Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :) Nálam Gulyásleves meg palacsinta az ebéd :) Budapesti voltam..férjem Szegedi.. én mükörmös vagyok, párom autószerelö.. én 27éves vagyok párom 33éves.

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok Csajok!

Kati, gondolok Rátok!
Munkahely?

Nóci, köszi, h. hiányoztam:)
Én tegnap finom főzeléket csináltam, meg sütöttem virslit.Merre csavarogtatok?És hogy érzed a tornát?

Zsani, medig is tart még a vizsgaidőszak?Hány vizsga van még?

Nikebaba, szerintem is tök jó a hozzáállásod!:)
Szeged-imádom!!!!
Régen egy barátnőm ott élt és mindig lementünk hozzá pár napra, és bulihegyek voltak:)

Képzeljétek Luca tegnap a hátáról a hasára fordult:)
Fordítva kb. már csinálja 1,5 hete:)
De olyan nagyon ügyes!
Amúgy sokat mondja a magáét, estére elfárad, akkor nyűgös, meg sokszor van olyan pillanata, hogy csak velem jó.A játszószőnyeget imádja, ott sokat bohóckodunk!
Jó vele nagyon!

Most alszik, megyek gyorsan elmosogatok, mire felébred!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Na ma sikerült átíratni a TB kártyát is! Végre túl vagyok mindenen! Ja és mivel mancának jár az emelt CSP így védendő fogyasztók lettünk a démásznál!

Dorka! Akkor nagyon ügyese a kis luca baba! Már forog! Örület! Istenem ezek nekem azért nagy dolgok, mert nem tudom mikor mit csinálnak rendes időben a babák hisz úgye manca nem csinál semmit sem időben!!!
Merre csaviztunk?? Hát voltunk a homeos bogyiért pelcsit vettünk meg kajcsinak valot vettünk! És ti is sokat jártok csavizni???

Nikebaba! palacsinta nyaminyaminyami!!!! Ide is küldhetsz fénypostával már nyitom is az ablakot!!! Jöhet!!!! :D :D :D :D :D
És hogy akadtatok ilyen messzi távlatból egymásra???? Mert nem 5 perces az út onnan ide innen oda!!

Többiek???
nócika
 
 

 
 

Sziasztok lányok! Nócika hát párocskámat egy nyaraláson ismertem meg... jött a levelezés sok telefon taktálkozo.. és a nagy Szerelem.. 3éve vagyuk házasok..minden szép és jó.. csak a baba hiányzik már.. De most sikerülni fog :) csak pozitivan... :) megy a palacsinta... :) Dorka nagyon ügyes a picurka..és nagyon szép a neve.. :) Szép Szeged..szeretem... föleg a Szegedi halászlét... Indulok jogázni.. (ez a új dilim) de nagyon szeretem.. :) Kellemes estét mindenkinek..

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Kérdezni akartam hogy mi a vélemény a H1N1röl??? Ti felvetéttek az injekciot? én nemtudom mi lenne a jó.. egyik doki azt mondja igen kell a oltás de a másik azt hogy ne mert nemjó és fölösleg., na ilyenkor legyen okos az ember.. :(

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok :)

Kata :) szegénykéim :( mit mondanak az orvosok?Nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek, imák továbbra is mennek!!!Aranyos vagy, hogy még ebben a nehéz helyzetben is gondolsz ránk :)

Baba :D Szeged tényleg gyönyörű, süldő lány koromban voltunk nyaralni ott, azt hiszem Forrás üdülő volt :)
iwiwen fent vagy?Szivesen megkukkolnálak!
Nem csinálsz vonalzót?Csak hogy tudjuk, hol tartasz éppen!Olyan izgi mindig valakinek drukkolni :wink:
Köszi a Marcidicsit

Nóci :) Uram Romániába jár(sajnos)fix körei vannak.De remélem nem sokáig, mert váltania MUSZÁLY!Még csak ma kapta meg a fizetését is, nagyon elhúzzák és nem is sok.Ahogy indul a tanfolyam, már itt sincsen!

Ja, a HINI-ről:Mi beadattuk urammal, Marcinak szerintem nem fogom, míg nem jár igazán közösségbe.

Ja, és nekem tegnap este megjött :evil: én már olyan idegbeteg voltam tegnap, kezdődik minden , mint Marci előtt. Pedig lazábbra kéne vennem a tesódolgot, hiszen már van gyerekem.És azt hittem így is lesz egy gyerek után, de megint rágörcsöltem sajnos a témára. Pedig csak 2 hónapja nem szoptatok már, még talán korai stresszelni a dolgon, nem?
Talán félek, hogy kifutok az időből.....mindegy, Marcinak akkor is lesz tesója, ha máshog nem, akkor öribaba lesz :wink: :)

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Na ma is voltunk tornán! Most is sírt, de talán megint nem volt olyan vészes! Van amikor olyan jól türi vanb mikor meg a szívem szaggatják, hogy úgy üvölt! PLáne mikor bele néz a szemembe és mintha azt mondaná anya vigyél haza nem akarom fáj hozzád akarok bujni! Na ez nagyon szív szaggató!!!

Meli! Ne görcsölj! Neked aztán tudni kell! Bár már nmagyban pocakos voltál mikor megismertelek tehát nem tudom mennyi probálkozás után sikerült Marci baba! Szóval ne görcsölj ne stresszelj jönni fog! És az időből nem fogsz ki csuszni hisz vannak akik 63 évesen szülnek ahoz te meg még marha messze vagy!
És apa milyen tanfolyamra megy???

Nikebaba! Mi nem adatunk be influ oltást! Fogalmam sincs jól tesszük-e, de nem! Bár annyi pro és kontra van, hogy nem tudom mi a helyes! Az egyik erre esküszik a másik arra! Hogy legyen itt okos az ember???
Na és milyen volt a joga??? Régóta jársz már jógára??
És tényleg, ha fent vagy iwiw-en bejelölhetjük egymást! Pláne, ha van fent rólad kép, hogy tudjak hozzád arcot is kapcsolni! Meg hát kiwi is vagyok rád!!!
A palacsinta meg eltévedt útközben! Szal csak az illuzió lett meg meg hogy a héten sütök és punk tum!!!
nócika
 
 


Sziasztok! Meli forrás üdölö? igy hirtelen nemtudom...vonalzót csinálnék ha tudnám hogykell :D de majd rájövök.. iwiwen nemvagyok..nincs meghivom :( de küldök képet szivesen emailbe nektek :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Bocsi szorakozok a pda? Nócika Jogázni most voltam 8alkalom, de nagyon élvezem,ma remekeltem :) palacsintát megette a futár :D neked is küldök képet szivesen. Jó éjt mindenkinek... hétvégén olvasgatok hogy tudjam kivel mi a helyzet. :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Nikebaba! A futár kapja be!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A képet meg várom!

Jó éjt!!!
nócika
 
 


Nike, kérsz egy iwiw meghívót? :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bekukk, mert minjá indulunk a szurira! Addig írjatok jó sokat!!!!

Zsani! Jó korán jöttél!!! :D :D :D :D :D
nócika
 
 


Ááááááááá, így is későn :D 6ra már benn voltam, csak megszült kolléganőm és erről beszélgettünk :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok!
Régen jártam erre de most rázodott csk össze a csapat
Megszületett a kisfiam okt 26 án 4240gr és 55 centivel Jol vagyunk sokat cicizünk

Dorka
Gratula a kislányodhoz Gyönyörü

Noci
Ti jol vagytok Regikével mi van

Jeanner
Kitartás a vizsgákhoz

Remélem vissza fogadtok Mielöbbi babaásodást az arrra vágyoknak
kriszti0406
 
 


Szia Kriszti, gratulálok a babádhoz!!!!!!! :)

Képeket majd hozol? :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Sziaaaa Kriszti! :lol: Aztán most már nem eltűnni! Gratulálok a babához, mi a neve?
Képet, igen, kérünk!
Figyi, anno te honnan rendelted az LH teszteket? Privibe is jöhet az elérhetőség!

Nóci, oks, majd megy vissza privi, ha aktuális lesz :wink:
Nekünk 2 év várakozás volt a Marci, apa eredményei is 3 éve kb épp elég volt a spontánhoz, így gondolkodtunk, lehet nála is a baj, de az is lehet, hogy a szopi abbahagyása után még nem álltam helyre hormonilag.(2 hónapja)
Mi volt oltáson?Regike jól viselte? Ez a torna miből áll, hogy ilyen fájdalmas? :(
Apa nehézpótos tanfolyamra megy.

Baba :)Mikor lesz a beütid?
jöhet nekem is a kép!Küldöm a priviben a mailcímem!

Oltás: mi azért adattuk be, mert apa Románoknál összeszedheti, én meg a szövődmények miatt is.

Többiek? Bri?Beze?Kitty?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok
Nagyon örülök hogy emlékeztek rám
Képek az iwiw en vannak fennt
Sajnos ide nem tudon hogyan kell felrakni
Dávidnak hivják

Noci
Én innen rendeltem a babanetröl de már nem tudom kitöl
Neked meddig fájt a szoptatás
NEKEMmég mindig fáj
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Nos mi is megjöttünk az oltásról!

És nicsak egy emlegetett.......! Pont a napokban említett meg téged Meli! Hát igen most aztán már tessék nem eltünni!
Én láttam ám a kicsifiacskád gyönyörüséges! Csak sajna már nem mindig tudom a neveket hova tenni, de most, hogy írtál ide nekünk egyből leesett kiről kérdezett a minap Meli!
Nálunk majdnem minden ok! Tudod Ő koraszülött lett és sok baj is volt és van is! De ami a legrosszabb találtak nála egy genetikai eltérést ami soha senkinek nem volt még tehát mancika az egyedüli ezen a világon! Hogy konkrétan mit is jelent ez nem tudni csak azt, hogy a szellemi és a mozgási dolgokat befolyásolja! Tehát most töltöttük a 18 hót és még nem ül nem áll nem megy! Az, hogy nem ül az lehet hogy anno tiszta oxigént kapott és ez roncsolt neki valamit szét! De az idő remélem mindent megold mert én már nagyon kéátségbe vagyok esve!!!

Meli! Akkor talán nem kéne apának egy újjabb vizsgálat??? Jobb mint csak várni várni várni! Mert ne adja isten apának nincs elég sprmikéje már és akkor tényleg ebbe öregszel bele!

Zsani! Hát, ha ez későn akkor legyen! Grtau a kolléganődnek4!!!!

Ja és voltam kértem mamográfiára beutalot! De időpontot ma már nem tudtam kérni, mert nem voltak már bennt! Majd holnap anyával felhívatom őket, mert nekem nincs kedvem holnap is odáig el gyalogolnom!
nócika
 
 


Sziasztok! Facebookon vagytok? ott regiztem..pw küldöm a nevem aki kért képet :) lassan olyan vagyok mint egy szita a sok szuritol :D ma fogdokinál voltám.. de utálok.. de minden oké :) ti hogyvagytok? Jeanner köszi de az iwiw nemszimpi nekem, régen voltam ott de mindig karbantartás volt rajta..ezért töröltem :) Meli beülti jövöhét Szerdán lesz :) izgulok nagyon ám.. de Zozo probál nyugtatni..néha sikerül néha nem :D

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok!

Nóci
hát igen, ki kell használni az időt csajos bulira is :oops:
Mammográfiára remélem, hamar kapsz időpontot, én is tervezek egy rákszűrést, csak nem tom mikor jutok el (tegnap is hétkor értem haza, ma hatkor, de hétkor kozmetikushoz mentem).

Zsani
kitartást!!!

Dorka
szerencsére jól teltek az együtt töltött napok, és tök rossz megszokni megint az egyedüllétet...
Luca baba nagyon édi! :D

Nikebaba
de jó szakmád van :) Bár nekem sosem volt még műkörmöm :oops: Én párom is autószerelő (meg gépészmérnök is).

Kati
kitartást nektek, főleg párodnak! Sajnos a kemo ilyen, keresztapu is sokat panaszkodott, meg sokat hányt de megérte, mert most már teljesen rendbejött :)

Kriszti
gratulálok Dávidhoz! Jó lenne, ha jönnél kicsit többet, ha hagynak a gyerekek :)

Meli
ne hülyéskedj már, lesz kistesó csak ne görcsölj! Két hónap még semmi, de ezt te is tudod :) Nyugi, élvezd ki az együtt töltött perceket Marcival, és hamarosan lesz kistesó is :wink:

Velem semmi különös, melózok, későn érek haza (tegnap pl hétkor). Ma voltam kozmetikusnál, hétvégén meg bátyámnál leszek (ott is alszok), vasárnap meg apuhoz megyünk ebédre, mert hétfőn lesz a névnapja :)
kitty22
 
 


Szép estét!

Nikebaba! privi ment vissza! Sajnálom, hogy ezért törölted magad az iwiw-ről!
Jaj fogdokit ne is emlitsd! Basszus nekem is kéne mennem marha sok a lukas fogam! Többször elkezdtem már járni, de valahogy mindig abba hagyom! Nincs bennem elég kurázsi!
Nagyon szoritok neked neketek szerdára! De bizti sikerülni fog!

Kitty! Látod látod?? Mondtam én, hogy egy cseppet se fogsz unatkozni! Mindog mész valamerre! Ha más nem akkor sokat dolgozol!
Rákszürésre én minden évben el szoktam menni! Bár tavaly nem voltam, mert úgye mancika miatrt nem birtam menni elötte való évben meg mikor babát vártam akkor meg igen csak nem megfelelöen kezelt volt a terhességem! Tehát úgye idén mentem és most vissza hívtak! Ezért én csak mindenkit biztatni tudok! Hajrá! Menj légy túl rajta! Egy óra az életedért cserébe! Asszem ez nem is áldozat!
nócika
 
 


Ja és Kitty! Isten éltesse előre is névnapja alkalmából édesapucidnak!!!
nócika
 
 


Nóci
köszi apu nevében is :) (Anyunak meg hétfőn lenne a szülinapja, így temetőbe is megyünk :cry: ).
Rákszűrésre mindenképp elmegyek idén, meg amúgy is ugye véradó vagyok, szóval sztem is muszáj odafigyelni az egészségünkre, életünkre! (bár sokszor sajnos ez sem elég :( ).
Szerencsére nem unatkozok, feltalálom magam amúgy is, nem vagyok az a kesergős, sarokban ülős típus :wink:
kitty22
 
 


Kitty! Nagyon sajnálom! Erre nem is tudom mit is mondhatnék! :cry: :cry: :cry:
És ne is keseregj semmi sem ér annyit! Ki kell használni az életet amennyire csak lehet!!! Úgy is olyan szaros és rövid!!

Nos jó éjt mindenkinek! Remélem holnap megint csak jó aktivak lesztek! Írjatok írjatok!!!! Pölö ki mit álmodott!! hihihihi :lol: :lol: :lol:
nócika
 
 


Sziasztok :) Remélem mindenkit bejelöltem..ha nem szóljatok. képet raktam az üzenöfalra. Kitty elöre is boldog névnapot apukádna... jó a szakmám..szeretem.. a másik felszolgálo... azt nemszeretem. :)
Nemjól írtam beülti 26án lesz.. szerda szerda csak nem a jövöhét.. de már várom.. :) már ikrekröl álmodok :) bejelentkeztek nekem, jelzik hogy jönnek :) m
Mindenkinek kellemes napot!

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Szijjasztok!

Nikebaba! Még nem zéztem meg, hogy bejelöltél!
Nos ikrek! Jaj de szépek is azok! A kersztgyerekeim is azok! Egy fiú egy lány! Bár ők simán sikerültek! Olyan olyan egyszerün minden értelemben véletlen babák! Nos de neked sikerülnie kell! M?ert nem lehet másképp!
A vendéglátást nem szeretd?? Én is vendéglátos vagyok és én szeretem! Én pultos vagyok és én szeretem! Bár nem vagyunk egyformák! Bár most már, hogy van mancika így picit nyugodtabb munkára vagyám! De majd meg látjuk mit hoz a holnap!

Most megxk mennünk kell postára meg boltba meg enni, mert mostanában itt ülök és nem eszem és tegnap apától már nagyon kikaptam! Mancinak adok enni ezzel nincs is gond csak én vagyok magamra trehongya! Na ma csinálok kelkáposzta főzeléket meg szerintem pörit meg a palacsintán jár az agyam!
nócika
 
 


Sziasztok!
Nócika a mici.............. kezdetü emailod jó? küldtem képet de a rendszer visszadobta.. Én felszolgáltam 6évig..hétvégén lagzikba ha volt..jó volt néha. De magamura vagyok mükörmös ként :)
Meli küldtem képet neked is.. :)
Kitty a te emaild nemtudom. :(

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Lányok a vonalzot hova kell beilleszteni? aláirás?
nikebaba
Szeged
 
 


Nikebaba! Ne oda küld emailként minjá elküldöm privibe, hogy hova!
A vonalzit pedig az adatlapodnál az aláírásba kell beilleszteni és elmenteni!
Húúú lagzit én is bevállalnék, ha tudnék hova menni! MOst nagyon jól jönne mindenféle kis melo! Bár én azt nem is tudom mennyiért szokták elvállalni! Ha meg kérdezhetem Te mennyiért válalltad??Vagy ezt Te még pesten csináltad??

No most aludt el manca úgy hogy megyek főzni! Már voltunk vásárolni meg a postán! MOst jöhet a nehezebbik munka! :lol: :lol: :lol: :lol:
nócika
 
 


Nócika küldtem a képet :) kb 7éve nemdolgozok felszolgalo kent..de ha jól emlékszem.. 6-10körül volt akkor. de ez függ hogy milyen nagy a lagzi és hány felszolgálo van.. németbe is jártam magyar hetekre 2002be.. akkor napi 10et fizetek plusz kaja,szállás. az jóvolt nagyon.
nikebaba
Szeged
 
 


Hát ez a vonalzo nemakarja a jót :( nemsikerül..
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok!
Örülök hogy vissza fogadtatok Probállok nem eltünni de 3 gyerek mellett nehéz Ezt vállaltam és örömmel csinálom

Nike
Én sem tudom kitörölni a vonalzot nem enged rákattintani

Nocika
Nem irigyellek de kitartás
A barátnöm ikre közül az egyik beteg Naponta viszi gyogytornára
Még nem hallottam panaszkodni Eljár mellette 3 müszakba dolgozni de a férje rengetegt segit neki
Amikor panaszkodni akarok arra gondolok neki milyen nehéz lehet mert mellette ott van kettö egészséges gyereke
Nem tudom honnan vesz ennyi lelki eröt ezért néha irigylem
kriszti0406
 
 


Csajok! Ezzel a vonalzóval mindenki nagyon megszenved!

Nikebaba! Egyszerüen csak másold át a linket ne te írd be! És asszem a HTML-es kodok a jók!
Huuh 7 év az már nem most volt! Én 7 éve még nem dolgoztam vendéglátásban akkor még a kereskedelemben dolgoztam! Van ilyen és olyan végzettségem is!
MInjá megkuksizom a képet amit küldtél!!!!

Kriszti! Persze, hogy vissza fogadunk csak azért, ha tudod esetleg, hogy sokáig nem jössz légyszi írj nekünk ne aggodjunk! Mert érted is aggodtunk kicsit! Hiányoltunk!
Mi is járunk gyogytornára még hozzá Dévény tornára mi mondjuk nem napi rendszerességgel és ilyet még nem is halottam, de akkor ezek szerint sokkkal nagyobb a baj! Mi baj a kismanonál??? Hogy ennyit kell járni kezelésre?? MOndjuk az én férjem is segít nekem sokat, de már nekem is csak az önbizalom hiáynzik!!! De bizti ha már én is jobban fogunk haladni a fejlödéssel meg legalább tudniu fogjuk mi is a betegsége pontosan akkor pozitivabb leszek!!!

Most fől a kelkápim! Nagyon fimon lesz!!
nócika
 
 


Sziasztok! Nócika azt szeretem..küldjél fénypostával.. :) Náluk közkivánatra lecso lesz vacsira.j még van pár üveg lecsóm. Hétvégén meg megyük Sopronba.. semmi hangulatom :( vonalzó majd ha babás leszek addigra megtanulom. :D
nikebaba
Szeged
 
 


Nocika
Nyitott hátgerinccel született meg sok volt az agyvize Szülés után rögtön vitték a mütöbe Ja és még 6 ujjal született és nem akarták megadni a kiemelt családi potlékot mert azt mondták nem biztos hogy fogyatékos lesz Ilyen rohadt a társadalom Az orvost természeten beperelték mert nem csináltak neki 3 d uh
kriszti0406
 
 


Sziasztok.

Megjártuk a dokit. Nem tudom hogy számoljunk most. A doki a papiromra azt irta 6+2.
Pedig 8+2 napos vagyok a mensi alapján. Egy biztos nekem 31napos a ciklusom ott 3napot buktam meg a beágyazodás is 4-10nap. Lehet ez miatt ijesztegetett a baba.
A doki megvizsgált nagyon hátrahajló a méhem de ahogy az uh betett már mondta is élő MAGZAT.
Igaz a szivhangot nem hallottuk. DE szivpulzálást a monitororn mutatta a doki.
Én ennek is örültem.
Kaptam vérvétel, EKG, fogászat beutalót és ha kész mehetek a védőnőhőz. Ha az meg van megyek majd valamikor vissza.
Kérdezte sokat vártunk rá?? Mondtam 2,5évet. Na akkor ad utrót is 2X1 kell szednem biztos ami biztos.

Azt írta a papíromra :

Uterusban egy élő embrió. CRL: 5mm.

Képet zavaromban elfelejtettem kérni:(
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na mi megjártuk a poklot bár nem is volt vészes! El kellett menjünk Budakalászra, mert apának volt egy kis biznisze és oda fele úgy megfájdult a foga, hogy az üzlet útán egyensen a szentkirály utcába vezetett az utunk! Azt tudni kell, hogy Regike is velünk volt! És mi 8 elött értünk oda és az ügyeleti rendelés csak fél 9-kor kezdödött! Na fasza és már voltak elöttünk 3-an! Na mi Regivel a kocsiban maradtunk és vártuk apát türelmesen! Komolyan mondom a csajém olyan, de olyan türelmes volt senki el nem hiszi! Este fél 10 után éretünk csak haza egyből fürcsi volt hamka és kis hancur után tente lett! KOmolyan én nyügösebben viseltem a várakozást mint a kislányom! Neki egy hangja nem volt és nem is aludt! Szal mindenkinek ilyen türelmes cseppséget kívánok!

Csucsu! Már épp hiányolni akartalak, mert rád gondoltam, hogy na mi van már, hogy nem jelentkezel, hogy mikor mentek már uhu-ra! De mostmár nyiltan gratulálok! A kicsi Szabina mit szól a kistesóhoz???

Kriszti! Jaj istenem szegénykéjék! Nyitott gerinc na az nem semmi! Meg születés után egyből mütö! Istenem ez olyan szörnyü lehetett szegénykémnek! Ezek után tényleg minden elismerésem a szülöknek!!! És a 6 ujjacska legyen a legnagyobb problémájuk!!!!!

Nikebaba! Nagyon kis helyesek vagytok a képeken! Tényleg már csak egy pici manócska hiányzik tőletek! Nyami lecsó én ma dörzsisztem és vettem magmanak 2 paradicsomot meg 1 paprikát és holnap reggelire én is lecsot fogok pont enni! Én is imádom apa meg nem szal ezt csak én eszem!
Megkaptad a fényposta csomagot???
A vonalzó megtanulásával meg akkor igyekezz, mert minjá itt van 26.-a!!!!!!


Jó éjt mindenkinek! :wink:
nócika
 
 


Sziasztok.

Nócika: Szentkirályi u hát borzalmas egy hely. Jártam ott én is. Én éjjel 11kor végeztem és 8kor már ott voltam. Tele volt romával de mit lehet tenni ha este bedurran a fog és érzi az ember az éjjelt nem bírjaki. Viszont a dokinő nagyon kedves volt. Na jó én tudtam a bölcsi fogam a bibis és hozni kellet azt engedtem ott.
Hát tegnap majdnem elájultam a vizsgáló asztalon annyira izgultam. Nem is értem , hogy számolták a 6+2 hisz már 8hetes vagyok a mensi alapján. DE a lényeg minden oké.
Most vagy később fogant de akkor 2hete nem kellet volna, hogy lásson semmit még az Uh -on.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nócika köszönöm :) hát igen.. már csak a baba hiányzik... Tündérke lehet a lánykád :) türelmes kishölgy..ritka az ilyen gyerek :) Remélem párodnak már nemfáj a foga.. az nagyon rossz. :( Zozo fél a fogdokitol :D pedig nem egy kicsiember.. :D postás megint lenyulta a csomagot.. lekéne cserélni ezt a futárt :D

Csucsu gratulálok a babához :) vigyi magatokra...


Kriszti szegény pici.. alig van a világon és egyböl ilyen dolgok várnak rá. :(


Vonalzót a nagyonbaba oldalon csináltam.. linket másoltam mégse jó.. nemértem...

Mindenkinek kellemes hétvégét...
nikebaba
Szeged
 
 


Nikibaba: Én is a vonalzóval szenvedek. Az Anyatanyára egyszerűbb betenni. Ott elsőre sikerült.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Jé és sikerült.
Na akkor a kistesó is kap egy vonalzót.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu hogybirtál vonalzót csinálni? melyik oldalrol? :)
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden! 7vége van apa nem igen szereti, ha netezek pedig nem értem hisz Ő most az udvaron vágja a fát! No mindegy m,e mondjuk most a lakás os szalad ez van majd este jövök azt írok bőségesen! Bár az is lehet, hogy a barinőméknél leszek!

Pusszanytu addig is!
nócika
 
 


Végre sikerült :) :) :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Nike: Na látod neked is sikerült:)

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)

Niki :) Basszus, de jól nézel-néztek ki!!Mikor lesz meg az iwiwed?
Nem találtalak meg a fb.-on, mert sok ilyen nevűt dobott ki, mint te.De most már majd tudom archoz kötni :wink:
Lombikra-várós vonalzót nem csinálsz?

Csucsu :) hogy érzed magad? Te valamit tettél a babásodás érdekében?Úgy értem, hogy vitaminok, gyógynövény, stb.?És volt valami gond, ami miatt eddig nem jött össze?
Szabináról tehetnél képet!!!

Nóci :) hogy van uracskád fogügyileg?

Kitty, Nóci, nektek miért nincs vonalzótok?

Kriszti?Beze?Dorka?

Na, megyek is, apa lement Marcival, én meg főzöm a gombapörit :wink:

Kép
meli0805
 
 


Tényleg Lányok, nézi valaki a valóvilágot?

Kép
meli0805
 
 


Meli: Volt idő mikor tettem a baba ügyében 1-2 dolgot.Volt mikor kaptam gyógyszert , hogy legyen PÉ-m. Majd szedtem vitaminokat. Jártam injekcióra gynevacra sőt a férjem is.
Aztán vettem drága aloe vitaminokat.
Most mielőtt össze jött amúgy vettem egy üveges aloe vitamint ami egy üveg 3000Ft tehát nem az a drága aloe fajta. És ebben a hónapban jött össze.
Hát nem tudom miért nem jött össze. Most a doki mondta nagyon hátra hajló a méhem . Csoda, hogy össze jött a baba. De a lányom első alkalommal összejött anno. Majd 8hónap alatt össze jött egy másik baba csak az méhen kivüli lett. Azután volt valami mert nem jött csak most 2,5 év után. De én jártam természetgyógyásznál is tavaly ősszel. akkor mondta sok bennem a feszültség lehet a méhen kivüli miatt. DE mondta , hogy reikizik is adott energiát amivel a ciklusom rendezödőtt is. Mondta két éven belül már többen leszünk. És rá fél évre összejött .
Valóvilág. Néha nagyon el vagyok zsibbadva igy megnézem. Vannak napok amikor idegesít. De szoktam nézni.
Télen mi mást lehet tenni mint tévét nézni este. Viszont a barátok köztöt soha nem hagyom ki.
Nyáron érdekes mert szinte sose nézek tv-t. akkor kint a kertben olvasok , játszunk vagy csak beszélgetünk.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Na képet akartam tenni de mindegyikre azt írja ki túl nagy a méret. Ígérem kicsinyítek és teszek fel utána .

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok :)

Meli köszönöm :) tudod a smink csodákra képes :D :D :D lombikos vonalzót nemtaláltam :( nagyonbabán nincs.. Iwiwre még várom a meghivot.. faceb. meg az vagyok akinek nincs képe..és szül.helynek budapest van.. ott a üzenöfalon van kép. ValoVilágot nézem :) Szandika a kedvenc mert kellemes csalodás..

Csucsu gratuálok a picihez :)

szerintetek elég beülti elött ha csak 15napig ittam a méhpempöt? Ha minden igaz beülti után nemlehet inni....

Olvasta valaki Bencsik Andrea: Várva várt babák? most ezt olvasom :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: