Új privát üzeneted érkezett!

Néztétek a képtárban a képeinket??? Csak mert senki nem reagált... :( Remélem nem fölöslegesen raktam fel.
Fényképeztem már a lakásról is, tenni fogok a napokban arról is képet.
És én is szeretnék ám nézegetni új képeket, úgyhogy ha tudtok, tegyetek újakat, oksi?
szerika
 
 


Pinkiné, sikerült döntened munka ügyben? Szopival kapcsolatban csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha pár csepp jön, akkor nem érdemes már erőltetni... szerintem... Nekem sose volt elég tejem, de amikor már tényleg csak 10 ml-t tudtam fejni, na akkor már semmi értelme nem volt tovább erőltetni.

Marietta, szerintem még várjatok a következő bébiprojekttel. Mert lehet, hogy most éppen elég gyorsan összejönne. Az orvosok is mondjuk legalább 1 évet javasolnak, mert addigra áll helyre a szervezet. Úgyis érezni fogod, hogy mikor kell belekezdeni, csak úgy van értelme, ha te is akarok szívvel-lélekkel.

Meri, jó lenne, ha tudnál jönni többet is és mesélnél Áronról.
szerika
 
 


Vicky, nagyon szépséges Levente. Olyan formás bébis arca van! Raksz az új hajadról képet?

Nán-dorka,te még jársz Doróval úszásra?

Arwen, nálatok megint nagy ünnepségek vannak? Névnapod hogy sikerült?
szerika
 
 

 
 

Krisz!

Tudom nem könnyű de próbálj nyugodt lenni. Szerintem semmi gond nincs és nem is lesz! :wink: Neked is Szerinek Is gyönyörű egészséges babátok lesz.

Szeri!

Hát még várunk a következő bébivel. De ugye mint írtam eléggé megkell gondolni mikor hogy stb.....
De még nem érzem úgy készen állnék rá.
Pinkiné!

Ezcsak az én véleményem magamból indulok ki.
Én tuti nem mennék vissza dolgozni. De ugye nem vagyunk egyformák. Én most ugy vagyok vele hogy minden pillanatot szeretnék kielvezni Flórával hogy olyan gyorsan eltelik ez az idő ami soha vissza nem hozható. És ugye ebben az időben olyan rohamosan fejlődnek hogy félnék lemaradnék valamiről.

Szopi:hmmm??? :roll: Hát nem tudom mit mondhatnék erre. Tényleg azt mondják minden cseppje aranyat ér. De ez így neked elég macerás lehet. Hát szerintem ezt is neked kell érezni.
Jó sokat segítettem mi??? :lol:

Arwen!

Meggyógyultatok már? Remélem már jobban van a kis családod.

Esztora!

Várunk a beszámolóval.

Nándorka!

Téged meg csak úgy várunk hogy gyere. :D

Amúgy gondolkoztam azon hogy miért tünhetett így el Fioona!
Tudom emlékszem hogy régen valaki berakott tőle egy levelet de azért olyan jó lenne ha néha csak 1-2 mondat erejéig jelentkezne.
Már azon is gondolkoztam hogy megbántottuk e valamivel de szerintem nem. :roll:

Ragota!

Drukkolok kistesóhoz. De te is igen intenziven szopiztatod még Csongit nem?

Képtár!

Én őszintén megmondom nem szoktam képeket felrakni. Mert még mikor jó multkor raktam fel senki meg nem nézte és ez nekem igen rosszul esett. :(

De Szeri akkor megyek és megkuksizom a képeidet!

Na tudtam írni. 8) A kiscsaj alszik. Ezért tudtam itt lenni. Igaz a mosogatnavaló rovására ment mert az bizon yhalomba áll. :lol:

Nanem baj. Ősztől lesz mosogatógépem. Ugyanis nagy lakásfelújításba kezdünk. Beépített szekrények, vadiúj konyha stb.........

Ja és mutizok valamit milyen nagy lányom van.




Ja és megevett tegnap 4 kanál alma-banánt ma meg 6-ot.
De ez is úgy megy hogy Ő nem hajlandó kinyitni a száját hogy belerakjam. Hanem van nála is 1 kanál és mikor azt akarja a szájába venni én akkor belerakom a kaját. És így akkor megeszi. Nem öklődik tőle. Azt hiszem kis léptekkel de haladunk.

Bár tudom hogy én vagyok extra lelkis. De én minde ilyet megkönnyezek. Az első lépés az elválás felé. :(
De tudom hogy ennek így kell lennie és nem is akadályozom benne,de azért megkönnyezek mindent.

Ja és képzeljétek tegnap reggelre kijött a 3-ik fogunk. Bal felső. :D

JA Pinkiné!

Gratula nektek is az első fogacskákhoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.09.20 13:25-kor.
csipcsab
 
 


sziasztok!

Köszönjük a bókokat :lol:

Krisz, nyugi, minden rendben lesz a bébikével! Egy kis progipótlás a barnázás miatt nem árthat, de minden okés lesz!!! :wink:

Szeri, Marietta, mindjárt megkuksizom a képtárat! Bevallom kicsit elmaradtam a nézegetéssel mostanában :oops: :oops: :oops:

Marietta, de édi Flóra a hintában! Nem egyszerű ez a 2. gyerek kérdés. Én nem akarok várni, de csupán azért mert szerintem nekünk se jönne hamar össze. Szexuális élet: hasonlóan állunk, mint ti, szóval így még ha akarna se jönne a tesó :roll:

Pinkiné, munka - hát nem egyszerű döntés...ha rugalmas a beosztás és heti 1-2nap, és Petire vigyáz Apa vagy Anyóspajti, és úgy érzed, jó kezekben van náluk, akkor vállald be! Főleg ha kell a pénz! Mondjuk akkor bebuknád a Gyed-et, ha jól tudom, vagy ha vállalkozó vagy, akkor nem? :roll:
Én nem mennék dolgozni, de mondjuk valami pár órás itthoni munkát talán be tudnék vállalni, ha nagyon kellene a pénz...

Esztora, sajnálom az esést :( azóta hogy vagy, doki látott?

Nekünk ma jött meg a Graco bébihintánk, végül ezt vettem, majd az Adamo-t talán nyárra a kertbe megveszem, bent nem nagyon férne az állványával együtt. Egyelőre nem nagyon tetszett Leventének, mondjuk fáradt volt már amúgy is, de nemigen nyugodott meg benne :roll:

Na fölkelt Manóm...ennyit a képnézegetésemről...mostanában 15 perceket alszik nappal :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Ja a hajam, hát annyira azért nem extrás, főleg most nem áll sehogy sem...be kellene szárítani, de kinek van arra ideje :roll: :oops:

Meri, nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!

Dorka, mi újság a tejtesósággal, amiről még régebben írtál?

Ragota, örülök, hogy Nimród ilyen jól vette az akadályt, stramm kis kölyök!

Mindenki másnak is pusszancs, tényleg megyek, mert mindjárt oáoá lesz :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok, igazán csak ezt az oldalt olvastma el, csak gyorsan azért akaroik írni.
Képtárba még én sem jutottam el, mert úőgy akartam "menni", h viszek is vmit, de épp ezért bocs. Mert közben baromi jó nézegetni a képeket, úgyhogy Marietta, kérlek, ne menjen el tőle a kedved. Kis gömbölyű Flórádat nagyon szívesen nézegetjük.
A hintás nagylány Flóra is csodaszép!

A helyzet az, h nekem most vmiért kevesebb időm van, mitn máskor. Úgy elröpül az idő 11-ig, amikor is elalszik Doró, aztán alig győzök enni, és mindjárt mehetek is a fiúért az oviba (1-kor). Onnantól meg nyilván vmelyikkel foglalkozni kell. De eddig is hasonló volt, nem tudom, miért keveslem most ezt. De a bvarátnőimnek is oylan nagyon nehezen jutok oda,h mailt írjak.
Mondjuk most majdnem 2 délelőttöm ment rá, hjellemzuést írtama fiamról az iskolába. Nem kellett volna vszínű ennyit piszmogni rajta, de nekem ennyi idő kellett, h váalszoljak olyasmi kérdésekre, h miylen a ygerek alaptermészete. Meg szószátyár is vagyok, mitn ez a bekezdés is mutatja... :D :lol:

Viki, épp gondoltam ma reggel szopi közben, h beszámolok tejteóságról, erre miylen ari vagy, meg is kérdezed. Hát, a babácska nem fogadta el, mert már 5 hós volt,é s megszoktaa tápszer ízét. Hát, ez van. Ha lenne valaki, akinek kell, szíveen adnék. Bár biztos egysezrűbb így, de jó érzés lenne adni is.

Nem tudom, írtam-e, de ennivaló Levente a képeken. Az az alvós!!!!!

Esztora, remélem, jól vagy!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Esztora! Üdv újra itthon! :lol: Jesszus, ezt a balesetet olvasva föl állt a szőr a karomon! :roll: :roll: Még szerencse, hogy nem lett komolyabb bajod! :wink: :wink:

Krisz, drukkolok hogy továbbra is ilyen jól viselje Csenge az esti szopi nélküliséget. :roll: A barnázás pedig egy kis utroval megtámogatva biztosan el fog múlni! A doki is mondta, hogy nem lát semmi olyat, ami miatt aggódni kéne! :wink:

Vicky, nagyon édes, formás baba Levente! :) Be lettem ám csapva, mert az ígérted, úgy veszel hintát, hogy eljöttök és kipróbáljátok a miénket :( :oops: :oops: Én meg már tisztára örültem, hogy látni foglak majd benneteket. :roll:

Arwen, Peti 2 éves korától menne bölcsibe, előtte semmiképpen nem szeretném. :roll: Az ajánlatuk később is áll, gondolom. Mondjuk abban sem vagyok biztos, hogy tényleg ezt csinálnám. Igazából úgy érzem, hogy túl sok a kérdőjel bennem. :roll: :roll: Ezért is nem tudok dönteni. :roll:
Egyébként a kérdés megoldódott, mert kiderült, hogy a heti 1 nap munka mellett még péntek esténként oktatásra kéne járni. Már pedig ezt nem tudom megoldani. Így nem megyek dolgozni. :?
A pénz miatt viszont jó lenne valamit találni. Tudjátok, hogy Apa október óta új helyen van. Viszont ott kevesebb a fizetése, amit eléggé megérzünk. :cry: Jó lenne, ha lenne egy kis utánpótlás. :roll:

Szeri, ne aggódj, biztosan csak a szalagok nyúlnak! :wink: Nem lesz semmi baj a babáddal! :wink: :wink:
Képtár: Én nézegetem a képeket, s szerintem reagálok is Rájuk. Ha mégsem, akkor bocsi.
Januárban én is raktam fel csomó képet, de nem válaszolt senki. :( De úgy voltam vele hogy biztosan elfoglaltak vagytok, azért nem. :roll:
Egyébként Balázs hatalmas nagy kópé :) S nagyon hasonlít Apukájára! Ja és a FP tanulókutyusért irígy, irígy. :wink: :wink: Ha Peti nagyobb lesz én is biztos vesz neki. Ha neki nem kell én tuti jókat fogok vele játszani. Nagyon bele vagyok zúgva :):):) :lol: :oops:

Marietta, nagyon édes Flóra a hintában :) 3. foghoz gratula! :) Szerintem nekünk is közel van már, mert Peti 3 napja időnként csak úgy eléggé felsír és nyűgös is lesz. De szerencsére az éjszakák egész tűrhetőek. :roll:
Alapjáraton egyet értek Veled azzal kapcsolatban, hogy minél többet vele kell lenni, nekem is ez a célom.
Pép evéshez nagy Gratula! :lol: :lol: Mondtuk mi, hogy előbb-utóbb elkezdi! :)
Én most Petinek a hétvégén gyümölcsrizst akarok csinálni. Vettem neki bio barna rizst, s valamelyik nap tízóraira kap egy keveset. Kíváncsi vagyok, hogy fog neki tetszeni. :roll:

Dorka, sajnálom hogy nem jött össze a tejtestvérség :( Szopizni nem volt hajlandó vagy a tejcsidet üvegből meginni?

Rajtam délelőtt kitört a nátha. Nem nagyon, csak érzem hogy itt kopog az ajtóban. :roll: Nyomatom a C vitamint, a mézet és az Oscillot. Remélem hatni fognak. :?

Szopi: Úgy látszik Peti magától megoldott a kérdést, mert ma idáig 3 etetésből egyszer sem volt hajlandó szopizni. :oops: Mondjuk ha megnyomom a cicimet alig jön belőle valami. Már csak éppen hogy csöpög. Pedig én nagyon szerettem összebújni a Petivel a szopihoz. Persze az üveges etetésnél is össze lehet, de azért a szopi az más. :oops:
Úgyhogy hogy nagy valószínűséggel már rendes fogamzásgátlót fogok felíratni a dokival.
Azért jó érzés, hogy - még ha kevés is volt a tejem - azért 8 hónapig mégis tudtam szoptatni Petit.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Na mi is megjártuk a dokit...
Egész nap görcsölgettem, délutánra meg jött a vér is... gyors dokit hívtam, megnézett és minden rendben. Vetélésre utaló jel nincs. Dobogott a kis szivecskéje, 27 mm-es és annyi idős, mint amennyinek a vonalzóm is mutatja.
Kaptam Duphastont. Ezzel kapcsban lenne kérdésem. Valaki szedte ezt a terhessége alatt???? Beszedtem egy szemet és azóta ismét vérzek. Ez normális???? Meddig normális a vérzés???
Most próbálok neten is utánaolvasni, mert én hülye nem kérdeztem meg a dokimat, hogy meddig normális a vérzés, meg hogy egyáltalán ez a gyógyszer majd mit okoz stb... Úgyhogy most ismét para vagyok ettől a rohadt vérzéstől!!!!
És... azért, hogy mégegy jóhírt is mondjak kaptam szuperjó fotót a kis bébinkről (nagyon fotogén, úgyhogy nagy valószínűséggel lány) :) Felrakom majd.

Addig is légyszi-légyszi, ha valaki tud segítsen már ezzel a Duphastonnal kapcsolatban, hogy mit okozhat, meddig normális a vérzés stb... Köösssszzziii
szerika
 
 


Szeri nekem rutascorbint és e vitamint kellett szedni mondjuk belőlem szó szerint dőlt a vér :roll:
erről a duphastonról nem tudok semmit.

Köszönöm a kedves szavakat!
voltam dokinál és elrepedt a porc meg a szallag is sérült.most a műtét elkerülése a cél.kaptam gyógyszert krémet meg porcosítót.be kell valljam piszok kemény néha mikor Nyunyi viszem a bölcsibe.aztán este meg iszonyat fáj már.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


ja és írassál szerintem magnézium citricit vagy mi a neve nagyon jó és ebben van a legtöbb magnézium.nekem mindig a nőgyógyim írta fel

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Szeri én az előzmények miatt a 12. hétig szedtem a duphastont. Attól nem vérezhetsz szerintem, ez sima progipótlás. Én legalábbis nem véreztem tőle, pont hogy ettől fog majd elmúlni a vérzés. Pihenj és adj neki egy kis időt!!!! Nehogy abbahagyd! Örülök, hogy a babóval minden okés, a fotót várjuk!
Megnéztem ám a képtárban Balázst, nagyon kis huncut, a mikulásos rucija különösen tetszik! Karácsonykor meg milyen kis elegáns volt :lol: Nagyon nagyfiú már! Mit szól a tesóhoz?

Pinkiné, végül nem oylat vettem, úgyhogy azért nem is mentünk. De majd talizunk hamarosan remélem! Megcsörgetlek majd, csak így, hogy Levi nappal nem alszik, pisilni is futólépésben tudok kiszökni :roll:

Dorka, köszönjük a dicséretet :lol: kis hurkagyurka :lol: Tejet lehet "csak úgy" is leadni, nem? Még fizetnek is érte, nem is keveset, azon nem gondolkodtál? Vagy annyi nincs?

Esztora, Nyunyi cipelésben nem tud valaki segíteni? Gondolom hamarabb javulna, ha tudnád pihentetni :roll:
Jól bírta nélküled egyébként?

Kép
vickybabe
 
 


Szeri! Elvileg a duphastonról ugyanazt írják mint az utróról, hogy terhességmegtartó tabletta. Neked milyen mennyiségű a vérzés?

Nekem még mindig nem múlt el, sőt barnáról átváltott pirosra. A mennyisége nincs akkora mint egy mensinél. Meg fájogat a hasam is.

Úgyhogy Szeri nem vagy egyedül a parázással. De neked már volt szívhang, meg nem látott a doki vetélésre utaló jelet, úgyhogy próbálj meg nem aggódni....

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Krisz,Szeri,
mennek ezerrel a babaragacsok!!!!!Elhiszem,hogy aggodtok,de minden rendben lesz!Amenniyt csak tudtok pihizzetek!(tudom,marha konnyu a gyerkoc mellett.....)
Nagyon gondolok Ratok!

Kepek:
en meg szoktam nezni a keptarat,most is megneztem Szeriek Balazsat,de ezek szerint akkora majom vagyok,hoyg elfelejtettem irni! :oops: Pedig nagyon tutik a kepek,es Balazs tenyleg total apaja:)Es a karacsonyi szerko nekem is bejott:)
Szoval en mindig megnezem,ha tesztek es ezutan is tegyetek (majd en is teszek :wink: ),csak szoljatok!!!Mert en amugy nem szoktam nezegetni,csak ha szoltok,hogy ujdonsag van!!!!

Marietta,
Florad de nagylany:)Edes bogar!Ja en is elolvadtam,amikor eloszor ult a jatszon hintaban:)))
Es orulok,hogy evett pepet,lassan majd belejon,hidd el,elobb utobb zabalni fogja a csirkeporit nokedlivel :lol: :lol: :lol:
Meggyogyultunk,koszi :lol:
Lakasfelujitas,wow!Az szupi lesz...utana...kozben nem,de tulelitek :wink: :lol:
Fioonan en is gondolkodtam mar...enm tudom elkepzelni miert...
En is irtam par honapja Totinak iwiwen,nem is valaszolt :(


Ragota,
ahogy Szeri is irta azert a 2keksszel messze vagytok a szeplotelen fogantatastol :lol: :lol: :lol: Mindegy,hogy valaki menniyt szexel,a lenyeg az idozitesen van,akar egy is eleg,mint tudjuk :wink:
De azert gyakoroljatok minel tobbet :wink:

Esztora,
jobbulast a labadnak,szegenykem!Kepzelem,hogy fajhat :shock:

Szeri,
nevnapomat megultuk,szuper volt :lol: :lol: :lol:
Fotot kerunk pocakmanorol!

Vicky,
kivancsi vagyok,hogy tetszik majd a hinta Levinek!
Azert megneznem a hajad :wink:

Nandorka,
elhiszem,hogy 2 gyerkoc mellett keves az idod,nem egyszeru osszehangolni eleve a teendoket,hat meg 2 gyerek kulonbozo igenyeit.Ugyi vagy,hidd el! :wink:
Vagy ha mar nagyon kikapcsolnal,akkor rendelj hamit(ne fozz) es pihizz,mig Doro is alszik. :wink:

Pinkine,
akkor ugy tunik a melo es a cicizes is megoldodott.
A melo ugyben:az lenne a legjobb,ha valami otthonrol vegezheto lenne,nem?
Nyomassal mindent,remelem meg idejeben elkaptad ezt a nathat!++

Kép

Kép
arwen07
 
 


Piciszerinek és Picikrisznek küldöm:

Kép

Csak növekedjetek, fejlődjetek, vigyázzatok Anyára, h ne kelljen izgulnia!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Szeri, nem tudok a Duphastoneról, de sztem hívd fel a dokidat, ha aggódsz. Ha nem bírná elviselni a váratlan hívásokat, kőművesnek ment volna. De komolyan: én bizony felhívnám. De biztos kell is egy idő, míg elmúlik a vérzés, drukkolunk, és rendben lesz minden!!!

Krisz, remélem, 2 hét múlva csupa jót mondanak. Addig meg szeretgesd őt, kényeztesd magatokat, amennyire lehet, meglásd, nem lesz semmi baj!

Esztora, ezer drukk!!! ++++++++++++++++++++++++++++++

Amúgy rájöttem: így esténként több időt töltök a férjemmel mostanában. Nem feltétlenül romantika, de akkor is ez jó, h emiatt van kevesebb időm írni. De azért majd igyekszem.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Jaj nagyon aranyosak vagytok, köszi, hogy ilyen sokan reagáltatok. Persze, majd felhívom a dokimat, ha már nagyon idegesítő a vérzés, meg a fájogatás, meg különben is rendes tényleg, nem veszi zaklatásnak. Csak ugye fölöslegesen mégsem akarom hívogatni.

Angyalkrisz, nekem nem is barnázott, hanem piros vér jött és jön már eleve. Most mondjam azt, hogy ne aggódj? Én is aggódok, mint állat. Ma reggel is mensisen fájt a hasam. De ahogy Vicky is mondta ez a gyógyszer pont azért van, hogy ezek a tünetek megszűnjenek, csakhogy mennyi időn belül normális? és honnan tudjam, hogy mikor nem normális? Merthogy nekem Balival nem volt ilyen gondom szerencsére, még barnázni se barnáztam sose.
A Duphaston ugyanaz, mint az Utró ezt én is olvastam, úgyhogy gyakorlatilag ugyanolyan tabit szedünk.
A vérzésem nem sok, annyi, hogy egy tisztasági betét elbírja, de azt beteríti.
Te Csengével meddig barnáztál a gyógyszer szedés után még?
Szerintem nálad se lesz gond, ez a gyógyszer segíteni fog, de addig megőszülünk... :roll:

Ha majd délben alszik Balázs, akkor írok többet is, meg rakok képet.
szerika
 
 


Szeri,
en is biztoan aggodnek!De tudod, a pozitiv gondolkodas mennyire fontos.Beszelj hozza,es minden okes lesz!Ahogy Te is,Krisz!!!
Es Szeri,hivd a dokid,h avan kerdesed,ketseged.O ezert van!!!!Es ez egyaltalan nem felesleges hivas!

Nandorka,
orulok,hogy jok az esteitek:)

En is kuldok babaragaszto kepet Krisznek,Szerinek:

Kép

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Szeri!

Én is szedtem duphastont. A csajok már mindent leírtak elöttem mire jó. Az hogy meg meddig normális mellette a vérzés azt sajna én se tudom. Tényleg a dokit kérdezd meg.

Amúgy azt mondják az utro annyival jobb(hüvelykúp) mert helyileg hat gyorsabban.

Jaj nagyon drukkolok Nektek hogy minden oké legyen!!!

Babaragacsok mennek!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Gyors felteszem a képet, aztán jövök majd hosszabban is:


Kép

Hát nem gyönyörű??? :lol: :lol: :D
szerika
 
 


Szeri!

Gyönyörűséges! Milyen szépen látszódik már mindene! :wink: :D

Köszi csajok a bíztatást és a drukkolást! Nagyon jól esik!

A helyzet változatlan nálam.... De próbálok pozitívan gondolkodni, hogy minden rendben lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Szeri! Nekem Csengével a legelején volt egy kis barnázás, de csak 1 napig tartott, nem is kaptam rá gyógyszert. Aztán a 14. héten nagyon erős vérzés volt, szinte menzi jellegű, akkor meg csak magnéziumot kaptam, meg szigorú fekvés... Akkor úgy volt hogy pár nap alatt elmúlt, utána pár napig nem volt, majd megint újrakezdődött. Majdnem egy hónap volt mire teljesen elmúlt.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Lányok nagyon köszi a bíztatást, meg a babaragacsot, hát most ránk fér Angyalkrisszel egy kis nyugtatás! És Arwen, Nán-dorka, köszi a külön képet, nagyon aranyosak vagytok!

Marietta, a mosogatógép Isten találmánya. Én ezt eddig nem is gondoltam volna, de nekem nagyon megsegíti a munkámat (főleg, hogy egyébként se szeretek mosogatni). Mikor kezditek a lakásfelújítást? Biztos szuper lesz!
Jut eszembe: mindjárt teszek is képeket a képtárba a lakásról, még hiányos lesz, de majd időközben pótolom a többit is.

Képtár: én szoktam nézegetni néha-néha a képeket és gyönyörködöm a bébijeinkben, viszont amikor legközelebb írok ide nektek, akkor elfelejtek említést tenni róla,merthogy szita az agyam és örülök, ha ide tudok írni és reagálni. Tök jó lenne, ha működne ez a képtárasdi, rakjatok képeket, légyszi. Én meg ígérem, hogy majd mindenki csemetéjéről írok pár sort. És bocsi Marietta, ha nem írtam, meg Pinkiné, de most a költözésre fogom, ugyanis nagyon keveset tudtam jönni az utóbbi pár hónapban. De igyekszem…
És köszi, hogy reagáltatok Bali fotóira. Legalább nem hiába raktam fel a képeket. És tényleg tiszta apukája. :lol:

Marietta, nagyon szépséges Flóra baba, igazi kiscsaj. Szeret hintázni? Bali imád!
És gratula a 3. foghoz! Atya ég! Mikor volt nekünk 3 fogunk? Balázs már a 17-et növeszti.

Nán-dorka, teljesen érthető, hogy két gyerek mellett neked még kevesebb az időd, mint, akinek egy gyereke van. Én nem is tudom, hogy fogom majd megoldani pl a hajmosást, vagy fogmosást :? nemhogy a netezést… Pedig kell a kikapcsolódás két gyerek mellett is…
És elnézzük neked, ha azért nem jössz, mert a családoddal, és főleg a férjeddel vagy. :lol:


Pinkiné,
FP kutyus nagyon jó, viszont, amikor az éjszaka kellős közepén megszólal, hogy: Ölelj meg! akkor valahogy nem tudom értékelni. És már olyan is volt, hogy elkezdett énekelni, majd amikor befejezte szintén mondta 1 perc múlva, hogy Ölelj meg! Szerencsére Bali nem ébredt fel rá. Nagyon érzékeny amúgy a kutyus, szerintem valahogy elmozdulhatott, na azóta éjszakára mindig kikapcsolom.

Esztora, nem is emlékszem, hogy te olyan sokat véreztél. Gondolom tök para voltál te is. A magnézium mire jó? Lehet, hogy hiányom van belőle? Majd mondom a dokimnak.
Extragyógyulást kívánok a lábadnak!

Vicky, én is úgy gondolom, hogy majd a vérzésnek el kell múlnia, mert azért kaptam ezt a gyógyszert. Hát majd meglátjuk. Mindenesetre már az is bíztató, hogy nem ömlik legalább belőlem.
Balázs még nem fogja fel a kistesót. Mindig mutogatom neki, hogy a pocimban van egy baba, aki az ő kistesója, de nem vesz róla tudomást. Illetve azt látom a szemeiben, hogy érti, amit mondok, de nem akar tudni róla.

Angyalkrisz, akkor te már átéltél Csengénél hasonlót, tehát nyugodt lehetsz, hogy nem lesz semmi gond. Én csak azért vagyok ideges, mert nálam ilyen nem volt korábban. Az biztos, hogy nehezebb pihenni, ha van már egy gyerek, de most én is próbálok erre odafigyelni és minél kevesebbet talpon lenni és kevesebbet csinálni. TE is tedd ezt. Én pl. lefeküdtem ma is Bali ágyára miközben ő eljátszogatott a szobában. Ezt nem lehet másképp, mert így legalább mindent megteszünk, hogy megmaradjon a babócánk. Szorítok neked is nagyon-nagyon!
Nekem is két hét múlva kell mennem ismét dokihoz.

Na megyek, megpróbálok képeket rakni a képtárba, remélem még lesz rá időm.
szerika
 
 


RAKTAM FEL LAKÁSOS KÉPEKET A KÉPTÁRBA (a Balázs menüben vannak - mivel nem tudok sajna külön menüt csinálni).

Fioonán én is gondolkoztam már, hogy vajon miért tünhetett annyira el... lehet haragszik ránk, vagy valakire??? de miért?
:roll: Az iwiwre szokott felmenni... :roll:
szerika
 
 


Szeri,
megneztem a kepeket!!!!!!!!!!!
Szuper a lakas! :lol: :lol: Nagyon-nagyon szep minden!
A furdok mar a latvanyterven (amit anno atkuldtel) is kiralyul neztek ki,de igy eloben,wow!Es a konyha is nagyon tetszik!
Kepzelem,menniyre elvezitek!!!!!!!!!
Varjuk a tovabbi kepeket!!!!! :wink:
Es a picibabad pedig gyonyoruuuuuuuuuu!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen, köszi szépen. Tényleg szeretünk itt lakni, a mi ízlésünknek megfelelően lett megcsinálva, naná, hogy élvezzük!!!!
Még nincs fotó a hálóról, a gyerekszobáról, a nappaliról és az előszobáról. Ezeket majd pótolom.
szerika
 
 


Szeri, gyönyörű a kis Pocaklakód!!!
Miközben továbbra is biztatlak, h csak csörgesd meg a dokit, h ugye így rendben van, emlékeztetlek arra, h milyen sokan gyakorlatilag szabályosan mensiznek az első pár hónapban. Szóval az nem feltétlenül baj jele, csak a biztonság kedvéért nyilván odafigyelnek az orvosok.

Krisz, biztos most is úgy lesz, mint Csngével, lehet, h a Te szervezeted így reagálja le a változást, ami végbemegy bent.

Szóval, lányok, csak pozitívan, amennyire sikerül. De a babáitok meg úgyis tudják, mennyire szeretitek őket, és higgyétek el, ez rengeget erőt ad nekik.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Lányok! Én valamennyire megnyugodtam már, mert vérzés nincs, barna sincs, egy pici mensis fájás néha-néha van még, de nem vészes. Reméljük rendbehoz ez a gyógyi.

Angyalkrisz, remélem nálad is minden oké, és már te sem vérzel. A hasad fáj még? Mennek a drukkjaim, szerintem minden rendben lesz!!!!
szerika
 
 


Szeri! Nekem még sajnos van vérzés :( , hasfájás már nincs. De jó neked, hogy már elmúlt!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Szeri, örülök, hogy elmúlt a vérzés! A bébike gyönyörűséges, nagyon jó ez a kép!!!!!!!!!!! A lakásotokat is megnéztem, nagyon szupi, gyönyörű a konyha és a fürdőtök is!!!!!!

Krisz, drukkolok, hogy gyorsan elmúljon a vérzés! A dokival azóta nem beszéltél??

Teszek majd pár képet a képtárba, szólok, ha megvan :wink: :D

Kép
vickybabe
 
 


sziasztok!

nálunk itt olyan szürke, rosszkedvű, fáradt a világ, benne én is.
ugye nem mindenütt?

Angyalka: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++

remélem, joibban vagytok!

csak egy kezem van, másikban dorő, pá!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!


Nálunk is szürke a hangulat Nán-dorka :( Én egész nap pihenek, már amennyire Balázs hagy.

Angyalkrisz, te hogy vagy? Én is elkezdtem ismét barnázni. Nem vészes, elég még a tisztasági, de akkoris... és még fájogat is néha a hasam.

Na megyek, palacsintát sütök éppen, hátha az feldobja egy kicsit a hangulatomat...
szerika
 
 


Te jó ég! Eltűnt a második vonalzóm! Remélem ez nem valami rossz jel :(
szerika
 
 


Közben ismét visszajött... na azért!!!
szerika
 
 


Töltöttem fel pár képet a képtárba, a teljesség igénye nélkül :wink: látszik valamennyire az új hajam is :wink:
Nálunk szép idő lenne, de iszonyat erős szél fúj... :?

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Jelentem egyre jobb a lábam!!
tegnap 2 órás Neoton koncertet ugráltam végig :lol:
annyira jó volt a hangulat, a társaság akivel mentem (Ricsi dolgozott)
kellemesen elzsibbadtam a "jégertől" 8)
aztán élmény volt ebben a szélben és esőben hazajönni.

Nyunyi is náthás (meglátszik hogy 1 hétig nem kapta a vitaminját mert az apja elfelejtette felvinni neki)
pedig most kapott egy full extrás bringát R. bátyjáéktól.még napfénytető és esővédő is van hozzá:
http://www.berchet.hu/pics/sb_414006_n.jpg

akormányt és a pedált fixálni lehet meg a távolságát is állítani.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Megnéztem én is a képeket!
Vicky nálad csak 1et látok Leventéről.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora, örülök, hogy javulsz! A járgány szuper! A képeket megcsináltam rendesen, nem voltak berakva az albumba, most már elvileg ott van mind :wink: :lol:
Voltunk délután motorozni, szuper volt 8) nagyiék vigyáztak Levusra 8)

Kép
vickybabe
 
 


Szeri!

megnéztem a képeket. Nagyon szupi lett a lakásotok.
Hát mi októberbe újítanánk fel a lakást. A mi szánk íze szerint csinálnánk meg mégjobban. Pl: a fürdőbe zuhanyzó van-oda kádat tennénk. Az előszobába nagyszobába beépített szekrényeket. a konyába vadi új konyhabútort beépített gépekkel.
Viszont ez a lakás 1,5 szobás és rájöttünk hogy nem elég már gyerekkel. íg most variálunk hogy nagyobbat kéne venni.
Úgy néz ki hogy a héten meg is hírdetjük de nemsok reményt fűzünkhozzá a válság miatt. Eléggé áll az ingatlanpiac.

Vicky!

Titeket is megnéztelek nagyon szép család vagytok. Levente meg kis gyönyörűség. :wink:
csipcsab
 
 


Vicky így már látom és gyönyörű!!!

Szeri nagyon jó lett a lakás,konyhában nem értettem miért van annyi kis fiók rózsaszín fogantyúval :lol: aztán rájöttem hogy ásványvízek :wink:
a magnézium a görcsök ellen jó.

Akrisz anno én is több napig véreztem majd pedig hetekig barnáztam.
szorítok nektek is!!!

felújítás én is a nyárra festést gondoltam aztán rájöttem hogy jővőre Nyunyinak szobát szeretnék kialakítani tehát addig nem érdemes
(aztán ahogy a dolgok állnak lehet ketten maradunk Nyunyival és akkor nem tudom adnak-e szocpolt egyedül állóknak :roll: )
addig is a héten játéktartót akarok venni az ikeában elegem van a dobozokból!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Tovabbra is irto sokat gondolok Ratok,Krisz,Szeri,minden okes lesz!!!++++

Vicky,
megneztem a kepeket!Levi nagyon szeeeep!Olyan kis helyes,es milyen "nagy" mar!:)
Nekem a csaladi kepeitek tetszenek nagyon szepek vagytok!Egyenpolo apaval,mi?:)
A hajad tok jooooo lett!Es szerintem irto csini vagy,nehogy nekem problemazz az alakoddal,nagyon-nagyon jol nezel ki!!!
Orulok,hogy kikapcsolodtatok es motoroztatok:))))Gondolom,hogy jol esett!!!!

Esztora,
Nyunyi bringaja szuper!!!!!
Orulok,hogy a labad jobban van!
Micsodaa??? :shock: Jol ertem?Lehet,hogy ketten maradtok?Paroddal nem mennek jol a dolgok?Ne mar:( Mi tortent?

Marietta,
hat igen,ebben igazatok van,hogyha ugyis kicsi (lesz) a lakas,akkor kar beleolni penzt.
Sajnos az ingatlanpiac all,de majd mazlitok lesz!!!++
Ugyhogy hajra,drukkolok!!!++

Atesz nehezen keveredik ki a kohogesbol,nathabol..en meg varom a tavaszt mar vegre...!!!

Orsiekkal vajon mi lehet?Remelem jol alakultak a dolgai a sracokkal.

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Szeri, örülök hogy a doki mindent rendben talált. :) :wink: A babád pedig nagyon gyönyörű! :) Olyan kis formás, már látszik mindene. :)
A lakás pedig nagyon szuper, irígy, irígy! :):) A fürdőszobába vagyok menthetetlenül beleszeretve! :lol:

Babaragacsok mennek ezerrel Neked és Krisznek is!!! :lol: :lol: :lol:

Esztora, nagyon sajnálom hogy ilyen csúnya vége lett az esésnek. :( Gyors gyógyulást a lábacskádnak! :wink: :wink:
Egyedül?????!!!!!! :shock: :shock: Mi történt?

Vicky, nagyon szuperek a képek! :) Az egyencucc nagyon édes! :) Az alakod miatt pedig tényleg ne aggódj, tényleg nagyon jól nézel ki! Levente pedig nagyon-nagyon édes! :):)

Esztora, Nyunyinak gyors gyógyulást! :) A járgány pedig nagyon szuper, biztosan nagyon fogja élvezni! :)

Marietta, hát nem egyszerű most az ingatlan piac. De reméljük, hogy sikerülni fog, s akkor az új lakásba már 4-en is simán elfértek majd :) Ha meg mégis maradtok, felújításhoz drukk! :wink: :wink:

Én már jobban, kikeveredtem a náthából. De volt pár kellemetlen napom. Aztán szombat du.-ra Petinek is elkezdett folyni az orra, nyomtuk a Cebiont, s mára már neki sem folyik. Remélem ma éjjel jobban fog már aludni.
Mostanában az az új "szokása", hogy miután leraktuk aludni, többször is nagyon keservesen felsír. :( Aztán van 2-3 óra csönd, éjjel 1-2 körül aztán megint felsír, majd utána reggel 1/4-1/2 7-ig alszik. Fogalmam sincs, mi baja lehet. :( De úgy sajnáljuk Apával, mert annyira keservesen sír, csak úgy potyognak a könnyei. :( Most vannak jövőben a fölső fogai. Ennyire fájna neki? :roll: :roll:

A melóban új lehetőség jött, Apa munkahelye ajánlott egy jó lehetőséget, a héten talán be is megyek megbeszélni a dolgokat, aztán belevágok. :)

Lányok, én ma teljesen kiakadtam egy barátnőmön. Van egy 4 hónapos kislánya. Vegyes táplálású a baba, anyatejet és tápszert kap. Múltkor beszéltünk telefonon, s mondta hogy el akarja kezdeni a hozzátáplálást. Mondtam, hogy én a helyében még várnék, tök felesleges, a tápszerben-anyatejben benne van minden amire szüksége van a csöppségnek. Meg a gyerekorvosok sem ajánlják fél éves kor előtt.
Erre ma beszéltünk megint, s mondta hogy adott ma a kicsinek krumpli-sárgarépa pürét, de nem nagyon ízlett neki így rakott bele mézet!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Kérdeztem, hogy ki mondta hogy adhat neki??? Erre a válasz: Hát a Gizi néni, anyukája barátnője. :shock: :shock: :shock: Mondtam hogy nem kaphat, ne adjon neki, mert botulizmust kaphat a gyerek, meg allergiát s a kórházban köthet ki. Erre kifejtette, hogy ezzel a kijelentéssel most megijesztettem. :evil:
Annyira kiakadtam a könnyelműségén, legszívesebben eüvöltöttem volna a fejét, hogy hogy kezdhet bele valamibe, aminek nem jár utána? Miért nem kérdezi meg a védőnőt vagy a gyerekorvost? Mire való az internet? Ha már ott körbenéz, láthatja hogy mit ehet és mit nem. Nagyon remélem, hogy nem lesz baja a kicsinek. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Orsira én is kíváncsi lennék.

Arwen!

Úgy legyen hogy szerencsénk lesz.

Esztora!

Most meglepődtem. Mi a baj ha nem vagyok túl indriszkét.
Szorítok hogy ne úgy legyen. :wink:
csipcsab
 
 


Pinkiné!

Most ilyen vagyok a barátnőd miatt. :evil: :evil: :evil:

Én alapból azt nem értem ha van valakinek teje,akkor minek olyan hamar elkezdeni a hozzátáplálást???
Hisz még anyatejet kap a baba az ugye x ideig történik. Aztán meg egész életébe ehet össze vissza minden hülyeséget. Annyi idejük lesz rá.

Bocsi ez csak az én véleményem és tudom nem vagyunk egyformák.
De én nagyon anyatej párti vagyok. Hisz azzal a lehető legjobbat kapja a gyerek.
csipcsab
 
 


Sziasztok!


Én még mindig fájogatok. Néha-néha bele-belegörcsölget. Nagyon várom már a hétfőt, akkor kell mennem ismét vizsgálatra. Szívem szerint minden nap megnézetném magam, talán akkor lennék nyugodt. :roll: Magnéziumot majd íratok hétfőn. Bár úgyis írna az orvos, ha mondom neki, hogy görcsölgetek.

Angyalkrisz, veled mi zu??? Nagyon eltűntél, remélem nincs semmi komoly…

Köszi a lakásdícséreteket. A fürdőszoba nekem is a kedvencem. Na meg az egész lakás. :lol: Balázs szobájába is bele vagyok zúgva. Még hiányzik a szekrénye elejéről 4 ajtó, a héten érkezik, ha minden igaz, akkor utána lefotózom.

Ma kapta a pneumo 2. oltást. Remélem jól átvészeljük. Legutóbb még le is betegedett tőle. :(

Ti beadatjátok/beadattátok a bárányhimlő ellenit? Én most ezen még gondolkozok… Nem vagyok szuripárti, de ezt még lehet beadatom neki. Ha el is kapja, akkor is gyengébb a lefolyása, mint normál esetben…

Marietta, szerintem is próbálkozzatok az eladással, ha kicsinek gondoljátok a lakást. Kár beleölni pénzt a lakásba, ha egyébként is előbb-utóbb eladnátok. A barátnőmék is tök gyorsan eladták most a kis lakásukat. És hitelt is elég jó konstrukcióban kaptak, úgyhogy ne ijedj meg ettől a válságtól, kis lakásokat még mindig vesznek. Drukk hozzá nagyon! Mekkorába gondolkoztok a továbbiakban?

Esztora, jujjjj, mi van? Ugye nem maradtok egyedül? Ennyire súlyos a helyzet?
Nyunyi bringája tényleg szuper!
Amúgy nekem van eladó játéktárolóm. Hálós, fel lehet függeszteni és sötétkék színű, vadiúj bontatlan csomagolás. Érdekel esetleg?

Vicky, megnéztem a képeiteket. Nagyon szép család vagytok! És az új haj nagyon jól áll neked! És nincs is gond az alakoddal! Nem értem miről beszéltél! Jaj erről jut eszembe, hogy ma az orvosnál volt egy két hetes kisbaba, az anyukának null hasa volt már! Meg is kérdezték tőle, hogy csinálta és mondja, hogy császáros volt, de hasszorítózott. Nekem is volt hasszorítóm, de nekem tök furi alakja lett tőle a hasamnak, úgyhogy én nem fogom hordani, csak azért, hogy lemenjen két hét alatt… Ráadásul nekem mondta a dokim anno, hogy császárosoknak abszolút nem ajánlja, hogy szorítsák el a hasukat…

Pinkiné, gyógyuljatok! Az oscillot próbáltad már? Nekünk az mindig beválik!
A barátnőd pedig nem semmi! Mézet adni????!!!! Ez azért durva!!!!
Elképzelhető, hogy a fog viseli meg Petit ennyire. Valamit adsz neki rá?
szerika
 
 


Sziasztok!

Alex 9 óta alszik, úgyhogy valószínű mindjárt ébred, de mostanra tudtam csak végigolvasni miket írtatok.

Marietta! Lehet, hogy már elkéstem, de kérdezted, hogy a fényképről valami ajándék ötlete van-e valakinek. /Napra kész vagyok, most olvastam csak el, eddig nem volt időm.:)/
Anyukám barátja festő, és nagyon szép képeket fest. Szokott vállalni portré készítést is fényképről. Árat nem tudok. Megírom a honlapja címét, s nézd meg, ha még aktuális. www.gportal.hu/nagyorgy

Ezt azért mondom a többieknek is. Én élőben láttam a festményeit, nagyon szépségesek.

Ami a lakáseladást illeti, van azért esélyetek a válság ellenére is, hogy sikerül eladni. A lényeg, hogy naponta, kétnaponta tegyél fel új hírdetést a net-re.

Na felébredt, bocsi, de mennem kell.

Kép
nikóska
 
 


Kép Kép

Kép
nikóska
 
 


Alexszel alkottunk egy kicsit, csak azért, hogy lássátok milyen nay fiam van! :)

Kép
nikóska
 
 


Niko,
jo,hogy jottel!!!!Remelem jol vagytok!

Marietta,
mi is 2 honapja adtuk el ferjem lakasat,1 het alatt.Mondjuk az oriasmazli volt,kep nelkul,ingyen feltettuk a netre az ingatlan.com-ra es 2 nap mulva megvolt a vevo.Ugyhogy hajra!++

Pinkine,
huuu hat baratnod nem semmi...de sok ilyen anya van.Most nem feltetlenul a korai hozzataplalasrol beszelek,hanem arrol,hoyg mezet ad 4 hosan...En direktbe meg mindig nem adtam Attinak,csak pl mezes sutit evett Karacsonykor,na de akkor mar 1,5eves volt.
Nekem a vedono meselt egy durva sztorit a mezallergiarol.O nem paraztatos vedono amugy,es nem ilyen tiltos meg ilyesmi,de azt mondta a mezzel azert vigyazzunk...
Milyen melo?Meselj!Akkor belevagsz???

Szeri,
en is lattam mar 2hetes kisbabaval kockahasu anyukat,tudod ez szerintem alkati dolog.Akiket en ismerek,es visszament a hasuk 2 het alatt,azok nem tettek erte semmit,es elotte is vekonyak voltak.
Baranyhimlo ellenit mi nem adatjuk be.

Krisz??????HOgy vagy???

Hulla vagyok,ma torna utan meg elrohantam a konyhabutoros ceghez,majd haza,mert Istinek is rohannia kellett....
De vegre sut a naaaaaaaaaaap :lol: :lol: :lol: :lol: Ettol teljesen fel vagyok porogve! :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Niko,
szuperek a kepek!!!!A kozos nagyon jooooo!Jol nezel ki!!!
Es Alexed tenyleg milyen nagy,azta! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: