Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


ezt a képet a múlt szerdán csináltam pecázás közben a nyugatin, reggel fél hatkor !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


oké, mára eldugolok, szómenésem van.. :oops: :oops:

jó éjt mindenkinek !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

 
 

hú tegnap nálunk is nagy vihar volt. A net gyorsan el is ment :twisted: :twisted: :twisted:
De kellett nagyon, a járda és a fű között kb. 3 cm-es rés volt :shock: :shock: :shock:

Viszont holnap lehetne jó idő, nálunk lesz egy Pásztói Pláza néven futó rendezvény, ami nagyon jó szokott lenni.
Délelőtt egy csomó gyerekprogram, délután meg jó műsorok.
És egész napos kirakodóvásár :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


helló !

ajjaj, kezd kihalni a topikunk :cry: :cry:

Gabi
itt 2 percig esett, azóta hol süt a nap, hol beborul

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kis-pluto,
Nagyon aranyos Esztike, jo husban van! :D
Ez a pisi-zacsi nem semmi, remelem sikerul neki nem lefickandozni magarol. Gondolom nem kremezed be a puncijat hasznalat elott.
Remelem jo ido lesz nallatok es mehettek elvezni a szabadteri programokat. Nallunk mar 1 hete gyonyoru ido van, allotolag ma eleri a 27 fokot! :P
Mult hetvegen elmentunk a baratainkkal Brugge-be (Belgium) es nagyon jo idot fogtunk ki, antik vasar volt :D Meg jo hogy a parom is szereti a szep dolgokat, nem allt ellen....feltankoltuk a kocsit 3 antik oraval :wink:
Hihetetlen aron lehet hozzajutni a dolgokhoz. Harom orabol csak 1-t talaltunk meg az interneten es $1000-t arultak, mi meg $100-t vettuk :shock:
Ha valakit erdekelnek az ilyen dolgok, ismet lesz vasar (evente 3 x van) Szeptember 23.-n :wink:
Majd rakok fel kepet a Brugge-i hetvegerol, kagyloeveszet! Eletemben eloszor (konzervest nem szamitva), nagyon finom, de meg mindig a csiga a kedvencem :wink:

Vviki,
Mi 3,5 eve vagyunk kint londonba, meg az EU-s csatlakozas elott jottunk, diak vizummal. Eredetileg 1 evre jottunk.....de ha barki megkerdezi tolem hogy meddig maradok, meg most is ugy vagyok vele hogy meg 1 evig :roll:
Nagyon nehez volt megszokni, foleg az elso 6 honap volt szar, de mostmar szeretem :D Sot, azt kell hogy mondjam (miutan majdnem 3 hetet toltottem otthon es mindig, mindenki csak panaszkodott) hogy kellemesebb a varos hangulata mint Budapesten :? Persze vannak am itt is hulye dolgok, nagyon is sok, csak az emberek nem foglalkoznak veluk :wink:
Az ismerosodnek biztos nyugis elete van, mert videken teljesen mas 8)
Nem is tudtam hogy Gyongyosi vagy....nem akartok visszakoltozni?

Kepzeljetek, atjelentkeztem egy masik korzeti orvoshoz aki itt van a sarkon (ismet nem voltam megelegedve az elzovel :evil: - sajnos en mar csak ilyen vagyok!) es nagyon szuper helynek tunik. Mar csak abbol is mas mint az elozo hogy zomeben feherek punnyadnak a parnazott padokon, az elozoben meg kineztek a fekak ha leultem az egyik faszekre....szoval jol indul a dolog :wink:
Na bejelentkeztem, megmertek a vernyomasom, sulyom, magassagom, vinni kellett pisit - arra azt mondtak hogy nem iszom eleget mert sok benne a protein (?) es mindenfelet kerdeztek....pl. mivel vedekezunk? Mondtam hogy babat szeretnenk es rogton adott a nover egy szorolapot hogy nekik minden heten van tanacsadasuk. Tok jo! Csak lestem hogy mik vannak :shock: Tegnap pozitivan csalodtam az angol egeszsegugyben, remelem ez mostmar igy is marad. Megprobalok elmenni szerdan a tanacsadasra, habar tul koran kezdodik es ciki lenne a munkahelyen (2 het utan) elkerezkedni orvoshoz :? Na meg biztosan nem kellene megvarnom a probaido veget ha elmondanam hogy miert akarok elmenni orvoshoz :shock:

Huha, jo sokat irtam.....remelem mas is jon ma ide! :D

Kép
icus
 
 


Olyan kerdesem lenne hogy a hormoneredmeny valtozik minden honapban? Novemberre szeretnenk rakni az inszeminaciot, de gondoltam hogy mar most megcsinalnam a 3. es a 21. napi vervetelt.....szerintetek lehet?
Vagy hagyjam Oktoberre?

Kép
icus
 
 


Vviki,
Dehogyis kezd kihallni, hetvegeken mindig ilyen :wink:

Kép
icus
 
 


fő a paradicsomleves, a levestészta, a krumpli, az ubi sali már kész van, most fogom a husit panírozni

Icus
én döntöttem úgy, hogy én jövök Egerbe, nem ő Gyöngyösre, honvágyam már nincs és munkát is találtam nagyon gyorsan

később még jövök

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


VViki!
Nem hal ki a topik remélem. Én is itt vagyok csak olvasó üzemmódban.
Én Gyöngyösre akartam menni tovább tanulni de nemjött össze. Az egyik főiskolás szobatársam gyöngyösi volt nem ismered Csépány Adrienn.
Beszélt az özönvízről is ami már régen volt.
Eger gyönyörű város 2 éve voltunk ott egy bortúrán nagyon jól sikerült.

Icus!
Sajnos a magyar mentalitás panaszkodos szokták mondani mint a himnuszban a balsors. Kár,hogy az emberek pesszimisták. A turistáknak is már ez a véleményük szinte minden héten valamelyik adó foglalkozik ezzel de nem tanulunk.
A mi családunk Hála Isten kivétel vagy ha valakin eluralkodik azt hamar orvosoljuk. A panaszkodás nem old meg semmit.
Mi Zegen élünk imádom ezt a várost. Budapestért meg volt indulva amikor főiskolás voltam most már nem mennék. Sőt mondtam a páromnak ha el akar válni, akkor keressen Budapesten munkahelyet oda biztos nem követem persze csak hülyéskedtünk jól meg vagyunk. Életünk egyik legszebb időszakát éljük.

Sajnos a kérdésedben nem tudok segíteni. :(

Kis_plutó!
Itt is esik. Apa meghorgászik. Remélem nem fázik meg.
Tünemény Eszter. Az Én fiam is körübelül így ül. Jó húsban lévő kiscsaj. Mi már délben főzeléket is eszünk, s gyümölcsöt is szeretjük.
holnapra jó szórakozást mi itthon leszünk jönnek anyuék apárom délután megy ki Némo.ba így mgint nem jövök egy darabig

Jó hetet mindenkinek
nika04
 
 


Szia vvviki, az általad említett topikozók ellen leghatásosabban a közösség tud fellépni. Az a legjobb, ha nem is vesztek tudomást róluk... Persze, ha olyat csinálnak ami nem felel meg a Társalgó működési szabályainak, akkor ki is lehet tiltani a tetteseket.
apa :)
apa
 
 


Apa
köszi a választ ! most már igyekszem tudomást se venni róluk, de amikor megjelentek, akkor nagyon megbántottak és majdnem sikerült nekik a topiktársaimat is ellenem hangolni :x
most viszont már jó le vannak ejtve :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


hellóóó !

hogy vagytok ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jo reggelt!

En vagyok :)
Jovok-megyek, takaritgatok....most fejeztuk be a reggelit, hagymas-kolbaszos tojasrantotta :D

Tegnap voltam IKEA-ba, vettem egy nagyon jo agynemugarniturat 6 fontert :shock: Meglepodtem hogy milyen olcso volt :P
Meg vettem 2 serpenyot palacsinta sutesre, mert a parom mindig panaszkodik (o a palacsintakiraly :wink: ) hogy a lakotarsaink osszekaristoljak a serpenyoket es odaragad a palacsinta :roll: Na most van 2 uj serpenyo amit nem dobok be a kozosbe :o

Tegnap szuper ido volt itt (mar vagy 1-2 hete nem esett) de mara megint beborult :evil:

Remelem hetfotol ismet porgosebb lesz a topikunk :wink:

Kép
icus
 
 


Icus
itt most Egerben szép idő van, 25 fok, napsütés, egy kis szellő :D
imádom a palacsintát !!!!!!! :oops:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vanilias palacsinta lesz banandarabkakkal (parna alakura hajtogatva) es tejszinhab a tetejen....kuldjek? :)

Kép
icus
 
 


Icus
küldjél légy szíves ! nyitom az ablakot !! 8)

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na, jó éjt mindenkinek !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nika,
Sajnos tenyleg igaz a pesszimizmus...szerencsere a fiatalabb generacio azert talan nem annyira pesszimista :)
Meg sajnos a rosszindulat es az irigyseg is gyakori Mo-, az pedig en uuuuuuutalom :evil: "Nekem nem jo, ne legyen jo masnak sem" mentalitas, szornyu!!!!
Nem csodalom hogy nem vagy oda Budapestert, ha egyszer mi is hazakoltozunk akkor Budapest mellett, Inarcson kezdunk el epitkezni....csendes, nyugis kis falu :wink:

Vviki,
A vanilias palacsinta sitty-sutty elfogyott, a lakotarsak bekebeleztek :roll: Legkozelebb tobbett sutunk es kuldok neked is :wink:

Kép
icus
 
 


Jo Reggelt es Szep Napot Mindenkinek!!!

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Péntek óta volt időm megemészteni a dolgokat. Megírom a véleményemet, nem fogok kertelni, nem fogok célozgatni, bár úgy gondolom soha nem rejtettem véka alá a véleményemet. Lásd vvviki, Cosmo….
Először is Bea, szerintem senki nem dörzsöli a tenyerét azért, és nem ugrál örömében, mert saját (?!) döntésed alapján elhagyod a bbnetet. Viszont az, ahogy ezt bevezetted, sajnos csak téged minősít. Ha Te ezt gondolod, hogy mások így fognak reagálni, akkor ezt sajnos csak Te gondolod így. Erre szokták azt mondani, hogy: Amiről azt gondolod, hogy mások gondolják rólad, azt igazából Te gondolod saját magadról. Amúgy meg igenis vannak tökéletes gyerekek, sőt szerintem egy anyának a saját gyereke tökéletes, csak mi hasonlítgatjuk egymáshoz őket, és ha valamiért a miénk nem olyan rögtön megharagszunk a másikra…?! Ez meg olyan igazi struccpolitika…

Ami személy szerint engem bánt, bántott, és nagyon szarul esett, azok a priviben, vagy emailen, vagy telefonon megszervezett mini talik, amik aztán nyilvánosságra kerültek. Még egyszer és már oly sokszor hangsúlyozom, mindenkinek saját szíve joga, hogy kivel, mikor, és hol. De ha a többiek erre nem voltak meghívva, nem volt meghirdetve akkor minek kell utána nagy boldogan mesélni, hogy Hű de jó volt?! De ha ez így nem világos, csak képzeljétek magatokat a másik oldalra, joggal gondolhatja bárki, hogy ránk nem kíváncsiak. Mint ahogy azt Bea meg is írta nekem sms-ben, : találkoztam, akivel akartam találkozni.
Azt, hogy pl.engem miért hagytak ki, egy számomra eléggé érthetetlen magyarázattal indokolta, mégpedig azzal, hogy nem akartatok közém és Meli közé állni egy talival.
Mi van?Ez most komoly? Nem vagyunk összenőve, nem lakunk együtt. Azért mert Beának nem szimpi Meli, ezek szerint a többieknek sem? Ági, te tényleg engem szerettél volna meglátogatni? Legalább háromszor volt már kisebb tali, és tényleg mindig a Meli és Én sírig tartó barátságunk volt az ok?! Ha az álltalam szervezett talik valaha is megvalósultak volna, én bitos, hogy nem zártam volna ki senkit, azért mert nekem valakivel valami bajom van, az még nem azt jelenti,hogy másnak nem szimpi.
Szóval eléggé zavaros, és nekem nem tűnik nagyon őszintének.
De azért tök vicces, hogy pont Bea a talik főszervezője, és aktív tagja, aki a kezdetekkor, foggal-körömmel ragaszkodott, hozzá, hogy Ő semmilyen talira nem megy el, mert milyen szégyenlős…
Arra, amit Icus írt, hogy Melinek nem kellett volna bemásolni, amit Bea priviben írt, nem értek egyet. Jól tükrözi a két ént… De ha nem másolta volna be, sajnos nekem is ezek a tapasztalataim voltak. Tőlem is kérdezte, hogy nekem ki nem szimpi, és azt is elmondta, hogy ki nem, persze az óta már van, akivel nagyon jó „barátságba” került…
Én akkor maradtam el Beától, amikor az utolsó záróvizsgám előtt kb.3 héttel felhívott, hogy soha nem írok, nem beszélünk, majd amikor sms-ben elkértem tőle Hoppá számát, megkérdezte, hogy neki Hoppának miért írok, ha neki meg soha. Hát ez igen furcsa kérdés volt…de nem hiszem, hogy magyarázattal tartozom.
Nem hiszem, hogy nehéz megérteni, hogy pl. a vizsgák előtt nem értem rá. Örültem, hogy a családomat el tudtam látni. Nagyon sajnálom, hogy ha valaki, valakit ez alapján fogad barátságba, hogy mennyire ér rá. Nekem nincsen semmilyen segítségem, mindent egyedül kell megoldanom, ebből az következik , hogy a nap 24 órája nekem baromira kevés, és azt az időt nem biztos, hogy mindig a barátokra fogom szánni.

Ami pedig a névtelenül irogató, blökit és bóbitácskát illeti…
Vvviki, nem én vagyok, bár Bea, amikor először írtak ezek az emberek, megkérdezte Tőlem, hogy ugye Én vagyok…Tök jól esett!

Na röviden, tömören ennyi.
Bea, ha olvasod, nem hiszem, hogy ezek után még van mit megbeszélni ezzel a dologgal kapcsolatban. Elég sokat gondolkodtam a hétvégén, és kicsit átértékelődött bennem a barátságnak az értelme.

málna2162
 
 


Maus újra zombi, nem tudtam írni, deazt hittem, mire három nap után visszajutok, újra szent a béke :(

Meli, ha még benézel: Deni a vendégségben szerintem csak az új környezet miatt volt elromolva – mondanám szeparációs szorongásnak is, bár ahhoz ők még túl kicsik, de az is igaz, hogy a mostani miniemberek mindent korábban csinálnak, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva.

Dóri, iszonyatosan szégyenlem a búrámat :oops: , de Vikikéről, csak videofelvételt készítettem, a fényképekről valahogy kimaradt :oops: , csak itthon vettem észre, amikor visszanéztem a képeket, igazából a gyerekekre koncentráltam. Vikike, ezúton is bocsánat! Ha rájövök, hogy kell kiszedni a kamerából a filmet, és hova tudom feltölteni, hogy közkinccsé legyen a video, linkelem!

Gerda aranyos, ahogy örül az etetőszékének, te pedig nagyon-nagyon csinos vagy! Meg sem látszik, hogy egy hét hónapos cuki lány mamája vagy!

Vvviki, jók a képek! Nálunk akkora eső volt, hogy a leendő sógornőm autója beázott és a jobb oldalon 5 cm-es víz áll benne! A kutyus nem nyugszik meg, ha megölelgetitek? Szegény nyúlgyerekem annyira bátor volt, a nagy égzengés közepette is kint trónolt az erkélyen :D :(

Edina, nekünk tegnap volt olyan éjszakánk, hogy másfél óránként kelt fel – de lehet, hogy mi rontottuk el, mert fürdés / lefekvés időben még az anyuéknál táboroztunk, és szegény bealudt ott, aztán felkeltettük, mert beraktuk a hordozóba, útközben bealudt a kocsiiban, de felébredt amikor a hordozóból átraktuk a kiságyába… Szóval azt hiszem, jogos volt az elmúlt éjszaka.
Amikor Bertold ilyen gyakran ébred, nem történt aznap valami változás a napirendjében? Mégha igen aprócska is?

Icus, jöhetsz hozzám tanfolyamra, egyesek szerint én adhatnék másnak is, annyi van :oops: (ezt az anyukám és a férjem mondja – talán azért, mert ők ismernek a legjobban?!) :lol:

Gabi, akkor nektek sem kell sokat játékra költeni. Reklámújság, ajándékzacsi – nálunk most az ásványvizes palack a nyerő – az is baromi drága :lol:

Málna, miért gondolod, hogy nem akarok veled találkozni? :shock: Hiszen ha visszaemlékszel, akárhányszor felvetetted a tali ötletét, mindig én voltam az első, aki reagált, hogy iiiiiiiiiigeeeeeeeeeeen! Engem ha hívtok, megyek!

Maus újra a régi, csak az a nyerő, ha szórakoztatják. Nem kell, hogy ölben legyen, csak görnyedj a járókája felé, vagy játssz vele a szőnyegén vagy vágj pofákat séta közben. Nem is néznek bolondnak az utcán, hogy torz pofákat vágok egy babakocsi irányába... De még így is csak fél utat bírunk, visszafelé úton már ölkutya...
Szóval a sportülés sem hozta meg a várt eredményt :(

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru

Én nem azt írtam, hogy nem akarsz....
Hanem kérdezem, hogy tényleg engem akartál meglátogatni?
Bea állította, hogy Te mindenáron engem szerettél volna meglátogatni, de Ő alig bírt lebeszélni róla, mert nem akart félreértést köztem és Meli között....

Egyébként tudom, hogy fehérváron is téma volt, hogy Én vagy Meli vagyok blöki.
Bea , nem értelek,lételemed a kavarás?!És az, hogy ezek után még találkozni szerettél volna velem?!Tudod azért a pofátlanságnak is van határa

málna2162
 
 


Lányok,

egészen megdöbbent az,ami itt folyik..... :shock: :shock: :shock:

Nem pontosan értem, hogy Meli miért nem szimpatikus bárkinek is, bár ez nyilván szive joga mindenkinek, hogy eldöntse, kit tart barátkozásra érdemesnek, azt sem igazán értem, hogy ha már vannak mini talik, amik nem nyilvánosak, akkor utána miért kell a képeket feltenni, ezzel akarva-akaratlanul megbántani azokat, akik esetleg szivesen részt vettek volna a találkozón, csak nem kaptak meghívást.... sok mindent nem értek, egy dolog azonban biztos:
Málnát -mint ahogyan ezt számtalanszor említettük - én személyesen ismerem, jó ideje, még a fórumozás előtti idők óta. Én nagyon kedvelem őt, karakán, jó humorú és nagyon talpraesett csaj, és ami nagyon fontos: ŐSZINTE. Ez itt is kiderült többször is. Nagyon aljas rágalom az, hogy ő lenne akár Blöki, akár bárki névtelen mocskolódó. Ő soha ilyet nem tenne, mint ahogy többször is bizonyította, hogy ami a szívén az a száján. Nincsen szüksége álnévre, ha véleményt akar nyilvánítani. Egyszerűen szavakat nem találok arra, hogy ez egyáltalán bárkinek, aki ennek a közösségnek tagja, eszébe juthatott.... hacsak nem direkt bántani akarta őt. Szóval Málnát szerintem hagyjátok békén, mint ahogy Melit is. Akinek nem inge, nem veszi magára, de ennyi ember ismeretet azért már felnőtt nő létünkre össze kellett hogy szedjünk.....nem azokat kellene kiközösíteni, akik ide valók, akik a közösség lelkei voltak eddig is.

Bocs az offért, de talán ennyi beleszólási jogom nekem is van a dologba.

Örülök egyébként mindenkinek, Sziszi babócájának, Hoppának nagyon-nagyon, a kisbabáknak, akik egytől egyig gyönyörűek !!!
Nálunk a helyzet változatlan, most egyelőre fel is függesztettük a gyártást, fogyok és sportolok rendületlenül, és próbálok beletörődni, hogy talán egy gyermekes anyuka maradok mindörökre. De legalább jól érzem magam a bőrömben.
zsizsik
 
 


Sziasztok!!!!

Drága Zsizsik!!!!!Köszönöm,hogy így kiálltál mellettem és sír a lelkem,hogy olyan ritkán jössz...és persze azért is,mert még nem sikerült a babácska!!!!!De ne keseredj el,nem maradsz egy gyermekes anyuka...látod,hogy Sziszinek is sikerült 2 MA után!!!!!Neked is biztosan összejön!!!!!Ölellek!!!

Málna,köszi a véleményt,egyetértek!!!!!

Többieknek puszi,már aki kíváncsi még rám...

Annyit csak a mini talihoz,hogy ha valóban olyan jó barátnők lettetek és nagyon sokat nevettetek együtt...akkor miért kellett a nem-jelenlévőket kibeszélni????Milyen jellemre vall ez,szerintetek????Ott van 3 topik-baba és ti arról beszéltek,hogy ki kinek nem szimpi??!?!?!!?!?Le a kalappal...

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna, Igen, tényleg. Annyi jó ötletet, tanácsot kaptam már tőled, szeretném személyesen is megismerni, akitől származnak.
Bea említette, hogy már szóba került közöttetek, hogy menjünk hozzátok. Nagyon szívesen.

És szeretnék valamit tisztázni, mert úgy látszik, mi lettünk a gonoszok :?

Most nincs időm összekeresni azokat a hozzászólásokat, ahol felhívás történt a talikra, származtak Málnától és származtak Canditól is, és nem egyetlen alkalommal.

DE valami miatt azonban az összes kezdeményezés kudarca fulladt.
Rajtam nem múlott. Én ha hívnak - és tudok, akkor megyek. Nem vagyok az a szervezkedő típusú emberke, de minden kezdeményezéshez pozitívan állok.

Amikor Icus hívott minket a Margitszigetre, mentünk. Rövid volt a határidő, de pár órán belül odakocogtunk.

Amikor feltettem a képeket az utolsó taliról, az volt az első mondatom hogy:

Mielőtt felteszem a tali képeit, szeretném megjegyezni, hogy igazi nagy talit is tarthatnánk végre!
Málna többször is felvetette, sőt, ha jól emlékszem, tavaly ilyenkor még ráérős-táblát is készített, aztán valahogy elhalkult minden a tali körül.
Én mindig rávágom, hogy igen, szívesen megyek, bárhol és bármikor is legyen, de ez még kevés!
Gyerünk csajok, remélem, hogy a képeket látva mindenki erőre kap és végre összehozzunk valamit :wink:


Meli, valóban szóba kerültetek a talin. Pl én csodálkoztam, hogy miért kell Vvvikit bántani, amikor annyira jólelkű, és aranyos lány. Én anno a megmaradt ovu tesztjeimet is elküldtem neki postán. Ez szerintem nem a kibeszélés kategória. Az én lelkiismeretem tiszta.

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Meli

Csak szó volt róla, hogy mi vagyunk a névtelen irogatók, de nem hitte el senki!!!

Zsizsik

Köszi! Kép

málna2162
 
 


Ezennel lezártam a témát, mert türelmes emberke vagyok, mindenkit kedvelek, de nálam is betelik a pohár.

Ha kíváncsiak vagytok ránk, szívesen visszanézek, de ez most sok, hogy olyan miatt támadtatok nekem és kell mentegetnem magamat, amit nem érdemeltem.

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru

Szerintem nem támadtunk, csak értetlenül állunk dolgok előtt...

Igazad van tényleg számtalan időpont felmerült már a talira, és tényleg mindegyik elhalkult.
De Ti már sokszor találkoztatok, és egyszer sem fordult meg senki fejében , hogy talán mondani kéne a többieknek is?Én ezt nem értem.

Bea és köztem nem volt szó arról, hogy nálunk tali.Ezt csak én írtam itt a neten. De azt sem értem, hogyha szerettél volna jönni, miért nem tetted, miért nem kerestél?!


Lehet, hogy a pohár a Melihez intézett utolsó mondatomon telt be?! :shock: Pedig azt írtam, hogy Ti nem hittétek el, hogy mi írkálunk

málna2162
 
 


Málna, csak ismételni tudom magamat:

Mielőtt felteszem a tali képeit, szeretném megjegyezni, hogy igazi nagy talit is tarthatnánk végre!
Málna többször is felvetette, sőt, ha jól emlékszem, tavaly ilyenkor még ráérős-táblát is készített, aztán valahogy elhalkult minden a tali körül.
Én mindig rávágom, hogy igen, szívesen megyek, bárhol és bármikor is legyen, de ez még kevés!
Gyerünk csajok, remélem, hogy a képeket látva mindenki erőre kap és végre összehozzunk valamit

Szerintem ebből látszik, hogy igenis megfordult a fejemben.

De most sem arról szól a topic, hogy ezek után tényleg meg kellene szervezni a nagytalit, mert ezek szerint mindenki igényli.
Most úgy látom, mindenki csak elméletben akar találkozni, de ha valaki a gyakorlatban meg is teszi, akkor ő a rossz.

Nem a te mondatod, hanem Meli vádaskodása tette be a kaput. Természetesen elsősorban a babáink voltak a témák, és ha az bárkit is bánt, hogy összeszámoltuk, hányan vagyunk a topicban, ki babás, ki nem még, mióta kezdtük, és hol tartunk, én kérek elnézést.

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Ági,nem vádaskodok,megjegyeztem,hogy nem tetszett,hogy mi kerültünk szóba lehetséges blökiként...nem értem,miért???Az a pohár meg szerintem sok mindenkinél betelt... :? :D :D de részemről fátylat rá...ha más is így gondolja,akkor beszélhetünk végre normális témákról-gondokról...ha nem,akkor valóban itt az ideje a búcsúnak...

Kép Kép
meli1118
 
 


Jaj ,végre!!!
Tudjátok mit, én csak azért sem lépek le!!Bibi
És ezt vehetitek fenyegetésnek is!! :lol:

málna2162
 
 



Jól van látom azért mindenkinek kezd megjönni a jobbik esze :lol:
Azt javaslom, hogy erre az egészre, csak egy gyógyír van, nem nem az, hogy találkozunk és nyugodtan kibeszéljük a dolgot, hanem ha mondjuk szeptember 8-12 között találkozunk(mondjuk 8, 9 az hétvége, de nekem jó a hétköznap is), és iszapbírkózás, sárdobálás, és szemkikaparás között leboxoljuk.Természetesen az erősebb nem képviseletét is elvárom, egyrész, hogy jót röghögjenek, majd, hogy szétválasszanak minket.
Remélem persze, hogy az előbb felsorolt pankrációra nem kerül sor :lol: :lol:
Az időpont adott!!Mostmár csak tettek kellenek!
Addig még van 4 hét, mindenkinek van ideje, lebeszélni, megszervezni otthon.
A helyszínt én adom, a kaja, pia, részletkérdés, megbeszéljük.

málna2162
 
 


Málna,részemről OK,ha Deni nem dönt másképp :lol: :lol: :lol: ja és azért még apával egyeztetek :o

Kép Kép
meli1118
 
 


Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás, és az önfeláldozás között... És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel, és a társaság a biztonsággal... És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét, és a bók nem esküszó... És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget: a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével... És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez... ...egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér... Műveld hát saját kertecskédet, magad ékesítsd fel lelkedet, ne mástól várd, hogy virágot hozzon neked... És megtanulod, hogy valóban sokat kibírsz... hogy valóban erős vagy... és valóban értékes.

(Shoffstall, Veronica A. )

Kép Kép
meli1118
 
 


Hát sziasztok!

Nagyon morog mindenki aminek szerintem semmi értelme. Előre is elnézést, hogy nem mindenkit hívtam, hívtunk meg a minitalira, de megmondom őszintén, hogy msn-en elég sokat beszélgettem Beával és nagyjából megismertem, így került szóba, hogy legyen egy tali. Én nektek is néztem, hogy van e msn kirakva a a vonalzó alatt, de csak egy pár emberkénél láttam, így őket tudtam felvenni. Igaz megkérdezhettem volna másokat is, de bevallom én ilyen lusta ember vagyok :oops: . Szóval a talival kapcsolatban még annyit, hogy lehet bunkó vagyok, de úgy akartam szervezni, hogy nálunk legyen ami így is lett, ezért nem akartam túl sok embert elhívni, hogy tömegnyomor legyen. Remélem ez érthető, igen elmehettünk volna egy parkba is, de szegény Musz mondta, hogy babakocsiban sincs el Mauska. Egyébként meg miért nem lehet minitalikat tartani, én kimaradtam már egy párból és mégsem sértődtem meg és nem hánytam senki szemére. Sőt ti Bp.-en laktok nagyrészt és sokkal rugalmasabb nektek a találkozás lehetősége. A képeket meg Musz nem azért rakta fel, hogy verjük a mellünket és dicsekedjünk, hogy hűűűű de k...rva jó volt. A csemetéinket szerettük volna mutatni, hogy milyen édesek, apropó ha jól olvastam akkor írtátok is, hogy miért ne lehetne egy anya büszke a gyermekére. Amikor írtátok, hogy legyen nagy tali, akkor azért nem reagáltam mert én nem tudok Bp.-re felmenni, mivel nincs kocsink, anyóséktól szokta a férjem elkérni ha megy dolgozni. Vonattal meg nem vagyok hajlandó ilyen picurkával a szuttyos vagonokba ülni a sok ÖKÖR utas közt, akik még arra sem hajlandóak, hogy amikor bátyámék jöttek hozzánk vonattal akkor nem adták át a helyet sem a mozgássérült feleségének sem a 6hónapos babának, hogy üljenek le nyugodtan, így szerencsétlennek guggolva kellett megetetnie. Szóval a BÖSZME emberekről ennyit.

Más: A Beáról és Meliről csak annyit, hogy szerintem KI....OTTUL félreértette egymást mindkettő, lehet, hogy Bea csak rosszkor volt rossz helyen. Ami engem illet nekem semmi bajom Beával, jól eltudunk beszélgetni, mindig érdeklődik, hogy miújság, mikor nyaraltunk akkor is hívott, hogy hogy bírja Levi ezt a meleget. Sokat beszélgettünk és így röppent fel a tali ötlete, szeretett volna engem személyesen is megismerni. Szerintem ezzel semmi gond, hogy ki kivel és mikor találkozzon. Nekem is van több barátnőm, de ha csak az egyikkel akarok aznap talizni akkor csak az egyikkel talizok, szíve joga mindenkinek, hogy eldöntse kivel akar találkozni, úgy tudom szabad ország vagyunk. Ja és nem irigyli,hogy Melinek ilyen ügyes kisfia van, csak éppen lehet, hogy ő neki nehezebb Ádival és örülne, hogy kicsit nyugisabbra fordulna az élete vele. Az hogy van segítsége a háznál még nem kell felróni neki, nembiztos, hogy mindig könnyű még így is. Na még aztán (húúú mennyit írok, most aztán szófosásom van) :D , szerintem Melivel ez a barátkozás nem indult jól, de én mondtam Beának, hogy szerintem nagyon félreértettétek egymást és meg kéne beszélni a dolgokat. Általában az ilyen balhékból alakulnak ki a legjobb barátságok. Bea lehet, hogy mérges leszel rám, de én megmondom őszintén, hogy nagyon örülnék ha letudnátok küzdeni a Melivel ezt a balhét különben a Mikulástól virgácsot kaptok mindketten :lol: . Ja és még csak annyit(most már tényleg befejezem mindjárt), hogy nekem van két legjobb barátnőm akikkel már 18éve a LEGESLEGJOBBBARÁTSÁGBAN VAGYUNK, ezt csak azért írom, mert nálunk is balhéval indult a dolog(megis akartuk egymást veretni a bátyáinkkal :D , vicces de tényleg így volt, aztán mi megtudtuk beszélni a dolgokat és íme itt vagyunk, imádjuk egymást. A talin meg nem beszéltünk ki senkit csak, hogy miért bántják és ki bántja a Vvvikit. Én annyit mondtam, hogy megmondom őszintén nekem is fura volt az elején a Vvviki(NE HARAGUDJ MEG Vvviki), de most már megismertem őt is és nincs nekem semmi bajom vele, nincs is jogom ítélkezni felette nem vagyok én Isten, megaztán én sem vagyok a tip-top emberki, minthogy szerintem senki, és biztos mindenkivel volt már(most tegye a szívére akinek nem), hogy akár mikor sulis volt akár felnőtt létére, hogy másról véleményt nyílvánított vagy magában vagy megosztotta mással, szerintem ebben nincs semmi különös, jó biztos nem szép dolog, de emberek vagyunk és mindenki hibázik. Na pont, itt a vége fuss el véle, aztán vagy megsértődtök vagy felnőtt ember létére mindenki magába száll és elgondolkozik, hogy most barátságott jöttünk ide kötni vagy utálatoskodni, mert akkor nyitok én egy topicot ahol lehet"sárral dobálózni" akinek kedve van.

Musz, dehogy haragszom, hogy kihagytál, a gyerek a lényeg :D


Kép
vikike_
 
 


hellóóó !

hú, ma sokat írtatok !
ma volt a szabi utáni első munkanapom, olyan volt, mintha nyári szünetről mentem volna vissza suliba :?

lányok, én a világ egyik legbékésebb teremtménye vagyok ! engem nagyon nagyon nehéz felbosszantani, életembem kb. 10-szer kiabáltam !
ellenségeim sosem voltak, én még azokkal is kedves voltam, akik velem nem
ha élőben ismertetek volna meg és nem a topikon, akkor rögtön láttátok volna, hogy rengeteget beszélek, állandóan cikáznak a gondolataim
ez itt írásban máshogy jött le, sajnos :cry:
ezért mondtam akkor, hogy gyertek, nézzetek meg :D
Blöki és Bóbitácska a két pszichopata kezelésre szorul !!! hogy miért pont engem találtak meg, az rejtély
köszönöm, hogy kiálltatok mellettem és nem kételkedtetek bennem !!!
álmomban se fordult meg a fejemben, hogy valaki innen lenni az a két idióta és érzem, hogy nem innen van !!! :D
viszont azt megtanultam, hogy amit ide írunk, azt BÁRKI elolvashatja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és vissza is élhet vele ! :evil: :evil:

taliban benne vagyok, nekem Pest van a legközelebb, busszal közlekednék ! :D

nem haragszok senkire innen, "nem olyan családból származom" :lol:

én azt szeretném nagyon, ha a talin Bea és Meli és Málna megint barátok lennének és csak mosolyognánk az elmúlt napokon..

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na, én a magam szemszögéből berekesztem ezt a témát, béküljetek ki, kérlek szépen benneteket !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki, örülök, hogy nem haragszol rám! Jól mondod, szerintem is béküljenek ki! Én személyszerint bízom benne, hogy felnőttek módjára meg tudják beszélni az őket ért sérelmeket és túl teszik majd magukat rajta. Ahogy írtad, majd később már csak mosolyogni fognak az egészen. Úgy legyen, ÁMEN!

Amúgy mizu veled? Kipihented magad a szabadság alatt?


Kép
vikike_
 
 


eszméletlen sok munka várt rám ma, két hét termése :x

kipihentem magam a szabim alatt, már nagyon rám fért

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Musz
akkor nyugszik meg egy kicsit szegény kutyuskánk, amikor valaki átöleli a nyakát
a tűzijáték még a mennydörgésnél is rosszabb, mert az néha tovább tart
Maus hogy van ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


lányok, a babáitok hogy vannak ???

kismamik, Sziszi, Nektarin,Kata hogy vagytok ?????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Mi az lányok hol vagytok? Úgy látszik Vvviki, hogy ketten topicozunk most.

Kép
vikike_
 
 


Vikike
írtad a vonatot
hát, mi néha vonattal megyünk pecázni, mert se kocsink, se jogsink, de bízvást állíthatom hogy a vonatok 1970-es évek óta semmit sem változtak :shock:
és sajnos a vonaton is vannak bunkók :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli
gyönyörű az idézet !!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na,megyek pancsolni és mosogtani

jó éjt mindenkinek !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de csak most jutottam géphez, nálunk fennforgások vannak, holnap jönnek felrakni a radiátort, apával fasirtban vagyunk.....

A vitához csak annyit füznék hozzá, h borzasztóan gyerekesnek tartom Bea magyarázatát! Egy IGAZI barátnő nem sértődik meg ilyen apróságokért!
A minitali mindenkinek saját szive-joga, bár ha esetleg itt nyilvánosan lennének megbeszélve gondolom nem lennének sértődések, félreértések....

Málna
Mihelyst tul vagyunk a felforduláson és lenyugszanak a kedélyek meg fogom emliteni apának a talit! Már a multkor is kezdtem neki beadagolni, akkor nem mondott nemet :wink: Sajna rá vagyok utalva, mert én béna vagyok és nem vezetek :oops:

Meli
Én itt őszinte embernek ismertelek meg, egy ilyen affér tutira nem változtatja/változtatta meg a véleményemet Rólad!

Musz
Remélem Te sem tünsz el!

Bocsi, h ilyen rövid voltam, altatni kell a gyerkőcöket, mert holnap korán kelünk. Nem tudom mikor jövök legközelebb, mert utban lesz a gép is, szét kell szedni :x

Remélem mostmár minden visszatér a régi kerékvágásba, én is a babákról és tapasztalatcserékről szeretnék továbbra is irogatni :wink: , merthogy én is egyetértek Málnával: csakazértisjövök :P

Kép
Kép
mókuska
 
 


Búcsúzni jöttem.

Sokáig gondolkodtam, és tépelődtem, és aludtam rá, de végül ide jutottam.

Számomra a babanet a tegnapiak után már soha nem lesz olyan, mint régen.
Mindezt azért, mert elmentem néhány olyan találkozóra, ahova meghívtak.
Szomorú vagyok, mert ezek szerint az elmúlt közel másfél év, amit veletek töltöttem, kevés volt ahhoz, hogy pozitívan álljatok hozzám.

Icus, Vikike, nagyon örülök, hogy személyesen is megismerhettelek benneteket, nagyon aranyos, jó fej lányok vagytok!

Gabi, Ildi, Dóri, Edina, Mamen, nagyon megszerettelek benneteket! Tiszta szívemből nagyon sok boldogságot kívánok nektek és a picurkáitoknak / nagyobbacskáitoknak.

Esztike, nagyon kellemes babavárást, és könnyű szülést kívánok!

Vvviki, Andi, azt szeretném, hogy mielőbb megkapjátok a legnagyobb ajándékot az élettől, és mielőbb a kezetekben tarthassátok a babáitokat!
Andi, nagyon bánt, hogy erre jössz haza a nyaralásból.

Málna, igazán sajnálom, te mindig segítő kezet nyújtottál / nyújtasz és mindig józanul próbálod megoldani a helyzetet, de nekem már késő.

Amikor ez készült, egy aktuális fotónak szántam magunkról, de a végülis a búcsúhoz is megteszi.

Minden jót nektek.

Kép

Maus és Musz
muszkuru
 
 


robotolok éppen, benéztem és teljesen elkeseredtem !

szóval, most vagyok igazán szomorú, hogy szegény Musz, aki egy áldott jó lélek, hatalmas szívvel, így döntött !

Musz a legeslegjobb dolgokat kívánom Neked és a családodnak !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Muszkuru

Sajnálom a döntésedet.Sajnálom, hogy nem tudunk zöldágra vergődni.Szerintem pozitívan álltunk hozzád, csak sajnos önhibádon kívül egy félreértések soroazátanak áldozata lettél.(na ezt jólmegaszontam)
Remélem, hogy azért nem végleges a szakítás, és benézel néha.Azért mindig érdekelt minket, hogy Ordító egér, hogyan cincálja a szülei idegeit.

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: