Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sorry, hogy tegnap végül nem értem ide, de beszéltem telon a szülésznő barinömmel meséltem, hogy úgy ennék palacsintát! Erre lecseszett, hogy hogy merek elötte ilyeneket mondani, mert neki is ez a kedvence és mivel Ő egyedül él így őn nem igen áll neki egymagának csinálni! Na apa kapva magát a dolgokon neki állt sütni én betekertem aztán elindultunk volna hozzá meglepiből csak jött a gigszer! Tesom haverja pont a kapuban állt meg és mi szóltunk neki, hogy álljon arrébb, mert nem tudunk tőle kiállni legyen szíves álljon arrébb na kimegy és csak probálkozik probálkozik, de az a kurva risztó gombja betojt! Azt hittük elem hiba, mert nem is vbillogott a távirányitó! Erre adunk neki elemet azzal világít örülünk mint majom a farkának megyünk kifele, hogy indulunk zárom az ajtot, de az a tetves távírányitó nem mükszik már vagy fél óra eltelt, de minden hiába! Aztán kiderült, hogy aznap leesjtette a távirányitot! Na nincs messze a benzin kut kisétált vett basszus 1600Ft-ért 1 db elemet! Rohadjanak meg! Ennyiért kész rablás! Na mindegy! Azzal sem müködött közben a sarkon laknak nálunk cigányok de rendesebb fajták na azért nem járnak dolgozni, de gyüjtik rendesen a rezet meg mindent amiből pénzt lehet csinálni abból pénzt csinálnak! Mindig előre köszönnek nem szemetlenek hanem tők normáliska! A purgyék is rendesen járnak iskolába, de egy elégg lerobbant kis putriban laknak! Csoriknak a sok esőtől összedölt a házuk egynegyede! Csórik tők sajnálom őket! No de mindegy is vissza a kurva kocsihoz! Basszus még ezen felül több mint egy órát veszödtek azzal, hogy leszereljék az autó elején lévő diszrácsot, hogy valahogy felnyissák a motorháztetőt, hogy lekapcsolják a risztót és megbuzerálhassák a központi zárhoz tartózó részt és kinyissák végre a kocsit, mert mennénk már nagyon! Na csak nagynehezen 3 pasi dolgozott rajta mire sikerült! Majd 2 órás késéssel indultunk a meglepire! Féltem, hogy már alszik esetleg, de szerencsém volt! Tesommal lebeszéltem, hogy mikor ott vagyok megcsörgetem és Ő hivja fel a barinőmet, hogy menjem ki mert hiába csenget nem jön ki senki pedig hozta a megrendelt palacsintát! Úgy álltunk meg a kocsival, hogy azt se ismerte fel a sőtétbe! Na száz szónak is egy a vége jól sült el a dolog volt nagy öröm a palacsinta miatt!

Csucsu! Én nem is értem, hogy hogy lehet 2 héttel arrébb számolni a dolgot! De tudod mit?? Tők mindengy a lényeg, hogy a pocidban van olya sok idő után! Én is szedtem az utrot!
Szupi szép vonalzi!!!

Nikebaba! Neked is nagyon szép a vonalzid! Igazad van a smink sok mindenre jó és sok mindent eltakar, de a csinosságot nem fedi!!!

meli! Apának már nem fáj a foga csak azt érzi, hogy dolgoztak rajta! De ez érthető is!!!
Mennem kell mert nyüglödik mancika!!!
nócika
 
 


Ja és én is rendszeres nézője vagyok a WW-nek és a bariköztet sem hagynám ki!
nócika
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 36000_.png

Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Sajnos a görbém eleje nincsen meg, mert nemrégen kezdtem el mérni csak. Arra lennék kíváncsi. Hogy elvileg 13-14-én kellett volna megjönni, de én előtte csináltam már tesztet. Jobban szólva 12. és 14-én, de mindegyik nega. Viszont a hőm továbbra is fent van. Szerintetek van valaki bennem, csak még nem akarja mutatni magát, vagy tévedek és csak várat magára a mensim.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Köszönöm,
Judit
tungajr
Paks
 
 

 
 

Kedves Judit!
Nos a hőd lehet még fennt van, és ez valóban lehet egy kis albérlő jele is! És lehet csak a tesztek nem voltak jók! Tényleg milyen teszteket használtál?? Meg sajnos lehet egy késői piri is ami lehet, hogy a hődet nem enmgedi le! Milykor csináltad a tesztet?? Reggeli első pipiből?? Meg ahogy nézem a dátumot még alig telt el néhány nap! Mensi után pár napot várni kell tuti pozi teszt elééréséig! Hány napos a ciklusod?? Szokott késni??
nócika
 
 


Nócika: Na nem semmi milyen mizéria volt a kocsival.
De írtó aranyosak vagytok, hogy vitettek a csajnak palacsintát. Amúgy tegnap mi is azt sütöttünk.

Bridget olyan rég járt erre. Merre lehet ??

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mostanában csak olvasgattam, nem tudok mindennap írni, örülök, ha olvasni tudok.

Nikebaba, üdv köztünk, drukk a lombikhoz! Imádom Szegedet, oda jártam egyetemre megboldogult lánykoromban. :lol:

Nóci, nagyon rendesek vagyok a palacsintával.
Köszi, jól vagyunk, Marcus már 6 hetes nagyfiú, Lexi pedig egy okos nagylány, tegnap 3x pisilt bilibe, 1 mogyoró is becsúszott, nagyon büszkék vagyunk rá! :D

Dorka, nagyon szép Lucababa!

Meli, drukkolok nagyon! Hogy vagytok?

Judit, én erre sajnos nem tudom a választ, a görbékhez nem értek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csucsu! Brid sajna már nem igen ül le gép elé, hanem inkább csak az ipodjárol jelentkezik be, mert azt könnyen tud az ágyáról vagy akárhonnan írni! És leginkább csak a facebokon elérhető! Ott ha írsz neki levelet akkor ott szinte azonnal választ kaphatsz, hogy mi ujsi vele! De nagyon ritkán jön! Erre az elmúlt hétr szinte minden napra igérte, hogy jön, de állandoan rohangál! Bizti nem haragszik meg érte, ha leírom, hogy a cukra nem jó és doki után rohangál meg babakocsi után járkál! DE majd, ha jön akkor mindent részletesen elmond nektek! De facebokon bármikor megtalálod!
És milyen palit csináltatok?? Nálunk nutellás volt és eper lekváros!


Jajj én ma olyan finit főztem ebédre, hogy csudi, de majd minjá beírom a receptesbe! Amúgy a neve mézes kecsapos csirkeszárny!
nócika
 
 


Beze! De jó, hogy jöttél! Örülünk, ha csak ritkán is, de jössz! Érthető, hogy 2 pici apróság melett nem minden perced a miénk! Az lenne a furi, ha nem így lenne!
Lexikén nagy nagy gratula annál sokkal sokkal több puszika a biliért! Istenem nagyon jó uton haladtok a bilizéshez és a szobatisztasághoz! Irigykedem egy picit! Bár abbol a szempontból meg félek tőle, hogy ha hosszabb utra megyünk akkor azt hogy oldaom meg! Gondolo kitt vonatra volán buszra!
nócika
 
 


Sziasztok!

Én is ide értem :)

Hétvége jól telt, tegnap de. bementem bátyámhoz, meg papám tesójához (akit mi gondozunk ugye Anyu után). Du. megnéztünk bátyámmal egy filmet, meg szúrt a bordámnál vmi iszonyatosan, de már szerencsére elmúlt.
Ma meg apunál ebéd volt, aztán mentem mamámhoz. Mikor hazaértem, akkor meg takarítottam, begyújtottam a kandallóba, stb.
És megnéztem a Való Világot :lol: (Meli én nézem, de csak újév óta, az elején nem néztem).

Csucsu
számolási eltérés sok mindenből adódhat, ne aggódj, lényeg, hogy rendben van a pici :wink:

Nikebaba
a körmös szakma tényleg jobb :wink: Én is Szegedre jártam egyetemre, mint Beze :) Meg dokihoz is, mielőtt elkezdtem dolgozni...

Nóci
receptet várom :wink: már ezer éve nem írt senki a receptesbe :(
kitty22
 
 


Kitty: Na igen de olyan nagyon sok mindenből nem lehet elszámolni. mensi vagy Pé. De majd úgyis kiderül a 12. heti uh-un.

Biztos beszorult a levegő nem?, nekem is volt ilyen szörnyű volt.

Nóci: Hú ez a csirke finom már hallottam én is.
Bridget persze, hogy most babakocsit nézz meg a babával foglalkozik. Érthető hisz olyan sokat várt rá. De a lényeg, hogy az élet megadta neki amire nagyon vágyott.
És ez igy van jól:)

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Na bocsi a lelépésért, de muszály volt mennem ezért nem írtam ki egyből a receptesbe! De minjá potolom!!!

Kitty! Örülök, hogy jól telt a 7végéd! És milyen filmet néztetek meg?? A bordád lehet azért szurt azaz az oldalad, mert egy rossz levegővétel iszonyú dolgokra képes!!
Mi fincsit ebédeltetek apudnál?? Ez volt az ünnepi ebéd?? Anyukádnál is ma voltatok vagy holnap mentek???

Csucsu! Én amúgy ezt régebben mézes mustárosnak halottam meg olyat szoktak anyáék csinálni! ezt munkahelyemen ismertem meg! És csak ma csináltam először! De nagyon jó lett!

Azon gondolkodom, hogy újra csinálok én is vonalzit! Már olyan régóta nincs!

Úgye a vízkereszttel kezdödött a farsangi időszak és a farsang úgy tudom, hogy februártól veszi kezdetét! Na már most én úgy, de úgy ennék már fánkot, hogy hihetetlen!! Bár máskor is szoktam csinálni, de most már annyira nem sürün, mert hát örülök, ha fel tudom mosni a konyhát meg amit nagyon muszály!

Na megyek és beírom!
nócika
 
 


Na benne van a receptesbe!!!!!! :wink:
nócika
 
 


Basszus csajok! Probálkozom a vonalzoval a régiek tudjátk volt nekem is most is bemásolom és nem rakja be! Ti melyik kodot raktátok be, hogy lett nektek?? Csucsu és Nikebaba??? Pedig olyan klafát találtam!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jajjj csak berakta a kis gané!!!!! Hipp hipp hurrrrrá!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na asszem egész jól belejöttem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Nem tüntem el csak hétvégén itthon vannak a gyerekek egész nap és velük vagyok

Csucsu
Gratula a kis pocaklakohoz

Nocika
Nagyon rendes töletek hogy vittetk palacsintát
Már nekem is ideje lenne sütni de 3 gyerek mellett elég nehéz A picike 2 oránként szopizik igy elég nehéz az idomet beosztani Ide is küldhettél volna pár darabot

Nikebaba
A körmös szakma szerintem is szuper Nagyon irigylem öket nagyon szép körmöket tudnak csinálni Anno nekem is volt de a párom azt mondta nem áll jol mert ducik az ujjaim

Beze
Hogy vagytok Mekkora a picike Szopiztok még

További szép napot mindenkinek!
kriszti0406
 
 


nócika írta:Kedves Judit!
Nos a hõd lehet még fennt van, és ez valóban lehet egy kis albérlõ jele is! És lehet csak a tesztek nem voltak jók! Tényleg milyen teszteket használtál?? Meg sajnos lehet egy késõi piri is ami lehet, hogy a hõdet nem enmgedi le! Milykor csináltad a tesztet?? Reggeli elsõ pipibõl?? Meg ahogy nézem a dátumot még alig telt el néhány nap! Mensi után pár napot várni kell tuti pozi teszt elééréséig! Hány napos a ciklusod?? Szokott késni??


Szia!
Bocsánat, egy pár fontos adat kimaradt.
Szóval a ciklusaim általában 34-35 naposak.
Tesztet csináltam ma, 16-án, és egyet 13-án is. Mindegyik negatív lett.
A teszt neve: X-epil és Gabriel. Talán nem jót választottam.
Szokott késni, de olyankor kínoz a görcs és a hátfájás is.... de most semmi jel, se derékfájás, se görcsök, se "mindjárt megjön" érzés, semmi....Egy kevés ciciszurka még van.
Ma ismét felment a hőm: 37,20°C-ra.

Csatolom a hőgörbémet is.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 22400_.png
Köszönöm a válaszokat!
tungajr
Paks
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Hát igen 3 gyerköccel nehéz neki állni a palacsintának, de igérem legközelebb nekd is küldök csak az a baj, hogy küldtem futárral Nikebabának is, de ez a nyavajás futár oda sem ért! Tuti be hamkázta mind!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Judit! Nagyon szépen megy felfelé a görbéd! Tudod mi mindig azt mondtuk, hogy mig nics piri addig van remény! Nos azt tudnám neked javasolni, hogy menj el dokihoz és akkor nem kellenek a tesztek! A helyzet az, hogy Én az x-epilest nem ismerem ugyan, de a Gabrielesről csak jó tapasztalatom van és másoktól is ezt hallom! Szóval a legegyszerübb, ha egy dokihoz elmész és az pikk pakk megmondja mi is a helyzet! Sajnos szerintem egy ilyen piri kimaradás okzhatja más is akár egy hormonpanel elvégzése vérvételből! Szóval ha elmész megvizsgál és csinálnia kéne egy uhu-t és akkor már is tudod, hogy hányadán is álltok! Azért gyere és meséld el mi volt a dokinál!!! Várunk vissza a hirekkel!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok ! Tegnap nemvoltam kicsit szarul voltam :( nemtudom mivolt velem, de már oké minden. Várom a jövö Szerdát de olyan lassan telnek a napok..föleg majd beülti után :) majdnem bele estem hogy majd Valentin napkor teszt.. milyen izgalmas és szép lenne ha akkor derülne ki hogy gyermeket várok :) :) Tesztnek nemhiszek nagyon...elözö lombiknál kb 10tesztet csináltam.. az egyik poz volt másik negativ..tökre szuper.. de most van 10es tesztem :D milyen szép lesz majd rajta a 2csik :)

Nócika az szép..jól megjártátok a kocsival..kedves töled hogy vittél palacsintát a barátnödnek :) Nekem is ilyen barátnö kéne :) biztos finom amit föztél..várom a futárt :D én milánoit csináltam ma meg pipileves..



Kitty köszi :) szerintem szép a müköröm a duci ujjakon is.. söt :) vékonyit picit,ha ugy van reszelve a köröm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nikebaba 2011.01.17 14:00-kor.

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Beze Szia :) nagyon édes a kislányod :)


Nócika uhh nagyon szupik a vonalzód :) majdnem egyidösek vagyuk :)




Högörbéhez no komment :( én sose mértem, igy nemtudom...

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Nikebaba! Köszi a dicsit minden téren! Jól esik! Tudod én álltalában sokat adok, de lótúrot sem kapok! Én legalábbis így érzem! Pedig nem is kézzel fogható dolgokat szeretnék kapni csak némi érzelmi dologra vágyom! Tudod, ha nekem is lelki támaszra van szükségem akkor legalább legyen aki engem is meghalgat és nem pedig én legyek mindenki lelki szemetesládája! No de mindegy! Én erre a sorsra születtem ez van! Hiszek a reinkarnációba és majd a következő életemben másként lesz! Nem csak adok, hanem talán kapok is!
Mi volt veled??? Hányingered volt?? Rosszul voltál?? vagy mi??? De örülök, hogy már jobban vagy! És most már nagyon vigyázz magadra! Mert már nm kell sokat aludnod és eljön a nagy nap amire vártál! És utána az a pár nap már hidd el úgy el fog röpülni, hogy magad sem hiszed! Amúgy a várandosságom alatt nekem is a szerda volt a hétfordulom!
Te mennyi idős is vagy?? Hogy majdnem egy idősek vagyunk?? vagy neked is most lesz a szülinapod???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és lassan indulunk mancival tornára,így lehet már csak este leszek a walovilág alatt vagy a bariközt alatt!
Tényleg, ha már itt tartunk szoktatok a neten szavazni a WW összefoglaló alatt feltett kérdésekre?? Én igen! Szerintem nem az a gáz, hogy nézi valaki a müsort, hanem hogy nézi és közben azt mondja, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ isten ments Ő soha!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika hát igen néha jol esik egy kedves szó :) én mindig kifogtam a nemjó barátokat.. aki csak azt nézte hogy neki mi a jó.. egy barátosném van aki tényleg barát de ö Amerikába ment férjhez.. elhagyott a némber :D :D te Pesti vagy? majd ha megyek anyuékhoz valamikor megihatnák egy kávét.. ha van kedved. Többiek aki Pesti egyszer csináluk egy kávéPartyt :D ValóVilágos szavazás..szoktam ha jó a kérdés. Tegnap a fejem fájt meg olyan nemtudom milyen hangulatom volt :(


mentem Jógázni.. Sziasztok


UI: Nóci én 83. 02. 22 :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok:


Nócika: Na látom a vonalzó végül sikerült. Ügyes csaj vagy. És milyen jókat választottál:)
Ha nem is minden nap de én is nézem a Valóvilágot.

Csajok: Ma többszőr úgy fájt a hasam rohantam a wc re azt hittem megjött de nem. Para mami beindult:) :) :)

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu
bátyám szerint is csak a levegő volt, remélem :roll:
És ne parázz! Minden ok és az is marad :wink:

Nóci
Anyunál szombaton voltunk, mert csak akkor tudtuk megvenni a koszorút, így egyből ki is vittük :cry: Ma lenne 49 éves...
Apunál az ebéd: gombócleves (apu kívánságára :lol: ), és marhapöri nokedlivel. No meg mákosmuffin, mert múltkor mondtam hogy mindenféle mákos sütit szeretek és apu új barinője csinált :wink: :oops:
Jók az új vonalzók :wink:

Nikebaba
nekem elég érdekes ujjaim vannak :oops: Rövidek, és vékonyak, csak a csont dudorodik ki, tök undi :?

Ja, nem is mondtam, hogy pénteken megjött pirinéne :P Dec. 4én volt előtte, szóval alakul :oops: Nálam már ez is teljesítmény...
kitty22
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a tornáról! Kész káo volt basszus! Nagyon sírt ma mancika! Már majdnem én is! Bár azt mondja a Marietta Ő aki tornáztatja!, Hogy hihetetlen erősnek tart, mert nem vagyok egy síros fajta! Igaz itt a tornán még csak egyszer pityeregtem el magam! De ma majdnem sikerült!

Nikebaba! Hát akkor tényleg nagyon egy cipöben járunk! Sajnálom én már csak tudom!! És ez a némber!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na és Te meg Pestet csaltad meg, mert Te meg Szegedre mentél férjhez!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naná, hogy szívesen talizok veled de közelebb lakok hozzád mint Pest! Én monori vagyok! Ja és én is megcsaltam pestet! Bár én nem ide jöttem férjeh vagyis itt mentem férjeh csak mi családostól jöttünk ide! Apa komáromi volt csak réges régen a szüleivel felköltöztek pestre és mi úgy ismerkedtünk meg! Én Zuglói voltam! TE? Én régebben voltam már topik talin! Imádok uj emberekkel megismerkedni! Azaz ismerjük egymást, de élőben mégis tők más!!!
Szólj, hogy mikor jössz pestre és akkor megbeszéljük, hogy mikor és hogy hol! Vagy gondolom apácskával jössz nem?? Bár Szegedről az M5-ösön jöttök és az nincs tölünk messz és, ha gondoljátok akkor kis kitérővel én is főzök neked vagy aki akkor gondolja bárkinek főzök kávét teát!!! Hmmmm???? Vagy ha vonatoztok akkor az meg rajtunk megy keresztül! Bár a szegedi IC nem áll meg itt csak átszállással lehet jönni! Ha szegedről erre a Cegléden át kell szálni személyre vagy ha pest felöl akkor meg simával kell jönni! Szal kissé bonyolult, de mégis egyszerű!
Milyen volt a jóga???

Csucsu! No para! Tessék pihizni!! Szal meddig is dodozol még??? Nem lenne jobb, ha el jönnél beksibe?? Nem kéne inkább pihizni??? Szeded rendesen az utrot???

Kitty! Mákos muffinn?? Ilyet még nem is halottam?? Mondjuk én inkább a csokis sütiket szeretm a mákosért nem rajongok! max mákos guba vagy mákos tészta! Ha nem muszály akkor csak ennyi!
Na nálad különösen örülünk pirinek!

MIndenkinek köszi a vonalzó dicsiket!

Csajok! Észre vettétek, hogy kezd pörögni a topik?? Talán sikerül feléleszteni!! hajrá topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó éjt mindenkinek! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindnekinek!

Itt marha tré idő van! Borús ködös csunya időjárkálás van!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


na hova tünt mára mindenki????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Én itt vagyok Nákunk nagyon szar az idö Alig várom már hogy tavasz legyen
Én ma káposzta levest föztem csülökkel meg szalonnával
Remélem nem fog szélgörcsöket okozni a picinek

Csucsu
Semmi para Tudom künnyü mondani Én a 3 terhességemnél is végig paráztam

Kiity
Végre renezödik piri anyo
Ide is küldhetnél sütit Nagyon szeretjük

Noci
Én is imádok kávézni A barátnöimmel összejárunk kávézni du ként
Hol nálunk hol náluk Nagyon szeretem azokat a napokat

Hétvégén jönnek anyumék megköszönteni a lányomat Valami egyszerü süti kellene Valakinek van valami ötlete Lehet hogy kokuszos kockát fogok csinálni Rántott gomga meg pöri lesz nokedlival.
kriszti0406
 
 


Kriszti örülök, hogy jöttél!
Jók lehetnek azok ai igazi csajos kávé party-k!! Bárcsak nálam is lennének ilyen hasonló dolgok! Mondjuk én inkább teás vagyok, mert koffeint viszek be eleget kolából!
Jaj van nekem egy nem bonyolult süti receptem! Lehet már beírtam a sütisbe, de majd beírom, ha netán mégsem írtam volna be! Mije lesz a lánykádnak?? Szülinap?? Névnap??

Én ma babfőzeléket csinálok épp folyamatban van! Meg megedtem a maradék frankfurti levest és narancsot!

Nikebaba! Ti mikorra tervezitek anyudékhoz a látogatást??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
Névnapja lesz 26án,de anyumék most tudnak jönni Mert most fözi meg a karácsonyi kocsonyát,amit utálom de a vanda szereti igy hoznak neki Anya karácsonykor korházba volt igy most tarottuk meg a karácsonyt is Ez volt anyukám kivánsága Nagyon örült neki hogy nem karácsonyoztunk nélküle Nálunk ez hagyomány hogy akkor együtt az egész család.
kriszti0406
 
 


Kriszti!
A kocsonyát én sem szeretem!
Sajnálom, hogy anyukád pont karikor volt korházban!! Mi történt, hogy korházban volt??? Remélem mára már teljesen meggyogyult! De jók is azok a karácsonyi esték mikor a szeretet ünnepén együtt van mindenki aki számít! Nekem is ez lett volna a kivánságom, ha én is pont akkor bennt lettem volna!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Baszus milyen volt ez a nap :( képzeljétek jött egy új vendégem.. roma.. (nincs bajom velük,van rendszeres vendégem is) ö is elég kedves és ápolt lány volt.. Csinálom a körmét,kedvesen elbeszélgetük meg minden..de mikor fizetni kéne.. elkezdi keresni a pénzt..nemtalálja... biztos elhagytam stb.. hát nemtudom hogy most tényleg elhagyta a pénzt vagy nemakart fizetni :( ilyenkor mitcsináljak zártam volna be az üzletbe :D elment mondván hogy majd behozza... :evil:

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Nócika akkor szinte szomszéd vagy :) szuper :) anyuékhoz szerintem feb.végén megyek.. most sok a dolog meg beülti után akarok piheni.. de majd kitalájuk hogy legyen.. :) majd viszek neked tiramisut (ha szeretitek) ez a egyik spec.sütim :) fözni ma nembirtam, de fagyoba van töltött kápi és az lesz a menü :)

Kitty grat a pirihez :) lassan oké lesz minden.. :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


NIkebaba! Tiramisu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nyaminyami!!!!!!! Szeressssssük nagyon!!!
Hát igen majdnem szomszédok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Istenem vannak ilyen pofátlan emberek??!! Hát ne haragudj, de ez elég lapos story ahoz, hogy elhidjem, hogy elhagyta!!! hahaha jó duma! Szegénykém akkor ma volt egy ingyen meneted!!! És legalább franko trendi lett??? Hát akkor ott kelett volna vele hagyatni valami olyat amiér ttuti vissza megy!
Hmm a töltött kápi is fincsi!

Na én ma este megyek át istápolni barinőm lelkét! Persze csak, ha a mancika időben elalszik persze!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok csajok :)

Nócika jajj az én kedvencem is a tiramisu :) :) :) hát trendi körmöket csináltam a csajnakg. kaméleon zselével.. tenger kékböl zöld szinü lesz..hideg hatására.. szép volt..szerintem is nemakart fizetni... tudod inkább hagytam mint legközelebb hozza az egész családját.. :D jobb a béke..

Facebookra tettem képet.. puszilkodos kép :D vagyis ha valakit nemjól jelöltem meg az igy megtalál hamar :)

Holnap Szerda uhh majd rá 1hét és megkapom a fagyibabáim :) :) :) utána meg a 2 hosszu hét.. :(

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok!

Nos nem rég értem haza! :lol: :lol: :lol:
Jót dumcsiztunk!
Vacsiztunk fini kis körözöttes kenyeret!!! Hmmmmm, de jól esett!

Nikebaba!Hát igen talán jobb a békesség, mert aztán tényleg megy az egész pereputy! De azért az igen csak felháborító, hogy ŐK basszus mindent megtehetnek, mert ŐK a kissebbség! Nem bánotm Őket, de azért némelyik igen csak mocskos fajtájú!!! Bár lassan mi leszünk a kissebség! Ők szaporodnak, ha kell, ha nem!!
Ne izgulj! Mindne rendben lesz jövö hét szerdán!! Majd meglátod!!! Mert miért is lehetne máshogy!!!
MInjá megkuksizlak a facebokkon!!!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép napot neketek!

Itt megint csak iszonyat borus csúnya idő van!
Hát csajok nálunk az éjszaka nagyon ramaty volt! Egész éjjel fennt voltunk a csajszival! Ezért hajnalban össze is kaptunk apával! Közölte, hogy akkor holnaptól megint külön alszunk erre én rávágtam, hogy nem holnaptól, hanem még ma estétől! A tököm ki van, hogy még Ő sértödik be! Nem tehetek róla! Megint időváltozás lesz vagy mi a szösz! nem tudom miért nem tentézik! Bár most úgy beájult, bár az lenne a csoda, ha nem!

Én ma sajtos tejfölös tésztát csinálok! Úgy megkívántam! Meg 3db csirkeszárnyam abból meg pörit csinálok! Azt csak magamnak, mert apa szerencsére nem szereti! Szal így járt!

Csajok! Újra van a delikátos játék! Ha valaki használ delikátot örömmel veszem, ha elküldi nekem a csomiját! Kell nekünk egy szép normális és biztonságos játszótér!!!!!!!!!!!!!!! Nyerni szeretnék!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Állati sokat írtatok!!! :(

Csucsu, gratulálok a babához!!!!! :)

Ne haragudjatok, de nem tudok most visszaolvasni, nagyon sok a meló :(

Holnap vizsgázok, utolsó vizsga, plííííííz szurkoljatok!!! A múltkori 4es lett ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Nálunk is nagyon nyügös a picike Lehet hogy a káposzta puffasztotta meg Muszály volt belöle ennem mert nagyon kivánta,
Anya azért volt korházba mert vért köpött Minden kivizsgálás negativ lett igy visszaküldték dolgozni pedig olyan rosszul volt hogy a mentö vitte el Hála istennek most jol van de nagyon le van fogyva

Nikebaba
Ne izgulj minden rendben lesz Pozitivan kell a dolgok elébe menni és akkr sikerülnie kell

Nóci
Ha lesz delikátom akkor küldöm
kriszti0406
 
 


Zsani! Neked szurkolok ám nagyon!!
És úgye?? Végre felpörgött a topik!! De ez még nem hasonlít a rgi önmagára!!!!!
És majd olvass vissza amikor csak tudsz!!!

Kriszti! nagyon várom ám a delikátot!!!!
Szegény anyud! Olyan felelötlenek ezek a orvosok! És miután a kórházba be került mint mondtak mitől volt???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
Senki nmem tud semmit A ct negativ meg az összes eredménye igy nem küldik el mr re Senki nem tudja mitöl volt

Zsani
Szoritunk a vizsgádhoz Biztos sikerülni fog Egyszerre irtunk
kriszti0406
 
 


Kriszti ez érdeks! DE a lényeg, hogy most már minden ok!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:)

Ha minden jól megy, pénteken vissza tudok kicsit olvasni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani szoritok a vizsgához.. csak ügyesen :)


Nócika jajj milyen édes a picurka... uhhmajd megdajkálom ám :) :)


Épp Máglyarakást csinálok.. :) este megyük Zoárdnagymamájához..szegény beteg :( probálok kicsit kedveskedni neki.. :) remélem mindenki jólvan.. kellemes délutánt nektek :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok!

Nóci
ja, nálam nagy szó a piri, főleg ha magától megjön.
Tényleg kezd feléledni téli álmából a topik :wink:

Kriszti
süti: pl sportszelet, az gyors is, finom is :wink:

Niki
sztem elbúcsúzhatsz a pénztől :roll: Amúgy nekem sincs bajom a romákkal, barinőm is az, de őt magyarok nevelték (örökbefogadott).
Sütik jöhetnek ide is :)

Zsani
grat! Ügyi vagy! Kitartást és sok sikert a vizsgához! :D

Én ma időben hazaértem, egyik sofőr elhozott, nem is baj. Ma auditunk volt, erre készültünk már egy ideje, kész felfordulás volt ma is, még szerencse hogy csak egy évben egyszer van :lol:
Viszont én meg hulla vagyok, majd elalszok, nem tom mi van velem :roll:
kitty22
 
 


Szép estét neketek!

Épp most megy a ww kiválasztás!

Nos!

Nikebaba! Gyere és dajkálj!! Hmmm máglyarakás!!!! Istenem vagy 100 éve nem edtem! Na anyunak meg lesz a pénteki süti!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszönjük a képdicsiket!!!! Kis családom nevében is! Te ti sem panaszkodhattok!!!!

Kitty! De jó akkor ma pihi van időben!!!
És igen ez a téli álom édes édes, de már elég volt!!!

Zsani! Hajrá vissza olvasás!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na enyim lett a laptetűű! Sorry! Pont nem ez az idevaló!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: