Új privát üzeneted érkezett!

Tettem fel kepeket a keptarba,tavaly nyariak voltak az utolsok,ugyhogy most tettem fel vagy 20at,jo nezegetest:)))

Kép

Kép
arwen07
 
 


Nikó, de jó, hogy jöttetek! Szépek vagytok! Alex is mekkora már!

Láttam ma barátnőm egyhetes babáját, hú de furi volt...mintha Levi sosem lett volna ekkora :roll: :lol:

Arwen, nagyon édi Attilád!!! Egyre jobban hasonlít Apájára :lol: Látom karácsonyi egyencucc és télapós is megvolt :lol: Olyan furi, hogy bő egy év múlva már Levente is ekkora lesz :shock: :lol:

Marietta, drukk a lakáscseréhez! Nem lehetetlen eladni szerintem sem, sőt, a kisebb lakásokat talán most jobban keresik pont a válság miatt... :wink:

Szeri, nyugiiiiiiiiiiiiiiiii minden rendben lesz! Hétfő meg mindjárt itt van :wink: Én is iylen voltam, legszívesebben naponta jártam volna uhura az elején. Utána már jobb lesz, ha érzed a mocorgását :wink: :lol:
Bárányhimlő: szerintem én be fogom adatni. A védőnőm mesélte, hogy az első gyereknél még nem volt és hetekig tartott nála a bárányhimlő, a következő gyerkőcöknél meg nagyon enyhe lefolyású volt, megúszták pár pöttyel, az oltásnak hála.

Esztora :shock: :( nagyon sajnálom, ha így alakultok...mi történt?????????????

Pinkiné, jobbulást a családnak! Jajaj fogzás, már előre félek tőle...várom a tippeket, kinek mi vált be rá.
Munka: de jó, drukkolok!!!!!!!!!!!!!

Mi is tegnap kaptuk a pneumo 1. részét, meg a 2 hós oltást. Kis Picúrom igazi hős volt, csak éppen addig sírt, míg a szúrás tartott. A végén már mosolygott, mikor jöttünk el. :lol: Most sokat alszik, de hála nem volt láza, csak pici hőemelkedése éjszaka.

Köszönjük a bókokat kiccsaládom nevében :lol:
Nem az alakomra rinyáltam ám, az nem nagyon változott, a mérleg is ugyanannyit mutat, mint terhesség előtt, csak pont ezért olyan feltűnő a hasam...na de ennyi legyen a legnagyobb problémám :lol: Most már hordom mindennap a hasszorítot és tornázom, egyszer csak visszamegy :roll: :D

Nem tudom, aktuális-e még, vagyis kíváncsiak vagytok-e még rá, képzeljétek, publikálásra került a tavalyi útibeszámolónk (a szöveg az én munkám, a fotók a páromé :lol: ): Megosztom veletek,hátha valamelyikőtök szeretné megnézni:

http://motorostura.hu/build.asp?Module= ... icleID=496

Kép
vickybabe
 
 


Vicky én megnéztem a beszámolót később el is olvasom!!

Hát sokáig gondolkodtam leírjam -e mi a helyzet de mivel sok segítséget kaptam már tőletek így megnyíltam ezen a téren :wink:
Következő a rövid történet hiába szeretjük egymást valami nem működik még sem...
Kérdeztem elköltözik-nem tudja
megprobáljuk helyre hozni változtatni -nem tudja
Így én sem tudom mi legyen ugy érzem tudatosan kerül kicsit olyan mintha rettegne attól ha hozzá érek.semmit nem fogad tőlem szívesen inkább nem kér...
aztán néha mintha semmi gond nem lenne
folyt köv.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap jöttem haza a kórházból. Sajnos elment a baba. :( Vasárnap eléggé véreztem, és görcsöltem, bementünk a kórházba, azt mondta a doki, hogy kilökődőben van és ne egyek, ne igyak , mert ha elöntene a vér azonnal műtenek, amúgy csak hétfő reggel. Hétfő reggel azt mondják kontroll ultrahang kell, aztán valószínű műtét. Délután kettőkor még semmi... Pedig egy csomószor szóltam a nővérnek, hogy szarul vagyok (már egy napja nem ettem, nem ittam, szaggatott a fejem, véreztem...) Végül du.3kor megműtöttek, és este 8kor elengedtek.
Szörnyű volt...
Biztos még nem volt itt az ideje, hogy jöjjön hozzánk. :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Jaj Krisz, nagyon-nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nagy ölelés Neked!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


DRÁGA KRISZ!!! Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Teljesen le vagyok taglózva a hírtől, nagyon sokat gondolok Rátok, Krisz! Ugye ott tud mellettetek lenni valaki? Apa otthon tud maradni pár napot?

Írok pár dolgot:
Bárányhimlőt beadattam Dorónak, a bátyjával elég sokat szenvedtünk, és hegek is vannak, pedig nem vakarta. Mondjuk nem hsizem, h felnőttkorában zavarná majd.

Esztora, drukkolok, h csak egy hullámvölgyről legyen szó. Mióta tart a válság? Nem lehet, h nem Veled, hanem magával van baja ls azért nem tudtok igazán jól együtt lenni? Nálunk volt már ilyen.

Viki, kösz a beszámolót, el fogom olvasni.

A galériába én most kaptam csak meghívót, mostanában rég nem. Mitől függ ez? Külön be kell állítani?

Ma szép volt a napsütés, tényleg, Arwen, ki is mozdultunk jobban, bicaj, kismotor, játszótér, kutyasimogatás (utcában). De amúgy még mindig olyan nyavalygós, rosszkedvű, ingerlékeny vagyok. Pedig tavasszal nem iylen szoktam lenni. Bocs, h panaszkodok, de ez van.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Viki, olvasgattam már, és nézegettem. TÖK JÓ! Csak azt nem értem, miért nem szerepel a Te neved is?

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Akrisz tudod semmi sincs véletlenül és én ebben nagyon hiszek!!!
sok erőt kívánok nektek !!!

Jövök majd csak Nyunyit elrepítem a bölcsibe!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Dorka, párom a motorosfórum-tag, ezért az ő nevén fut. Én nem bánom, nem is ez a lényeg :lol:
Rossz kedvet sajnálom...tavaszi fáradtság? Egyél sok C vitamint! És legyél sokat a tündér gyermekeiddel :wink: 8) Na meg ide is jöhetsz ám panaszkodni!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Angyalkrisz, Basszuskulcs! Sejtettem, hogy oka van, hogy nem jössz :( :( :( :( nagyon-nagyon sajnálom...
Mikor próbálkozhattok újra? 3hónap? addig pihenj és próbálj erőt meríteni Csengéből.

Nikó, jó, hogy jöttél. De szupi képek!!! Aranyosak vagytok! :)

Tök jó, hogy meghoztam a kedvet sokmindenkinek a képtárhoz! :)

Arwen, nagyon jóóóók az Atis képek! Na és persze, amin apukájával van... zabálnivalóak! Hasonlítanak egymásra, de belőled is van Atiban, olyan vegyes gyerek. És kismikulásként nagyon édes volt! Honnan szereztétek a szerkót? És Ati eszik mogyorót??? Én még nem mertem Balázsnak adni.
Milyen lesz a konyhabútorotok? Milyen színű?

Vicky, persze hogy érdekel a beszámoló, bár speciel nekem még nem volt időm olvasni, de ha lesz egy kicsi, akkor nekiállok :)

A bárányhimlős oltás mellékhatásairól olyan sok rosszat hallottam és kettő is kell belőle. Szval nem tudom mi legyen... az biztos, hogy ha a gyereknek utána nincs baja az oltástól, akkor mindenképp védettebb lesz. Csakhogy Balázsnak minden oltástól van láza, vagy valami baja... ezértis nem tudom mi lenne a jó... :roll:

Esztora, te azért még látsz reményt, hogy együtt maradjatok a pároddal? Te szeretnéd? Lehet, hogy ez csak egy átmeneti állapot és ha küzdötök a kapcsolatért, akkor továbbra is család lehettek...

Nán-dorka, fog. sincs mi ez, hogy a galériába kaptál meghívót... nem tudom mitől függ... raksz majd képeket?
Lehet, hogy tavaszi fáradtságod van... Ha jobb idők lesznek hidd el gyorsan elmúlik majd és jobb kedved lesz.
szerika
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam.

Krisz nagyon sajnálom! Pihenj sokat, és ne gondolkodj! Most ez a legfontosabb!

Alex az előbb ébredt fel, úgyhogy itt ül mellettem, nem tudom meddig bírja.:)

Esztora, sajnálom a válságotokat, valahogy csak jobb lenne, ha meg tudnátok beszélni, mert így szerintem még rosszabb, mintha külön lennétek. Persze ez az én véleményem. Én mindig úgy voltam vele, hogy inkább semmi ne legyen, mint egy "rossz" kapcsolat.

A képtárban a fele képet nem engedte a jelszavammal megnézni, aztán nem volt időm a feltöltős jelszóval belépni, de amint lesz megyek, és megpróbálok én is képeket felrakni.:)

Vicky, Levi nagyon édes, és milyen nagyfiú már ő is. Ismerős az érzés, amikor látsz egy kisebb gyereket, s furcsa, hogy a Te gyerkőd is volt ilyen pici. Én a babyhordót használom pihenő széknek, már utazni nem tudunk vele, mert felöltözve nem fér el benne. Kaptunk egy gyerekülést, már azt használjuk. Alvás hogy megy? Mi már alakulunk.:)

Bocsi mindenkitől, de mennem kell.

Nikó

Kép
nikóska
 
 


Krisz!

Őszintén sajnálom!!! :( :( :(
csipcsab
 
 


Irtam egy csomot es elszallt....aaa

Krisz,
nagyon sajnalom:(((((( :cry: :cry:

Szeri,
DEHOGY eszik Ati mogyorot:)Az Cheerios:)Szereti az ilyen reggelizopelyheket:)
Konyha:bezs(vanilia) szinu,sotetbarna munkalappal (amilyen a padlo is lesz),es rusztikus,klasszikus stilusu lesz,konyhaszigettel.
Miku szerko Tescos:)

Esztora,
hat nem lehet most egyszeru Neked:(
JO lenne,ha megnyilna (ha jol ertem,nem nagyon beszel),mert akkor tudnatok lepni,javitani,alakitani....
Remelem csak egy hullamvolgy lesz!+++++

Vicky,
fantasztikus ez a beszamolooooooooo!A kepek iszonyatosan jooook!!!Nagyon-nagyon!!!!

Nandorka,
nekem sem rozsas a kedvem mostansag..Remelem megjon a jokedvunk is a napsutessel!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Angyalkrisz,
együttérzek veled, nagyon sajnálom :( :( :( :(

Kép
Kép
adrienna
 
 


KRISZ, ANNNNNNNNYIRA SAJNÁLOM! :cry:
Ismered az elméletem a nem itt maradt babákról, szóval...fel a fejjel, Ő most nem akart itt maradni, de segített Nektek!
Épp most tanultam, hogy egy elment baba is ugyanúgy a Család része, mint az élők. Azt javasolták, hogy ilyen helyzetben ketten a Pároddal, köszönjetek el Tőle, gyújtsatok egy gyertyát, és mondjátok, hogy nagyon szeretitek, nem feledkeztek meg Róla!

Hamarosan újra próbálkozhattok, és biztosan jönni is fog a Tesóka!!! :wink:

Hát csupa rossz hír... ESZTORA... Mi a baj, ezt nem hiszem el... Olyan rossz ilyet hallani!

Adri, Krisz, hamarosan itt a mi időnk! :wink:

Szeri, Te pedig ne parázz, nem lesz semmi baj!!! :!:

Nikó, nagyon szépek vagytok együtt.

Én is most kaptam, hosszú idő óta meghívót, de én sem tudtam megnézni egy csomó mappát. No majd én is belépek a saját kóddal, remélem jól emlékszem még rá.

No megyek pihizni.

Pusza

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Köszönöm Lányok!tudtam hogy jó lesz ha leírom mi a helyzet!
én úgy érzem nincs mit tenni és már nem is akarok illetve probáltam változtatni de átnéz rajtam nem érdekli.a héten még egy este sem volt itthon sőt hétfőn felment az egyik barátjáékhoz furcsa is volt hogy fürdetésre nem ért haza (Peti felesége nem szereti ha sokáig van náluk v.ki) kiderült még felhívta a bátyját hátha sörözne egyet csak ne kelljen haza jönni (mondjuk nem ért rá )

Nándorka tuti hogy ő is válságban van nem keres annyit ami elég lenne mert ígények azok vannak.nekem szerencsére nincsenek anyagi gondjaim de soha nem éreztettem vele hogy nekem több van sőt...

Szeri ahogy feljebb írtam már nem küzdök mert ugy érzem felesleges :roll:
minden este háttal nekem fekszik le és tényleg kerül minden érintkezést.én nagyon hamar elsírom magam (nem tudok veszekedni sem de még leírni sem bőgés nélkül) de mostmár annyira megkeményedtem hogy simán beszélek róla.
Játéktartót köszi de most olyat szeretnék ami fából van :wink:

Niko én is így gondolom ahogy te!!!nem maradok egyedül!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


mondat befejetése: nem maradok rossz kapcsolatban inkább egyedül!! 8)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!
Jó ideje nem voltam már, sokat írtatok azóta. Megpróbálok mindenre reagálni, de nem ígérek semmit.
Képeket én sem néztem ezer éve, de mentségemre szóljon, olyan lassú a net, hogy inkabb neki sem kezdek időigényesebb dolgoknak, úgysem tudok mit kezdeni velük, és csak felhúzom magam. Nem tudom milyen meghívóról beszéltek.

Angyalka: nagyon-nagyon sajnálom. Próbálj sokat pihenni, és keveset gondolkodni. Okos dolgot ilyenkor nem igen lehet mondani, Neked kell feldolgoznod, és talán majd az idő segít. No meg az, hogy van egy gyönyörűséges kislányod, aki miatt nem omolhatsz nagyon Magadba.

Csipcsab: a ritka házasélet szerintem majdnem mindőnknél megvolt. Amikor szülés után kb ½ évvel arra gondoltam, hogy hamarosan ideje lesz a babaproject megkezdésének, lehetetlennek éreztem, hogy olyan gyakorisággal együtt legyünk, hogy esélyes legyen. Aztán lassan helyrejöttek a dolgok. Aztán miután beköltözött Babuska megint hanyagolva lett kicsit a dolog, és ez így is marad már egy ideig, azt hiszem.
Mosogatógép valóban jó találmány. Én is rendszeresen használom, csak azt mosom el kézzel, amit muszáj, illetve Enci edényeit.
Férjem nagynénjét múlt pénteken temettük, és már hétfőn meg is volt a vevő a házára. Igaz falu, aránylag olcsó árakkal, de szerencsén múlik. Hátha Nálatok is bejön.

Flóri baba nagyon szép, élvezi a hintázást?

Szeri: valóban nagyon fotogén a Picurkátok. Jó volt látni, ugye?
Én is a napokban gondolkodtam rajta, hogy mi is lesz velem 2 gyerkőc mellett. Az elején volt, pl: hogy délben tettem oda az ebédet főni, egy hétig nem volt időm hajat mosni, stb, mert Enci nem hagyott. Most újra fogom mindezt kezdeni, de közben lesz egy nem egészen 2 évesem is, aki folyton anyán lóg. Netezni már valószínűleg nem marad időm, esetleg éjjel, akkor meg örülni fogok, ha ágyba jutok.
Bali majd kellő időben felfogja, és hozzászokik a kistesóhoz, ne aggódj. Bár kicsit én is parázok emiatt, de majd lesz valahogy.
Nálad hogy fér össze a pihenés, és a palacsintasütés?
Én semmi oltást nem adatok a kötelezőkön kívül, majd csak kullancs ellen akarom. Illetve a prevenal első részét megkapta, mert a drnő kötelezőnek tekinti, és mindenkit olt. Kedden kapjuk az ismétlőt, igaz 3 hónap telt el az első óta.
A hasszorítós véleményeddel egyetértek. Ha valakinek van gyereke, nem hiszem hogy az a fő problémája, hogy két hét alatt lapos hasa legyen. (Amúgy könnyen beszélek mert 6 hét után a terhesség előtti ruháimat hordtam, igaz kb 7 kg-ot híztam összesen. Most a 27. Héten tartok 7 kg-nál, de egyenlőre nem zavar, csak gyerkőccel legyen rendben minden.)

Enci közben felmászott az ölembe, és szorítja a nyakamat. Épp most olvastam Dorka üzijét, hogy Doró a kezében van. Úgy látszik nem csak rajtam lóg egész nap a gyermekem.

Pinkiné: munkához gratula, ha úgy döntesz, hogy szeretnéd. Barátnődön én is kiakadtam kicsit, bár én mindent tovább betartottam, mint kellett volna. (kivéve a tejet, mert 1 éves kora előtt 2 héttel már itta, de hála istennek azóta sem okozott semmi gondot, és ha enni nem is akar a tejet/kakaót elfogadja)

Nikó: milyen édi Alex Babád.

Esztora: sajnálom, hogy rosszul alakulnak a dolgaitok. Azt akartam kérdezni, hogy azért még látsz kiutat, ugye? És javasolni akartam, hgoy próbáljátok megbeszélni a dolgokat, hátha segít, és ne add fel, már csak Nyunyi miatt sem. DE aztán láttam, hogy azóta újra jelentkeztél, és már lezártnak tekinted az ügyet. Sajnálom, de ha így jobb lesz, akkor kezdj új életet. Egyébként jól emlékszem, hogy már a terhességed legelején is voltak gondjaitok? Vagy keverlek valakivel?

Arwen: mikorra várható, hogy készen legyen a konyhabútor? Láthatjuk majd ugye? Nálunk az a bútordarab volt, aminek legjobban örültem. Még javában folyt a burkolás, de én állandóan törölgettem. Aztán persze nem látszott meg pár nap múlva, újra tiszta por lett, de annyira örültem neki, hogy folyton azzal szórakozgattam.

Encim már meggyógyult, most én köhécselek, de nem vészes. A lábam viszont továbbra sem javul, sőt egyre rosszabb. Estére megyek UH-ra, remélem tud javasolni valamit a doki. Addig is rendeltem homeos bogyót a gyógyszertárban, hamarosan mehetek érte. Majd holnap jelentkezem, és hozok pocifotót is. Mindig eszembe van, de aztán sosem jutok el odáig, hogy fényképezzem is.
Encinek festettem egy nagy cicát a szobájába, de Levente szobája lassan halad, inkább pihenek. Hétvégén vettünk szekrényeket, így folyamatban vagyok a rámolással is, hogy aztán átrendezhessük a 3 szobát. Hát, nem könnyű Enci mellett.

Na, most megyek, már biztos untok.
Puszi
vivi79
 
 


Szeri! 3 hónap szünetet kell tartanunk. Adri neked is ennyit mondtak?

Nándorka! Szerencsére itthon van a párom a héten, csak vasárnap kell bemennie dolgozni.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


csak egy pillanatra jöttem

Angyalkrisz,
3 hónapot mondtak nekem is, de ez egyén függő, nekem pl augusztus elején volt a műszeres befejezés és az ilyen köztes vérzés stb csak most, fél év után rendeződött.

Kép
Kép
adrienna
 
 


Adri,
hogy vagytok?Meselj kicsit!

Krisz,
te hogy vagy?Szuper,hogy a parod melletted tud most lenni!!!

Esztora,
ez miota tart amugy?(Hogy igy viselkedik)
No nem lehet a dologban?
Az a baj,hogy Te egyedul keves vagy,hogy helyrehozd,nelkule ez nem sikerulhet....Ha pedig ugy erzed,hogy tenyleg vege,akkor kezdj uj eletet minel elobb.Fiatal vagy meg,elotted az elet,Rad fog talalni a boldogsag.Es kulonben is,ott van Nyunyi,o minden fajdalmat enyhit!

Vivi,
orulok,hoyg Encid meggyogyult, a labadnak viszont nagyon nem:)
Mi volt UH-n?Mit mondott a doki?
A netezest Attila sem engedi.Csak akkor tudok,ha alszik.Ha veletlenu leulok a gep ele,mikor fent van,egybol ott terem,es huz-von,fel akar maszni ram,piszkalja a billenytuket,szoval lehetetlen.
Majd a szobakrol kerunk kepet, a cicara kulonosen kivancsi vagyok,amit festettel!!!
KOnyha:ne is mondd,nagyon varom mar en is.Szerintem a haz lelke egy konyha,meg eleve kozponti helyen van.Biztos en is torolgetem majd:)Kesz meg sokara lesz,most meg kell almodni minden apro reszletet,most van folyamatban a latvanyterv.
Most amiatt kell,hoyg meglegyen a konyha reszletes terve,hoyg a villanyszerelo be tudja kabelezni a konyhat (villany lesz minden).
Gyartas meg kicsit arrebb lesz.Lehet,hoyg nem is ez a konyhas lesz,akinel voltunk,attol fugg milyen arat adnak.

En ujra nathas vagyok,Atti meg mindig,kezdem azt hinni soha nem lesz vege :roll:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk!

Tettem képeket a képtárba, bár még régiek, de egy kis összefoglaló. Amint lesz időm, teszem a következő adagot.:)

Esztora, olvastad, hogy mi írtál az üzeneted végére? :lol: Freud-i elszólás! :wink: "Niko én is így gondolom ahogy te!!!nem maradok egyedül!" :lol:

Most megyek, ha tudok jövök, a Arwen, Vivi +++++++++++++jobbulást.

Krisz, +++++++++++sok erőt!

Pusz mindenkinek, akinek nem írtam annak is!

Nikó

Kép
nikóska
 
 


Niko igen olvastam! :lol:
jövök majd de ma este Zagar koncertre megyek!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Na én most egy időre eltűnök.
Ricsi elköltözik viszi a gépét is így nem is lesz netem Anyuhoz meg nem gyakran jutok át netezni meg hát össze kell szednem magam hiszen van egy kisfiam aki miatt muszály talpon maradnom és új életet kezdenem.
amikor tudok benézek majd!!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora

Kitartás, s gyorsan szedd össze magad, s adj hírt magadról minél hamarabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Most mennem kell, pusz Nikó

Kép
nikóska
 
 


Drága Bridzsi, nagyon sajnálom :( nagy ölelés neked, kitartás és várunk ám vissza!!!!!!!!!! Nézz be hozzánk, ha tudsz!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Esztora! nagyon sajnálom! :( Várunk vissza!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Esztora, na ne mááááár, nagyon sajnálom! várunk vissza és sok-sok erőt!!! És az vigasztaljon, hogy ez így a legjobb, ha már R. ilyen volt veled egy ideje!

Angyalkrisz, hogy vagy? remélem tudsz pihenni!

Én ma elkezdtem megint barnázgatni és mensisen fáj a hasam. Semmi jóra nem számítok a holnapi uh-n. Ha addig egyáltalán kibírom... Nem görcsölök, de elég rendesen fáj a hasam. :( :( :(

Adri, gyere és mesélj magatokról, olyan rég hallottunk már rólatok.

Arwen, szerintem nagyon szép lesz a konyhabútorotok. Nekem is nagyon tetszik a vanilía szín, de én a "kényessége" miatt nem mertem bevállalni. Így is a sötét munkapultot is folyton törölgetnem kell, mert azon is meglátszik mindig minden. A konyhaszigetért pedig irigy vagyok!

Vivi, palacsintasütés és a pihenés úgy fér össze, hogy bárszéken ülve sütöttem :) fő a kényelem. :) Én egyébként minden nap főzök. Az a biztos. Nem mernék hozatott kajából adni Balinak.

Na megyek csajok, kivagyok teljesen, szorítsatok, hogy holnap minden rendben legyen!
szerika
 
 


Képtárat nem volt időm nézni, de amint lesz, nézek és írok.
szerika
 
 


Megint csak gyors bekukk

Esztóra,
:( :( :( Jaj, de sajnálom, sok erőt kívánok. Talán jobb igy, mint évekig veszekedni hiába... :( Várunk vissza

Szeri,
minden rendben lesz!!!! Anyukám végig vérezte az első 12 hetet és most tessék itt vagyok. Nagyon szorítok neked!! A mensis erős fájdalom nekem Gáborral a 12-13. hétig volt állandóan. A baj mindig a nagyon piros és sok vér és a görcsölés. Mennek a babaragacsok

Most mennem kell, mert Gábor itt méltatlankodik mellettem, hogy miért nem megyünk már fürdeni :)

Kép
Kép
adrienna
 
 


Jajjj, Esztora, annyira sajnálom!!! Hamarosan újra Magadra (Magatokra) találsz, biztosan! Soksoksoksok erőt kívánok Nektek!!!!

Szeri!! Ne izgulj, MINDEN RENBEN van!!!!

Hát fel a fejjel! Ez elég rossz hír... :cry:

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztok!

Krisz! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kimondhatatlanul sajnálom! :( Gyógyulgass testileg és lelkileg, s meglátod, nagyon hamar beköltözik az új babóca! :wink:

Vicky, nagyon jók a képek! :) A hajad nagyon szupi, Levente meg nagyon édes a kocsiban, ahogy be van bugyolálva :)

Nikó, a képek nagyon édesek! Még, még! :lol: :lol: Alex hihetetlenül nagy fiú már, s ahogy be van bugyolálva kismackónak! :) :lol:

Arwen, a melót Apa munkahelyének csinálnám. A lényeg, hogy Ők egy videókártya márka hivatalos magyarországi forgalmazói. Az én feladatom országszerte az új viszonteladó partnerek felkutatása, a rendelések felvétele, a kapcsolat ápolása. S ezért minden eladásból kapok %-os jutit. Inkább ezt választottam, mint hogy az első rendelésből kapjak egy fix összeget. :wink: Így mindig részesülők. 8)
A képek nagyon édesek! :) Pici Fiad is egy jó nagy kópé, csintalanka nagyon :)

Esztora, nagyon sajnálom hogy így alakultak a dolgok. :( :cry: Tök rossz, hogy párod ennyire bezárkózott, s nem hagyja hogy együtt oldjátok meg a problémákat. :( Talán az elköltözés után (bár tök rossz, hogy erre sor kerül) rájön, hogy mennyire fontosak vagytok neki, s hagyja, hogy segíts neki. :wink:

Vivi, nagyon sajnálom hogy nem javul a lábad, remélem a homeos szer használni fog. Enci cicájáról majd dobj egy fotót légyszi! na meg most már a pocakról is!!! :)

Szeri, biztosan nem lesz semmi baj! Az én anyukám a 12. hétig egyfolytában vérzett, aztán mégis itt vagyok :)
Mára pedig nagyon drukkolunk!

Mi jól vagyunk, már csak Peti náthás egy picit. De csak 2 naponta kell kiszívni az orrát, s éjjel is tud aludni.

Mi most Apa számítógépét áruljuk. Ugye a dolgozósarok itt van a gyerekszobában, de szegénykém sose jut a gépéhez, mert hát este mire hazajön Peti alváshoz készül, hétvégén meg inkább együtt vagyunk. Netezéshez meg ott a laptop.
Úgyhogy akinek kell egy szuper számítógép az szóljon :):) :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Jaj de rossz hirre jottem:(

Esztora,
kitartas!Nagyon sajnalom,hogy igy alakult:(
Varunk vissza!!

Niko,
Alexed tunderi,megneztem a kepeket,majd tegyel ujakat is!!!!!!!!!

Szeri,
nagyon-nagyon drukkolok,nem lesz semmi baj!!!++++Gyere az orvos utan!!!!!!!!!!!!!!
Konyha:hat az az igazsag,hogy nekem itt hofeher konyha van,szinte feher (irto halvany szurke) munkapulttal,ugyhogy ennel rosszabb nem lehet:)
A munkapult nekem is sotet lesz.

Pinkine,
akkor hajra melo!Ezt otthonrol tudnad csinalni?

Adri,
ha tudsz Te is gyere es meselj tobbet!

Mi mar meggyogyultunk vegre!3 het utan...
Jo teny,hogy Attila nem kapott gypogyszert,csak gyogynoveny+homeopatia,de ez irto hosszu ido volt...

Kepzeljetek,van egy autos katalogusunk,es abbol tobb,mint 20 markat felismer,mondja a nevet.(de olyanoknak mondja a nevet,mint Rolls Royce,Bentley,Alfa Romeo,Lexus..szoval nemcsak a hetkoznapi markaket!)
De az utcan is felismeri ezeket (egyertelmuen a jeluket ismeri fel),reklamokban,barhol!!!!!!!!!(ugy nez ki egy seta vele,hoyg vegig mondja az autokat,amik allnak az utcan vagy elmennek:))
Mar az egesz barati kor,csalad jar jozzank megnezni a produkciot!:)
Teljesen kesz vagyunk tole:)
Egyebkent most o a beszedben fejlodott nagyot,220 szonal abbahagytam a szavak irasat...
Kedvenc kerdese: Mi ez? Ezt mindenre,kepzelhetitek.:)
Meg mondokakbol mond reszleteket,halali:)

Vivi,
mi volt a dokinal?????

Kép

Kép
arwen07
 
 


Szeri! Próbálj meg megnyugodni! Nem lesz semmi baj! Gyere majd doki után!

Vivi! mi volt a dokinál?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Szeri! Próbálj meg megnyugodni! Nem lesz semmi baj! Gyere majd doki után!

Vivi! mi volt a dokinál?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Bocs a duplázásért.... :oops:
angyalkrisz
 
 


Sziasztok!
MEgvagyok, csak miután pénteken írtam egy elég hosszú üzit, gyerkőcöm egyetlen mozdulattal eltűntette, még küldés előtt, és nem volt kedvem újra írni.
Szóval voltam a dokinál. Levente, csak hogy ne maradjon le a nővékéjétől elkezdte a "nem növök eleget" időszakot. Egyenlőre kb 10 nappal kissebbek a méretei, mint kor szerint kellene lennie. 3 hét múlva megyek újra, reméljük nem veszít további időt, csak ezt a lemaradást tartja. Doki javaslatára próbálok sok fehérjét enni, hátha használ LEvi Babának.
Visszerekre nem tudott mit mondani, pihenjek, és borogassam. Újra elkezdtem szedni a venoruton kapszulát, és a kenőcsét, na meg szedem hozzá a pulsatilla bogyókat. Talán valamivel jobb, bár múltkor is azt hittem pár napra, aztán mégsem.
Még anno ENcinél Fio száma volt meg nekem, de Ő mostanában eltűnt. Valaki megadja a sajátját? Elvileg még van időm bőven, de sosem tudni. Nem akarok úgy kórházban ragadni, hogy senkit ne tudjak értesíteni.

Esztora: sajnálom, és gyere amikor tudsz!

Szeri: mikor mész dokihoz? utána várunk a jó hírekkel! Én sem úgy rendelek kaját, de csak 2 naponta főzök. Igyekszem olyat, ami mellett a lehető legkevesebbet kell ácsorogni.

Ez itt ENci cicusa, kb 30x40 cm.

Kép
vivi79
 
 


Sziasztok!

Esztora!

Sajnálom hogy így alakult. Kívánok sok erőt a továbbiakhoz! :wink:

Szeri!

DRukk!!!!!!
Reméljük nem lesz semmi gond!

Bocsi csajok hogy most csak ennyi voltam.

Nekem iszonyat hisztis lett a lányom. :? HA valami nem úgy van ahogy Ő szeretné olyan szinten behergeli magát hogy aztán krokodilkönnyekkel üvölt. :shock:
csipcsab
 
 


Vivi,
nagyon-nagyon jooo ez a cicus!!!!!!!Ugyes vagy nagyon!!!!!!!!!
Irok privit!!!:)Nekem kuldhetsz uzit,ha barmi van!!!!!
Remelem Levimanod elkezd szepen hizni!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Pocimról próbáltam képet csinálni, de nem igen sikerült, majd este megkérem Apát, és utána mutatom.
Amúgy Levente koponyavégű, a lepény nem meszesedik, és a víz is normáli mennyiségű. Szóval minden rendben lenne, ha jobban nőne Bébikém. De most még nem aggódok, megvárom mi lesz 3 hét múlva. Ha mindenki a nagykönyv szerint nőne, akkor egységesen 50 cm és 3 kg lenne minden kisbaba. Nem igaz? ENci is kicsi volt, mégis minden rendben van vele. Ebből indulok ki most is, és akkor minden rendben is lesz. Fő a pozitív hozzáállás, ugye???? :wink:
vivi79
 
 


Így van Vivi csak pozitívan!! Tuti hogy minden rendben lesz Levi babával.

A pociképet pedig várjuk. :wink:
csipcsab
 
 


Vivi,
szerintem se aggodj,minden okes odabent!!!
Pocikepet en is varom!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, mert Alex az ölemben ül, nem hiszem, hogy sokáig bírja. Fioonának írtam iwiwen, ha válaszol, szólok.

Vivi, minden rendben lesz!

Szeri, mi volt a dokinál?

Pinkiné, jó,hogy találtál valamit, én is töröm a buksim, hogy valamit csinálni kéne, ötlet van, csak végig kell gondolni.

Amint tudok, teszek még képeket, s írok bővebben is. Az esti elalvásban óriási változások történtek 2 hét alatt.

Most mennem kell, pusz Nikó

Kép
nikóska
 
 


Csak erre van időm:
Dokinál minden oké. 11 hetesnek megfelelő méretű, ezért nem is szűrt. Ugyanis a 12 hetes szűrésre mentem volna, de korai volt. Egy hét múlva nézik meg. Ez tök jó volna, amíg ilyen problémáim vannak, hogy hetente járjak orvoshoz, mert csak akkor lennék nyugodt.
Azt mondta, hogy a tüneteimnek nem örül, és hogy pihenjek és szedjem a gyógyszert.
Kicsit megnyugodtam, de csak kicsit...
A franc vinné már el ezeket a fájdalmakat!!!!!
Köszi a nyugtatást és szorítást!
Holnap jövök és írok.
szerika
 
 


Szeri!
Örülök, hogy mindent rendben talált a doki! Tényleg próbálj meg minél többet pihenni, bár biztos, hogy nehéz Balázs mellett.

Egyébként már jól vagyok. Úgy érzem sikerült lelkileg is túltennem magam a történteken. Már alig várom, hogy leteljen a 3 hónap. Persze remélem, hogy rendesen visszarendeződik a menzi. Bár a szülés után is 5 hétre már megjött szopi mellett, remélem most sem lesz gond ezzel...

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Szeri, örülök, hogy rendben vagytok! Pihenj sokat!!!!!!!!!

Krisz, örülök, hogy Te is jobban vagy! Hamar elrepül a három hónap! :wink:

Vivi, jó a hozzáállásod! Enci sem volt nagy baba aztán attól még tökéletes úgy, ahogy van! Leventével is így van! A cicus nagyon édi!!!!!!

Marietta, sajnálom a hisztit...kitartás, ez is elmúlik egyszer...

Arwen, örülök, hogy végre elmúlt a nátha. Milyen ügyes Attilád, hogy már ennyit beszél! Igazi kis pasi, milyen "autófan" lett :lol:

Pinkiné, köszi :lol: drukkolok a munkához, jól hangzik!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a biztatást és a kedves szavakat!
Megvagyok hol jobban hol nagyon szarul...
Nagyon nehéz főleg így hogy minden nap itt van,komolyan több időt töltött velünk az elmúlt 3 napban mint előtte hónapokig.
néha nap úgy érzem van esély az újra kezdésre de ma nagyon negatív vagyok (igaz a b.nőm megint átvágott ) azt se tudom hogy hozzam fel hogy nem akarom hogy elköltözzön... :cry:
Ötletek?

Szeri remélem most már minden rendben lesz nálatok!!!

Akrisz biztos gyorsan eltellik a 3 hónap és drukkolok hogy minden úgy sikerüljön ahogy szeretnétek!!

Vivi egyetértek Vickyvel!!!

Nyunyi beteg köhög meg szörcsög a tüdeje.ma voltunk dokinál.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Szeri,
orulok,hogy minden okes a babaval,az meg kulon jo,hoyg 1 het mulva megint megnez a nyaki redo miatt.Pihenj sokat!!!++++Nem lesz baj!

Krisz,
orulok,hogy jobban vagy,es elore tudsz nezni!!+++

Esztora,
de jo,hoyg jottel,sokat gondoltam Rad!
Akkor meg nem koltozott el?Eza zert csak jot jelent,nem?
En nagyon drukkolok Nektek!
En egy dologban nagyon hiszek,legyen az barmilyen emberi kapcsolat(parkapcsolat,rokoni vagy barati kapcsolat...),es az a kommunikacio...beszeljetek az erzeseitekrol, a problemakrol.
En azt gondolom,csak ugy tudjatok megoldani.
Ha azt szeretned,hogy maradjon,akkor mondd meg neki.Nehogy kesobb band,hogy nem tetted meg!
Nyunyinak meg jobbulast!
Baratnod meg marha jo fej lehet,ha ilyen nehez helyzetben is atver...

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, nehéz lesz midnen lemaradást behoznom, de próbálkozom.

Esztora, nagyon sajnálom, h elköltözött R., de talán ez a 3 nap reményt adhat. Lehet, h úgy lesz, mint Pinkiné írta, h most döbben rá, mit jelentetek Ti neki. De az is lehet, h több időre van szüksége ahhoz, h elrendezze magában a dolgokat. Eddig hogy jöttetek ki a hullámvölgyekből? Hátha eszedbe jut vmi.
Ez nem tipp, mert úgyis te érzed, mi a legjobb, de vmiért nekem az ugrik be, h jó lenne, ha egy kicsit jobban tudna téged értékelni, és ehhez talán az lenne jó, ha nem fejeznéd ki annyira a ragaszkodásodat. De dühöt sem, hanem tárgyilagosan, amennyire lehet, kedvesen, de kicsit hidegebben viselkednél vele szemben. Persze csak ha nem nagyon megjátszás lenne, mert annak semmi értelme. Ha nő van a dologban, akkor ezzel elveszed a vonzerejét annak, h milyen izgalmas dolog és veszélyes a félrelépés, mert Te higgadt vagy és ez a Te erőd.
De hangsúlyozpom, Te tudod, ebből a pár sorból csak homályos megérzések lehetnek.
Amúgy nem emlékszem, h Ti összeházasodtatok? merthogy írtad, h neked több pénzed van, csak innen jutott eszembe. Persze akkor se muszáj közös kasszából élni.

Krisz, retttentően örülök, h elrendezted magadban a pici babácska elvesztését, és újult erővel várod a 3 hónapot. Csenge hogy viselte ezeket a napokat? Addig a 3 hónapig (már nem is annyi, hanem kevesebb, minden nappal...) kicsengézheted magad, utána úgyis kicsit más lesz megint midnen. Mert persze hamar megfogansz, ez nem kétséges!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: