Új privát üzeneted érkezett!

Vvviki, az öcsém barátnője mesélte, hogy itt van egy turi, ahol szín és méret és ruhatípus szerint vannak szétválogatva a gúnyák - tök könnyű kiigazodni, az áraik pedig a bányászpatkány sxgge alatt :D
Azt hiszem, ideje lesz ellátogatni :roll:
Ahol én edig voltam, ott mindig hatalmas fejetlenség tombolt, sose találtam semmit...

Busszal mennyi az út Pestre? Kibírható?

Kata, babám (szólíthatlak így? :twisted: :lol: ). Próbáltam kivenni a képet :oops: , de a lényeg, hogy egy vidáman ficánkoló miniember csücsül a pocidban! :D
Nagyon örülök, de nem lepett meg, mert én úgyis tudtam, hogy így lesz :wink:

Meli, arra gondoltam először, hogy Deni UFO... :oops: :lol:
Túl jó ahhoz, hogy igaz legyen :lol:
De aztán apa legjobb barátjának a kéthetes lánya is hasonlóan jól működik, és rá kellett jönnöm, a mi készülékünkben (gyerekünkben) van a hiba. Hát ilyen jutott :oops: :roll: :lol:

Ha még nincs elegetek a képekből, teszek fel párat, akinek viszont már sok belőlünk, lapozzoooooooon! :lol:

Maus betegen - szegényemnek ott virít a két lázrózsa a pofiján :(
(A gyerek személyiségi jogaira való tekintettel anya által cenzúrázva :lol: )
Kép

Maus a mózesben - utoljára, az egy dolog, hogy utálja, de ki is nőtte...
Kép

A nagyapával dumálnak
Kép

Katalógusnézegetés az öcsémmel
(Látjátok, milyen profin lapoz? :lol: )
Kép

Kép

Kép

Szerencsés csendes öt perc a játszószőnyegen - utána folytatódott az őrület... :twisted: :lol:
Kép

Tegnap este az erkélyen - hogy ez előbb nem jutott eszembe - lehet, hogy már korábban is csend lett volna...
Kép
Kép

Azt hiszem a felső szomszéd köcsög kutyáját fogom kinyírni.
Kint áll az erkélyükön a harmadikon, és a köcsög kis hangján ugat, ha elmegy egy kocsi az utcán - és forgalmas helyen lakunk.
Persze, hogy felébredt a gyerekem.
Na mentem, majd este jövök, és beszámolok, hogy életben van e még a hülye kutya :evil:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Lányok!!Búcsúzni jöttem!!!
Nagyon nehéz a téma,nem akarok senkivel sem nézeteltérést,sem veszekedést!
Élből van egy-két lány akiről tutira tudom,hogy most dörzsölik a tenyerüket,hogy HURRÁÁÁÁ!!!!!
Na!!Van nekem más dolgom is,hogy egész nap itt üljek a gép előtt!!
Majd néha benézek,meg ha olyan dolgok történnek Ádival,hogy pl.1 éves lett,stb.................,majd jövök dicsekedni!
Kicsit más irányt vett az életünk,ezért sem fogok majd jönni!
Vagyunk itt egy páran úgy anyukák,hogy nemtudunk sűrűn benézni!
Mindenesetre MINDENKINEK AKI BABÁT AKAR,annak kitartást,és sok szerencsét kivánok!!
ÚJ EMBEREK is jöhetnek,mert már igencsak kezd lapos lenni a topik!!
Van olyan emberke is akinek annyira TIPP-TOPP az élete,hogy az ő babája TÖKÉLETES!!Meg magával is annyira meg van elégedve,el van szállva,hogy az hihetetlen!!Pont erre nem vagyok kiváncsi!!Meg arra sem,hogy valaki ki pécéz magának valakit,és álnéven irogat az éppen aktuális valakinek szegény Vvvikinek!!Könyörgöm!!Ez a szegény csaj senkit nem bántott még sosem!!!Ő tökéletesen tud alkalmazkodni!Miért teszitek ezt vele!!Van tippem,hogy ki ez az emberke,és biztos vagyok benne,hogy KÖZÜLÜNK az valaki!!Jellemtelenség más álnéven bejelentkezni,és le"fikázni" valakit!!!
Na jól van,azthiszem egyenlőre ennyi!!
Van akikkel tartom majd a kapcsolatot,de nem mindenkivel!!
Akit érdekelek az tudja,hogy hol keressen!

Kép
bea27
 
 


Bea,
Ne csinald mar... :?
Szerintem sokan nagyon birjuk a buradat es kivancsiak vagyunk a velemenyedre. Persze meghallgatunk masokat is pl. Bloki, csak le se szarjuk :wink: Emiatt nem kell itthagyni a topikot!
Az hogy valaki tokeletes, hat Istenem, ha o igy erzi....van meg aki allandoan panaszkodik hogy semmi sem jon ossze (pl. en :roll: ) az talan jobb???
Persze a dontesedbe en szolhatok bele a legkevesbe, hiszen en sem vagyok valami aktiv tagja a topiknak, reszben azert mert a babas temakhoz nagyon nem tudok hozzaszolni, reszben meg azert mert napkozben nem tudok feljonni a babanetre :cry:
Azert gondold meg a dolgot, vannak itt aranyos emberek es szerintem erdemes koztunk maradni :P
Please, please, please....nem lepj ki!!!!

Kép
icus
 
 

 
 

A köcsög kutya még él :evil: , ahogy a gazdája is, akinek a csikkjeit a muskátlis cserepeimből szedem ki :evil: , és a gyerekeik is, akiknek a medencéjükből esténként az erkélykorláton keresztül kiöntött vizet a mi tujáink kapják :evil: , és akiknek a rajzaik és használt rágóik (!) a mi erkélyünkre szállingóznak alá :evil: :evil: :evil:
(Ja és a muki tök úgy néz ki, mint Dieter Bohlen - szójjon mán nekik valaki, hogy ez mán nem a nyócvanas évek :P (és hogy alattuk is laknak...))

Icus, hiszen neked tök jól összejött a szuper kinti munka!!! Mások fél év alatt sem találnak semmit! Önbizalom-növelő és optimizmus érlelő tanfolyamra kellene járnod! :wink: :D

De tényleg, hol vagytok csajok?! :shock:

Bea, értem és megértem :wink: Puszi

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!!!

Jó reggelt!!!!
Ági ne aggódj,nem ufo a gyerök,csak néha jól működik....mint pl.tegnap nem,mert pont vendégségben voltunk a barátainknál...hehe,jól megkapták szegények,most akarnak ők is babát....hát Dénes bemutatkozott:2x bekakilt,na de nem ám akárhogyan...kihányt mindent,majd újra enni akart és persze végig ölben volt el csak....hát ez van...kaptak egy kis kóstolót...

Szóval Bea,ne csak célozgass,mondd ki...de megnyugatatlak,az én fiam nem tökéletes...de engem nem érdekel,mert büszke vagyok rá és amikor jó baba,akkor szeretem ezt megosztani azokkal,akiket érdekel...hát úgy látom egyre kevesebben vannak már hála neked....úgyhogy legyél büszke csak magadra...Málna is miattad hagyott itt minket....

Ja és az én tökéletes fiamnak nemsokára talán meg kell műteni a lágyéksérvét,mert egyre gyakrabban kijön,ezért dörzsöld össze a tenyered,hogy másoknak is akadnak nehézségeik....

Kép Kép
meli1118
 
 


Úgy hogy lányok,hellóka!!!

Jó volt köztetek,de megyek én is!!!!

Ilyen köpönyegforgató,seggnyaló ember miatt szétzilálódott minden...de én még emlékszem,mikor minen nap 10x sms-zett velem és felhívott és azt faggatta tőlem,hogy én kit nem kedvelek it,mert ő:és sorolta....köztük azokat is,akikkel most jópofizik....szak hagyjuk.....

sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


bocs a helyesírásért,de Denivel felszerelt vagyok...

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Nagyon szomoru vagyok, h ez lett a topik sorsa :cry: :cry: :cry: Nem értem mire volt ez jó!!!! Lenne pár gondolatom, de ugy döntöttem, h nem fokozom a feszültséget.

Kép
Kép
mókuska
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szóra sem érdemes Melikém!!
Én léptem!!Te ne menj el maradj csak!!
Vannak akik birnak téged!!
Pont ezt a veszekedést akartam elkerülni!!
Málna????Ezt nemértem!!! :? De kideritem!!

Kép
bea27
 
 


sziasztok!

Na, örültem, hogy van mit olvasni :shock: :shock: :shock: erre már megint vitatkozunk :shock: :shock: :roll:

Na, ha undoknak is tartotok én is írok a témához :twisted: :twisted:
Én amikor indult a topic nagyon szerettem ide jönni, írni. Szerintem nagyon jó társaság alakult ki, és tényleg szinte mindannyian a kezdetektől együtt is vagyunk :D :D szerintem ez nagyon jó.
Igen tény amennyien vagyunk, annyi félék. Van aki őszintébb van aki kevésbé, de ez az élet....
Viszont én úgy gondolom fórumozni úgy érdemes, hogy az ember próbál témát indítani, ha kérdezik válaszol, ha szólnak hozzá reagál. Persze van, hogy kevés az idő az ember csak magáról, magukról szól, ez is teljesen megérthető.
Persze két blokk van, mert már vannak babások kinek kinnt, kinek bennt, de ez nem lenne probléma.

Tökéletes gyerek, igenis egy szülő szemében a sajátja az, és én egyetértek azzal, hogy mint szülő büszke is rá, és mindenre amit éppen csinál.

Szóval én nem hiszem, hogy bárkinek is ki kellene válni, egy házasságban is vannak nézeteltérések akkor pont egy ilyen helyen ne legyen. Csak ha van valakinek problémája ne célozgasson, hanem azt ha priviben is de közölje a másikkal, szerintem ez így korrekt :wink: :wink: és ne szítsuk már tovább itt a dolgokat.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

hát nem hittem volna, hogy erre jövök haza.

Mi történt lányok, mert visszaolvastam és itt a dolgok nagyrésze a háttérben zajlott...????

Rendben van egy páros, akik között ellentét van. De nem lehetne ezt másképpen megbeszélni vagy megoldani? Mindekinek segített az itteni támogatás és mindeki számíthatott erre a társaságra. Miért kell most szétszakítani?

Málna, Gabi, Icus hol vagytok :shock: ? Vélemény :roll: ?

Hoppá már kétszer itt jártál, de nem is szólsz hozzá? :shock: :shock: :?

Mi a helyzet? Bezárunk????

Amúgy jó volt a nyaralás. Mindenki csoki lett :lol:
A cisztám 10 x 6 cm-es, tehát csökkent. A baba feltolta a köldököm alá, így már nincsen annyira útban.

puszi
Vendég
 


Szia Gabi,

Ezt egyszerre írtuk.
Egyetértek, de ne priviben írja le, hanem ide mindeki elé.
Fel kell vállalni.

Bea
Engem például érdekelne, hogy miből hiszed, hogy közülünk bántja valaki Vvvikit? Kire gondoltál?
Vendég
 


Na a másik dolgot külön hozzászólásban :twisted: :twisted:

Tegnap végülis Eszterke megkapta az oltást ( 4 hónaposat)
a dr. nőnk szerint is valószínűleg sokat állt a vizelet, úgyhogy 2 hét múlva majd lemegyünk a laborba, és ott teszem fel a zacsit. Majd a babakocsiban és ölben ellesz addig amíg nem lesz pisi.

Hú tényleg mennyi helyen nem javasolják a Johnson's termékeket :shock: :shock: :shock: nálunk a kórházban is azt használták. Én már Adrikának is ezt használtam. Krisztikének Gabit, de valahogy a J. jobb :shock:

3 napja elkezdtük a hozzátáplálást :D :D :D annyira nézte a tesókat ahogy banánt ettek, és csak nyúlt érte :D :D :D
na de nagyon ügyesen eszik, ma már őszibarackkal kapta :wink: :wink:

Amúgy így 5 hónaposan 73 cm és 8640 g.
És ülünk, már nagyon szépen, és sokáig :wink: :wink: :wink: azóta a fekvés annyira nem is izgalmas :shock: :shock:

Na remélem később lesz mit olvasni :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziszi
Te legalább szuper hirekkel érkeztél! :lol: Látod, minden rendben lesz! Hamarosan félidőnél leszel :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziszi
örülök, hogy jól telt a nyaralás :D :D :D Na mesélj milyen a hattyú úszás :?: :D :D
Hú most látom a vonalzódon, hogy már a 16. héten tartasz :shock: mikor lesz az afp?
Cysta, tök jó, hogy megy össze :D :D reméljük pár hét és teljesen felszívódik :wink: :wink:
És mocorgást érzel már?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Ehhez én is csak ezt tudom mondani :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :?:

KépKép
takido
 
 


Priviben megirtam a Melikének!!!! :x

Kép
bea27
 
 


Gabi
érzem a mocorgást szombat óta. Elég aktív, de inkább dél körül és este. AFP 08.15-én lesz, eredmény 24-én. Közetkező héten pedig a genetikai UH a kórházban.

Hattyú-úszás:
Úszógumiban úgy úszik, hogy csak a kezével kicsiket csapkod a mellkasa előtt, mintha a hattyú lába lenne. :lol: :P

Nálunk is volt gomba a pelusos tájékon még a bölcsi idején. Akkor gyógyszertári popsikenőcsöt kaptunk, amibe valami gombaölő. Mondjuk én amúgyis gyógyszertárit használtam vagy sudocreme-t.
Nekünk a nagy melegben bepálott, mert ritkán tették tisztába :twisted: ....

Mókuska
Igen, a doki is azt mondta, hogy elsorvad pár hét alatt vagy a baba szétfocizza :wink:

Látom téged is kiakasztott a többi lány. Nekem sincs túl jó kedvem ettől. Lehet vége lesz itt a dolognak, elég nyögvenyelős....
Vendég
 


Sziasztok,

az én véleményem erről az egészről az, hogy nekem nem okoz problémát, ha valaki örül annak, ha a babája átalussza az éjszakát. Örülök neki. Nem keresek ellenségeket, és nem keresek félreérthető mondatokat, amib esetleg bele lehetne kötni. Nekem erre se energiám, se időm, hogy ilyenekkel foglalkozzak.

Qr..ra nem hiányzik, hogy veszekedést lássak, olvassak. Van mindenkinek saját kis élete, amikor tud (és akar!!) jön, és ennyi.

Nem szeretem az ellenségeskedést. Itt úgy gondolom, azért vagyunk, hogy egyméssal megosszuk az örömünket és a bánatunkat, drukkoljunk a többieknek, akik még nem babásak, hogy azok legyenek. Ennyi.

És Bea, ha már a véleményemet leírom, az egyáltalán nem jó, ha a másikra célozgatva írod, hogy vannak, akik nem szimpatikusak. Tök felesleges. Ezzel tényleg elindult egy lavina... (most gondolom, haragszol rám, amiért leírtam, de ez a véleményem.)

Szóval, ha már úgyis ilyen jó a hangulat, lehet engem (is) utálni. Max én sem jövövk többet, de ez tényleg szmorú, hogy eddig jutottunk...

Akor szeretné, ha mindenki leírná a véleményét!!
Mókuska, te is írd le!
Málna, gyere te is!! Ne tűnj el!

Ja, SZiszi, örülök, hogy a cisztád megy össze! Tegyél fel pocakfotót lécci, lécci, olyan kíváncsi vagyok már rá(d)!! De jó lehet a mocorgás!! Már én is nagyon várom!! :wink:
Ja, és lehet, hogy láttad, hogy itt vagyok, de általában egész nap be van kapcsolva a gépem, de nem ülök itt előtte mindig, csak néha jövök, frissítek. Most meg panírozok fél 11 óta, mivel ma én aok a kisebb (7 fős) családnak ebédet, mert anya Pesten van kórházban, isiásza van (ülőideg gyulladása), a tesómék meg építkeznek, így én vagyok az egyedüli szabad emberke, aki ráér főzni!

Plutó, nem semmi, hogy Esztike már üldögél!!! :shock:

Na, megyek folytatom az ebédet, majd jövök!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Bocsi,nem frissítettem,és csak most látom,hogy közben mások is érkeztek.

Anyusziszi!
Örülök,hogy ilyen jó hírekkel jöttél. :D :D
Teszel majd képet szép barna családodról?

Hoppá!
Gratulálok az izgő-mozgó babácskához.Mostmár élvezheted a várandósság minden egyes percét.Csodás időszak vár rád :D :D
Tényleg nagyon csini vagy :)

Málna!
BOLDOG SZÜLINAPOT MÁTÉNAK,ÉS BOLDOG NÉVNAPOT NEKED!!!!
bocsi,hogy így megkéstem
Ilyen bölcsis ágyat még nem is láttam,de jópofa :)

Icus!
Jó,hogy ilyen gyorsan sikerült állást találni :D Remélem jól érzed magad.

Bea!
Habár napi kapcsolatban vagyunk,nem szeretném,hogy elhagyd a topikot :!: :!: :!:

Mókuska!
Nem könnyű napok várnak rátok.Jól értettem,hogy te fogsz festeni? :roll: Ha igen,le a kalappal előtted.Lilivel gondolom úgy vagytok,hogy egyrészt jó,hogy így elvan a nagyiéknál,de valamilyen szinten rosszul is esik.

Vvviki!
Hogy telik a szabi?

Candi!
Drukkolok a 3-as hazatéréshez :D :!:

Meli!
Sajnálom a sérvet :( Tejcid még mindig sok van?

Kis_Plutó!
Ínyed javulgat?
Esztike szép nagy baba,és milyen ügyes. :P
Adrika neki a legszimpibb?Akkor ő nem tipikus lány fiúimádattal :)
Oltások ezennel letudva :wink: Mi is hasonló cipőben járunk,Gerda punikája is piros pöttyös lett nyaralás óta,lehet,hogy a strandon sikerült összeszednünk valamit :( :x Most körömvirág krémmel próbálkozom,remélem segít.
A vizelet vétellel kapcsolatban,a zacskóval igencsak meggyűlt a bajom,ezért új módszerhez folyamodtam,kicsomagoltam Gerdát,és egy üveggel felszerelkezve vártam,hogy pisiljen,kissé időigényes,plusz mióta forgolódik nem egyszerű,de a zacskónál még mindig jobb.

Muszkuru!
Mauska gyönyörű :D még mindig nehéz elhinni róla,hogy anyukáját kiakasztótó ordító egérré tud változni.Sajnálom,hogy visszajött az ölkutya szindróma :cry:
Köszönjük a képes beszámolót a taliról.Rólad,meg Vikiről is tehetnél ha van :lol:

Nektarin!
Gondolom nem bántad volna,ha a kőmüvesek időben odaérnek.Bár ilyen szerintem csak a mesében van,kivétel,ha rokon az illető(bár ez sem garancia)
Nem sok időd volt unatkozni a terhesség alatt,most viszont már próbálj pihenni,mert szülés után nem sok időd lesz rá. :wink:

Viki!
Ági kíváncsivá tett Levi elalvási szokásait illetően.Ha van időd leírhatnád,biztos másokat is érdekel :)

A nyaralásról,egy hetet voltunk Nagyatádon 9-en.Nagyon jól éreztük magunkat,Gerda is jól viselkedett,és nekem is sikerült feltöltődnöm kicsit.Minden nap strandoltunk(jó kis strandjuk van,nagy területen,sok fával,és kevés emberrel,ez a balcsi után fura volt,de tetszett)sokat sportoltunk,volt választási lehetőség bőven,strandröpi,ping-pong,teke,úszás,este meg nagy kártyapartik,meg activity,rég nevettem ennyit.Igazándiból csak alvásra jutott kevés idő,mert azt is eljátszottuk :D
Utána még lementünk pár napra Anyuékkal a telekre,itt is kellemesen telt az idő,bár Gerda néha nyüglődött.
Kérdeztétek páran,köszönjük már teljesen rendbejöttünk poci ügyileg,étvágyunk is van,viszont a súlynövekedése kissé lelassult.
Képeket mindjárt dobok fel a nyaralsáról.

KépKép
takido
 
 


Lányok!
Én most elköszönök, mert 1-re menetkésznek kell lenni, indulunk anyáékhoz (apa előbb hivott, h egy órával hamarabb jön haza, ciki lenne, ha nem lennék kész akkorra :oops: ).
Még pakololnom kell + megy a mosógép, szóval már nincs időm, h kifejtsem a véleményemet.
Vasárnap este v. hétfőn leszek ujra, és megigérem, h akkor irok bővebben!

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Hoppá!
Elfelejtettem az előbb,sajnálom Anyukádat,és mielőbbi gyógyulást kívánok neki.
Hogy bírod a "kis" családod etetését?Szagok nem zavarnak?

Anyusziszi!
Megkérdezitek majd,hogy milyen nemű lesz?

Az összezördüléssel kapcsolatban,én mindig és konfliktus kerülő voltam,nem bírom a veszekedést.Ettől függetlenül ha valaki nem szimpatizál a másikkal,szíve joga.Remélem ettől nem megy tönkre a topik.

KépKép
takido
 
 


Még csak annyit,hogy Kata!!Semmi probléma,hogy leirtad a véleményedet!!1-et is értek nagyjából veled!!Nem az a problémám,hogy átalussza az éjszakát a baba!!!
Azért én nem ilyen vagyok!!!
De én ezt a Melinek már megirtam priviben!
Innentől már ez itt a b.neten ebben a topikban már nem téma!!
De mostmár tényleg nemakarok ide irogatni!!
Nekem a lelki nyugalmam sokkal többet ér!!
Mostmár tényleg mindenkitől búcsúzom!
SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Köszönöm,hogy néhányan kiálltatok mellettem,nem értem,hogy azért ,mert a Bea nem kedvel engem,miért kell másoknak is utálniuk??Azokra gondolok,akik szerinte nem szimpatizálnak velem...

Írt nekem a kedveském egy privit,én ezt megosztom veletek,hogy láthassátok,milyen buta és banális dolog miatt nem szeret....és részletesen válaszolok is rá...így tényleg eldönthetitek,hogy jogosan keveri-e a szart körülöttem és célozgat folyton...

Feladó: bea27
Címzett: meli1118
Elküldve: 2007 Aug. 10 11:20
Téma: Na figyelj csak!! Üzenet idézése
Az már igaz,hogy belőled lett elegem!!De nem is igazán most!!Szarul estek dolgok!!Én megpróbáltam veled barátlkozni!!Lásd:bementem hozzád a kórházba egy ismeretlen lányhoz a gyerekemmel amikor bajban voltál!!Majd beleszakadtam,az akkor elég súlyos babámmal,de bementem!Mert szimpinek tüntél,és gondoltam miért ne látogassalak meg!!Na az ottani viselkedésed nem tetszett!!Egyszerüen..............!Szinte rá volt irva a homlokodra,hogy menj már innen,minek jöttél??Húzzál már!!!Na meg a búcsú???Odaintettél a fontos telefon hivásod közepette,és mentem is!!!Igy aztán tényleg jó volt téged megismerni!!Ha te igy szoktáél barátkozni,akkor nem irigyelem a barátaidat!! Confused
Aztán amikor újra bajban voltál a terhességeddel,akkor szintén próbálkoztam,mert nálunk úgy járja,hogy BAJBAN összetartanak a barátok.............!Arra sem méltattál,hogy felhivj,hogy mi történt veled!Pedig én olyan BARÁT vagyok,akire még az éjszaka közepén is lehet számitani!!Mindegy!!Ezt a barátságot te nem érdemled meg!!!!
Ez van!!!!
Az meg,hogy megkérdezlek,hogy kiről mi a véleményed,ne tévesszen meg!!Nem arról van szó,hogy akik neked nem szimpik,nekem sem!!!!Pont úgy vettem észre,hogy akiknek én vagyok szimpi azoknak te nem!!!Nemakarom élezni a helyzetet,de ez nem miattam alakult igy ki!!!!
Miattam meg ne menj el a topikból!!
Az meg eszedbe ne jusson,hogy a babádnak betegséget,meg rosszat kivánnék!!Mert akármilyen az anyja a baba nem felétlenül olyan!!Ebben az esetben a DÉNES nagyon édi!!!!!
Ezt kiirtam magamból,és nem a többieket tettem ki olyannnak,hogy mi épp veszexünk!!
Szal,maradj csak a b.neten!!Nekem már erre nincs időm!!Van más dolgom is!!A barátaim meg barátok maradnak!!!
Üdv.Bea

_________________

Kép Kép
meli1118
 
 


Na,amikor a 32.héten benn voltam a Máv-ban,akkor nagyon kedves volt tőled,hogy bejöttél,nagyon jólesett...az,hogy nem volt kirobbanóan jókedvem,az esetleg betudható annak,hogy véreztem és féltem,hogy elveszítem a babámat...
Amikor elköszöntem egy intéssel,mert telefonáltam,te akkor már 5 perce egy szülésznővel beszélgettél...ez meg olyan nevetséges,te tényleg ez alapján ítélsz meg egy embert???

Amikor szültem és nem reagáltam a hívásaidra az talán azért volt,mert egész nap fel-le futkostam a koraszülöttintenzív és a kórterem között...a saját anyámmal nem volt időm telefonálni...

Ennyi...nem tehetek róla,hogy nem vagyok neked szimpi és őszintém nem is érdekel...de az,hogy másokat is ellenem hangolsz,na az már bunkóság....

Kép Kép
meli1118
 
 


Na, én is elköszönök. Nekem most lett elég ebből.

Bocs.

Mindenkinek sok boldogságot, mielőbbi babásodást az erre vágyóknak és jó egészséget a babásoknak.

Sziasztok.
Vendég
 


Szia Sziszi!!!Sajnálom,hogy te is így érzel...nem hittem volna,hogy így összezavarodnak a dolgok...jó egészséget neked és a kicsikédnek..nagyon jó,hogy már mocorog!!!!!És a cysta állapota is jó,hogy nem romlott..szétfocizza :o

Dóri,van még tejem és már 26 l van lefagyasztva és nem kell senkinek :cry: be vagyok vizsgáltatva és itthon minden család,ahol kevés a tejci inkább a tápszert választja :cry: így tegnap a helyi újságban feladtam egy hirdetést..hátha.Szívem szakadna meg,ha ki kellene öntenem..

Gabi,de ügyes és erős Esztike!!!!!Lassan le kell ereszteni a kiságy alját...hááát Dénes is kinézi a dinnyét a számból...de ő még nem tudja szerintem,hogy az kaja,inkább csak kíváncsiskodik!!!

Ildiéknek jó pihenést!!!!!

Kata,sajnálom anyukádat!!!!

Ági,elhiszem,hogy nem jó a veszekedés és nem is hiszem,hogy én kezdtem...nem értem,hogy miért kell így leírni valakit azért,mert egy embernek nem szimpatikus...ez van

Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


Az igért képek,bocs hogy sok lett.

már menne egyedül is,tudok én kapaszkodni:
Kép

Alvás a strandon sátorban
Kép

alvás után egyedi fotelban
Kép

héé,nekem is osszatok lapot
Kép

melyik játékot is válasszam
Kép

felébresztettek,pedig még álmos vagyok
Kép

hogy mikkel etetnek engem
Kép


már olyan nagy vagyok,hogy etetőszékem is van
Kép

KépKép
takido
 
 


Amint látom nem a legjobbkor küldtem el őket :shock: :shock: :roll:

KépKép
takido
 
 


helló !

mi történt itt lányok ????
nem voltam két napig, most léptem be az ajtón, bekapcsoltam a gépet, ide jöttem először és teljesen kétségbeestem ! :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


gyorsan végigolvastam amit írtatok !
csajok, annyi baj és szomorúság van a világon, az emberek bántják egymást mindenhol, ez a topik itt nekem egy ilyen kis békés sziget volt
legalább mi itt ne bántsuk egymást !!!!!!
a világ egyik legszebb dolga köt össze bennünket - a gyermekvállalás, az ANYASÁG !!!
a babáknak Ti vagytok a minden !!! a példakép !

ugye az nem komoly, hogy KÖZÜLÜNK VALAKI írkált nekem Blöki és Bóbitácska álnéven ??? :roll: :roll:
mondjátok, hogy ez csak egy vicc !!! :x

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Ideírom mindenkinek nagy betűkkel, hogy a mi a nap híre :

SZISZI CISZTÁJA KISEBB LETT !!!

evvel kellene foglalkoznunk !! és örülni neki !!!!!

sosem voltam rosszindulatú, még a csírája sincs meg bennem, ezért lepett meg, a Blöki-Bóbitácska duó előadása !
én egyszerűen nem hiszem, hogy valaki KÖZÜLÜNK volt az !
ilyet csak egy gonosz, rosszindulatú, lelki nyomorék tesz !!!
és mi nem vagyunk azok !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Bea
én megkérthetlek rá, mivel engem érint a dolog a legjobban, hogy magyarázd el, honnan gondolod, hogy közülünk valaki az a két idióta ! :roll:

Musz
Eger-Budapest expressz járattal kb. 2 óra, a busz nem áll meg sehol, nem megy be Gyöngyösre sem, Ludasnál jön vissza az autópályáról
ez még nem olyan vészes, de ha talit szerveztek, felmegyek Pestre !
Maus nagyon profi lapozó, szinte falja az újságot. :lol: :lol:
az egyik barátnőm kisfia a reklámújságokra specializálta magát, de csakis az kellett neki, amit valaki éppen olvasott !
tombolt, hisztizett, aztán odaadták neki és megkezdődött a megsemmisítés ! :lol:
az apja egy darabig iratmegsemmisítő úrnak nevezte ! :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Dóri
nagyon klassz az "álmos" kép Gerdáról ! olyan képet vág, mint a felnőttek, ha még álmosak :lol:
mit játszottatok a kártyával ???
a párom megtanított pókerezni, és azóta együtt nézzük Korda Gyuriék műsorát :lol:
jól telik a szabi, hétfőn megyek dolgozni, így teljesen olyan érzésem van,mintha még iskolás lennék és most lenne vége a nyári szünetnek :roll:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Gabi
Esztike már ül - rohan az idő !!!

Sziszi
hatalmas gratula a ciszta kisebbé válásához ( hú,de hivatalos lett ! )
a babád majd ad a képére annak a nyavalyás cisztának !!!! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok jányok, a Babanet vezetőjeként véletlenül olvastam bele a topikotok uccsó időszakába... Előre is elnézéseteket kérem, hogy kívülállóként belekotyogok a beszélgetésbe, de van néhány szerintem általánosan érvényes gondolat, amit megosztanék veletek...
Őszintén sajnálom, hogy két ember vitája miatt elmérgesedett a hangulat ebben az igazán értékes közösségben. Fontos, hogy közösségről beszélhetünk és igazából azt sajnálom leginkább, hogy nem éltek a közösség erejével. Valóban vannak akik elfelejtik, hogy itt a Babaneten az egyik legfontosabb alapelvünk a mások véleményének tisztelete, méghozzá úgy, hogy nem erőszakoljuk rá másokra a saját világlátásunkat.
Persze az is igaz, hogy nem kötelező mindenkinek mindenkivel barátkozni, a markáns nézeteltéréseket viszont nem kötelező ráhúzni a közösség egészére, intrikákkal bonyolítani az egyébként is kusza viszonyokat.
Egy jó társaság, ha közösségként tud működni képes kell, hogy legyen a helyzet kezelésére. Távozni pedig nem a társaságnak kell a Fórumból, hanem azoknak akik az összeszokott csapat érdekei fölé helyezik szegényes lelki zűrjeiket...
Bízom abban, hogy megoldást találtok a gondokra! :)
Üdvözlettel,
apa
apa
 
 


lányok, mosogatás és vasalás közben megdolgoztattam az agysejtjeimet - rájuk fért :lol: - és arra jutottam, hogy szerintem ezeket a bonyodalmakat a Blöki és Bóbitácska nevű, erősen pszichológusra szoruló egyének indították el

nem szabad hagynunk, hogy ilyen alakok miatt szétzilálódjon a topikunk !!!!!!

Apa
lehet tenni valamit az ilyen topikozók ellen, mint Blöki és Bóbitácska ???
mármint akik csak azért vannak itt, főleg olvasó üzemmódban, hogy beszóljanak másoknak ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na, már megint itt vagyok
kétségbeesetten és szomorúan láttam, hogy Anyusziszi törölte magát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Bea, Meli sajnálom.

Bea!
Én nagyon sokat kaptam ettől a topiktól köszönet neked Bea többek között tőled. Köszi,hogy a közvetítőm voltál a kórházból.
Várjuk a jelentkezésed, s a beszámolókat ha ritkán jön az ember többek között én is mindig jó szívvel jövök kiváncsian,hogy mi van veletek. Bevallom, sokszor én is csak olvasok. Ha géphez jutok végre, akkor az első honlap amit megnézek a babanet.
Mint egy kis baráti társaság kivel mi a helyzet.
Annak én örülök,hogy vegyes a csapat.
Minden jót neked, visszavárunk.


Takido!
Jók a nyaralásos képek jó színed van.

Irigykedem a mini találkozóra,kár, hogy én röghöz kötött vagyok. Se autó a jogsi meg minek már nincs rutin.. Nagyon jók lettek a képek.

Musz!
Minden elismerésem a kitartásodhoz, s a türelmedhez. Nekem ha kicsit nyügös, akkor már van,hogy 10ig kell számolnom, főleg, úgyhogy van olyan éjszaka, hogy minden órában fel kel.

Meli!
Jó,hogy kikapcsolódsz egy kicsit a virágárulással. Ne menj el te se a topiktól. Jó olvasni az élménybeszámolóidat.

VVViki!
Remélem a letámadas gyermekben gazdag volt.

Mókuska!
Elcsodálkozom,hogy 4 évesen a kislányod már milyen önálló igazi kis hölgy.
büszke lehetsz rá. S a kisfiad is már kész legény.
Mi már tervezzük a családi házat. Nálatok nagy felújítás lesz?

Kis_plutó!
Kitartást a betegségekhez. Mindkettőtöknek jobbulást.
Nálunkis van kiütés ebbe a melegbe. Szellőztetem 10 15 percet minden pelus után jobban mondva egy textil pelenkát kötök körbe mint az őslakosoknak. Plusz neurmagon vagy valami ilyesmivel kenem. Nem semmi,hogy Esztike ül már ügyes baba. Mi gurulással minden hova eljutunk a kúszás csak hátra felé. A mászás alakul csak közel 10 kilóval nem olyan egyszerű.

Sziszi!
maradj velünk. Olyan jó lenne a te terhességedet is nyomon követni, mint második terhesség tapasztalt anyával.

Candi!
Kívánom én is a hármas visszatérést.

Málna!
Olyan szép nagy fiad van!
A dédi is milyen büszkén nézi.

Hoppá!
Örülök tök jó,hogy minden rendben veletek.
Várjuk az újabb képeket.

Nektarin!
Én javaslom neked a homeopátis készítményeket ami segít a vajúdánál a méhszáj tágulásnál nekem bejött. Sőt a gátseb gyógyulásnál s a méhösszhúzodásoknál is segítettek.

Zsizsik, Vikike? Régen voltatok.

Bocsi, ha valakit kihagytam.
puszi mindenkinek.
nika04
 
 


Csajok, itt aztan all a ball!!!! :shock:

Orultem hogy van mit visszaolvasni, de azert nem gondoltam volna hogy idaig fajulnak a dolgok :roll:

Meli, nem kellett volna bemasolnod Bea privi-jet, azert irta privibe csak neked, mert minket ebbol ki akart hagyni.....es mennyivel jobban ereznenk az info helyett :shock:
En nem allok egyikotoknek a partjan sem, amint mar megirtam az elozo hozzaszolasomba, nekem nincs problemam azzal hogy valaki leirja hogy mi mennyire jo, orulok neki hogy valaki ilyen pozitivan tud hozzaalni mindenhez :D

Musz, lehet hogy tenyleg beiratkozok valami onbizalomfejleszto tanfolyamra :wink:

Bea, en nagyon szeretem a hozzaszolasaidat es jo volt megismerni teged es allitom hogy tenyleg baratkozos vagy, nem ereztem magam kitaszitottnak amikor harmasba taliztunk. Remelem te sem erezted ugy hogy barmiben rosszul nyilvanultam meg feled.
Melinek lehet hogy olyan bajai voltak ami miatt nem tudott normalisan viselkedni....latnal engem amikor stresszes vagyok, nemhogy legyintek, hanem be is szolok mindenkinek (nem, kor es faji hozzatartozas figyelembevetele nelkul) :oops:

En azon a velemenyen vagyok, hogy ezt simitsatok el egymas kozott (ne masoljatok be ide a vitatkozasotokat) es orulnek ha tovabbra is mindketten topikoznatok itt, velunk :wink:
En nem fogom itthagyni a topikot, ez butasag lenne, nem hagyom hogy ket szemely ellenseges megnyilvanulasa miatt lassan-lassan elszallingozzanak az emberek :roll:

Sziszi,
Orulok hogy kisebb lett a ciszta es hogy jol sikerult a nyaralas.
Tomirol dobjal fel nehany kepet ha van :)

Gabi,
Le a kalappal Esztike elott, nagyon ugyes kiscsajszi....lassan arra kapjuk fel a fejunket hogy jar :wink:
Mi az a pisi zacsi??? Lemaradtam valamirol....
J&J-t en sohasem hasznaltam, de a Baba-sampont imadom. 3 evig hordtam a Baba sampont & balzsamot Budapestrol Londonba, nem is neztek hulyenek a lakotarsak :lol:

Hoppa,
Orulok hogy mar a 12 hetnel jartok :D
Bevallom hogy a multkori kepbol en nem lattam semmit, de remelem majd a kov.-t ki tudom elemezni :wink:
Mit fozol a nepes csaladodnak?
Anyudnak jobbulast!

Takido,
Jo hogy jottel, Gerda nagyon szep baba, es milyen jol birja a porgest.....en meg azt hittem hogy pici babas csaladoknak el van love a nyaralasuk :wink:
Az etetoszekes kep a kedvencem, nagyon ari :D

Musz,
Maus meg mindig a szepseglista topjan van, ha orokbe adnatok (csak azert mert sokat sir!!!) szolj! ATVESZEM! :D
Szomszedokat meg nyird ki!

Vviki,
Isten hozott ujra itt :wink:
Mit csinaltal Gyongyoson?

Malna, Candi ti hol vagytok?

Kép
icus
 
 


Sziszi,
Miert tuntel el??? Remelem visszajossz :shock:

Kép
icus
 
 


jó estét!

Sziszi
nagyon sajnálom, hogy így döntöttél, de megértem. Neked a nyugalom a legfontosabb :D :D
Azt is sajnálom én is, hogy a terhességedet nem fogjuk tudni nyomon követni :cry: :cry:

Takidó
nagyon jók a képek. Gerda igazi kis hölgy, olyan édes :wink: :wink:
Vizeletlevételről ezt a kivárós módszert nekem is javasolta a dr. nő, de azért az nem egyszerűannyira.

Icus
pisi-zacsi:tudod mit, lefotózom és úgy felteszem, mert így nehéz kimagyarázni.
Amúgy ragasztós, és fel kell ragasztani, és várni, hogy pisiljenek. Fiúknál nagyon könnyű, mert a fütyit bele kell csak lógatni a lyukba körben meg ugye szépen leragad, na de a lányoknál nehezebb felragasztani, főleg ha az a lányka úgy mocorog, mint az enyém :lol: :lol:

Puni- pirosság, kiütések. Hát ez a krém amit írt a bőrgyógyász szuper :D :D már el is múlt a pirosság, pedig nagyon csúnya szerintem gombás is volt. Olyan egybefüggő volt a pirosság. Oldalt meg pöttyös, amik szintén összeértek :cry:
Azt tudom, hogy a4 összetevőből 1 borax volt. Sajna a blokkot sem adták vissza a gyógyszertárban, mert ugye kikeverős volt, úgyhogy legközelebb is mehetek a bőrgyógyászatra íratni.
Ez egy nagyon jó állagú krém. A hűtőben tárolom, mert egyébként folyós lenne :wink: :wink: :wink:
Bőrgyógyász szerint 40 éve ez a legjobb kenőcs :wink: :wink:

Vvviki
szerintem ne foglalkozz ezekkel a beszólásokkal. Annyit nem ér :wink: :wink:

Rakok én is képeket, majd utána fényképezem a zacsit is :wink: :wink:
Kép most már így fürdünk
Kép egy ülős kép, bár nem a legjobb nézetből
Kép babakocsiban ülve

majd még jövök

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


helló !

tegnap Gyöngyösön késő délután hatalmas vihar volt, az erkélyről fényképeztem

[/img]

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


bocsi, kicsit bénáztam a képekkel !
a képet úgy nézzétek, hogy ahol most a kép tetején nem lehet csak szürkeséget látni, ott még házak és fák vannak ! :roll:
szegény kutyusunk retteg a villámlástól és a menydörgéstől, a viharok és a tűzijátékok alatt a fürdőszobában ül a kád mellett és fél szegény, anyumék nyugtatják :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


na rakok még friss képket :wink: :wink:
Kép olvasunk
Kép ülve
Kép szuper játék-dísztasak :twisted: :twisted:

és végül a zacsi :wink:
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Icus
én gyöngyösi jány :lol: vagyok, ott éltem 30 évig, 2005.áprilisában költöztem a páromhoz ide Egerbe
néha hazalátogatok a szüleimhez meg a tesómhoz, ráadásul a barátaim nagy része gyöngyösi, így egy ilyen gyöngyösi kiruccanás elég pörgős nekem :D 8)
megkérdezhetem, hogy Te hogy kerültél a "ködös Albionba" ?
az egyik legjobb barátom egy angol fiú, 13 éve ismerjük egymást, ő Southsea-ben lakik, ez Portsmouth egy városrésze, ha jól tudom

Gabi
nagyon jó hír, hogy Esztike kiütései eltűntek !!!!!!!!
már ül a kiscsaj !!! nemsokára mászni fog és feláll !!! akkor lesz még egy izgő-mozgó a családban ! :D
Adrika várja a sulit ?
a Tecsó tele van sulis cuccokkal, szegény gyerekek, már augusztus elején az suli kezdetével szembesülnek :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Gabi
most láttam a képeket Esztikéről, hogy ezek a csajok milyen műveltek lesznek ! Maus és Esztike is falja a betűket ! a két Esztike ! :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: