vonalzóm már meg van javulva - de szép ómagyar mondat lett :lol:
reggel fél háromkor keltünk és megvitattuk, hogy nem megyünk pecázni, mert egy ilyen vihar nem jött volna jól :(
viszont így reggel tízkor ébredtünk :oops:
délután ettünk egy hatalmas fagyit itt a Széchenyi utcában, olyan fincsi volt ! utoljára kisgyerekként ettem ilyen finom fagyit !
8) 8)
ha egyszer Egerben jártok, meg kell kóstolnotok ! még sör fagyi is van !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Nyugi, nem vesztem el, csak ugye egy hete szét van (vagyis már csak volt) bombázva a lakás, még tv-t is csak ugy tudtunk nézni, h este kiraktuk a földre. A gyerkőcök sem aludtak 2 éjszaka itthon -nem is lett volna hol :roll: Szóval kb. holnaptól megint vagyok, igaz még a konyhát, fürdőt takaritanom kell :twisted:
Viszont nagyon jók lettek a szobák, tök jó szineket sikerült kiválasztanunk, csakhát hullák vagyunk :?

Ma itt is volt vihar, de olyan pillanatok alatt! Este 6 körül elmentünk a Mekibe Lili kérésére, és mire a házhoz értünk (mármint hazafelé jövet) már csepergett. Gyorsan beszaladtunk, elmentünk a liftig (kb. 10m) aztán egyik pillanatról a másikra jött a hatalmas süvités :shock: Még a dögnehéz ajtót is kinyitotta a szél. Az ajtónk mellett nyitva volt a lépcsőház ablak, alig tudtam becsukni, Lili meg el kezdett visitani, mert félt :roll: A szomszédok meg jöttek kifelé, h mi van :oops: Még jó, h indulás előtt lehuztam a redőnyöket, frászt kaptam volna, ha a tegnap és ma pucolt ablakaimat elönti a viz :x

Holnap folytatom, most megyek pihizni :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!!

Tegnapi napunk jól alakult,jókat ettünk,pókereztünk és activityztünk!Aztán jött az este!!!Deni annyira fáradt és túlpörgött volt,h nem tudott elaludni fürdés után.Evett egy jót,aztán egy órán át ordított,de úgy,h nem lehetett megvígasztalni,már vele sírtam,azt hittem,h fáj valamije,de nem,csak nem bírt elaludni!!!!Aztán amikor sikerült nagy nehezen fel sem kelt csak hajnalban egyszer egy gyors kajcsira!Erre ma újra...elvittem a védőnénihez,mert már nagyon régen nem mérettem,hát alig tudtuk megmérni,szó szerint bömbölt!!!!!!Kivagyok,annyira sajnálom,úgy átvállalnám a nyűgét!!!!Kínomban most már a játszócumit is a szájába nyomtam-volna-de nem kell neki!!!!!!Pedig tutira a foga miatt is van,mert tuszkolja a pelus sarkát,meg az öklét a szájába és a mellemen is gyakorol....biztosan viszket és fáj neki!!!!!!Úgyí sajnálom....minden elaltatásunk nagyon gázos...ráadásul az egyik "kedves"szomszéd vénasszony megjegyezte valamelyik nap,h hű de sokat sír az a gyerek....és tényleg!Az én jó babám elkanászodott!!!!!De amikor felébred akkor meg olyan jókedvű,hangosan magyaráz és röhög...

Bocs az offért,de ki kellett adnom!!!!!

Mindenkinek szép napot!!!

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: