Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Kitty! Laptető!!!!!!!!!!!!!!

Kati! Biztos jót tett egy kis kikapcsolódás anyudéknál!! Gyere amint tudsz!!!
nócika
 
 


Nos ma nem voltatok túl sokan!!!!

Csucsu! Elérted a dokid?? MIben maradtatok???
nócika
 
 


Noci ma nem ertem ide...ez a cukorivas nem tett jot nekem mar utana meg nem is ettem gyomoregesem volt...hazajottem es tente volt...de a heten tuti jovok(most irnam hogy holnap de holnap babakocsinezobe megyek :roll: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Sziasztok :)

Kitty :D lehet, nem is számítasz rá, és baba lesz :wink: (a laptető miatt)

Kati :) várunk!!!

Zsu! Mégegyszer itt is gratulálok tiszta szívből! Gyere gyakrabban!

Nóci, én már majdnem írtam a hasmarassal kapcsolatban, hogy a hányás nem társul a fogzáshoz, úgyhogy tényleg vírus. Meg ha neked is volt...nem is lehet mindent a fogzásra fogni, már rájöttem...és Reginek hány van most?

Bri :) képet kérünk szépen a babakocsiról!!!!Rucik, kiságy, kelengye megvannak már?Vagy a babaszoba alakul?
Külön alszotok majd tőle, vagy egy szobában?

Nálunk cívódás van Marcival, olyan lett, mint ha egy kisördög belébújt volna. Olyan hisztiket levág, hogy tehetetlenül állok csak sokszor.Vagy a melegfrontot érzi, nem tudom, de ez már egyébként keményen a dackorszak kezdete.
Húúú, nemsokára első babázók! Kössétek fel a gatyát :lol:
Most meg véletlenül egy hirtelen mozdulattal egy kemény könyvvel úgy szemen vágott, hogy azt hittem abban a percben, hogy kifolyik a szemem.Már kezd is szépen belilulni a szemhéjam :roll:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Brid! Semmi gond én is csak most tudtam jönni, mert most végeztem!
Voltunk mancival Lidl-ben aztán megföztem vadast csináltam meg nagyon fincsi zöldséglevest! Már csak a mosogatás van hátra!! No meg persze mancikát is megetettem és most tentézik!!!
És ott hányszor szurtak meg?? Éhomi szurka is volt meg 90 perces is???

Többiek merre jártok????
nócika
 
 


Meli! Majdnem egyszerre írtunk!!
Nos igen nem lehet mindent a fogzásra fogni, de nem úgy hányt mint aki beteg, hanem mikor jól lakott akkor tök sokat ugrabugrált és olyan mintha attól hányt volna és ez 2 nap volt mindig ebéd után! Tehát ez nem utalt betegségre így! Mert 1 nap csak egyszer történt!
Amúgy csak 4 foga van még mindig lent 2 fennt 2!
És aztán tessék vigyázni a kemény dolgokkal!!!
nócika
 
 


Sziasztok!
Múlt héten voltunk uh-on. Volt egy 4 mm-es petezsák és benne egy 1.2 mmes szikhólyag. Íme:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És Bencus képek:
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Utólag én is nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Manót 28-án kapta le a hányós hasmenős, engem 30-án. Majd elkaptam apától a törokgyusziját is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsu!

Köszönjük a képeket! Remélem azért amikor csak tudsz és hozod az infot a kis pocaklakoról!!
Bencus meg tiszta anyukája! És milyen édesen mossa a fogacskáit mint az apukája!!!! Már olyan nagy ez a nagyfiú, hogy a háttérben lévő borotfát is megtanithatja kezelni az apucija!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És nagyon kis husis! Ezek szerint nem válogatós, hanem jó evő gyerköc!!!!

Brid! Bocsi, de nálunk mikor te írtál msn-re épp fürdetési időszak van! Sorry!!!! Azért, ha látsz nyugodtan írj rám!!!! Ha itt vagyok válaszolok!!! :wink:
nócika
 
 


Sziasztok!!

Már 2 napja nem járt erre senki! Én jöttem többször, de mivel nem írt senki így én sem! Újra jövök sokat és erre senki! Hát ez van! :?
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, Meli
köszi, de én most nem szeretném, ha babát hozna a laptető :oops: :roll:

Meli
Marci most van dackorszakban, nem? Állítólag ez ellen nem lehet tenni, csak túl kell élni...

Zsu
nagyon jók a képek! Bence nagyon nagy fiú már! Sokkal idősebbnek néz ki :shock:

Bri
hogy vagy?

Beze
ne tűnj el ám!!!

Én melóilag mostanra hoztam be a lemaradásom, elég húzós volt az elmúlt pár nap.
Párom vas. megy vissza :roll: , és csak febr. elején jön. Most megint hozzá kell szoknom az egyedülléthez :?
kitty22
 
 


Sziasztok.


Zsu: Édes a kis petezsákod:)
A nagyfiad pedig nagyon szép:)


Nócika: Látom valóban te tartottad a frontot itt.
Sana nekem nem sok időm van a munka után netezni na meg el is alszok korán.
Dokihoz pénteken azaz jövő pénteken megyek.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)
Én vagyok, de csak ilyenkor tudok max. fél órát netezni, meg késő este.marcitól egyszerűen lehetetlen, mert mostanában amikor a gép be volt kapcsolva, egyből telepedett volna ide, így amikor fent van, a gép ki van kapcsolva és azt kell mondani neki, hogy elromlott.

Zsu :) De édes Bencus!! Milyen kis husi :) Jó evő?
Gondolom, ti kislányra vágytok most, Csucsu, ti meg fiúra?
Bencus meddig szopizott?

Csucsu
:) vannak már tüneteid? Látom, az álomkór már megvan :wink:

Kitty :) igen, ez keményen a dackorszak :roll:
Használjátok még ki vasárnapig az együttlétet :)
Meddig fog még így dolgozni?Vagy ez végleges már?

Nóci
:) hogy vagytok?Regi?Írjál már! Látod, hogy sokan jöttünk :) Kellenek a tartalmas írományaid!!!! :wink:

Bri, Beze?
Beze, még nem is írtál a szülésről, ill. a császárról!

Kép
meli0805
 
 


Emlékeztek még a Krisztire? Már ő is bizti megszült, de elfelejtettem a nevét, az iwiwen pedig fent van.

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak vizsgaidőszak van :(

Boldog új évet mindenkinek!!! Babásoknak meg nagy gratula! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Kitty! Huhh vasárnap már minjá itt van! Szegénykém! De majd muszáj erős legyél legyetek!

Csucsu! Hát igen próbálom tartani, és most, hogy jötetek akkor így minjá más a felállás!
Álomkor az jóóóóóóóóóóóóóóó! Meddig fogsz dolgozni????

Meli! Tartalmas irományok???? Csak leírok egy két gondolatot!
És Marcibaba mit szokott csinálni a gép elött??
Kriszti Kriszti Kriszti!! :shock: :shock: :shock: :shock: Basszus, ha agyon üttök se jut szembe! Nem Ő volt Tündérke??? De lehet tévedek!

Zsani! Akkor tessék tanulni! És, hogy állsz a kivizsgálással???

Velünk semmi nem történt mondjuk voltunk ma délelött sétizni olyan nagyon szép idő van! És készülök sütni egy kis almás pitét! Holnap jönnek a lány keresztanjáék! Várom Őket!
Ja és megcsinálta mancika az első rosszaságát! Mármint az én hibám is volt! Imádjuk a ropit és mindig a tescoban veszünk olyan jó nagy csomit kibontva hagytam a földön és egyszercsak benézek mert marha nagyokat kacag és el nem tudtam képzelni milyen zacsival csörög! Nos az egész szoba tele ropiszálakkal és csak rötyög rajta, hogy szórodik ezer felé! Édes volt !!!

Amúgy úgye mint tudjátok még nem ül s nem mászik így állni se menni se megy még! Nos rájött, hogy milyen jól lehet haladnia hátán fekvekuszik vagy hogy is mondjam! egy pőillanat alatt átmegy a szoba egyik feléből a másikba! Szerintetek ez jó és innen jön a rendes kuszás mászás???? Én már totál a kétségbe esés határán vagyok!
nócika
 
 


Nóci :) A Kriszti valami olyan néven volt, hogy kriszti0412 vagy valami ilyesmi szám volt.Volt már 2 vagy 3 gyereke és babás volt.Tőle kaptam LH teszteket is.

Hát, úgy tudom, a kúszás már egy éves kor előtt megindul, de hát Regi le van maradva, nem? A kortársaitól.Mennyi idős most?Már másfél éves, nem? A dokik mit mondanak? Mennyi idő még, míg legalább felül?
Én olyant is hallottam, hogy valaki 2,5 évesen indult el.Jártok még fejlesztésre?
Van egy barátnőm anyuék falujában lakik, és az ő kisfia is oxigénhiányosan született.Dévény tornára jártak, és a kisfiú is másfél éves és most állt csak fel és indult el.
Gondolom az oxigénhiányosság súlyosságától is függ ez.

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Kitty, nem fogok, ígérem. :wink: Rendbe jött a kapcsolatotok?

Nóci, én is örülök, ha írsz, Regi tényleg nagyon édes lehetett. Meglátod, behozza a lemaradást idővel!

Meli, még meg se írtam, de ha megtörtént, bemásolom.
Marcinak puszi, neked kitartást!
Én emlékszem Krisztire, bőven előttem járt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.

Helyzet nálunk. Lányom kezd náthás lenni és ahogy lenni szokott én is :(

Nócika: Tartod a kapcsolatot még a Pendivel?
Hallottam róla valamit de nagyon rég dumáltam vele. Nem jár se ide se az anyatanyára már.:(
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Beze! Én már nagyon szeretném látni azt a behozást Regi részéről! Már írtó türelmetlen vagyok!!!
Nálatok mi ujság?? Lexikém hogy van?? És a kis herceg???

Csucsu! Sajnálom azt a fránya megfázást! Én már 2 hete küzdök vele! Bár már szinte csak a köhögés van! Mondjuk az nálam mindig olyan nehezen múlik el! Nektek meg jobbulást!
Pendivel ezer éve nem beszéltem! Sajna én hívtam kábé 1 éve akkor dumcsiztunk, de Ő nem válaszolt azaz Ő nem hívott egyszer se azóta! Innen is már egymillio éve kilépett azaz törölte az adatlapját! Bár szerintem azért néha néha beleolvas! Sürün eszembe szokott jutni! Pláne, hogy 2008 karácsonya után nálunk voltak egy éjszakát! És voltunk bolingozni is együtt! Nagyon jól éreztük magunkat! De ennyi volt! Nem is tudtam, hogy anyatanyázott! MIt halottál róla?? Ha gondolod priviben is írhatod! Nekem az uccsó infom róla, hogy a párjánál van a bibi és sajna azért nincs pocaklakó! Vagy lehet azóta már a jó isten rájuk kacsintott?? Én szívből kívánom nekik a boldogságot! Nagyon aranyos párocskák Ők! Én drukkolok nekik, ha már csak magamban is, de akkor is!

Én ma főztem bablevest meg sütöttem almás pitét! Most fogok menni ebédelni!
Aztán remélem 1 óra és itthon van apa mert asszem az Euro parkban van most az ABBA kiálítás és oda szeretnék elmenni vagy moziba! Szóval remélem siet haza! Meg lehet addig vasalok egy kicsit! Majd késöbb vissza nézek, hogy mi ujság!
Puszi addig is! :D
nócika
 
 


Nócika: Pendi már tanyára sem jár sajnos. Pedig szerettem nagyon.

Figyú most a kis hercegnőd mennyi idős?? Ha bármilyen helyzetváltoztatást tesz az jó. Most mindegy , hogy a hátán vagy hasán vagy hogy.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu!
Privi ment!
Mancika 12.-én lesz 18 hónapos!!
nócika
 
 


Szép estét nektek!

MOst jöttünk haza moziból! Nadddon jóóóóóóóóóóó volt! Megnéztük az Üvegtigris 3-at! Mindekinek csak ajánlani tudom!!!!

Nos most megyek! Jó éjt puszi!
nócika
 
 


Sziasztok.


Nócika: Én is megnézném az üvegtigrist. Aki látta az mind dicsérte.
Kicsi lányra ki vigyázott addig?
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu!
Akkor úgye milyen állat jó film?? Én sajna nagyon sokat beszélek csunyán és így engem nem zavart egy cseppet sem. Sőt! Szerintem ezek a magyar filmek olyan jók! nem tudom mások miért csak a halliwod-i filmeket szeretik! nem is tudják mi az az igazi jó!!! Sok amcsis filmek vetekedhetnek a magyar filmekkel!

Ja és ma kibujt a 4. fogunk! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kinek hogy telt a 7vége???
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, kivizsgálással semmi nincs, nem lehet tanulni is, meg doki után is rohangálni :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Sajnálom, hogy a két dolgot nem tudod össze egyeztetni! DE remélem azért hamarosan el jutsz dokkkerhoz!!!

Én ma nagyon készülök menni ceglédre! Még nem írattam át az asszony nevemre az adókártyám és szerintem jól meg is fognak büntetni! Aztán még a TB kártyám sincs meg csak a személyim van kész! Ha a tesom nem megy korán akkor elvisz, ha nem akkor ha meg gebedek is de muszály vonatozni! És a vonattal nem is lenne semmi baj, haq a babakocsit nem kéne fel és le emelgetnem! Mert azért azt nem olyan egyszerű, de ezt tán mindenki tudja és az emberek s3em olyan segítő készek! Na megyek megkérdem tesom mi van! Puszi
nócika
 
 


Még én is csak a személyit meg a jogsit cseréltettem ki :S

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na én meg is jártam! Vihettem volna két napi hideg élelmet! Azt hittem, hogy belegebedek! Basszus az a halálom, ha a van sorszámom elöttem 17-en a papir szerint ott ülünk x ideje belibben az ajton egy két ember és csak oda lépnek a pulthoz intézik a dolgukat! Utálom, hoigy olyan pofátlanok az emberek!
És a zért jó is volt a dologban nem kelett fizetnem semmit! Pedig én totál azt hittem!!!
nócika
 
 


Sziasztok! még új vagyok lehet pár kérdésem? :) 2hét mulva lesz a beültetésem.. elkezdhetem inni már royal jelly ampullát? beültetés után is lehet inni? Vitaminak Elevit, E-vitamin 100mg, C-vitamin 200mg szedek. elég ennyi vagy még valamit? köszi a választ :)
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok!

Meli
még márciusig így megy, aztán lehet, ősszel kezdődik az egész előlről (csak talán az két-három hónapig tart majd).
Kriszti nekem is csak úgy ugrott be, hogy írtad utána ki is ő. Nem tudom mi lehet vele, gondolom a három gyerek nagyon lefoglalja.

Nóci
ja, nehéz visszaállni megint az egyedüllétre, már úgy megszoktam hogy megint itthon van. Aztán most egy hónapig nem látom :(
Moziért irigyellek :)

Beze
most úgy néz ki, rendeződik a kapcsolat, de ez majd akkor dől el, ha visszaáll minden a régi kerékvágásba.

Csucsu
jobbulást mindkettőtöknek! Küldök pü-t!

Zsani
kitartást, sok vizsga van még?
Orvoshoz járással én is úgy vagyok mint te, csak én a munkával nem tudom összeegyeztetni :roll:

Én tegnap este óta ismét szingli :( Sz*r újra megszokni az egyedüllétet, de evvan...
kitty22
 
 


Nikebaba
üdv itt!
Nekem még nem volt beültetésem, ebben Bri a te embered :wink:
Viszont ennyi vitamin sztem bőven elég :wink:
kitty22
 
 


Szép estét nektek!

Kitty! Szegénykém! Ujra egyedül! De mire beleszoknál párocskád ujra itthon lesz és nagyon hamar elmegy majd az idő majd meglátod! Meg ugy is nagyrészt dodozol ahol Te mondtad, hogy naygszerű a társaság és ugy se sokat vagy otthon! Szal még jó, hogy nem féltelek!!!
Moziért lehet is irigykedni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
De a csajos estékért meg bulikért meg én irigykedem!!! 8) 8) 8) 8)

Nikebaba! Sajna a beültis dolgokban én sem vagyok járatos, de Bridget az valóban a Te embered ebben! Sajna Ő is sokmindent megjárt mire sikerült! De sikerült és ezt nem szabad feladni!!!
Ja és üdv köztünk!!!
nócika
 
 


Sziasztok! :)

Andi, még két vizsgám van, de az mindkettő nagyon húzós :( remélem, azért csak megjön vasárnapig, akkor február elején, amíg még nincs semmi, addig frankón meg tudnánk kezdeni a kissé keményebb menetet... :(

Nóci, micsináltál cegléden, azt nem is kérdeztem...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok! köszönöm lányok, kedvesek vagytok. :) ma elkezdtem inni a méhpempö ampullat.. uhh szörnyü az ize.. :( holnap gyümilével iszom hátha jobb. Szépnapot mindenkinek.. :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Szejjasztok!

Nikebaba! Nagyon sajnálom, hogy rossz az ize, de erre szokták mondani, hogy valamit valamiért! És ezt egyébként ki ajánlotta neked???
Meg mesélhetnél magadról kicsit, hogy jobban képpen legyünk rólad! Te könnyen visszaolvashtatsz, hogy udakolozz rólunk, de Te még csak nem rég regiztél és minket megöl a kiváncsiság!!!

Zsani! Szegénykém! 2 húzos vizsga! Drukkolok ám ezerrel!!
Amúgy néhány hszal fejjebb pont beszéltük, hogy készülök Ceglédre és azt is írtam, hogy miért! De szerintem most a sok tanulni való hatása alatt vagy! Ezért elmondom, hogy az adókártyámat írattam át az asszonynevemre!

Ma megyünk védőnénihez kérni hoemos bogyot mert csütin megkapja a drágám a 18 hós szurkát aztán valamit kéne főznöm ebédre! KÉREK ÖTLETET!!!!! Ja és megyünk ma a TB-hez a TB kártyám is átíratni! És ezt mind a délután folyamán! Jó napunk lesz nem mondom!
nócika
 
 


Jaaaaaaaaaaa... igen, kicsit szét vagyok szórva :D én azt hittem, h ceglédhez kellett az új adókártya :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Hát igen picit szét vagy csúszva!!! De elnézzük neked, mert most az agyad a vizsgákra kell ráállva legyen!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nócika
 
 


Szeva Mindenki! :D

Én is vagyok, de ugye mint mondottam már, én csak késő este meg ilyenkor tudok egy kicsit jönni, mert Marcit nem lehet máskülönben lerobbantani a gépről, így nincs bekapcsolva, csak ilyenkor.

Húúú, Nóci, nekem az asszonynevemen csak a személyim van, semmi másom.Már szóltak érte, de nem vészesen.Még a jogsimon is a régi van.Bár nekem a teljes lánynevem is megmaradt.Bár neked is, nem?
Most beszéltem apával, jön hazafelé és amikor hívtam, épp Monoron volt.Ott megy keresztül rajtatok minden másnap :wink: Elmennék egyszer vele hozzád, csak az a baj, hogy másnap tudna hazahozni csak.Bár, azt megoldanám vonattal.
Homeos bogyó mire kell az oltásnál?
Influ ellen oltatsz?
És többiek?

Szia Nike! Tényleg, írj magadról, szívesen látunk!!!

Zsani, ésaztán szünet lesz vizsgaügyben?

Én csajok a 34. napon vagyok, piri még nincs, de sajna a hőmet megnéztem reggel, és lecsúszott.Pedig reménykedtem, mert a derekam és a hasam úgy húz, de nem olyan mensisen.Tegnap nagyon szarul voltam, szédelgés, undor.Marcival ugyanez volt, nem tudtam álldogálni 5 percnél tovább.
Na mindegy, hazafelé apa hoz azért egy tesztet.

Kép
meli0805
 
 


Ja, Nike, felettünk valahol van egy topic, A LOMBIK, ott eléggé profik a lányok ezekben a kérdésekben.
Hol csinálják a beültit? És mi az ok, hogy miért kell?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok! Mi a Szegedi Kaaliba járuk... férjemnél kevés a spermiumszám nálam meg csak az egyik petevezetékem átjárhato.. már volt egy lombikom mult nyáron de sajnos nem sikerült.. :( most majd 26án lesz, van még 3fagyibaba... remélem mind felébred és mehet a pocakba :) Ezért örülök ennek az oldalnak hogy megtauláltam mert itt kérdezhetek meg lehet beszélgetni. Elözö lombiknál csak az Elevitet szedtem, ezért most kicsit több kicsit mást :) Meg új év új remény.. Méhpempö ampullárol a neten olvastam.. vastagitja a méhnyálkát.. és az egy jó dolog lenne :)

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok Csajok!

Kicsit eltűntem, Andris még szabin volt, most visszatértek a hétköznapok, de hiányzik nekem.
Az ünnepek jól teltek, bár Luca nehezen viselte a sok mászkálást, meg az átjáróházat!

Meli, Marci hiszije hogy áll?
Én emlékszem Krisztára, tényleg mi lehet vele?Nálam pár héttel idősebb terhessége volt.

Zsuzsi, még mi is ismerjük egymást, gartulálok a babához!Bencus édes nagyon!

Kati, hogy vagytok?

Kitty, akkor ezek szerint jól teltek együtt a napok!Kitartás!

Zsani, egy kalappal a vizsgákhoz!

Nócika, ezer meg egy éve nem voltam moziban.Drágállom, nem tagadom, inkább letöltöm!
Regi és ropi-tényleg édes lehetett.
Jártok még tornázni?Szerintem ő egy nagyon ügyes kis csajszi, és be fogja hozni a lemaradást!
Nekem csak a személyim meg a jogsim van átírva.

Beze, hogy telnek a napok a 2 picivel?Bár gondolom nem egyszerű.

Nikebaba drukk!

Puszi mindenkinek



Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Szép estét csajok!

Meli! Nem oltatok influ ellen, hanem ez a kötelező 18 hós jön most! És a mi dokinénik olyan, hogy ad 3x szem homesos bogyit, hogy ha valaki gyenge mondjuk belázasodna akkor ettől nem fog! Ez direkt piciknek való szurkára való! Hogy pontosan mi a neve nem tudom! De még fizetni sem kell érte! Olyan rendes! Apácska merre jár, hogy itt nálunk megy el?????
Sajnálom a hődet! DE mit is mondtunk régen?? Mig nincs piri addig van remény! Szal nem feladni oksi???

Nikebaba! örülök tiszta szívemből, hogy örülsz, hogy ránk találtál! Mi szivesen fogadunk itt mindenkit!
Mivel Szegedre jártok gondolom ott laktok a környéken! És ez a jó hozzá állás Új Évb Új Remények! Nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön!!! Mi mindig egyformán drukkolunk mindenkinek, hogy sikerüljön!! majd írok Bridnek, hogy jöjjön adjon neked a kérdéseidre választ mert Ő aztán nagyon jártas ezekben a dolgokban!!!

Dorka! Örülünk, hogy ujra jöttél! Legalábbis nekem nagyon hiányoztál! És Luca babáról ez a kép??!! Hát zabbantani való komolyan mondom!!!
És nagyon hamar vissza rázodtok majd a szürke 7köznapokba majd meglátod!!!
Mesélj miket csinál Luca baba?? Van még elég tejcsid?? nem hasfájos???
Regikével járunk még tornázi heti 2x 50perc!

Nálunk semmi extra nincs! Voltunk ma csavizni! Kettesben mancával!!!
nócika
 
 


Helló!
Olvasgatok, csak az írásig nem jutok el.
A Zolinak folyamatos erős hányingere van a szerdai kemo óta, és holnap jön a következő.
Ezért nem igen jó a kedvünk, mert mindenki ideges ettől, meg feszült.
Lilla nem volt bölcsiben, itthon tartottam, mert náthás lett és ott nem szívják az orrát. Talán csütörtökön viszem.

Ne haragudjatok, de most csak ennyi voltam.
Valamelyik este irok többet.

Puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szép estét lányok! Nócika köszönöm kedves vagy :) igen Szegedi vagyok már 3éve..amugy Pest..Dorka nagyon édes a manód :) Meli ohh milyen szép a kisfiad... :) Jó Éjt

Kép
nikebaba
Szeged
 
 


Kati! Sajnálom ezt a sok rossz dolgot ami veletek történik! A ygerekek mennyit éreznek tudnak ebből a szörnyüséges dologról??? Várunk ám nagyon, hogy írj nekünk! Plne a sok kedves szó amit szoktál írni az nagyon hiányzik!!!!! És tessék gyogyulni megfele minnél hamarabb!!!!

Nikebaba! Pest mint Budapest vagy Pest megye??? És hogy izlik az élet Szegeden???És mivel foglakozol???
nócika
 
 


Szijasztok!

Dorka, mennyire szép a jány, hallode :) mekkorát nőtt :)

Meli, hát mindenképpen, utána már szorgalmi időszak :D vagyis a laborok miatt persze nem, de mindegy, így jobb, mert ezekből félévközi jegyet kapunk, tehát nyáron arra sem kell készülni :)

Kati, őszintén sajnálom a férjedet, kívánom, hogy minél előbb javuljon az állapota és gyógyuljon meg!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nálatok is ilyen trogli egy idő van?? Itt rettenetes ami van! Esik és borús és ronda és szomorú és olyan semmihez se kedv idő van!
UUUUTÁLOM AZ ILYEN IDŐT!!!!
Gomdolom máshol se jobb a helyzet!

Valaki segítsen!! Mit fözzek ma?? Valami egyszerüt és a lehető leggyorsabbat!
Tegnap csak borsó levest főztem meg vettem a Lidl-ben kész ilyen alu tálcás lasagnét hát csajok ilyen rosszat még az életben nem ettem!! Jó napja lesz a kutyának! Pedig gusztinak guszti volt szó mi szó, de az íze??? Az valami förtelem!
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: