Új privát üzeneted érkezett!

KRISZTI-MÁLNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Isten éltessen!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Viki,értem!!!Itt is szél van és kellemes langyos idő...jobban élvezem,mint a hőséget és Deni is biztosan ezért javult meg!!!

Gabi,még nem is dícsértem meg a fotókat,klasszak,de azért elgondolkodtam,hogy egy hónap múlva Dénes is feltornázza majd magát a kiságy oldalán :?: :roll: :roll: jó lesz :? Esztike jól tekergeti a kis testét :)

Málna,Máté nagyon édes!!!!!miket kapott ajándékba?????Mentek még az idén nyaralni vhová????Tisza gondolom etalon..!!.végre te is látható vagy a képeken!!!!!

Teszek még fotókat,szóljatok,ha unjátok :oops:

Kép

legújabb alvóspozíció
Kép

ha a maci nem beszél vissza...
Kép

na ne viccelj!!!!
Kép

erkélypancsi
Kép

imádjuk egymást

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna
Boldog névnapot!!
Kép

majd este jövök, demmindjárt indul a forma-1 :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

jó estét !

Meli
nagyon jók a képek ! kérünk még ilyeneket !!
Deni, a kis jóga mester az első képen ! :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk!
Nagyon Boldog névnapot kívánunk Málna!
Máténak boldog szülinapot!

A nyaralás jól sikerült egy két kép

Bocsi,hogy nem írok mindenkinek, de nem tudtam visszaolvasni.

Nektarin nem sokára találkozol a kisbabáddal.
Nagyon szép kismama vagy.

Dénes, Eszter mindkettő mind mind szép kiegyensúlyozott babák.
Sziszi? Candi?
Bea jó nyaralást!

Egy körkérdés: A kisfiam nem tud egyedül elaludni a kiságyában.Cicin vagy karban, eddig este elaludt egyedül már azt sem megy egy hete (jön a foga két kicsi fogacsak már látszik) a védőnő tanácsa: hagyjam ordítani majd elfárad, s elalszik. Én erre nem vagyok képes. Valami más módszer.

Kép Kép Kép

Puszi Mindenkinek
nika04
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a köszöntést.

Nika

Az első tanácsom:
Védőnőt fejbe rugni!
Második:
oda költöztetni, hogy hallgassa Ő az ordítást!

Képzeld el amikor neked fáj a fogad...Neki a fogzás ugyanolyan kínlódás, de csak addig amíg átnem töri teljesen az ínyét.
Éjszakára Nurofent adhatsz neki, az fájdalom csillapító és fogzásra teljesen alkalmas.Ha kibújtak a fogak minden visszaáll a régi kerékvágásba.Kitartás

málna2162
 
 


Sziasztok!!!

Edina,nagyon jók a fotók,annyira látszik,hogy élvezi Bertike a vizet!!!!Nagyon szépek vagytok!!!!Málna tanácsa nagyon hasonlít az enyémhez!!!!!Ez a védőnő igen komolyan veszi a hivatását....ezektől a hagyjuk ordítani majd elfárd-tanácsoktól különben is feláll az összes szőrszál a testemen....én is csak azt mondom,hogy kitartás....és hadd aludjon el cicin,ha neki úgy jó...nemsokára már olyan nagy lesz,hogy nem hajlandó majd megfogni a kezünket,mert ciki...addig használjuk ki,hogy szeretnek velünk összebújni,amíg lehet :lol: :lol:

Viki,a hétvégén gondolom nem hagytad pihenni apát :wink:

Málna,voltatok Tiszázni?????Hogyan ünnepeltetek :?: :?: :oops:

Hétfő van,ma már biztosan többen jöttök :? én is igyekszem....
Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt Kivánok mindenkinek!!Itthon vagyunk újra,bár egy hét múlva megyünk megint!! :lol: Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat!Fotók majd következnek!!Ha anyu hazahozza a gépet!!
Kata-Viki-Ági!!Holnap lesz a NAGY NAP!!!Kiváncsi vagyok..........!! :roll: :wink:
Ádiról gyrsban annyit,hogy már szép nagy fi:9,5 kg! :shock:
Ü magától,áll magától,6 foga jön fennt!Néha ettől nagyon szenved,ami nekem is nagyon rssz!!Hát még neki..............! :x
Gyorsban ennyi voltam!!Majd még jövök!Bár nemtudom,hogy mikor lesz időm,mert anyu "mentes" napok vannak,és egyedül nyomom Ádival!
Holnap meg elutazunk Fehérvárra!!Fotókat holnapról majd a többiek tesznek fel!!
Futok Ádihoz!
Puszi mindenkinek!!

Kép
bea27
 
 


Bocs ha egy-két betü kimaradt!!De sietek!Ezerrel irni!
Mentem.........................

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!!!

Dénes paraméterei:6200g és 60 cm!!!!!!!!!És egy igazi kis tündér,most már akkor is tudok tőle bármit csinálni,ha ébren van,olyan kis ügyes nagyon jól elvan...vagy apával huncutkodnak,ha ő itthon van....na ja...nem mindenkinek van segítsége a háznál....

Málna,ha elaltatok,megyek msn-re :wink:

Kép Kép
meli1118
 
 


helló Mindenkinek !

mindjárt sütöm a patisszont, imádom a rántott patisszont :oops:

Meli
Dénes igazi férfias paraméterekkel rendelkezik !!
akkor gondolom, izmosodsz rendesen, egy több mint hatkilós izgő-mozgó kis krapekot emelgetve :lol:

Bea
üdv itthon !
Ádi mint a topik rangidős bébije már 9,5 kg ??? ez igen !
akkor neked sem kell karra gyúrni ! :lol:

Nika
hát ez a védőnő biztos vörösdiplomával végzett, de gyereket még nem látott, csak képen ! :x
annak kis emberkének én ,mármint az anyucija vagyok az isten, a menedék, a kaja, egyszóval az ÉLET és ha én is cserben hagyom, én sem foglalkozom vele, akkor ki fog ?
Málnának igaza van, iskolásként már ciki lesz, hogy anya fogja kezem stb.
addig kell őket babusgatni amíg engedik
bocsi, hogy itt okoskodom úgy, hogy még nincs babám, de én így érzem ezeket a dolgokat
én láttam unokatesómat keservesen sírni és akkor csak anyu volt a jó, hozzábújt és már csendben is volt
nagyon huncut szemei vannak a kisfiadnak !!!!! és majd' kicsattan az egészségtől ! :D
Te viszont nagyon vékonyka vagy !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli
igen, apa nem menekült meg előlem, bár be kellett vetnem egy-két trükköt :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Bea
mi lesz holnap ? kíváncsivá tettél !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki,na mesélj... :P mik azok a trükkök...
Izmosodom,nem mondom...már csak 2 kiló van rajtam +-ban,pedig eszem rendesen elhiheted...tegnap is kikenguruztunk fürdetés előtt...hát komolyan izomlázas lettem itt-ott...

Kép Kép
meli1118
 
 


hellló !

Meli
gyanútlanul tévét bámuló páromat megleptem.. :oops:
a folytatást fedje balladi homály :wink:

szerdán megyek a szüleimhez, aztán Pestre barátnőzni, péntek este leszek majd

de holnap még vagyok ! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Musz, Dóri, Candi, Kata, Icus ????????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


most néztem csak, hogy vasárnap lesz egy éve hogy itt vagyok veletek !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Bocs a hosszú távolmaradásért,de nyaralni voltunk,elköszönni nem tudtam,mert nem volt net.Bővebben később mert eléggé fáradt vagyok.
Puszi mindenkinek!

KépKép
takido
 
 


Jó reggelt!!!

Dóri,jó,hogy újra vagy!!!!!!!!Merre voltatok????Fotókat kérünk!!!!

Viki,értem... :) :) azért sejtem,hogy nem volt az a tv műsor olyan érdekes,így nem kellett nagyon rábeszélni.....

Deni maci mostanában nagyon jó alvó lett kopp kopp...elalszik este 8 körül és alszik 6-8 órát,majd egy kis falatozás után újra 3-4-et.....és így olyan vidáman ébred reggelente...úgy élvezem,ahogy huncutkodik :P :P

Nagyon sokan nem jöttök mostanában,lányok...mindenki nyaral??????
Na szép napot,indulunk ki sétálni!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


hellóó !

már megjártam a Tecskót, lóg a nyelvem :oops:

Dóri
üdv itthon !!

Meli
rendes kis pasi Deni !!!
ha jól látom, már három hónapos a kislegény !!!! :D :D

később még jövök !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Málna
Kicsit megkésve, de nagyon boldog névnapot kivánok!
Kép

Nika
Nagyon aranyos Berti azon a "szigeten" :lol: Olyan csibészes mosolya van :wink: Az is lehet, h nem csak a foga miatt nem alszik el egyedül. Legalábbis nálunk is volt egy ilyen fordulópont Lilinél. Sirni hagyásról én már irtam, nekünk nem jött be (mikor már az agyamra mentek, mert nem akartak elaludni 1-szer próbálkoztam mindkét gyereknél), de szerencsére mi nem kaptunk ilyen és hasonlóan "jó" tanácsokat a védőnőtől.

Meli
Ez igen! Szép méretei vannak Deninek, na mondjuk ez látszik a képeken is :lol:

Viki
Drukkolok, h sikeres legyen a hónap!

Hétvégén ugye anyáéknál voltunk, nagyon klassz volt! Szombaton elvittük Lilit moziba, a Shrek 3-ra, olyan jókat kacagott rajta, nagyon élvezte :wink: Ő most lent is maradt, nagyon be volt zsongva, h egyedül nyaralhat. Már szombaton haza akart minket küldeni, h végre egyedül maradhasson :roll: :lol:

Nálunk esik az eső!!!! Jippppiiiii

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska
a Shreket én is imádom !!! a 3.részt még nem láttuk, de amint lehet, megnézzük ! :D

itt esőnek még se híre se hamva, bár már nagyon kellene,mert a patakban már alig van víz

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Mókuska
jól látom, hogy a kisfiad másfél hét múlva már kétéves lesz ??

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


hol vagytok ????? :?: :?:

eltűntetek :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki
Igen jól látod :wink: Pedig még csak most született!!!!! :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!4
ILDI!!!!Nálunk is nagyon beborult most és jó hűvös szél fúj!!!

Viki,jaja,10-én 3 hónapos és holnap megkapja a 3hós oltást...Ági és KisMaus esetéből okulva ma mindent eélrendeztem,sütöttem egy nagy adagot,kimostam 2 gépnyi ruhát,felnyaltam az egész házat....hogy holnap csak vele kelljen foglalkoznom...lehet,hogy őt is megviseli majd.... :roll: :roll:

Most meg már 15 perce diskurálnak apával...ma még csak reggel beszéltek :lol: :lol:

Ma jön hozzánk apum,nálunk tartjuk meg a szülinapját,ami most volt 1-én,meg tesómék,úgyhogy egész nap serénykedtem...remélem Deni éjjel most is hagy aludni 8)
Sziasztok,ma már biztosan nem jövök!!!!!Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Na itthon vagyunk!!
Szerintem már a többiek is!!Jól éreztük magunkat,sokat beszélgettünk!!Hála Istennek a gyerekek is jól elvoltak!!
A képeket kérjétek a Vikitől,meg az Ágitól!
Kata!!Remélem Te is jól érezted magad,és tudod majd hasznositani amiket megbeszélgettünk! :wink:
Egyébként csak úgy MEGJEGYZEM,hogy nagyon CSINI kismama!!!!!
Most megyek,mert hulla fáradt vagyok!!
És még kajálni is kéne!!
Dóri!!Üdv. itthon!!Majd beszélünk! :wink:

Kép
bea27
 
 


sziasztok!

Nika
jajj de édes Bertold. Szerintem tiszta Te :wink: :wink:
Olyan jó kis husiss, és ahogy ott ül, mint egy kiskirályfi :wink: nagyon édes.

Meli
Deni is változatlanul édes kispasi :D :D :D Őt is emg lehetne ám dögönyözni, kis vasgyúró :D :D :D
Nálatok változatlanul a párod a favorit, nálunk már Adrika, na őt meglátja az megszólal a kiscsaj hangosan kacag :D :D olyan édes
Szoktatok anyudhoz bejárni? vagy egyenlőre a virágkötés nem része az életeteknek?
Kutyus, hogy viselkedik? rág nagyon? Ilyenkor még olyan kis bohócok

Ildi
múltkor kérdezted, igen Adrika várja már a sulit :D :D bár most a jövő hetet most jobban :lol: :lol:
Jó lesz egy kicsit kikapcsolódni :D :D

Bea
örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Ádi élveszte a Balatont? vagy most nem voltak olyan jó idők, hogy bevigyétek őt?
Nagyon szépen fejlődik :D :D nagyon ügyes.

Dóri
várjuk a beszámolót Tőled is a nyaralásról, és persze képekkel tarkítva :wink: :wink: :wink:
Gerda rendbejött már teljesen?

Vvviki
remélem eredményes volt a figyelemelterelés :wink: :wink:
Tesco-majd most 10-től lesznek megint jó akciók a ruházati osztályon :wink: :wink: most még 90%-os leértékelés is lesz :wink: :wink:

Musz
olyan régen voltál. Vagy elkerülte a figyelmemet, és Ti is nyaralni vagytok?
Eszterke, hogy viselkedik mostanában?
Egy másik fórumon láttam, hogy lehet a ygereknek a babakocsiból kilátni ha hason fekszik, és nincs felhajtható hát :wink: :wink: Fordítva volt betéve a baba, és mivel sportkocsira átvolt alakítva a kocsi, gyönyörűen tudott nézelődni :D :D
Nekem Eszterke babakocsiban már gyönyörűen ül :D :D
Más más terepen is ügyes, csak ugye ott minden után nyúl, és a buzgóság még sűrűbben elhúzza :wink: :wink: :wink:

Málna
lassan Mátének is indul a "visszaszámlálás" a bölcsibe.
Abból a társaságból megy még valaki abba az oviba ahová ő?
Vagy neki nincs gond azzal, hogy új gyerekekkel ismerkedjen meg? :wink: :wink: :wink:

Nektarin
hú de gyorsan telnek azok a hetek.
már nemsokára szülhetsz :shock: :shock: Össze vagy már készülve? Kórházi csomag, gyerekszoba? megvannak már?

Mamen
ti mentek valahová nyaralni?
Ha van időd gyere Te is mesélj mi ujság felétek.
Emese is biztosan sokat nőtt emgint :wink: :wink:

Vikike
rég voltál Te is :cry: Ti, hogy vagytok? Levente miket csinál már?

Sziszi
nem emlékszem meddig írtad, hogy lesztek nyaralni.
Ha hazértél gyere mesélj Te is.
Azóta már biztosan szépen elkezdtél gömbölyödni is :wink: :wink:
Nektek van még cumitok? nekünk van, valahogy nem akarja lerakni. Volt egy csúnya azt kidobta, de mikor alváshoz készült ment a kukához, hogy kiveszi :roll: :roll: természetesen volt márik ami még mindíg ott lóg a szájában :cry: :cry:

Candi
Te azóta már a tengerparton lógatod a lábadat :D :D jó pihenést, és sikeres nyaralást :wink: :wink: Hátha Ti is + 1 fővel jöttök haza.

Hoppá
tart még a horgász-szezon?
Olyan régen hallottunk Rólad is.
El is hiszem, hogy csini kismami vagy, biztos sugárzol :wink: :wink: Hogy érzed magadat mostanában?
Mikor fogasz menni a 12 hetes Uh-ra?

Ma viszem le Eszterkét a bőrgyógyászhoz.
Pár napig nagyon szépen alakul a punija, jött a melegebb, visszapirosodott. :cry: :cry: Mivel Tescos pelust használtunk, és volt itthon Liberó, váltottam, hátha az :cry: De nem . Tegnap ugye eléggé meleg volt, estére szörnyűen nézett ki a punija ismét.
Szóval úgy döntöttünk Ildivel jobban járok a bőrgyógyásszal :?

Holnap kapná a 4 hós oltást, de ugye így nem tudtam újabb vizeletkontrollt csináltatni, és amíg nincs neg. vizeleteredmény addig szerintem nem oltják.
Nem baj, de leméretem, úgyis 4 hete volt utoljára mérve :D :D

Nekem tegnapra begyulladt az ínyem :cry: :cry: Kb. fél évente elő szokott jönni, és 3-4 nap kell amíg a Corsodyltól helyrejön.
Viszont éjjel alig aludtam úgy fájt, hiába vettem be Algopirynt is :roll: :roll:

Na szép napot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!Várjuk a dokinénit,akármikor megérkezhet....és szegény macim olyan vidám...nem tudja még mi jön ma...jajajjjjjajjj...

Gabi,minden nap benn vagyunk anyunál és egyszer-kétszer ki is szolgálok,ha anyu figyeli a manót...de ez csak hobbi...a délelőttöket,pláne ha ilyen meleg van ott töltjük,mert itthon nincs még normális hűvös kert...
Kutyus,imádnivaló,de ne is beszéljünk róla...mindent széthord,amit megtalál....legújabb hobbi:virágoskertbe kaka...nem mintha nem lenne más hely erre :twisted:

Majd még jövök,puszi és szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


helló Mindenkinek !

Meli
Deni biztosan ügyesen átvészeli a szurit !

Gabi
jobbulást Esztikének !

megyek bevásárolni, meg egy barátnőmmel turkálni

később még jövök !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

mostanában csak olvasó üzemmódban vagyok, valahogy nagyon haldoklik a topic... :cry:

Remélem Deni hősiesen állja majd a megpróbáltatásokat!!

Málna, msn-n írtam tegnap, de írom itt is: utólag is nagyon boldog névnapot neked, és szülinapot a kisfiadnak. Na?? Hat a ginzeng neked is? Vagy te nem szeded??

Sziszi, lassan megjöttök a nyaralásból, pocifotó, élménybeszámoló jöhet.

Jó volt tegnap a fehérvári mini-tali, de csinálhatnánk végre egy nagyot is. :roll:

Én ma este 18.20-ra megyek dokihoz. Ma hajnalban 3.30-kor felébredtem, és nem bírtam visszaaludni, mert elkezdtem gondolkodni: mi lesz, ha a doki azt mondja: ... és végigmentem minden hüyeségen :x Nagy nehezen 5-től visszaaludtam, de 6.40-kor meg felkeltem. szóval most hulla vagyok.

Anyukámnak hetek óta lábgörcse van, és betojik a fájdalomtól. Tegnap este elmentek Pestre egy dokihoz, és megállapították, hogy ülő-ideg gyulladása van, ami nagyon sokára gyógyul majd meg. Ő pedig már fetreng a fájdalomtól... Ma este jön egy talpmasszőr-természetgyógyász nénike, a kolléganőm ismerőse. Nem tudom, tud-e segíteni. Remélem igen, mert tök rossz látni ,ahogy szenved.

Na egyenlőre ennyi, megyek megnézem, hogy áll az ebéd. Anyáéknak is főzök.

Puszi mindenkinek.


Nektarin, bírod még??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,na túlvészeltük,nem is sírt nagyon,ügyeske volt,csak most nyűglődünk,mert olyan régóta van már ébren és nem tud visszaaludni...viszont van egy kis sérve a kukija fölött,3 napja vettük észre,hogy kemény ott neki a hasánál,de azt hittük,h az egyik here liftezett fel..de nem,nem zár ott jól valami sérvkapu és odapréselődik a levegő.Remélhetőleg 6-8 hónapos koráig kinövi,ha nem,akkor meg kell műteni,vagy akkor is műtét,ha nagyobb lenne vagy becsomósodna ott neki :cry: :cry: dokinéni szerint ne aggódjak,ha nem fáj neki és nincs vele gond....köszi :? :?

Kata,ne félj,a doki nem fog mondani semmmi aggasztót,minden rendben lesz a kicskéddel...

A topikkal meg éppen az a baj,hogy szinte mindenki csak olvasó-üzemmódban van,így csak néhányan írogatunk-persze,hogy nem olyan érdekes....így már nekünk sincs nagy kedvünk jönni...pláne,hogy kialakult ez a klikkesedés is :?

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Hoppá
Hát persze, h minden rendben lesz!!!! Egyébként hogy érzed magad, mulóban vannak már a rosszullétek?

Meli
Nem igaz, h nálatok is mindig van vmi :( De biztató, h kinőlheti! Anno nálam is felmerült a lágyéksérv, és nekem is azt mondta a doki, h amig nem fáj nem kell vele foglalkozni. Szerencsére nem az lett... Tényleg, milyen volt a szülinap?

Blöki
Ezt nem hiszem el, h már megint Te! :roll: :? Irhatnál már vmit magadról is!

Na, megvettük a radiátorokat, meg minden hozzávaló apróságot, jövő hét kedden v. szerdán fogják felszerelni, aztán kezdjük a festést! Már nagyon várom, pedig jó sok munkám lesz, ráadásul már anyósom is dolgozik, szóval a gyerkőcöket nem tudjuk elvinni itthonról. Mondjuk apa vállalta, h inkább velük lesz, minthogy hozzá kezdjen festeni :lol:
Lili továbbra is nagyon jól elvan anyáéknál, tegnap este szó szerint lerázta az apját telefonálás közben :lol: Apa beszélt hozzá, erre Lili: na szia apa, pusz-pusz és lerakta a telefont :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szias Ildi!!!

Ja,mindig van valami finomság....de talán nem lesz belőle semmi baj :roll: nálatok mikorra vált múlttá a kérdés????Festés és egyebek..jajaj..jó kis buli!!!!!Lilike haláli...na ezért mondtam és,hogy addig szoptatok és olyan hosszú ideig,ameddig össze akar velem bújni :lol: mert aztán már a puszi sem jöhet szóba :( hát persze hogy jól elvan a mamiéknál...otthon biztosan nincs annyi minden megengedve :lol: Dénes is majd biztos rengeteget rumlizil a nagyszülőknél :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!
Megjártuk a bőrgyógyászt.
Hát mondta, hogy az látszik, hogy valami külső dologtól szedte össze. Na ez lehet simán a zacsi (vizeletes), de peluscsere is. Na az nem volt egy jó ideje :shock: :shock:
Pimafucort krémre azt mondta pelusban nem szabad használni, mert befülled, és még többet árt :roll: :roll: :roll:
Nálunk ez be is igazolódott :shock: :shock:
Most írt valami kikeverős krémet.
Ja, és mondta, hogy ha lehet Johnson's fürdetőt használjunk, (na pont azt is használunk), mert az a legjobb!

Nagyon türelmesen várakozott ám a pici. Kicsit panaszkodott ahogy elindultunk haza így bementünk a Romkertbe és szopizott :D :D

hú nálunk nagyon meleg lett. Tegnap meg elkerült minket az eső, pedig úgy el volt borulva, sőt még dörgött is :roll: :roll:

Kata
írj máskor is :wink: :wink: olyan jó olvasni Rólad is.
És buta gondolatokat tessék elfelejteni, minden rendben lesz holnap :D

Meli
reméljük rendbe fog jönni a manód :wink: :wink: :wink:

Na bealudt a pici, megyek összeütök valamit ebédre

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi
Nekem kicsit furcsa, h Johnson's fürdetőt ajánlott a bőrgyógyász :shock: Ilyen esetekben uis egyből a gyógyszertári fürdetőt szokták felirni! Nekünk ha vmi bőrpanaszt észrevett a gyerekorvos azonnal felirta. Tegnapi beszélgetésünk óta megnéztem, nekünk a Pimafucort fejbőrre lett felirva, Jutkáéknak meg arcra volt, kiütésekre.

Meli
Mikor terhes voltam Danival egy napon fürdés után vettem észre, h van egy nagy dudor a combtövemnél :shock: Nagyon megijedtem, h sérv, megmutattam a dokimnak is, aki azt monda, h amig nem fáj nem kell hozzá nyulni, de majd szülés után kiderül, h az-e egyáltalán és kell-e vmit csinálni vele. Aztán magától elmult, majd szülés után megint észrevettem ott egy sokkal kisebb csomót. Kicsit megnyomtam és szinte robbant, akkor már bizos volt, h csak a szőrtüszőm gyulladt be---> dehát ez teljesen más eset, mint Deninél :(

Kép
Kép
mókuska
 
 


hellló !

megtértem a bevásárlásból

Meli
Deni ügyi kis krapek ! és TE hogy viselted, hogy megszúrták Denit ? jó, tudom, hogy kell és fontos, meg hogy nem nagyon fáj, de azért biztos rossz látni :roll:
klikkesedés ?

Gabi
itt is kitört a kánikula, tiszta víz lettem, mire hazaértem :oops:
Esztikének további javulást !
nem semmi dolog eligazodni a babakrémek és egyéb babacuccok rengetegében ! minden barátnőm másra esküszik, ahány termék, annyiféle vélemény
nagyobbak hogy vannak ?

Ildi
kitartást a festéshez és radiátorcseréhez !
a radiátort időben cserélni kell, anyuméknál annak idején a kisszobában levő radiátor ment át gejzírbe :x
ráadásul kint -10 fok volt, így egy éjszakát olajradiátornál vészeltünk át.
ja, és a legszebb, hogy amikor apum -akinek kézügyessége a nullával egyenlő - el akarta zárni a radiátor csapját, addig tekergette, amíg letört :x
Lili aranyos lehetett ! :D

Kata
FELEJTSD EL EZT A BUTASÁGOT !!!!!!!!!!! NYUGI!!!!!!
MINDEN RENDBEN LESZ !!!!!!!!!!!
doki után jelentkezz !!!!!
mi finomat főzöl ??

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

Bocsi, kicsit káoszosan alakulnak a napjaim. A kőművesek nem jöttek hétvégén, úgyhogy tegnap kezdték el az ablakcserét, hát nem kis felfordulás van az alsó szinten. Hétvégén összeraktuk végre a babaszobát, nagyjából megvannaka dolgok, még légzésfigyelőt szeretnék venni. Ja egy kérdés anyukák, mérleget ti vettetek, én nem nagyon szeretnék.
Tegnap kint voltam a barátnőmmel és Tökmaggal az LGT koncerten, ami nagyon jó volt, de a hazajutás, hát elfáradtunk rendesen.
Közben, tegnap volt a búcsúztatom is, annyira aranyosak voltak a kollegáim. Még a héten vagyok utoljára, hétfőn szinte egész nap a SOTE-n ültem, CTG-re és az orvosomra várva. Ma megyek a védőnőhöz és a gyerekorvoshoz, aztán a felnőttorvost is elintézem, mert muszáj váltanom, az enyém még Óbudán van. És persze jönnek a du. a kőművesek. A Tgyásos papíromat is intézznem kell, mert pénteken le kell számoljak, szóval jövök-megyek egész nap. Még hátra van egy-két dolog megvétele, de azért a nagyja megvan, Anyával hétvégén sok mindent megvettünk.
Jövő héten is hétfőn vérvétel, CTG aztán jön Anyu és kitakarítjuk az egész házat. A kórházi csomagomat is nagyjából összeraktam, még gyógyszertárba kell menjek egy pár dologért.

Málna, nagyon boldog névnapot utólag is, bocsánat.
Sajnos csak nagyon felületesen olvastam vissza:(
Anyukák remélem minden rendben a babákkal, mamákkal.
Szisz, Kata, remélem ti is nagyon-nagyon jól vagytok.

Mindenkinek szép napot, a babaszobáról majd rakok fel képet.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!!!

Ildi,értem...hát remélem Deninél is ilyen gyorsan múló dolog lesz ez!!!!!Különben...hát félek most egy kicsit valóban....ez azért már téma,mint a lábkörömgyulladás :roll:

Viki,én nem vagyok egy hisztis anyuka,persze sajnálom,de látom rajta,hogy tényleg csak egy pillanatig fáj neki,nem is azért sír,mert fájt,hanem,mert az anyja lefogta :?

Eszti,én nem vettem,kölcsönöztem...van aki szerint fölösleges hülyeség mérni...de :akinek ez az első babája,az nem túl rutinos...ha sír etetés után és volt büfi,nem fáj a hasa,akkor talán éhes maradt...de honnan tudja az ember,hogy mennyit kellene ennie???Hát méri....szal szerintem az első hónapban jó,ha van...de te látod...szerintem ne vegyél,hanem kölcsönözz,fölöslegesen ne dobj ki min.10EFt-ot!!!!!

Beigazolódott a gondolatmenetem:45 perc zaklatott alvás után egy órája ismét fenn van...de legalább nem sír,már 20 perce magyaráz a lovacskának a kiságyban....

Kép Kép
meli1118
 
 


Bocsánat az eltűnésért, csak Maus újra zombi. Szerencsére nem beteg-zombi, csak hiszti-zombi.
Még le sem ér a járóka/kiságy/játszószőnyeg talajára, már ordít - kézben persze szép a világ és vigyorog.
Viszont ha nincs kézben, úgy sír (helyesebben ordít), hogy még a könnyei is csorognak!

Csak végigrohantam-olvastam a korábbiakat.

Vikike, köszönjük szépen mégegyszer a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat nálatok, Levi pedig egy tünemény, az elalvási szokásairól nem is beszélve :shock: :D

Kata, babám, nádzson örülök, hodzs mégismérhettelek :wink: , és hess-hess negatív gondolatok!

Tartozom a bandázós képekkel, amint tudom, felteszem őket.

Meli, szuper, hogy Deni maci így reagált az oltásra - hogy nem reagált :D
és olvastam, hogy te is a jobb félni-mint megijedni elvét vallod :lol:

Málna, csak ismétlem önmagamat, Máté zabálnivaló. Ahogy alszik a bölcsiben - még jó, hogy ilyen alacsonyak az ágyak :lol:
Elkezdtem a könyvet, SZUPER!
hasonlókat én is csináltam, jó olvasni, hogy helyes irányba terelnek az anyai ösztöneim
Hát így utólag és megkésve :oops: nagyon boldog szülinapot nektek!

Esztike, csudaszép kismami vagy!!! Tökmagnak bejött az LGT? :wink:

Edina, Berti nagyon édes, ahogy ücsörög a szigetén! Fogzásban még nem vagyok járatos, de előre be vagyok sz@rva, mert Maus alapban is ölég hisztis :?

Gabi, ne haragudj, hogy belekotyogok, te sokkal tapasztaltabb vagy, mint én, de velem elrakatta a doki a J&J-os cuccokat, jó mélyre... nem lehet, hogy aki javasolta, J&J bérenc? :evil:
Esztikéből lehet, hogy tornász lesz? :roll: :wink: :lol:

Hát én lecseréltem a mózest az elvileg 6 hónapostól használható sportrészre. De úgy nézem, ebben kevésbé görnyed, mint a hordozóban. És Mausnak bejön. Tegnap mentünk egy fél kört, mert apa nélkül nem tudtam másképp meglogiszitkázni, csak babakocsival, hogy az utcán álló autóval + Maus fiókámmal beálljak a tőlünk 500 m-re lévő parkolóba. Hordozó a hónom alá, Maus a babakocsiba, hát nagyokat vigyorgott. Úgyhogy miután végeztünk, vérszemet kaptam, és gyorsan mentünk még egy kört babakocsival a tömb körül.
Szóval Meli a ti 3 órás sétáitok számomra sci-fi...

Ildi, hehehe, apa milyen önfeláldozó. Az én férjem is hasonlóképpen gondolkodik.
Apa: Hm, megesznek a porcicák... porszívózni kéne...
Én: tudod, hol a porszívó
Apa: inkább megfogom a gyereket...

Icus, gratulálok a performance appraiseledhez (bocsánat a sznob dumáért :oops: :lol: )

Vvviki, találtál valami szépet?

Dóri, várjuk a képes élménybeszámolót :wink:

na jó, feladom, azt hiszem, mégiscsak az asztalnál kellene elfogyasztanom az ebédemet, az előbb leettem a billenytűzetet kaporszósszal... és Maussal az ölemben nehezen boldogulok

még jövök

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


hellóó !

gyors bekukk !

Musz
akkor Maus ismét ölkutyus lett ?
egy nagyon jó anyagból készült pólót turkáltam, 200 forintért
kérünk képeket Mausról !

Nektarin
LGT-t szeretem ! a párom nem, úgyhogy nem tudom elcsalni ilyen koncertre :shock:
Tökmag akkor már művelődik zeneileg ! :lol:

Kata
jelentkezz doki után !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hello,

most csak egy pillanatra jövök az örömhírrel :lol: : van nekünk izgő-mozgó, úszó babácskánk, minden oké vele, mad teszek fel képet. Most megyek, csinálok apának vacsit!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
alig vártam, hogy gyere !
HATALMASSS GRATULA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
annyira jó ilyen boldog hírt olvasni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
itt ülök a gép előtt és mosolygok mint a gilisztás kutya !!!!! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép


Kicsi babánk 11 hetes +1 napos állapotban. Sajnos nem túl jó kép, majd jövő hét pénteken megyek "igazi" 12 hetes uh-ra a kórházba. Remélem ott jobb képet kapok!

Puszi mindenkinek, megyek, mára ennyi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
köszi a képet !!!
pihenj !!! vigyázz magadra és a pocaklakódra !!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


lányok, hol vagytok ????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


holnap megyek csak Gyöngyösre, pénteken leszek megint

addig is jók legyetek ! Vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra !
többiek pedig apára fel ! :wink:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Na újra itt vagyok.
Mini-pszichopatánk elcsendesedett, remélhetőleg hosszú kirándulást tesz álomországban.
Ma délután apa is betekintést nyert "Maus világába", és elismerő pillantásokat kaptam tőle, hogy túléltem a napot anélkül, hogy felvágtam volna az ereimet...

Mielőtt felteszem a tali képeit, szeretném megjegyezni, hogy igazi nagy talit is tarthatnánk végre!
Málna többször is felvetette, sőt, ha jól emlékszem, tavaly ilyenkor még ráérős-táblát is készített, aztán valahogy elhalkult minden a tali körül.
Én mindig rávágom, hogy igen, szívesen megyek, bárhol és bármikor is legyen, de ez még kevés!
Gyerünk csajok, remélem, hogy a képeket látva mindenki erőre kap és végre összehozzunk valamit :wink:

Szóval akkor a fehérvári bandázás sztárfotói (a szellemgyerekek igaziak, csak annyit mozogtak, hogy képtelen voltam mindhármat mozdulatlanul lekapni :roll: )

Levi és Maus
Kép

még mindig ők
Kép

Bea és Ádi (Bea szégyenlős, és elbújt... :lol: )
Kép

Kata, és Bea Ádival
Kép

A három miniember együtt
Kép

Levi és Vikike labdáznak (a labdát nem sikerült lekapni, pedig jóóó sokszor próbálkoztam, Viki, túl gyors voltál :lol: )
Kép

Maus elálmosodott :lol:
Kép

Kata mutogat Mausnak, akinek ez nagyon tetszik :D
Kép

Hát ennyi :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


na, még itt lógtam

a tali nagyon jó ötlet, én még Pestre is hajlandó vagyok elbuszozni, annál messzebbre már nehézkesebb nekem, kocsi és jogsi nélkül

klasszak ezek a miniemberek !!!! :D :D :D
a fiúk nagyon jó húsban vannak, Maus pedig kecses, kislányos !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Szép jó reggelt!!!!

Édeském még mindig alszik,fél órás szopi-és peluscsereszünettől eltekintve ma éjjel 11 órát aludt...hozzáteszem,hogy okos voltam ismét,hogy arra készültem napközben nem lesz időm mással foglalkozni....egész nap kis ügyes volt,nem is sírt,nem volt annyira nyűgös sem...de nem aludt semmit(illetve 2x félórát)de az mint halottnak a csók....aztán 4-kor apával már nem bírtuk nézni a szenvedését kivittük babakocsival és láss csodát:azonnal elaludt és 2 óra után úgy kellett felkeltenem,hogy bevigyük fürdetni!!!!


Ági,drágám....nagyon megértelek,hogy Mauskával kicsit mindig meghalsz egész nap...de ez is biztosan elmúlik majd,gyerekeinknek bizony vannak érdekes korszakaik :lol: a babakocsizási próbáidon olyan jókat kuncogok :) kis édes lehet!!!!

Katám,annyira örülök!!!!!És már a 12.héten vagy...de jó!!!!!Lassan az is kiderül,hogy punis vagy kukis az illető :lol: rókakomi jár még felétek????Nagyon jól nézel ki!!!!!!Csini kismami vagy!!!!

Viki,jó pihenést vagy bulizást...lassan tesztelhetsz!!!!Van valami érzés?????

Gabi,nagyon sajnálom,hogy Esztikének ilyen problémás a csomagos része :( szerencsére Dénes mindent bír,még soha a legnagyobb melegben sem lett kiütéses a popsi...de a J&J-termékeket nekünk sem ajánlották!!!Állítólag nagyon allergizál!!!!Annak ellenére mi a positörlőit használjuk,mert nekünk a kórházban 11 napig azt használták,nem is okoz nála gondot...de szerintempróbálj ki valami másfajtát is!!!!Nekünk ami még jó nagyon,az a Rossmann sajátmárkás...occsó és jó minőségű!!!!

Málna,köszi a terméklistát...hmm bizarr,van köztük néhány,amit fogyasztani szokunk :roll: :roll:

Mennem kell,apának kell a gép összesíteni!!!!

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: